>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie dam Ci tej satysfakcji ! :cool:
Nie lubię powielać typów, ale tutaj muszę się zgodzić z panem dipret. Jeśli chodzi o analizę na Blues.
:hokej: New Jersey Devils - St Louis Blues
Blues OT ✅ ✅ ✅
(1,76) B365
Dzisiaj mnóstwo meczy, z najlepszej ligi hokeja na świecie. Wiec tutaj już trzeba wypatrzeć jakaś zwierzynę, w postaci drużyn którą chce upolować. Od razu widzę to spotkanie i od razu widzę, że z tego będą owoce. Jak to mówię z tej mąki będzie chleb. Rozumiem tutaj ten lekko zawyżony kurs na Nutki, spowodowany tym, że Diabły ostatnio na prawdę dostali olśnienia i grają mega zadowalająco. Podoba mi się w tej ekipie regularność, podczas gry w osłabieniu. Są czujni, niebezpieczni i do tego potrafią być skuteczni. A to boli najbardziej daną ekipę kiedy traci bramkę podczas gry w przewadze. Ale nie tutaj i nie w tym meczu. Blues to ekipa, produktywna o silnym rosterze która w swoich piątkach nie ma nikogo, kto by nie miał odrobinę talentu gry w NHL. Samo to, że defensywa też gra wysokie noty, to ofensywa jest jeszcze lepsza niż to jaka była w zeszłym sezonie mimo, że i tam grali bardzo dobre mecze. Nutki mają tylko 2 porażki w delegacjach, więc widać że i poza domem nie próżnują. Bo grają na jeszcze większym levelu żeby swoich przeciwników wyrzucać za burtę. Jak nie ma kto strzelać, podczas tego gdy ekipa jest w opałach, jest Tarasenko który niszczy w niemal każdym aspekcie. Nie tylko w Power Play, ale i w akcjach. Prócz tego, że Diabły grają na swoim terenie, to nie mają takich zawodników jakich mają dzisiejsze Nutki. Blues, potrafi wygrywać seriami. Potrafią dominować i grać statycznie, ale do tego bardzo konsekwentnie. Steen, lekko się przebudził. Backes też jako kapitan odwala kawał solidnej roboty. Parayko też się może podobać. Aktywność i efektywność tego zawodnika to podstawa. Gram dzisiaj pewnie na Nutki bo mają więcej argumentów za, niż przeciw w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Calgary Flames

Panthers po nieudanym wypadzie na zachodnie wybrzeże wracają do Sunrise i na pierwszy ogień podejmą co raz lepiej grającym Flames. Ekipa z Alberty jak widać wyciągnęła wnioski z wcześniejszych porażek i poczynia sobie co raz lepiej. Tafka w Sunrise do najtrudniejszych nie należy, także uważam że z tą sama ambicją, którą prezentowali w wygranych spotkaniach z ekipa rodem z Pensylwanii urwą komplet także tutaj. Dzisiejsi gospodarze grają wyjątkowo sztywno na wyjazdach i choć nadrabiają na swojej tafli to w starciu z Flames będzie im cięzko o korzystny wynik. Ramo, a więc starter gości po słabym początku przypomniał wkońcu jak sie łapie i w świetle nieobecności Hillera ten zespół potrafi zagrać spotkanie z niewielką stratą bramkową. Panthers bywają chimeryczni i twierdze że w dzisiejszym meczu jeszcze nie bedzie dane im sie przełamać. Goście pójdą za ciosem i swoistym kolektywnym hokejem zgarną tu komplet. Proponuje gości.
Flames OT 2,17 Pinnacle ⛔
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Montreal Canadiens (-1.5)
vs Pittsburgh Penguins


▶ [ 4.500 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Pomyślicie, że jestem szalony grając taki typ. Na pewno to duże ryzyko, ale ja widzę tutaj value. Habs w każdym meczu który wygrali do tej pory wygrywali co najmniej różnicą dwóch bramek z wyjątkiem jednego... Zgadnijcie jakiego... Właśnie z Penguins wygrali jedną bramką. Ekipa z Pittsburgha poległa w ostatnim meczu z słabo grającymi Flames więc w mojej opinii warto z tego skorzystać bo chyba nastał ten moment dekoncentracji. W bramce Canadiens stanie Condon, który pod nieobecność Price&#39;a udowadnia, że warto na niego stawiać. U Pingwinów powinniśmy zobaczyć Fleury&#39;ego. Drużyna z Montrealu nieźle namieszała od początku sezonu. Coś mi mówi, że namieszają i dziś w tym jedno meczowym road-tripie. W mojej opinii przy odrobinie szczęścia i pustej bramce w ostatnich minutach meczu przy takim kursie warto zaryzykować.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Minnesota Wild 60&#39;
vs Carolina Hurricanes

▶ [ 2.410 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Pod lupę biorę dziś spotkanie, które rozegra się w PNC Arena. Miejscowe Huragany gościć będą ekipę z Minnesoty. Dla gości będzie to początek dość długiego road-tripu. Wild to ekipa grająca bardzo równo, jeśli dobrze wejdą w mecz to pokonać mogą każdego. Ostatnio wygrali mecz z Jets. Zagrali fenomenalną drugą tercje jednak mam wrażenie, że potem w ich szeregi wdarło się jakieś rozluźnienie co wykorzystały Odrzutowce. W trzeciej tercji zostali skarceni dwoma bramkami co mam nadzieje dało im do myślenia - mecz gra się do końca. W bramce gości stanie dziś Dubnyk zaś naprzeciwko ujrzymy Ward’a. Canes to zespół grający „swoje”. Raz mają przebłyski formy i potrafią zagrać fajny mecz, a żeby w kolejnym totalnie się ośmieszyć. Nie wybijają się nad to do czego nas przyzwyczaili. Dzikusy mają dwa zaległe mecze, jeśli zagrają dobrze to mają nawet szanse dogonić Gwiazdki, które obecnie liderują w Kampanii Zachodniej. Oczywiście przy założeniu że Nutki dzisiaj stracą punkty z Rengersami. Huricanes to zespół będący w zasięgu Wild dlatego też powinni ich ograć bez większych problemów w regulaminowym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Florida Panthers - Buffalo Sabres
Jaromir Jagr zdobędzie co najmniej 1 punkt ✅ ✅ ✅
(1,65) Unibet
Całkiem przyjemny kurs na Czecha na zdobycie przez niego minimum punktu. Podoba mi się u Jagra, efektywność w meczach. Jest niebezpieczny dla rywali, a mimo swojego wieku potrafi zagrać sporo minut w meczu. Chyba im więcej lat ma, to jeszcze lepiej gra. Nieustępliwy, a na pewno zadziorny dla swoich rywali. Jeszcze chyba za czasów jak grał w Devils, nie notował tak solidnego sezonu. Jakiś czas temu pauzował kilka meczy, aby wrócić silniejszy. Potrafi w meczu strzelić dwa gole, w bardzo szybkim odstępie czasu a do tego jeszcze na dobitkę asystować koledze, aby ten mógł ulokować gumę w sieci. Jagr ma obecnie 7 bramek i 5 asyst. Co jak na jego możliwości sporo. Dzisiaj rywal nie z górnej półki więc Jagr będzie polował nie tylko na asystę w meczu, ale i na bramkę. Szabli już pokonywał więc dlaczego miałby tego nie powtórzyć. Doświadczenie też robi różnice w meczu a Jagr niewątpliwie to doświadczenie posiada. Pantery grają sezon nieźle, na pewno lepiej niż rok temu a Jagr też cementuje ważnymi punktami mecze ekipy ze słonecznej Florydy.
:hokej: New York Rangers - St Louis Blues
Vladimir Tarasenko zdobędzie minimum 1 punkt ✅ ✅ ✅
(1,70) Unibet
Kolejny drugi zakład jaki wybrałem to spotkanie Nutek w delegacji ze Strażnikami. Czyli to co prawdziwi koneserzy NHL uwielbiają. Sam mecz, będzie wisienką na torcie, bo spotykają się dwie utalentowane i produktywne zespoły które nie spoczywają na laurach i tanio skóry nie sprzedają. Strażnicy, którzy grają na swoim terenie powinni dominować swoich rywali, w niemal każdym aspekcie ale to wszystko nie jest takie proste kiedy po drugiej stronie przylatuje ekipa z St Louis. Nutki znają patent od dawna na Strażników. Potrafią z nimi wygrywać na ich terenie i co jeszcze może się podobać u Nutek to, jest na pewno waleczność. Ostatni mecz skromnie wygrany 2:0 w Jersey. Pierwsza tercja trochę chaotyczna, ale w drugiej i trzeciej już było więcej ikry i cały mecz przeważali dzięki czemu wygrali. Choć wtedy przeciwnik nie był taki wymagający jaki jest dzisiaj. Ale ja pokładam nadzieje, u Rosjanina. Który nie tylko jest kompatybilny, ale jego praca ze Steenem na lodzie przynoszą ogromne profity dla ich zespołu. Nie tylko podczas gry w przewadze, potrafi oddać genialny slap-shot, ale do tego też nie jest obojętny wobec swoich kolegów. Vladimir 7 bramek, 6 asyst. Też świetny wynik, a na pewno na nim nie spocznie. W tamtym sezonie Tarasenko odnotował w całym sezonie ...uwaga... 37 bramek! Gość jest urodzony do strzelania. Czy dzisiaj to potwierdzi? na pewno nie będzie to takie proste, ale Tarasenko podwójnie się motywuje na ekipy z górnej półki. Wszystko w jego rękach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tampa Bay Lightning - Calgary Flames
Johnny Gaudreau over 2 SOG @1,85 betsson ✅
Nadchodzi czas dogów. Błyskawicom udowodniły to Szable, które strzeliły 4 gole. Dzisiaj przyjeżdżają Płomienie, które po kiepściutkim początku powinny jakieś spotkania zacząć wygrywać. Słabiutko gra Hudler, który był bestią w poprzednim sezonie. Podobnie jest z Monahanem, choć ten ostatnio zaczyna grać lepiej. Jeżeli chodzi o Johnny&#39;ego, to jest ostatnio w dobrej formie i jest przede wszystkim aktywny. Dużo sytuacji podbramkowych, w ostatnim meczu z Panthers troszkę zabrakło skuteczności, ale z Pens strzelił 2 gole. Nie wydaje mi się, żeby tutaj Bolts mieli spacerek, Flames potrafią im się postawić. Gaudreau traktuję w tym momencie jako jedną z głównych strzelb Płomyków, dlatego linia 2 SOG wydaje mi się trochę zbyt niska, żeby jej nie zaatakować. Linia 2,5 byłaby o wiele gorsza, bardziej zdradliwa. O zwrot jestem dosyć spokojny, dlatego z przyjemnością pobieram ten bet po bardzo przyjemnym kursie.
New York Rangers - St. Louis Blues
Alexander Steen under 3,5 SOG @1,85 betsson ⛔
Dzisiaj idę w kierunku undera kapitana Nutek. Dlaczego? Przede wszystkim spodziewam się niezbyt dużej ilości strzałów Nutek w tym meczu. Ostatnio Diabły sprawiały im kłopoty, choć mecz pewnie wygrany 2-0. Rangers słyną z dobrej defensywy i bardzo dużo strzałów blokują. Przede wszystkim robią to Klein i Girardi. Warto dodać, że w tym sezonie na tafli Rangers, rzadko która drużyna potrafiła tutaj powalczyć. Oddają sporo SOG, ale wszystko wyłapuje Lundqvist. Ostatnie dwa mecze wygrana na spokój, z dużą skutecznością i oddaniem pola rywalom. Dzisiaj nie sądzę, żeby Nutki dały się łatwo ograć, tym bardziej, że mają bardzo korzystne h2h z Rangers w Nowym Jorku. Sądzę, że Steen odda dzisiaj maksymalnie 3 SOG, mecz będzie wyrównany i Rangers postawią się wreszcie w obronie, tak jak potrafią to robić i zamurują bramkę dobrymi wyblokami i zatrzymają Nutki przed granicą 30 SOG. Poza tym sam Steen niezbyt często przekraczał tę linię, według mnie nieco zbyt wysoko, dlatego atakuję ten under.
Dallas Stars - Winnipeg Jets
Jamie Benn over 3 SOG @2,00 betsson ⛔
Po raz kolejny idę w over kapitana Gwiazd. Tak jak przypuszczałem, spacerku z Liśćmi nie było, przegrany mecz. Wróciły stare grzechy, słaba dyspozycja w obronie. Ani Niemi, ani Lehtonen nie są jakimiś silnymi punktami tej drużyny i myślę, że gospodarze o tym wiedzą. Trzeba to jakoś rozsądnie poukładać i ukazać więcej walorów ofensywnych niejako maskując grę w obronie, która i tak uległa znacznej poprawie. Jamie ostatnio 3 SOG i bez gola, w ogóle ostatnio jest jakiś taki niemrawy i co gorsze dla gospodarzy, nieskuteczny. Ostatnio strzelił gola w meczu z Leafs, przegranym 1-4 w Toronto. I to był ostatnio dobry występ Benna pod względem skuteczności. Ostatnio zaczął częściej dogrywać do partnerów, co przekładało się w asysty, ale żeby w dwóch z czterech ostatnich meczów odnotować... 0 SOG? To takiemu graczowi nie przystoi. Dzisiaj przyjeżdżają Odrzutowce, które również mają swoje problemy. Liczę dzisiaj na powrót starego, dobrego, aktywnego pod bramką rywali Benna, bo obecna gra w defensywie Jets też pozostawia wiele do życzenia. Skuteczność Jamiego może mieć kluczowe znaczenie w kontekście ewentualnego zwycięstwa w tym meczu. Ostatnio nie wyszło na dobre jego podawanie partnerom, więc może czas na powrót do ostrzeliwania bramki rywali, Jamie?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bazakbal 47

bazakbal

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Prosty bet, proste uzasadnienie. W sobotnim meczu z Maple Leafs, Ovi zrównał się w rankingu z Siergiejem Fiodorovem na 1szym miejscu w rankingu all-time-goals scored by russian born player, mało tego: w końcówce 3ciej tercji rekord ten został pobity, gola jednak nie uznano. Ambicji Alexowi odmówić nie można i skoro nie udało się w meczu z Detroit (mimo 15 (!) SOG) to powinno udać się dziś - motywacja jest bardzo duża. Przy 78.9 % PK Philadeldphi sprawę powinien załatwić jeden dobry PP.
Garstka statystyk Alexa z meczów vs Philly:
sezon 12/13: 3 mecze, 1 gol, 19 SOG
sezon 13/14: 4 mecze, 3 gole, 2 asysty, 20 SOG
sezon 14/15: 4 mecze, 2 gole, 17 SOG

Moja propozycja na dziś:
Alex Ovechkin to score 2,08 @ Unibet
Jeśli Wasz buk oferuje jakąś rozsądną linie na SOG Ovechkina - biorąc pod uwagę powyższe, grałbym ????
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Sporo meczów szybka analiza bo dopiero po robocie a czas nagli, zaraz mamy piątek. Dużo fajnych meczy dzisiaj ale jakoś kursy nie zachęcają bynajmniej w bet365.
Ottawa Senators - Vancouver Canucks 1 60&quot; @2,45 bet365✅✅✅ Brawo chłopaki, Karlsson w formie ????
Wybrałem spotkanie drużyn z Kanady bo kurs przyjemny a widzę tu spory value głównie dzięki zwyżce formy drużyny Senators i cienia ekipy gości z zeszłego sezonu. Ewidentnie w drużynie Canucks przydałoby się trochę świeżej krwi bracia Sedin sami tego wózeczka nie pociągną. Jak dla mnie Orki w tym sezonie zagrały jeden naprawdę dobry mecz gdy efektownie wygrali mecz z Habs. Ostatnie spotkanie szczerze kto widział wygrali naprawdę przy dużym szczęściu i zasłudze Markstorma. Kurtki momentami obstrzeliwały bramkę Canucks strasznie. Spotkanie z Sabres to naprawdę ich spora przewaga ale głupia strata w końcówce i porażka. Senatorowie za to jak dla mnie po słabym początku wreszcie wychodzą powolutku na prostą, może jeszcze wyniki za tym nie przemawiają ale widzę progres w ich grze. W ostatnim spotkaniu z mocnymi Paredatorami prowadzili praktycznie cały mecz by później stracić szybko kilka bramek i mecz przegrać aż 7:5. W bramce Hammond kto śledził zeszły sezon to widział, że chłop potrafi wygrać sam mecz. W drożynie gości prawdopodobnie Miller. Czas nagli a więc panowie w tym sezonie mało zwycięstw na własnej tafli trzeba dać więcej radości swoim kibicom. Dzisiaj tylko zwycięstwo!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzisiaj wybrałem jedno spotkanie, które ma jako taki potencjał. Może nie za dużą stawkę w reg ale OT warto zagrać.

Detroit Red Wings - San Jose Sharks 1 60&quot; @2,15 bet365⛔⛔⛔ Obawiałem się o bramkarza i miałem rację Howard przegrał im ten mecz, btw co za wieczór gości

Dzisiaj w nocy w Detroit miejscowe skrzydełka podejmą drużynę Rekinów. Drużynę która po naprawdę super początku sezonu wpadła w marazm i dopadła ją szara rzeczywistość z zeszłego sezonu, który zakończył się kompletną klapą. Po 4 zwycięstwach z dobrymi ekipami (Ducks, Kings, Caps, Devils) przyszła zadyszka i gra w kratkę z przewagą porażek. Wygrane z Panthers, Hurricanes i Avs którzy raczej potentatami tej ligi nie są. W dodatku ostatnia porażka z kurtkami u siebie którą oglądałem niestety całą, naprawdę przygnębiająca.
Skrzydełka wręcz odwrotnie. Też zaczęli sezon z wysokiego C lecz mając trochę łatwiejszą rozkładówkę. 4 z ostatnich 5 meczów zjeżdżali z tafli w roli zwycięzcy. Cieszy przede wszystkim ostatnie zwycięstwo po fajnym meczu z Caps (0:1), którzy bardzo lubią wyjazdy. Świetny mecz Mrazka. Dzisiaj w bramce prawdopodobnie Howard a w drużynie gości Jones choć wszystko jeszcze nie potwierdzone. Ogólnie dużo przemawia za gospodarzami tego spotkania. Mały niepokój względem bramkarza. Datsuyk prawdopodobnie wraca do gry a to olbrzymie wzmocnienie Wings. Ciekawe jak z jego formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Columbus Blue Jackets vs Pittsburgh Penguins 60&#39;

▶ [ 1.961 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Widać i mnie dopadła hokejowa zadyszka. Dziś mam nadzieje uda się w końcu trafić. Spotkanie, które proponuje rozegra się w Pittsburghu. Pingwiny są na fali. Po fatalnym początku sezonu nie ma już śladu. Trener Mike Johnston w bramce dzisiaj postawi Fleury&#39;ego. Jackets, którzy dzisiaj odwiedzą Consol Energy Center to ostatnia ekipa w Konferencji Wschodniej. Co tu dużo pisać. 8 punktów, które zgromadzili do tej pory mówi samo za siebie. W bramce stanie prawdopodobnie Bobrovsky. Moja intuicja podpowiada mi, że Crosby, Kessel i spółka nie dadzą dziś pograć graczom z Columbus. Penguins muszą pójść za ciosem wszak obowiązkiem jest ogrywanie takich zespołów jak Kurtki jeśli chce się myśleć o czołowych lokatach w swojej Konferencji.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

New York Rangers 60&#39;
vs Ottawa Senators

▶ [ 2.380 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś wyjątkowo będzie dwa typy. Pierwszy z nich opiszę króciutko. Mówi się, że każda seria się kiedyś kończy. Strażnicy mają na swoim koncie 7 zwycięstw. Dziś przeciwnik nie jest łatwy, ale mobilizacji na pewno nie zabraknie. Jutro zagrają mecz z Leafs i jeśli wygrają obydwa spotkania wyrównają serie Habs. Nie będzie to dla nich łatwy mecz bo Senators to drużyna nieobliczalna i chaotyczna w mojej opinii. Potrafią wygrać z Candadiens, Jets, a potem przegrać z Huricanes. Nie lubię grać meczy z udziałem drużyny z Ottawy, jednak dziś zaryzykuję. Jeśli Rengersi zagrają mecz na poziomie jaki aktualnie prezentowali to nie powinno być problemów, aby tę serie przedłużyć.

:hokej:
Arizona Coyotes (-1.5)
vs Columbus Blue Jackets

▶ [ 3.850 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
W drugim proponowanym spotkaniu pójdę za ciosem. Jackets bardzo mnie ten nocy rozdrażnili. Przegrywają mecze z &quot;ogórami&quot;, a zawsze błyskają formą w meczu, który teoretycznie powinien być jednostronnym widowiskiem. Idąc tym tropem dziś pobieram Młode Kojoty, które są głodne zwycięstw. Sytuacja B2B graczy z Columbus jest tutaj małym argumentem na korzyść przyjezdnych. W bramce Coyotes stanie prawdopodobnie Smith, który prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Jest pewnym punktem tego zespołu. Na przeciwko obstawiam McElhinney&#39;a. Ide w handicap bo nie wierze, że dzień po dniu Kurtki mogą zagrać mecz na wysokim poziomie. Tak jak pisałem z &quot;ogórami&quot; radzą sobie słabo więc nie ujmując nic graczom z Glendale stawiam na ich pewne zwycięstwo.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
A już myślałem, że Sparki ukradnie mi mecz Leafs z Canucks ???? Ciekawa noc przed nami sporo spotkań. Na dzisiaj też wybrałem 2 spotkania. Do dzieła:

Toronto Maple Leafs - Vancouver Canucks 1 60&#39; @ 3.10 bet365✅✅✅ Brawo Listki:cool:

Jak dla mnie buki ostro popłyneły z tym kursem. Rozumiem, że Listki to nie jest jakaś topowa drużyna, ale w tym sezonie naprawdę pokazują się czasem z dobrej strony. Mecz na własnej tafli, 2 kontuzje i to ludzi z ostatnich piątek a kurs ponad 3. Ostatnie dwa zwycięstwa z mega mocnymi w tym sezonie Gwiazdkami i Predatorami. Poza tym dwa ostatnie spotkania między tymi zespołami w Toronto - dwa gładkie zwycięstwa gospodarzy. Potrafią z Orkami u siebie grać. O orkach pisałem już podczas ostatniej analizy w meczu z Senators. Nie widać tam przywódcy i zespołu. Podoba mi się za to gra Reimera w bramce Leafs, który jak dla mnie uratował już w tym sezonie parę pkt graczom z Toronto. W ofensywie nikt nie błyszczy ale wydaje mi się, że solidność wystarczy tutaj na słabych ostatnimi czasy Canucks,którzy dzisiaj bez Suttera (8 pkt i 4 bramki). Miller też pod formą, to może się udać! Dla ostrożnych OT też po ładnym kursiku 2.10.

No i spotkanie mojej ulubionej drużynki z drużyną której szczerze nie znoszę ;&gt;

St.Louis Blues - Chicago Blackhawks 1 60&quot; @ 2,40 bet365⛔⛔⛔ smuteczek ;&lt;

Kursik naprawdę fajny. Nutki u siebie rzadko przegrywają 10 meczy 7 zwycięstw. Za to Jastrzębie na wyjeździe 5 ostatnich meczy i 5 porażek w reg czasie. Blues po super widowisku w Nowym Jorku przegrali z mocnymi strażnikami dotkliwie bo aż 6:3.Ich gra nie wyglądała jednak źle. Rangers wyprowadzili szybkie 3 ciosy w pierwszej tercji i to lekko oszołomiło przyjezdnych. Rangers mieli swój dzień w przeciwieństwie do Allena który wpuszczał wszystko.Po zmianie na Elliota gra zaczęła wyglądać lepiej i Blues lekko podgonili za sprawą niezawodnego Tarasenki. Rangersi byli jednak tego dnia bezlitośni.
Czas na odbicie sobie tego spotkania a okazja super, rywal prestiżowy i raczej nie lubiany. A St. Louis ostatnio mają na nich patent 4 z 5 meczów wygranych. Let&#39;s Go Blues!
Sry kido dzisiaj wygrywają Nutki ????

Poza konkursem na szybko:
Devils - Penguins 1 OT @ 1,95 bet365✅✅✅
Sabres - Sharks 1 60&quot; @ 2,80 bet365
Stalock w bramcę Sharks kto widział co on ostatnio wyprawiał to wie dlaczego Szabelki ???? jednak Jones w bramcę no i klasyczny fuks rekinów, w końcu się skończy
For fun
Wheeler score @3,65 Unibet⛔ masakracja Odrzutowców
Domi score @3,70 Unibet ⛔
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Leafs - Canucks
Kadri strzeli gola
4,60 Betsson⛔ 1A, obserwujcie w następnych spotkaniach ;)
Przy wszystkich okolicznościach taki kurs to monstrualne value, ale Betsson tradycyjnie sugeruje się cyferkami, które w tym przypadku nic nie odzwierciedlają. W razie niepowodzenia wręcz nakazuję uważne śledzenie tej propozycji, bo będzie się można solidnie wzbogacić - jeśli nie dzisiaj, to w najbliższych grach.
Nazem, jak zwyczajowo mówi się za oceanem, jest snake bitten, czyli za cholerę nie może strzelić gola. Dla mnie ten fakt urasta ro rangi niewytłumaczalnego zjawiska, zwłaszcza, że miałem przyjemność (czasem nieco mniejszą niż chciałbym) zobaczyć większość spotkań Leafs w tym roku. 70 strzałów i jedna bramka w dorobku. Więcej uderzeń na bramkę ma tylko Ovi, co raczej można przyjąć wzruszając ramionami, bo to żadna nowość. W dużym skrócie - Kadri gra najlepszy hokej w karierze, a wyniki mówią, jakoby prezentował się co najmniej źle. #43 jest bezdyskusyjnie najbardziej dominującym ofensywnym zawodnikiem Leafs. Żaden JVR, żaden Lupul, tylko właśnie Nazem. Bozak potrafi grać jak największy amator przez większość spotkania, a jakimś cudem ma o asystę i bramkę więcej. Od dobrych kilku lat nie widziałem zawodnika, który miałby takiego pecha. Tego nie da się inaczej nazwać. Zawodnicy większego kalibru nie mają nawet bramki w tych rozgrywkach, ale w przeciwieństwie do Voracka, który często snuje się jak duch po tym lodzie, Nazem literalnie w każdym spotkaniu tworzy całą masę cudownych okazji do strzelenia gola. Nawet nie chcę mi się przywoływać sytuacji, w których już z lekkim uśmiechem patrzyłem w ekran myśląc: &quot;no wreszcie, chłopie&quot;, po czym krążek w niewytłumaczalny sposób nie trafiał do celu. Obił już chyba każdą możliwą część konstrukcji bramki. Nikt w tym roku nie trafiał częściej w słupek. Nazem to prawdziwy ofensywny talent. Jeżeli nabierze trochę pokory, nauczy się trzymać nerwy na wodzy, przestanie wymachiwać łokciami przed bramkarzem (Backstrom skasowany), wyeliminuje dziecinne zachowania (odmówienie podania ręki Niederreiterowi w półfinale WJC), i ogólnie odwróci się od tendencji do podkradania zagrań rasowego pesta takiego jak choćby Avery (cheap shoty etc), a także nie będzie miewał humorów na lodzie (w przeszłości zdarzało mu się grać tylko wtedy, kiedy mu się chciało), to może w przyszłości z dobrego centra nr 2 wyrośnie w Toronto materiał na centra nr 1. Skill z krążkiem do pozazdroszczenia, ciężko lepiej poruszać się na łyżwach, playmaker z potencjałem na 30 goli. Ma szeroką paletę strzałów, ale największym problemem jest to, że nie do końca wie, kiedy użyć konkretnego z nich. Część z tych strzałów nie wygląda dobrze od strony technicznej, czasem zbyt długo wozi się z krążkiem i przymierza się do uderzenia, zamiast użyć quick release i przy** bez zastanowienia, żeby był ten moment zaskoczenia. Canucks złapali lekką zadyszkę, na dobrą sprawę to nawet mecz z CBJ mogli przegrać. Toronto jak na obecną sytuację kadrową gra lepiej niż można było się tego spodziewać i nie skreślałbym ich w tym starciu. Kadri MUSI zacząć trafiać, nastąpi to szybko albo jeszcze szybciej. Kurs jest wyśmienity, nie przepuszczę takiej okazji.
 
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
Okej panowie dzisiaj trochę więcej czasu, spora oferta z NHL na dzisiejszą noc więc jest spore pole do popisu ;)

Buffalo Sabres vs San Jose Sharks


Bukmacherzy jak widać dalej nie doceniają zbytnio Szabel, w co mi graj ;) Pierwszy raz od Stycznia 2013 roku, Sabres mają szansę, żeby wskoczyć na procent wygranych powyżej .500. W tym sezonie naprawdę prezentują się solidnie. Miło wreszcie oglądać Buffalo w innej roli niż chłopców do bicia, widać już powoli w tej drużynie ręke Bylsmy. Dzisiaj chłopcy powalczą o swoje czwarte z rzędu zwycięstwo z Sharks. Mecz z kategorii bardzo wyrównanych, ale jest coś co skłania mnie do zagrania na Szable, a mianowicie bilans pomiędzy tymi dwoma drużynami no i oczywiście obecna dyspozycja obu ekip. Ciężko było mi uwierzyć gdy wszedłem w Match Preview i ujrzałem, że Sharks jeden jedyny raz wygrali z Sabres bodaj w 2003 roku! A tak bilans pomiędzy drużynami to 16-1-0! W ciągu tych wszystkich lat były tylko 3 remisy pomiędzy tymi zespołami, z reszta spotkań kończyła się w regulaminowym czasie. Pierwsze dwie linie u Sabres w tym sezonie prezentują się bardzo fajnie, szczególnie Ryan O&#39;Reilly jest w dobrej formie. W tym sezonie już 13 punktów co sprawia, że jest najlepiej punktującym w drużynie i przede wszystkim wysoki procent wygranych wznowień ponad 58%! ???? Dorzućmy do tego młodego Eichela, który się rozkręca z meczu na mecz i któremu wyraźnie służy współpraca w linii z McGinnem i Ennisem (ten drugi zaliczył cztery asysty w czterech kolejnych spotkaniach). I przestajemy się dziwić, że Buffalo na dziś ma taki sam bilans jak Sharks (8-8-0). Co do Sharks to wczoraj wymęczyli zwycięstwo z Detroit (3-2) w dużej mierze dzięki Jonesowi 26-28 i oddając tylko 14 strzałów w meczu! San Jose gra mocno w kratkę dawno nie mieli jakieś serii zwycięstw, nie licząc początku sezonu ich zwycięstwa przeplatają się z klapami, co nie dziwi przy ich obecnej formie. W dodatku grają dzień po dniu po ciężkiej przeprawię więc to z pewnością też nie zadziała na ich korzyść. Z tego powodu też sądzę, że zobaczymy dużo bramek dzisiaj. W tym sezonie Sharks grali tak 3 razy i za każdym razem ten mecz na drugi dzień obfitował w bramki ( 1-5 z Anaheim, 3-6 z NYI, 3-5 ze Stars). W dodatku obie drużyny dużo strzelają i słabo bronią w osłabieniach, także liczę, że i dziś zobaczymy dużo bramek. Value jest spore wiec grzechem byłoby nie spróbować ????

Sabres &#39;60 @ 2.70⛔
Powyżej 5,5 @ 2.18
⛔

Caroline Hurricanes vs Philadelphia Flyers


Oba zespoły w tym sezonie rzeźbią tak, że się nie da na to patrzeć. Szczególnie jeżeli się jest fanem Flyers. Nie ma co tu się dużo rozwodzić moim zdaniem Canes dzisiaj wygrają. Wszystkie znaki na niebie i ziemi za tym przemawiają. Lotnicy dziś bez podpory swojej defensywy Streita ( wiem wiem ciężko mówić o jakikolwiek podporach w obronie Flyers,, ) i R.J. Umbergera. W dodatku coach odsunął B.Schenna i dzisiaj nie zagra więc lineup Flyers na ten mecz prezentuje się bardzo mizernie. Bilans ostatnich spotkań też mocno na korzyść Huraganów 8-2-0 więc wszystko wskazuje na to, że gospodarze nie powinni mieć problemów dzisiaj z odniesieniem zwycięstwa. Tymbardziej, że Lotnicy mają straszną niemoc strzelecką średnia goli na mecz to tylko 1,88, a Giroux, Voracek, Simmond, którzy świetnie się prezentowali przez ostatnie lata grają piach.. W ostatnich 8 spotkaniach Flyers tylko raz strzelili więcej niż 2 gole i to w wygranym meczu z Jets więc gram też na under 2,5 Philly w tym meczu, a także poniżej 5,5 na 10 ostatnich spotkań tych ekip 7 razy padł under ????

Hurricanes &#39;60 @ 2.16 ⛔
Flyers poniżej 2,5 gola @ 1.82 ⛔
Poniżej 5,5 @ 1.58
✅

bez większych analiz dorzucam:
Canadiens &#39;60 @ 1.80 ⛔
Predators &#39;60 @ 1.95
✅
 
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
Mike Cammalleri over 0,5 punktu @1,80 unibet ✅✅
Under 5 @1,65 unibet ✅✅
Sidney Crosby under 0,5 punktu @2,85 :!: ✅✅
Diabły bardzo pozytywnie mnie zaskakują. Na ten moment grają na prawdę poukładany hokej. Nie jest może przyjemny do oglądania, bo w większości jest taktyczny i oparty na zabijaniu meczów, co zazwyczaj kończy się underami. Czasami bywa tak, że idą na wymianę ciosów, ale w starciu z Pens nie koniecznie jest to wskazane. Mike bardzo dobrze rozpoczął ten sezon. Były napastnik Calgary robi chyba najlepsze wrażenie spośród wszystkich ofensywnych graczy Devils, dobrze współpracuje z Adamem Henrique i z ich współpracy często padają gole. Dzisiaj Pens grają b2b po wczorajszej wtopie na swoich śmieciach w spotkaniu przeciwko Kurtkom. Skoro wczoraj potrafili strzelić zaledwie jednego gola, to już się boję o ich występ w tym meczu. Tym bardziej, że w Newark od zawsze gra im się niezwykle ciężko. Mecze zazwyczaj bardzo underowe i wygrywane przez Devils, którzy jeszcze w czasach świetności &quot;nie mieli co robić&quot; z Pingwinami. Ostatnie lata zdecydowanie pod kreską, a i tak wygrywają z Pingwinami. Identyczna sytuacja jest w meczach pomiędzy Flyers i Hawks. Dzisiaj w bramce Pens stanie Zatkoff, a nie uważam go za żadnego wielkiego fachowca. Tym lepiej dla mojego betu.
Jeżeli chodzi o bet na Sida, to jest to raczej przejaw szaleństwa, aniżeli value. Jeżeli ktoś ma zamiar to pobrać, to radzę nie szaleć ze stawką. Faktem jest jednak, że Crosby lubi grać w Newark i bardzo często punktuje. Nawet, jeżeli Pens strzelają jednego gola, to Crosby zapisuje się jako autor bądź współautor tego trafienia. Jednakże kolejnym faktem jest to, że Sid bardzo niemrawo wszedł w ten sezon. Granie jego punktu po 1,34 mija się totalnie z celem, to właściwie mój jedyny argument co do tego betu.
Columbus Blue Jackets - Arizona Coyotes
Mikkel Boedker over 0,5 punktu @1,80 unibet ⛔⛔
Kojoty zachwycają mnie swoją postawą w delegacjach. Fakt, przegrali 0-6 z Bruins, ale grali b2b po fenomenalnym meczu jaki rozegrali przeciwko Leafs. Ktoś powie, że ograć Leafs to żadna sztuka, ale ograć 2x Ducks w Anaheim, czy pokonać Kroli w LA to jednak jest wyczyn. I to dla takiego zespołu. Nie spodziewałem się tak dobrej gry Kojotów, ale miło się ogląda ich występy. Kurtki powoli odbijają się od dna. Nowa miotła w postaci Tortorelli zadziałała. Wreszcie zaczyna to jakoś wyglądać. Dzisiaj b2b po meczu z Pens, który wygrali 2-1. Ogólnie czekam tutaj na overowe spotkanie, co również będzie z korzyścią dla mojego betu. Co do Duńczyka, to jestem głęboko przekonany, że niedługo będzie on graczem lepszego klubu, aniżeli Kojoty. Bardzo dobrze wszedł w ten sezon, gra w teoretycznie niszowym zespole, a odnotowuje kapitalne wyniki. Ostatnio ośmieszył Getzlafa, który zostawił krążek na środku lodu w dogrywce 3v3, co wywołało u mnie salwę śmiechu połączonego ze wściekłością, bo Ducks zamykali mi bardzo fajną taśmę... Ostatnie dwa mecze bez punktu, więc pora na przełamanie, tym bardziej, że rywal powinien być o wiele słabszy niż Ducks, czy Kings, przynajmniej na papierze.
Nashville Predators - Winnipeg Jets
James Neal over 0,5 punktu @1,75 unibet ✅✅
Preds ostatnio dali ciała przegrywając 1-2 po dogrywce z Leafs. Wcześniej jednak zaprezentowali wesoły hokej i ograli 7-5 Senators. Z jednej skrajności wpadli w drugą. Wypadałoby to wszystko wypośrodkować. Dzisiaj Odrzutowce przyjeżdżają na bardzo trudny teren. Teren, na którym zazwyczaj wszyscy przegrywają. Ostatnio ten mit zaniknął, ale niedługo z powrotem tafla Preds zamieni się w twierdzę.
James Neal kapitalnie wkomponował się w ten team po przyjściu z Pittsburgh Penguins. Absolutnie pierwszoplanowa postać. Nie wyobrażam sobie teraz Predators bez tego gracza. Świetnie współpracuje z Ribeiro. Jets nie należą do drużyn, które dobrze grają z drużynami, które szybko przechodzą z obrony do ataku. Ostatnio to potwierdzili, road-trip średnio udany. Neal dobrze dysponowany. W bramce Jets Hutchinson. Nic, tylko próbować ten bet.
Edit: Piękna noc. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Nashville Predators - Winnipeg Jets
Filip Forsberg to score ⛔
(3,00) Betsson
Dzisiaj oferta całkiem pozytywna, ale jak się tak patrzy i widzi jakie mecze są to szczerze mówiąc mnóstwo meczy jest zdradliwych i nie pewnych, że ciężko coś wybrać. Ale ja sobie jednak pójdę w stronę Preds. A dokładniej o zawodniku z Nashville. Filipek ostatnio nie co obniżył noty na strzelanie bramek, co trochę powinno mnie martwić ale na pewno nie zniechęcać aby dzisiaj mógł pokusić się o bramkę. Ostatnio więcej asystuję niż strzela ale to się może w każdym meczu zmienić. Dzisiaj rywal po drugiej stronie, bardzo nie wygodny, nie będzie to na pewno łatwa przeprawa dla obu ekip. Preds słyną z kapitalnej obrony i z bardzo dobrym penalty-kill. Podoba mi się w tej ekipie że się nie poddają, nawet jak tracą 2 bramki różnicy. U siebie potrafią zdominować swoich rywali, nie ważne kto jest po drugiej stronie. Nie lubię grać przeciwko Jets, bo jest tam mój ulubieniec Wheeler, ale Filipek ma patent na Odrzutowce. Czasem w przewadze, wystarczy jedna akcja aby Forsberg zaliczył gumę w sieci. Defensywa Jets, do najlepszych nie należy, aczkolwiek może parę razy zatrzymać ataki Preds, ale czy będzie tak nieustannie? Chyba nie. Faworytem są Drapieżce i jak najbardziej liczę na Filipka, który na pewno głodny jest bramki bo już trochę minęło od jej nie zdobycia. W Betsson liczy się także dogrywka jeśli chodzi o trafienie bramki!
:hokej: Columbus Blue Jackets - Arizona Coyotes
Nick Foligno zdobędzie przynajmniej jeden punkt - Nie ✅ ✅ ✅
(1,90) Unibet
Jeszcze jedna moja propozycja na dziś, może na pozór wydaje się trochę ryzykowna, ale już tłumaczę czemu taki wariant wybrałem. Nick, od początku sezony gra słabo, do tego jest żwawy na lodzie i jego praca dla zespołu nie przynosi korzyści, wręcz odwrotnie. Jedna bramka i 6 asyst, to stanowczo za mało jak na takiego zawodnika. W tamtym sezonie seriami potrafił zdobywać bramki, teraz coś pękło. Są inni zawodnicy w rosterze Jackets, którzy znacznie lepiej wykonują swoją robotę. Dziś też nie będzie to łatwe spotkanie bo Kojoty ostatnimi czasy grają na prawdę solidnie. Wygrywają w delegacjach, wygrywają na swoim lodzie. Dzisiaj też powinni sobie poradzić, aż dziw bierze że buki faworyzują lekko kurtki. Ja tutaj nie odważę się zagrać na wygraną jakiegoś win&#39;a z tych drużyn ale na Nicka. Spodziewam się że znowu jego mecz będzie ospały, żmudny. Samo to, że Nick ma przebłyski raz na tydzień a jego forma nie napawa optymizmem, to nie sądzę żeby dzisiaj były jakieś fajerwerki z jego strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Montreal Canadiens - Colorado Avalanche
P.K Subban to score @ 4.7 unibet⛔
P.K Subban zdobędzie przynajmniej 1 punkt @ 1.67 unibet⛔[/
B]


Wonderkido i DeepRed na poprzedniej stronie opisali Subbana więc nie ma sensu tutaj niczego wymyślać zwłaszcza że znają się o wiele lepiej na NHLu ????
Od siebie dodam tyle że w 4 ostatnich meczach przeciwko Colorado,Subban nie trafił tylko w jednym,a strzelił aż 4 gole ???? Jak widać leży mu przeciwnik,w dodatku jest w dobrej formie,choć dawno nie strzelił gola,dla mnie to czas na jego przełamanie,zwłaszcza że Colorado to raczej drużyna która idzie na wymiane ciosów ,często zapominając o obronie.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Toronto Maple Leafs vs New York Rangers 60&#39;


▶ [ 1.826 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Ewidentnie po świetnej serii dopadł mnie kryzys. Przemyślałem dziś wszystko i wyciągnąłem wnioski. Mam nadzieje, że dziś uda się pożegnać zła passę. A więc do dzieła... Dziś oferta uboga, ale spotkanie w MSG przykuło moją uwagę. Rengers wracają do swojej magicznej hali po wczorajszym zwycięstwie nad Senators. Swoją drogą tak jak pisałem, ekipa z Ottawy standardowo sprawiła mi psikusa. Oglądałem wczorajszy mecz i stwierdzam, że Lundqvist zagrał wczoraj kapitalne spotkanie, za to jego koledzy z formacji ofensywnych nie pokazali się z dobrej strony. Zmarnowali masę sytuacji, w których guma powinna znaleźć się w siatce. Po takim meczu trener Vigneault na pewno miał sporo do powiedzenia swoim hokeistom. Rengers zagrali bardzo nie efektywnie, nie potrafili strzelić bramki z praktycznie 100% sytuacji. Gdyby nie postawa bramkarza ten mecz skończył by się zapewne inaczej. Dużo szczęścia mieli również w karnych. Dziś w bramce stanie Raanta. Mam nadzieje, że przyjrzał się wczoraj klubowemu koledze i we własnych ścianach pokaże się z dobrej strony. Dzisiejsi goście również grali wczoraj. Co ciekawe znów wygrali. Drużyna, która od początku sezonu nie pokazała się z żadnej dobrej strony wygrała już 3 spotkanie z rzędu i to nie byle z kim. Trener Babcock musi być z nich dumny. Widać chyba wyznaje zasadę, że zwycięskiego składu się nie zmienia i konsekwentnie stawia na Reimer&#39;a który wczoraj zagrał 7 mecz z rzędu. Czy dziś również zobaczymy go w bramce? Ciężko powiedzieć. Leafs w końcu się ogarneli, ale czy to wystarczy na rozpędzonych Strażników? Szczerze, nie sądzę. Rengers dzisiaj mają szanse na wyrównanie rekordu Habs i pewnie zrobią wszystko, żeby tak było. Na dodatek grają u siebie w Madison Square Garden, gdzie na pewno będą mogli liczyć na wsparcie kibiców. Po przemyśleniu wszystkiego mam dziś zamiar przerwać tą niechlubną passę. Stawiam na Rengers i liczę, że tak będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
deepred 805,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Rangers - Toronto Maple Leafs
Nazem Kadri over 0,5 punktu @2,10 unibet ⛔⛔
Jak tego nie grać? Wczoraj bardzo dobry bet podsunął @Yem, który ma częste czutki na strzelców i bardzo dobrze na tym wychodzi. Wczoraj Kadri jedna asysta, dzisiaj może być jeszcze lepiej. Wszystkie buki patrzą tylko na cyferki pojedynczych graczy i w ogóle nie zważają na to, że statystyki zawodników rzadko kiedy mają znaczenie. Najbardziej liczy się dyspozycja dnia oraz jego &quot;upodobania&quot;. Nazem bardzo lubi grać w meczach z Rangers. Nie ważne, czy w Toronto, czy w Nowym Jorku. Ostatnie spotkanie co prawda bez punktu, ale patrząc na historię można zauważyć, że ten libańskiego pochodzenia napastnik Liści uwielbia grać z tą ekipą. Jak nie strzela, to asystuje. Wczoraj całkiem fajny mecz przeciwko Nucks. Asysta i duża aktywność pod bramką. Widać powoli rękę mentora Babcocka, który wpaja Liściom swoje zasady i swoje spojrzenie na hokej. Początek nie wskazywał na to, że współpraca będzie owocna, ale gracze powoli się docierają.
Co do gry Liści, to wczoraj mieliśmy okazję oglądać jeden z najlepszych meczów w sezonie, pomiędzy nimi a Nucks. 85 SOG:!: Więcej dodawać nie trzea. Bardzo pomógł Reimer, ale czasem i tak się zdarza, że bramkarz jest najjaśniejszym punktem zespołu. Obydwa zespoły grają b2b, więc tutaj nikt nie ma przewagi.
Odradzam granie dzisiaj w kierunku Rangers. Kurs nędzny, a Leafs potrafią tutaj pokazać zęby i wygrywać. Niejednokrotnie ten fakt miał miejsce. W bramce gospodarzy wystąpi Raanta, niepotwierdzony jest jeszcze goaltender Leafs, ale jeżeli miałbym tutaj grać moneyline, to zdecydowanie bardziej preferowałbym granie na gości w tym meczu. Babcock lubi przełamywać serie swoich rywali. Niewiele brakowało, a ograłby Habs w Montrealu, gdzie Leafs oddali ponad 50 SOG i tylko kunszt Price&#39;a pozwolił Montrealowi wygrać po kapitalnym meczu. Leafs wygrali też ze Stars, a więc z aktualnym liderem Konferencji Zachodniej. Rangers są niepokonani od 8 spotkań, oraz wygrali 7 ostatnich meczy na swojej tafli. Uwaga na Liście w dzisiejszym meczu panowie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom