>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Tampa Bay Lightning vs Minnesota Wild 60&#39;


▶ [ 2.350 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle

Dziś w Xcel Energy Center ciekawe spotkanie. Miejscowe Dzikusy będą gościć ekipę ze słonecznej Tampy. Wild ostatnio grali spotkania z trudnymi przeciwnikami kolejno Blues i Preds. Oba niestety przegrali, ale po dobrych meczach w których to oni strzelali więcej na bramkę. Zabrakło chyba konsekwencji bo te mecze można było wygrać. W bramce stanie dziś prawdopodobnie Dubnyk czyli pewny punkt zespołu. Po tych dwóch porażkach myślę, że drużyna jest nieco zniesmaczona i będą tej nocy wystarczająco zdeterminowani żeby wygrać. W mojej opinii na pewno będą mieli ku temu okazję. Po drugiej stronie tafli zobaczymy Lightning czyli ekipę która w tym sezonie rozczarowuje chyba wszystkich. Nie takiej gry spodziewaliśmy się po tegorocznym finaliście Pucharu Stanley&#39;a. W bramce Błyskawic pewnie ujrzymy Bishop&#39;a. Obecna dyspozycja Błyskawic sprawia, że bez wahania stawiam dziś na Wild. Nie ignoruje drużyny z Tampy bo być może w końcu obudzi się w nich wir walki jednak myślę, że na zniesmaczonych ostatnim pechem Dzikusów może dziś zabraknąć krzepy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Kings - Panthers
Doughty strzeli gola
8,0 Betway ✅ wreszcie przełamanie w PP ;)
IMO tylko trzech panów w Los Angeles zasługuje w tej chwili na swoje kontrakty (a przede wszystkim cyferki na nich widniejące): Carter, Quick i właśnie Doughty. Ciężko stwierdzić, czy na dzień 07.11.2015 jest najlepszym obrońcą w NHL, ale wobec małego spadku formy Webera, jest na 100% najlepszym all around D w całej lidze. Nie ma bardziej kompletnego na jego pozycji. Geniusz transition game, prawdziwy possesion player, jego corsi zawsze niemal najlepsze w drużynie, tylko Keith lepiej jeździ na łyżwach, a z jego strzałem rywalizować na równi mogą jedynie Subban i rzecz jasna Weber. Mistrz wyszukiwania otwartych przestrzeni, raz po raz posyła kapitalne podania. Wybornie ustawia się i gra bez krążka zarówno w ataku, jak i pod własną bramką. Na co dzień zjada potężną dawkę minut konfrontując się z top line przeciwnika. Bez dwóch zdań największe hokejowe IQ wśród wszystkich zawodników na tej pozycji. Odpowiednie gabaryty gwarantują dobrą grę ciałem. Ogromna wola walki i ta niesamowita zdolność, która stawia go na początku szeregu, czyli motywowanie się na najważniejsze spotkania. Czy to finał IO, czy finał Stanley Cup, Doughty zawsze bryluje, bez żadnych wyjątków. Jeden z bohaterów niedawno zakończonych Igrzysk , w dużej mierze dzięki niemu Kanada straciła tak mało bramek. Chyba najbardziej wartościowy gracz decydującej o SC serii z Devils. Jego progress jaki poczynił po swoim debiutanckim roku w NHL niezwykle mocno zapadł mi w pamięci, bo już wtedy wiedziałem, że mamy do czynienia z kimś wyjątkowym. Z pewnością przyjdzie taki dzień, w którym zgarnie swojego pierwszego Norrisa, ale dopóki tej nagrody nie rozbije się na dwie części – dla najlepszego ofensywnego obrońcy, i dla najlepszego all around obrońcy, to może nie być aż tak łatwo, bo Karlsson swoim ofensywnym arsenałem wkupuje się w łaski głosujących. Właściwie to nie wiem, jakim cudem pozostaje w tej kampanii bez gola, ale w 4 ostatnich spotkaniach wykorzystał chyba limit pecha na najbliższych 5 lat. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie częściej decydował się na snapshot, bo to była taka jego filmówka. Póki co z reguły razi potężnymi slapshotami. W starciu z CBJ powinien trafić przynajmniej raz, ale znowu się nie udało. Niemniej 8A na koncie widnieje. #8 strzelał już przeciwko Panthers. Jako że dyspozycja strzelecka Gaborika i Browna przyprawia o ból głowy, a Kopitar też nie prezentuje się porywająco, to jednym z faworytów do trafienia jest dla mnie właśnie Drew. Jako kapitalny puck moving D napędza praktycznie każdą akcję Kings, a pozostaje jeszcze PP (choć w tamtym roku niemiłosiernie pudłował podczas tego elementu). Kurs mocno, mocno przesadzony. Jeżeli akurat dzisiaj nie strzeli, to wiecie co z tym robić ;) Start wyjątkowo wcześnie, o 22 naszego czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Montreal Canadiens - Boston Bruins

Bruins lecą do Montrealu, gdzie po raz drugi w sezonie przyjdzie im zagrać z Canadiens. Przez miesiąc który upłynął od ich pierwszego spotkania troche zdążyło sie już pozmieniać. Habs po dziewięciu meczowym runie prezentują sie już nieco gorzej, zaś Bruins odnaleźli forme w delegacjach, gdzie przegrali tylko jedno, ostatnie spotkanie w Waszygtonie. Dziś w Montrealu z pozoru powinno być trudniej aniżeli w Stolicy. Jednakże jeśli przypatrzymy sie bliżej gospodarzom trzeba jasno powiedzieć że mają swoje mało widoczne do tej pory problemy. Defensywa od kilku spotkan gra dość pasywnie, co przekłada sie na sporo okazji rywali z kontrataku. Bramkarz Condon póki co daje sobie z tym rade, ale gorszy dzień wkońcu nadejdzie i jestem skłonny podejrzewać że stanie sie to już dziś. Bruins z Gustavssonem w bramce grają lepszy hokej niż Raskiem co jest dla mnie sporym zaskoczeniem, ale jeśli wziąć pod uwage motywacje backupa gości po tym jak zrezygnowano z niego w Detroit to trudno mu sie dziwić, że pragnie przekonać do siebie nowego pracodawce. Stawiam na Bruins.
Bruins OT 2,37 Pinnacle ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Montreal Canadiens - Boston Bruins
P.K Subban zdobędzie przynajmniej 1 punkt ✅ ✅ ✅
(1,65) Unibet
Na dzisiaj wybieram sobie jeden meczyk, choć na zestawieniu gier masa meczy. Od razu jak widzę jakie spotkanie będzie dzisiaj w twierdzy Montrealu, od razu morda mi się cieszy na sam widok. Dlaczego? Dlatego, że takie mecze jak ten są naszpikowane ostrymi i jeszcze bardziej agresywnymi wymian z obu stron. Nienawidzące się kluby, jeszcze bardziej się motywują na takie mecze jak dzisiejsze. Niedźwiadki grają już lepiej i widać że chyba stale zagotowali sobie cel. Prosty - Grać i wygrywać. Nie miej jednak na Habs to nie działa, bo Montreal potrafi z nimi grać na swoim śmieciach i rzadko kiedy wychodzi z tafli przegrany. Dodatkowo, jeszcze miałem zamiar postawić w meczu bijatykę, ale nie ma po drugiej stronie Lucicia. Który ten zasilił szeregi Królów. Idę w stronę niszczyciela, w defensywie który gra najwięcej minut w zespole Canadiens i ma atomowy fire-shot. Nie będzie to meczu, gdzie zawodnicy będą się wymieniać uprzejmościami i ogromnym szacunkiem do siebie. Wręcz przeciwnie. Będzie to prawdziwa batalia. Subban, z pewnością w tym meczu podejmie rękawice i nie będzie stał w miejscu. Sam gra w swoim teamie szmat czasu a są mecze, gdzie potrafi zdobywać punkty seriami, z meczu na mecz. Poza tym sam Subban ma kilka rachunków do spłacenia w tym meczu. Chyba niektórzy mogą się domyślać jakie, ale na moje to dzisiaj będzie mecz pełen kar i multum sytuacji na zdobycie bramek. Bruins też tanio skóry nie sprzedadzą, ale Subban też swoje zrobi. Wiedząc, że jego determinacja w dążeniu do celu jest jedną z jego zalet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pobawie się w @Yem, który drugi raz pod rząd zamordował niesamowity kurs. Czapki z głów mistrzu.
Na celownik biorę P.K. Subbana z Habs. Canadiens podejmują dzisiaj Bruins. Większość o Subbanie opisał już @wojnodrake, typ na over SOG w tym przypadku jest bardzo uzasadniony. Kido dołożył kolejne trzy grosze, więc ja posunę się jeszcze dalej i pobieram gola mudżina. Dlaczego?
Dzisiaj spodziewam się bardzo ostrego spotkania. Szkoda, że Lucic gra już w LA, bo bójka między nim a Subbanem byłaby tylko kwestią czasu. P.K. bardzo dobrze czuje się w meczach fizycznych, kiedy zalicza dużo hitów i w meczach, w których pada mnóstwo kar. Nie bez powodu o tym piszę. Dzisiaj kar też z pewnością będzie sporo. Obydwie ekipy posiadają w swoich składach kilku narwańców i zakapiorów, którzy wychodzą na taflę przede wszystkim z chęcią atakowania rywali. Po jednej stronie jest m.in. Mitchell, Beaulieu, czy Yemelin, a po drugiej McQuaid, Beleskey, czy Marchand, chociaż Brad poza tym strzela jeszcze bramki. Mitchell też o dziwo zaczął bardzo dobrze ten sezon. Do czego zmierzam? Kary w tym spotkaniu to rzecz nieunikniona. Obydwa zespoły nienawidzą się jak psy. Subban potrafi przyłożyć z okolic niebieskiej, dzisiaj PP będzie sporo, Bruins bardzo słabo bronią w przewagach, a Subban zawsze gra w PP. Gra i strzela, póki co tylko 1 gol w tym sezonie, ale kiedy strzelać jak nie w takim meczu?
Bruins przegrali z Habs 8x z rzędu, więc spodziewam się bardzo ostrego spotkania, tym bardziej, że obydwie drużyny bardzo dobrze grają, Bruins słabo zaczęli, ale jak grają ostatnio, to zazwyczaj wygrywają. Ostatnio troszkę gorszy mecz przeciwko Caps, ale myślę, że na dzisiaj są podwójnie zmotywowani. Idealny mecz dla Subbana do strzelenia bramki.
P.K. Subban to score @5,00 betsson ⛔ 5 SOG, ale nie chciało wpaść. Warto próbować w kolejnych meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej: #8


Boston Bruins OT
vs New York Islanders


▶ [ 2.500 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś typ może trochę zaskakujący jednak w mojej opinii warty uwagi. Bruins w sytuacji B2B podejmują Nowojorczyków z Brooklynu. Czasu na odpoczynek nie mieli zbyt wiele bo wczoraj grali z Canadiens. Niedźwiadki w ostatnim czasie mają jakąś zapaść. Nie grają źle jednak wyniki nie są zadowalające. W bramce dziś pewnie Rask. Gospodarze w tym sezonie zawodzą, ich gra nie odzwierciedla potencjału tej drużyny. Niestety nawet w kibicach drużyna nie może mieć oparcia. Po przenosinach na Brooklyn na ich mecze przychodzi bardzo mało osób. Słychać również narzekania na samą halę. Kibice twierdzą, że nie nadaje się do meczów hokejowych z uwagi na słabą widoczność. Nawet &quot;kostka&quot; nad lodowiskiem nie jest w pełni wycentrowana względem strefy środkowej. Hala przystosowana bardziej pod koszykówkę, a hokej na Brooklynie to jedynie dodatek. Sama drużyna pewnie czuję się tam trochę obco. W bramce obstawiam Halak&#39;a. Kurs na Bruins jest dziś smakowity, a biorąc pod uwagę formę i sytuację Islanders to ma on szansę powodzenia. Zdaje się na moje przeczucie. Drużyna z Bostonu dziś się przełamie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New Jersey Devils - Vancouver Canucks

Canucks po pechowej porażce na First Niagarze kontynuują trip i dzisiejszej wieczoru zawitają w Newark. Gospodarze przed dwoma dniami odprawili z kwitkiem Blackhawks, co przed tem ostatni raz udało im sie trzy lata temu. To z pewnością dobry okres dla teamu z New Jersey, gdyż w końcu są w stanie zaoferować coś wiecej niż nudny defensywny hokej z dużym oparciem na bramkarzu. Goście wystawiają po raz kolejny dziś w bramce Ryana Millera, co jest dla mnie lekkim zaskoczeniem, ponieważ liczyłem na dość przyzwoitego Bachmana, ale skoro jest Miller to widocznie coś jest na rzeczy. Śmiem wątpić, by gospodarze byli w stanie ograć pod rząd dwie wyżej notowane ekipy konferencji zachodniej i to jeszcze przy braku Schneidera w bramce, który jest dla nich tak ważny jak swego czasu legendarny Brodeur. Ekipa z Kolumbii Brytyjskiej potrafi natychmiastowo wyciągać wnioski z porażek i tak też powinno być w tym przypadku. Biore Canucks.
Canucks OT 1,95 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New Jersey Devils - Vancouver Canucks
Canucks OT ⛔ 4:3 OT
(1,90) Betsson
Dzisiaj na zestawieniu gier, bardzo mało meczy. Ale z tych meczy wybieram spotkanie jakie będzie rozgrywane w Jersey. Tutejsi gospodarze będą gościć na swoim terenie Orki. Trzeba przyznać że Devils całkiem nieźle sobie radzą nas swoim lodowisku. Potrafią w miarę zdominować i uśpić rywala, żeby w najmniej oczekiwanym momencie dla niego odpalić. Mimo, że tych bramek dużo nie strzelają to wcale nie są jakimś najsłabszym ogniwem w tym spotkaniu. Ale.. Orki, mają znacznie silniejszy team od Diabłów. W niemal każdej formacji. Idę tu w szczególności w stronę gości, bo między słupkami dzisiaj bronić będzie Miller. Kapitalny goalie, gości który jak ma dzień konia wyłapuje wszystko. Cieszy mnie to, że nie broni już w Szablach, bo tam się marnował chłopak. Teraz może być tylko lepiej. Tylko jego drużyna musi być precyzyjniejsza. Poza tym, Vrbata też nieco ucichł a każdy chyba ma świadomość jakiej klasy to zawodnik. Diabły będą szukać luk w defensywie Canucks, ale samo to że jak już je odnajdą to Miller tak łatwo nie da się pokonać. Gram tutaj na Canucks, ze względu na lepszego bramkarza. Liczę, że kumple z pola też mu pomogą.
Canucks OT 1,95 Pinnacle
Widzę dziś myślimy podobnie, to musi się udać. :cool:
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Arizona Coyotes OT
vs Anaheim Ducks


▶ [ 2.720 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Nie za dużo tych zwycięstw jak na słabo grające Kaczory? Patrząc na kursy i ich grę to Młode Kojoty pobieram bez chwili zastanowienia. Oddają masę strzałów na bramkę ale przegrywają mecze. Moim zdaniem to chyba brak doświadczenia w tej ekipie sprawia, że gra nie przekłada się na wyniki. Dziś w bramce Coyotes zobaczymy Lindback&#39;a. Ducks ostatnio notują serie zwycięstw, ale po czym? Oddając 17 strzałów na bramkę i strzelając jednego gola? Wygrywali bo efektywniej strzelali, ale sama gra nie pokazuje że to zespół który ma w tym sezonie walczyć o najwyższy cel. Jedynie mecz z Panterami był inny, ale dziś nie sądzę, że zagrają aż tak dobrze. Pomiędzy słupkami stanie dziś Andersen. Kaczory zaczynają dziś 3 dniowy homestand, ale coś mi mówi, że ich serie przerwą dziś &quot;Młode Wilki&quot; . Już raz w tym sezonie odprawili z kwitkiem ekipę z Anaheim i to właśnie w Honda Center. Nie mam nic przeciwko, żeby dziś stało się podobnie. Kurs warty ryzyka zważywszy na formę obu ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
Szczerze to jest to ciężki mecz to wytypowania bo obie drużyny są siebie warte. Niby Kaczki nic specjalnego nie grają, ale Coyotes nie są lepsi, a bilans ostatnich 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami to 7-1-2 na korzyść Ducks. Ja tutaj dzisiaj gram Under 5 @1.95. W 7 na 10 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami było poniżej 5 bramek. W dodatku gra w ataku obu zespołów jest słaba. ANA - średnio 1,5 gola na mecz, ARI - średnio 2,69 gola na mecz. No i zobaczymy dzisiaj dwa najsłabsze zespoły jeśli chodzi o gry w przewadze.. Po 11% po obu stronach.
No i za mniej spróbuje ukłuć Remis i poniżej 5,5 bramek po kursie @6.60
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Anaheim Ducks - Arizona Coyotes

Mówi sie, że gdy nie idzie lepiej wrzucić na luz i zrobić sobie przerwie, co jednak w moim przypadku jest nie do pomyślenia. Uzależniłem sie od tej ligi i trudno jest mi nie spojrzeć na oferte. Dzisiaj na rozkładzie tylko jedno spotkanie, w którym po raz drugi w sezonie Coyotes zagrają w Honda Center. W październiku zanotowali tu S/O i dziś pewnie chcieliby to powtórzyć, ale to już nie ten czas i miejsce by zaskoczyć gospodarzy na całej linii. Ducks wyszli z letargu i wchodzą na właściwy dla siebie poziom, zaś Coyotes po dobrym wejciu w kampanie powoli opadają w dół ligowej tabeli. Dziś w bramce gości ujrzymy Lindbacka. Backup zespołu z Glendale na przestrzeni ostatnich sezonów notorycznie zawodzi i uważam że w nowej ekipie również nie odbuduje. Co tu dużo mówić, wygląda na to że padnie tu troche bramek i jestem skłonny po raz pierwszy spróbować opcji overowej.
Over 5 1,91 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Vancouver Canucks OT
vs Columbus Blue Jackets


▶ [ 2.020 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Pod lupę dziś biorę spotkanie w Columbus, gdzie Jackets podejmować będa Canucks. Na pierwszy rzut oka spotkanie ciężkie do typowania bo oba zespoły nie reprezentują najwyższego poziomu. Dziś zdaje się na moje przeczucie, które mówi mi, że Orki dziś przełamią złą passę. Drużyna z Vancouver gra w wielką kratę, potrafią czasem odpalić i zaskoczyć choćby w meczu z Canadiens. Ostatnio przegrywali, ale nie były to najgorsze mecze w ich wykonaniu. W bramce dziś Markstrom, który został ściągnięty przez trenera Desjardins&#39;a z AHL. Gospodarzy opisywałem już wcześniej.W ostatnim czasie zabłysnęli formą i zagrali fajne mecze. Nie trwało to długo bo potem musieli uznać wyższość słabo grających Kaczorów. W bramce Kurtek zobaczymy dziś Bobrovskiego. Tej nocy myślę, że to ekipa z Vancouver będzie górą wszak Jackets to drużyna będąca w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Uzależniłem sie od tej ligi i trudno jest mi nie spojrzeć na oferte.
Nie jesteś sam. ????
Żeby nie offtopować od razu rzucę typ na noc.
Detroit Red Wings - Washington Capitals
Red Wings OT @2,15 betsson
✅1-0 ????
Na dzisiaj typ niespodzianka. Skrzydła grają u siebie katastrofalnie i przede wszystkim bardzo mało strzelają. Dzisiaj zadanie nie będzie wcale prostsze, bo poza wyjątkami Caps bardzo dobrze bronią. W dodatku świetnie grają na wyjazdach. Skąd więc ten typ? Każda seria się kiedyś kończy. Skrzydła wygrały ostatnio u siebie z Bolts, a więc z bardzo dobrą defensywną drużyną. Porażki z takimi zespołami jak Pantery, czy Stars nie przynoszą chluby. Owszem, Gwiazdy są liderami konferencji, ale strzelenie im tylko jednego gola nie jest wielkim wyczynem, zwłaszcza jeżeli ma się tak wyrównany przód jak mają Wings. Nikt mi nie powie, że taki Lehtonen może wybronić kilka meczów pod rząd. Wings po prostu muszą odszukać swoją formę i pokazać swoim fanom, że nie zapomnieli jak wygrywać na swoim lodzie. Widać od początku brak Datsyuka. Za liderowanie wziął się więc Zetterberg, ale nie jest on typowym egzekutorem. Największą zaletą atakujących Skrzydeł jest fakt, że nie są oni uzależnieni od jednego gracza. Faktem jest jednak, że gdyby był Datsyuk, to gra w PP i skuteczność w tym elemencie byłaby z pewnością wyższa. Czekam w końcu na dobry mecz Nyquista, bo Gus nie przekonuje mnie swoją formą. Do dobrej formy Zetterberga należy dorzucić formę dnia u takich graczy jak Tatar, czy Abdelkader i Caps mogą mieć poważne problemy.
Jeżeli chodzi o gości, to zaliczają oni bardzo dobry początek sezonu w delegacjach, co jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Ostatnio jednak Rangers pokazali, jak można zdominować zawodników ze stolicy i liczę na to, że Wings uważnie obejrzeli fragmenty tego spotkania, bo sposób na obronę Caps z pewnością można znaleźć i to grając prostszymi środkami, niż się wszystkim wydaje.​
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks
Blue Jackets ML @ 1,88 Pinnacle
⛔ 3:5 ⛔

A ja nie zgodzę się z kolegą powyżej. Moim zdaniem Kurtki dziś zdobywają 2 punkty ponieważ z takim rywalem, w takiej formie i u siebie trzeba po prostu wygrać. Efekt nowej miotły w postaci Tortsa zadziałał. W 8 meczach na 16 możliwych punktów, jego ekipa zdobyła 8 a nie grała z byle kim. Na początek moim zdaniem to dobry wynik. Dziś na drodze staje im rywal troszkę słabszy, w gorszej formie i Markstromem w bramce który debiutuje w tym sezonie, natomiast w poprzednich grał mało i na dodatek słabo. Przy Tortsie cała drużyna zaczęła lepiej funkcjonować, poprawił troszkę grę w PP, lepiej zaczął grać Hartnell i Dubinsky a więc ważne elementy ofensywy Jackets.
Co najważniejsze wyżej wspomniany trener gospodarzy zagra przeciwko swojemu ostatniemu pracodawcy, czyli będzie podwójnie zmotywowany by zainkasować zwycięstwo.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Tak jak koledzy też ostatnio czarna seria(no może oprócz Sparkiego który ciśnie jaak szalony z plusami) więc dałem lekko na wstrzymanie, ale dzisiejsza pogoda i jutrzejsze wolne zmmotywowaly mnie do napisania czegoś od siebiee.
Florida Panthers - Calgary Flames 1 60&#39; @2.30 bet365✅✅✅
Widzę że zeszła noc była dobra prawie dla każdego ;&gt; Patrząc na wynik wydaje się że mecz wyrównany nic bardziej mylnego, głupie bramki stracone przez Pantery ale kontrola całego spotkania ;&gt; Szkoda kurtek bo nie załugiwali na porażkę ;) No i brawo Jarek!
Dzisiaj na tapetę biorę spotkanie Panter z Florydy z płomieniami z Calgary, które mam nadzieję będzie przelamaniem i dla mnie i dla gospodarzy. Pantery ewidentnie zlapały zadyszke po naprawdę dobrym starcie sezonu, winę tego stanu rzeczy upatruje w kontuzjach dwóch ważnych zawodników Barkova i Jagra. Jarek na początku mocno sie rozhulal i mocno ciągnął ten wózek na Florydzie. Przyszła jednak kontuzja i drużyna dobrze na to nie zareagowała a sam zawodnik powoli dochodzi do siebie, brak też Barkova który dobrze wkomponowal się w drużynie i widać było ze będzie ważnym zawodnikiem w tej ekipie niestety złamana ręką i jeszcze trochę przyjdzie na niego poczekać aż wróci do pełnej sprawności. W ekipie Calgary zabraknie w bramce Hillera. Między słupkami stanie Ramo a po drugiej stronie mocny punkt drużyny gospodarzy Luongo. Jeżeli się przełamać to teraz, Flames niby po dwóch wygranych, wymeczonej z Flyers i z mocnymi od początku Penguins . Jednak ja tej drużyny ciągle niee widzę brakuje lidera który by prowadził taa drużynę w ciężkich momentach i brał na siebie grę, Pantery mają Jarka i myślę że to jest dobry mecz dla niego by wrócić na właściwe strzeleckie tory, w gazie młody Pirri który też coś dzisiaj może ukluc. Panowie dzisiaj trzeba wygrać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj tyle typów, że mój stopień uzależnienia nie pozwala mi przejść obojętnie obok tak potężnej liczby spotkań i dlatego pyknę jeszcze trzy typy oprócz tego na Wings.
New Jersey Devils - St. Louis Blues
Blues OT @1,70 OT betsson
✅0-2 ????
Sorry sparki, ale taki kurs wypada mi po prostu zagrać. Faktem jest, że Diabły są ostatnio na fali wznoszącej. Bardzo fajnie wyglądają w ataku, ale należy też spojrzeć na ich ostatnich rywali. Nie licząc Hawks nie pokonali nikogo znaczącego. Nie uważam, żeby Nucks, czy Isles zaliczali się do czołówki drużyn. Diabły nadspodziewanie dobrze rozpoczęły ten sezon, ale według mnie niestety nie będzie to trwało zbyt długo. Szkoda, że tak myślę, bo jestem całym sercem za odrodzeniem się Diabełków. Bardzo ciekawie wygląda współpraca Henrique-Cammalleri, dobrze do składu wkomponował się Palmieri i mamy trójkę na miarę sukcesu, który Flames odnotowali w poprzednim sezonie. Teraz równia pochyła w dół, przynajmniej na chwilę obecną. Diabełki nie potrafią grać u siebie z Nutkami. Zazwyczaj przegrywają, a jak wygrywają w ostatnich czasach, to nie dość, że raz od wielkiego dzwonu, to od razu konkretnie. Mam na myśli zbombardowanie Nutek 7-1 z przed dwóch sezonów. Nie jestem jednak panem w różowych okularach i jestem pewny, że Nutki nie stracą dzisiaj aż takiej liczby bramek. Według mnie spotkanie będzie underowe, a szalę zwycięstwa na korzyść Blues może przechylić kolektyw i monolit w defensywie w postaci m.in. Pietrangelo. Nutki odnotowują bardzo udany road-trip i nie wydaje mi się, żeby Diabełki, nawet tak dysponowane jak teraz były w stanie zepchnąć Nutki ze zwycięskiej ścieżki.
Minnesota Wild - Winnipeg Jets
Blake Wheeler over 2,5 SOG @1,85 betsson
✅9 SOG ???? ????
Ostatnio Odrzutowce bardzo mnie zawiodły w meczu z Flyers, kiedy u siebie nie potrafiły pokonać słabego Neuvirtha. Dzisiaj jadą do Minneapolis zmierzyć się z Dzikusami, które są bardzo mocne na swoich śmieciach. Typ kieruję na Wheelera głównie dlatego, że gra sporo czasu, często pokrywa linię. Scandella i Parise OUT, to dodatkowe info, które raczej większego znaczenia dla SOG Wheelera nie będą mieć. Blake grając w Minnesocie pokrywał w dwóch ostatnich spotkaniach tę linię i dzisiaj nie powinno być inaczej. Według mnie zapowiada się dość szybkie spotkanie ze sporą ilością strzałów, z racji tego, że Dzikusy wygrały ostatnio zaledwie 1-0 z Bolts, a Jets nie strzelili nawet gola Flyers. Może być overowo, ale nie musi. 3 strzały nie są czymś nieosiągalnym dla Wheelera, dlatego bez zastanowienia gram ten bet.
Dallas Stars - Toronto Maple Leafs
Jamie Benn over 3 SOG @1,85 betsson
▶ 3 SOG
Serio taka niska linia na kapitana? Liście lubią grać z drużynami z czuba. Ostatnio taki mecz zagrali w Montrealu z Habs, gdzie oddali ponad 50 SOG na bramkę Price&#39;a. Przegrali, ale zagrali świetny mecz. Dzisiaj mają szansę nawet na zwycięstwo, jakkolwiek dziwnie to nie brzmi. Babcock z pewnością nastawia się na takie spotkania. Przeciwko liderom nie wypada zagrać gównianego meczu. Z tego powodu gram na Benna. On jako lider powinien dźwignąć na swoje bary ten mecz i postarać się o szybkie zwycięstwo. Ja jednak tutaj spacerku nie widzę. Wcale nie musi być to łatwy mecz dla Gwiazd. Benn w ostatnim meczu z Wings nie oddał żadnego SOG, więc liczę na to, że dzisiaj będzie pakował co i rusz. Nie widzę możliwości, żeby Jamie nie oddał dzisiaj minimum 3 SOG, co w takim przypadku daje nam zwrot.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
New York Rangers - Carolina Hurricanes
New York Rangers -1.5 @ 2.62 pinnacle
✅
Rangersi na własnej hali podejmują dzisiaj drużyne Hurricanes,która jest dla mnie &#39;chaotyczną&#39; drużyną, za każdym razem kiedy oglądam mecze Hurricanes widzę sporo chaosu,i nadziewanie się na kontry.Dla mnie Hurricanes to przeciętna drużyna,nie wyróżniają się ani na plus ani minus,ot taki średniak.Ostatnie 2 mecze wyjazdowe co prawda wygrali,ale pokonali Wyspiarzy i Red Wings (obydwie drużyny są lekko pod formą),zaś poprzednie mecze przegrywali gładko z Sharks i Kings.Wg mnie Hurricanes to zespół który słabo radzi sobie na wyjazdach,a dzisiaj przyjdzie im zagrać na tafli Rangersów którzy są na fali,dodatkowo granie u siebie Rangersów to spora przewaga ze względu na atmosferę jaka tam panuje.Rangersie są w dobrej formie i wygrywają swoje mecze spokojnie,nie widzę przeszkód żeby dzisiaj miało być inaczej zwłaszcza że są zdecydowanie lepszą drużyną od Hurricanes.Moim zdaniem Hurricanes zaczną swój road-trip od porażki.
Pamiętajcie że w tym dziale typy podają głównie eksperci więc nie ma co szaleć ze stawkami na moje bety ,lepiej zaufać doświadczonym użytkownikom.


Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dipreeeettttt , nie za dużo tych analiz ?! daj coś dla innych żeby mogli napisać ???? &lt;;
:Dipreeeettttt , nie za dużo tych analiz ?! daj coś dla innych żeby mogli napisać ???? &lt;;
:[[[
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom