>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP



Kilka zasad dyskusji w tym temacie:

1. Żadnych suchych typów - wszystkie &quot;suchelce&quot; , jak również typy z dopiskiem KILKA ZDAŃ NAPISZĘ PÓŹNIEJ będą usuwane.
2. Żadnych pyskówek - dyskutujemy merytorycznie bez osobistych wycieczek.
3. Co najmniej 3 zdania do każdego podanego typu - &quot;niezły rush, fajny pass&quot; to nie jest analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
W przedsezonowym głosowaniu trenerów USA Today - Alabama zdobyła pierwsze miejsce w miażdżący sposób.
Zdobyli oni 58 pierwszych miejsc , drugie Ohio State zdobyło 3 , a jedno miejsce które zostało zdobyło 6-te Texas A&amp;M.
http://www.cbssports.com/collegefootball/blog/eye-on-college-football/22972014/alabama-opens-2013-as-no-1-in-the-usa-today-coaches-poll-top-25
1. Alabama
2. Ohio State
3. Oregon
4. Stanford
5. Georgia
6. Texas A&amp;M
7. South Carolina
8. Clemson
9. Louisville
10. Florida
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
MIA(-2,5) @1,90 20:24
betsson

Ruszamy. Powoli, przedsezonowo ale już bliżej niż dalej do rozpoczęcia sezonu ????
Dallas w tym spotkaniu bez QB Romo, WR Bryant, RB Murray i DE Ware. U Phins nie zagrają WR Wallace oraz WR Hartline, powinny za to zagrać dwa nowe nabytki: WR Gibson oraz TE Keller. Tyle ze znaczących ubytków. Nie są to jeszcze oficjalnie potwierdzone informacje, ale wiele wskazuje, że tak właśnie będzie. Mecz z niedzieli na poniedziałek, więc warto jeszcze do tego czasu pośledzić zmiany w składach. W MIA ogólnie sporo zmian, sporo nowych zawodników, liczę na ich większe zaangażowanie w meczach przedsezonowych, chęć pokazania się trenerowi i tym samym zwycięstwo nad Cowboys.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Fakt, że to mecz przedsezonowy, ale tak czy siak sezon czy przedsezon..uważałbym z tymi Dolphins. Miesiąc, półtora sam byłem w nich zakochany, ale poczytałem trochę i zmieniło mi się nastawienie. Do tego pamiętam te hardknocksy z Miami z zeszłego sezonu - trener do dupy wg mnie.. Philbin knows shit..za miękki, za dużo nacisku kładzie na miłe, nic nie wnoszące rozmówki przy napoju, na treningach też jak duch. Na koordynatora się nadaje, ale na głównego coacha wg mnie kompletnie nie. Do tego Mike Sherman jako off coord - ten koleś 3 lata prowadził Texas AM w NCAA i mając zajebisty potencjał ofensywny nie potrafił nic wyciągnąć z tych chłopaków, absolutnie nic - słabych jechali jak chcieli, ale z dobrymi byli jechani niemiłosiernie - i spora w tym zasługa właśnie Shermana, który był tragiczny na linii. Jak sobie pomyślę, że ma wywoływać zagrywki w NFL to zbiera mnie na wymioty. Do tego LT w Miami - jechany na wszystkie strony, a to kluczowa pozycja w linii. Ogolnie wydaje mi się, że będzie jeden wielki zawód w Miami. Jedynie Tennehill i defense mogą ich jakoś trzymać, ale z tym drugim to też na tyłach może być kiepsko, bo o ile linia i linebacking jest solidny, to secondary przeciętne.
BTW I love football talks and football time !!!!!!!!!!!!!!!! Yihaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ogólnie uważam MIA też za przereklamowaną drużynę ale piszę o tym konkretnym spotkaniu.
Wyglada na to, że DAL zakrają totalnie drugim składem. Ich OL kompletnie się posypała przez kontuzje a wczoraj jeszcze WR Terrance Williams concussion. Pamiętaj, że HOF game jest dodatkowym spotkaniem dla tych drużyn i czekają ich jeszcze 4 spotkania w preseasons, co coach Garrett podkreślał, sugerując lajtowe podejście do tego spotkania. Jak już mówiłem, uważam, że Phins będzie zależało bardziej. Kurs na MIA spada. Dla przyjemności i z tęskonty można zagrać ????
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Kursy na wygranie BCS Nationals Championship z Pinnacle
Rok temu &#39;Bama z kursem w okolicy 6 wygrała , Notre Dame - drugi finalista - kurs w okolicach 35.
Dane dotyczące kursów z ubiegłego BCS-u z tematu z ubiegłego roku
Alabama 3.61
Oregon - 7.840
Ohio State - 8.380
Texas A&amp;M - 15.220
LSU - 16.750
South Carolina - 21.970
Stanford - 21.970
Florida State - 21.970
Georgia - 21.970
Louisville - 21.970
Clemson - 27.210
Florida - 27.210
Miami (FL) - 27.210
Notre Dame - 27.210
Texas - 27.850
Oklahoma State - 32.440
USC - 37.120
Śmieszy mnie kurs na OhioState.
Niby za co oni do BCSu mają trafić ? Za mega łatwy kalendarz , gdzie jakakolwiek ekipa z SEC czy Oregon , a gdzie Ohio State.
Michigan i MichiganState dośc przeciętnie sie prezentują.
Notre Dame raczej też już mega fuksiarskiego sezonu nie zrobi jak rok temu.
Oregon też chyba za niski ten kurs , bo trener z którym w ostatnich latach grali świetnie - odszedł do NFL-u , więc może być różnie.
&#39;Bama - kurs tragedia
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Bama ma łatwy kalendarz, nie mam czasu w tym momencie zerknąc, ale z tego co patrzyłem, to widzę tam perfect season z potencjalnie jedną możliwością wpadki. Co sezon mają najlepszych rekrutów, którym płacą, więc naprawdę ciężko to przebić dodając jeszcze Nicka Sabana. Ohio State tak jak napisał Grzesio. Natomiast strasznie duża różnica kursów między Oregon a Stanford, bo to między tymi drużynami rozstrzygnie się Pac12. Różnie może być, ale w zeszłym roku Stanford gdyby nie porażka z Notre Dame, gdy mieli 4 próby przy polu punktowym i nie wykoszytali, graliby z Bamą. Jeśli jakieś value - to zdecydowanie Clemson - ofense na poziomie jak zawsze tam, w defie też kilku niezłych rekturów, jak SC im sezoni nie zepsuje jak zawsze to kto wie. Louisville, boje się nawet o nich myśleć, ale w tym roku ma dojść jescze RB Michael Dyer. Texas - trener na hot season, spory potencjał, jak wyjdzie to mogą namieszać, ale to wszystko long shoty.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Myśle że kursy dobrze wszystko odzwerciedlaja prócz stanfordu, ten hulk bardzo ladnie sie pokazal w koncowce sezonu, szczegolnie vs oregon i w rose bowl. A bama to znowu reload, zostal i tak lepszy rb czyli yeldon, makaron 3 lata trenował handoffy, już jest w tym ekspertem ???? , najwiecej strat w obronie, ale sabin da rade. Liczę że jakoś mega spadku nie zaliczy texas i Johny Football, ale niestety wiecej przesłanek jest jednak za tym że tak się stanie
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
&#39;Bama w Week 2 jedzie do Texas A&amp;M i 9 Listopada domowy mecz z LSU.
W innycg grach W raczej pewne Winn.
Odnoszę wrażenie , ze komuś w US odbiła sodówka , albo Manzielowi albo dziennikarzom.
Dobra - chłopa młody - dostał Heismann&#39;a to niech popracuje nad psychą , bo w tym sezonie mogą być przygotowani już rywale na jego ekipę i tak łatwo nie będzie.
Ogółem komuś odbija , bo wszędzie JohnyFootball i otoczka w okół chłopaka , to nie NFL , że co Brady czy Manning na każdym kroku [Tewbow Time !!!!] - fakt każdy z nich czymś na siebie zapracował że można o nich nieco więcej mówić , niż o innych.
TexasAM też łatwy kalendarz widzę - poza domem z &#39;Bamą i wyjazdem do LSU 23 Listopada.
LSU jeden z najgorszych kalendarzy - na dzień dobry TCU , później pod koniec Wrzesnia w odstępach dwóch tygodni Georgia i Florida , na koniec w odstępie dwóch tygodni Bama i TexasAM.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
O jeszcze Georgia ma szanse namieszać, ostatni rok Murraya i trzeba pamiętać że w SEC byli bardzo blisko wygranej z Alabama, a i troszkę szczęścia zabrakło + niedoświadczenie wr. Jeszcze mają ciekawą historie o tym OL, co mu trzenerzy wstrzykiwali sterydy w High school i przeszedł już 3 operacje żeby usunąć nadmiar zakazanej substancji z ciała i w końcu po 3 latach NCAA dopuściła go do gry ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Texas AM będzie gnojony w tym roku a Johny Football szybko zniknie. W zeszłym roku mial świetnych liniowych, którzy w tym roku zawitali do NFL. TAk więc nowa linia OL wobec siły Bamy czy LSU to spory problem. W takim razie Bama może przewalić tylko z LSU, a w Texas AM wszystko poniżej dwóch TD nadaje się do gry za grube pieniądze. Georgia chyba sporo straciła i WR i LB i w secondary. Pierwszy mecz będzie kluczowy - Clemson vs. Georgia. Mam nadzieje, że Clemson wygra.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Na Ohio state jest dość wysoki kurs bo zgarneli bardzo wielu bardzo dobrych rekrutów ze szkół średnich przed sezonem,lepszych tylko chyba Alabama zgarneła,grają też w kiepskiej dywizji i mogą jak rok temu Notre Dame zaskoczyć.Wszyscy się jarają Johnny Manziellem bo jest biały i śmiga jak RG3,gdyby był czarny nikt by się nie jarał,ot kolejny RG3 a tak całe US go kocha,rok temu chyba też Texas A&amp;M ograli Alabame na wyjeżdzię więc coś tam namieszają.Louisville z Teddym Bridgewaterem jak dla mnie to może za rok a nie teraz.W BCS pewnie znowu Bama mimo straty wielu grajków kontra jakiś przeciętniak który zaskoczy(South Carolina,Oklahoma State,Wisconsin)
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Wow nazywać south caroline przecietniakiem, poprostu wowww ???? widac że ktoś interesuje się ncaaf i oglada mecze ???? Rok temu byli contenderami z krwi i kosci ale kontuzje qb i lattimora zabiły te nadzieje ???? + maja zawodnika która jara się cała ameryka - Clowneya, który w przeciwienstwie do Manziela jest przedstawiony jako top pick draftu(gdyby nie zasady juz w tym roku poszedlby do NFL)
 
shen 408

shen

Użytkownik
Przeciętniak w sensie ze jest to bardzo dobry zespół tylko ze gra w SEC a w tej dywizji rok w rok jest z 6 zespołów które grając gdzie indziej rozbiłyby każdego a tak odpadają pod koniec sezonu,wiadomo ze połowa drużyn z SEC rozjechała by takie Utah,Boise State czy Notre Dame.Napisałem ze South Carolina to przeciętniak który jak zaskoczy może dojść do BSC więc zanim zaczniesz komentować obczaj tekst bo pomyliłeś kontekst.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
wrzuciłeś zespół ranked 7 w preseason do jednego worka z 24 Wisconsin i przesadzonym moim zdaniem 14 dla Oklahomy State. Z zespołów SEC są 4, jedno miejsce za dzonowym Texasem wiec na prawdę napisanie ze na tle SEC czy jakimkolwiek są przeciętni pokazuje brak wiedzy
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Z Oklahomy State mało kto odszedł do draftu NFL -w sumie tylko ich Rb został wybrany , więc wyniki mogą wziąć górę.
Ofensywa działa jak należy - powrót sporej ilości starterów.
Z defensywą nieco gorzej , ale siła nadal jest w secondary.
Chociaż w kalendarzy z 2-3 porażki mogą sie znaleźć.
Wyjazd do Texasu , dom z Oklahomą i ew. Kansas State.
Sooners mają trenera Stoops&#39;a , ale do NFL powędrował ich QB oraz WR Stills.
South Caroliną niech ktoś opisze wyrażniej , bo Clowney zasłania ewentualne minusy ekipy oraz ubytki z draftu.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jak dla mnie South Carolina to przeciętniak i tyle,wygrali coś kiedyś?Co do rankingów to ranking nie grają,rok temu USC przed sezonem byli nr 1 a coś im nie poszło w sezonie.Bez kitu uważanie za faworyta uniwersytet z South Caroliny przy takich Alabama,LSU czy reszcie lepszych drużyn z SEC które mogą zrekrutować lepszych grajków i sypnąć im wiecej pod stołem to brak wiedzy.Co do South Carolina to kibicuje im,w kalendarzu mają z mocniejszych drużyn tylko Georgie,Floride i Clemson więc mają swój strzał w tym roku,jak przegrają w week 2 z Georgia na wyjeżdzie polecą w rankingach,jak przegraja jeszcze coś to będą kolejnym przeciętniakiem i tyle.Co do Clowneya to ponoć top 3 następnego draftu,DE,drugi Jared Allen zmiksowany z Jasonem Pierre Paulem tylko dwa razy lepszy.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
TEN(-3) @1,90 21:22

Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek. RGIII oczywiście nie zagra ale para WAS QB Cousins, Grossman jak na mecz preseason wygląda obiecująco. Po drugiej stronie, równie ciekawie - Locker i Fitzpatrick dają sporą siłę w ofensywie. Obydwaj trenerzy podchodzą poważnie do spotkań preseasons. TEN Munchak 6-2 z czego 1-1 w week 1 a WAS Shanahan 49-23 i 13-5 w pierwszych spotkaniach.
Secondary Redskins z kontuzjami i dużo gdy zobaczą rookies : CB David Amerson, FS Bacarri Rambo i FS Phillip Thomas. Zagra też prawdopodobnie, wychodzący z kontuzji TE Fred Davis. Wśród Titans, coach zapowiada występ RB Chrisa Johsona, nie wiadomo jednak w jakim wymiarze czasowym.
Wierzę tutaj w dobry występ gospodarzy.

ech.. preseason. Nie pomógł 58 yds rush TD w wykonaniu C2kJ. Na ok. 2 min przed końcem TD dla WAS + 2 pts i po meczu ???? Szkoda.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
@Michael Ellis
Widze , że głód futbolowy w pełni. ;)
Jak niektórzy wiedzą przed nami ostatni sezon na zasadach BCs i wkracza Play-Offs.
Z jednej strony to dobre , a z drugiej odkąd SEC zaczęło dominować parę lat temu jaj z numerkami jakoś nie było większych - komu się należy nr 1 czy nr 2.
Parę ciekawych przypadków jak Houston 2 lata temu czy Notre Dame rok temu tez było.
BCS TOP 50
http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/bcs-top-50-best-era-5-1-171212993.html
http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/bcs-top-50-best-era-10-6-123726250.html
http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/bcs-top-50-best-era-20-11-133129002.html
http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/bcs-top-50-best-era-30-21-122642592.html
http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/bcs-top-50-best-era-40-31-160007465.html
http://sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/bcs-top-50-best-era-50-41-071354973.html
I najciekawsze mecze zbliżającego sie sezonu...
http://sports.yahoo.com/news/ncaaf--college-football-s-most-intriguing-games-of-2013-223220691.html
Oglądał ktoś te spotkania nr 1 i 2 z Topki ?
Warto ?
Oklahome-Boise State oglądałem i jak dla mnie jedna z bardziej epickich końcówek w historii.
Mecz gdzie zdarzyło się prawie wszystko ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
DET(-4,5) @1,90 26:17
betsson

Liczę, że to już koniec niespodzianek jak dla mnie w tym preseason ????
Coach Ryan niespecjalnie dużą wagę przywiązuje do pierwszego spotkania, mając bilans 0-4 i 6-10 we wszystkich spotkaniach przedsezonowych. Jim Scwartz przeciwnie: 12-4 chociaż bardziej preferuje spotkania w 3 i 4 tygodniu. Ze znaczących nieobecności wśród Lions, to brak WR Broyles, DE Jones oraz FS Delmas. Zagra też rezerwowy kicker. Bardzo ciekawni mnie tutaj walka na pozycji RB pomiędzy Bellem a Bushem. Jeśli tylko uniknie kontuzji, szykuje się bardzo ciekawy sezona dla R.Busha.
Wśród Jets zabraknie ośmiu podstawowych zawodników. Praktycznie po jednym z każdej pozycji. Tutaj najciekawiej wygląda walka o rolę podstwowego QB. Coach chwali Sancheza, GM chce by był nim Smith i tylko mam nadzieję, że i tak to nie wystarczy, żeby pokonać Lions ????

NO(-3) @1,85 17:13

Krótko i rzeczowo. Liczę, że Sean Payton jest tak głodny footballu, ze nawet, chwalony przez swojego OC, nowy QB Chiefs Alex Smith, nie będzie w stanie powstrzymać dzisiaj Saints.

HOU @2,01 27:13

Zespoły, które nic nie muszą udowadniać, nikogo nie muszą testować. W brakach i kontuzjach w zasadzie po równo a coach HOU zdecydowanie poważniej podchodzi do spotkań przedsezonowych. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom