>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pozwoliłem sobie założyć ten temat bo PO to ważna sprawa i dobrze by było jakby znajdowały się w osobnym temacie ???? Ale zadecyduje szef działu FOX ????

Faza PO zaczyna się już 11 kwietnia. Wtedy zostaną rozegrane pierwsze mecze. A oto pary ????




Zapraszamy do pisania analiz i sugestii dotyczących meczów ????

PO czas zacząć ....
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Na razie pokuszę się o mały komentarzyk i typki na awans ???? Chciałbym napisać, że PO wcale tak łatwo się nie typuje bo w NHL poziom jest na prawdę bardzo wyrównany o czym mogą świadczyc ostatnie miesiące gdzie nie było dnia bez remisu ???? A poza tym w PO teoretycznie słabsze zespoły lubią złoić dupę tym mocniejszym ... Takie już są uroki NHL ...

Buffalo - NY Islanders
Ta para wydawać by się mogło ma 1 wielkiego faworyta jednak .... niech końcowa klasyfikacja (tabele) Was nie zmylą ... Islanders ostatnimi czasy złapało na prawdę dobrą formę ... Buffalo już jednak nie ta świeżość co na początku sezonu gdzie wygrywali mecze seriami. Dobrą wiadomością dla Buffalo jest to, że Islanders ma w swoim zespole plagę kontuzji ... To może niestety pozbawić wyspiarzy dalszej gry w PO ???? Mecze widzę tak ... Buffalo u siebie zapewne pewne zwycięstwa a na wyjazdach walka i może jakieś 1 spotkanie wygrane ... Zobaczymy
Typ na awans: Buffalo

New Jersey - Tampa Bay
Muszę przyznać, że jest to jedna z bardziej trudnych par do wytypowania :-? Oba zespoły jakoś nie zachwycają swoją grą. Gdybym miał kierować się samymi statystykami w stylu H2H to powiedziałbym, że Tampa to kandydat do awansu. Jednak ja myślę inaczej i w roli faworyta stawiam New Jersey. Choć trzeba przyznać, że będzie bardzo ciężko. Trzeba jeszcze dodać, że Tampa ma w swoim składzie najlepszego strzelca sezonu zasadniczego a mianowicie Vincenta Lecavaliera. Zacięte pojedynki i możliwe częste remis tak widzę tą parę.
Typ na awans: New Jersey

Anaheim - Minessota
Kolejna bardzo ciężka para do wytypowania ... Kaczory podobnie jak Buffalo zatracili swoją moc ... Początek sezonu znakomity a później już zadyszka. Mecze między tymi drużynami w tym sezonie były bardzo zacięte. Najczęściej kończyły się zwycięstwem jednobramkowym gospodarzy. Jak będzie w PO :?: Myślę, że tutaj decydujące będzie to kto więcej spotkań zagra u siebie. A w tym przypadku będzie to Anaheim więc ....
Typ na awans: Anaheim

Atlanta - NY Rangers
I znów mega para ???? Tutaj nie mam zupełnie pomysłu kto może awansować ???? Serce mówi Rangers logika podpowiada Atlanta .... Chyba pokieruję się logiką ???? Rangersi jakoś w tym sezonie mnie nie przekonują a Atlanta pokazała, ze w PO będzie się liczyć. Jednak Rangersi mają w bramce Lundqvista .... ???? Na prawdę najlepiej bym ten mecz ominął,ale zaryzykuję :p
Typ na awans: Atlanta

Vancouver - Dallas
W końcu jedna z moich 2 ulubionych drużyn, czyli Vancouver ???? Ekipa Vancouver ma w skłądzie Roberto Luongo i to przekonuje mnie do tego żeby stawić właśnie na ich awans. Tutaj przede wszystkim zadecyduje również to iż Vancouver zagra więcej meczy u siebie ???? Poza tym Dallas jakoś nic specjalnego ostatnimi czasy nie pokazywało :p
Typ na awans: Vancouver

Ottawa - Pittsburgh
Fenomenalna para która zapewne będzie chciała sobie dużo postzrelać ???? Kusząca para jeśli chodzi o overki :p Jednak myślę, że Pitsburgh może zaskoczyć i zrobić klopsa Ottawie ... Malkin i Crosby zapewne dużo jeszcze namieszają w tych PO i czuję, że na Ottawie się to nie skończy. Stawiam ich w roli czarnego konia PO ???? Imponują mi swoją grą jeśli chodzi o ofensywę ... Jednak z drugiej strony Ottawa jest bardzo doświadczoną drużyną w przeciwieństwie do Pittsburgha.
Typ na awans: Pittsburgh

Nashville - San Jose
I mój drugi ulubiony TEAM, czyli Nashville ???? Jednak żałuję, że trafili na San Jose bo niestety uważam, że nie podołają ... San Jose jest w tym sezonie niesamowicie mocne ???? Ale upatruję nadzieję dla Nasville w tym iż zagrają więcej spotkań u siebie ???? A to jest wielki atut ???? Więc logika San Jose serce Nashville ???? Jednak szanse oceniam na 55 -45 dla SJ ????
Typ na awans: San Jose

To by było na tyle ???? Aha .... gdyby ktoś nie wiedział to gra się do 4 zwycięstw ????
 
A 0

almighty

Użytkownik
1. Buffalo Sabres - New York Islanders

Buffalo to najwieksza sila ofensywna w lidze, sezon zaczeli fenomenalnie, potem przyszedl lekki kryzys, ktory predzej czy pozniej przyjsc musial. W play-off na pewno sa glownym faworytem do wygrania konferecji wchodniej. Islanders mimo, ze w koncowce sezonu zaczeli grac nieco lepiej i w ostatnim momemencie wywalczyli awans do play-off nie sa w stanie pokonac rozpedzajacych sie zawodnikow Sabres - jedno zwycistwo w (meczu nr3/4) to moim zdaniem wszystko na co bedzie ich stac.

Typ : awans Buffalo Sabres

2. New Jersey Devils - Tampa Bay Lighting

Kluczowa postaca tego pojedynku bedzie Martin Brodeur - jezeli zagra on na swoim wysokim poziomie, to Tampa nie ma szans w tym pojedynku. New Jersey gra bardzo skutecznie w obronie (Brodeur 12 shotouts) i na pewno nie pozwola Tampie na wielkie strzelanie. Kluczem do sukcesu bedzie powstrzymanie Vincenta Lecavalier i Martina St. Louisa - jezeli to sie uda New Jersey nie powinni miec problemu z awansem, w conajwyzej 5 spotkaniach.

Typ : awans New Jersey Devils

3. Atlanta Trashers - New York Rangers

New York gra ostatnio kapitalnie - skutecznie zarowno w ataku jak i w obronie, sa jedna z najlepszych ekip ostatnich tygodni. Atlanta nie jest obecnie tak mocna jak na poczatku sezonu i nie jest to wynikiem oszczedzania przed play-off. Rangersi prezentuja sie duzo solidniej i jezeli beda mogli zagrac w najmocniejszym skladzie powinni awansowac po nastepnej rundy. Licze na ich zwyciestwo juz w jednym z pierwszych 2 spotkan, a utrzymanie tego na wlasnym lodzie - obstawiam pojedynek zakonczony wynikiem 4-2.

Typ : awans New York Rangers

4. Ottawa Senators - Pittsburgh Pinguins

Moim zdaniem najciekawszy pojedynek w konferencji wschodniej - zmierza sie 2 bardzo efektownie i skutecznie grajace druzyny. Bedzie to rowniez pojedynek mlodosci (Pinguins) i doswiadczenia (Senators). Jezeli Pinguins zagraja tak jak w koncowce sezonu, a gwiazdy nie zawioda bedziemy mieli fantastyczny pojedynek, ktore moze rozpoczac &quot;marsz pingwinow&quot; do.. dokad zobaczymy, ale moga zajsc bardzo wysoko, bo zespol w polowie sezonu zaczal grac zupelnie inaczej niz na poczatku i mysle, ze mlodosc moze niezle namieszac.

Typ na awans: Pittsburgh Pinguins

1. Detroit Red Wings - Calgary Flames

Zespol z Detroit do przede wszystkim wspaniala defensywa, z Dominikiem Haskiem w bramce. Calgary jest zespolem groznym, ale glownie na wlasnym lodzie. W ostatnim czasie nie grali zbyt dobrze, do ostatnich dni bronili sie przed pogonia Colorado. Detroit moze miec problem na wyjazdach, ale ostatecznie powinni wygrac w 6 meczach.

Typ : awans Detroit Red Wings

2. Anaheim Ducks - Minessota Wild

W analizie tego spotkania moze zabraknac mi troche obiektywizmu, wiec nie bede sie rozpisywal - jednak poza sympatia Anaheim wydaje sie silniejsza i bardziej kompletna druzyna, ktora w fazie play-off pokaze wszystko co ma najlepsze, czyli solidna defensywe i skuteczny atak. 5 spotkan to wszystko co moga osiagnac &quot;dzikusy&quot;

Typ : awans Anaheim Ducks

3. Vancouver Canucks - Dallas Stars

Vancuver jest jedna z najsolidniej i najrowniej grajacych druzyn. Graja bardzo skuteczna obrone, nie traca wiele bramek grajac w oslabieniu, w bramce Roberto Luongo, a w ataku bracie Sedin. Stars nie przekonuja mnie swoja gra w tym sezonie. Vancuver powinni wykorzystac przewage wlasnego lodowiska w poczatkowych meczach, a w wyjazdowym dwumeczy wygrac jedno spotkanie i w konsekwecji zapewnic sobie awans po 5 spotkaniach.

Typ : awans Vancouver Canucks


4. Nashville Predators - San Jose Sharks

Moim zdaniem najciekawsze pojedynek pierwszej rundy play-off w obu konferencjach. Obie druzyny skuteczne w obronie, mocne w ataku, bez problemow wykorzystujace PP i nie tracace wiele w oslabieniu. Jednak zespol z Nashville wydaje mi sie mocniejszy i jezeli tylko beda mieli mozliwosc zagrac w pelnym skladzie powinni to wykorzytac. Oczywiscie typuje 7 spotkan.

Typ : awans Nashville Predators


Analizy sa dosyc ogolne, ale takie jest moje odczucie przed pierwszym face-offem odnosnie awansu do kolejnych rund.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Re
Po przeczytaniu powyzszych typow zgadzam sie odnosnie nastepujacych Teamow

Buffalo Sabres ( 75 % )
Anaheim Ducks ( 70 % )
Dallas Stars ( 70 % )

Tak procentowo zeby nie bylo, ze nic nie dodalem.
:spokodfhgfh:
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Nashville - San Jose-----&gt; U 5.5 KURS 1.9

Dziś w nocy ruszy runda PO w amerykańskim NHL. Pierwsza para to 3 w regular season Predators i 5 San Jose. Nashville z domowym bilansem 28-13, 153-105 , San Jose z wyjazdowym 26-15, 123-105. Gospodarze z Forsbergiem (13goli) , Legwandem (27g), Arnottem (27g.), Hartnellem (22g.) staną naprzeciw takich hokeistów: Cheechoo (37g), Guerin (36g), Marleau (32g), Thornton (22g). Bramakrze to w ekipie Nashville: Tomas Vokoun (srednia wpuszczonych bramek na mecz to 2.4, procent strzalow obrionionych - 92%, na drugiej stronie Evgeni Nabokov (ze srenia toche lepsza bo 2.29 i procentem obronionych 0.91). Na 21 rozegrancyh meczów 13 kończylo sie wynikiem underowym , ostatnie 5 gier gospodarzy z San Jose to 3 wygrane (5-0, 4-3, 4-3) i 2 przegrane (1-2,0-3). Nahsville na 10 ostatnich gier w regular season mial 7 underów, San Jose tylko 3. Obie ekipy mają bardzo dobrą obronę o czym świadczy mała ilość goli straconych ( Predators - 212 co daje 2.58 przy strzlonych 272 bramkach- srednia 3.31, San Jose straciło 199 goli w 82 meczach co daje srednia na mecz 2.42 przy strzelonych 258 bramkach co daje 3.14 bramki zdobytej na mecz.
Jak widać są duże szanse na under w tym meczu i sądzę, że własnie tej nocy on padnie .
 
T 52

thedon

Użytkownik
VANCOUVER - DALLAS
Vancouver Canucks - Dallas Stars

Tutaj tylko krotki opis.
Dwie druzyny z bardzo dobra i twardo grajaca defensywa.
Pomiedzy slupkami stana jedni z najlepszych bramkarzy w NHL (Turco vs Luango).
W ataku wieksza przewaga moim zdaniem maja goscie czyli Gwiazdy z Dallas.
Dlatego moj typ na ten mecz to : Dallas Stars (6/10) i Under 5.5 (4/10)

Jutro rano zobaczymy jak poszla 1 czesc pierwszej rundy Play Offow.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:feb7170510]
[/center:feb7170510]

[center:feb7170510]Mój typ 1 kurs Expekt 1.95[/center:feb7170510] wynik 5-3 ✅


W dzisiejszym meczu w bramce Diabłów stał będzie Martin Brodeur( SVPCT 0.922 ,GAA 2.18 ,SHO 12 !!!!), natomiast bramki Tampa strzegł będzie Johan Holmqvist( SVPCT 0.893 ,GAA 2.85 ,SHO 1).W obydwu zespołach zabraknie 3 zawodników.Nie bedą to jednak poważne osłabienia dla obu drużyn,chyba ,że trzeba by było zauważyć nieobecność w zespole Błyskawic - Ryana Craiga(14 goli,13 asyst).Martin w bramce Diabłów to duży dla nich handicap,zajmuje on 3 miejsce w klasyfikacji bramkarzy NHL.Mimo rozstawienia z numerem 2,Diabły nie mają korzystnego bilansu z Lighting w tym sezonie na 4 mecze 3 przegrali,aż 3 w tym 2 na własnej tafli.Jednak PO rządza się własnymi prawami,dziś typuje na pewne zwycięstwo Devils.Mój typ 1,ewentualnie under 5.5.

Ostatnie mecze Devils

08 Apr 07 NY Islanders v NJ Devils 3:2
06 Apr 07 NJ Devils v PHI Flyers 3:2
04 Apr 07 OTW Senators v NJ Devils 1:2
01 Apr 07 BOS Bruins v NJ Devils 1:3
31 Mar 07 PHI Flyers v NJ Devils 1:3

Ostatnie mecze Błyskawic

08 Apr 07 TB Lightning v ATL Thrashers 2:3
07 Apr 07 FLO Panthers v TB Lightning 7:2
04 Apr 07 CAR Hurricanes v TB Lightning 2:3
01 Apr 07 WAS Capitals v TB Lightning 2:5
31 Mar 07 TB Lightning v CAR Hurricanes 4:2
28 Mar 07 FLO Panthers v TB Lightning 5:2

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

NHL 2006/2007
2007-03-22 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 3 - 1
2007-02-11 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 1 - 4
2007-01-27 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 0 - 2
2007-01-19 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2 - 3 pen

NHL 2005/2006
2006-02-08 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 7 - 4
2006-01-27 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 1 - 0 sd
2005-11-26 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 2 - 8
2005-10-27 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 3 - 6
 
T 0

taziii

Użytkownik
Mam takie pytanie moze w nie odpowiednim miejscu, jak tak to przepraszam, ale jestem poczatkujacy.

Gdzie w BaH i Expkt stawia sie właśnie takie sprawy jak awans danej drużyny (NBA, NHL) a nie poszczególne mecze??
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Vancouver Canucks - Dallas Stars
Taka ciekawostka :grin:
Spotkanie rozstrzygneło sie dopiero po czwartej dogrywce.Mecz trwał 139. minut :!: Spotkanie przeszło do historii NHL. Wcześniej rozegrano tylko pięć spotkań, które trwały dłużej.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Re: Re
Faworyci do Finalu Pucharu Stanleya

1. Detroit Red Wings
2. Buffalo Sabres
3. Anaheim Ducks
4. Nashville Predators

5. New Jersey Devils

Te druzyny warto grac przez cala faze Play Offow.
* To tylko moje zdanie ... Finaly Konferencji moga wygladac podobnie ...
:spokodfhgfh:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A co myślicie o tym :

Vancouver Canucks - Dallas Stars (0-1.5) 2 1.37

Ostatnie ich spotkanie było bardzo wyrównane o czym już wspomnieliście. PO tak wyczerpującym meczu myślę że dziś może nie paść dużo strzałów i mecz zakończy się mała różnica bramkową. Zbytnio nie znam się na NHL lecz myślę że typ ma prawo wejść ????

PS. fox71, co to za panienka mruga w twoim podpisie :?: ????
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Vancouver Canucks - Dallas Stars (0-1.5) 2 1.37
Moim zdaniem typ ryzykowny bowiem dużo zależy kto jest lepiej kondycyjnie przygotowany. Po ostatnim niesamowicie długim meczu myśle że Vancouver wygra. Moim zdaniem są oni w tym sezonie mocniejsi ale czy 2 bramkami?? To już będzie zależało od skutecznośc Canucks. Szanse dość duże ale Stars swoją grą w tym sezonie do końca nie przekonują a kurs na ten handicap moim zdaniem zbyt niski choć szanse na pewno są i to dość duże.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Odp.
Vancouver Canucks - Dallas Stars (0-1.5) 2 1.37
Moim zdaniem typ ryzykowny bowiem dużo zależy kto jest lepiej kondycyjnie przygotowany. Po ostatnim niesamowicie długim meczu myśle że Vancouver wygra. Moim zdaniem są oni w tym sezonie mocniejsi ale czy 2 bramkami?? To już będzie zależało od skutecznośc Canucks. Szanse dość duże ale Stars swoją grą w tym sezonie do końca nie przekonują a kurs na ten handicap moim zdaniem zbyt niski choć szanse na pewno są i to dość duże.
Moim skromnym zdaniem mecz bedzie bliski remisu i obydwu ekipa ciezko bedzie prowadzic roznica 2 bramek. Jezeli chodzi o stawke to typ nie warty jest grania.
Tutaj znow sie powtorze i postawilbym raczej na UNDER 5.5 lub wygrana jednak Dallas Stars
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej:Nashville Predators - San José
Typ: 1
Kurs: 2.15 (Expekt)

Ostatnie spotkanie było bardzo zacięte o czym może świadczyć dogrywka ???? Jednak co ważne to to, że żadna strona nie kontrolowała meczu. Co chwilę zwroty akcji i bramka za bramkę ???? Można powiedzieć, że pierwszy mecz to wymiana ciosów i sprawdzenie dyspozycji. Jednak dziwi mnie to, że Nashville poległo na własnej tafli. Czyżby chcieli zakończyć rywalizację już po 4 meczach :?: Sądzę, że nie i dzisiaj pokażą prawdziwy hokej. Czuję, że dzisiaj może wejść na spokojnie ujemny handicap na Nashville. Pokuszę się nawet o wytypowanie wyniku który widzę mniej więcej 5-1 , 5-2 dla gospodarzy. San Jose może przystąpić do meczu bez Jonathana Cheechoo ( 37 goli, 37 asyst). Jeśli tak będzie to jest to na pewno dość duże osłabienie drużyny gości. Myślę, że w dzisiejszym meczu gospodarze nawet na chwilę nie przyjdzie na myśl to, że te spotkanie będą mogli przegrać i praktycznie już stracić szansę na awans. Prawda jest taka, że poprzedni mecz skończył się szczęśliwie dla San Jose bo szybko zdobyta bramka i 3 kolejne w 2 tercji to tylko dużo szczęścia. Widać było, że Nashville z każdą minutą gra co raz to lepiej i można to zobaczyć na przykładzie strzałów. Przez około 30 minut na tafli rządzili i dzielili zawodnicy San Jose. Może gospodarze wyszli na mecz z przekonaniem, że San Jose rozpocznie troszkę inaczej mecz niż od huraganowych ataków na bramkę. Myślę, że dzisiaj trener gospodarzy wyciągnie wnioski ze straty 3 bramek pod rząd w 2 tercji i dzisiaj to gospodarze zdominują od początku mecz i wygrają pewnie, ale jak będzie zobaczymy ...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: Nashville Predators - San José
Typ: 1
Kurs: 2.15 (Expekt)

Ostatnie spotkanie było bardzo zacięte o czym może świadczyć dogrywka ???? Jednak co ważne to to, że żadna strona nie kontrolowała meczu. Co chwilę zwroty akcji i bramka za bramkę ???? Można powiedzieć, że pierwszy mecz to wymiana ciosów i sprawdzenie dyspozycji. Jednak dziwi mnie to, że Nashville poległo na własnej tafli. Czyżby chcieli zakończyć rywalizację już po 4 meczach :?: Sądzę, że nie i dzisiaj pokażą prawdziwy hokej. Czuję, że dzisiaj może wejść na spokojnie ujemny handicap na Nashville. Pokuszę się nawet o wytypowanie wyniku który widzę mniej więcej 5-1 , 5-2 dla gospodarzy. San Jose może przystąpić do meczu bez Jonathana Cheechoo ( 37 goli, 37 asyst). Jeśli tak będzie to jest to na pewno dość duże osłabienie drużyny gości. Myślę, że w dzisiejszym meczu gospodarze nawet na chwilę nie przyjdzie na myśl to, że te spotkanie będą mogli przegrać i praktycznie już stracić szansę na awans. Prawda jest taka, że poprzedni mecz skończył się szczęśliwie dla San Jose bo szybko zdobyta bramka i 3 kolejne w 2 tercji to tylko dużo szczęścia. Widać było, że Nashville z każdą minutą gra co raz to lepiej i można to zobaczyć na przykładzie strzałów. Przez około 30 minut na tafli rządzili i dzielili zawodnicy San Jose. Może gospodarze wyszli na mecz z przekonaniem, że San Jose rozpocznie troszkę inaczej mecz niż od huraganowych ataków na bramkę. Myślę, że dzisiaj trener gospodarzy wyciągnie wnioski ze straty 3 bramek pod rząd w 2 tercji i dzisiaj to gospodarze zdominują od początku mecz i wygrają pewnie, ale jak będzie zobaczymy ...
Nie żebym się chwalił :p , ale dajcie mi tą chwilę radości ???? Po pierwsze tak 1 trafiona ✅ ???? Po drugie ujemny handicap trafiony ✅ ???? No i po trzecie dokładny wynik 5-2 Trafiony :!: ✅ ???? Nawet nie wiecie jaką miałem radość widząc wynik 5-2 ???? :jezora:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Nie żebym się chwalił , ale dajcie mi tą chwilę radości Po pierwsze tak 1 trafiona Po drugie ujemny handicap trafiony No i po trzecie dokładny wynik 5-2 Trafiony Nawet nie wiecie jaką miałem radość widząc wynik 5-2
gratulacje ????

mi nashvill też pięknie weszło
 
T 52

thedon

Użytkownik
Atlanta - NY Rangers
Atlanta Thrashers - New York Rangers

TYPY : 2 | 2x ( 1tercja ) | UNDER 5.5




NY Rangers jest jedna z najlepiej poukladanych druzyn w calej lidze NHL.
Zaczynajac od bramkarzy ( H. Lundqvist 0,916 % i S. Valiquette 0,867 %, K. Weekes - kontuzja ),
poprzez defensywe ( tutaj strata K. Rachunek - moze bedzie dzis gral 60 %,
M. Rozsival, M. Malik, T. Pock, P.Mara, F. Tyutin ). Atakujacych chyba potrafi wymienic kazdy
ktory choc troche interesuje sie hokejem ( NYLANDER, STRAKA, JAGR, SHANAHAN, PRUCHA, M. HOSSA).
Dzisiaj ta druzyna zmierzy sie z zespolem slabszym od siebie, choc tez bardzo przebojowym zespolem.
NY Rangers w tej rywalizacji moga poradzic sobie bardzo szybko i polecam progresje na ta druzyne.

Atlanta Thrashers jedna z druzyn ktorych przewidziec wynik jest bardzo trudno.
Maja poukladana druzyne i bardzo dobrze dobrany sklad. Nad wszystkim czuwa
2 bardzo dobrych bramkarzy ( K. Lehtonen 0,912 % i J. Hedberg 0,898 % ).
Zapraszam na moja strone lub na oficjalna strone Atlanty [/b].
Po prostu druzyna nieobliczalna i ciezko bedzie Rangers wywiezc dzisiaj putnky.

Powod dla ktorego typuje tutaj NY Rangers to wieksze doswiadczenie i bardziej zgrana druzyna.
Do pewniakow jednak ten mecz na pewno nie nalezy ...

Dlatego polecam najbardziej X2 na 1 tercje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom