>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:c1e1943407]
[/center:c1e1943407]

[center:c1e1943407]Mój typ 1 kurs Expekt 1.70[/center:c1e1943407]wynik 3-1 ✅

W dzisiejszym meczu w bramce Detroit stał będzie legendarny bramkarz NHL- Czech Dominik Hasek ( SVPCT 0.913 ,GAA 2.05 ,SHO 8 ), natomiast bramki Calgary strzegł będzie Fin Miikka Kiprusoff( SVPCT 0.917 ,GAA 2.46 ,SHO 7).Jest to drugi mecz tych zespołów w 1 rundzie PO.Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się wynikiem 4-1 dla Czerwonych Skrzydeł.Bramki dla Detroit strzelali Valtteri Filppula,Niklas Lidstrom,Pavel Datsyuk i Mathieu Schneider.Dla Płomieni honorowe trafienie zanotował Alex Tanguay .Przewaga w strzałach była miażdżąca ,Detroit oddało 46 strzałów,a Calgary tylko 20.W pierwszym meczu również strzegli bramek Dominik i Miikka.W drużynie z Detroit zabraknie 3 zawodników w tym min. nie zagra solidny szwedzki defensor Niklas Kronvall (1 gol,21 asyst).W drużynie Płomieni nie zagra natomiast 4 zawodników min.również bardzo solidnego obrońcy Robyn Regehra(2 gole,19 asyst,+/- +27!!!).Biorąc pod uwagę fatalną serię Calgary-przegranych 5 meczy pod rząd,doskonałą postawę w bramce Haska oraz wyśmienitą formę strzelecką Pawła Datsyuka,Henrika Zetterberga oraz Tomasa Holmstroma....Mój typ 1 ✅ .

Ostatnie mecze Detroit

13 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 1:4
07 Apr 07 CHI Blackhawks v DET Red Wings 2:7
06 Apr 07 DET Red Wings v CHI Blackhawks 2:3
04 Apr 07 CBS Blue Jackets v DET Red Wings 0:3
01 Apr 07 DET Red Wings v CBS Blue Jackets 4:1

Ostatnie mecze Calgary

13 Apr 07 CAL Flames v DET Red Wings 1:4
09 Apr 07 CAL Flames v COL Avalanche 3:6
08 Apr 07 EDM Oilers v CAL Flames 3:2
06 Apr 07 CAL Flames v SJ Sharks 3:4
04 Apr 07 COL Avalanche v CAL Flames 4:3

Ostatnie bezpośrednie spotkania

NHL - Play-offs 2007
2007-04-13 Detroit Red Wings - Calgary Flames 4 - 1

NHL 2006/2007
2007-03-21 Calgary Flames - Detroit Red Wings 2 - 1
2007-02-11 Detroit Red Wings - Calgary Flames 7 - 4
2006-11-18 Calgary Flames - Detroit Red Wings 4 - 1
2006-11-02 Detroit Red Wings - Calgary Flames 3 - 2
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dallas - Vancouver

Typ: 1
Kurs: 2.15
Unibet


Dzisiaj wyjątkowo napisze o nHL ???? Nie znam sie na tyle zeby pisac o zawdonikach, aktualnych formach itp, jestem czystym statystykiem. dlatego nie radze sie kierowac moim typem. PIszę go, bo NBA mi dzisiaj nie lezy :mrgreen: No wiec tak: w sezonie regularnm Gwiazdy z Dallas mialy 5 miejsce w tabeli. Rywale 10. Szczegolnie koncowke sezonu mieli swietną, co swiadczy chyba o tym ze są w swietnej formie. Vancouver grali na rownym poziomie, ale chyba sobie nie poradzą w tej rundzie PO. 7-3 to bilans ostatnich 10 mezcu DS. 4-6 to dorobek VC... Dallas po &quot;wpadce&quot; w pierwszym meczu przegranym 4-5 po OT na wyjezdzie wygrali drugi wyjazdowy mezc 2-0. Teraz mają 2 mecze u siebie i wg mnie 2 wygrane. sadze ze dzisiaj sobie spokojnei poradzą z rywalami.

:hokej: :hokej: :hokej:
 
T 52

thedon

Użytkownik
San Jose - Nashville
San Jose Sharks - Nashville Predators


Dzisiaj odbedzie sie chyba najbardziej wyczekiwany mecz dnia.
Moze i trudno bedzie tutaj przewidziec jakis konkretny typ
ale ja w tym meczu typuje Nashville Predators

Po pierwsze maja dobrych bramkarzy :
1. T. Vokoun 0,918 % ( procenta obronionych strzalow )
2. C.Mason 0,925 %

Po drugie obrone nie do przejscia :
1. M. Zidlicky
2. K. Timonen
3. S. Weber
4. D. Hamhuis

... i bramkostrzelnych napastnikow :
LEGWAND, FORSBERG ; TOOTOO, KARIYA, ERAT, HARTNELL

Kto widzial chociaz jeden mecz tej druzyny to potwierdzi moja opinie.
Jest to mecz wyjazdowy ale mysle ze w takim skladzie nie dadza szans
rekinom. Jedyna nadzieja SJS jest dwoch dobrych bramkarzy:
E. Nabokov, V. Toskala i kilku dobrych zawodnikow.


Typy na ten mecz to :
12 ( 1 tercja ) | 2 wynik spotkania
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Don chociaż całym sercem jestem za wieśniakami to moim zdaniem dzisiaj niestety dostaną lanie. Miałem przyjemność oglądać 2 spotkanie i powiem, że genialny mecz rozgrywała cała drużyna Nashville ... Przede wszystkim fenomenalnie bronił Vokun i moim zdaniem dzięki jego interwencji bodajże w 2 tercji mecz przebiegał pod dyktando Nashville bo gdyby padła bramka to obraz gry zapewne uległ by zmianie. Jednak jestem święcie przekonany o tym, że Nashville któryś z tych 2 meczów wyjazdowych wygra kto wie może właśnie uda im sie dzisiaj .... , ale jak będzie to zobaczymy ...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Typ na biegu na nockę. W tym tygodniu 2 zmiana ,a jutro nie ma mnie cały dzień.

[center:f6fe9900fa]San Jose - Nashville typ 1[/center:f6fe9900fa]wynik3-1 ✅


W dzisiejszym meczu w bramce Rekinów stał będzie Evgeni Nabokov ( SVPCT 0.914 ,GAA 2.29 ,SHO 7), natomiast bramki Wiesniaków strzegł będzie Czech Tomas Vokoun( SVPCT 0.920 ,GAA 2.40 ,SHO 5).Minimalnie lepszym bramkarzem jest Evgeni.W zespole Rekinów zabraknie 2 zawodników nie zagra min.Steve Bernier (15 goli,16 asyst),natomiast w druzynie Wiesniaków nie zagra Alexander Radulov (18 goli,19 asyst).Powróci natomiast do zespołu z Nashville doświadczony Steve Sullivan (21 goli,38 asyst).Biorąc pod uwagę potencjał zespołu wygraną po 2 OT na wyjeździe Rekinów,duża liczbe kar Wieśniaków 115 minut do 71 Jose w ostatnich ich 2 meczach PO,lepszy bilans spotkań bezposrednich w ostatnich latach stawiam na Win Jose.Mój typ 1 ✅
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:b95548e69f]
[/center:b95548e69f] wynik 7-0 ✅

[center:b95548e69f]Mój typ 1 kurs Expekt 2.05[/center:b95548e69f]

W dzisiejszym meczu w bramce Rangers stał będzie Henrik Lundqvist ( SVPCT 0.917 ,GAA 2.34 ,SHO 5), natomiast bramki Drozdów strzegł będzie Fin Kari Lehtonen ( SVPCT 0.912 ,GAA 2.79 ,SHO 4).Rangers w pierwszej rundzie PO do 4 zwycięstw prowadzą juz 2-0.Wszystkie zwycięstwa osiągneli na wyjeździe,czym wprawili w osłupienie wielu sympatyków NHL.Zaznaczyć trzeba,że te zwyciestwa były pierwsze dla nich od 1996 roku w PO!!!!.Dziś przed własną widownią nie powinni mieć problemów z pokonaniem Atlanty.Stare Lisy wreszcie pokazują pazury.Jagr,Nylander,Straka, Shanahan wreszcie udowadniaja wszystkim ,że zasługuja na wysokie kontrakty i w wieku ponad 30 lat też można grać na wysokim poziomie.Dzisiejsze zwyciestwo przyblizy ich do nastepnej fazy PO.Henrik również w ostatnich meczach spisuje się rewelacyjnie jego SVPCT z ostatnich 5 meczy wynosi 0.935!!!, a GA 1.80!!!Dla obstawiajacych w Betgun lub Expekt polecam opcje,ze Jagr ✅ będzie punktował w tym meczu.Mój typ 1 ✅ .

Ostatnie mecze Rangers

14 Apr 07 NY Rangers v ATL Thrashers 2:1
13 Apr 07 NY Rangers v ATL Thrashers 4:3
08 Apr 07 NY Rangers v PIT Penguins 1:2
06 Apr 07 MON Canadiens v NY Rangers 1:3
04 Apr 07 NY Rangers v NY Islanders 2:3
02 Apr 07 TOR Maple Leafs v NY Rangers 2:7
01 Apr 07 NY Rangers v PHI Flyers 6:4

Ostatnie mecze Atlanty

14 Apr 07 NY Rangers v ATL Thrashers 2:1
13 Apr 07 NY Rangers v ATL Thrashers 4:3
08 Apr 07 TB Lightning v ATL Thrashers 2:3
07 Apr 07 ATL Thrashers v CAR Hurricanes 4:1
05 Apr 07 WAS Capitals v ATL Thrashers 3:2
31 Mar 07 ATL Thrashers v BOS Bruins 3:2

Ostatnie bezpośrednie spotkania

NHL - Play-offs 2007
2007-04-14 Atlanta Thrashers - New York Rangers 1 - 2
2007-04-13 Atlanta Thrashers - New York Rangers 3 - 4

NHL 2006/2007
2007-03-16 Atlanta Thrashers - New York Rangers 2 - 1 sd
2007-01-20 New York Rangers - Atlanta Thrashers 1 - 3
2006-11-29 New York Rangers - Atlanta Thrashers 4 - 5 sd
2006-11-11 Atlanta Thrashers - New York Rangers 2 - 5
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dallas - Vancouver

Typ: 1 ⛔ :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
Kurs: 2.15
Unibet


Dzisiaj wyjątkowo napisze o nHL ???? Nie znam sie na tyle zeby pisac o zawdonikach, aktualnych formach itp, jestem czystym statystykiem. dlatego nie radze sie kierowac moim typem. PIszę go, bo NBA mi dzisiaj nie lezy :mrgreen: No wiec tak: w sezonie regularnm Gwiazdy z Dallas mialy 5 miejsce w tabeli. Rywale 10. Szczegolnie koncowke sezonu mieli swietną, co swiadczy chyba o tym ze są w swietnej formie. Vancouver grali na rownym poziomie, ale chyba sobie nie poradzą w tej rundzie PO. 7-3 to bilans ostatnich 10 mezcu DS. 4-6 to dorobek VC... Dallas po &quot;wpadce&quot; w pierwszym meczu przegranym 4-5 po OT na wyjezdzie wygrali drugi wyjazdowy mezc 2-0. Teraz mają 2 mecze u siebie i wg mnie 2 wygrane. sadze ze dzisiaj sobie spokojnei poradzą z rywalami.
To moja analiza z przed dwoch dni ???? nic dodac nic ując. Jak dla mnie to Gwiazdy są murowanymi faworytami tych spotkan i 2 zwyciestwa kanadyjczyków to juz az nadto. Przegrali sotatnio 1-2 po OT, (czyli tak jak w pierwzsym meczu - 1 golem po OT) wiec mysle ze dzisiaj spokojnie wygrają, bo napewno wiedzą ze jak nie to koniec marzen o nastepnych rundach. Byloby juz 1-3 i mecze wyjazdowe czekają... Dzisiaj u siebie muszą wyrownac stan rywalizacji ;) nie ma bata :mrgreen: Poza tym taki sam buk i kurs ????

:hokej: :hokej: :hokej:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: New York Rangers-Atlanta Thrashers handicap : (0-1,5)
Typ: 1 ✅ ????
Kurs: 3.15
Bukmacher: BetGun

Analiza:
Rangersi prowadzą w rywalizacji już 2-0 ... Sa w komfortowej sytuacji bo przed sobą mają teraz 2 spotkania przed własną publicznością i wątpię, że przegrają któryś z tych meczy ... Zapewne będą chcieli skończyć ten pojedynek w stosunku 4-0. Bo jeśli przegrają choć jedno spotkanie u siebie to przypuśćmy, że stan rywalizacji będzie 3-1 i później 2 mecze wyjazdowe ... Wątpię żeby chcieli aż do tego stopnia ryzykować ???? Jednak myliłem się co do gry Rangersów bo grają wspaniale .... Jeśli potrafią ograć drużynę Atlanty na wyjeździe to na własnej tafli mogą zrobic pogrom ???? Spodziewam sie wyniku w okolicach 4-1 ... Jednak jedyne co mnie martwi to to, że Rangers spisywali się w sezonie zasadniczym mniej więcej podobnie jeśli chodzi o mecze u siebie czy też na wyjeździe ... :roll: Dzisiaj jednak Rangersi powinni się sprężyć i wygrać pewnie, ale jak będzie to zobaczymy ...
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki
Wtorkowe wyniki ...

Calgary - Detroit ----------- 3 - 2
Dallas - Vancouver -------- 1 - 2
Minnesota - Anaheim ------ 4 - 1
NY Rangers - Atlanta ------ 7 - 0
Pittsburgh - Ottawa -------- 1 - 2

**********
Zapraszam do komentowania oraz na moje WWW
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:e031ec8d05]
[/center:e031ec8d05]

[center:e031ec8d05]Mój typ 1 kurs Expekt 2.50[/center:e031ec8d05]wynik 3-4 OT ⛔

W dzisiejszym meczu w bramce Błyskawic stał będzie Johan Holmqvist( SVPCT 0.893 ,GAA 2.85 ,SHO 1), natomiast bramki Diabłów strzegł będzie Martin Brodeur ( SVPCT 0.922 ,GAA 2.18 ,SHO 12!!!).Wynik w rywalizacji do 4 zwycięstw w pierwszej rundzie PO jest zgoła sensacyjny,Tampa prowadzi 2-1.Ostatnie dwa mecze roztrzygnęli na swoja korzyść takim samym wynikiem 3-2 na wyjeździe ,jak i u siebie.Potocznie mówiąc zespół Diabłów ,,leży&#39;&#39; Lightning ,na ostatnie 8 meczy rozegranych pomiedzy tymi drużynami 5 roztrzygnęli na swoją korzyść.Brodeur jest lepszym bramkarzem od Johana,lecz ja upatruję szansę na zwycięstwo Błyskawic w doskonałej formie strzeleckiej najlepszego strzelca NHL Vincenta Lecavaliera (52 gole,55 asyst).Wspomagać go bedą w przodzie również bardzo skuteczni Martin St. Louis (43 gole,60 bramek) oraz Brad Richards (25 goli,44 asyst).Doskonały bramkarz + defensywa kontra fenomenalny tercet napastników...Mój typ 1.


Ostatnie mecze Lightning

17 Apr 07 NJ Devils v TB Lightning 2:3
15 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:2
13 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:5
13 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 1:2
08 Apr 07 TB Lightning v ATL Thrashers 2:3
07 Apr 07 FLO Panthers v TB Lightning 7:2

Ostatnie mecze Diabłów

17 Apr 07 NJ Devils v TB Lightning 2:3
15 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:2
13 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 3:5
13 Apr 07 TB Lightning v NJ Devils 1:2
08 Apr 07 NY Islanders v NJ Devils 3:2
06 Apr 07 NJ Devils v PHI Flyers 3:2
04 Apr 07 OTW Senators v NJ Devils 1:2


Ostatnie bezpośrednie spotkania

NHL - Play-offs 2007
2007-04-17 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 3 - 2
2007-04-15 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2 - 3
2007-04-13 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 5 - 3

NHL 2006/2007
2007-03-22 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 3 - 1
2007-02-11 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 1 - 4
2007-01-27 Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils 0 - 2
2007-01-19 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2 - 3 pen
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Atlanta Thrashers (M.Nylander zdobędzie bramkę)
Typ: TAK ⛔ ????
Kurs: 2.95
Bukmacher: Expekt
Analiza: M Nylander jest dobrym graczem i teraz jest w wysokiej formie. W przedostatnim meczu zdobył 1 bramkę, natomiast wczoraj zdobył 3 bramki. na ten typ tylko mnie podkusił kurs . Uważam, że M. Nylander zdobędzie w dzisiejszym meczu nie jedną bramkę. :hokej: :zy3ou:
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa - Pittsburgh
Typ: 1 ✅ ???? 3-0
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt
Analiza: Drużyna z Ottawy po tym wygranym meczu może sobie zapewnic awnas do następnej rundy. Stan rywalizacji- dla Ottawy 3:1. Ostatnie dwa mecze grali za wyjeździe i obywda wygrali. Myślę, że przed własną widownią będzie im sie grało łatwiej, doping własnych kibiców doprowadzi ich do czwartego zwycięstwa i już będą mogli myśleć o następnym rywalu. Uważam, że Ottawa po zaciętej walce da sobie awans do następnej rundy. :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja mam pytanie: co sądzicie najlepsi typerzy o dublu Anaheim , Detroit? mysle ze Kaczki dzisiaj skonczą juz, a Det jeden mecz na wyjezdzie wyciągnie, ale chcialem sie upewnic co wy sądzicie...
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Myśle ,że dzisiaj dla Red Wings bedzie cieżko,ale kaczory powinny już skończyc tą rywalizacje bo jeśli Minnesota wygra może nabrać wiatru w żagle i na swojej tafli odskoczyć kaczorom na remis.Myślę że doświadczona ekipa Ducks solidnie podejdzie do tego meczu i wygra .Ottawa jest troszke mniej pewna mam do niej pewne wątpliwości ale to chyba jeszcze nie czas Pingwinów bo są mniej doświadczoną ekipą,ale napewno powalczą .Nie jestem wybitnym typerem Nhl ale powoli wsiąkam w nią i dzisiaj daje dubel Anhainen+Ottawa
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej:Anaheim Ducks-Minnesota Wild
Typ: 1
Kurs: 1.90 (Betgun)

Kaczory prowadzą 3-1 .... Dziś nadszedł dzień sądu dla Minessoty. Tak przynajmniej myślę bo ... jeśli Kaczory przegrają to wtedy będzie 3-2 i Minessota zagra u siebie. Bardzo prawdopodobne będzie to, że będą zmotywowani i doprowadzą do 3-3 a później mecz na tafli w Anaheim a tam niesieni 3 zwycięstwami z rzędu zawodnicy Minessoty mogą zrobić psikusa a tego na pewno nie chcieliby włodarze Anaheim. Kaczory to na tyle doświadczona drużyna, że bardzo prawdopodobne jest to, że po wygraniu pierwszego spotkania na wyjeździe w drugim oszczędzali się na dzisiejszy mecz ???? Jednak to są tylko moje przypuszczenia ... Podsumowując to ... Kaczory muszą wygrać jeśli nie chcą wpaść w tarapaty i utrudnić sobie tym samym życie. Niesieni dopingiem przez własnych kibiców i myślą o tym, że awans do dalszej fazy PO powinien wpłynąć na nich jak najbardziej pozytywnie ... Pamiętajmy również, że to Minessota ma nóż na gardle i będzie musiała przycisnąć a wtedy Kaczory mogą wyprowadzić zabójcza kontrę ..., ale jak będzie to zobaczymy ...

:hokej:Ottawa Senators-Pittsburgh Penguins
Typ: 1 lub Handicap (0:1,5)
Kurs: 1.77 lub 2,33 (Betgun)

Tutaj identyczna sytuacja jak u Kaczorów ... 3-1 prowadzi Ottawa i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zakończy się ta rywalizacja wynikiem 4-1 ... Nie przepadam zbytnio za Ottawą jednak widzę, że sa za mocni dla pingwinów ... Już ostatni mecz potwierdził to, że nawet chcący, ambitny i walczący Pittsburgh nie potrafi dać rady senatorom ... Tym razem Ottawa na pewno będzie chciała zgotować wspaniałe widowisko swoim kibicom i wynagrodzić im porażkę 2 spotkaniu u siebie ... Problemem Pittsburgha są młode gwiazdy które w sezonie zasadniczym szalały a w PO jakoś wydaje mi się, że są o wiele słabsi, może mniej pewni albo nie potrafią wytrzymać presji kibiców, zarządu .... Jedno jak dla mnie jest pewne i oczywiste Pittsburgh na pewno powalczy jednak wydaje mi się, że z mizernym skutkiem ..., ale jak będzie to zobaczymy ....

:hokej:Vancouver Canucks-Dallas Stars
Typ: 1 (zawiera OT)
Kurs: 1,70 (Betgun)

Identyczna sytuacja jak w dwóch poprzednich meczach, czyli prowadzi Vancouver 3-1 i dzisiaj ich celem będzie przypieczętowanie awansu do dalszej fazy PO ... Jednak czy im się to uda :?: Moim zdaniem jak najbardziej tak ... Praktycznie w każdym z 4 rozegranych meczy dominował Vancouver ... Jednak wygrywali minimalnie :p Myślę, że nie roztrwonią tego 3-1 i będą chcieli spokojnie awansować do kolejnej fazy PO. A dowodem na to, że typ jest jak najbardziej prawdopodobny może być fakt, że Vancouver bardzo dobrze spisuję się na własnej tafli ... Jednak zapewne znów zadecyduje dyspozycja bramkarzy. A w tym aspekcie przewagę na pewno ma Vancouver i tym pozytywnym akcentem kończymy ..., ale jak będzie to zobaczymy ...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:46ce8c6914]
[/center:46ce8c6914]

[center:46ce8c6914]Mój typ 1 kurs Expekt 1.50[/center:46ce8c6914] wynik 4-3 ✅

W dzisiejszym meczu w bramce Sabres stał będzie Ryan Miller( SVPCT 0.911 ,GAA 2.73 ,SHO 2), natomiast bramki Wyspiarzy strzegł będzie nieobliczalny Rick DiPietro ( SVPCT 0.919 ,GAA 2.58 ,SHO 5).Wynik w rywalizacji do 4 zwycięstw w pierwszej rundzie PO wynosi 3-1 dla Sabres.Dziesiejsze zwycięstwo pozwoli im na osiągnięcie kolejnej rundy PO.Przemawia za tym kiepska postawa w bramce DiPietro ,który po kontuzji nie może dojść do wysokiej formy.W dzisiejszym meczu nie wystapi w drużynie Wyspiarzy ,az 7 zawodników w tym min. Chris Simon (10 goli,17 asyst, +/- +17) oraz solidny obrońca Radek Martinek (2gole,15 asyst,+/- +19).W dzisiejszym meczu przed własną widownią Chris Drury (37 goli,31 asyst),Daniel Briere(32gole,63 asysty, +/- +17)oraz fenomenalny w tym sezonie pochodzący z Austrii Thomas Vanek (43 gole,41 asyst,+/- +47!!!!!!!!!!!!!)rozmontują szyki obronne Islanders.Świetnie w tej rundzie PO w druzynie Szabel spisuje się Litwin Dainius Zubrus,który w 3 meczach miał ,aż 5 asyst.Mój typ 1 ✅ .Można również postawić,że Vanek ✅ będzie punktował w tym meczu.

Ostatnie mecze Buffalo Sabres

19 Apr 07 BUF Sabres v NY Islanders 4:2
17 Apr 07 BUF Sabres v NY Islanders 3:2
15 Apr 07 NY Islanders v BUF Sabres 3:2
13 Apr 07 NY Islanders v BUF Sabres 1:4
08 Apr 07 BUF Sabres v PHI Flyers 3:4
07 Apr 07 BUF Sabres v WAS Capitals 2:0
06 Apr 07 BOS Bruins v BUF Sabres 2:4

Ostatnie mecze Islanders

19 Apr 07 BUF Sabres v NY Islanders 4:2
17 Apr 07 BUF Sabres v NY Islanders 3:2
15 Apr 07 NY Islanders v BUF Sabres 3:2
13 Apr 07 NY Islanders v BUF Sabres 1:4
08 Apr 07 NY Islanders v NJ Devils 3:2
07 Apr 07 NY Islanders v PHI Flyers 4:2

Ostatnie bezpośrednie spotkania

NHL - Play-offs 2007
2007-04-19 New York Islanders - Buffalo Sabres 2 - 4
2007-04-17 New York Islanders - Buffalo Sabres 2 - 3
2007-04-15 Buffalo Sabres - New York Islanders 2 - 3
2007-04-13 Buffalo Sabres - New York Islanders 4 - 1

NHL 2006/2007
2007-03-31 Buffalo Sabres - New York Islanders 6 - 4
2007-01-28 New York Islanders - Buffalo Sabres 5 - 3
2007-01-01 Buffalo Sabres - New York Islanders 3 - 1
2006-10-27 New York Islanders - Buffalo Sabres 0 - 3
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
jakoś nie wiem czemu ale te Buffalo po takim kursie coś mi niepasuje.Natomiast nie wyobrażam sobie by Nashville miało już dzisiaj pożegnać się z play off ,w każdym razie Buffalo mega pewniak na dzisiaj może nie wejść bo Islanders nie odpuszczą.Co do diabłów Z New jersey chciałbym przeczytać opinie innych.Ja dziś stawiam na Nashville
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom