>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ravens +3 @ 1.76✅✅
Tampa +3 @ 1.90⛔⛔
Carolina +3 @ 1.83✅✅
Greg Olsen to score a TD @ 2.75 0.2u⛔⛔
Lions ML @ 1.80✅✅

Ravens
Packers sa 26 druzyna przeciwko podaniom, a Ravensom to bardzo odpowiada. Dodatkowo w Packers nie zagra Matthews, a więc i tak słaba defensywa Packers będzie bez kluczowego zawodnika. Ravens u siebie sa znacznie groźniejsi niż na wyjazdach, podobnie zreszta jak Packers - z Lionsami się męczyli, Ravens maja więcej opcji w ataku niż Lions tydzien temu, którzy grali bez Calvina Johnsona. Ray Rice jest swietna opcja w ataku dla Flacco - podobnie jak Bush gdy na boisku jest Calvin Johnson w Lionsach, Rice rozciaga defensywe przez co tacy zawodnicy jak Torrey Smith czy wracajacy do gry Jacoby Jones moga swoja szybkoscia wygrywac pojedynki jeden na jeden z przeciętna secondary Packers.
Carolina
Tak, wiem że syn Petersona zmarł, wiem, że będzie mocno zmobilizowany, ale to nie znaczy, że Carolina przyjechała do Minnesoty dostać wpierdol. Wszyscy się podjarali Londynem i tym jak grał Cassel - Steelers w tym sezonie nie bez powodu maja bilans jaki maja. Cassel jest beznadziejny, dlatego dorwali Freemana, który jest nieco lepszy. Panthers maja solidna obrone biegowa, Petersona pewnie i tak nie zatrzymaja, ale tu wystarczy zatrzymac QB Vikings i sam Adrian tego nie wygra, a jak wygra to potwierdzi tylko, że jest najlepszym backiem w lidze. Jak ktos chce grać Vikings z cienkim QB to śmiało. Zaryzykuję Panthers.
Tampa
Eagles i ich defensywa...coś jeszcze? Tak, grę biegowa maja fajna, ale Tampa też ma dobra obrone, biegowa i podaniowa, a matchup z defensem Eaglesów jest dla Glennona dość dobry - łatwiej już chyba nie będzie. Eagles po cieżkim meczu z Giants, wyjazd,słaby defense.

Lions
Cleveland i Weeden - obrona Lions jest underratowa - skoro Rodgers miał tyle problemów majac caly arsenał ofensywny Packers do dyspozycji, to co można powiedzieć o Weedenie, który kompletnie sobie nie radził i dostał od losu druga szansę - póki co daję większe szanse, że jej nie wykorzysta.. Caalvin wraca do gry, może Haden go wyłaczy, ale jest jeszcze drugi corner. Bush i Johnson na boisku wyłaczaja pewne mozliwosci w defensywie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Texas dziś dali popis swojego contenderstwa ????
Mimo, że im kibicuje, mam nadzieję, że ten sezon skończą na ujemnym bilansie, najlepiej blamaż, niech wywalą i Kubiaka i Schauba. Śmiać mi się chciało jak komentator przytoczył słowa Kubiaka z przerwy meczu (przy stanie 6-17), że Schaub to dzisiaj dobrze gra, dobrze piłki rozprowadza, ale brakuje celnych podań ???? Ten zespół na prawdę ma potencjał, ale jak wcześniej wspomniał lukas nie z tym QB i trenerem.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
masakra jakaś nie wiem co się dzieje w tym zespole, dziś nawet obrona zawiodła. Sprawić, że Bradford wygląda jak dobry QB to naprawdę sztuka
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
5 rzeczy, które wiemy po 6 tygodniu (od najważniejszej)
1. Saints are overrated as hell - tydzień temu o tym pisałem, każdy kto twierdził inaczej niech teraz zrobi rachunek sumienia - ta drużyna jest przereklamowana, zwłaszcza defense. Pats mieli 80 yd drive w ciągu minuty a Saints biegali jak we mgle. Jak można dać sobie wrzucić piłę za kołnierz przy 10 sek do końca meczu? You tell me..pisałem tydzień temu, że Ci cornerzy Saints to poziom high schoolu. Sposób w jaki Ridley zdobywał TD też pozostawia wiele do życzenia - zero oporu. How about that?!
2. NFC North is overrated too ???? - tylko jedna z 4 drużyn w tej dywizji jest warta uwagi - Lions. Reszta to jakiś żart - Packers kolejny tydzień męczą się z drużyną, której ofensywa nie istnieje, Bears oddają 21 punktów Giantsom, a Vikings dostają u siebie od megamocnej Caroliny.
3. Foles jest lepszy niż Vick - gościu mnie zadziwił tym jednym meczem - łatwość z jaką rozrzucał piłkę była porażająca, a przecież Tampa ma całkiem niezły defense. Vick jest lepszy biegowo, ale rzutowo Foles bije go na głowę. Jeśli miałbym wybrać QB na dalsze mecze to byłby to Foles - pewniejszy rzutowo, cierpliwy w pockecie - chłopak ma potencjał - pozwolić odejść Vickowi, a kasę rzucić na wzmocnienie defensywy.
4. Tennessee is legit - Tennessee z Fitzpatrickiem narobiło stracha Seattle na ich terenie. Ta defensywa Titans robi wrażenie - gdyby tylko offense działał jak trzeba z lepszym QB to byłoby kogo się bać - a tak różnie może być - w tym momencie defense pracuje na offense, a powinno być trochę inaczej.
5. Dallas ma w sobie życie - dawno nie widziałem tak nakręconej pozytywnie i naładowanej energią drużyny Cowboys - nawet Jason Garrett, choć rudy i niemrawy, przejawiał emocje. Sideline buzował, wzajemnie się nakręcał, to lubię, bo to strasznie pomaga i pcha zespół. Mimo bilansu 3-3 nie jest źle w Dallas. Idzie to w lepszym kierunku, mam nadzieję, że Jerry Jones nie spieprzy jak to ma w zwyczaju.
 
H 164

hector

Użytkownik
5 rzeczy, które wiemy po 6 tygodniu (od najważniejszej)
1. Saints are overrated as hell - tydzień temu o tym pisałem, każdy kto twierdził inaczej niech teraz zrobi rachunek sumienia - ta drużyna jest przereklamowana, zwłaszcza defense. Pats mieli 80 yd drive w ciągu minuty a Saints biegali jak we mgle. Jak można dać sobie wrzucić piłę za kołnierz przy 10 sek do końca meczu? You tell me..pisałem tydzień temu, że Ci cornerzy Saints to poziom high schoolu. Sposób w jaki Ridley zdobywał TD też pozostawia wiele do życzenia - zero oporu. How about that?!
Spokojnie.To wszystko jest do poprawienia - mecz był do wygrania i do fatalnego błedu na koniec obrona dawała rade.Powiedziałbym raczej,że Saints zaczeli świetować zwyciestwo za wczesnie i przegrali na własne życzenie przez brak koncentracji na samym finiszu.Jestem pewien,że z każdym tygodniem bedzie lepiej.
Z drugiej strony Pats całkowicie wyłączyli Grahama - i to już jest duży problem,bo biorąc nawet pod uwage poziom gry Taliba nie powinno mieć miejsca w takim stopniu jak to sie stało.
 
gordonez 31

gordonez

Użytkownik
Co myślicie o graniu dziś na Colts? Chargers nic wielkiego w tym sezonie nie grają, a buki dają im niemal równe szanse. Może mi coś umyka...
 
H 164

hector

Użytkownik
Buki wychodzą z założenia,że San Diego zepnie poślady,bo to MNF i słabsze ekipy są w stanie sprawić niespodzianke.Rzekomo też Colts bedą myślami już przy niedzielnym meczu przeciwko Broncos i mają mieć problemy z koncentracją.Buki biorą też pod uwage teoretyczny brak doświadczenia AL w poniedziałkowych meczach( jego pierwszy MNF)- inaczej tego nie moge wytłumaczyć.Oglądając jednak każdy mecz Colts w tym sezonie ostatnie co mógłbym powiedzieć to to,że Luck wygląda na drugoroczniaka.
Bardzo trudno mi uwierzyć w taki scenariusz - Colts już dwukrotnie w tym sezonie udowodnili,że są contenderem.Nie wyobrażam sobie żeby w jakikolwiek sposób odpuścili czy też wyszli zdekoncentrowani.Zrobią wszystko żeby przed meczem z Denver mieć 5 -1.
Wracając do meczu przeciwko Seahawks - Colts pomimo sporych problemów na początku meczu potrafili wprowadzić zmiany w grze i wygrać.Jeżeli Luck,Hilton i Richardson potrafili sforsować najlepszą obrone w lidze to co Chargerrs musieliby zrobić żeby ich zatrzymać?Owszem Rivers notuje w meczach po + 400 yardów to nie widze tego przeciwko Colts.Tym bardziej,że D Colts wygląda naprawde solidnie.
Taka mała ciekawostka dotycząca meczu - NFL zagroziło wyłączeniem transmisji w San Diego i okolicach ze wzgledu na słabą sprzedaż biletów.Gospodarze w ostatniej chwili rozprowadzili 9000 żeby uniknąć blamażu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 164

hector

Użytkownik
Niestety grubo sie pomyliłem co do Colts.O ile Andrew stanął na wysokości zadania to już kilku zawodników dało zdrowo dupy.Chyba we wszystkich tegorocznych spotkaniach reciverzy Colts nie mieli tylu dropów przy idealnych podaniach co w tym meczu.Do tego Pagano w końcówce zagrał dosyć zachowawczo - plus zaledwie 40y Richardsona......
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Andre Ellington (ARI) powyżej 39.5 rushing yds @1,85
betsson
Trzeba przyznać, że statsy ten rookie ma imponujące. Wiem, że grają przeciwko super defensywie vs. rush, ale ta linia to lekki nietakt wobec niego ???? . Przez 5 ostatnich spotkań ma średnią 7,0 na próbę i to nawet przeciwko takim def jak CAR czy TB. Ilość prób nie powala, ale powoli zmierza do 50/50 z Mendenhallem. Nie lubię QB Palmera i uważam, że Cards muszą mocno mieć zbalansowany atak dzisiaj, żeby utrzymać się na planowaną różnicę 7 pts.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
SPOJLERY
Jakie wyniki w College dzisiaj.
Masakra ile upsetów.
W SEC 3 ekipy w plecy na ta chwilę + za pewne na górze tabeli po Clemson/FSU tez sie coś zmieni...
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Tony Romo ( Dallas Cowboys) Pass Yards poniżej 315,5 @ 1.9 bet365
⛔
Dość wysoka linia jak na zawodnika który tylko raz ją przekroczył.
Ostatnie mecze 170, 506 , 246 , 210 , 298 , 263 yards. Wyszedł raz mu mecz życia, a tak poza tym stabilna forma , bez szału.
Z drugiej strony Philadelfia Eagels. Słaba obrona, na 6 meczy QB przeciwników, w 4 przekraczali tą linię. Myśle , że jednak warto zaryzykować , tak 7/10.

[ mieli rację na dole ]
 
B 146

bart1110

Użytkownik
łał kolego troche dowaliłeś, sam napisałeś że eagles słaba obrona, secondary naprawdę do dupy mają a ty proponujesz grać under tonego, w sytuacji w której już ich najlepszy RB jest poobijany? ???? Dla mnie no bet a jakbym musiał wybrać to już over, stawka 7/10 to z kosmosu
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Eagles pozwalaja na ponad 300 passing yards w meczu, i do tej pory tylko Glennon z Tampy i Smith z KC nie przekroczyli tej linii. Reszta rzucila grubo ponad. Tony bedzie duzo dzis rzucal proponuje raczej zagrac na over pass completion jak ktos znajdzie bo w moim bet365 nie ma.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Rams +7 przeciwko Panthers w Charlotte. Obie drużyny tydzień wcześniej rozbiły na wyjazdach swoich przeciwników - i tak Rams pokonali Texans, a Panthers wygrali z Vikings. Ludzka percepcja jest tak łatwa do ogrania - otóż wszyscy rzucili się na Panthers po tym jak pokonali Vikings, którzy tydzień wcześniej wygrali efektownie ze Steelers. Wobec tego teraz każdy uważa, że Panthers są dobrą a nawet więcej niż dobrą drużyną. Nie kupuję tego wytłumaczenia - w Carolinie niewiele się zmieniło - mamy Cama Newtona, która wciąż nie ma do kogo rzucać, bo poza Smithem i Olsenem, nie widzę tam klasowych receiverów. Gra biegowa także nie wygląda imponująco. A to, że Panthers wygrali z Vikings to tylko i wyłącznie zasługa Vikings, którzy w defensywie o dziwo nie istnieją, a ofensywą kieruje Cassel, który na tym poziomie nie powinien nawet być backupem. Defense Panthers? Fakt, jest kilka nazwisk, które robią wrażenie i na pierwszy rzut oka ta defensywa wygląda naprawdę dobrze..statystycznie, zwłaszcza przeciwko biegom. Ale patrząc na kalendarz gier Panter, z kim grali? Seattle, Buffalo, Giants, Arizona i Vikings. Z Seattle wyglądało to nieźle, z Buffalo słabo, z Giants wyglądało jak wyglądało, bo Giants wyglądali jak *****, z Cardinals, które nie ma gry biegowej wyglądało to jak *****, z Vikings z Casselem, który myli swoich receiverów z cornerbackami Panter wyglądało to dobrze, bo inaczej nie mogło. Na tym etapie wydaje mi się, że defensywa Panther jest przeceniana. Rams pojechali w dobrym stylu Texans - co najważniejsze życie pokazała gra biegowa Ramsów. Defense w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia, ale taki mecz jak ten z Houston może Ramsów przestawić na inny tor - matchupowo wg mnie Rams wyglądają idealnie na tle Panther i to zarówno ofensywnie jak i defensywnie, dlatego gram Ramsów.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Eli Manning powyżej 295.5 passing yds @1,75 200 yds
betsson
Giants RB Jacobs jest dzisiaj ze statusem Doubtful a oznacza to, że zagra świeżo podpisany P.Hillis. Dodatkowo i tak słaba secondary MIN, osłabiona jest brakiem zdecydowanie najlepszego zawodnika FS Smitha. Eli w 3 spotkaniach z 6 w tym sezonie już przekraczał 300 yds. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj Nowy Jork mnóstwo piłek będzie posyłał górą.
 
shen 408

shen

Użytkownik
http://www.vegasinsider.com/nfl/against-the-spread/
Krótka tabela z podsumowaniem kto i jak w NFL gra przeciwko bukom do tej pory,buki też poprawią swoją ofertę na kolejną część sezonu tam gdzie są ogrywani :;/:.Żeby nie było offtopa Jameis Winston w meczu z Clemson,nygus ma 18lat i jest największym faworytem na Heismana w tym roku.Jaram się tym crackheadem.Jak to mówią special kid :grin: Enjoy
http://www.youtube.com/watch?v=EWatOofMFys
Missourinr 5 w BCS rankings :],no chyba kogoś pogrzało
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Missouri nr 5 w BCS rankings :],no chyba kogoś pogrzało
Wygrali z rozstawionymi Floridą i Georgią , na dodatek są niepokonani.
Za tydzień mecz z South Caroliną.
Z rozstawionych jeszcze - na horyzoncie mecz w domu TexasAM.
Z Texasem takie cuda , że Manziel na zdrowie narzeka nieco po ostatnim meczu
Jak wygrają z SoCal to ta 5 pozycja będzie jeszcze bardziej wiarygodna.
Ostatnia kolejka była w SEC bardzo wymieszana.
SEC to mega wymagająca dywizja jak wiesz.
Pozostałą niepokonaną ekipą jest &#39;Bama w dywizji , a ich jeszcze czeka mega trudny hardkor z LSU.
Miami Hurricanes , FresnoState czy Baylor maksymalnie widziało jedną rozstawioną ekipę.
Fresno póki co nikogo nie ma w kalendarzu z cyferkami.
Wszytskie 3 wspomniane ekipy także z 0 po stronie porażek.
Z czołówki tylko Oregon widział jedną ekipę rozstawioną , reszta 2+.
Tylko ze Ducks jadą większość jak chcą.
Chociaż tyle oddanych punktów z WSU to wstyd , a dwa teraz na horyznocie mają B2B Stanford i UCLA.
Najpierw mecz w domu z UCLA , pozniej wyjazd do Stanford
Jak wygrają ze Stanford to moim zdaniem mają pewne miejsce w BCS Bowlu :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom