>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL 06/07 Faza PLAY-OFF

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
SJS - DET
San Jose Sharks - Detroit Red Wings
Typ : 1



Dzisiaj w HP Pavillon odbedzie sie juz 6 spotkanie pomiedzy tymi druzynami
w fazie play-off. Po 5 spotkaniach prowadzi Detroit 3 - 2. Moim skromnym zdaniem
dzisiaj Rekiny przed wlasna publicznoscia nie odpadna z tej rundy
i beda walczyli dalej o Puchar Stanley&#39;a .

W SJS bramce nie wiadomo kto wystapi ale maja dwoch rownorzednych goalkeeperow :

Vesa Toskala ___ 38 26 10 1 --- 2.35 (br.na.mecz ) --- 915 831 --- 90.8%
Evgeni Nabokov _ 50 25 16 4 --- 2.29 (br.na.mecz ) ---1227 1121 ---91.4%

W linii defensywna wystapia dzisiaj :
1DL : Matt Carle , Kyle McLaren
2DL : Scott Hannan , M.E Vlasic
3DL : Christian Ehrhoff , Rob Davidson

W liniach ofensywnych ( moze to wygladac nastepujaco ) :
1AL : Mark Bell , Joe Thornton , Patrick Marleau
2AL : Jonathan Cheechoo , Marcel Goc, Steve Bernier
3AL : Joe Pavelski , Mark Smith , Milan Michalek
4AL : Ryan Clowe , Curtis Brown , Mike Grier

W tym meczu rekiny graja o tak zwane &quot;wszystko&quot; i dzisiaj postawie
wlasnie na ta druzyna, z calym szacunkiem dla ekipy Detroit Red Wings.
Wydaje mi sie, ze druzyna SJS maja silniejsza defensywe oraz
wysmienitych napastnikow oraz skrzydlowych.

Pozdrawiam ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

SAN JOSE - DETROIT

Jezeli rekiny chca zachowac jeszcze szanse na &quot;poplyniecie&quot; dalej w tym roku musza dzisiaj wygrac. Latwiej powiedziec niz zrobic. Jezeli nie obudza sie napastnicy Rekinow w dzisiejszym meczu (Jonathan Cheechoo i Patrick Marleau) to sam Joe Thornton moze nie udzwignac na swoich barkach ciezaru gry. Ale czy tak bedzie? Do tej pory SJ nie prezentowalo sie z dobrej strony - przegrywanie wygranych meczy, slaba gra w przewadze. Probowalem dogryzc sie do tego spotkania, niestety bez skutku, jakby detroit gralo bez oslabien zaryzykowalbym gre na nich, a tak sprobuje na dzisiaj czegos nowego. Zaklad z Betgun- czy zdobedzie punkty w dzisiejszym meczu M.Grier. Zagram po bardzo ladnym kursie (2,4) ze nie wpisze sie dzisiaj do protokolu zadna asysta ani golem ✅ . Zobaczymy jak bedzie ???? pozdrawiam
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki
Wczoraj poznalismy kolejnego kandydata w walce o Puchar Stanley&#39;a.
Jest druzyna Detroit Red Wings , ktora pokonala wczoraj druzyne San Jose Sharks. Link do wczorajszego meczu.

Tak wiec final konferencji zachodniej wyglad nastepujaco :

Detroit Red Wings - Anaheim Ducks



W konferencji wschodniej spotkaja sie :

Buffalo Sabres - Ottawa Senators ( ten mecz odbedzie sie w czwartek 10.05)

Pozdrawiam i zapraszam do zainteresowania sie ta faza rogrywek
( w koncu to FINALY KONFERENCJI ) :jupi:
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Na poczatke, krotkie przypomnienie tego co dzialo sie w sezonie zasadniczym pomiedzy tymi zespolami:

ZACHOD

2007-03-27 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 1 - 0
2007-01-08 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4 - 2
2007-01-03 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 2 - 1
2006-10-19 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4 - 1

WSCHOD

2007-02-25 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 6 - 5
2007-02-23 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 6 - 5 pen
2007-02-08 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 3 - 2
2007-01-04 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 6 - 3
2006-12-17 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 1 - 3
2006-11-19 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 4 - 1
2006-11-16 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 2 - 4
2006-10-08 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 3 - 4

Pomimo, ze PO to zupelnie inna bajka niz sezon zasadniczy, warto zwrocic uwage na mecze pomiedzy Kaczorami a Skrzydlami. W spotkaniach miedzy nimi bez remisu zwyciezali gospodarze. To oraz znakomita postawa jak do tej pory Kaczek w polaczeniu z ciezka sytuacja lini obronnych w zespole z Detroit, przekonuje mnie, ze sluszna strategia bedzie szukanie zwyciestwa (przynajmniej jednego) w dwoch pierwszych meczach na lodowisku w Anaheim zespolu gospodarzy. Anaheim moim zdanie powinno wyjsc z tej pary zwyciesko za sprawa doskonalej obrony, Scott Niedermayer i Chris Pronger powinni popsuc humory napastnikom Red Wings. Jak do tej pory ich PK jest najlepszy w tegorocznym PO. Zobaczymy jak bedzie sie to mialo to bardzo dobrej gry w przewadze zespolu Detroit. Bardzo licze na dwa pierwsze mecze, jezeli Detroit wywiezie w tych dwoch meczach komplet to bede bardzo zaskoczony i znokautowany finansowo.

Druga para natomiast stanowi dla mnie zagadke, przynajmniej dwa pierwsze mecze ktore odbeda sie w Buffalo. Mlody zespol Sabres moze zrobic doslownie wszytsko, zarowno wygrac oba mecze jak i je przegrac. Dlatego moja taktyka na ta pare bedzie szukanie zwyciestwa Ottawy w meczach na swoim lodowisku. Uwazam, ze przynajmniej jeden mecz wygraja jako, ze pokazali w meczach z NJ, ze sa bardzo mocni w tym sezonie. Jezeli wspaniale trio Ottawy Daniel Alfredsson, Jason Spezza i Dany Heatley zagra na poziomie jaki prezentowali w meczach z NJ pokusilbym sie nawet o stwierdzenie ze wywiezienie chociaz jednego zwyciestwa w pierwszych dwoch meczach jest calkiem realne dla graczy z Kanady. W dwoch pierwszych meczach najbardziej dochodowa inwstycja bedzie granie zwyciestwa Ottawy przy handi +1,5.

Tyle na dzis. Zobaczymy jakie beda nastroje przed pierwszymi meczami. Czekam na Wasze taktyczne rozwiazania finalow konferencji, oraz na pierwsze typy juz jutro ???? )

Pozdrawiam.
 
T 52

thedon

Użytkownik
BUFFALO - OTTAWA
Buffalo Sabres - Ottawa Senators
Typ : 1 oraz OVER



Dzisiaj w HSBC Arena odbedzie sie pierwszy mecz finalu konferencji wschodniej.
Bedzie to juz 5 spotkanie w tym roku obydwu druzyn :

24.02 _ Ottawa - Buffalo 6 - 5
22.02 _ Buffalo - Ottawa 6 - 5 (SO)
07.02 _ Buffalo - Ottawa 3 - 2
03.01 _ Ottawa - Buffalo 6 - 3

Tak wiec w tym roku seria pomiedzy druzynami jest 2 - 2.
Moim zdaniem dzisiaj druzyna Sabres wygra to spotkanie.
Jest druzyna lepiej zgrana z bardzo dobrym trenerem.
W przeciagu calego sezonu spisywala sie o wiele lepiej niz Ottawa
( zajeli pierwsze miejsce we wlasnej konferencji ).
Na pewno wlasna hala oraz publicznosc bedzie dodatkowym atutem.
W bramce Buffalo pomiedzy slupkami stanie :
Ryan , Miller - 0,914 %
Ty . Conklin - 0,892 %

W ataku graja bardzo dobrze grajacy w ostatnich meczach :
Daniel Briere , Thomas Vanek , Chris Drury , Jason Pominville , Derek Roy
Maxim Afinogenov , Jochen Hecht , Ales Kotalik i inni ...


Jezeli chodzi o kontuzje to jest mozliwosc ze druzyna Sabres
wystapi w najmocniejszym skladzie.

Pozdrawiam ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Ja dzisiaj nie znalazlem zadnych argumentow, zeby zagrac cos za wieksza stawke. Dlatego tak jak juz pisalem wczesnij gram handi na Ottawe ✅ za bardzo delikatna sumke, zeby byly emocje podczas ogladania meczu. Moze po pierwszym starciu czlowiek bedzie madrzejszy i wymysli cos ciekawszego na kolejna potyczke w Finale Konferencji Wschodniej.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:2ecd7cb82d]
[/center:2ecd7cb82d]

[center:2ecd7cb82d]Mój typ 1 kurs Expekt 2.05 wynik 2-1 ✅ [/center:2ecd7cb82d]

W dzisiejszym meczu w bramce Detroit stał będzie legendarny bramkarz,Czech Dominik Hasek( SVPCT 0.923 ,GAA 2.05 ,SHO 8 ), natomiast bramki Kaczorów strzegł będzie Jean-Sebastien Giguere ( SVPCT 0.918 ,GAA 2.26 ,SHO 4).Jest to pierwszy mecz finałowy do 4 zwycięstw w Western Conference.W tym sezonie ,oba teamy spotkały sie czterokrotnie.

NHL 2006/2007

2007-03-27 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 1 - 0
2007-01-08 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4 - 2
2007-01-03 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 2 - 1
2006-10-19 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4 - 1

Trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy patrząc na ich bezpośrednie spotkania.Mecze wygrywają gospodarze,tylko jeden mecz zakończył się wynikiem overowym.Sadzę,że bukmacherzy ustawią próg 4,5 gola.W drużynie z Detroit zabraknie z powodu kontuzji 4 zawodników min. doskonałego obrońcy Mathieu Schneidera (12 goli,40 asyst),natomiast w druzynie z Anaheim nie zagra tylko Todd Marchant (8 goli,15 asyst).Biorąc pod uwagę Hasek w bramce Detroit,znakomitą formę strzelecką w PO - Pawła Datsyuka (12 meczy w PO ,5 goli,6 asyst),Niklasa Lidstroma (12 meczy w PO ,3 gole,8 asyst)oraz Henrik Zetterberg (12 meczy w PO ,4 gole,4 asysty)...Mój typ 1.
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Wczorajszy mecz dosc ladnie oddaje sens przyslowia &quot;dobre zlego poczatki&quot;. Po pierwszym wznowieniu, myslalem ze Buffalo rozniesie Ottawe, ruszyli pelni animuszu do ataku i juz w 8 sekundzie DRURY sprawdzil forme bramkarza Senators. Problemy Sabres zaczely sie co ciekawe, gdy grali w przewadze. Od pierwszego momentu do konca meczu gra Penalty Killerow Ottawy byla niesamowita, nadmienic mozna fakt, ze w 4 pierwszych grach w przewadze Sabres oddali tylko 1 celny strzal, tracac przy tym jedna bramke (sic!). Buffalo nieraz wygladalo strasznie bezradnie, nie umiejac sklecic porzadnej akcji do oddania strzalu mimo przeagi jednego zawodnika. Drury zapytany po meczu o to co robila PP line- spytal &quot;Did we get any shots?&quot;... Sytuacja wygladal zupelnie inaczej, gdy taka okazje mieli zawodnicy SENS. Ich rozegranie akcji, oraz strzaly wygladaly bardzo groznie, owocem tego sa dwie bramki zdobyte w szeciu grach w przewadze. W zespole Sens osobiscie wyroznilbym dwie postacie - Daniel Alfredsson, ktory byl doslownie wszedzie, wkomponowywal zawodnikow w bandy, rozgrywal, podawal, strzelal. Jak utrzyma swoja forme do konca tej serii to az strach pomyslec co sie bedzie dzialo w nastepnych meczach. Na slowa pochwaly zasluzyl wg mnie rowniez goolkeeper Ottawy RAY EMERY, ktory skutecznie hamowal zapedy graczy gospodarzy.

Jak bedzie w nastepnym meczu? Sam jestem ciekawy, w tym PO Ottawa jeszcze nie wygrala dwoch pierwszych meczu z rzedu. Czy uda im sie to w Buffalo. Wg mnie szanse sa 50 na 50, ale tak jak pisalem dwa posty wczesniej, granie na Sens jak wroca na wlasne lodowisko, powinno byc dochodowym interesem. Ten mecz utwierdzil mnie w tym przekonaniu, no chyba ze Buffalo przejdzie niesamowita metamorfoze, zanotuja mniej strat(19 w tym meczu), oddaja wiecej strzałow (20 prawie dwa razy mniej niz ottawa) i zagraja z wiekszym spokojem i opanowanien. Narazie te atrybuty sa po stronie zawodnikow z Kanady.

Pozdrawiam
wieczorem typy na drugi polfinal
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Dzisiaj czeka nas bardzo ciekawe spotkanie i juz sie nie umiem doczekac kiedy zasiade przed telewizorem z piwkiem w reku. Zeby ogladalo sie przyjemniej postawie dzisiaj troche grosza na Gosci tego spotkania. Nie mowie, ze jest to typ pewny, ale zalozylem sobie ze przynajmniej jeden mecz zepsol z Anaheim powinien wygrac na wyjezdzie jezeli chce awansowac do wielkiego finalu. Co sklonilo mnie do obrania takiego kursu w finale konferncji zachodniej. Juz wczesniej zalozylem sobie, ze bede bardzo mocno poszukiwal zwyciestwa Kaczorow na wlasnym lodowisku, a ze kursy na wyjazdowe zwyciestwo sa bardziej atrakcyjne postawnowilem zaczac progresje juz dzisiaj. To z finansowego punktu widzenia. Sportowe fakty, ktore przemawiaja za podjeciem takiego wyzwania sa nastepujace:

-&gt; Ducks maja niesamowita sile obronna i licze na to, ze zastopuja zapedy zawodnikow Red Wings
-&gt; Ducks na pewno beda bardziej wypoczeci jako, ze grali mniej spotkan w tym PO. Tu moze sie ktos przyczepic, ze w obu druzynach graja zawodowcy zarabiajacy ciezkie miliony i to nie moze byc zadnym atutem. Ale jednak sa to tylko ludzie i moze to miec znaczenia szczegolnie...i tu koleny punkt
-&gt;spore straty w lini defensywnej Red Wings, brak Mathieu Schneidera spowodowal, ze Lindstrom i Chelios (45lat) przebywaja na lodzie wiecej czasu i w ktorym momencie bedzie to mialo wplyw na przebieg rywalizacji
-&gt; do zespolu Ducks juz w pierwszym meczu serii powraca po 23 meczowej absencji Todd Marchant. Mimo, ze nie mozemy byc pewni w jakiej bedzie dyspozycji, bedzie to plus dla zawodnikow Ducks

Takze na dzien dzisiejszy, poczawszy od niskiej stawki zaczynamy:

RED WINGS - DUCKS

TYP: x ⛔ i 2(ot) ⛔
2 (handi +1,5) ✅
UNDER 4,5 (bez dogrywki i karnych) ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
W meczu Buffalo-Ottawa padł zaskakujący wynik 2-5 dla Ottawy. Gracze z Ottawy zdobwali bramki grając w przewadze PP. A bramkę numer 2 zdobyli ogrywając Buffalo które było wtedy w podwójnej przewadze. Buffalo zdobywało bramki grając pełnym składem (rywal wtedy też grał w pełnym składzie)


W dzisiejszej nocy mecz

Anaheim Mighty Ducks-Detroit Red Wings
mój typ: under 5,0 gola
kurs: 1,67


Swoją analize podpieram tym że Detroit jak i większość drużyn w fazie Play off gra bardziej uważnie w defensywie. A ta ostatnio w Red Wings jest fantastyczna. Przedstawiają to wyniki ostatnich meczy.



08 May 07 DET Red Wings v SJ Sharks 2:0
05 May 07 SJ Sharks v DET Red Wings 1:4
03 May 07 DET Red Wings v SJ Sharks 3:2
01 May 07 DET Red Wings v SJ Sharks 1:2
28 Apr 07 SJ Sharks v DET Red Wings 2:3
27 Apr 07 SJ Sharks v DET Red Wings 2:0
 
A 0

almighty

Użytkownik
A bramkę numer 2 zdobyli ogrywając Buffalo które było wtedy w podwójnej przewadze.
pierwsza bramke ottawa zdobyla grajac w oslabieniu, a druga w przewadze. poza tym nie widzialem jeszcze w nhl bramki zdobytej w podwojnym oslabieniu..
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Ja dzisiaj wrzucam drugi bieg i z coraz wieksza predkoscia podazam szlakiem NHL PLAYOFFS 2007. Wiadomo, ze im szybciej tym niebezpieczniej, dlatego Panowie obym nie wypadl z zakretu przez &quot;potezne???&quot; kaczory. Mam jednak glebokie przeczucie podparte tym co widzialem w meczu numer 1 oraz strategia obrana juz na poczatku finalow konferencji, ze Czerwone Skrzydla tak latwo tej serii nie skoncza. Dlatego dzisiaj ciag dalszy gry na Ducks. W poprzednim meczu tylko wysmienita postawa Dominatora oraz lini obronnych sprawily, Red Wings mogli sie cieszyc zwyciestwem. Dodajac do tego skutecznosc snajperow grajacych w przewadze, ktorzy zaaplikowali Kaczkom dwie bramki w 8 grach w przewadze, sprawia,ze mozna jakos bylo sie pogodzic z porazka w pierwszym meczu. Subiektywnie jednak uwazam, ze gra w przewadze kaczek wygladala duzo ciekawiej, ich akcje byly dobrze ustawione i raz po raz zagrazaly bramce Haska - dobrze oddaje to statystyka strzalow - 32-19 na korzysc Ducks. Niestety brakowalo tego jednego, celnego strzalu...

Klucze do sukcesu Ducks dzisiaj:
-&gt; zatrzymac fenomenalnie grajacego w pierwszym meczu PAVELA DATSYUKA
-&gt; przelamac szczelna obrone Wings
-&gt; finalizowac czesciej gre w przewadze (0-7 w pierwszym meczu)
-&gt; lepsza gra Power Killerow

RED WINGS - DUCKS
TYP: x ✅ i 2(ot) ✅
Ducks (+1,5) ✅

3 na 3 - dlugo czekalem na takie kombo
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Witam,

Dzisiaj przenosimy sie do Kanady, gdzie zespol Ottawy bedzie goscil u siebie Buffalo w meczu numer 3 finalu konferencji wschodniej. Moja taktyka dla konferencji wschodniej byla jasna od poczatku i bede sie jej trzymal mam nadzieje do konca- w meczach wyjazdowych Ottawy handi +1,5, natomiast w meczach u siebie bede szukal ich zwyciestwa podpierajac sie obstawianiem remisu za taka stawke, aby w przypadku konicznosci rozstrzygniecia meczu w dogrywce nastapil dla mnie zwrot postawionej sumy. W meczach wyjazdowych zespol z Kanady pokazal lwi pazur. Odniosl dwa bardzo cenne zwyciestwa. Nalezy dodac, ze w ten sposob zawodnicy Ottawy wpisali sie na karty historii klubu, jako ze sztuka wywiezienia kompletu zwyciestw w dwoch pierwszych wyjazdowych meczac PO udala sie im pierwszy raz w historii. Gracze Ottawy zlamali jeszcze jedna serie w tym PO mianowicie Buffalo wygralo 40 spotkan z rzedu, gdy prowadzili roznica 2 bramek. W meczu numer dwa zawodnicy Sens umieli wyjsc obronna reka z takiej sytuacji i rozstrzygnac spotkanie na swoja korzysc. Pokazuje to ich charakter, a to w PO jest kluczowa rzecza jezeli mysli sie powaznie o finale ligi. Jak widzimy lamane sa tu wszelkie rekordy klubowe. Zeby dodac pikanterii przytocze jeszcze jedna serie, a mianowicie Buffalo jeszcze nigdy w historii nie wygralo serii PO, gdy rozpoczelo ja od dwoch porazek. Czyzby i to mialo zostac przelamane? Mysle, ze co za duzo to niezdrowo. Gracze Sens sa w niesamowitej formie i nie powinni sobie dac wydrzec zwyciestwa na Wschodzie. Zeby tak sie stalo musza wygrac przynajmniej jedno spotkanie u siebie. W tym upatruje szansy dla siebie. Wiec poczawszy od dzis zaczynamy:

Ottawa - Buffalo
1 ✅ i x

W dzisiejszym meczu moze nie wystapic obronca Buffalo Henrik Tallinder, ktory ucierpial w starciu z Danielem Alfredssonem
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
poza tym nie widzialem jeszcze w nhl bramki zdobytej w podwojnym oslabieniu..
Almigty czytaj wyraźnie to Ottawa zdobyła gola kiedy na ławce kar było 2 zawodników Buffalo (http://www.nhl.com)


A ja dziś powiem tak:

Ottawa-Buffalo
2 (z dogrywkami i karnymi)

Buffalo ma znakomitą ofensywę co pokazali w 2 meczu, niestety nie pokazali charakteru i przegrali po dogrywce bardzo pechowo. Dziś w końcu liczę że zagrają tak jak z New York Rangers na wyjeździe i wygrają.

Na stronie nhl wyczytałem że trener Buffalo bardzo motywował swoich graczy szczególnie bramkarza Millera. Jeżeli dziś Buffalo nie wygra no to niestety... droga do upragnionego finału o Puchar Stanleya będzie zamknięta ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Przgladajac dzisiaj oferte BWIN natknalem sie na ciekawy zaklad, a mianowicie, kiedy bedzie pierwsza dwu lub piecio minutowa kara w spotkaniu. Totez rozpoczynam progresje na to, ze kara taka bedzie w przeciagu pierwszych 5 minut. Po kursie 1,65 mysle, ze to lakomy kasek. Podejscie 1 z 4. Progresje przerzucam takze na mecze Kaczorow ze Skrzydlami. Mysle, ze w 4 meczach sie na luzie zmieszcze. Pozdrawiam.

Ottawa - Buffalo

TYP: Pierwsza kara 2 lub 5 minutowa od 00:01 do 04:59 ⛔ 1 z 4
 
A 0

almighty

Użytkownik
A bramkę numer 2 zdobyli ogrywając Buffalo które było wtedy w podwójnej przewadze.
Almigty czytaj wyraźnie to Ottawa zdobyła gola kiedy na ławce kar było 2 zawodników Buffalo
to sie zdecyduj - podwojna przewaga Buffalo czy 2 zawodnikow buffalo na lawce kar.

na lawce kar bylo 2 zawodnikow buffalo i jeden zawodnik ottawy, wiec przewaga ottawy byla pojedyncza (4-3)

OTT: 11 ALFREDSSON , 1 EMERY , 19 SPEZZA , 7 CORVO , 6 REDDEN
BUF: 5 LYDMAN , 30 MILLER , 23 DRURY , 10 TALLINDER


koniec ot, bo to jest w tym momencie zupelnie bez znaczenia.

moj typ na dzisiaj : over 5.5

za pozno tutaj zagladnalem, typ troche wczesniej byl w moim temacie
 
T 52

thedon

Użytkownik
ANA - DET
Anaheim Ducks - Detroit Red Wings
Typ : UNDER , ryzykowny X


VS


Seria spotkan : 1 - 1
11.05 , Detroit - Anaheim 2 - 1
13.05 , Detroit - Anaheim 3 - 4

Dzisiaj odbedzie sie pierwszy od wielu lat final konferencji wschodniej w Anaheim .
Kibice juz chyba nie pamietaja kiedy odbylo sie ostatnie spotkanie na tym poziomie.
Dzsiaj &quot;Kaczory&quot; maja znakomita okazje aby wyjsc na prowadzenie w tej rywalizacji.
Wygrali ostatni mecz na wyjezdzie i to stawia ich w roli faworytow gdyz wygrali raz na wyjezdzie.
Na pewno bedzie to zaciety mecz i wydaje mi sie ze liczba bramek nie powinna byc wyzsza niz 5.
Wystarczy wymienic bramkarzy obydwu ekip :

Giguere, Jean-Sebastien --- 0,921 %
Bryzgalov, Ilya ------------ 0,910 %

Hasek, Dominik --- 0,916 %
Osgood, Chris ------------- 0,907 %

Dodam tez ze druzyna maja taktyke dosc defensywna, czyli jak najmniej stracic bramek
a dopiero potem mysla o strzelaniu bramek.
Dzisiaj zapowiada sie naprawde pasjonujacy mecz z duza iloscia elemntow taktycznych.

Pozdrawiam i zachecam do komentowania.
:smile:
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam,

Obudzilem sie dzisiaj i po sprawdzeniu wyniku meczu bylem calkiem zadowolony. Po sprawdzeniu poczty cos jednak zaczelo mnie zastanawiac - zero maila od buka podsumowujacego wczorajsze zaklady. Nie wiem co sie stalo, ale albo nie wcisnalem wczoraj potwierdz, albo betgun sobie ze mna w kulki polecial. Co gorsza remis obstawialem w bwin takze wczorajsza noc grubo na minus ???? Trzeba bedzie to odpracowac do konca PO. Wracajac jeszcze do tego fralnego dla meczu, wlasnie przed chwila zobaczylem sobie z niego skroty i to co wyczynial Miller w bramce Sabres jest nie do opisania. Szkoda mi go troche, no ale finaliste juz mamy, pytanie tylko kiedy zakonczy sie seria? Ja mysle, ze juz w nastepnym meczu.

Co do mojej egzotycznej progresji, to przeznaczylem na nia 1/10 budzetu, a wymyslilem ja analizujac ostnie mecze, gdzie prawie zawsze kary odbywaly sie w pierszych minutach.

Dzisiaj bardzo wazny dla mecz, bo juz od poczatku zakladalem ze Ducks musza ugrac cos u siebie. Ogladalem dwa ostatnie mecze finalu konferncji zachodniej i musze przyznac, ze Red Wingsi odgrywaja w tegorocznym PO role &quot;Kopciuszka&quot;. Byli juz skazywani na porazke w pierwszej rundzie z Calgary, nastepnie SJ mialo juz byc ostatnim etapem ich podrozy w tym roku. Teraz wyrastaja na prawdziy, liczacy sie w walce o final team. Ich gra w dwoch pierwszych meczach byla na bardzo dobrym poziomie. Niesamowita gra Special Teams, wszystkie bramki zdobyte w meczach z Kaczorami wlasnie przez zawodnikow grajacych w Power Play Line oraz jeden Short Handed Goal zdobyty przez Kirka Maltby&#39;go. Do tego wspaniala gra Killerow druzyny Red Wings, ktora nie pozwolila PP Ducks zdobyc ani jednej bramki w 12 probach. W tym w meczu numer jeden byl okres, ze grali dwa razy 5 na 3. Co gorsza nie zdobyli juz bramki w PP od 31 gier w przewadze. Mysle, ze z takimi osiagnieciami ciezko bedzie wejsc do finalu. Aby jeszcze popsuc humory wszystkim fanom Ducks drugi strzelec bramek w PP zaraz po Teemu Selanne, Chris Kunitz przeszedl operacje i najprawdopodobniej nie powroci do konca PlayOff. Niemniej jednak trzymam sie swojej strategi i licze na to, ze to bedzie mecz Ducks i wygraja przed wlasna publicznoscia. Oczywiscie 25% stawki na remis, zeby w razie problemow byl zwrot.

Pytanie tylko czy warto grac dzisiaj wysoko????

Ducks vs Wings 0:5 FATALNA NOC
TYP: 1 ⛔ i x ⛔

Kara 2 lub 5 minutowa w pierwszych 5 minutach ⛔
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: Spotkanie: Anaheim -Detroit (handicap 0:1,5)
Typ : 1
Kurs : 2.90
Buk : Betfair

Analiza:
Kaczory w ostatnim meczu pokazały , że są bardzo mocni ... Jednak dzisiaj rozgrywają mecz na własnej tafli co jest ich wielkim atutem ... Bilans Anaheim na swojej tafli wynosi 31 zwycięstw wliczając wygrane z OT i tylko 16 porażek ... to musi świadczyć o tym, że u siebie są niesamowicie groźni ... Detroit na wyjazdach to już nie ta sama drużyna co u siebie ... Ich bilans wyjazdowych meczy wynosi: 24 zwycięstwa i 23 porażki ... Detroit grając z Calgary jak i z San Jose na wyjazdach było zupełnie inną drużyną ... Częste kary i wyraźnie widoczna nerwowość nie pozwalały na rozwinięcie skrzydeł tej drużynie ... Dzisiaj przewiduję, że padnie więcej bramek niż w 2 ostatnich meczach i wynik będzie w okolicach 3-1 bądź też 4-1 na korzyść KACZORÓW ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moja propozycja na nockę.

[center:5efecd102a]
[/center:5efecd102a]

[center:5efecd102a]Mój typ 1 kurs Expekt 1.90[/center:5efecd102a]

W dzisiejszym meczu w bramce Senators stał będzie Ray Emery ( SVPCT 0.918 ,GAA 2.47 ,SHO 5), natomiast bramki Szabel strzegł będzie Ryan Miller ( SVPCT 0.911 ,GAA 2.73 ,SHO 2).Jest to czwarty mecz finałowy do 4 zwycięstw w Western Conference.Dotychczasowa konfrontacja wprowadziła fachowców hokejowych w osłupienie - Ottawa prowadzi gładko 3-0.

Dotychczasowe wyniki spotkań.
2007-05-15 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 1 - 0
2007-05-13 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 3 - 4 sd
2007-05-11 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 2 - 5

W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi w zespole z Ottawa Patrick Eaves (14 goli,18 asyst, w PO 1 asysta w 3 meczach),natomiast w zespole Szabel nie zagra Clarke MacArthur (3 gole,4 asysty,w tym sezonie w PO nie wystepował jeszcze).Ray w bramce Senators w PO spisuje się wprost rewelacujnie .Jego statystyki z PO ( 13 meczy GAA 1.89 ,SHO 3,11 WIN ,2 LOS!!!),Mając w składzie takiego bramkarza mozna być spokojnym o wynik spotkania.W przodzie Alfredsson ,który w 5 kolejnych meczach zdobywał bramki i miał 2 asysty.Dodając do nich Heatleya i Spezza....Dziś najprawdopodobniej zakończy się przygoda Szabel z PO.Mój typ 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom