>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
NYR - BUF
New York Rangers - Buffalo Sabres
Typ : 1 , 1 ( 1X tercja )
Seria spotkan PO : 1 - 2 dla Buffalo



Dzisiaj odbedzie sie juz 4 spotkanie obydwu druzyn w 2 rundzie play-off.
Moim zdaniem mecz zakonczy sie zwyciestwem druzyny z Newego Yorku.
Po pierwsze dlatego ze maja przewage wlasnej hali oraz to ze beda
dazyli do wyrownania stanu rywalizacji na 2-2.
Po drugie maja bardziej dobrze grajaca technicznie druzyne oraz
kilku doswiadocznych graczy ( np. Jagr, Nylander, Shanahan, Straka, Prucha, M. Hossa itp itd ).
W bramce druzyny Rangers wystapi Lundqvist 0,917 % i GA 2,34.
Jego zmiennikiem bedzie S. Valiquette 0,87 %. Z powodu kontuzji na pewno nie wystapi
bramkarz K. Weeks..

Morale druzyny z NY sa bardzo dobre, poniewaz zaden z zawodnikow nie narzeka nawet na drobne urazy.
Mecze pomiedzy tymi druzynami sa bardzo zaciete ( 5-2BUF , 3-2BUF, 2-1(OT)NYR ).
Tak wiec jest to typowy mecz w tej fazie rozgrywek, gdzie jest bardzo trudno strzelic jakakolwiek bramke.

W druzynie gosci tez bardzo dobra atmosfera. Sabres maja bardzo szybka i offensywna taktyke.
Pomiedzy slupkami wyjedzie R. Miller , ktory jest chyba w zyciowej formie.

Mecz napewno bliski remisu, z mala iloscia bramek.
Kto wygra dowiemy sie zapewne dopiero nad ranem ...

Pozdrawiam i zachecam do typowania w tym dziale.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Re: NYR - BUF
Dzisiaj odbedzie sie juz 4 spotkanie obydwu druzyn w 2 rundzie play-off.
Moim zdaniem mecz zakonczy sie zwyciestwem druzyny z Newego Yorku.
Czytalem dzisiaj bardzo ciekawy wywiad z Brendan Shanahan`em ktory po spotkaniu numer 3 powiedzial, ze jeszcze nie gral na tak zle przygotowanym lodzie w MSQ, nie wiem czy to zbieg okolicznosci no ale podzialalo. Buffalo nie moglo grac szybko a jest to ich atutem, zobaczymy jak bedzie dzisiaj. Link do artykulu : http://www.covers.com/articles/articles.aspx?theArt=137664 Co do meczu polecam obstawic tez x zeby bylo zabezpieczenie ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Wczorajszy dzien na zero, niestety cacucks nie byli w stanie utrzymac 2 bramkowej przewagi. Wszystko byloby perfekt jakby wygrali dogrywke wtedy zaliczylbym kombo, no ale wazne,ze dzien nie na minus.

Czwarty mecz pomiedzy NYR a Sabres bardzo podobny do 3, malo bramek i ponownie wygrana NYR. Rangersow trzeba pochwalic za idelan gre w przewadze przy 50% skutecznosci. W tym elemencie zespol z Buffalo wypadl bardzo blado. Nie wiem czy stan lodu moze miec cos wspolnego z wynikami, ale w meczu numer 5 powierze czesc mojego kapitalu na zepol Sabres, bo wierze, ze w tym sezonie zagraja w finale konferencji, moze i powalcza o SC.

Na dzisiaj nie mam koncepcji co zagrac. Ottawa i SJS sa faworytami wg bukow, ale czy mozna spisac na starty zespoly z Detroit i New Jersey? hmmm ciezki orzech do zgryzienia. Do detroit wraca Holmostorm :gool: w PP (30goli 22asysty w sezonie zasadniczym) po kontuzji oka, ktorej nabawil sie w serii z Calgary. Wzmocni on gre Red Wings w przewadze, ktora jak do tej pory wynosi 10% - &#39;&#39;He&#39;s going to help us,&#39;&#39; captain Nicklas Lidstrom said. &#39;&#39;He does such a good job standing in front of the net.&#39;&#39; Kluczowa sprawa dla Detroit bedzie zatrzymanie Joe Thornton`a ktory zdobywal punkty w 4 na 6 bramek strzelonych Red Wingsom i ktory legitymuje sie 6 meczami z rzedu w ktorych zdobywal punkt. W serii z Detroit punktu nie zdobyl jeszcze Patrick Marleau wiec moze dzisiaj padnie wiecej bramek niz zwykle.

SJS - DETROIT
TYPY: Detroit +1,5 ✅ , over 4,5 ✅
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Spotkanie:Buffalo-NY Rangers
Typ: 1
Kurs:1.85
Bukmacher:BetGun
Analiza:Mecz Buffalo według mnie głównego kandydata do zdodycia Pucharu Stanleya.Grają kapitalny nowoczesny hokej.Gra na swojej tafli napewno będzie wyglądała inaczej niż w jaskini rywala.Rangersi specjalnie nie zadbali zbytnio o jakość lodu na Madison Square Garden co pozwoliło im na wygranie dwóch spotkan z Buffalo i doprowadzenie do remisu .Teraz rozwścieczone Sabres powinno zmieść z lodowiska Rangersów.Nie kwestionuje tutaj klasy graczy z NY ale Sabres są piekielnie mocni i muszą wygrywać!!! 8)
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Musze przyznac sie ze w dniu wczorajszym &quot;puscilem sie&quot; bukmachersko z zuzlem i koszykowka, a wiadomo, ze zdrada nie poplaca...takze wracam na lono NHL. Wczoraj nie mialem pojecia co zagrac, z jednej strony liczylem ze Ducks nie wypuszcza takiej szansy, ale jakies wewnetrze glosy mowily mi, ze nie koniecznie bedzie to latwe i przyjemne, kursy na Kaczorki tez nie byly rewelacyjne wiec zrobilem sobie maly odpoczynek.

Dzisiaj natomiast jak juz pisalem we wczesniejszych postach upatruje swojej szansy na graniu Buffalo. Po dwoch wyjazdowych porazkach, jezeli Buffalo mysli o finale konferencji, koniecznoscia wrecz jest odniesienie zwycistwa. Najlepiej przekonujacego, podbudowujacego druzyne. Z tego co udalo mi sie do tej pory przeczytac do zespolu wraca Paul Gaustad (9g, 13a w 54meczach) oraz Maxim Afinogenov PP GOAL :gool: , ktory zostal odsuniety od skladu na mecz nr 4. Zastanawiam sie nad zagraniem dwoch wersji. Decyzje podejme po przeczytaniu Waszych opini na forum,

TYPY:
1(75%) ⛔ x(25%) ✅

albo

1 przy handi -1,5
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings - San José :hokej: :hokej: :hokej:
Typ: 1 ✅ ???? 4:1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla drużyny Detroit, ponieważ grają przy własnej widowni i muszą ten mecz wygrać. w rywalizacji pomiędzy tymi drużynami jest remis 2:2. Ostatni mecz wygrała drużyna Detroit dopiero po dogrywce mimo że mecz był w hali San Jose. Uważam, że Zetterberg ze spółką ograją na własnej hali swoich rywali. Po jutrzejszej wygranej Detroit będzie miało duże szanse na awans. :spokodfhgfh:

CO myślicie o tym typie? ;-)
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings - San José :hokej: :hokej: :hokej:
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla drużyny Detroit, ponieważ grają przy własnej widowni i muszą ten mecz wygrać. w rywalizacji pomiędzy tymi drużynami jest remis 2:2. Ostatni mecz wygrała drużyna Detroit dopiero po dogrywce mimo że mecz był w hali San Jose. Uważam, że Zetterberg ze spółką ograją na własnej hali swoich rywali. Po jutrzejszej wygranej Detroit będzie miało duże szanse na awans. :spokodfhgfh:

CO myślicie o tym typie? ;-)
Bardzo niepewne zdarzenie.San Jose jest nieprzewidywalne tak samo jak Detroit.Nie zdziwiłbyy mnie tu żaden wynik .Zamiast tego wolałbym puscic Buffalo
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Bardzo niepewne zdarzenie.San Jose jest nieprzewidywalne tak samo jak Detroit.Nie zdziwiłbyy mnie tu żaden wynik .Zamiast tego wolałbym puscic Buffalo
Mi się zdaje że przy własnej publiczności powinni pewnie wygrać, to już 5 mecz pomiędzy tymi drużynami i od tego meczu będzie bardzo dużo zależało. Myślę że Detroit będzie za wszelką cenę chciało ten mecz wygrać. W sumie w ostatecznej sytuacji może paść remis ale tego nie przewiduje. ;-)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
jakość lodu na Madison Square Garden co pozwoliło im na wygranie dwóch spotkan z Buffalo i doprowadzenie do remisu
Tutaj się zgodzę ;) oglądałem skróty meczu i nie wiem jakim cudem Ci idiotyczni sędziowie przy pomocy powtórek Video i fotokomórek nie uznali bramki na 7.2 sek przed końcem 3 kwarty dla Buffalo. Krążek ewidentnie przekroczył czerwoną linię bramkową . Narada tych ped** (skojarzenia z marszem równości :p ) i bramki nie ma a każda powtórka pokazywała wyraźnie.... 2-2 powinno być w meczu i sędziowie powinni bramkę uznać ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
nie uznali bramki na 7.2 sek przed końcem 3 kwarty dla Buffalo.
:wowsdf:

Tercji, kwarty masz w koszykowce :jezora:

A co do gola sie zgodze ;)
A dzis Baflo, ladnie wyciagnelo w koncowce 3 tercji, aj, jak ogladalem skroty, az mi sie to udzielo :]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dziś doświadczyłem cudu ???? przy stanie 0-1 dla NYR w 17 min 3 tercji powiedziałem sobie.... no to ładnie Buffalo dostało w d.. na własnym lodowisku ????

Rano włączam livesportsa i co widzę .... BUFFALO strzeliło z ostatnią syreną na 1-1 i w dogrywce ich opykało :jupi: :jupi:


Za to kocham BUFFALO

P.S

Jakby ktoś miał skrót tego meczu (na youtube.com albo video google) to niech tutaj wrzuci linka lub wyśle mi na PW ????

Szukałem ale jeszcze nie zamieścili Amerykańce skrótów ;)
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Wczoraj mialem duzo szczescia z Buffalo ???? Nie wiem jak wygladal mecz, ale ze statystyk wynika, ze Sabres oddali duzo wiecej strzalow na bramke. Bohaterem dogrywki zostal nieobecny w 4 meczu Afinogenov, ktory najpierw wywalczyl gre w przewadze, a 11 sekund pozniej strzelil zwycieska bramke. Sabres bardzo dobrze grali w oslabieniu, 7 razy wychodzili obronna reka wczorajszej nocy. Rangersi w serii z Buffalo zdobyli juz 5 bramek z 9 grajac w przewadze. Ciekawie zapowiada sie nastepny mecz ????

Dzisiejszej nocy mozemy delektowac sie dwoma meczami. Juz o 20 rozpoczyna sie walka o objecie prowadzenia w serii w Joe Louis Arena. Co ciekawe zawodniczy SJ graja dopiero 3 mecz w calym sezonie o tak wczesnej, popoludniowej porze. Ja osobiscie postawie dzisiaj na zespol Red Wings. Nie potafie powierzyc moich pieniedzy zespolowi, ktory chyba zapomnial ze gra w playoff. W drugim i czwartym meczu serii Rekiny wygrywajac juz 2 do 0 dali sobie odebrac zwyciestwo. Tak sie nie gra w PO. W dzisiejszym meczu nie wystapi Bill Guerin. Reasumujac jezeli zawodniy z Detroit mysla o finale konferncji powinni dzisiaj wykorzystac atut wlasnej hali, nie przespac pierwszej tercji i odniesc zwyciestwo.

TYP:
1 + ot ✅ i x ⛔

DEVILS - SENATORS

W tym meczu zagram na zespol z New Jersey. Mam nadzieje ze beda mieli motywacje do zwyciestwa. Jezeli nie odpuszcza tego meczu i zagraja na 100% zwyciestwo jest w ich zasiegu.

TYP:
1 + ot i x
 
T 52

thedon

Użytkownik
New Jersey - Ottawa
New Jersey Devils - Ottawa Senators
Typ : 2,35 ( 1 )



Brodeur, Martin --- 0.921 % --- 53-28-1-6
vs
Emery, Ray --- 0.918 % --- 40-17-3-4
Gerber, Martin --- 0.906 % --- 15-9-1-2

Stan rywalizacji : NJD - OTT 3 - 1

Dzisiaj w Continental Airlines Arena Reference Guide odbedzie sie
mecz ostatniej szansy dla diablow z New Jersey.
Moim zdaniem ta druzyne stac na wyrownanie rywalizacji do 3 - 3
a nawet awans do finalu konferencji. Wieczorem odbedzie sie mecz o wszystko.
Typuje tutaj jedynke z kilku powodow.
Pierwszym jest to ze ta druzyna sklada sie z naprawde bardzo doswiadczonych
graczy m.in :
P. Elias , B. Gionta , S. Gomez, J. Langebrunner, J. Madden, A. Mogilny,
R. Matvichuk , B. Rafalski itd.
W bramce na 99% zagra M. Brodeur, ktory jest jedna z najjasniejszych postaci w druzynie.

Dobre typy na ten mecz to : 1 , 1 ( 1 tercja ), UNDER
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Detroit wygrało 5 mecz na własnej hali 4:1. Oglądałem cały mecz. W 1 tercji padła tylko 1 bramka dla San Jose, drużyna Detroit w 1 tercji grała ospale bez komunikacji i dokładności. W 2 tercji od bramki wyrównawczej Detroit stała sie inną drużyną zaczęła grac kombinacyjnie i dokładnie. Drużyna San Jose w 2i 3 tercji praktycznie już nie zagrażała bramce strzeżonej przez Haska. :spokodfhgfh: ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Krotki komentarz na swiezo po meczu ???? H A S E K (23 saves)ZETTERBERG (1g i 2a) i H O L M S T R O M (1g,1a). Czyzby powrot do skaldu Red Wings tego ostatniego byl momentem przelomowym w tej rywalizacji. Jezeli w kolejnym meczu Skrzydla zagraja z taka skutecznoscia w oslabieniu (dzisiaj 7-0) oraz w przewadze (dzisiaj 6-2 nie liczac dwoch ostatnich kar w 19,31miucie 3 tercji)to rywalizacja powinna zakonczyc sie na 6 meczu w San Jose. Odnioslem dzisiaj takie wrazenie, ze zespolu z SJ nie ma kto pociagnac do zwyciestw. Na pewno w serii z DETROIT zawodzi PATRICK MARLEAU. Tyle na goraco, szkoda ze nie odwazylem sie zagrac handi -1,5, ale jak to mowia strzezonego...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:6e83819999]
[/center:6e83819999]

[center:6e83819999]Mój typ 1 kurs Expekt 2.45 wynik 2-3 ⛔ [/center:6e83819999]

W dzisiejszym meczu w bramce Devils stał będzie fenomenalny Martin Brodeur( SVPCT 0.922 ,GAA 2.18 ,SHO 12), natomiast bramki Senators strzegł będzie Ray Emery ( SVPCT 0.918 ,GAA 2.47 ,SHO 5).Stan rywalizacji do 4 zwycięstw wynosi 3-1 dla Senatorów.W dzisiejszym meczu mając,,nóż na gardle&quot; Devils wzniosą się na wyżyny swoich możliwości,aby przedłużyć nadzieję na awans do dalszej fazy rozgrywek Puchary Stanleya.Zespólł z Ottawy osłabiony jest brakiem 2 zawodników ,nie zagrają Dean McAmmond (14 goli,15 asyst) oraz Patrick Eaves (14 goli,18 asyst).W każdym dotychczasowym meczu pomiędzy tymi drużynami wynik oscylowały w granicach remisu.Zazwyczaj wygrywali gospodarze,poza meczem numer 2 który wygrali hokeiści z Ottawy 5-4.Dziś stawiam na gospodarzy,liczę na kolejny dobry występ w bramce Brodeura oraz na zdobycze punktowe Scotta Gomeza (2 gole ,10 asyst w PO),Briana Gionta (8 goli,1 asysta w PO) oraz kolejne gole Zacha Parise (7 goli,2 asysty w PO)Mój typ 1.

Wyniki ostatnich bezposrednich spotkań.

2007-05-03 Ottawa Senators - New Jersey Devils 3 - 2
2007-05-01 Ottawa Senators - New Jersey Devils 2 - 0
2007-04-29 New Jersey Devils - Ottawa Senators 3 - 2 sd
2007-04-27 New Jersey Devils - Ottawa Senators 4 - 5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom