>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
jakoś nie wiem czemu ale te Buffalo po takim kursie coś mi niepasuje.Natomiast nie wyobrażam sobie by Nashville miało już dzisiaj pożegnać się z play off ,w każdym razie Buffalo mega pewniak na dzisiaj może nie wejść bo Islanders nie odpuszczą.Ja dziś stawiam na Nashville
Niestety myliłeś się, Rekiny juz są w nastepnej rundzie wraz z Szablami.Doskonałą formę strzelecką popisał się w zespole Rekinów Patrick Marleau zdobywca dwóch goli.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:9bf2f0b814]
[/center:9bf2f0b814]

[center:9bf2f0b814]Mój typ 1 kurs Expekt 1.65[/center:9bf2f0b814] wynik 5-1 ✅

W dzisiejszym meczu w bramce Detroit stał będzie Dominik Hasek( SVPCT 0.913 ,GAA 2.05 ,SHO 8 ), natomiast bramki Płomieni strzegł będzie Fin Miikka Kiprusoff ( SVPCT 0.917 ,GAA 2.46 ,SHO 7).Wynik w rywalizacji do 4 zwycięstw w pierwszej rundzie PO jest remisowy 2-2.Dwa ostatnie mecze na wyjeździe Detroit przegrało w identycznym stosunku 3-2.W szczególnosci w ostatnim meczu wyróznił sie strzelec 2 bramek dla Płomieni, Daymond Langkow(33 gole,43 asysty,+/- +23).Oba zespoły osłabione brakiem dwóch zawodników.W obydwu teamach zabraknie po jednym solidnym obrońcy - w zespole Detroit nie zagra Szwed Niklas Kronvall(1 gol,21 asyst),natomiast w drużynie z Calgary nie zagra Robyn Regehr (2 gole,19 asyst,+/- +23).Można zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół.Jak dotychczas wygrywają zespoły które są gospodarzami spotkania.Dziś również nie powinno być niespodzianki i powinni wygrać gospodarze.Przemawia za tym dobra postawa w bramce Haska,atut własnej tafli,forma strzelecka w PO Pawła Datsyuka (28 goli,59 asyst,+/- +37).Liczę równiez na odblokowanie sie z niemocy strzeleckiej doskonałego szwedzkiego napastnika Henrika Zetterberga(33 gole,36 asyst,+/- +26),który jak dotychczas w tej fazie PO nie powiększył dorobku punktowego ✅ .Mój typ 1.

[center:9bf2f0b814]Zetterberga odblokował sie strzelił 2 bramki i miał 1 asystę.[/center:9bf2f0b814]

Ostatnie mecze Detroit

20 Apr 07 DET Red Wings v CAL Flames 2:3
18 Apr 07 DET Red Wings v CAL Flames 2:3
15 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 1:3
13 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 1:4
13 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 0:2
07 Apr 07 CHI Blackhawks v DET Red Wings 2:7
06 Apr 07 DET Red Wings v CHI Blackhawks 2:3
04 Apr 07 CBS Blue Jackets v DET Red Wings 0:3
01 Apr 07 DET Red Wings v CBS Blue Jackets 4:1

Ostatnie mecze Calgary

20 Apr 07 DET Red Wings v CAL Flames 2:3
18 Apr 07 DET Red Wings v CAL Flames 2:3
15 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 1:3
15 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 0:2
13 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 1:4
09 Apr 07 CAL Flames v COL Avalanche 3:6
08 Apr 07 EDM Oilers v CAL Flames 3:2
06 Apr 07 CAL Flames v SJ Sharks 3:4
04 Apr 07 COL Avalanche v CAL Flames 4:3
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Vancouver Canucks
Typ: poniżej 4.5 goli 2:0 ✅
Kurs: 1.8 ✅
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jest to 6 mecz pomiędzy tymi drużynami. Vancouver prowadzą jednym zwycięstwem. W pierwszym meczu padło 8 bramek w meczu, a w ostatnich 4 meczach było: 2-0, 1-1,1-2,0-0. Wszystkie mecze są bardzo zacięte, dlatego tyle mało bramek pada. Dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny dla drużyny Dallas, przy własnej publiczności będzie chciała wyrównać ilość zwycięstw,gdy przegrają już odpadną z PO. Uważam, że mecz będzie bardzo zacięty obydwie drużyny będą chciały zdobyć dobry wynik i jak w ostatnich 4 meczach tak i w tym będzie mało bramek. :spokodfhgfh: :hokej: :hokej: :hokej: ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:bd9bf2a935]
[/center:bd9bf2a935]

[center:bd9bf2a935]Mój typ 1 kurs Expekt 2.45[/center:bd9bf2a935] wynik 2-3
⛔
W dzisiejszym meczu w bramce Błyskawic stał będzie Johan Holmqvist( SVPCT 0.893 ,GAA 2.85 ,SHO 1), natomiast bramki Diabłów strzegł będzie fenomenalny Martin Brodeur ( SVPCT 0.922 ,GAA 2.18 ,SHO 12!!!).Wynik w rywalizacji do 4 zwycięstw w pierwszej rundzie PO jest korzystny dla Devils i wynosi 3-2.Dziś Błyskawice chcąc pozostać jeszcze w grze muszą ten mecz wygrać.Ja liczę na takie rozstrzygnięcie.Wczorajszy jubilat Vincent Lecavalier (52 gole,55 asyst)poprowadzi swój zespół do minimalnego zwyciestwa nad Diabłami ,chcąc sprawić sobie spóźniony urodzinowy prezent.Dotychczas spisuje się on rewelacyjnie w PO,zdobył już 5 goli i miał 1 asystę.Tylko w ostatnim meczu przegranym przez Błyskawice na wyjeździe 0-3 nie podwyższył swojego dorobku punktowego.Mój typ 1,można równiez obstawić,że Vincent bedzie punktował w tym meczu ✅ .

Ostatnie mecze Tampy

21 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 0:3
19 Apr 07 NJ Devils v TB Lightning 4:3
17 Apr 07 NJ Devils v TB Lightning 2:3
15 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:2
13 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:5
08 Apr 07 TB Lightning v ATL Thrashers 2:3

Ostatnie mecze Devils

21 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 0:3
19 Apr 07 NJ Devils v TB Lightning 4:3
17 Apr 07 NJ Devils v TB Lightning 2:3
15 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:2
13 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:5
08 Apr 07 NY Islanders v NJ Devils 3:2
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Detroit Red Wings (H Zetterberg zdobędzie bramkę)
Typ: TAK
Kurs: 2.95
Bukmacher: Expekt
Analiza: Zetterberg jest dobrym graczem a teraz jest w dobrej formie, we wczorajszym meczu sie odblokował, pierwszy raz strzelał w PO, zdobył 2 bramki i miał 1 asystę (widziałem je i przyznam że ładne :mrgreen: ). Uważam, że Zetterberg popisze się w dzisiejszym meczu bajeczną grą (jak we wczorajszym meczu ) i zdobędzie chociaż jedną bramkę, poprowadzi tym samym Detroit do awansu. W tym meczy każda bramka jest bardzo ważna. :spokodfhgfh: :hokej: :hokej: :hokej:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:fafe9a2d92]
[/center:fafe9a2d92]

[center:fafe9a2d92]Mój typ over 4.5 kurs Expekt 1.95[/center:fafe9a2d92] wynik 4-1 ✅

W dzisiejszym meczu w bramce Orek stał będzie Roberto Luongo( SVPCT 0.921 ,GAA 2.28 ,SHO 5), natomiast bramki Gwiazd strzegł będzie Marty Turco( SVPCT 0.910 ,GAA 2.23 ,SHO 6).Wynik w rywalizacji do 4 zwycięstw w pierwszej rundzie PO jest remisowy i wynosi 3-3.Jest to więc ostatni , decydujący mecz pomiędzy tymi drużynami.Można zastanawiać się czemu ja stawiam over?Liczę na szybko strzelona bramke przez którąś z drużyn,wtedy drugi team odkryje sie chcąc odrobić jak najszybciej straty....To jest mój scenariusz.W dzisiejszym meczu nie zagra z powodu kontuzji w drużynie z Dallas,aż 6 zawodników min.znakomity rosyjski obrońca Sergei Zubov (13 goli,41 asyst),Brenden Morrow (16 goli,15 asyst)oraz Fin Jussi Jokinen (14 goli,34 asysty).W drużynie z Vancouver nie zagra natomiast 4 zawodników min. obrońca Kevin Bieksa (12 goli,30 asyst) oraz Matt Cooke (10 goli,20 asyst).Na 6 meczy padł tylko jeden wynik overowy.Sadzę,że dziś w ostatnim meczu wyregulują napastnicy celowniki...Mój typ over 4.5

Ostatnie mecze Vancouver i Dallas Stars

NHL - Play-offs 2007
2007-04-22 Dallas Stars - Vancouver Canucks 2 - 0
2007-04-20 Vancouver Canucks - Dallas Stars 0 - 1 sd
2007-04-18 Dallas Stars - Vancouver Canucks 1 - 2
2007-04-16 Dallas Stars - Vancouver Canucks 1 - 2 sd
2007-04-14 Vancouver Canucks - Dallas Stars 0 - 2
2007-04-12 Vancouver Canucks - Dallas Stars 5 - 4 sd
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ja osobiście stawiam zupełnie odwrotnie , under , ale do 5,5 bramki . Te drużyny grają wyjątkowo defensywnie o czym świadcza duża ilość underów zarówno w meczach między Vancover i Dallas jak i po spotkaniach w sezonie zasadniczym . Nie spodziewałbym się aby w ostatnim - decydującym meczu któraś drużyn się jakoś specjalnie otworzyła. Myślę że 3 bramki to max ile w tym meczu może paść . POZDRO
 
T 52

thedon

Użytkownik
Vancouver - Dallas
Vancouver Canucks @ Dallas Stars
Typ : Vancouver lub X , UNDER 5,5


We All Canucks ...

To juz ostatni mecz w 1 rundzie play-off. Kto dzisiaj wygra ten zapewni sobie awans do 2 rundy.

Vancouver Canucks to po Ottawie Senators, druga druzyna Kanadyjska, ktora moze walczyc
w nastepnej fazie Pucharu Stanley&#39;a. Slynie z bardzo twardej obronny, doswiadczonej a zarazem
widowiskowo grajacej druzyny. W bramce pomiedzy slupkami stanie niezawodny jak zwykle
Roberto Luango ( Strz:2389 Obr:2207 Sr.Obr:0.924 W/L 50-24-4-3 ) .

W obronie wystapia tacy gracze jak :
Mattias Ohlund 3P , 2G 1A
Sami Salo 1P , 0G 1A
Lukas Krajicek 1P , 0G 1A
Kevin Bieksa 0P

W lini ataku zagraja :
NASLUND, MORISON, LINDEN
H. SEDIN, B. SMOLINSKY, D. SEDIN,
M. COOKE, R. KESLER, A. BURROWS.
i inni...

Dzisiaj czeka ich trudne zadanie ale moim zdaniem stac ich na zwyciestwo w tym meczu
i awans do nastepnej rundy. Dallas Stars to druzyna o podobnych umiejetnosciach
i moze napsuc troche krwi Orkom . Maja tak samo wyrownana druzyne
jak Vancouver ale nie stac ich chyba dzisiaj na zwyciestwo. Chociaz sam im naprawde
kibicowalem przez caly sezon, gdyz maja naprawde ofensywnie grajaca druzyne.

W tym meczu najpewniejsze rozwiazanie to UNDER 5,5 ( mozna spotkac 4,5 ).
Wydaje mi sie, ze caly swiat hokejowy zyje tym spotkaniem ...

Pozdrawiam OJA ...
 
A 0

almighty

Użytkownik
Vancuver Canucks dolaczyli do grana polfinalistow...

1. Buffalo Sabres - New York Islanders

(..)Islanders mimo, ze w koncowce sezonu zaczeli grac nieco lepiej i w ostatnim momemencie wywalczyli awans do play-off nie sa w stanie pokonac rozpedzajacych sie zawodnikow Sabres - jedno zwycistwo w (meczu nr3/4) to moim zdaniem wszystko na co bedzie ich stac. ✅

Typ : awans Buffalo Sabres ✅ (4 - 1)

2. New Jersey Devils - Tampa Bay Lighting

Typ : awans New Jersey Devils ✅ (4 - 2)

3. Atlanta Trashers - New York Rangers

Typ : awans New York Rangers ✅ (4 - 0) ????

4. Ottawa Senators - Pittsburgh Pinguins

Typ na awans: Pittsburgh Pinguins ⛔ (1 - 4)

1. Detroit Red Wings - Calgary Flames

Detroit moze miec problem na wyjazdach, ale ostatecznie powinni wygrac w 6 meczach. ✅

Typ : awans Detroit Red Wings ✅ (4 - 2)

2. Anaheim Ducks - Minessota Wild

5 spotkan to wszystko co moga osiagnac &quot;dzikusy&quot; ✅

Typ : awans Anaheim Ducks ✅ (4 - 1)

3. Vancouver Canucks - Dallas Stars

Typ : awans Vancouver Canucks ✅ (4 - 3)

4. Nashville Predators - San Jose Sharks

Typ : awans Nashville Predators ⛔ (1 - 4)
pomylilem sie tylko w parach pomiedzy druzynami 4-5 konferencji.. i niestety wybralem na typ na awans Nashville, ale na pierwszej rundzie mozna bylo calkiem niezle zarobic.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Pierwsza faza PO za nami. Krotkie podsumowanie zaczne od dwoch niespodzianek wg mojej opinie- negatywnej - postawa Predators, oraz pozytywnej- NY Rangers. Co do Predators chyba chlopaki jeszcze musza troche poczekac wiec nie ma sie nimi co zajmowac. Natomiast NY Rangers spotkaja sie teraz z Sabres i osobiscie jestem bardzo ciekawy jak potoczy sie ta rywalizacja. Faworytem na pewno jest druzyna Sabres, zobaczymy jednak jak milionerzy z Nowego Jorku zagraja w tej serii.

Zestaw par w drugiej serii PO + mecze z sezonu zasadniczego

Buffalo Sabres - New York Rangers

2006-12-02 Buffalo Sabres - New York Rangers 4 - 3 pen
2006-11-27 New York Rangers - Buffalo Sabres 2 - 3 sd
2006-11-05 New York Rangers - Buffalo Sabres 3 - 4 sd
2006-10-15 Buffalo Sabres - New York Rangers 7 - 4

Anaheim Ducks - Vancouver Canucks

2007-03-12 Anaheim Ducks - Vancouver Canucks 4 - 2
2007-02-21 Anaheim Ducks - Vancouver Canucks 2 - 3 sd
2006-12-01 Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 1 - 2
2006-11-10 Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 0 - 6

New Jersey Devils - Ottawa Senators

2007-04-04 New Jersey Devils - Ottawa Senators 2 - 1 pen
2007-01-06 Ottawa Senators - New Jersey Devils 2 - 3
2006-11-18 New Jersey Devils - Ottawa Senators 3 - 2
2006-10-22 Ottawa Senators - New Jersey Devils 8 - 1

Detroit Red Wings - San Jose Sharks

2007-01-05 San Jose Sharks - Detroit Red Wings 9 - 4
2006-12-03 Detroit Red Wings - San Jose Sharks 2 - 3
2006-10-26 Detroit Red Wings - San Jose Sharks 2 - 1
2006-10-20 San Jose Sharks - Detroit Red Wings 5 - 1

Zastanawiam sie ktora pare wybrac do progresji. Chce kontynuowac taka sama taktyke jak w poprzedniej rundzie, czyli 75% stawki na win (ot+sh) i 25% na remis w danym meczu. Zastanawiam sie nad graniem win Ducks albo win Devils. Do grania pierwszej pary sklania mnie bardzo dobra postawa graczy Anaheim na wlasnym lodzie. Obie druzyny maja dobra obrone i bramkarzy. Licze, ze przynajmniej raz uda mi sie ustrzelic w tej parze remis + wygrana kaczek. Co do drugiej mojej pary argumenty sa podobne w poprzednich 11 meczach w po tych druzyn tylko jeden remis takze moze w tej rundzie bedzie ich wiecej.

Co myslicie o tych parach, moze inne sugestie?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:43fe9e1b14]
[/center:43fe9e1b14]

[center:43fe9e1b14]Mój typ 1 kurs Expekt 2.40[/center:43fe9e1b14] wynik 4-5 ⛔

W dzisiejszym meczu w bramce Devils stał będzie fenomenalny Martin Brodeur( SVPCT 0.922 ,GAA 2.18 ,SHO 12), natomiast bramki Senators strzegł będzie ich drugi bramkarz Szwajcar Martin Gerber ( SVPCT 0.906 ,GAA 2.78 ,SHO 1).Pierwszy mecz półfinałowy pomiedzy tymi druzynami zapowiada sie bardzo ciekawie.Ottawa osłabiona kontuzjami 4 zawodników,nie zagra min ich podstawowy bramkarz Ray Emery( SVPCT 0.918 ,GAA 2.47 ,SHO 5),ich najlepszy strzelec Dany Heatley (50 goli,55 asyst,+/- +31),Patrick Eaves(14 goli,18 asyst) oraz solidny obrońca,Rosjanin Anton Volchenkov (1 gol,16 asyst,+/- +36).W drużynie Devils nie zagra natomiast 3 zawodników min.Patrik Elias (21 goli,48 asyst).Biorąc pod uwagę osłabienie w obsadzie bramki Senatorów,brak czołowego strzelca oraz lukę w szykach obronnych, stawiam na Win Devils.Mój typ 1.

Ostatnie mecze Devils

2007-04-22 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 2 - 3
2007-04-21 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 3 - 0
2007-04-19 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 3 - 4 sd
2007-04-17 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 3 - 2
2007-04-15 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2 - 3

Ostatnie mecze Senators

2007-04-20 Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 3 - 0
2007-04-18 Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 1 - 2
2007-04-16 Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators 2 - 4
2007-04-14 Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 3 - 4
2007-04-12 Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 6 - 3

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

NHL 2006/2007
2007-04-04 New Jersey Devils - Ottawa Senators 2 - 1 pen
2007-01-06 Ottawa Senators - New Jersey Devils 2 - 3
2006-11-18 New Jersey Devils - Ottawa Senators 3 - 2
2006-10-22 Ottawa Senators - New Jersey Devils 8 - 1
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ottawa osłabiona kontuzjami 4 zawodników,nie zagra min ich podstawowy bramkarz Ray Emery( SVPCT 0.918 ,GAA 2.47 ,SHO 5),ich najlepszy strzelec Dany Heatley (50 goli,55 asyst,+/- +31),Patrick Eaves(14 goli,18 asyst) oraz solidny obrońca,Rosjanin Anton Volchenkov (1 gol,16 asyst,+/- +36).


Niestety z tych zawodników,którzy mieli być kontuzjowani grał-Emery,Heatley 1 goli 2 asysty i równiez grał Volchenkov.Dzięki covers znów zostałem wprowadzony w błąd ,przy okazji również Was zmyliłem.Pozdrawiam fox71
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki 27.04
Piatkowe wyniki ligi NHL ...

Buffalo Sabres - New York Rangers ------- 3 - 2 , Seria 2 - 0 BUFFALO
Anaheim Ducks - Vancouver Canucks ---- 1 - 1 ( OT 1 - 2 ) , Seria 1 - 1

Pozdrawiam i zapraszam do komentaowania oraz pisania analiz do meczy NHL.
Dzisiaj (28.04) sa dwa mecze ..

Detroit Red Wings - San Jose --- 2,00 4,10 2,90
New Jersey - Ottawa ------------- 2,30 4,00 2,50
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Wczoraj Red Wings planowo i to cieszy. Czy ogladal ktos mecz? Jak to wygladalo? Bo jak sprawdzalem wynik w pierwszej tercji i bylo w strzalach 7-2 dla Sharks, w bramkach 2-0 dla sharks to musze przyznac, ze myslalem iz jest po meczu. Do tego koncowe statystki nie za bardzo przemawiaja za Detriot. Na sucho, bez komentarza odnosnie meczu uwazam, ze Red Wings przegraja co najmniej jedno spotkanie w SJ o ile nie dwa, czyzby powtorka z cwiercfinalow?

Na dzisiaj dwa mecze,

New York Rangers - Buffalo Sabres

Juz ostatnio odpuscilem ten mecz i dzisiaj chyba tez nie bede ryzykowal stawiania na Sabres. Bylbym zaskoczony jakby NY przegral ta serie do zera. Zeby sie tak nie stalo to musza raz wygrac u siebie- czyzby to mialo byc dzis?

Vancouver Canucks - Anaheim Ducks

Kolejny mecz w ktorym ciezko mi sie zdecydowac na kogo postawic. Canucs u siebie sa bardzo mocni. Dzisiaj zaryzykuje i po fajnym kursie postawie na nich 75% win + ot, 25% na remis. Moze wejda oby dwa typy. Czemu nie stawiam na Dukcs, ktorzy sa faworytem? Mysle, ze raz przegraja na wyjezdzie, wiec rozpoczynam mala progresje, ktora przy takich kursach wydaje sie lepszym rozwiazaniem niz progresja na zwyciestwo kaczek. Do tego porownalem sobie mecze Canucks na wlasnej tafli z druzynami ktore jeszcze graja w PO. O ile mecze z Ducks nie sa godne wspominania - dwie porazki (1-2,0-6), o tyle juz mecze z SJ to zwyciestwo (3-1) i porazka (4-6), z Red Wings zwyciestwo (4-1) porazka (2-3), takze uwazam, ze stac ich na ogranie kaczorow ????

TYP: 1(ot+sh) ⛔ i x ⛔
 
T 52

thedon

Użytkownik
NHL - Typ dnia 29.04
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks
Typ : 1 ( 2,40 )



R. Luongo vs J.S. Giguere
---- 0,924 % 0,921 ----

Kontuzje Canucks :
R. Kesler - zbity palec u reki

Kontuzje Ducks :
T. Marhant - przemeczenie sezonem
B. May - zawieszony

Mecz zapowiada sie bardzo interesujaco.
W rywalizacji w 2 rundzie Play-Offow jest 1 - 1 .
Moim zdaniem dzisiaj wiecej szans gospodarze, gdyz maja przewage wlasnej tafli i kibicow.
Druzyny na pewno bardz dobrze poukladane, majace bardzo dobra obrone i bramkarzy.
Dlatego tez proponuje typ UNDER .
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki 30.04
Wczorajsze wyniki NHL
Niestety Vancouver Canucks przegrali u siebie z Anaheim Ducks.


Vancouver - Anaheim ---- 2 - 3
NY Rangers - Buffalo ----- 1 - 1 ( 2 - 1 OT )
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
San Jose Sharks -Detroit Red Wings
TyP: 1 2.10
ewentualnie handi -1,5 na 1 kurs 3,05
Rekiny są piekielnie mocne, odprawili w ćwierćwinałach z kwitkiem Nahsville 4-1 i uświadomili mi że będą mocno sie liczyć w walce o Puchar Stanleya.Dzisiaj późnym wieczorem naszego czasu podejmą u siebie na tafli Red Wings które myśle że nie będzie miało zbyt dużo do powiedzenia i Hasek będzie musiał kilka razy wyjmować krążek z bramki.San Jose jest w kapitalnej dyspozycjii ,Red Wings nie traci dużo bramek ale z rekinami zawsze ciężko się im grało w obecnym sezonie.Detroit poradzili sobie z Calgary ,w niezbyt imponującym stylu i patrząc obiektywnie dzisiaj San Jose wygra i jest moim cichym faworytem na finał z Buffalo
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Na dzisiaj wszytskie znaki na niebie i na ziemie wskazuja ze San Jose powinno objac prowadzenie w serii best of seven. Zastanawiam sie tylko nad tym czy bedzie &quot;czyste&quot; zwyciestwo czy po dogrywce. Mam nadzieje ze overtime nie bedzie potrzebny i ze Red Wings nie bede sie wyglupiac i nie wygraja na wyjezdzie, bo druga progresja moze mnie wykonczyc finansowo. Co przemawia za Sharks: w sezonie zasadniczym dwa zwyciestwa z Red Wings u siebie, dobra postawa na wyjazdach w Detroit, dobra dyscyplina w obronie, wyrownany sklad.

TYP 1(75%stawki) ✅ i x(25%stawki) ⛔
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Ja na dzisiaj kontynuje gre na Cannucks. Panowie powinni odpracowac na lodzie to co w nich zainwestowalem ostatnio. Kursy wysmienite do mojej taktyki czyli 75% stawki win+ot i 25% stawki na remis. Jak dzisiaj nie wejdzie to odpuszczam sobie granie na Kanadyjczykow i bede myslal nad inna strategia. Mam jednak nadzieje, ze conajmniej wyjde na zero w tym meczu, a co za tym idzie gracze Ducks nie wygraja dwa razy z rzedu w &quot;jaskini lwa&quot;. Troszke niepokoi mnie wiadomosc z ich oficjalnej strony, ze jeden z trojki zawodnikow Jeff Cowan, Jan Bulis, and Taylor Pyatt moze byc questionable na dzisiejszy mecz. Z pozytywnych wiadomosci - do skladu moze powrocic Kevin Bieksa, ktory wczoraj dolaczyl do zespolu. Jak na razie nie znalazlem zadnych konkretow wiec zapewne poczekam do ostatniej chwili z obstawieniem.

TYP: 1 ⛔ + ot i x ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom