>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Wczoraj klapa, ale zobaczyc w skrotach z meczu mine Prongera po wkomponowaniu Holmstrom w bande - bezcenne ????

Na dzisiaj szukam szczescia w stawianiu na Ottawe. Mysle, ze nie daja sobie wyrwac juz tej serii, a po co przeciagac? Buffalo moze chciec wygrac honorowy mecz, ale chciec to nie zawsze znaczy moc. Ottawa jest w niesamowitym gazie i na pewno bedzie dazyc do zakonczenia tej serii juz dzisiejszej nocy. Stawka umiarkowana, jako, ze jeszcze nie wiem co zrobic z Ducks, czy dalej sie pakowac w nich czy moze przepisac ta kase, ktora mam na nich na mecze finalowe. Pozyjemy zobaczymy ????

Typ : 1 ⛔

kara w pierwszych 5 minutach ✅ koniec na 3 etapie
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Dzisiaj bez Prongera z niepewnym bramkarzem, ale ja i tak stawiam na Ducks. Daje duzo mniejsza kwote niz zamierzalem jeszcze trzy dni temu, ale mecz jest bardzo &quot;sliski&quot; Do tego dwie wtopy z rzedu powaznie oslabily moj budzet. Taktyka na najblizsze dni, dzisiaj odrobic polowe tego co stracilem na Ducksach dwa dni temu. Jak sie nie uda to cala przegrana kasa zostanie rozliczona do progresji na wygrana Ottawy, ktora w dwoch najblizszych meczac musi???? wygrac ???? ))

Pozdrawiam i oby Nhl bylo laskawsze na samym koncu ????

Ducks - Wings
Typ 1(ot+sh) ✅ w nhl tylko konsekwencja...
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Wczoraj Ducks jak feniks z popiolu, doporowadzili do remisu w serii. Nareszcie przebudzil sie TEEMU SELANNE (1g,2a) oraz poprawilas sie skutecznosc w grze w przewadze Ducksow. W tym meczu to Detroit ostrzeliwalo bramke Giguere oddajac 39 strzalow. Zazwyczaj bylo na odwrot i to Dominator musial sie uwijac, zeby wylapywac krazek. Liczy sie jednak skutecznosc i w tym elemencie lepsi byli dzisiaj gospodarze. Jak ta rywalizacja bedzie wygladal dalej- nie mam pojecia. Moze byc tak jak z SJ moze byc zupelnie inaczej. Na szczescie ja juz jestem z Ducks na zero i teraz juz tylko z zaciekawieniem bede ogladal ich poczynania.

Skupmy sie na dzisiejszym meczu. Pierwsze co rzuca sie w oczy przgladajac strony o nhl to prawdopodobny brak w lini DAINIUSA ZUBRUSA. Czy Buffalo uda sie zostac 4 druzyna w historii nhl, ktora wygrala serie, przegrywajac ja 3-0? Mysle, ze gracze Ottawy nie dopuszcza do tego i zakoncza rywalizacje w dwoch najblizszych meczach. Zakladam, ze w Buffalo wygrac bedzie ciezko, ale za to kursy sa duzo ciekawsze, dlatego dzisiaj:

Sabres - Senators
TYP: x ✅ i 2(ot) ✅ KOMBO ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
Buffalo - Ottawa
Buffalo Sabres - Ottawa Senators
Typ : 1 i UNDER
Seria finalu : 1 - 3



Dzisiaj odbedzie sie piaty mecz finalu konferencji wschodniej.
Moim zdaniem dzisiaj wygra druzyna gospodarzy. Po pierwsze dlatego
ze przegrali dwa mecze u siebie w tym dwumeczu i beda chcieli
wygrac mecz przed wlasna publicznoscia. Po drugie maja bardziej
wyrownana druzyne. Po trzecie jest to mecz ostatniej szansy.
Jezeli przegraja to pozegnaja sie z finalami.

Mecz bedzie napewno wyrownany i typuje w tym meczu
liczbe bramek ponizej 5.5.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Dzisiaj niesamowicie ciezki orzech do zgryzienia...mecz, ktory moze okazac sie kluczowy, aby wylonic drugiego juz po Ottawie finaliste. Skonczyl sie czas kiedy mozna sobie cos zalozyc, czegos sie spodziewac. Teraz mamy juz czysta esencje PO i w moim przypadku odpuszczam sobie inwestowanie moich pieniedzy w ten mecz. Jezeli mialbym podawac typy na sucho, to gralbym dzisiaj na zespol Ducks, tak jak zazwyczaj ostatnio czyli 25% ogolnej stawki na remis ✅ i 75% stawki na zwyciestwo Ducks wraz z OT ✅ . Jak narazie system ten bardzo dobrze sie sprawdza. Co przemawialoby za moim typem. Mysle, ze sa to trzy kluczowe sprawy: powrot Prongera, przelamanie formy strzeleckiej TEEMU SELANNE oraz przelamanie gier w przewadze bez strzelenia bramki. Jezeli do tego kaczory utrzymaja nerwy na wodzy i ogranicza ilosc kar to przegrac tego meczu nie powinni. Wygrana po dogrywce natomiast w moim systemie jest najbardziej dochodowa wiec tak bym typowal, gdybym mial za duzo pieniedzy. A tak, piwko, sopcast i bez zbednych nerwow bede czekal na final. Tam juz jakas strategie bedzie mozna powziac mam nadzieje. Pozdrawiam wszystkich fanow NHL ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
DETROIT - ANAHEIM
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks godz 21:00
Typ : 1 (2,10) oraz UNDER



Dzisiaj odbedzie sie juz 5 spotkanie pomiedzy tymi druzynami.
Mecze w finale konferencji wschodniej wygladaly nastepujaco:

May 11, 2007 --- DET 2 - 1 ANA
May 13, 2007 --- DET 3 - 4 ANA
May 15, 2007 --- ANA 0 - 5 DET
May 17, 2007 --- ANA 5 - 3 DET

Seria spotkan : 2 - 2

Dzisiaj faworytami sa zdecydowanie gospodarze.
Nie bede duzo pisal o tym meczu bo po 4 meczach jest chyba wszystko jasne.
Detroit jest druzyna o wiele bardziej doswiadczona i o wiele lepiej
grajaca w defensywie, chociaz musze powiedziec ze Anaheim imponuje mi w tej potyczce.
Jednak druzyna [/i]Red Wings[/i] jest druzyna wlasnej hali. W trzecim meczu pokazali
klase i wygrali do zera i wydaje mi sie ze w tym meczu moze byc podobnie. W bramce
gospodarzy stanie pomiedzy slupkami niezastapiony Dominik Hasek 0,916%. U gosci
bramki bedzie bronic J.S Giguere 0,92 % co zwiastuje nam mecz ponizej 5 bramek.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

...a zespolowi z Anaheim gratulujemy J. S. G I G U E R E ???? To co wyczynial bramkarz kaczorow bylo niesamowite i ciesze sie, ze jego zespol odniosl dzisiaj zwyciestwo. Mimo, ze Red Wingsi mieli przewage przez caly mecz nie potrafili jej wykorzystac i to sie zemscilo. Druga tercja praktycznie cala grana w przewadze, ale dzis ten zabojczy PP Detroit nie funkcjonowal jak nalezy. BRAWO DUCKS!!!! ???? Teraz poslugujac sie terminologia tenisowa - dwie pilki meczowe dla Kaczorow.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Fartowne zwycięstwo Kaczorów.Bramka wyrównujaca 48 sekund przed końcem meczu,gdy Skrzydła czuły sie praktycznie finalistami.Jednak Datsyuk osłabił swoja drużynę otrzymał karę i w PP bramkę strzelił Scott Niedermayer.Mam nadzieję,ze przysłowie niewykorzystane okazje się mszczą ,nie tyczą się Detroit i po krótkiej zabawie jak kot z myszką upieką Kaczorów na ich tafli...
 
A 0

almighty

Użytkownik
Fartowne zwycięstwo Kaczorów.Bramka wyrównujaca 48 sekund przed końcem meczu,gdy Skrzydła czuły sie praktycznie finalistami.
Ducks wygrali, bo Detroit im na to pozwolilo - najpierw dali im PP w koncowce spotkania, a pozniej bramka Selanne strzelona po bledzie obrony.. zeby czuc sie finalista trzeba wygrac 4 spotkania, a nie 3.

poza tym bramka wyrownujaca 48 sek przed koncem to &quot;standard&quot; w nhl i w tym sezonie padaly juz bramki na 0.2 sek przed koncem, ktore rozstrzygane byly na fotokomorce (NYI-NJD, ostatni mecz sezonu zasadniczego).

obie druzyny zagraly wczoraj bardzo dobrze - szczegolnie podobala mi sie gra Ducks w oslabieniu, ktorzy na niewiele pozwolili zawodnikow z Detroit. Swietnie spisywali sie bramkarze obu ekip - Giguere (12-2 play-off OT record!!). teraz Ducks sa faworytem rywalizacji i zobaczymy co pokoze w meczu nr 6.

 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Fartowne zwycięstwo Kaczorów
Zgodze sie z Toba Foxie w 100%, pierwsza, druga tercja w wykonaniu Ducks to byla istna padaka. Nie umieli sklecic zadnej ciekawej akcji. Detroit raz po raz ostrzeliwalo bramke JSG. Jedyne co mozna zapisac Kaczka na plus w dwoch pierwszych tercjach to bardzo dobra gra Power Killerow, ktorzy nie pozwolili Wingsa zdobyc bramki w przewadze oraz niesamowita gre bramkarza. W pierwszej tercji kaczki tez wykazaly sie dosc duza dyscyplina w obronie tylko jedna lawka kar. Niemniej jednak liczy sie wynik, a za styl Stanleya sie nie zdobywa. Wingsi mieli Kaczki juz dwa razy na widelcu, po lomocie w 3 meczu w 4 mogli zalatwic sprawe. Tak samo 5 mecz uwazam, ze zalatwilby sprawe, a tak emocje, nerwy i wcale nie jest powiedziane ze to Kaczki udaja sie na wczesniejsze wakacje, mimo, ze wygladaja w tej parze gorzej. Ja na szczescie tej pary juz nie musze obstawiac, dlatego jako kibic ciesze sie z takiego wyniku i mysle, ze emocje beda do 7 meczu ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Dzisiaj kolejna potyczka w finale konferencji zachodniej. Tym razem z wieksza presja do spotkania musza podejsc zawodnicy Red Wings, gdyz ewentualna dzisiejsza przegrana bedzie rownoznaczna z zakonczeniem przez nich tego sezonu. Czy do tego dojdzie? Jak w poprzednim meczu wyrokowac mozemy, ale z prawdopodobienstwem trafienia w okolicach 50%. Ogladalem do tej pory 3 mecze pomiedzy tymi druzynami i subiektywnie rzecz biorac lepiej zaprezentowali sie gracze Wings. Czy beda umieli dzisiaj to przelozyc na wynik? Ano zobaczymy, bo do finalu dojdzie druzyna, ktora wygra 4 spotkania, a nie ta, ktora bedzie grala ciekawiej i przyjemniej dla oka. Jakbym dzisiaj mial grac cokolwiek to typowalbym under 4,5. Mysle, ze dzisiaj bedzie zacieta gra z przylozeniem duzej uwagi do obrony wlasnej bramki. Oczywiscie typ wezmie w leb jezeli jakas druzyna szybko strzeli bramke, bo wtedy bedziemy swiadkami bardziej otwartej gry i bramki moga sie posypac...

typ: Under 4,5 ⛔

DUCKS W FINALE :jupi:
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Jako, ze znamy juz obsade finalu tegorocznego sezonu PO, proponuje typowanie, jak potoczy sie walka o Stanleya w tym roku.

Ja stawiam na zwyciestwo DUCKS 4-2 ????

Kluczowa sprawa w tej serii bedzie umiejetnosc dopasowania sie zespolu Ottawy do twardej gry obronnej Ducks. Dla Kaczorow najwazniejszym zadaniem bedzie zneutralizowannie wspanialego ataku Ottawy i przelamanie swietnej formy ich bramkarza. Wg mnie mamy swietny final i juz sie nie umiem doczekac do pierwszego meczu.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Szacunek dla Ducks.Powiem szczerze,myślałem,że Skrzydła przejadą po nich jak walec.Jednak doskonała gra min. w obronie doświadczonego Chrisa Prongera,szalejący w bramce Giguere oraz niezawodny w przodzie Fin Teemu Selanne.Panowie czapki z głów dziś w nocy poznaliśmy najprawdopodobniej zdobywcę Pucharu Stanleya zespół
[center:24333f1f68] Anaheim Ducks [/center:24333f1f68]
 
A 0

almighty

Użytkownik
od poczatku rozgrywek moim faworytem sa &#39;mighty&#39; ducks i mam nadzieje, ze w finale uda im sie pokonac ottawe. ottawa zlapala forme zdecydowanie w koncowce sezonu i po fatalnym poczatku rundy zasadniczej, koncowka oraz play-off to zdecydowanie ich czas.

mysle, ze bedziemy swiadkami ciekawgo finalu, obie druzyny potrafia swietnie zagrac w ataku, przewaga w obronie chyba po stronie ducks, jednak senators rowniez potrafia zagrac na zero z tylu - obie druzyny maja dobrych bramkarzy.. chociaz giguere wydaje mi sie mocniejszy.

nie moge typowac ineczej niz zwyciestwo ducks, chociaz styl w jakim ottawa pokonala buffalo robi wrazenie.

moj typ : 4-3 dla anaheim ducks.

milego ogladnia i wielu emocji ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
Ducks - Senators
Anaheim Ducks - Ottawa Senators
Typ : 2 , UNDER



Doczekalismy sie wreszcie Finalu Pucharu Stanley&#39;a.
Jak co roku wyjda na przeciw siebie dwie rownorzedne druzyny,
ktore okazaly sie najlepsze w swoich konferencjach.
Dlaczego zdecydowalem sie na wygrana Ottawy...
Po pierwsze dlatego, ze juz dawno tego pucharu nie zdobyla druzyna z Kanady.
Ostatnio o ile sie nie myle zdobyla go druzyna Calgary Flames kilka lat temu.
Po drugie Ottawa wygrala rozgrywki dokladnie 80 lat temu !!! i chyba
nadszedl juz odpowiedni czas zeby wygrac cala lige.
Po trzecie podoba mi sie budowa druzyny. Maja dwoch rownorzednych bramkarzy :

Ray Emery , 0,918 % obronionych strzalow
Martin Gerber 0,906 %.

Linia defensywna wyglada rowniez naprawde bardzo okazale. Linia ta gra bardzo twardo,
uwaznie w obronie i traca malo bramek ( dlatego zdecydowalem sie na UNDER ).
Swieta trojca tej druzyny, czyli : J.Spezza, D.Heatlay, D. Alfredsson ze wsparciem
potrafia strzelic wiecej niz 6 bramek kazdej druzynie w lidze.

Caly sklad mozemy zobaczyc na oficjalnej stronie zespolu z Ottaawy

LINK

Zapowiada sie bardzo emocjonujace i wyrownane spotkanie ...
z lekka przewaga jednak dla Senators.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Final czas zaczac. Jak beda przebiagac poszczegolne mecze? Kto wygra, a kto przegra? Kto zostanie bohaterem? Tego wszystkiego dowiem sie juz niedlugo. Rozpoczynamy dzisiaj w Anaheim, gdzie spotykaja sie zespoly, ktore od roku 2003 spotkaly sie tylko raz 2006-01-20. Mecz ten zakonczyl sie wygana Ducks po serii rzutow karnych. Kluczowa sprawa w serii bedzie wylapanie stylu gry przeciwnika i przystosownanie sie do niego. Ta druzyna, ktora to zrobi powinna uzyskac przewage. W moim odczuciu gracze Ducks powinni sobie poradzic z zespolem Ottawy. W swojej drodze do finalu pokonali takie firmy jak Minnesote Wild, Vancouver Canucks i bardzo mocnych Detroit Wings. Uwazam, ze sa to zespoly bardziej wymagajace niz te, ktore stanely na drodze Ottawy. Zobaczymy jak wspaniale trio poradzi sobie z obrona Ducks oraz niesamowitym Jean-Sebastien Giguere. Moja przygode z typowaniem juz zakonczylem takze bede sie emocjonowal meczami bez zbednego stresu ???? Na sucho natomiast rozpoczalbym progresje na zwyciestwo Ducks wraz z dogrywka. Mysle ze to jest najbardziej prawdopodobne do spelnienia zalozenie na final.

Typ:
Ducks (ot) ✅ Brawo DUCKS ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Kaczki nie zawiodly ???? Dwa razy potrafily sie podniesc i w koncu przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Jakby umieli zmniejszyc jeszcze liczbe kar + lepsza gra special teams to o wynik calej serii bylbym spokojny ???? A tak znowu koncowka to obrona Czestochowy na szczescie po raz kolejny szczescie bylo po stronie zespolu z Anaheim ???? ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
Anaheim - Ottawa
Anaheim Ducks - Ottawa Senators
Typ : 2 , OVER 5



Dzisiaj odbedzie sie drugie spotkanie finalu pucharu Stanley&#39;a.
Ostatni mecz zakonczyl sie wynikiem 3 - 2 dla &quot;kaczorow&quot;.
Spotkanie stalo na bardzo wysokokim poziomie, z duza iloscia
kar minutowych i akcji ofensywnych. Anaheim dosc
niespodziewanie oddala az o 12 strzalow wiecej od druzyny gosci ( 32 - 20 ).
Kaczory graly dosc twardo ( az 14 minut kar przy 8 Ottawy), co mialo swoje skutki
w wyniku, gdyz obie bramki stracili wlasnie w oslabieniu.
Musze zaznaczyc ze do konca 2 tercji Ottawa byla zespolem lepszym,
dopiero w 3 tercji druzyna gospodarzy pokazala swoje prawdziwe oblicze.

W dzisiejszym spotkaniu typuje druzyne Ottawy, poniewaz jezeli mysla
o wygraniu pucharu musza przynajmniej jeden mecz wygrac na wyjezdzie.
Na pewno stac ta druzyna na odniesienie zwyciestwa w hali swoich przeciwnikow.
Dodam tylko, ze bramkarza Anaheim J.S Giguere jest bardzo ciezko pokonac
we wlasnej hali. Golkeeper ten bedzie mial rowniez przed soba dwoch
bardzo doswiadczonych obroncow : NIEDERMAYERA , PRONGERA.
Jednak moim zdaniem sila ataku Ottawy jest wrecz nie do powstrzymania.

Jezeli chodzi o liczbe bramek to zaryzykuje tutaj OVER 5.
Przeczucie mowi mi, ze moze byc w tym spotkaniu grad bramek.
 
A 0

almighty

Użytkownik
Anaheim dosc niespodziewanie oddala az o 12 strzalow wiecej od druzyny gosci ( 32 - 20 ).
Musze zaznaczyc ze do konca 2 tercji Ottawa byla zespolem lepszym, dopiero w 3 tercji druzyna gospodarzy pokazala swoje prawdziwe oblicze.
ogladales mecz? wydaje mi sie, ze piszesz tylko na podstawie statystyk.. Anaheim mialo przewage przez caly mecz (m. in Ottawa nie oddala strzalu na bramke ducks przez ponad 11 min w pierwszej tercji), to oni czesciej rozgrywali krazek w tercji Senators i mieli kilka bardzo groznych akcji, ale fenomenalnie broni R. Emery. Ottawa nie mogla zaczac grac swojej gry i dopiero w przewadze potrafili skutecznie rozegrac akcje.. wiec przewaga Ottawy do konca drugiej tercji to raczej fikcja wynikajaca ze statystyk i wyniku 2-1 dla Senators

Jedynym minusem Ducks byla liczba kar i skuteczna gra Ottawy w PP, ale kary zawsze byly slaba stona Anaheim.

Dodam tylko, ze bramkarza Anaheim J.S Giguere jest bardzo ciezko pokonac we wlasnej hali. Golkeeper ten bedzie mial rowniez przed soba dwoch bardzo doswiadczonych obroncow : NIEDERMAYERA , PRONGERA.

to argument zeby stawiac na Ottawe?
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom