>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL Regular Season 2015/2016

Status
Zamknięty.
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
Pierwszy bet stosunkowo szybko zaksięgowany, więc napieramy z kolejnymi. Dzisiaj do stolicy Tennessee przyjeżdżają Pingwiny, które słabo weszły w sezon, ale z każdym kolejnym meczem jest coraz lepiej. W końcu gola strzelił Crosby, widać było, że facet potrzebował go jak powietrza. Nie ma co się dziwić, pierwsze punkty bardzo późno zdobyte jak na umiejętności, potencjał i oczekiwania tego gracza. Ale teraz nie o tym.
W Nashville gra się bardzo, bardzo ciężko. Nie takie defensywy jak Pens nie były w stanie się oprzeć naporom ze strony Predators, którzy u siebie dominują w rywalizacji ze wszystkimi, po 5 goli strzelone Bolts i Ducks to spory wyczyn, zwłaszcza biorąc pod uwagę początek sezonu i dyspozycję Predators, których cechował minimalizm. Strzelali 2 gol i bronili czekając na rywala we własnej tercji. 6 zwycięstw i porażka w delegacji z Islanders - to bilans z początku sezonu w wykonaniu Predators. Nie dziwi mnie ten fakt, bowiem już w zeszłym sezonie Predators grali genialnie i mieli pecha, że trafili w pierwszej rundzie postseason na Hawks, bo przegrali tę rywalizację brakiem doświadczenia i ogrania na tym poziomie rozgrywek. Inna sprawa jest taka, że Hawks grali wtedy bardzo rozsądnie i mądrze taktycznie. Rzucili wszystkie siły na jeden mecz, by potem przegrać bodajże 1-5. Awansowali i wygrali później Puchar. Co do Predators, to śmiem twierdzić, że w zeszłym sezonie wygraliby w rywalizacji z każdym, oprócz Ducks i Hawks. W tym sezonie apetyty wzrosły i gra zawodników z Nashville napawa optymizmem.
Jednym z ojców tego sukcesu jest Mike Ribeiro, który przede wszystkim dużo asystuje. Z pewnością atutem Preds jest gra zespołowa, nie ma tutaj niesamowitych gwiazd, które grają wyłącznie dla poprawienia własnych statystyk. Mike gra bardzo dobrze i świetnie współpracuje z Forsbergiem czy Nealem. Podoba mi się jego gra, ogólnie Predators mają dużo wariantów w ofensywie i potrafią wykorzystać słabości rywali.
Jeżeli chodzi o Neala, to zawodnik, który bardzo dobrze zna Pens, bo niedawno jeszcze reprezentował barwy klubu z Pensylwanii. Dzisiaj również stawiam na jego punkt, bo jest w gazie, z resztą podobnie jak cała drużyna z Nashville. Obydwaj panowie są w stanie zabić te bety jedną akcją dwójkową, bądź trójkową z chociażby Forsbergiem, czy Wilsonem. Według mnie bety z dużą szansą powodzenia, a że dzisiaj szybciutko zaksięgował Koivu liczę na to, że zostaną jeszcze szybciej zatopione. ;);)
Mike Ribeiro over 0,5 punktu @1,75 unibet ✅✅ ????
James Neal over 0,5 punktu @1,90 unibet ✅✅ ????
Tak jak przypuszczałem, wystarczyła jedna akcja, żeby obydwaj panowie zapunktowali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Habs byli murowanym faworytem, a kurs na nich był wręcz śmieszny. Wg mnie typ na Liście był akceptowalny. Ile to razy 100% pewniak przegrywał w NHL?
Szkoda, że nikt z was nie wspomniał o rekordzie jaki chcą ustanowić Canadiens.
Obecnie jest to 10 spotkań bez porażki od początku sezonu.
Kto jest rekordzistą? Cóż za ironia losu właśnie Leafs, którzy dokonali tego w sezonie 1993/94. Kto zakończył wówczas ich serie? Canadiens!
Tym samym, w tym derbowym pojedynku, goście z Toronto bronili drogi do wyrównania, a może nawet przebicia tego osiągnięcia.
Dyskusja zniknęła, a ta opinia została ????
Zatem dla wielbicieli niższych kursów i faworytów typuję dziś Winnipeg Jets.
Odrzutowce mocno wystartowały na początku sezonu, a ostatnio przytrafiła im się domowa zadyszka z takimi tuzami jak Bolts i Blues.
Dzisiaj do Winnnipeg zawita drużyna z Minnesoty, która gładko pokonała wczoraj ekipę Anaheim Ducks. Biorąc pod uwagę aktualną formę Kaczek, wynik tego spotkania nie był chyba dla nikogo zaskoczeniem.
Trzeba zauważyć, że Wild to ekipa bardzo dobrze radząca sobie w roli gospodarza, natomiast wyjazdy z tego co pamiętam,nigdy nie były domeną dzikusów. Z racji b2b w bramce Wild Devana Dubnyka zastąpi dziś Darcy Kuemper.
Co do Jets, to w tym sezonie są naprawdę solidnym zespołem, który można dopisać do listy drużyn wartych gry. Ostatnia mecz z Bolts mimo porażki był bardzo wyrównany, zakończony dopiero po dogrywce. Warto wspomnieć, że Jets byli w stanie wyrównać grając w osłabieniu. W kapitalnej formie jest Blake Wheeler, który w ostatnim sezonie przeciw Wild zanotował dwie bramki i asystę. Dziś goście jak najbardziej do ogrania.
Winnipeg Jets - Minnesota Wild
Winnipeg Jets 1,72 OT Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Calgary Flames vs New York Rangers 60&#39;

▶ [ 2.200 ]✅✅✅
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś konsekwentnie pogram Strażników. Wczoraj przegrali po karnych z Lotnikami po ciekawym meczu i dobrej grze obu bramkarzy. Przyznam, że trochę wczoraj zignorowałem ekipę z Filadelfii. Dziś rywal nie jest zbyt wymagający. Piszę to mając na uwadze formę Falmes w tym sezonie. MSG to magiczna hala, która niesie ekipę Rengers. W bramce gospodarzy Antti Raanta który zaliczy dziś swój drugi występ. W pierwszym pokazał się z bardzo dobrej strony zaliczając shutout. Goście w bramce wystawią Hiller&#39;a. Pisałem już o Flames, że są mało efektywni zarówno w ofensywie jak i defensywie. Oddają mało strzałów na bramkę rywala i dużo tracą. Wyjątkiem jest ostatni mecz z Red Wings w którym coś niecoś postrzelali. Jestem zdania, że Strażnicy na swojej tafli nie pozwolą im na wiele. Nash i reszta ekipy po porażce z Lotnikami na pewno będą chcieli udowodnić swoim kibicom, że warto odwiedzać MSG. Nie mam dziś czasu żeby szerzej się rozpisać wiec na tym tyle. W mojej opinii dziś ten mecz skończy się w regulaminowym czasie na korzyść gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Arizona Coyotes



Toronto Maple Leafs @1,91 Pinnacle⛔



Liście walczyły zaciekle w Montrealu, lecz niestety mimo ponad 50 strzałów na bramkę Price&#39;a, zatrzymać Habs na drodze do rekordu się nie udało. Skuteczność teamu z Toronto kiepska, a najlepszy goaltender ligi Carey Price zrobił swoje. Do tego Leafs stracili 2 bramki po Power Play Canadiens i to zaważyło o wyniku.
Lubię grać na przełamania gdy warunki wydają się być sprzyjające i takiej okazji upatruję dziś. Toronto Leafs będzie próbowało zakończyć ciąg 4 porażek z rzędu grając u siebie w Air Canada Center.
Wydaje mi się dobrą decyzją postawienie dziś na Jamesa Reimera w bramce Leafs, z którym drużyna odniosła jedyne w tym sezonie zwycięstwo z Jackets.
Jonathan Bernier w Montrealu wpuścił 5 strzałów na 27 i z pewnością ucierpiało jego morale.
Kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie ataku młodych i szybkich debiutantów Arizony.
Coyotes to bardzo perspektywiczna drużyna, ale uważam, że dziś nie pokonają zmobilizowanego teamu z Toronto.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Anaheim Ducks vs Chicago Blackhawks

Over 5
▶ [ 2.000 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Rozkminiam tak te nocne mecze, ale nie bardzo coś sensownego przychodzi mi do głowy. Dziś typ kompletnie na czuja podparty jedynie statystykami. W spotkaniach obu zespołów ostatnio padało dużo bramek. W tym roku jedynie raz padło mniej niż pięć. W bramkach kolejno Andersen i Crawford. Tej nocy liczę na słabą dyspozycję goalie i efektywne strzały. Ducks grają od początku sezonu piach, ale coś czuję, że dziś postawią się Hawks i wynik za oscyluje w okolicy 2:3 lub 2:4 na korzyść gospodarzy. Liczę na bramki w przewadze oraz chociaż jedną w ostatnich sekundach w postaci &quot;empty net goal&quot;. Gramy ostrożnie, te pięć dziś powinno paść. Przy odrobinie szczęścia może i zarobimy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chicago Blackhawks vs Anaheim Ducks
Ja jestem w szoku patrząc na to co od początku sezonu grają Ducks, od kilku sezonów mówi się o tym, że ta drużyna jest budowana pod kątem Stanleya, co rok przychodzi &quot;istotny element&quot; układanki zwanej rosterem Anaheim, a tu nagle nowy sezon i co i Ducks w 7 spotkaniach, sześciokrotnie schodzą jako ekipa pokonana, można by to było zrozumieć gdyby Kaczki przegrywały pechowo po świetnych, emocjonujących spotkaniach, ale niestety Ducks są bardzo słabi, a najlepiej oddają to 4 porażki w których Anaheim nie zdobywa żadnej bramki... Jeśli chodzi o Hawks to trzeba przyznać że jak zwykle Joel ma pomysł na swoją drużynę w której doszło do kilku istotnych zmian przed sezonem. Chicago może nie zachwyca, ale jest to bardzo solidna ekipa, która w każdym spotkaniu walczy o pełną pulę. Myślę że największym plusem Chicago na tę chwilę jest bardzo dobra gra w defensywie. Co prawda można to powiedzieć póki co tylko o spotkaniach domowych, ale w końcu oto chodzi bo to Anaheim przyjeżdża do Chicago a nie na odwrót. W mojej ocenie Ducks mogą mieć tu bardzo duże problemy ze zdobyciem choćby 2 bramek, z tym co prezentuje obecnie ta ekipa, zwycięstwo gospodarzy nikogo nie powinno tu zaskoczyć. Oczywiście możemy przewidywać scenariusz science-fiction w którym Anaheim w końcu się obudzi i rozegra kapitalne spotkanie, ale żeby snuć takie marzenia trzeba mieć jakieś podstawy a w nawiązaniu do Ducks to ja nie widzę póki co żadnych przesłanek.
under 5.5 / 1.60 Marathonbet ✅
Anaheim under 2.0 ✅ / 2.5✅ (2.04 / 1.60 ???? Marathonbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks
Patryczek Kane to score ⛔ ???? tak jak pisałem, nic się nie stało ????
(2,70) Betsson
Dzisiaj mam zamiar upolować dwie pieczenie na jednym ogniu. Jednym z nich jest Kane, mój ulubieniec który podwójnie się motywuje na takie mecze jak dzisiejszy z Kaczkami. Pamiętam do dzisiaj jego bramki w finałach jak się chłopak dwoił i troił aby uzyskać profity, dla swojego teamu. Jest to wręcz nieoszlifowany diament, który w mojej ocenie jak się tylko rozkręci jak w szwajcarskim zegarku, to nie ma takiej defensywy, aby mógł ktokolwiek go powstrzymać. Prócz tego, że potrafi strzelać mecze, za meczem to oddaję również dużo SOG. Razem z Toewsem, tworzą kapitalny duet. W power play, tworzą zgrany ofens który jest jeszcze trudniej dla rywala nadążyć. Co powiem więcej, Toews ostatnio bramka w dogrywce, dzisiaj czas na Patryczka. Nieuchwytny dla rywali, zadziorny w atakach i do tego niebanalna technika, którą uwielbiam oglądać i te jego &#39;&#39;pirurety&#39;&#39; ???? Dzisiaj mu zaufam, lekką stawką. Nawet jeśli się nie uda to nic się nie stanie, bo Kane już swoje dał zarobić nie raz, nie dwa....
Hawks OT ✅ ???? 1:0 OT ✅ ????
(1,65) Betsson
Krótko, bo nie ma się co rozpisywać. Dużo już napisał Romek odnośnie tego meczu. Druga moja propozycja, to wygrana Hawks. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, ale raczej do nudnych nie będzie ten mecz należał. Kaczki grają mega słabo, bez regularnej wygranej ścieżki. Getzlaf, Perry zawodzą i raczej to nie zwiastuje nic dobrego. Możliwe, że dziś postawią opór ale czy na tyle aby pokonać Hawks? Nie sądzę dlatego liczę na podtrzymanie zwycięskiej passy przez Hawks i wygranie 4 meczu z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Leafs - Coyotes
Phaneuf strzeli gola
9,0 Betway⛔ kolejna primary A, jesteśmy coraz bliżej
Tak jak w przypadku nie tak dawnego zakładu z KHL (Filippi), jeżeli dzisiaj się nie uda, zachęcam do trzymania ręki na pulsie, bo naprawdę warto.
O sytuacji Diona wspominałem chyba rok wcześniej. Od tego czasu niewiele się zmieniło, niestety. To wręcz nieprawdopodobne, jak można być w takim stopniu gnębionym i poniżanym, głównie tylko dlatego, że organizacja Leafs i jej chore ambicje wykreowały z Diona kogoś wyjątkowego, kogoś, kim tak naprawdę nigdy nie był, choć miał potencjał, aby się stać. Nie możemy nawet mówić o niechęci, tylko o szczerej, bezwzględnej nienawiści. Czegokolwiek by ten człowiek nie zrobił, i tak będzie opluwany - w trakcie kariery, a także po jej zakończeniu. Jeżeli biografię niemal każdego zawodnika NHL znam bardzo szczegółowo, to biografię Diona mam w jednym paluszku, bo na początku mojej przygody z najlepszą ligą świata zauważyłem pewną, niesamowitą zbieżnością w jego i moim życiorysie ;)
Ustalmy fakty - Phaenuf nigdy nie był nominalnym defensorem nr 1. Nigdy. Phaneuf w niewielkim stopniu wykorzystał talent jakim go obdarzono. Phaneuf nie jest wart 7 milionów za sezon. I nigdy nie był wart. Phaneuf nie jest dobrym liderem. Można by tak jeszcze trochę wymieniać. Toronto przestrzeliło sobie łeb dając mu taki kontrakt i opaskę kapitana. Ale to nie powód, żeby teraz bezustannie wieszać na nim psy. Czy przeszkadzałoby Wam teraz, gdyby Wasz szef za przeciętnie wykonywaną robotę zaczął Wam płacić znacznie więcej, niż powinniście zarabiać, a przy okazji dał jakieś stanowisko kierownicze? Analogiczna sytuacja jest w przypadku Diona. Phaneuf ma też charakter, za który łatwo go znienawidzić, ale czy charakter zawodnika nie jest jego prywatną sprawą? Owszem, #3 jest arogancki, momentami leniwy, a jeżeli widzieliście go kiedyś uśmiechającego się, to musiało Wam się śnić. To, że wielu zawodnikom można przypisać te cechy nie ma znaczenia. Ważne, że Dion też je ma. Phaneuf to duży, wbrew pozorom ofensywny obrońca. W Toronto kompletnie nieudolnie go wykorzystują. Ten gość, odpowiednio używany, byłby w stanie punktować na granicy 50 oczek. Ma wszystko - zmysł, strzał (potężne kowadło w ręce, ale fatalna dokładność), jego breakout passy są po prostu kapitalne. Oczywiście w Toronto eksploatowany jest jako shutdown D, grający potężne minuty przeciwko top line przeciwnika. Jego gabaryty absolutnie wykluczają grę w okolicach 28 minut/mecz. Dion jest wolny i ociężały, jako stricte defensywny obrońca ma dramatyczne IQ, podejmuje złe decyzje, nie radzi sobie w pojedynkach 1 na 1 z najlepszymi graczami drużyny przeciwnej. Strasznie szybko daje się sprowokować i zapomina wtedy o całym bożym świecie. Miliony kar to też efekt tego, że zbyt długo jest na lodzie. Kapitalny przykład na to, jak nieodpowiednie &quot;użytkowanie&quot; zawodnika, może doprowadzić do wyeliminowania jego atutów, a podkreślenia jego słabości - które miał zawsze! Od czasów WHL, po karierę w Calgary, aż po Toronto. Ciągła presja na niego wywierana sprawiła, że przybrał pozę takiego &quot;tough guy&quot;, którym tak naprawdę nie jest. Będąc blisko spięcia z prawdziwym twardzielem, przepycha się tylko i czeka aż sędzia wkroczy, aby ich rozdzielić. Dion potrafi sprzedać porządnego hita, ciężko go ruszyć, kiedy jest przy krążku, ale to tyle. W obecnej kampanii Phaneuf to najlepszy zawodnik Leafs i.. tak, to doskonała okazja żeby podkreślić jak fatalnym jest grajkiem. Zmniejszono mu TOI, na efekty nie trzeba było specjalnie długo czekać. #3 ma najwięcej punktów w drużynie (5A), najlepszy współczynnik +/- (+5), najwięcej zablokowanych strzałów, najwięcej hitów. Wielokrotnie bliski zdobycia bramki. Jeśli będzie prezentował się tak jak dotychczas, to trafienia przyjdą. Wyeliminowanie Arizony równa się z wyeliminowaniem trójki Duclair-Hanzal-Domi. Tylko oni potrafią się utrzymać w tercji przeciwnika dłużej niż 6 sekund. Tak jak koledzy wyżej wspominali, Toronto dało dobry pokaz ambicji w Montrealu. Roster mizeria, ale jeżeli każdej nocy po prostu zagrają na miarę możliwości, to napsują sporo krwi. Liczę na kilka bramek, a w szczególności na bramkę Diona. Chłop zasłużył. Jeśli nie dziś, to z pewnością w najbliższych spotkaniach, a wtedy niech każdy domorosły znaffca hokeja i naczelny krytyk Phaneufa się udławi i wreszcie zamknie gębę, bo tego się już nawet słuchać nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:


Los Angeles Kings vs Winnipeg Jets 60&#39;


▶ [ 2.580 ] ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Dziś swoje oczy kieruje na hale MTS center. Odbędzie się tam spotkanie pomiędzy Jets i Kings. Goście zakończa dziś krótki dwumeczowy trip po Kanadzie. Kings po słabym wejściu w sezon zaczęli grać jak na Królów przystało. Widać, że w drużynie zaczyna wszystko układać się tak jak należy. W bramce stanie dziś prawdopodobnie Jonathan Quick , który wydaje się wraca do swojej optymalnej dyspozycji. W roli gospodarzy wystąpią Odrzutowce. W swojej hali goszczą ostatnio praktycznie samą elitę. Rezultaty tych pojedynków są naprzemienne jednak nie można powiedzieć, że grają źle. Bramki gospodarzy strzegł dziś będzie raczej Pavelec. Jets to zespół nieprzewidywalny co widać po zeszłym sezonie. Na trzy mecze rozegrane w poprzedniej kampanii to właśnie Jets wygrali dwa z nich. Potrafią wygrać z każdym i w najmniej odpowiednim momencie krzyżować plany czołowym zespołom. W mojej opinii dziś tak właśnie będzie i seria pięciu zwycięstw Królów zakończy się w Winnipeg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dzisiaj oferta iście wyborna, praktycznie na każdy mecz mam jakieś pomysły. Fala błędnych typów ostatnio się zakończyła, wiec przy herbatce z miodem postaram się napisać parę zdań.

Florida - Colorado 1 60’@ 2.10 bet365 ✅✅✅

Gospodarze po 3 porażkach z rzędu przełamali się z nie byle kim bo gwiazdkami z Dallas na ich tafli. Swoją droga bramkarz Lehtonen sporo im ułatwił. Tak czy siak panterki ładnie weszły w ten sezon, swoją drugą młodość (już nie wiadomo która ) przeżywa Jagr ,który im starszy tym lepszy. Z 10 pkt przewodzi drużynie. W bramce bardzo fajnie spisuja się obaj bramkarze ostatnio bardzo ładny występ Montoyi dzisiaj jednak zacznie Luongo (0.934). Zabraknie na pewno dzisiaj Barkova (złamana reka) który też swietnie zaczął sezon i zdobył już 3 bramki. W tej drużynie ciągle drzemie duży potencjał(Pirri, Jokinen,Huberdeu), w tym sezonie wydaje mi się minimum to playoffy.
Lawiny za to w odmiennych nastrojach po porażce z tegorocznym outsiderem, który po zmianie trenera w końcu wygrał. Colorado narazie tylko z dwoma wygranymi i mnóstwem straconych brsmek. Defensywa to na pewno nie jest mocna strona Avalanche, a dzisiaj trzeba będzie naprawdę dobrze bronić przeciwko dobrze dysponowanym Panterom. Między słupkami gości dzisiaj Reto Berra(0.975), będzie to jego 3 występ tym sezonie . Gdyby to dzisiaj wystąpił Varlamov byłbym spokojny w tym meczu także o over. Podsumowując Pantery dzisiaj zdecydowanym faworytem , dla odważniejszych handi po srednim kursie no i overek po super kursie.lets go Panthers!
Handi -1,5 @ 2,75 bet365 ✅
Over 5 @ 2,05 bet365⛔ ach szkoda kontuzji Jarka


A tutaj moje pomysły na resztę meczy , bez analizy bo byscie i tak do tego momentu nie czytali ????

Oilers - Wild 2 60&#39; @ 1.86 bet365✅ Mimo porażki dobry mecz Oilers
Tarasenko score and st.Louis win @ 4.75 Wiliamhill ⛔ St Louis wygrywa ale bez gola Władka
Stars - Ducks 1 60&#39; @ 2.00 bet365 ✅od 0:3 do 4;3 co za mecz Gwiazdek
Jets - kings 1 60&#39; @ 2.45 bet365 ???? Quick potwierdza formę
Arizona - Boston -1 Boston @ 2,50 bet365 ✅ Dzieciaki kompletnie opadły z sił w końcówce

Ostatnio była padaka oby tym razem było lepiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Winnipeg Jets - Los Angeles Kings
Jets ML @ 1,90 Pinnacle
⛔ 1:4 ⛔

Bardzo dobry typ kolegi Sparkiego powyżej, jednak ja idę po trochę mniejszej linii oporu.
Jets moim zdaniem są tu dość wyraźnym faworytem. I nie chodzi tu bynajmniej o to że gospodarze mają obecnie punkcik więcej w tabeli czy to że grają u siebie ale o samą grę. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać spotkanie Kings z Hurricanes. Początek w wykonaniu Królów całkiem dobry i szybko strzelona bramka. Później gra od niechcenia, i znakomity Quick który wielokrotnie ratował skórę. A warto przypomnieć że Canes nie są jakimś tuzem w lidze. Następnie zwycięstwo z Oilers, na pewno dość wątpliwe, no ale jest. LAK jednak ślizgają się z meczu na mecz, ciułają te punkty ale ich styl nie jest przekonywujący. A dziś zmierzą się z drużyną lepszą niż poprzedni rywale, na pewno bardziej poukładaną, mierzącą wyżej i nie rozkładający nóg przed Kings. Mowa oczywiście o Jets którzy mocno mi imponują od początku sezonu. Ostatnie 3 mecze to 2 porażki ale w dobrym stylu (jeśli w ogóle można przegrywać w dobrym stylu) i z mocnymi rywalami czyli Blues i Lightning. Na pewno nie jest to powód do wstydu ale dziś na pewno będą chcieli się troszkę odegrać. Jestem przekonany że dziś Jets, zakończą win streak gości z Los Angeles.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dzisiaj już oferta bogata, bo meczy sporo więc trzeba coś tutaj pograć ciekawego. Mam kilka propozycji więc na pewno któryś z was, jak będzie chciał to na pewno zagra.

Pierwsza propozycja.

Detroit Red Wings - Carrolina Hurricanes
Justin Abdelkader powyżej 1.5 SOG ✅ 3SOG
(1,85) Betsson

Zupełnie nie rozumiem, tej linii na Justina. Oczywiście jest z powodowany tym, że ostatnio Justin nie gra nic zadowalającego i trzeba chyba nim trochę potrząsnąć a dzisiejszy mecz to powinien być rewanżowy za ostatnie łomoty przez Canes, na swoim terenie gdzie przegrali Wings 3:5. Zetterberg i reszta grała ospale, bez regularności i chyba chęci wygrania tego meczu. Mnóstwo straconych szans, na zdobycie bramek i do tego pierwsza tercja gdzie oddali raptem 5 SOG. Jak na taką ekipę doświadczoną jest to strasznie za mało. Chyba wszyscy zawodnicy z Detroit mają w pamięci ten mecz. Nic im kompletnie nie wychodzi, grają żmudnie, bardzo słabo i niestety nie można być zadowolonym z ich gry. Powiedziałem sobie, że nie będę grał Wings, dopóki nie zobaczę efektów. Dlatego mam zamiar upolować minimum 2 SOG Abdelkadera. Bo może to zrobić w jednej tercji, a może to zrobić w dwóch. Raczej Wings nie słyną z tego, że oddają mnóstwo strzałów, ale Zetterbeg, ma genialny przegląd pola i do tego potrafi pięknie wysunąć swoim zawodnikom krążek aby ten mógł albo pokonać bramkarza, albo chociaż sprawić w jego zakłopotanie.

Druga propozycja.

New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets
Powyżej 4,5 bramek ⛔ 1:3 brawo Kurtki!
(1,86) Winmasters

Każdy liczy na przełamanie kurtek. Ja jednak lekko w to nie wierzę mimo że uważam że w dzisiejszym meczu nie są bez szans. Ekipa z Ohio gra co mecz jedną wielką tragedię. Powinni chyba się trochę podszkolić na treningach bo co z tego że oddają masę strzałów jak to było także w tamtym sezonie, ale jeszcze w tamtym sezonie po tylu meczach ile odnieśli teraz nie byli tak nisko w tabeli. Dubinsky chyba jako jedyny ciągnie wózek i próbuję coś tam zmienić w tej ekipę, bo reszta gra od niechcenia. Diabłom trzeba jednak pochwalić to, że są konsekwentni, dążą do celu i nie poddają się kiedy są w rozsypce a ich team musi bronić power play. Potrafią strzelać w osłabieniu, co też się chwali i może się podobać. Dzisiaj mecz na swoim terenie, też czuje że sobie postrzelają. 5 bramek to nie jest dużo jak na takiej rangi spotkanie, więc celuję w overek. Kurs też piękny, bo na innych bukach to nawet tyle nigdzie nie dostanę.

Trzecia propozycja.

Minnesota Wild - Edmonton Oilers
Tomas Vanek to score ⛔ 2A
(3,10) Betsson

Szczerze, to nie postawiłbym tutaj złamanego grosza na Dzikusów. Mimo że są na fali a po drugiej stronie dostają ekipę która nie może się równać z rosterem Wild, ale jak widać jest ogromny progres z ich strony i widać poprawę w meczach. Są bramki, są strzały i jest także dobra praca podczas gry w przewadze. Parise, najlepszy zawodnik Wild na pewno będzie dzisiaj polował na goalie Oilers, ale ja jednak myślę że więcej szans to będzie miał Vanek. Potrafi grać mało minut, ale być do tego bardzo precyzyjny. Parise także odwala kawał dobrej roboty, ale Vanek też swoje oddaję i nie można mu zarzucić efektywności kiedy już tą bramkę zdobędzie.

Czwarta propozycja.

St Louis Blues - Tampa Bay Lightning
Blues OT ✅ 2:0 ????
(1,90) B365

Moja ostatnia propozycja na dzisiaj, mam nadzieje że będzie wisienką na torcie. Ostatnio jak grałem Nutki, przegrali w dogrywce. Dość pechowo, bo przegrywali 0:2 w regular time ale potrafili wyrównać i ich gra była wręcz kapitalna. Mnóstwo akcji, mnóstwo bombardowań jeśli chodzi o strzały i ataki na bramkę goalie Wyspiarzy. W każdej formacji u Nutek znajdziemy kogoś kto ma ze sobą bagaż doświadczeń. Na swoim terenie potrafią dominować i nie bać się straconej bramki, czy goli. Dzisiaj po drugiej stronie Błyskawice. Niezwykle niewygodny przeciwnik którego dzisiaj trzeba już postawić w szeregu i do pionu po ostatniej porażce. Która przyszła w dogrywce. Nie upilnowali w defensywie i efekt był taki że bramka padła wtedy kiedy boli najbardziej. Bo była gwoździem do trumny i nadaremne ataki Blues, skończyły się fiaskiem. Wydaję mi się że już wnioski są odpowiednie wyciągnięte i dzisiaj zobaczymy od pierwszych minut pełne zaangażowanie. A przede wszystkim Tarasenko mam nadzieje, że się trochę rozstrzela. Najlepiej z gumą w sieci. Gram Nutki!

// Całkiem pozytywna nocka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
deepred 790,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj będzie dość ryzykownie, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Kursy spore, ale stawki niezbyt wysokie, także nie ma strachu przed ewentualną wtopą.

Boston Bruins - Arizona Coyotes

Faktycznie, dzisiaj tyle spotkań, że żal czegoś nie nabazgrać. Dzisiaj Kojoty przyjeżdżają do Massachusetts, żeby pokazać Niedźwiadkom, że homestand nie jest ich najmocniejszą stroną. Według bukmacherów nie mają na to żadnych szans. Owszem, według mnie Bruins wygrają to spotkanie, ale spacerku to bym się nie spodziewał. Kojoty grają bez kompleksów, zwłaszcza w delegacji. Pokonali między innymi Kings, czy Ducks, co w chwili obecnej nie jest żadnym wyczynem. Warto jednak zauważyć, że Bruins to najgorsza obrona w konferencji wschodniej. Dlaczego? Ano przede wszystkim dlatego, że Julien ślepo ufa Raskowi. Z Gustavssonem Bruins jeszcze nie przegrali. Z Raskiem u siebie przegrali wszystko i wygrali jeden mecz w delegacji. Dzisiaj wcale nie proste zadanie przed gospodarzami, bowiem Kojoty nie są chłopcami do bicia. Kontynuują bardzo ciekawy road-trip, w którym wygrali dwa spotkania w Kanadzie przeciwko Leafs i Senators, którzy bardzo fajnie weszli w sezon. Mnie bardzo podoba się Mikkel Boedker, który jest jednym z najlepszych graczy Kojotów w obecnej chwili.

Boston słabo broni, a Kojoty grają bardzo ciekawy hokej oparty na ofensywnych poczynaniach. Gospodarze u siebie są póki co łakomym kąskiem dla wszystkich drużyn w lidze, dlatego kurs 2 na punkt Boedkera jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem i z chęcią go pobieram, mimo, że Kojoty grają dzisiaj b2b.

Mikkel Boedker over 0,5 punktu @2,00 unibet


Dallas Stars - Anaheim Ducks​


Tutaj typ wydaje się być całkowicie łatwy, dlatego właśnie go nie zagram. Stars poprawili grę w obronie nie tracąc przy tym jakości w ataku i to od razu widać po wynikach. Ostatnio co prawda sromotne 2-6 z Panterami, ale patrząc na dyspozycję m.in. dziadka Jagra nie jest to wcale ujmą na honorze.

Kaczory wczoraj wypluły się w meczu z Hawks, przegranym jak zwykle z resztą. Co prawda dopiero po dogrywce, ale Hawks, którzy dali się zdominować i tak pokonali Kaczory, które oddały 39 SOG i nie potrafiły pokonać Crawforda. Szczerze mówiąc nie wiem co się dzieje z zawodnikami z Kalifornii, bo to był jeden z moich głównych faworytów do sięgnięcia po Stana. Dzisiaj w bramce ponownie Andersen, który będzie bronił b2b i między innymi dlatego dzisiaj poluję na strzelca Gwiazdek. Kaczory włożyły mnóstwo wysiłku we wczorajszy mecz, dlatego nie spodziewam się większego oporu z ich strony.

Moim wyborem jest Jamie Benn, który wraz z Seguinem stanowią znakomity Duet. A oprócz nich jest przecież Spezza, czy Sharpie, którzy swoje również robią. Benn bardzo dużo punktuje zwłaszcza w power play, a biorąc pod uwagę fakt, że po ciężkim meczu w Chicago, Kaczory grając b2b mogą mieć ciut problemów fizycznych, mimo, że to początek sezonu. W ostatnim meczu tych drużyn Jamie zaliczył 3 asysty, dzisiaj pora na gola, bo okazja ku temu wydaje się być wymarzona.

Jamie Benn to score @2,50 unibet

Kolejne typy jeżeli będą pojawią się po programie Kuba Wojewódzki.

EDIT: Ostatnie bety, sorry, że tak późno, ale.. siła wyższa.


New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets​


Zgadzam się z przedmówcami, że Kurtki grają tragedię, a Diabły grają bardzo rozsądnie. Typ na over wydaje się być bardzo sensowny, tym bardziej, że linia nie jest według mnie wprost proporcjonalna do kursu. Ja dzisiaj decyduję się na over punktów mojego ulubionego Diabła, Cammaleriego, który wykonuje kapitalną robotę dla tej drużyny.
Według mnie współlider zespołu wraz z Adamem Henrique, który pamięta jeszcze czasy świetności Devils. Umówmy się, nie szybko grozi mu powrót do tych wspomnień w realnej perspektywie, natomiast Diabełki grając tak, jak grają są w stanie ograć dużo lepsze ekipy niż Jackets.
Goście mają problemy w każdej formacji, przez goaltendera i obronę po atak, gdzie najlepszy wydaje się być Dubinsky. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski zapewne kilka razy przekona się o sile Diabłów, która nie jest może monstrualna, ale z pewnością przy dobrym wieczorze mogą być bardzo groźni. Proponuję pograć lekką stawką poniższy overek, gdyż w moim odczuciu ma on dość spore szanse zaksięgowania, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, przez słabość na każdej pozycji Kurtek, po genialną wręcz dyspozycję i ciąg na bramkę Mike&#39;a.

Mike Cammalleri over 1,5 punktu @4,50 betsson


Winnipeg Jets - Los Angeles Kings​


Nie do końca podzielam opinię kolegów o tym, że Jets mogą zakończyć dobrą passę Króli. Jeżeli chodzi o wynik spotkania, to mecz jest dla mnie no bet. Pod lupę biorę więc Blake&#39;a Wheelera, który w ostatnim meczu z Dzikusami błysnął wszystkim, tylko nie skutecznością strzałów. Oddał 4 SOG, zaliczył kilka asyst, ale śmietankę spijali jego koledzy. Nie wiem, czy jest to dla niego deprymujące, czy też nie, ale z doświadczenia wiem, że trzeba próbować gole zawodników, którzy są po prostu w gazie. Wraz z Laddem i Little&#39;m tworzą bardzo ciekawy tercet, a są przecież także tacy gracze jak Ehlers, czy Scheifele, którzy niejednokrotnie już pakowali gumę w sieci. Typ bardziej na wyczucie, ale patrząc od strony statystycznej ma rację bytu, bowiem Blake dość często znajdował sposób na strzelanie goli Królom. Pewnie głównie dlatego liczę dzisiaj na podtrzymanie tej passy.

Blake Wheeler to score @3,50 betsson

⛔⛔⛔ Noooo, dzisiaj to się nie popisałem, ani ja, ani chłopaki.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

Wings po powrocie z zachodniej Kanady zmierzą sie na własnej tafli z Hurricanes, którzy to również wracają, tyle że z Kalifornii. Będzie to trzeci i zarazem ostatni pojedynek tych ekip w bieżącym sezonie zasadniczym. Póki co w obu meczach punkty rozkładają sie po równo. Wings w jednym z pierwszych meczów w sezonie wygrali w Raleigh, zaś pare dni później Canes skutecznie zrewanżowali im sie na ich terenie. Goście jak wiadomo to typowy ligowy przeciętniak, nie mający większych szans na PO, ale również skazywany w każdym meczu na pożarcie. Dzisiejsi gospodarze grają ostatnio bardzo niemrawo, gdyż nietrudnego obszaru zachodniej Kanady udało im sie wywieść tylko jedną i to dość wymeczoną wygraną. Moim Canes, którzy wracają z Kalifornii na tarczy bedą chcieli powetować sobie te niepowodzenia i rozpoczną dzisiejsze spotkanie od frontalnego ataku, gdyż tym samym sposobem zdobyli komplet podczas ostatniej wizyty w Joe Louis Arenie. Gospodarze są podmęczeni, dlatego też jestem skłonny zaufać dziś ekipie z Raleigh.
Hurricanes OT 2,20 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej:

Calgary Flames vs Ottawa Senators 60&#39;

▶ [ 2.130 ]⛔⛔⛔
Bukmacher:
Pinnacle
Mecz który wybrałem dzisiaj to spotkanie pomiędzy Senators i Flames. Oba zespoły ostatnio zawodzą swoich kibiców. Jeśli chodzi o drużynę z Ottawy to przegrane są wynikiem mało efektywnej gry. Senatorowie oddają dużo strzałów na bramkę przeciwnika jednak z marnym efektem. Dziś przeciwnik nie jest wymagający bo defensywa Falmes woła o pomstę do nieba. Coś ewidentnie nie hula w tej ekipie. Posypał się każdy element gry. Praktycznie nie funkcjonują zarówno formacje defensywne jak i ofensywne. W bramce Flames stanie dziś pewnie Hiller, który nie jest w najlepszej formie. Między słupkami Senators zobaczymy Andersona. W mojej opinii jeśli drużyna z Ottawy zagra swoje to w połączeniu z nieudolnością defensywy Płomieni ten typ wydaje się być czystą formalnością. Stawiam na drużynę prowadzoną przez Camerona.
 
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
SENS vs FLAMES

Nie ma co za dużo powtarzać bo zgadzam się z poprzednikiem co do tego kto tu jest faworytem i na kogo warto postawić. Od siebie dodam, że oglądałem oba zespoły w akcji. Zacznę od gospodarzy i ich pojedynku z Coyotes. Oprócz strasznej nieporadności w ataku Ottawa przegrała ten mecz głównie przez indywidualne błędy w swojej tercji obronnej i to w 3 tercji. Do tego momentu mecz był moim zdaniem bardzo wyrównany. Dodatkową motywacją dla zespołu z Ottawy z pewnością jest bilans w tym sezonie u siebie 0-2-2. Sami zawodnicy w wywiadach przed meczowych podkreślają, że bardzo zależy im na tym by wreszcie odnieść zwycięstwo na swojej tafli. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej tym spotkaniom to były to mecze z Canadiens, Predators, New Jersey i jak wyżej wspomniałem Coyotes. Drużyny (z wyjątkiem Devils), które w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze, i każdy z tych meczy był bardzo wyrównany (dwie porażki po rzutach karnych) - nie liczę ostatniej tercji z Arizoną. Co do Flames to nie ma zbytnio o czym się rozpisywać, każdy widzi jak jest. Przed tym spotkaniem na treningach dużo zmian w liniach, widać, że trener szuka odpowiedniego rozwiązania. Jednak sądzę, że może to zadziałać na niekorzyść Flames. Hiller stanie dziś między słupkami Calgary. Ten sezon ma mocno średni, żeby nie powiedzieć słaby - 2-3, 19 GA, 3,52% GAA - szału nie robi. Biorąc wszystko do kupy tzn. ostatnie serię obu drużyn, mocną impotencję strzelecką, statystyki (średnia bramek na mecz CAL - 1.78, OTT - 2.88), oraz to, że będzie to mocny pojedynek z dużą ilością kar, przy słabej grze w przewagach, pokuszę się jeszcze o zagranie Under 5.5.


Ottawa Senators (60 min) - 2.10⛔
Under 5,5 - 1.76⛔
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Poranna szybka analiza bo zaraz do roboty a w oko wpadł mi naprawdę prawdopodobny typ po fajnym kursie więc warto się z wami podzielić. Granie przeciwko lawinom ostatnio mi się opłaca więc idę za ciosem:

Colorado - Tampa Bay handi Tampa -1 @ 2,50 bet365 ????Dzień doga wczoraj sporo niespodzianek, Bishop na wysokim poziomie ale reszta chłopaków mu nie dorównała

Lawiny przyjeżdżają dzisiaj na ciężki teren do St. Pete Times Forum. Lightings po dwóch minimalnych porażkach z naprawdę trudnymi rywalami ( z Hawks po dogrywce i z Blues 2:0 z empty netem). Avalanche notują narazie 4 porażki z rzędu w tym z słabiutką Caroliną i ogórkami z Columbus które budzą sie powoli po zmianie trenera. W drużynie z Florydy zabraknie Boyla i Paquetta a w ekpie z Colorado Stuarta. Bramkarze na tą godzinę jeszcze nie potwierdzeni lecz prawdopodobnie miedzy słupkami stanie Varlamov w drużynie gości a w gospodarzy niezawodny Bishop. W gruncie rzeczy na goalie obu drużyn opieram typ. Gdy widzę, że w bramce wybiegnie Varlamov od razu przychodzi mi na myśl overek. Różnica klas obu bramkarzy ogromna. Bishop absolutna czołówka. Dziwię się czemu Patrick Roy z uporem stawia na tego bramkarza. Jak dla mnie ostatnio Reto Berra poprawnie zagrał z Panthers i to on powinien być numerem jeden. Tak czy siak wydaję mi się, że mecz będzie otwarty i będzie obfitował w sporo bramek. Ze względu na poziom bramkarzy czerwona lampka częściej będzie się paliła po stronie gości.

Biorąc pod uwagę bramkarzy fajnym typem będzie też spotkanie Canucks z Stars. Gwiazdki wiadomo mocno w gazie, ale nie skreślałbym orek w tym spotkaniu. Ostatnio się ładnie przełamali z nie byle kim bo Habs i skończyli ich win streak a chłopaki byli naprawdę blisko rekordu. W bramce vancouver Miller który miał kilka fajnych interwencji ostatnio w tym jedną wyborną w meczu z Canadiens. Po drugiej stronie Lehthonen, kto widział jego ostatni występ z Panterami to wie dlaczego nr 1 jest Niemi. Chłopak praktycznie dał dwie bramki ekipie z florydy, trener był zmuszony wpuścić Niemiego po tym co wyprawiał ten goalie. Może nie w 60&quot; ale po dogrywce wydaję mi się że chłopaki wydrą zwycięstwo ekipie z Dallas tym bardziej że nie wygrali z nimi od lutego 2013 roku. Czas się przełamać!

Dallas Stars - Vancouver Canucks 2 OT @ 2,30 bet365 Niemi w bramce więc zupełnie inny wynik ⛔

PS. Bramkarze niepotwierdzeni więc warto sprawdzić kto w końcu pojawi się na tafli bo głównie na tym opieram typy.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
New York Islanders
- Carolina Hurricanes
: 1 @1.82 Betsson
Początek sezonu nie był wesoły dla Isles. B2B porażki z Hawks nie napawały optymizmem jednak od tamtej pory gracze trenera Capuano wygrali 6 z 7 spotkań. Ich ofensywa notuje 3.4 GPG i warto wspomnieć, że właśnie podczas tych 7 rywalizacji za każdym razem zdobyli przynajmniej 3 gole(4/4/6/4/3/3/4). Trzeba powiedzieć o ich PP. Wykorzystują oni 25% swoich szans gry w przewadze i zajmują 5 miejsce w tej statystyce. W 3 spotkaniach z rzędu zdobyli gola podczas PP. Najważniejszą rzeczą jest jednak Penalty Kill który wynosi aż 91%. W ostatnich spotkaniach ich rywale grali o jednego zawodnika więcej 21 razy i świetna obrona Isles nie dała im zdobyć bramki.
Canes na pewno nie prezentują się tak dobrze jak gospodarze dzisiejszego spotkania. Są podczas bardzo wymagającego Road-tripu podczas którego zanotowali 3-3-0. Średnio zdobywają tragiczne 1.89 GPG, a tracą średnio prawie 3 GPG. Mocno kuleje PP bo na ostatnie 19 okazji udało im się wykorzystać tylko 1.
Jeśli chodzi o goalies to dla Isles pewnie wysteruje Halak, a w bramce gości zobaczymy Warda, który w 6 spotkaniach vs Isles ma średnią 3.95GAA. Jeśli pojawi się jego zmiennik Lack to on również ma słabe cyferki vs NYI, bo puszcza średnio 3 gole na spotkanie.
Isles są drużyną grającą bardzo pewnie, wkładają dużo energii w spotkania i dziś nie powinni mieć problemu z pokonaniem Hurricanes.
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
:hokej: #23

Montreal Canadiens 60&#39;
vs Edmonton Oilers

▶ [ 2.160 ]
Stawka: 50.00 zł
Ewentualny zysk: 58.00 zł
Bukmacher:
Pinnacle
Jak widać i mnie na koniec miesiąca dopadła zadyszka w typowaniu. Wczoraj Senators pomimo, że wygrali to nie dali zarobić. Na dziś proponuje spotkanie które odbędzie się w Rexall Place. Miejscowi Nafciarze gościć będą ekipę z Montrealu. Habs przegrali ostatnio spotkanie z Canucks i nie udało im się zdobyć dwucyfrowej wygranej z rzędu. Dziś na lód wyjdą na pewno bardzo zdeterminowani. W bramce Canadiens zobaczymy Price&#39;a któremu spotkanie z Orkami troche nie wyszło. W mojej opinii to był po prostu zły dzień dla Carey&#39;a i dziś musi to udowodnić. Dzisiejsi gospodarze nie grają najlepszego sezonu do czego zdołali już nas przez ostatnie lata. Oilers to ekipa której jednak nie można lekceważyć. Gdy wszyscy w zespole wstaną prawą nogą to na tafli robi się niezły młyn, a w tedy mogą zagrozić każdemu zespołowi. Bramke murował dziś będzie Cam Talbot. McDavid czyli tegoroczna jedynka chyba dobrze zaaklimatyzował się w zespole i gra na dobrym poziomie, a wręcz ciągnie ten zespół do przodu. Nie mniej jednak dzisiaj stawiam na gości. Pacioretty i spółka powinni dziś rozprawić się z rywalami w regulaminowym czasie. Ponadto warto by również zastanowić się nad typem Pacioretty strzeli gola. Mój buk nie ma tego w ofercie więc nie gram, ale gdyby miał to pewnie za drobne bym spróbował.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Edmonton Oilers - Montreal Canadiens
McDavid zdobędzie przynajmniej jeden punkt - TAK @ 1,80 Unibet / Ónibet ✅ ✅ 2A

Podoba mi się ten kurs i biorę go z przyjemnością. Dzisiejszy rywal Nafciarzy jest trudny, nikt tego nie neguje ale na pewno do ogrania. Ja stawiam na nr 1 tegorocznego draftu, ponieważ McDavid poczuł krew i zaczął regularnie punktować czyli w 6 ostatnich spotkaniach zdobywał przynajmniej jeden punkt. Obecnie ma ich 10 po 10 spotkaniach a więc i tak średnio po punkciku na mecz. Jak na debiutanta, śrubuje dobry rezultat. Bardzo aktywny w PP, dużo strzela ale ma też komu dograć. Myślę że dziś też zapisze się na liście strzelców bądź asystentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom