>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
H 164

hector

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien co do 49&#39;ers.Rams wbrew pozorom mają całkiem dobrą defensywe - Willis nie wiadomo czy zagra/Aldon na rehabie......Wszystko zależy od Kaepernicka czy w końcu przestanie grać tak czytelnie i przewidywalnie jak do tej pory.Coach powinien w końcu jakieś zmiany wprowadzić,ale zawsze trzeba pamietać,że to pojedynek w dywizji.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Florida - Kentucky @Florida -12 2,02 Pinnacle ✅ 24-7
Cóż dziś jak i dwa tygodnie temu gram przeciwko Kentucky.Widziałem ich mecz na otwarcie sezonu z Western Kentucky i część spotkania z Louisville więc mam dość dużą próbkę choć w sumie już po meczu z Western Kentucky czekałem na ich spotkanie z Louisville bo inwestycja w jakiś hadicap wydawał się bardzo opłacalna i bądź co bądź się nie zawiodłem.Mówiło się sporo o tym że Stoops ich poukłada a szczególnie obronę jednak efektów na razie nie ma bo obrona gra marnie.Co prawda w porównani do meczu z Western Kentucky niby trochę lepiej to wyglądało,ale na moje oko z Gators nie mają szans.Offence też wygląda marnie a do tego jeszcze te straty i mało pomysłu na grę.Równie dobrze mogli by wziąć dwóch nowych QB i nie było by różnicy może poprawa.Podsumowując dla mnie w tym meczu każdy handicap nie przekraczający 13,5 punkta jest dobry bo Gators są po prostu za mocni na to co gra obecnie Kentucky i mają QB który potrafi coś rozegrać w porównaniu do Kentucky.Kurs jest niezły więc Polecam
 
B 146

bart1110

Użytkownik
LSU 2.5
Cmon taki kurs na LSU to trzeba spróbować, Georgia mi się podobała preaseason ale kurde ten diffenst jest żałosny i chociaż offens dobry, Gurley i Murray śmigają tak jak mieli śmigać to jeśli ta obrona pozwoli zdobyć Zachowi i jego trójce RB ponad 30 punktów to ja tu zwycięstwa buldogów nie widzę, a udała im się ta sztuka vs top 10 team tylko 1 na ostatnie 15 starć. A obrona jest znacznie słabsza niż rok temu, bo kilku chłopców poleciało do NFL. Więc liczę na to że homecoming dla Zacha będzie udane, ma 2 świetnych wr + jak wspominałem niezłą trójke rb. Słaby diffens vs wiadomo LSU zawsze obronka spoko i myślę do zadecyduje.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Trent Richardson powyżej 75.5 rushing yds @1,85
betsson
Uczepiłem się tego Richardsona w tym sezonie niemiłosiernie, ale nie mogę przejść obojętnie wobec takiego zakładu. Nie jest to typ finezyjnego RB ale raczej przecinak, głowa w dół i do przodu, ale 76 yds powinien spokojnie uciułać jutro. Bradshaw jest out i TR dostanie sporo szans ( liczę na minimum ok. 25 prób ) by udowodnić, że jest nr 1 wśród RB w Colts. Matchup wydaje się idealny, bo JAX pozwalają na 128 yds dla opp. RB.
Dez Bryant powyżej 95.5 receiving yards @1,85
betsson
Kiepska secondary, brak presji na QB, kontuzja WR M.Austina, dotychczasowe wyniki WR1 vs. Bills: 164, 193, 131 yds. To podstawowe argumenty przemawiające za tym, że Bryant zaliczy drugi w tym sezonie występ +100 yds.
Darren McFadden powyżej 73.5 rushing yards@1,85
betsson
Zakład do monitorowania, bo jeśli zagra QB Pryor, można sobie odpuścić i postawić całą kasę właśnie na niego ale jeśli nie zagra, DMC jest świetną opcją przeciwko beznadziejnej obronie WAS vs. rush. Spora szansa na wyrównane spotkanie, dzięki temu McFadden może miec możliwość uzyskania ponad 20 prób, po raz pierwszy w tym sezonie. Podobną defensywę vs rush, czyli JAX, DMC wypunktował, aplikując im 129 yds.
BenJarvus Green-Ellis poniżej 54.5 rushing yards@1,85
betsson
Green-Ellis zdecydowanie przegrywa wewnętrzną rywalizację z Bernardem o miano RB1. Maksymalnie dostanie 15 prób w tym spotkaniu, przy kiepskiej średniej 2,8 yds, nie wróży to dobrego wyniku w tym spotkaniu. Dodatkowo ciężki matchup vs. silnej front 7 Cleveland.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Dwa typy na wczesniejsze mecze obok ktorych nie mozna przejsc obojetnie.
Ravens-Bills
Ravens -3
1.95
Texans-Seahawks
Texans ML
2.10
Ravens wydawaloby sie wrocili na wlasciwy tor, Bill nie maja zadnych argumentow przeciwko ich mocnej obronie jaka pokazali przeciwko Houston.
Nie ufam Wilsonowi, obrona dobra, ale popatrzmy z kim grali do tej pory Seahawks?Jags, Panthers i SF u siebie. Na wyjezdzie to juz nie ta druzyna co w domu.
Houston negatywnie zaskoczyli mnie w Baltimore -3FG tylko na tyle bylo ich stac, ale to druzyna o ciagle wielkim potencjale offensywnym.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Texans-Seahawks
Texans ML
2.10
Ravens wydawaloby sie wrocili na wlasciwy tor, Bill nie maja zadnych argumentow przeciwko ich mocnej obronie jaka pokazali przeciwko Houston.
Nie ufam Wilsonowi, obrona dobra, ale popatrzmy z kim grali do tej pory Seahawks?Jags, Panthers i SF u siebie. Na wyjezdzie to juz nie ta druzyna co w domu.
Houston negatywnie zaskoczyli mnie w Baltimore -3FG tylko na tyle bylo ich stac, ale to druzyna o ciagle wielkim potencjale offensywnym.
Typ generalnie głupi nie jest, bo SEA na wyjeździe, do tego o 19 i w OL oprócz Okunga nie będzie jeszcze raczej Giacominiego i Ungura, więc Wilson na pewno nie będzie miał łatwego zadania podając do kolegów. Do tego Lynch jak to u niego bywa na wyjeździ może zbytnio nie pomóc drużynie. Z tym, że można odbić piłeczkę w drugą stronę. HOU strasznie się męczyło z Chargers i Titans, a z Ravens dostali takie bęcki, że aż trudno skomentować, więc pytanie jak sobie poradzą z jeszcze lepszą defensywą Seahawks ? Johnson zagra, ale w pełni zdrów nie jest, dobre krycie i może sobie nie pograć podobnie jak ostatnio Boldin, tym bardziej, że Schaub do wybitnych QB nie należy. Podsumowując, pewnie po takim kursie warto brać doga, ale dla mnie jednak klasyczny no bet(no i mocno ściskam kciuki za SEA :p).
Z typów, które podobają mi się to na pewno Titans i Chiefs, ale trochę strachu jest, że NYG mogą w końcu zagrać lepiej, bo kto by chciał mieć 0-4 :p.
Z informacji wartych odnotowania:
Bengals DBs Leon Hall (hamstring), Dre Kirkpatrick (hamstring), and Reggie Nelson (hamstring) are all listed as doubtful for Week 4.
Tylko czy Browns mają na tyle potencjału by to wykorzystać ?
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
NIe wiem czy Browns sa w stanie cos ugrac przeciwko Bengals,Dzis znow jako QB zaczyna Hoyer. Ale Bengals to nie Vikings.Derby Ohio.Sklanialbym sie tu na over 42 za 1.9@bet365 albo Bengals -3 za 1.76@bets65
Titans -3 linia bardzo dobra, powinni rozbic w piach NYJ, proponuje nawet podniesc handi.Ale to druga seria meczow wiec jeszce z typem poczekam.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Cleveland Browns - Cincinnati Bengals 2 [-4.0 AH] @ 2.05 Pinnacle
Nie widzę zbyt wielkich szans dla Browns w starciu z Bengals. Choć tydzień temu pozytywnie zaskoczyli z Vikings, to dobra obrona i TE Cameron w ataku to będzie zdecydowanie za mało na Cincy. Gra biegowa po odejściu Richardsona znacznie ucierpiała, zaś passing game będzie raczej okazją do wykazania się dla defensywy Cincy, którą cenię wyżej od obrony gospodarzy. Andy Dalton może nie jest nazbyt błyskotliwy jeśli zagrywa do kogoś innego niż AJ Green, ale na pewno jest regularniejszy i pewniejszy niż Hoyer, Weeden i Campbell razem wzięci. Bengals za tydzien grają z Patriots także zwycięstwo w kontekście awansu do play-off, czy nawet wygrania dywizji jest im niezbędne.
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Victor Cruz ( NY Giants ) @ 2.0 bet365 przyłożenie kiedykolwiek ✅ [szybka kasa, początek 2giej kwarty]
Fajny kurs na Cruza. Czytałem teraz nic nie piszą o jakimś urazie. Dla mnie to najjaśniejsza postać słabo grających NYG. Poprzedni mecz 0-38, bilans 0-3 . Niiga what ? Muszą się ostro wziąć za robotę. Gorzej niż tydzień temu nie da się zagrać. A w pierwszych dwóch meczach Victor szalał i wyglądało to jakby tylko on jeden potrafił skutecznie wykończyć akcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NCAAF
under 49 UCF @ Memphis @ 1.83 3u✅✅
Wysoki total jak na obie drużyny - obie ekipy raczej biegowe niż rzutowe, obie przeciętne na 3rd downach, więc powinno być sporo gry w środku boiska i sporo puntów. UCF po ciężkim meczu z South Caroliną, więc jakiś letdownik jest spodziewany, tym bardziej, że Memphis to nie jest drużyna najwyższych lotów, choć trzeba powiedzieć, że daleko im do bycia pośmiewiskiem ligi jak to było rok temu. Defense na dobrym poziomie, offense trochę gorzej, co faworyzuje under. Nie będzie to raczej widowiskowe spotkanie, a bardziej jedno z tych, które trzeba rozegrać i jak najszybciej o nim zapomnieć. 20-10 dla Central Florydy.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Florida-Arkansas @over 43,5 2,02 Pinnacle ⛔

Ostatni mecz Gators z Kentucky do wybitnych nie należał bo w sumie gdyby nie marny offence ze strony Kentucky to powinno być znacznie wyżej niż te 7pkt.Dziś rywalem Gators będą Razorbacks którzy mają znacznie więcej atutów w ofensywie niż Wildcats a co za tym idzie spodziewam się ze 2-3TD po ich stronie i bardziej otwartego meczu ze względu na styl jaki przezntują.Florida u siebie też poniżej pewnego poziomu nie schodzi więc linia jak najbardziej do pokrycia.Polecam

South Carolina-Kentucky @South Carolina -20,5 1,769 Pinnacle ⛔

Moja ulubiona drużyna w tym sezonie czyli Wildcats i ich pojedynek z uniwersytetem South Carolina.Porażki Kentucky oglądam wręcz z namiętnością choć ostatni mecz z Gators nie był taki zły,przynajmniej jeśli chodzi o obronę.Widać Soops próbuje coś tam kleić ale offence to nadal porażka.Gdyby nie błąd Gators i 25 yardowy rush Mansoura to pewnie mecz skończył by się do 0.Samą defensywą meczu nie wygrają a jedyną bronią przeciwko Gamecocks wydaje się być passing którego nie ma po stronie Kentucky.Jak dla mnie handicap poniżej 21pkt w tym meczu jest ok.Kurs może nie za wysoki ale warty gry.Polecam
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Biorę pod lupę spotkanie NY Giants - Philadelphia Eagles . Pierwsza ekipa bilans 0-4, druga 1-3 , ogólnie podobny poziom, z lekkim wskazaniem statystycznym na Eagels. W NY szpital, ale na szczęście zdrowy jest mój ulubiony zawodnik Victor Cruz. Troche wyżej już go wychwalałem i miałem rację , teraz kurs na to , że zdobędzie przyłożenie jest już niższy. Mimo wszystko warto grać bo to prawie jak lokata ????
V. Cruz @ 1,61 bet 365 zdobędzie przyłożenie
( z pięciu TD dużyny w tym sezonie, 4 były jego udziałem)
Także fajny kurs jest na receiving yards.
V . Cruz over 92,5 @ 1,86 bet 365
Ostatnie 4 mecze 164!, 25 , 118, 118 yards. Ostatni mecz pokazał , że jest w bardzo wysokiej formie ( oraz , że nie ma na kogo innego grać) i te 92 jardy powinien pokryć bez problemu , szczególnie u siebie i z taką drużyna jak Phily. Te 25 jardów, to był mecz z panterami i cała drużyna zagrała bardzo słabo a szczególnie QB Eli Manning. Dlatego nie można mieć o to do niego pretensji. Fajne , dość pewne kursy, warto grać i niech Victor znowu potańczy salsę hehe .
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
over 67 Fresno @ Idaho @ 1.90✅✅
over 69 Oregon @ Colorado @ 1.90✅✅
over 58 Ohio State @ Northwestern @ 1.90✅✅
under 47 TCU @ Oklahoma @ 1.90✅✅

116 defensywa Fresno przeciwko 118 defensywie Idaho - tutaj nie da się nie grać undera. Patrząc na poziom jaki reprezentuje Idaho od dwóch lat, brakuje słów by określić to bagno. Mimo wszystko Idaho powinno zdobyć przynajmniej 17 ptk, bo ta defensywa Fresno State jest równie tragiczna. Z kolei patrząc na atak Fresno State, są oni w stanie punktować niemal z każdym, więc punkty Fresno nie powinny być problemem. Ponad 50 punktów powinni zdobyć na luzie, biorąc pod uwagę styl gry czyli dużo podań górą.
Oregon podobnie - punkty nabija masowo z każdym słabym przeciwnkiem dlatego Colorado jest na straconej pozycji, bo podobnie jak Fresno Oregon powinien 6 dyszek zdobyć sam. Defensywnie Oregon nie zachwyca, bo nawet z cieniasami nie są w stanie nikogo zamknąć i zawsze te 10+ punktów gdzieś z tyłu oddadzą. Colorado powinno swoje punkty uzbierać - happy game więc wynik 60-21 możliwy.
Ohio State to najbardziej przereklamowana drużyna na globie. Obie drużyny grały z Californią i obie straciły masę punktów. Ten wynik rozstrzygnie się w ofensywie a nie defensywie. Dwie świetne ofensywy i dwie przeciętne defensywy. Northwestern nie będzie w stanie ze swoim ogórkowym defensem zatrzymać Millera i spółki, a Northwestern żeby być w grze będzie musiało klepać ten ogórkowy defense Ohio State. Będę zawiedziony tylko z dwóch powodów - jak OHIO State nie zdobędzie samo 40ptk i jak wygra mecz.
under Oklahomy to dla mnie spot play - TCU w ofensywie jedna wielka mizera - za to defense trzyma poziom. Oklahoma po meczu z Notre Dame, który był dla Sooners wyjątkowy, bo przecież w zeszłym roku zostali rozklepani przez Irish u siebie. Letdown spot. Liczę na niemrawy mecz obu ofensyw i przewagę defensów w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Baltimore Ravens +3 @ 1.90 3u✅✅
To jest jeden z moich dwóch betów dnia. Nie radziłbym sugerować się wynikiem Ravens sprzed tygodnia, gdy przegrali z Bills na wyjeździe. Ravens to specyficzna drużyna, która świetnie wyciąga wnioski ze słabych spotkań. RAvens to też jedna z dwóch moich ulubionych drużyn, a swoim drużynom człowiek zawsze przygląda się bardziej szczegółowo. Tydzień temu Flacco rzucił 5 intów, a mecz zakończył się dopiero w ostatniej minucie, wygraną Bills tylko 3 punktami i to też nie byłoby takie pewne gdyby nie fakt, że Terrell Suggs z Ravens zagrał nieczysto kaskiem przy 3downie Miami - gdyby nie kara i automatyczna pierwsza próba dla Bills, Buffalo musiałoby puntować a Kruki miałyby przynajmniej 15 sek na jakąś desperacją akcję w okolice field goala. Flacco nie rzuci kolejny raz 5 intów, nie ma mowy z kilku powodów - bo nie jest to gościu, który panikuje po jednym fatalnym występie, dwa daję sobie uciąć rękę, że Ravens wrócą do gry biegowej, czyli tego co mają najlepsze - ile razy Ravens biegali w meczu z Bills? Chyba 7 razy w 1 połowie, w drugiej chyba tylko 2 razy. To zdecydowanie za mało, bo gra biegowa zawsze otwiera podaniową. Ten sam problem mieli Niners 2 tyg temu, kiedy ich jechało Colts. Tydzień potem w St. Louis wrócili do twardej gry biegowej i rozp...Ramsów. John i Jim, trenerzy Ravens i Niners, to nie głupie chłopaki. Wiedzą jak poprawić błędy i wyciągają wnioski. Co więcej - Dolphins nie mają kogoś takiego jak Ray Rice. Rice robi robotę Reggie Busha, bo jest świetnym receiving backiem, rozciąga grę, skupia obronę. Dolphins kogoś takiego nie mają, bo ani Miller ani Thomas do receiving backów nie należą. Powiedzmy sobie też szczerze, że Ravens są przez swoje słabsze wyniki nieco underrated, a Dolphins z racji lepszego bilansu nieco overrated. Fakt, Delfiny pokonały Falcons, ale oglądając to spotkanie miałem wrażenie, że to jednak Falcons byli lepsi, a zabiły ich głupie straty. Tannehill był niezły w tamtym meczu, ale trzeba też powiedzieć, że Dolphins mają wielki problem z linią ofensywna - mamy 5 tydzień, a Tennehill był już zsackowany 18 razy..tak 18 razy, w tym przynajmniej 4 razy w ostatnich 4 meczach. MAtchup DL Ravens - OL Dolhpins jest fatalny dla Delfinów, bo Ravens są na 8 miejscu w lidze w sackach. Atlanta nie miała pass rushu i dlatego m.in. też przegrała. Saints mieli pass rush i Dolphins nie istnieli. Flacco też będzie miał więcej opcji w ataku do podań - poza Ricem, Smithem i Brownem, wracają Jacoby Jones i Deonte Thompson. Myślę, że Ravens wrócą do swojego nieco konserwatywnego stylu gry - czyli sporo biegów i krótkich podań i jeśli nie wygrają to przynajmniej pokryją handicap. Dla mnie ten mecz powinień być Pick&#39;em. Ravens to też wg mnie bardzo dobry bet do tripla (Ravens +9).

Titans +3 @ 1.83⛔⛔
Lubię Chiefsów, grają mądry football, ale w tym meczu trafili na podobną do siebie drużynę, z tą różnicą, że Titans mają lepszych receiverów i co do tego nie mam cienia wątpliwości. Brak Lockera i grający w jego miejsce Fitzpatrick to nie jest jakaś tragedia dla Titans, wręcz przeciwnie - Munchak sam twierdził, że to, że będzie grał Fitz da im inne opcje, z których nie mogli skorzystać, gdy grał Locker. I coś w tym na pewno jest. Fitz nie jest Peytonem Manningiem, ale jakiś poziom prezentuje, a Chiefs zdecydowanie bardziej są drużyną własnego podwórka. Titans mają dobry def, który może uprzykrzyć życie Alexowi Smithowi, mają dobre special teamsy i mają dobrą grupę receiverów (a tego nie ma Kansas) i na pewno z tą grupką Fitzowi będzie łatwiej o dobry mecz. Myślę, że Tennessee wygra spotkanie, a 3 punkty jako zabepzieczenie. (Tennessee +9 do tripla).

Colts +3 @ 1.90✅✅
Do tej pory mistrzami powrotów byli właśnie Colts. Seahawks tydzień temu wygrali po pościgu choć przez cały mecz przegrywali i gra się nie kleiła. Houston spieprzyło sprawę dość mocno, bo mecz mieli wygrany, ale Matt Schaub jak zwykle się posrał i wtedy było już po meczu. OStatecznie Seattle wygrało po dogrywce, ale mecz bardzo wyraźnie pokazał, że Seahawks na wyjazdach to wciąż kolos na glinianych nogach. Myślę, że Seahawks nie będą w stanie 2 razy na wyjeździe się postawić, tym bardziej, że spotkanie z zeszłego tygodnia wymagało od nich sporego wysiłku fizycznego jak i emocjonalnego. Luck Schaubem nie jest co pokazał wielokrotnie prowadząc swoją drużynę do wygranej w końcówkach - do tego Luck jakby nie patrzeć ma więcej opcji w ataku niż Schaub, który wypuszcza z siebie wszystkie płyny ustrojowe gdy nie widzi Andre Johnsona albo Owena Danielsa. Luck ma Wayne, Heyward Beya, Hiltona, RIchardsona, Fleenera, a więc bardzo ciekawą grupkę graczy. (Colts +10 do tripla)

Eagles +1 @ 1.90✅✅
Wg mnie Giants są straceni w tym sezonie - zbyt wiele czynników się na to składa, by móc to zmienić w jeden tydzień, tym bardziej, że widzimy ten rozkład już od 4 tygodni. Nie wierzę w Giants i nie postawię żadnej kasy na drużynę, która nie biega, słabo gra w defensie a QB nie rozumie się z receiverami. Wszyscy widzieli, co dobra biegowa drużyna z Kansas zrobiła tydzień temu z Giants - Eagles biegają jeszcze lepiej, więc powodzenia Giants, bo będzie Wam potrzebne.

Colts+10 @ 1.28✅✅
Ravens +9.5 @ 1.30✅✅
Titans +9.5 @ 1.30✅✅
ako 2.18✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Arizona z Palmerem nic nie wygra, chłop jest beznadziejny ale to nie nowość, ma grupę dobrych skrzydłowych i ssie. 30sec do końca połowy, zamiast zbijać czas i kopać to ten INTA rzuca i carolina robi to czego Arizona nie umiała
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
5 rzeczy, które wiemy po 5 tygodniu NFL (kolejność od najważniejszej)
1. Schaub is done !! Ktoś będzie musiał pożegnać się z robotą w Houston - wszystko zależy od Kubiaka, bo albo będzie to on albo Schaub. Tak czy siak uważam, że obaj stracili &quot;to coś&quot; - Kubiak na sidelinie to lustrzane odbicie Schauba na boisku - konserwatywny, przestraszony, bez pomysłu. Nie wiem, co się stało z Kubiakiem, gdzie ten ofensywny polot, który przez lata pokazywał - Houston to teraz drużyna bez wyrazu, sam running game nie wystarczy - drużyny przeciwne ogarnęły, że Schaub ma w tym momencie zero pewności i boi się rzucać - zagęszczają line of scrimmage i z biegania też nici. Make a fucking move !! Nie wiem dlaczego trenerzy w NFL często postępują wbrew logice i nie pomagają swoim drużynom - przecież w Texans jest potencjał. Albo Kubiak da szansę Yatesowi albo Schaub pociągnie go na dno.
2. Lions are for real !!!! Gdyby Calvin Johnson nie był out vs. Packers, Lions byliby największym moim betem w tym roku i wygraliby w Green Bay. Wynik absolutnie nie oddaje przebiegu meczu - śmiem twierdzić, że w pierwszej połowie to Lions byli lepsi. Fakt, że nie było Johnsona sprawił, że GB mogło skupić się na Bushu i w zasadzie mecz był rozstrzygnięty. Packers wygrali, ale to Lions są najlepszą ekipą w dywizji i aż sam się sobie dziwie, że to napisałem.
3. Giants są załośni. Przegrać u siebie z drewnianym Nickiem Folesem - brak słów. Coughlin straci pracę tak jak przewidziałem przed sezonem - w zasadzie już powinien stracić, bo Giants to w tym momencie marokański burdel, cytując klasyka. Defensywy nie ma żadnej, gry biegowej nie ma żadnej - sięgnięcie po Jacobsa to akt rozpaczy i paniki w Nowym Jorku. Prawdę mówiąc to sam nie wiem kto gorzej wygląda - Jags czy Giants. Jags, kopciuszek ze znacznie mniejszym potencjałem, wygląda o niebo lepiej - szok, ale to prawda.
4. NE i Denver jak zwykle przereklamowane. Mówię serio - to już norma w przypadku Pats - dać się ograć Daltonowi i Bengalsom bez secondary. A Denver..co może lepsze? Jasne - bilans zespołów,z którymi grali Broncos, przed meczem z Cowboys, to uwaga aż 4-12 w tym najlepsza drużyna to Ravens z bilansem 2-2 (teraz już 3-2). Przyjdą playoffy i pewnie jeden wyeliminuje drugiego, a potem sam zostanie wyeliminowany. Denver nie jest w stanie zatrzymać gry podaniowej. Pats natomiast są w stanie sami siebie zatrzymać.
5. Saints are overrated too. Fajnie grają, wygrywają, ale bez ekstazy - nie jest to żadnej powerhouse. Tampe ledwo ograli na wyjeździe, pojechali u siebie overrated Dolphins, teraz pokonali overrated Bears, którzy bez 5 strat w meczu nie byliby sobą, przereklamowną i słabą Atlantę również ledwo ledwo i grającą rudym QB Arizonę (rudy QB daje -14 do handicapu przeciwnika). Kalendarz mają bardzo łatwy - teraz @Pats (dwie przerekalmowane drużyny - któraś musi wygrać, choć remis był właściwy), potem bye week, potem Bills, @ Jets, Dallas, San Fran, @ Atlanta, @ Seattle i końcówka już lżejsza - 2x Panthers, Tampa u siebie i @ St. Louis. Saints już są w playoffach, gdzie poznają całą brutalność tego świata i skutki łatwego kalendarza RS. Choć trudno się nie zgodzić z Blum&#39;em, który pisał mi, że Saints mu się podobają, bo są poukładani i grają z głową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
2. Lions are for real !!!! Gdyby Calvin Johnson nie był out vs. Packers, Lions byliby największym moim betem w tym roku i wygraliby w Green Bay. Wynik absolutnie nie oddaje przebiegu meczu - śmiem twierdzić, że w pierwszej połowie to Lions byli lepsi. Fakt, że nie było Johnsona sprawił, że GB mogło skupić się na Bushu i w zasadzie mecz był rozstrzygnięty. Packers wygrali, ale to Lions są najlepszą ekipą w dywizji i aż sam się sobie dziwie, że to napisałem.
W czym niby byli lepsi w pierwszej połowie ? Lions są najlepsza ekipą, ale nie ma Calvina i przez prawie 4q jedynie co udało im się zdobyć to 3pkt. Rzeczywiście drużyna kompletna. Wynik nie oddaje przebiegu meczu ? Jaki Ty mecz w takim razie oglądałeś ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W czym niby byli lepsi w pierwszej połowie ? Lions są najlepsza ekipą, ale nie ma Calvina i przez prawie 4q jedynie co udało im się zdobyć to 3pkt. Rzeczywiście drużyna kompletna. Wynik nie oddaje przebiegu meczu ? Jaki Ty mecz w takim razie oglądałeś ?
W zasadzie to w niczym nie byli lepsi, ale też w niczym nie byli gorsi. A mecz oglądałem taki, w którym przez niemal 3 kwarty Twoja przereklamowana drużyna nie potrafi zdobyć przyłożenia grając u siebie w pełnym składzie przeciwko niekompletnym Lions ???? jedyne co, to 3 marne field goale przeciwko ekipie, która nie ma dwóch podstawowych receiverów - Johnsona i Burlesona. 1 TD przeciwko pozbawionej ofensywy drużynie. Rzeczywiście kompletna drużyna. A wynik nie oddaje przebiegu meczu - Packers zdobyli o jedno przyłożenie więcej niż Lions. Z tym też będziesz polemizował? Jeśli tak, to pytanie brzmi jaki Ty mecz oglądałeś w takim razie?:grin:


New York Jets +10.5 @ 1.80✅✅

Jets are good football team !!!! Tylko te straty...:smile: kto by się przejmował stratami, gdy przeciwnikiem jest Atlanta Falcons z bilansem 1-3. Falcons są beznadziejną drużyną ze słabą defensywą, bez pass rushu, rookie cornerami i słabym defensem biegowym. Linia ofensywna gra całkiem przyzwoicie, ale center to chyba jakiś emeryt, który nie widział siłowni na oczy - w pojedynkach 1 na 1 widać tylko back pedal. Defense Jetsów przyzwoity. Co do offesnu - myślę, że najlepszym sposobem jest konserwatywny play calling z dużą ilością biegów. Nie wiem czy Jets to wygrają, ale wiem, że 10+ to masa punktów do pokrycia dla drużyny, która ma tak wiele luk, kontuzji i tak mało talentu na wielu kluczowych pozycjach na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jak na razie dla mnie największe jaja w sezonie pokazują Colts , na rozkładzie SF i Seahawks a więc o przypadku nie ma mowy . Traktujecie ich poważnie ? bo ja tak
Co do do tego obsrańca z Houston który pobił właśnie rekord w INT zamienionych na TD w meczach z rzędu (co ciekawe wcześniej miał najlepszy streak w NFL bez INT -&gt; TD): D Pisałem po meczu z Seattle że on ciągnie Houston na dno , potwierdził to z SF i powinien zostać posadzony na ławie .
Tony Romo to największy jajcarz kolejki . robi takie cuda przez cały mecz i trzyma Kowbojów ,,w siodle&#39;&#39; ale na koniec w decydującym drive oddaje piłkę jak ... Tony Romo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
W zasadzie to w niczym nie byli lepsi, ale też w niczym nie byli gorsi. A mecz oglądałem taki, w którym przez niemal 3 kwarty Twoja przereklamowana drużyna nie potrafi zdobyć przyłożenia grając u siebie w pełnym składzie przeciwko niekompletnym Lions ???? jedyne co, to 3 marne field goale przeciwko ekipie, która nie ma dwóch podstawowych receiverów - Johnsona i Burlesona. 1 TD przeciwko pozbawionej ofensywy drużynie. Rzeczywiście kompletna drużyna. A wynik nie oddaje przebiegu meczu - Packers zdobyli o jedno przyłożenie więcej niż Lions. Z tym też będziesz polemizował? Jeśli tak, to pytanie brzmi jaki Ty mecz oglądałeś w takim razie?:grin:.
Aaa więc ofensywa GB mierzyła się z ofensywą DET ? Ciekawa teoria.
A swoja drogą jakby Jones uważniej stawiał nogi w endzone to na 4 min. przed końcem wynik kręcił by się w okolicach 25-3. Rzeczywiście mocno wyrównany mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom