>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
M 340

macvas

Użytkownik
^up
Mecz był na OT, ale Rangersi przyfarcili z tym golem w ostatniej minucie, bo Leafs pokazali kawał ładnego hokeja.
Ja dzisiaj biorę kurs na przebudzenie Senatorów. Raz, że trochę mało mają tych zwycięstw na własnej tafli, a ostatnio jakby coś drgnęło jeśli idzie o grę. Punkty przyjść muszą, stąd &gt;&gt; dwa, że Detroit gra na zmęczeniu (trzeci mecz, trzeci dzień) i do tego skład nadszarpnięty - ponoć wracają Zetterberg, Kronwall i Green ale wątpię aby byli w formie na cały mecz. W czwartek Red Wings mają ciężki mecz u siebie z Caps, którzy chcą rewanżu za 0:1 z minionego tygodnia. Meczu oczywiście nie oddadzą, ale zakładam, że szaleć jak poprzednio (3:5) też nie będą, stąd biorę undera 5,5 po 1,73.
Jakiejś kanonady szukałbym natomiast w spotkaniach na Florydzie oraz St.Louis, więc można coś dobrać do dubla.
 
S 5

sousen

Użytkownik
Co sądzicie dziś o Detroit? Poniekąd liczę na ich przełamanie, dwie serie porażek, nie grali źle, kiepskie wykończenie, choć gra się mogła podobać.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Vancouver Canucks vs Montreal Canadiens 60&#39;

▶ [ 2.120 ]⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Canadiens i Canucks. Habs mają coś do udowodnienia. Po pierwsze trzeba się zrehabilitować kibicom za ostatnią katastrofalną porażkę z Lawinami, po drugie to właśnie Orki przerwały ostatnią rekordową serię graczy z Montrealu. W bramce stanie dziś Condon, który musi pokazać, że ostatnia słaba dyspozycja to tylko wypadek przy pracy. Canucks w tym sezonie mają lepsze i gorsze momenty, z przewagą tych gorszych. Można zauważyć, że gra z wyżej notowanym przeciwnikiem nie sprawia im problemów i potrafią napsuć nerwów. Rezultat nie zawsze jest do końca taki jakiego by oczekiwali, ale na pewno nie należy tej drużyny lekceważyć. W bramce ekipy z Vancouver stanie dziś Markstorm. Obie drużyny przystępują do tego meczu po dwóch porażkach. W mojej opinii na pewno bardziej zmotywowaną drużyna będą dziś gospodarze. Nie sądzę, że pozwolą ograć się trzeci raz rzędu i to na własnej tafli. Pacioretty i spółka dziś będą górą .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patkane 172

patkane

Użytkownik
Rangersi dali radę, choć męczyli Co polecacie na dziś do AKO?
Rangersi dali radę bo przez 60 minut grali z jednym zawodnikiem więcej po swojej stronie. Mam na myśli oczywiście J. Berniera... Dramat tego goaltendera prawie w każdym meczu. Mina Babcocka bezcenna, a komentarze kibiców &quot;Leafs&quot; jednoznaczne.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
over 5,5 @ 2,33 Pinnacle
⛔ 1:0 ⛔ klasyczny over
Dziwi mnie ten kurs i widzę w nim ogromne value. Ostatnio drużyny z Florydy spotkały się 2 dni temu. Było 5:4 dla Panter a grałem wtedy ich zwycięstwo i miałem przyjemność oglądać to spotkanie. Bardzo fajny ofensywny hokej z ostrą ale nie brutalną grą, zwrotami akcji, dramaturgią i dużą ilością bramek. Dlaczego dziś miało by być inaczej? Lightning na pewno będą chcieli się odegrać za porażkę u siebie. Dlatego dziś między słupkami zagra Vasilevskiy który bramkarzem jest dobrym ale niekoniecznie wystarczającym na Pantery z taką obroną jaką mają. Po drugiej stronie Luongo a więc ten który grał w ostanim spotkaniu i wpuścił 4 bramki. Ogromnym plusem tego typu jest to że drużyny nie przepadają za sobą a to oznacza dużą liczbę kar a w efekcie gier w przewadze w której Panthers radzą sobie znakomicie z 23% skutecznością. W grach w osłabieniu obydwie drużyny są naprawdę słabe z kolejno 75% i 79% skutecznością.

Dodatkowo bez analizy ale z naprawdę fajnym kursem:
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
Czy w trakcie meczu dojdzie do bójki- TAK @ 6 Betsson ⛔
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sens - Wings over 4,5 @1,56 + Panthers - Bolts over 4,5 @1,58 = 2,46 unibet ⛔
Na dzisiaj dwa overki. Skrzydła jadą do Ottawy, w której już w tym roku 5-3, po b2b z... Sens w Michigan. Dzisiejszym meczem Skrzydła będą próbowały odbić się po słabszych grach. Drużyna, która spokojnie powinna być w czubie konferencji póki co szuka swojej tożsamości. Dobrą wiadomością jest z pewnością powrót Datsyuka. Kiedy dojdzie do formy będzie ważnym wzmocnieniem Skrzydeł.
Sens grają całkiem fajnie i zazwyczaj overowo. Zwłaszcza u siebie. Ostatnio 1-2 po karnych z Rangers, ale Skrzydła nie będą tak dobrze broniły i przede wszystkim nie będą miały Lundqvista w bramce, który sam potrafi wygrać mecz. W bramce będzie stał Howard, który prędzej coś zawali niż wybroni. Linia niska jak na taki wysoki kurs, więc próbujemy.
Over w meczu Panter z Bolts opisywał już Kamillo, więc nie będę go powtarzał. Popieram ten over, ale wolę zagrać niższą linię do dubla.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche
Toronto 60&#39; @ 2,5✅✅ (betsafe)

Liście po całkowicie nieudanym początku sezonu w końcu zaczęły łapać punkty i wydaje się, że teraz powinno być już tylko lepiej. Ogromną zasługę ma w tym James Reimer(5-2-3), który został wybrany trzecią gwiazdą tygodnia całej ligi i już na stałe zadomowił się w wyjściowym składzie na co przez dłuższy czas nalegali kibice. Babcock już chyba stracił cierpliwość do Berniera(0-7-1), który(dobrze okreslił to PatKane) jest raczej zawodnikiem drużyn przeciwnych niż Liści. Dwa zwycięstwa z mocnym Dallas, wygrana po karnych na wyjeździe z Nashville, niesamowicie wyrównane pojedynki z Capitals, Detroid czy ostatnio Rangersami dają prawo wierzyć w koniec złej passy zawodników z Toronto. Reimer wraca do bramki, nowym liderem ofensywy po transferze Kessela staje się powoli dobrze spisujący się Lupul, a zespół dzięki Babcockowi zamiast bycia &quot;Kesselem i resztą&quot; stał się prawdziwą drużyną.
Dla Colorado będzie to już 4 mecz na wyjeździe i chociaż ostatnie 3 mecze wygrali to w tym miejscu moim zdaniem dobra passa się skończy. Wygrana z Phili nie należy na razie do rzeczy wybitnych, Miśki na razie jak na nich grają piach, a Canadiens złapali chwilową zadyszkę, z której chyba zaczynają wychodzić po dzisiejszym zwycięstwie z Canucks.
Chwilowo zastanawiałem się nad Money Line, ale wierzę że genialnie spisujący się Reimer da powód do zadowolenia.
Powodzenia!
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche
Lefs ML @ 1,93 Pinnacle
✅ 5:1 ✅ big win ????
Po wczorajszej fatalnej nocy polecam dziś granie Liści. Tak naprawdę nie sądziłem że kiedyś nastąpi ten dzień. Ale ostatnio coś zaczęło się dziać w szeregach Kanadyjczyków. Leafs zaczęli seryjnie wygrywać mecze (bo za taką można uznać 3 meczowy zwycięski streak). Ostatnia porażka też po dobrym spotkaniu i stracone punkty dopiero w ostatniej minucie meczu, na Madison Square Garden z miejscowymi Rangers może nie jest powodem do dumy z racji porażki, ale na pewno jest to prognostyk na lepsze dni. I dziś moim zdaniem kolejny z nich. Rywal nie zbytnio wymagający choć ostatnio w formie naprawdę znakomitej. W bramce zagra Berra który zastępuje kontuzjowanego Varmalova ale spisuje się znakomicie. Uważam jednak że po ostatnich zwycięstwach (m.in. 6:1 w Montrealu) drużyna Lawin jest już troszkę nasycona zwycięstwami i dziś zagrają na lekkim luzie. Tak naprawdę jest to ciężki mecz do typowania, obydwie drużyny są hot i podnoszą się z kolan. Liczę jednak na doświadczenie Babcocka i własny lód hokeistów z Toronto i czutka mi mówi że 2 punkty zostają w stolicy hokeja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Boston Bruins - San Jose Sharks
Sharks OT ✅ ✅ ✅
(2,15) Unibet
Od razu zaznaczam, że ten typ jest ciut ryzykowny ale jak najbardziej możliwy do wygrania. Bruins słyną z bardzo agresywnej gry i mają solidny team, który jest bardzo niewygodnym rywalem dla swoich przeciwników. Jeszcze jak grają na swoim lodowisku, to starają się podnosić wysoko poprzeczkę swoim przeciwnikom, aby ci nie mogli wyjechać z Bostonu chociażby z punktem. Ale też nie wszytko to zawsze się tak przekłada. Ostatnio całkiem pewna wygrana z Detroit, ale jeszcze poprzednia gorsza przegrana. Bo potrafili wygrywać 2:0 i jeszcze w tej samej tercji potrafili tak zlekceważyć Lawiny, że Colorado strzeliło im dwa gole. Natomiast dzisiaj już będzie trochę bardziej wyzywający team z San Jose, niż gracze z Colorado. Po pierwsze Rekiny, mimo że mają w swoim rosterze zawodników wieku &#39;&#39;średniego&#39;&#39; choć nie wszystkich ;) to jest dalej ogromnej klasy zespół. Burns dostaję najwięcej minut, co mnie wcale nie dziwi. Odnotowuję mnóstwo SOG na bramkę. Do tego jeszcze lepiej się czuje kiedy przeciwnik też nie jest wcale słabiutki. Bruins do słabeuszy nie należą, ale tak jak mówiłem, czasem ich pewność gubi. Bergeron którego lubię, bo też z niebieskiej potrafi uderzyć, to tutaj Bent będzie go pilnował jak oka w głowie. Druga sprawa, jaka mi się podoba jest taka, że Rekiny z Bostonem oddają dużo strzałów. Pamiętam do dzisiaj mecz, w którym stawiałem Rekinów, sezon temu i w ostatnich sekundach meczu Rekiny ponieśli porażkę. Pechowo, co tu dużo mówić. Ale Rekiny na pewno uważają, tak samo jak ja. Tamten mecz był historią. Teraz są nowe cele i nowe wyzwania. Będzie na pewno zacięty mecz, ale tutaj już podejrzewam, że z lekką nawiązką dla Sharks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
shady-marshall 8

shady-marshall

Użytkownik
Nashville Predators - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet

O godzinie 2 czasu polskiego Nashville Predators podejmie na własnym lodowisku Kaczory z Anaheim. W tym przypadku ryzykowałbym czysty typ na gospodarzy. Gracze z Nashville są niezwykle bramkostrzelni na własnej tafli, co udowodnili w meczach z Senatorami (7-5) i Jetsami (7-0). Kaczory raczej nie grają na razie na miarę swoich możliwości przegrywając 3 z ostatnich 5 meczów. Niepokojący jest jedynie fakt, że w ostatnich meczach, kiedy Anaheim wygrywało, to czyniło to na terenie gości. Moim zdaniem będzie to niezłe widowisko, oby korzystniejsze dla graczy z Nashville. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
:hokej: Boston Bruins - San Jose Sharks
Sharks OT
(2,15) Unibet

Od razu zaznaczam, że ten typ jest ciut ryzykowny ale jak najbardziej możliwy do wygrania. Bruins słyną z bardzo agresywnej gry i mają solidny team, który jest bardzo niewygodnym rywalem dla swoich przeciwników. Jeszcze jak grają na swoim lodowisku, to starają się podnosić wysoko poprzeczkę swoim przeciwnikom, aby ci nie mogli wyjechać z Bostonu chociażby z punktem. Ale też nie wszytko to zawsze się tak przekłada. Ostatnio całkiem pewna wygrana z Detroit, ale jeszcze poprzednia gorsza przegrana. Bo potrafili wygrywać 2:0 i jeszcze w tej samej tercji potrafili tak zlekceważyć Lawiny, że Colorado strzeliło im dwa gole. Natomiast dzisiaj już będzie trochę bardziej wyzywający team z San Jose, niż gracze z Colorado. Po pierwsze Rekiny, mimo że mają w swoim rosterze zawodników wieku &#39;&#39;średniego&#39;&#39; choć nie wszystkich ;) to jest dalej ogromnej klasy zespół. Burns dostaję najwięcej minut, co mnie wcale nie dziwi. Odnotowuję mnóstwo SOG na bramkę. Do tego jeszcze lepiej się czuje kiedy przeciwnik też nie jest wcale słabiutki. Bruins do słabeuszy nie należą, ale tak jak mówiłem, czasem ich pewność gubi. Bergeron którego lubię, bo też z niebieskiej potrafi uderzyć, to tutaj Bent będzie go pilnował jak oka w głowie. Druga sprawa, jaka mi się podoba jest taka, że Rekiny z Bostonem oddają dużo strzałów. Pamiętam do dzisiaj mecz, w którym stawiałem Rekinów, sezon temu i w ostatnich sekundach meczu Rekiny ponieśli porażkę. Pechowo, co tu dużo mówić. Ale Rekiny na pewno uważają, tak samo jak ja. Tamten mecz był historią. Teraz są nowe cele i nowe wyzwania. Będzie na pewno zacięty mecz, ale tutaj już podejrzewam, że z lekką nawiązką dla Sharks.
Boston Bruins - San Jose Sharks 1 60&#39; @2,30 bet365 ????Ten j**** fuks się w końcu musi skończyć

A ja pójdę całkowicie naprzeciwko. Oglądałem 2 ostatnie mecze rekinów i to jakie mieli szczęście to jest wręcz niewyobrażalne. Każde szczęście musi się skończyć. A gdzie ma się nie skończyć, jak nie na tafli Niedźwiadków, przy wsparciu pełnej hali sympatyków miejscowych Bruins. Gracze z Bostonu nie dają dużo powodów do radości kibicom w ich świątyni w tym sezonie. Ostatnie 8 meczy to zaledwie dwa zwycięstwa (Kids,Wings). Sharks za to świetnie spisują się na wyjazdach 8 meczy - 5 zwycięstw. Lecz jak już nie raz się przekonaliśmy tutaj liczby nie grają a aktualna dyspozycja. Jak najbardziej jest ona po stronie gospodarzy dzisiejszego spotkania. Bruins wygrali na wyjeździe z Isles i rozkręcającymi się Wings oraz przegrali z naprawdę robiącymi zamieszanie Avs. Sharks wymęczyli fuksem zwycięstwo z Sabres i Wings i przegrali z Islanders. Lecz jak już mówiłem nie o wyniki tu chodzi. W bramce Jones a na przeciwko Raask. Na tę chwile nie widzę ekipy gości którzy od meczu z Jackets idą po równi pochyłej choć wyniki tego nie odzwierciedlają. Dzisiaj odzwierciedlą. Let,s go Bruins! Chara niebieska!
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Buffalo Sabres - Dallas Stars
Sabres OT @2,45 unibet
Jack Eichel over 0,5 punktu @1,70 unibet
Powoli nadchodzi czas dogów. Szable ten sezon zaczęły nadspodziewanie dobrze. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mając procent wygranych spotkań .500. Szok! Seria zakończyła się wraz z porażką w meczu z Rekinami. Rekinami, które zagrały konsekwentnie w obronie i przy okazji nie wysilały się zbyt mocno w ataku. Liczba SOG jest stosunkowo duża jak na to, co obydwie ekipy prezentowały w tamtym spotkaniu.
Gwiazdy zaczęły sezon genialnie i wciąż są liderami w swojej konferencji. Zdecydowanie poprawiły grę w obronie, ale to wciąż nie jest to. Nie mają bramkarza na miarę ekipy walczącej o coś więcej niż postseason co wielokrotnie podkreślałem w poprzednich analizach. Owszem, Lehtonen i Niemi będą w stanie wybronić jakieś pojedyncze spotkania, ale nigdy w serii. Prawdę mówiąc nie wiem, kto jest pierwszym wyborem na tej pozycji. Troszkę to dziwne, bo bramkarze bronią zdecydowanie lepiej w sytuacji, w której wiedzą, że są obdarzeni zaufaniem i trener na nich stawia. No, chyba, że są mecze b2b. Wtedy normalną rzeczą jest zmiana bramkarza.
Co do Eichela, to pozytywnie mnie ten chłopak zaskakuje. Wybrany z drugim numerem w drafcie, oczywiście w pierwszej rundzie, dużo punktuje, oddaje mnóstwo jak na pierwszoroczniaka SOG i wygrywa sporo face-offów. W defensywie też nie najgorzej, nie unika gry ciałem, ale też nie jest jakimś agresorem pod tym względem. Do Matta Martina, czy Clutterbucka jeszcze mu trochę brakuje. ???? Ale w ofensywie jest pożyteczny. W tym sezonie już 9 punktów, 6 goli i 3 asysty. Cyferki bardzo fajne jak na takiego zawodnika. Trzeba przyznać, że młodzi dobrze się spisują. McDavid kontuzjowany, ale bardzo solidny i utalentowany. Mnie z nich wszystkich najbardziej podoba się Dylan Larkin, ale nie o nim tutaj mowa. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu Szable mogą się przeciwstawić Gwiazdom. Są w dobrej formie i są bardzo niewygodnym rywalem dla Gwiazdek, zwłaszcza na swoich śmieciach. Stars wygrywają tutaj sporadycznie i to po męczarniach. Dzisiaj mogą mieć spore problemy z Eichelem i spółką.

Nashville Predators - Anaheim Ducks
Over 1,5 PPG @2,50 betsson
Roman Josi to score @5,10 unibet
Szczerze mówiąc para, która mogłaby być finałem konferencji. Tak myślałem jeszcze przed tym sezonem. Nieco zmodyfikowałem swoje zdanie na ten temat, bo Kaczory mnie zawodzą na całej linii. Preds po nieudanym meczu z Leafs dały pokaz demonstracji swojej siły w meczu z Jets. Uśmiałem się, jak zobaczyłem rano ilość karnych minut, w pewnym momencie zawodnicy nie mieli gdzie usiąść na ławce kar. ???? Było bardzo ciekawie, ale też szkoda mi było Jets, że taki łomot dostali.
Co do pierwszego betu, to jest on w szczególności oparty na statystykach. Obydwie ekipy grają ze sobą często i są to mecze ostre. Bardzo ostre. Mnóstwo kar, na czym i dzisiaj mi zależy, bo tym większe szanse dla tego betu. Predators mają wielu wykonawców i strzelców, którzy genialnie odnajdują się w PP. Mnóstwo schematów rozegrania gry w przewadze i dobrą skuteczność w tych fragmentach gry. Nie ma co wymieniać wszystkich zawodników, ponieważ skład Preds jest bardzo równy i tak naprawdę niemal każdy może strzelić gola.
Nieco inaczej przedstawia się sytuacja w Ducks. Według mnie zbyt wiele jest tam uzależnione od pierwszej piątki. Grucha jak jest w formie to wszystko siedzi w sieci, ale żenujący poziom prezentuje Getzlaf, odszedł Beleskey, poniżej oczekiwań Maroon, czy Silfverberg, odejście Beauchemina do Avs i troszkę nieciekawie to wygląda. Fakt, że mecze między tymi drużynami zawsze były ciekawe, pełne goli i zwrotów akcji, więc to jedyny plus aktualnej dyspozycji Kaczorów, które mimo, że wracają powoli na zwycięską ścieżkę, to jeszcze daleko im do optymalnej dyspozycji.
Co do Josiego, to widzę lekkie value w tym kursie. Betsson wystawia linię 3 SOG na Romeczka, a na gola 4,95? Dziwne. Biorę kurs z Unibetu, bo jest jeszcze wyższy. Josi jest w bardzo dobrej formie. W tym sezonie 4 gole i 8 asyst, ale oddanych prawie 50 SOG. Jak na obrońcę to świetny wynik. Niewielu graczy może się pochwalić takim dorobkiem. No chyba, że do obrońców zaliczymy Burnsa, który może grać także na RW. Ten bezzębny pan ma ponad 70 SOG. W klasyfikacji prawdziwych defów najwięcej strzela Byfuglien, który oddał 64 SOG. Josi o 17 mniej, ale też Predators inaczej grają niż Jets. Lepiej, co pokazał ostatni mecz. Mają więcej wariantów grania i są w tym skuteczniejsi. Nie jestem dość mocno przekonany do gola Josiego, ale wystawienie kursu ponad 5 przy wystawieniu linii 3 SOG na tego gracza jest nie do końca dla mnie zrozumiałe, dlatego lekką stawką popróbuję ten bet, tym bardziej, że Romuś już parę razy strzelał gole Kaczkom.

⛔⛔ kaplica.​
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Flames - Devils
Josefson strzeli gola
6,10 Óni⛔
Fakty są takie, że dla Jacoba ten sezon jest sezonem prawdy. Właśnie teraz ma ostatnią szansę na udowodnienie przynależności do NHL w wymiarze Top 9, a nie grindera z 4 linii. Draftowany przez NJ w pierwszej rundzie, na rookie campie porównywany do Backstroma (trochę mi się śmiechło) i Maddena (nieco mniej śmiechłem, ale wciąż). Wszystkie te porównania znacznie na wyrost, co dotychczasowy przebieg kariery wydaje się potwierdzać. Nie mam zamiaru pastwić się tutaj nad Szwedem, bo niebywałego zaangażowania odmówić mu nie sposób, ale ktoś tu chyba źle przyłożył miarkę talentu, bo ten owszem, jest, ale na pewno nie w takim wymiarze, w jakim się go spodziewano. Na niezbyt imponujące występy w NHL złożyły się także takie czynniki jak kontuzje na samym początku tejże przygody (znacznie przystopowały rozwój), brak stabilizacji co do roli w zespole (nieustanne &quot;skakanie&quot; po liniach, Jacob był zestawiony w każdej możliwej formacji), a także cała plejada zawodników, z którymi przyszło mu grać. Nie da się złapać chemii grając tak krótko z poszczególnymi kolegami. Dopiero w ubiegłym roku zagrał więcej niż 50% swojego 5 on 5 TOI z jednym zawodnikiem u boku, mianowicie z Ruutu. Teraz Tuomo leczy kontuzje i młody śmiga z całkiem przyzwoicie (jak na swoje standardy rzecz jasna) grającym Tootoo i kulejącym Tlustym, który wciąż szuka w sobie zawodnika strzelającego 23 gole w 48 spotkaniach. Za nazwiskiem Josefson przez całą karierę ciągnie się fraza &quot;lack of finish&quot;. Ciężko się z tym nie zgodzić. Jacob za cholerę nie potrafi zachować zimnej krwi nawet nie będąc pod przesadną presją przeciwnika. Uderza niechlujnie nawet wtedy, kiedy ma sporo czasu. #16 to bardzo mobilny center z fajnym przyspieszeniem. świetny faceoff man, obok Zajaca jedyny potrafiący wygrać kluczowe wznowienie w D-zone, bardzo dobry stosunek do pracy, nigdy nie było z nim żadnych problemów pod tym względem, zdecydowanie powyżej przeciętnej jeśli chodzi o grę defensywną, specjalistą od PK w sensie stricte bronienia bym go nie nazwał (choć radzi sobie dobrze), ale za to dzięki szybkości i przewidywalności stanowi świetną broń w tym elemencie. Dość powiedzieć, że połowę, bo aż 3(!) z 6 goli z zeszłego sezonu, zdobył właśnie w PK. Wyrasta też nad speca od karnych. Skuteczność skutecznością, ale pech prześladuje go w nie mniejszym stopniu niż Kadriego. W ostatnim spotkaniu Penguins powinni zostać upokorzeni jeszcze bardziej, a sam Jacob mieć na koncie przynajmniej 2 bramki. Niewykorzystane breakaway, gwizdek sędziego tuż przed tym jak miał Flowera na lodzie i krążek 10 cm od bramki. W poprzednich 5GP uderzał na bramkę aż 18 razy, jego pewność siebie wzrasta z meczu na mecz. Devils nie wygrali w Calgary od 8 lat, ale takie statystyki trzeba odłożyć na bok. Na chwilę obecną lepszą drużyną są goście (na papierze gospodarze). Hynes świetnie poukładał młodą defensywę Diabłów, co jest opozycją do tego rozgardiaszu panującego w ekipie Flames. W pojedynku bramkarzy nie ciężko o faworyta, Schneider to top 5 w NHL. Słowem, bliżej mi w tym starciu do NJ. #16 zasłużył na gola, ale nikt tutaj za zasługi nic nie dostaje. Tym niemniej jeśli utrzyma obecną dyspozycję, to nie ma możliwości, żeby się nie odblokował. Ryzykuję, że nastąpi to już dzisiaj.
 
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Detroid Red Wings - Washington Capitals
Under 4,5 @ 2,6 ✅✅(Betsafe)
Analiza na szybko po statystykach. Zdecydowanie oba zespoły przeżywają kryzys jeśli chodzi o zdobywanie bramek. W przeciągu 5 ostatnich meczy Red Wings nie przekroczyli granicy 3 bramek u siebie, a Capitalsom na wyjeździe udało się tego dokonać jedynie przeciwko Philadelphii i Edmonton, którzy zdecydowanie nie grzeszą skutecznością w obronie. Ogólnie rzecz biorąc spotkanie tych dwóch drużyn kończyły się albo niskimi wynikami, albo po szalonych meczach gradem goli, ale patrząc na obecne statystyki pierwszy scenariusz jest bardziej prawdopodobny a i kurs zdecydowanie kusi do obstawiania. Dodając do tego fakt, iż oba zespoły nie &quot;dotarły się&quot; jeszcze w tym sezonie to możemy oczekiwać zaciętego spotkania, tzw. &quot;brudnej gry&quot; z niekoniecznie dużą ilością strzałów.
 
M 340

macvas

Użytkownik
^up
A ja w tym spotkaniu idę właśnie w stronę strzelaniny. Nie wybiegałbym z oceną formy oraz statystyk tych ekip dalej niż tydzień wstecz. Licząc od porażki z Flames, Caps mieli kilka dni na odpoczynek fizyczny i psychiczny oraz poprawę skuteczności, podczas gdy Detroit rozegrało trzy dosyć męczące spotkania. W miniony wtorek na tafli w Detroit padło skromne 1:0 dla gospodarzy, goalie Mrazek miał dzień konia, a Ovechkin bił głową w mur (oddał 15 strzałów i żadnej bramki - swoisty rekord). Do tego wytworzyła się pewna presja na Ovi&#39;m, odnośnie pobicia wielkiego kalibru rekordu strzeleckiego innego Rosjanina - Fedorova - do czego brakuje jednego trafienia, a przez co Alex się zaciął i nie trafił w trzech kolejnych meczach. Przełamanie jednak przyjść musi. Jeśli nie dzisiaj w Detroit to dzień po na wlasnej tafli z Dallas? Taki zawodnik nie pozostaje zbyt długo w cieniu stąd warto &quot;zabukować&quot; te zdarzenia.
A. Ovechkin - Tak 2,15

Osobno widzę tutaj jeszcze ten typ:
Detroit - Capitals KZ 1,80
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Vancouver Canucks vs Winnipeg Jets 60&#39;


▶ [ 2.380 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie w Winnipeg. Jets wracają do swojej hali po wręcz katastrofalnym road tripie. Rozpoczną dziś trzy meczowy homestand, w którym na pierwszy ogień idą Canucks. Trudno ostatnio szukać pozytywnych aspektów gry w drużynie gospodarzy. Zawodzi zarówno formacja ofensywna jak i defensywna, trudno podać powody takiego stanu rzeczy. W bramce gospodarzy zagra dziś prawdopodobnie Pavelec. Canucks ostatnio grają bardzo niesktuecznie, oddają masę strzałów na bramkę jednak z mizernym skutkiem. W bramce gości dzisiaj stanie Miller. Dziś gram na przełamanie Jets, w końcu ile można przegrywać. Kurs warty uwagi, przeciwnik również osiągalny więc czemu by nie spróbować. Czuje, że może w końcu uda mi się wybrnąć z tej ostatnio słabej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wisła @ o jakim fuksie mówisz?
Według Ciebie Rekiny Fuksem wygrali mecz z Bruins ?! o_O Ciekawe.. ;)

:hokej: Winnipeg Jets - Vancouver Canucks
Blake Wheeler zdobędzie przynajmniej jeden punkt - Tak ✅ ✅ ✅
(1,65) Unibet
Odrzutowce ostatnio nieco się posypali, a dzisiaj po drugiej stronie znowu przeciwnik niezbyt dla nich wygodny. Orki, które potrafią namieszać nie jednej ekipie. Choć ostatni mecz, w ich wykonaniu jedna wielka żenada. Wygrywać na twierdzy tafli w Montrealu 3:0 i jeszcze przegrać całe spotkanie, to tylko trzeba powiedzieć o ich nieudolności. Ale do dzisiejszego meczu, na pewno nie chcą już takich gaf strzelać, ale czy na to wszystko pozwolą Jets? Osobiście trochę też uważam, że ryzykuję tym typem, bo po drugiej stronie wiem że miedzy słupkami będzie bronił Miller. Do którego mam ogromny szacunek. Z Sabres wiele razy ratował swoimi paradami, drużynę od porażki a teraz będzie też miał za zadanie, aby powstrzymać ofensywę Jets. Wheeler, tak jak kiedyś już wspomniałem to zawodnik który w mojej ocenie jest jednak jednym z lepszych z Jets. Genialny przegląd pola i do tego potrafi zaskoczyć rywala, w najmniej oczekiwanym dla niego momencie. Poza tym nie jest samolubem, też lubi kolegom pomagać w strzelaniu gola. Co też może skutkować trafionym kuponem. Wydaję mi się że lekcje już po ostatnich meczach wyciągnięte i dzisiaj Wheeler, nie tylko dla siebie ale i dla kibiców będzie próbować zaznaczać jasno cel w tym meczu. Żeby zdobyć minimum asystę, a nawet gola. Sam mecz, na pewno będzie zacięty. Ale ja tam liczę na Jets... a w szczególności na Wheelera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Vancouver Canucks

Canucks kończą road trip w Manitobie, gdzie podejmą miejscowych Jets. Oba teamy aktualnie przeżywają słaby okres. Gospodarze nie wygrali od sześciu spotkań, zaś goście zdołali urwać tylko jeden komplet podczas obecnego road tripu. Głównym czynnikiem tak słabych wyników zespołu z Kolumbii Brytyjskiej jest słaba dyspozycja Ryana Millera. Rutynowany netminder gości notuje słaby początek sezonu, jednakże nie wkońcu powinien sie odnaleźć, przy czym tafla w Winnipeg wydaje sie być dobrą do tego okazją. Jets złapali kryzys i dziś wystawiają Pavelca, który powrócił do swojego normalnego poziomu i nie jest dobrym materiałem na przełamanie. Canucks na koniec nieudanego road tripu zepną poślady i zakończą go dobrym akcentem. Proponuje gości.
Canucks OT 2,00 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom