>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
ajgro 55

ajgro

Użytkownik

FLYERS vs DEVILS
Liczba bramek gości
Powyżej 2.5
@2.10✅
Betsson​

Po wczorajszej klapie wypadałoby się dziś zrewanżować. Dzisiaj jednym z ciekawszych spotkań dla mnie osobiście będzie mecz Flyers vs Devils. Myślę, że w tym meczu goście strzelą więcej niż 2,5 gola. A dlaczego? Cóż są dwa powody... Dzisiaj między słupkami znowu stanie Mason, który w tym sezonie puszcza co popadnie. W ostatnim spotkaniu z Sabres pomimo tego, że był bombardowany to zawalił przy co najmniej jednym golu. Jego forma jest po prostu słaba i gdyby nie kontuzja Neuvirtha to pewnie siedziałby na ławce. Statystyki mówią same za siebie - 6 M, 17 GA, 3,43 GAA. W dodatku w ostatnim sezonie na 3 mecze przeciwko diabłom puścił aż 12 bramek na 54 celne strzały. Drugi powód to obrona Flyers. Nie rozumiem czemu co sezon jest jedna i ta sama historia - wieczny brak klasowej defensywy. W ostatnim spotkaniu z Sabres, Lotnicy dopuścili aż do 40 strzałów! Parę dni wcześniej z Rangersami 39. Dorzućmy do tego, że średnio na mecz Flyers grają 10 minut w osłabieniu przy skuteczności PK na poziomie 77% (jednym z najsłabszych w lidzę) i myślę, że pomimo przeciętnej formy Devils typ do pokrycia.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
St Louis Blues - Anaheim Ducks
Alexander Steen to score ⛔ 2 SOG ... słabo jak na Steena ;)
(3,00) Betsson
Kaczki grają poniżej naszych oczekiwań i nie zanosi się prędko żeby było dobrze. Getzlaf 2 tygodnie pauzy. Jest to moim zdaniem wielkie osłabienie, bo ten jest kreatorem niemal wszystkich akcji Ducks. Forma Kaczek budzi pasmo niepowodzeń. Jeszcze w tym roku toczyli genialny bój z Hawks. Chyba dalej są podrażnieni, że nie mogli wygrać Stanleya, albo jest coś o czym nie wiemy i ich gra jest bez zawodnika, który mógłby postawić kropkę nad i. Ostatni mecz w Dallas, kto by się spodziewał że wygrywając 3:0 mogą przegrać i to jeszcze w regulaminowym czasie. Ale ja sobie dzisiaj mam zamiar pograć Szweda, który ma patent na Kaczki. Znakomicie rozumie się z Tarasenko i ich duet jest wręcz wisienką na torcie. Uwielbiam oglądać Nutki i ich grę bo za każdym razem kiedy atakuję na bramkę rywali, widać jak cały zespół ciężko pracuję aby z tego meczu móc wycisnąć jak najbardziej co się da. Z resztą Steen, to nie tylko ogromny potencjał ale potrafi kąśliwie uderzyć od razu kiedy chłopaki zaczynają Face-OFF i krążek akurat wpada na Aleksa, a ten od razu z pierwszego krążka celuję w bramkę. Mnóstwo takich bramek widziałem, z jego udziałem. Dostaje także dużo minut, co jest kolejnym atutem żeby dzisiaj znowu ustawił w szeregu Ducks. Mnóstwo oddaję SOG, co też może się podobać. Zwykle Nutki u siebie potrafią zdominować każdego. Każda linia, to ogromne talenty. Ostatnio grając ich, wygrali skromnie z Błyskawicami bo tylko 2:0 ale i tutaj pokazali ogromną wole walki i nieustępliwość do samego końca. Próbujemy leciutko na Steena.
Edmonton Oilers - Montreal Canadiens ⛔ 4 SOG ale bez gola. Montreal kooomprooomitaaacja ????
Max Pacioretty to score
(2,30) Betsson
Tutaj sprawa się wydaję być na pozór prosta. Faworytem oczywiście gracze z Montrealu. Ostatni mecz przegrany, bo przecież nie można wiecznie wygrywać. Ale dzisiaj już role nie co się odmienią. Bo wydaję mi się że Oilers, nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Mimo, że ich gra w tym sezonie jest o niebo lepsza od tej gry co była jeszcze w tamtym sezonie. Dużo strzelają i nie pieszczą się z rywalami. Nawet jeśli przegrywają to po walce. Montreal co prawda, wystartował genialnie w sezon. Bo jak na razie tylko jedna porażka. Pacioretty to z pewnością najlepszy player, Habs który potrafi strzelić nie tylko podczas stałych fragmentach gry, ale i w osłabieniu. Potrafi zasłonić goalie przeciwnika, by ten tylko musnął krążek kijem. Ostatni mecz mu całkiem nie wyszedł. Jak tylko się rozpędzi to potrafi zdobywać punkty seriami. Kurs nie jest wysoki aż za specjalnie, ale liczy się także dogrywka w betssonie na strzelców. Choć wydaję mi się że tu mecz biorą Habs, a Max zdobędzie jakąś gwiazdkę po meczu... ;)
 
deepred 801K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Edmonton Oilers - Montreal Canadiens
P.K. Subban over 0,5 punktu @1,65 unibet ✅
P.K. Subban over 1,5 punktu @4,75 betsson ⛔
Analiza nie będzie skomplikowana. Subban ostatnio w niesamowitym gazie, mnóstwo punktuje i jak zwykle jest nie do przejścia w obronie. Jego potężne slapshoty sieją postrach wśród wszystkich bramkarzy NHL. Niezwykle skuteczny zwłaszcza w power play, wtedy Habs dosyć często korzystają z jego usług i próbują wykorzystywać jego niesamowity strzał jeżeli rywal broni bardzo blisko bramki, nie pressuje i próbuje wybijać krążek jak najdalej od bramki. Dużo miejsca Subbanowi nie potrzeba, żeby umieścić gumę w sieci. Niezwykle cenny zawodnik, nawet jeżeli nie strzela, to bardzo umiejętnie rozgrywa. Jego liczby robią wrażenie, 1 gol i aż 9 asyst. Bardzo duża aktywność pod bramką rywala, połączona z agresją i determinacją w defensywie charakteryzuje Subbana w 100%. To urodzony gracz, żeby grać w Habs. Pamiętam jego bójki z Luciciem, obydwaj z pewnością nie wysyłają sobie kartek na święta. Poza tym Subban lubi grać z Oilers, zwłaszcza w Edmonton. Ostatni mecz co prawda Habs nie wyszedł i porażka w Edmonton 0-3, ale w poprzednich dwóch spotkaniach Subban zdobywał po 3 punkty. Jego forma jest na tyle wysoka, że nie waham się ani chwili, przed zagraniem tych betów. Jest według mnie wysoce prawdopodobne, że obydwie linie zostaną pokryte.​
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Boston Bruins (-1.5)
vs Florida Panthers

▶ [ 4.130 ]✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś typ szalony ale w mojej opinii bardzo prawdopodobny. Kurs wg mnie zbyt zawyżony jak na to zdarzenie więc ja to pobieram. Dziś krótko bo nie mam za wiele czasu. Bruins w końcu nabrali wiatru w żagle i grają swoje. Ich ostatnią grą można cieszyć oko natomiast dzisiejsi gospodarze grają w kratkę. Owszem potrafią zagrać kapitalny mecz, ale ja dziś uważam, że po dwóch wygranych meczach przyszedł czas na porażkę. Mam nadzieje, że będzie to porażka co najmniej dwoma punktami. W bramkach kolejno Rask i Loungo. Odważny krok z mojej strony, ale dla mnie to duże value. Coś mi mówi, że dziś w końcu uda mi się przełamać ostatnio fatalną serię.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
:hokej:


Boston Bruins (-1.5)
vs Florida Panthers


▶ [ 4.130 ]
Bukmacher:
Pinnacle

Dziś typ szalony ale w mojej opinii bardzo prawdopodobny. Kurs wg mnie zbyt zawyżony jak na to zdarzenie więc ja to pobieram. Dziś krótko bo nie mam za wiele czasu. Bruins w końcu nabrali wiatru w żagle i grają swoje. Ich ostatnią grą można cieszyć oko natomiast dzisiejsi gospodarze grają w kratkę. Owszem potrafią zagrać kapitalny mecz, ale ja dziś uważam, że po dwóch wygranych meczach przyszedł czas na porażkę. Mam nadzieje, że będzie to porażka co najmniej dwoma punktami. W bramkach kolejno Rask i Loungo. Odważny krok z mojej strony, ale dla mnie to duże value. Coś mi mówi, że dziś w końcu uda mi się przełamać ostatnio fatalną serię.​
Nie będę powielal bo nie ma sensu podbijam typ kolegi choć aż w tak przekonywujace zwycięstwo bruins nie wierze. I bardziej liczę tu na słabość i osłabienie Panter a nie siłę Bruins bo jakoś mnie ich gra nie porywa. Pantery bez Jagra który mocno ciągnął ten wózek na początku sezonu dzisiaj go zabraknie na pewno będzie to widać na tafli. Poza Pantery to nie jest jakaś drużyna swojej hali na mecze przychodzi zazwyczaj mało ludzi, wiec nie czuć tej przewagi swoich 4 ścian.
Florida - Bruins 2 OT @ 1.95 Bet365 Graty Sparki ładny kurs przytulony, zyciówka Raska✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
deepred 801K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Co do typu na Boston, to kolejny argument na korzyść, to Jagr OUT. Na dzisiaj króciutko o jednym meczu.
Calgary Flames - Montreal Canadiens
Over 5 @1,55 betsson
Over 5,5 @2,22 betsson
✅✅ ????
Habs grają b2b po wczorajszej wtopie z Oilers. Prowadzili 3-0 i dali kompletnie ciała i przegrali 3-4. Price nie zrobił roboty do której nas przyzwyczaił. Dzisiaj w bramce Condon, który nieźle sobie radził w dotychczasowych meczach. Ostatnio wpuścił 2 gole z Sabres, ale Habs kontrolowali i wygrali 7-2. Dzisiaj w bramce Flames... trzeci goalie, Hiller OUT, Ramo bronił tak świetnie, że wyrzucili do do AHL, a korzysta na tym Joni Ortio. Dzisiaj duża szansa dla niego do wykazania się, bo rywal mocno, mimo, że złapał zadyszkę po kapitalnym początku sezonu. Spodziewam się tutaj otwartego meczu. Habs grają b2b, więc raczej nie będą chcieli walczyć na noże, ale sądzę, że to Flames będą dyktowali warunki tego spotkania. Ilość goli całkiem prawdopodobna, tym bardziej, że ostatnio obydwie drużyny nie grzeszą geniuszem w defensywie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks

Po dwudniowej przerwie wracam z analiza i tym samym kieruje sie do St.Paul, gdzie dzisiejszej nocy tamtejsi Wild podejmą aktualnych mistrzów ligi. Goście zagrają dziś jako b2b i bedą chcieli odbić sobie wczorajszą porażkę z Jets. Ostatni raz oba zespoły mierzyły sie w tegorocznych playoffach, kiedy to ponieśli sromotną klęskę i przegrali serie do zera. Ich bramkarz Devan Dubnyk notował wówczas swój życiowy sezon. Po zakończeniu ubiegłej kampanii dostał nowy, aż sześcio letni kontrakt, co w moim odczuciu jest dużym błędem organizacji z Minnesoty. Dubnyk, który jeszcze przed zeszłym sezonem był synonimem dziurawca nagle sie odrodził i zyskał miano jednego z topowych bramkarzy. Nic bardziej mylnego. Były netminder Oilers w tym sezonie wraca na swój nominalny poziom i w kluczowych momentach znów zawodzi na całej linii. Hawks mimo b2b zagrają dziś aktywnie by sprawić gospodarzom jak najwiecej kłopotów. W ich bramce ujrzymy Darlinga, dla którego bedzie to trzeci start w sezonie. Backup z niego solidny, także spodziewam sie po nim dobrego występu. Gospodarze na własnym lodzie w tym sezonie jeszcze nie przegrali, grają dobry defensywny hokej, do jakiego przyzwyczaili już od dwóch sezonów. Dziś jednak typuje gości, na którym jest tutaj spore value.
Blackhawks OT 2,31 Pinnacle ⛔
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Winnipeg Jets 60&#39;
vs Columbus Blue Jackets

▶ [ 2.450 ]✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
W końcu udało się przełamać fatalną serię. Dziś chciałbym zakończyć miesiąc na zielono więc wybrałem na tą okazję spotkanie pomiędzy Jets i Jackets. Z całej dzisiejszej kolejki właśnie to spotkanie w mojej opinii oferuje spore value. Kurs jest zacny więc to pobieram. Gospodarze w sytuacji B2B po przegranym meczu z Capitals. Trzeba przyznać, że pomimo porażki było to wyrównane spotkanie. Ciężko powiedzieć kogo dziś zobaczymy w bramce Kurtek, trener Tortorella od początku stawia konsekwentnie na Bobrovsky&#39;iego. Może z uwagi na wczorajsze spotkanie dziś zobaczymy McElhinney&#39;a. Goście dziś rozpoczną cztero meczowy road trip. Postawa Jets w dzisiejszym meczu zależy na pewno od podejścia Maurica. Jutro ekipa z Winnipeg gra mecz z Habs wiec nie będzie to łatwe spotkanie. Mecz z kurtkami to dobra okazja na punkty jednak jeśli bardziej skupią się na spotkaniu z Canadiens to efekt może być niezamierzony. W bramce pewnie ujrzymy Pavelca, Hutchinson ostatnio jest pewniejszym punktem w zespole więc zdaje się, że zagra z Habs. Wierze w profesjonalne podejście Odrzutowców. Jeśli Pavelec nie spierdzili roboty to Jets powinni wygrać ten mecz w regulaminowym czasie. Typ na papierze wygląda bardzo dobrze. Słaby rywal w sytuacji B2B może dać dziś zarobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Edmonton Oilers - Calgary Flames
McDavid zdobędzie przynajmniej jeden punkt - TAK @ 1,62 Unibet / Ónibet
⛔ ⛔
Gram tak jak ostatnio, póki kurs znośny. Choć ostatnio było 1,8 na punkcik jedynki tegorocznego draftu, dziś te 1,62 też mnie zadowala. Dlaczego? Ano dlatego że dziś rywal o wiele łatwiejszy, będący obecnie w bardzo głębokim dołku, a co najważniejsze &quot;lokalny&quot; rywal Oilers. Powinno paść dużo bramek i jestem przekonany że przynajmniej przy jednej z nich będzie asystował, bądź będzie autorem McDavid. Czy coś więcej trzeba dodawać? Może to że drużyny spotkały się już w tym sezonie, górą byli Nafciarze, pokonując Płomienie 5:2 z czego jedną bramkę i asystę zdobył właśnie The Next One.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets
Blake Wheeler zdobędzie co najmniej punkt ✅ Szybko zabite w 6 minucie pierwszej tercji ✅ ????
(1,72) Unibet
Nie wiem kto wystawia kursy, na takie promocje ale jak ktoś się na tym hokeju w unibecie kapkę zna, to powinien tu wystawić kurs minimum ~1,40. Korzystam więc z tej promocji i gram, bo mecz niedługo. Kurtki grają mega nieregularnie. Nie ważne czy to na swoich śmieciach, czy w delegacji. Z Diabłami wygrali, choć nic się na to nie zanosiło. Foligno, chyba zapomniał jak się strzela gole, bo kursy na niego też są obiecujące. Jeszcze w tamtym roku trochę się zabijało jego bramki. Teraz to nie mam zaufania do Kurtek, w żadnym stopniu więc ich omijam szerokim łukiem. Gram sobie dzisiaj Wheelera, który nie tylko ma znakomity przegląd pola ale i oddaję masę strzałów na bramkę rywala. W mojej ocenie obok Little, najlepszy zawodnik Odrzutowców. Potrafiący zdobyć szybko asystę, a także gola. Nie wydaję mi się, aby dzisiaj Kurtki postawili jakaś wysoką poprzeczkę gościom, bo graja słabo i może dzisiaj zaskoczą, ale na pewno nie będzie to łatwy mecz dla nich. Dlatego mój ruch idzie w asystę, lub gola Wheelera, dzięki któremu będzie miał punkt na koncie, a nawet kilka też się nie pogniewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
charlie_prince 39

charlie_prince

Użytkownik
Witam wszystkich! Na moją pierwszą analizę wybrałem spotkanie Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets. Po czterech wyjazdach Blue Jackets wracają na jedno spotkanie do domu. Będzie to także pierwszy mecz w hali w Columbus nowego trenera Jackets Johna Tortorelli. Gospodarze u siebie jeszcze nie wygrali i właśnie w dodatkowej motywacji, odniesienia pierwszego zwycięstwa na własnym lodowisku upatruję szansy dla Jackets. Następna taka okazja nastąpi dopiero po trzech kolejnych meczach wyjazdowych. Gospodarze w sytuacji b2b, po niezłym meczu w Waszyngtonie, w którym do końca walczyli o wyrównanie. W bramce prawdopodobnie wystąpi McElhinney, czyli zmiennik Bobrovskiego, który w tym sezonie nie zszedł z lodowiska zwycięski, ale za kadencji Tortorelli jeszcze nie zagrał. Na papierze, jak to napisał Sparki, lepiej wyglądają goście, choć przed nimi również seria meczów wyjazdowych, w tym jutrzejszy mecz w Montrealu, na który mogą chcieć się trochę oszczędzać i przez to nie zagrać w pełni skoncentrowanym. Szanse oceniam 60%-40% na korzyść gości, ale ja stawiam na Blue Jackets.
CBJ - Jets; 1 OT; 2,0; Betclic
 
deepred 801K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sorry pany, że tak późno wrzucam, ale może to lepiej dla was, bo mniej z was odda kasę bukom. ????
Leafs - Penguins over 5 goli @1,76 + Red Wings @2,15 = 3,78 Unibet ⛔
I jeszcze taki dubel z NHL. Będzie króciutko, bo zaraz się mecze zaczynają. Leafs grają b2b po wczorajszym meczu z Rangers, w którym nie pokazali nic nadzwyczajnego. Rangers zabili ten mecz, grali nudno i tak jak zwykle zaryglowali bramkę nie dając Liściom szans na zapunktowanie. Dzisiaj Leafs grają u siebie z Pingwinami, o których grze nie wiem co myśleć. Raz grają dobrze, raz farcą i wygrywają z Szablami 4-3 pozwalając tym słabeuszom oddać ponad 50 SOG. Wygrali głównie dzięki Fleuremu. Przyszedł z Liści Kessel i nic nie wnosi. Najbardziej podoba mi się Malkin, który gra na swoim równym poziomie. Jeżeli chodzi o Leafs, to tam liczy się przede wszystkim kolektyw z przodu. A, że rzadko coś z przodu wychodzi, to Liście przegrywają. Dzisiaj powinni rzucić wyzwanie Pingwinom, bo według mnie hokeiści z Pensylwanii są spokojnie w zasięgu podopiecznych Babcocka. Widzieliśmy już genialne mecze Leafs w tym sezonie, ten z Ottawą, czy z Montrealem były bardzo dobre, choć przegrane. Babcock jest mentorem i key factorem tej drużyny, ale bez dobrej formy zawodników nic nie wyjdzie dobrego z tego projektu. Dzisiaj Liście muszą od razu wziąć się do pracy, bo wyczekiwanie nic im w tym meczu nie da. Pingwiny potrafią być cierpliwe w przeciwieństwie do gospodarzy.
Drugi mecz to b2b Sens z Wings. Wczoraj obydwie drużyny spotkały się w Michigan i górą byli Senators. Z doświadczenia wiem, że tak specyficzne b2b w NHL często rządzą się swoimi prawami i rzadko kiedy ta sama drużyna dwukrotnie wygrywa. Poza tym Skrzydła zawsze bardzo dobrze grają w Ottawie. H2H zdecydowanie po ich stronie i tylko czekam na to, aż zaczną grać tak jak na początku sezonu, bo grali świetnie i coś się zacięło. Dzisiaj czas na powrót do dobrego grania.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Tampa Bay Lightning 60&#39;
vs Carolina Hurricanes


▶ [ 2.490 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Zaczynamy nowy miesiąc w najlepszej hokejowej lidze na świecie. Na pierwsze spotkanie w listopadzie wybrałem to które rozegra się w PNC Arena. Miejscowe Huragany podejmować będą Błyskawice które dziś rozpoczynają cztero meczowy raod trip. Gospodarze to zespół lubiący koniec tabeli. W tym sezonie grają tak jak zdążyli już nas do tego przyzwyczaić czyli marnie. Ostatnie przebłyski formy i kilka ugranych punktów na pewno poprawiły morale w tej ekipie jednak nie jest to zespół który potrafi utrzymać dłuższe serie bez porażki. Między słupkami Canes zobaczymy Ward&#39;a. Jest to goalie potrafiący zagrać fajne spotkania. Nie raz już ratował drużynę z Karoliny z patowych sytuacji. Po drugiej stronie tafli zespół grający sporo poniżej oczekiwań. W bramce po raz pierwszy w tym sezonie zobaczymy Vasilevskiego, którego trener Cooper ściągnął z AHL. W zeszłym sezonie Bolts przyzwyczaili nas do gry na poziomie pozwalającym rywalizować z czołowymi zespołami ligi. W obecnym coś nie zaskoczyło. Po obiecującym początku przestało to wszystko hulać. Należy napisać, że trochę też mają pecha, pomimo że optycznie przeważają w meczach to nie wykorzystują okazji co przekłada się na marne wyniki. Dzisiaj rywal jest w ich zasięgu. Ten mecz to dobra okazja żeby wrócić na odpowiedni tor i odbudować morale w drużynie. Stawiam na przełamanie Lightning.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 801K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
Bolts OT @1,80 Bet365
✅✅ 3-4 ????

Do Raleigh przyjeżdżają dzisiaj grający b2b Bolts, którzy wczoraj zagrali bardzo słaby mecz z Bruins i zmoczyli u siebie 1-3. Główną przyczyną jest brak skuteczności i świetna postawa Bostonu, który po niemrawym początku zaczyna grać bardzo dobrze. Hokeiści z Massachusetts pokazują, że nie zapomnieli jak się wygrywa, a plotki o ewentualnym awansie do postseason nie są przesadzone, co mnie bardzo cieszy w kontekście długoterminówki, którą pograłem w ich kierunku.

Głównym problemem Bolts jest wolne poruszanie się po lodzie, mizerna ilość strzałów i brak skuteczności. Bardzo mnie to dziwi, ponieważ w mojej opinii Bolts mają jeden z lepszych ataków tej lidze. Bardzo wyrównany i taki, który będąc w dobrej formie potrafił niejednokrotnie ośmieszać wręcz defensywę swoich rywali. W ostatnich czterech meczach Bolts strzelili zaledwie dwa gole, co jest koszmarnym wynikiem.

Jeden z moich poprzedników, który typował w tym dziale zwycięstwo Canes twierdzi, że atutem gospodarzy jest to, że grają po dwudniowej przerwie, a Bolts są dzisiaj b2b. Szczerze mówiąc śmieszy mnie taka opinia, tym bardziej, że Canes są w gazie, a przerwa meczowa może zakłócić ich rytm. Poza tym, nie oszukujmy się, Canes potentatami nie są i niedługo zaczną seryjnie przegrywać. Szkoda, bo od lat jestem fanem tej drużyny, ale trzeba spojrzeć na to bardziej obiektywnie. Niepewny w dzisiejszym meczu jest występ Eliasa Lindholma, co uważam za spore osłabienie. Nawet jeżeli zagra, to nie jest w rytmie treningu, co może, choć nie musi przełożyć się na jego dyspozycję tego dnia.

Poza tym Bolts potrafią grać w Raleigh. Ostatnio co prawda przegrali, ale wcześniej wygrywali w PNC Arena regularnie i zazwyczaj dość gładko. Wczoraj się nie popisali, ale może w delegacji zaczną grać swoje. Dzisiejszym meczem zaczynają ciężki road-trip, ale po tym spotkaniu mają dwa dni przerwy, co profesjonalistom na takim poziomie spokojnie wystarczy do zregenerowania sił. Wczoraj się zbytnio Bolts nie napracowali i sądzę, że dzisiaj rzucą wszystko co mają najlepsze, żeby ograć Huragany.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

Jets po zwyciestwie w Ohio kierują sie do Quebecku, gdzie w miejscowej Bell Center zmierzą sie z Habs. Gospodarze po powrocie z zachodniej Kanady przez najbliższy tydzień bedą musieli radzic sobie bez pierwszego bramkarza, gdyż Carey Price jest kontuzjowany. Odrzutowce u progu obecnego sezonu prezentują skuteczną i konsekwentną gre co automatycznie przekłada sie na ich pozycje w tabeli konferencji. W tym spotkaniu w ich bramce ujrzymy Hutchinsona, a więc niewątpliwie bardziej utalentowanego w porównaniu do Pavelca. Jak widać trener Maurice wie co robi wystawiając swojego faworyta w jakże prestiżowym starciu w Montrealu. Habs po świetnym dziewięcio-meczowym runie zgubili nieco rytm, co Jets powinni dziś bezwzględnie wykorzystać. Dzisiejszy starter gospodarzy - Condon mimo dobrego startu bedzie dziś pod znacznie większa presją, co moim zdaniem negatywnie przełoży sie na jego dyspozycje. Stawiam na Jets.
Jets OT 2,42 Pinnacle ⛔
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Dallas Stars vs Toronto Maple Leafs

Over 5.5
▶ [ 1.909 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś oferta uboga i żadne spotkanie jednoznacznie mnie nie przekonuje, a więc zdecyduje się pograć w stronę bramek. Jedyne value widzę w spotkaniu Leafs i Stars. Gospodarzy opisywałem już kilka razy i od tamtej pory nic się nie zmieniło. Liście mając lepszy dzień potrafią postraszyć w ataku i właśnie na to dziś liczę. Drużyna z Dallas defensywą nie grzeszy więc krążek powinien wylądować w ich bramce chociaż dwukrotnie. Od początku sezonu widać, że siła ofensywna Gwiazdek stoi na dobrym poziomie. Defensywa Leafs gra padake więc to kolejny argument w którym upatruje szanse na bramki. Pomiędzy słupkami zobaczymy dziś kolejno Bernier’a i Niemi’ego. Reasumując jeśli te dwa fakty poskładają się dziś do kupy to powinniśmy zobaczyć sporo bramek. Nie podejmę się typowania zwycięzców w nocnych gierkach bo coś mi mówi, że będą niespodzianki. Pójdę tej nocy w mojej opinii bezpieczniejszą opcje bramkową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers

Sezon NHL wchodzi już listopad, także najwyższa pora by sie ogarnąć i zacząć typować tak jak na mnie przystało. Większość moich październikowych porażek, oraz ta wczorajsza to nie do końca przemyślanie typy, przez co jestem teraz tam gdzie widać, czyli w głębokim lesie. Dzisiaj kieruje do Kolumbii Brytyjskiej, gdzie w tamtejszej Rogers Arenie gospodarze podejmą Flyers, którzy tym samym rozpoczynają trip na zachodzie Kanady. Goście od zeszłej kampanii nic nie zdołali w swojej grze poprawić, grają tą samą ofensywną kaszane i z tym samym dziurawym Masonem między słupkami. Fakt faktem, że rywale Flyers podczas tego tripu nie są w najlepszej formie, ale właśnie Canucks są najlepiej ułożonym zespołem z tej trójki i w starciu z niezwykle chaotycznym teamem z miasta braterskiej miłości nie bedą mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu. Ponadto gospodarze z pewnością zechcą sie zrehabilitować swojej publice za ostatnia serie porażek na własnym lodzie. Dla kanadyjskich ekip w NHL własna tafla jest rzeczą świętą i każde dłuższe serie porażek są bardzo źle odbierane przez miejscowe społeczności. Ogólnie rzecz biorąc jestem przekonany, że Miller i spółka nie dadzą na swoim lodzie pograć jeźdźcom z Filadelfii i wypunktują ich czasie regulaminowym.
Canucks 60&#39; 2,10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Podbijam jak najbardziej typ Piscatelli, Canucks po słabym początku przebudzili się z Habs notując imponujące zwycięstwo i kończąc ich serie. Po drodze przyszła porażka po wyrównanym spotkaniu z lejącymi wszystkich gwiazdkami no i ostatnio zwycięstwo z naprawde dobrze grającymi w tym sezonie dzieciakami z Arizony. Miller w formie kto oglądał mecz z canadiens to widział co chłop wyprawiał w bramce a pracy miał sporo. Z drugiej strony tafli Mason który po fajnym pierwszym meczu ze skrzydełkami kompletnie spuścił z tonu i jak dla mnie Neuvirth jest teraz w lepszej dyspozycji. Flyers jak zawsze nieobliczalni gdy stawia się w ich w rolach faworyta przegrywają z Devils czy Sabres by zupełnie zaskoczyć i wygrać ze strażnikami czy Habs. Dzisiaj jednak nie mają co liczyć na odpuszczenie meczu ze strony orek. Canucks to zdecydowanie drużyna własnej tafli zresztą jak i kaliforniczycy a gramy dzisiaj w Rogers Arena więc zwyciestwo będzie po stronie gospodarzy. Nie będe powielał typu więc polece w stronę bramek ze wzgledu na Masona

Reg Time Over 5 @ 2,15 bet365⛔
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Washington Capitals vs New York Rangers 60&#39;


▶ [ 2.440 ] ✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle

Dziś pod lupę biorę spotkanie w Medison Square Garden. Strażnicy mają dziś okazję wyprzedzić w tabeli drużynę z Waszyngtonu chociaż na chwilę. Zważywszy na to, że mają rozegrany o jeden mecz więcej będzie to dobra okazja aby zniwelować stratę punktową. W bramce gospodarzy zagra dziś Henrik Lundqvist. Bramki gości strzegł dziś będzie Braden Holtby. Capitals grają świetne zawody mając na koncie jedynie dwie porażki do tej pory. Obie ekipy spotkały się w drugiej rundzie zeszłorocznych PO. Zwycięsko z tamtej potyczki wyszła drużyna z Nowego Jorku. Patrząc na ten mecz widać, że jest to trudny orzech do zgryzienia i chyba jeden z trudniejszych do typowania tej nocy. Moje przeczucie mówi mi, że ekipa z Waszyngtonu zejdzie dziś z lodu pokonana w regulaminowym czasie więc bez wahania pobieram ten atrakcyjny kurs. Jak już pisałem MSG to magiczna hala która niesie Rengersów ku kolejnym zwycięstwom.​
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Oferta na dzisiejszy wieczór konkretna pomysły kłębią się w głowie, więc pora przerzucić to na wasze monitory.

Los Angeles Kings
-
St. Louis Blues
Typ : ST. Louis 60&quot;
Kurs : 2,10
Bukmacher : bet365
???? królowie w formie
Na tapetę biorę spotkanie w Scottrade Center między Królami z miasta Aniołów i moimi Nutkami z St.Louis. Nutkom w tym sezonie wychodzi wszystko, grają naprawde fajny hokej ale przede wszystkim skuteczny. Lider Tarasenko wraca dzisiaj do składu po krótkiej niedyspozycji. Co ten chłopak potrafi chyba nie trzeba pisać. Blues przegrali na własnej tafli w tym sezonie tylko jedno spotkanie po dogrywce z Islanders. Ostatnie 3 mecze i 3 zwyciestwa i to nie z ogóreczkami ( Kaczki, Dzikusy, Błyskawice).
Kings po słabiutkim początku sezonu ewidentnie złapali wiatr w żagle. Wczoraj po dobrym spotkaniu przegrali (nie zasłużenie moim zdaniem) z Hawks i skończyli swoją 7 meczową serię bez porażki. Kopitar ewidentnie w gazie będzie dzisiaj siał postrach w szeregach nutek. Ale do sedna. Kluczem moim zdaniem będzie dzisiaj rozkład sił w meczu.T utaj chłopaki z St. Louis mieli troszkę więcej czasu na wypoczynek, przy sytuacji b2b w której jest ekipa Kings. Mecz będzie na pewno twardy i wyrównany, niespodziewam się wielu bramek tymbardziej, że w obu ekipach naprawdę solidni bramkarze, Allen (0,929) potwierdzony, Quick (0,918) prawdopodobnie (przy zmianie na Enrotha jeszcze większy value dla typu).
Dodatkowo:
Goście poniżej 2,5 @ 1,53 Ónibet ⛔empty net
Kopitar przynajmniej 1 pkt @ 1,75 Ónibet
⛔Allen zabrał mu ten punkcik jakimś cudeem

Oraz bez zbednej gadki typy na resztę spotkań:
Oilers - Flyers over 5,5 @ 2.05 bet365✅
Avalanche - Flames 1 OT @ 1,83 bet365✅
Habs - Senators 1 60&quot; @ 2,00 bet365⛔ kino pod gwiazdami
Rangers - Capitals 1 OT @1,86 bet365✅
Rangers - Capitals under 5 @ 1,86 bet365⛔
Stars - Bruins Chara strzeli gola @6,70 fortuna for fun⛔
Islanders - Devils 2 60&quot; @ 3,30 bet365
for fun⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom