>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
QB to dość dziwnie oceniana pozycja.
Na pewno w mojej opinii - bardzo przereklamowana.
Czy to NCAA czy NFL - wiekszosc nagród idzie do nich...
Co do SB to Big Ben ma 2 pierścienie , a jak wiadomo Steelers raczej wygrali je przez defensywę , niż dobra grę Bena.
Po za tym sackowany tez był nie miłosiernie przez jakiś czas...
Po za tym lukascash - nie zapominaj , że media w US cokolwiek związanego ze sportami z miast New York i Boston potrafią ciągnąc dniami i nocami , czasem latami.
Te miasta zwracają uwage i na tych miastach skupia sie uwaga mediów.
Boston w ostatnim dziesięcioleciu pod względem sportowym miał dobry rok.
NE coś wygrało , Red Sox to samo , Celtis i Bruins tez swoje ugrało
West Coast jest chyba zapomniane czasami...
BTW
A Bellichick też swoje maczał w tym jak grało NE , chcoiaż jego pierwsze sezony jako coach nie zaliczał do udanych w Cleveland
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
nie zapominaj , że media w US cokolwiek związanego ze sportami z miast New York i Boston potrafią ciągnąc dniami i nocami , czasem latami.
Te miasta zwracają uwage i na tych miastach skupia sie uwaga mediów.
Boston w ostatnim dziesięcioleciu pod względem sportowym miał dobry rok.
NE coś wygrało , Red Sox to samo , Celtis i Bruins tez swoje ugrało
bardzo słuszna uwaga
zdecydowanie masz rację - dla bostońskich mediów Brady jest niemalże bogiem, do tego stopnia, że audycje radiowe często są cenzurowane..tak cenzurowane...w ten sposób, że o Bradym i Pats można mówić tylko dobrze, w momencie, gdy ktoś zaczyna inną śpiewkę jest odcinany; poza tym co by nie mówić, Brady to naprawdę dojrzały gość - zrobił dziecko fajnej aktorce Bridgette Moynahan, po czym ją zostawił w ktorymś miesiącu ciąży i poszedł dymać Gisele Bundchen, a potem w wywiadach pierdaczył niezapomniane &quot;Im a one woman man&quot;. Żygać się chce. Mało osób też wie jaki Brady ma AIR Yards per Attempts....raptem 3.95. Tak więc Jon Kitna, który ma na tym samym poziomie air yards per att chyba też bedzie aspirował do HOF.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
To w końcu oceniamy jaką jest osobą czy QB? Diffens raczej w ostatnim superbowl runie mu nie pomógł ( byli coś koło 30 miejsca we wszystkich statach). To że AFC od kilka lat jest słabe to wiadomo, chociaż jetsy miał 2 sezony w których dzieki obronie dochodzili do AFC championship game wiec jakos super łatwo brady w tych latach nie miał, &quot; żeby nabić sobie staty&quot;. Też nasuwa się pytanie kim dla Ciebie są dobre drużyny? I zapodał jakiś link do statów, gdzie ma under .500 vs nie i te z playoffow, bo coś cięzko mi w nie uwierzyć ???? , te 3.95 to zasługa systemu którym grają w bostonie, wiec tego raczej nie powinienes używać jako argumentu
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jedno nie wyklucza drugiego, oceniam go po całości. Defense w ostatnim SuperBowl runie zanotował 3 int i fumble recovered - i Pats wygrali w Eagles 24-21 po field goalu Vinatieriego - bo właśnie wygraną w SB nazywamy SuperBowl runem. Natomiast jeśli mówimy o ostatnich porażkach w SB z Giants, to nie wiem jak można twierdzić, że defense nie pomógł skoro w 2012 zatrzymał 8 ofensywę Giants w RG i 3 w Postseason na poziomie 21 ptk, a w 2008 roku zlimitował Giants do 17 ptk.
Co z tego,, że Jets mieli 2 sezony dobre, jak w RG season oddali Bradyemu 45 puntków w jednym meczu, Buffalo 34 i 38, Miami 38 i 41. Faktycznie, masz rację, jakoś super łatwo nie miał, żeby nabić sobie staty ???? .
https://twitter.com/SandoESPN/status/365458932438794241
Mike Sando, jeden z najbardziej poważanych redaktorów ESPN od NFL. Niestety nie mam NFL Insidera, żeby przejrzeć całą tabelę. Tweet z 8 sierpnia tego roku.
http://www.footballnation.com/content/captain-clutch-is-tom-brady-really-great-postseason-qb/22881/
http://www.coldhardfootballfacts.com/content/tom-brady-not-so-terrific/13378/
In the two Super Bowls against the Giants, Brady is 0/13 with an interception on passes thrown 20+ yards.
reszta statów jest ogólnodostępna.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Fajnie fajnie, tylko że QBR liczą od 5 lat, wiec nijak się to ma do jego kariery, staty z Giantsami to pewnie większość rzutow to hailmarries pod koniec meczu, bo jak pisałem w patriots grają systemem short passów. Statami można fajnie manipulować, co zresztą zrobiłeś. To ja też się pobawie ???? . Najwięcej wygranych w playoffac - rekord 17:7
Brady has the third highest career passer rating of all time (96.6) among quarterbacks with at least 1,500 career passing attempts. In 2012, Brady became the first quarterback in NFL history to lead his team to 10 division titles.
Co jeszcze, to może te słynne mizerne statsy z playoff, ano proszę bardzo:
prawie 6k passed, Y/A na poziomie 6.7, TD/INT 42/22, RTG 87.3 plus 3 rushing TD, całe 9 fumbli w tym aż 3 lost !!
Jeszcze taki bonusik ode mnie, 9:4 z takim jednym Manningiem, który raczej w dobrych zespołach grał i jest uważany też za first ballot HOF. Ciekawe ciekawe
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
problem polega na tym, że ja tymi statami nie manipuluje ???? one są takie jakie są i trudno z nimi polemizować, czego zresztą nie robisz ????
staty z Giantsami to pewnie większość rzutow to hailmarries pod koniec meczu
w sumie 3 (słownie: trzy) rzuty na hailmary w obu meczach z Giantami w końcówkach.
jak pisałem w patriots grają systemem short passów
zgadzam się. W innym systemie Brady by się nie sprawdził i w 2013 roku byłby już dawno zapomniany.
Brady has the third highest career passer rating of all time (96.6) among quarterbacks with at least 1,500 career passing attempts.
jako odpowiedź, to co napisałeś
w patriots grają systemem short passów
In 2012, Brady became the first quarterback in NFL history to lead his team to 10 division titles
jaka dywizja, tyle tytułów...nawet Matt Cassel, który nie zagrał żadnego meczu na poziomie college football, wygrał dywizję z bilansem 11-5. Co się stało w Kansas? ???? jak się ma ułożoną drużynę i beznadziejną dywizję, to nawet taki przeciętniak jak Cassel może zrobić wynik, wobec czego osiągnięcia Brady&#39;ego tracą na wartości.
Co więcej, kogo obchodzą osiągnięcia z regular season? Aha, ciebie. To na szczęście nie one decydują o tym, czy ktoś jest wielki czy nie. Liczy się postseason, a tam Brady jest miękką fają.
prawie 6k passed, Y/A na poziomie 6.7, TD/INT 42/22, RTG 87.3 plus 3 rushing TD, całe 9 fumbli w tym aż 3 lost !!
w playoffach liczy się wygrywanie - staty, które podałeś to wynik tego, że Pats mieli przez długi czas top defense w lidze i ich ofensywa spędzała dużo czasu na boisku. Ale z tych statystyk nic nie wynika - w każdym SB, w którym grali Pats Brady&#39;emu dupę ratował defense/special teams, przechwytami lub fieldgoalami z 50yd w śnieżnej wichurze. Pomijam oczywiście fakt, że w każdym SB Brady był OUTPLAYED przez QB przeciwnika. A no i jeszcze ta aferka z podglądaniem - od tamtej pory Pats nic nie wygrali, a Brady w każdym postseason daje dowód swojej przeciętności.
Jeszcze taki bonusik ode mnie, 9:4 z takim jednym Manningiem, który raczej w dobrych zespołach grał i jest uważany też za first ballot HOF. Ciekawe ciekawe
nie za bardzo wiem do czego jest tutaj przywołanie Manninga, ale skoro już przywołałeś jednego Manninga, to przywołaj bilans z drugim w SuperBowl ????

Pomijając natomiast wszystkie liczy, mam również oczy, którymi widzę, co Brady odwala w RS, z czym nie próbuję polemizować, ale widzę również co Brady odwala w postseason i tego nie da się żadnymi cyferkami zamglić. Ostatnio z Ravensami wyglądał gorzej niż debiutant RGIII z kontuzjowanymi kolanami w meczu z Seahawks. Facet wymięka niemiłosiernie, nie radzi sobie w najważniejszych kluczowych momentach, w których to od QB zależy 80% powodzenia. Tak było w SB z Giantsami, tak było w drugim SB, tak było ostatnio z Ravensami, co zresztą widziało sporo osób. Co innego Manning..Eli Manning - on wygral Giants dwa razy SB...
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Jak liczy się wygrywanie w playoffach a nie staty, to Brady jest najlepszy, bo ma ich najwięcej. Teraz napisz, że jednak te staty się liczą. Cassel po odejsciu do kansas zrobił 10:6 i zrobił PO co mu sie w NE nie udało. To co Eli może wygrywać obroną, a Tom już nie, oba mecze wygrali po niezłym farcie, bo nie powiesz mi że ten drop Welkera i catch manninghama to czysty skill mlodszego manniga ???? , a i próbka za mała by powiedzieć który lepszy. W wypadku starszego jest spora i pokazuję że jednak z dobrymi zespołami Tomek wygrać potrafi. 2008 kontuzja, w 2009 pierwsze zwycięstwo w historii Ravens nad NE, zdarza się. W 2010 dość spory upset z jetsami, no ale ta obrona była wtedy świetna. 2011 osiągniety superbowl i 1 catch welkera od zwycięstwa. 2012 przegrana z Baltimore, które wygrało potem superbowla, a Brady był bez swojej najlepszej broni w ataku Gronka hmmm no faktycznie beznadziejny jest w playoffach. Wymieniam te, bo od nich liczy się QBR
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zapomnialem ze ciezko u Ciebie z mysleniem i wszystko trzeba jak chlopu na miedzy wiec napisze jasniej..w playoffach liczy sie wygrywanie Superbowl..bystroscia nie grzeszysz ale to powinno byc w miare oczywiste. Haha..gdyby welker zlapal..co z tego gdyby zlapal jak nie zlapal...gdyby brady rzucil kurduplowi nizej..mozna tez powiedziec gdyby brady nie rzucil inta do linebackera..a gdyby eli rzucil wiecej 3rd conv..co za pierdzielenie gdybanie..tak..pilka do manninghama to skill manninga..miedzy dwoch obroncow przy linii bocznej idealnie rzucona to skill qb mogl przeciez przerzucic w stylu bradyego lub niedorzucic..ogladalismy chyba rozne mecze skoro giants wygrali na farcie bedac caly czas w meczu..a jesli nawet to manning zrobil wszystko zeby jego druzyna wygrala a brady..brady nie zrobil nic..a co do porazek to nie chodzi o sama porazke tylko o jej styl..mierny bez walki ze spuszczona glowa i pelny frustracji czego przykladem byla uniesiona noga na eda reeda przy slidzie bradyego.
Jets moze mieli defense swietny ale to nie przeszkadzalo patson wsadzic im 45ptk w regularze..tylko jakos w playofach gdy stawka wysoka tom nie dal rady. To samo dwa sb z giants czy z ravens a to ze gronka nie bylo to troche smieszne wytlumaczenie..wczesniej tez go nie bylo i nie mieli z tym problemu. Argument o tym ze total qb ranking od 2007 roku tez troche slaby..4 lata w nfl
to duzo dla doswiadczonego hof qb
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 146

bart1110

Użytkownik
Widzę gdy kończą się argumenty trzeba przejść na jakieś osobiste wycieczki i obrażenie innych ???? . Ja nie będę się zniżał do tego poziomu, szkoda że nie umiesz zakończyć dyskusji z klasą. Fajnie by było również gdybyś potrafił zaakceptować fakt, że ktoś może mieć inną opinię niż ty. Brady jest HOFem w oczach większości, świadczą o tym jego statystki ilość zwycięstw, argumenty że ostatnio nie wygrywał też są jałowe, bo nikt nie powtórzył zwycięstwa w superbowlu w ciągu tych 5 lat, a skoro tylko takie zwycięstwa się liczą według Ciebie,to cienko, chyba nikt do HOF się jednak nie dostanie. Też twierdzenie, że wygrał mu te superbowle Viniateri jest bezsensu, bo jednak z tego co wiem nie kopał 90 yarderow, ba nawet 50+ nie kopnął. To że miał dobrą obronę to też nie jego wina. Wielu było przeciętnych QB ze świetnymi obronami, jednak tylko Brady wygrał 2 razy z rzędu ???? w tym 3 razy w ciągu 4 lat. Ale oczywiście nie miał z tym nic wspólnego.
Ja przedstawiłem swoje argumenty dlaczego moim zdaniem Brady jest Elite QB, a nie średniakiem tak jak ty twierdzisz. Szkoda, że nie mogłeś utrzymać poziomu kulturalnej dyskusji i ja jej nie będę kontynuował jeśli tak to ma wyglądać
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Aż nie moge sie doczekać , chociaż pierwszy Week to przeważnie spotkania mniej znaczące w końcoworocznym kontekście , ale na przykład Georgia-Clemson raczej nie będzie można odpuścić ????
To już jutro, koniec długiego oczekiwania na początek nowego sezonu NCAA:spokodfhgfh::browar565::jupisdfgdfg:
O ile faworyt do ogólnego tryumfu wydaje się być jeden to przy tak wysokich kursach na resztę drużyn, trzeba poszukać czegoś ambitniejszego ????
Wszystkie oczy będą zwrócone na South Caroline, gdzie Gamecocks jako 1 poważniejsza drużyna rozegrają swój mecz, po czym 2 dni później rywale z tego samego stanu Clemson popieszczą się z Georgią.
Mecz Georgia@Clemson powinien być najciekawszym wydarzeniem 1tygodnia. Dwie drużyny z aspiracjami conajmniej mistrzostwa swojej dywizji, a kto wie, może coś więcej.
O ile zaczynać od porażki sezon nigdy nie jest dobrze, zwłaszcza w takim systemie jaki panuje w NCAA, to uważam, że porażka Georgii zaszkodzi im zdecydowanie mniej niż Clemsonowi (nieznacznie wyżej oceniam szanse Cle). Kluczowym meczem sezonu Georgii jest mecz w następnym tygodniu z wspomnianą już S.Caroliną. Jeśli ich pokonają - a z pewnością będą faworytami(myślę 6-7pkt) to droga do mistrzostwa SEC West będzie znacznie uproszczona. Wybitnie łatwych meczy za wiele nie ma, ale najtrudniejsze mecze wewnątrz SEC mają u siebie (S.Car, LSU, Florida).
Główni i w zasadzie jedyni przeciwnicy którzy mogą powalczyć o wygranie SEC West to Florida i S.Carolina.
Florida nie dość, że mnie nie przekonuje, to zafundowano im najtrudniejszy(?) na papierze terminarz w całej lidze. Solidna obrona i utrudniający życie QB to troche za mało żeby wygrać 10-11 meczy przy tym terminarzu.
Życie South Caroliny zapowiada się znacznie przyjemniej, poza meczem @GEO, mają kilka wyjazdów do słabszych drużyn z SEC które spacerkami być nie muszą, Floride u siebie i Clemson na koniec także u siebie.
Kluczem zatem do trymfu wydaje się być mecz z week2 który myślę, że wygra Georgia i to ona sięgnie po mistrzostwo SEC West i dzięki temu zagrają o mistrzostwo SEC na pobliskim stadionie w Atlancie. Myślę że śmiało można założyć że zwycięstwo w tymże meczu da miejsce w meczu finałowym BCS.
Przeciwnik? No cóż, ciężko postawić jakiekolwiek pieniądze, że nie będzie to Alabama. Drużyna która w każdym meczu będzie zdecydowanym faworytem problemy może mieć jedynie @Tex A&amp;M, lub u siebie z LSU.
Ale to właśnie Georgia moim zdaniem ma największe szanse opykać mistrzów z Bamy. Grając praktycznie u siebie, przez ostatnie 2lata stawiali spory opór faworyzowanym grajkom z Alabamy i niewiele zabrakło na dobrą sprawę a to oni by grali z Notre Dame w poprzednim sezonie. Do trzech razy sztuka zatem :)
Z każdym innym przeciwnikiem, o ile Alabamie powinie się noga(LSU,A&amp;M) Georgia będzie faworytem i przy 1 góra 2 porażkach(Clemson?FLA?) widzę ich w ostatnim meczu sezonu ????
Inne drużyny które mogą się tam znaleźć:
-Ohio State - wydaje się to być naturalny przeciwnik. Wysoko rozstawiona drużyna, lajtowy terminarz w sam raz żeby Braxton Miller powalczył o Heismanna. Drużyna mozolnie wygrywająca swoje mecze, ogranie Michigan i perfect season kluczem do ich sukcesu
-Mistrz Pac 12, Oregon z nowym trenerem, nie sądze żeby miało to wielkie znaczenie w tym sezonie, system ten sam, obrona produkująca dużo turnoverów, ofensywa w praktyce nie do zatrzymania. #2 za Alabamą w większości &quot;power rankingów&quot;. Termiarz dość korzystny poza jednym meczem.
Jedyny sensowny przeciwnik - pogromca Kaczek z poprzedniego sezonu, znana z twardej obrony i wielu zwariowanych formacji z kilkoma TE,RB Stanford. Bardzo solidna drużyna, trudniejszy terminarz od Oregonu, ale najważniejszy mecz z ORE grają u siebie. Ciężko pokusić się o wskazanie zwycięzcy tego meczu.
Jeśli Ohio St. będzie niepokonane to i tutaj żadna drużyna nie może przegrać jeśli mają zagrać o mistrzostwo.
-Mistrz ACC; Wspomniany wyżej Clemson i Florida State powalczą o wygranie. Dwie solidne drużyny, mecz bezpośredni grany w Clemson powinien mieć kluczowe znaczenie dla wyniku całej dywizji. Florida St. jedyna drużyna z wybranych przeze mnie która ma nowego QB(EJ Manuel w nfl), znanego głównie z filmików youtubowych prezentujących siłę rzutu. Jeśli precyzje ma podobną do swojego poprzednika, grając z tym OL i świetną - jak na nie SEC standardy ???? obroną Florida State powinna zagroźić Clemsonowi.
- LSU, Texas A&amp;M; obie drużyny skazane na pożarcie Alabamy. Johny Fotball i zamieszanie wokół jego offseasonowych zajęć, pozbawiony kilku zabawek w OL i strasznie drętwy QB LSU którego błędów bardzo dobra reszta drużyny to może być duuużo za mało na Bamę
- Louisville; terminarz, terminarz, terminarz http://bleacherreport.com/articles/1573510-ten-easiest-college-football-schedules-2013-version/page/11
Mistrzostwo dywizji @1.61(b365) perfect season wydają się być pewne, wypromowanie Bridgewatera i spore szanse na Heissmana. Oczywiście jest to słabsza drużyna od wyżej wymienionych i mimo banalnego terminarza to on może się okazać ich największym przeciwnikiem. Wszyscy muszą przegrywać i to po 1-2 razy, inaczej 12-0 nic nie da. Przypadek TCU czy Boise z poprzednich lat.
- Texas Longhorns, Oklahoma State; lekka dywizja, Sooners się reloadują, Texas gorzej w obronie grać niż rok temu chyba nie może ???? Oklahoma State to taki troche biedniejszy Oregon ofensywnie ze znośną obroną. Perfect season koniecznością żeby zagrać w finale.
- Notre Dame; bez żartów ????
Od wszystkich wymienionych wyżej drużyn poza Oregonem (vamos Stanford) wyżej cenię sobie Georgie, 13powracających starterów w tym QB, faworyzujący terminarz pozwalający na wtopę z Clemsonem, zachęcający kurs.
Podsumowywując; uważam że Georgia Buldogs wygrają NCAA w tym sezonie, ponieważ dysponują najfajniejszą maskotką w kraju (Oregon, Florida State - jesteście blisko ale to jeszcze nie to)
http://ahotmama.files.wordpress.com/2010/10/uga1.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=dk26oDtFWkw
Wywiady, kamery, klimatyzowana buda, tak tylko w Gruzji;)

Georgia Buldogs to win National Championship @23 betway
PS 1. Louisville to win ACC @1.67 Bwin ; over 10,5 wins @2 b365
PS 2. Tom Brady jest zajebisty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
South Florida ?
Jeśli mówisz o Manuelu to on opuścił Florida State Seminoles i raczej właśnie upatrywał by wyżej FS niż USF.
Po drugie Ohio State może zostać wykolejne w meczach z Wisconsin , Northwestern lub z Michigan.
Dla mnie o kilka miejsc w rankingu za dużo jak pisałem lub jak pisał lukascash wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
punkt dla Grzesia ???? oczywiście Florida State
Fajnie że ktoś doszedł aż tak daleko w czytaniu tego eseja ????
Ja też uważam, że Ohio State jest za wysoko, ale co poradzimy ???? ranking bazowy (przedsezonowy) jest jaki jest i to do niego będą wszelkie korekty prowadzone. Przynajmniej jeśli chodzi o Associated Press
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 146

bart1110

Użytkownik
Fajny esej Juan ! Dla mnie też Georgia to co najmniej SEC Championship robi i w końcu Murray musi się przełamać i wygrać Alabamą. To jest jego ostatnia szansa, skład mają fajny, on już doświadczenie sporo i rok temu był bardzoo blisko pomimo mega prowadzenia przegrali. Niestety Sabin zmienił taktykę i Yeldon + Lacy pobiegali sobie po nich. W tym roku to Georgia ma super sopha na pozycji RB i podobno kandydata do Heisman Trophy. Liczę na buldogi w tym roku i Murraya.
Za to Oregon bez Kelliego, moim zdaniem skończy jak Saints bez Peytona. Chociaż Mariota fajny i black mamba też, to sporo zawodników z tej obrony, która była spoko i jak napisał Juan powodowała sporo TO, odeszło razem z trenerem do NFL. Poczekamy zobaczymy
Za to Stanford też lubię, szkoda że rok temu Hulk nie grał od początku bo kto wie gdzie by zaszli ???? . Fajne te paczki z TE mają i oczywiście twarda obrona. Jeśli zatrzymają kaczki jak rok temu to kto wie
Ohio State też ciekawie, wygrać ostatni mecz z Michigan i powinien być koleiny perfect season, a z takim terminarzem nie powinno być to trudne. I ten Braxton Miller, to będzie frajda do oglądania w tym sezonie ;)
Terminarz drużynki Bridgewatera faktycznie zabawny i szansę na Heismana są, wystarczy zrobić kosmos numerki na cieniasach, ale pewnie nikt ich nie będzie lubił jak Boise State
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Jakies typy Panowie na dzisiejsze popoludnie?
Dobrze wyglada dzis Ohio State -34. Ponadto zastanawiam sie nad Toledo +22,5.
Jak na razie tylko &quot;poranna sesja&quot;.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Pogrywam Louisiane Tech +13.5
Głównie kieruje sie opinią Amerykanów , którzy twierdzą że linia za duża/za mała..
LSU też chyba rusze , ale ML @ 1.50
LSU ma jeden z najcięższych kalendarzy w tym sezonie.
Poczatek sezonu z TCU na neutralnym terenie , dwa cięzkie mecz w domu z Florydą i Texasem A&amp;M oraz wyjazdy do Alabamy , Georgii i Ole Miss.
Jak widać 2 porażki jak zrobia to i tak moim zdaniem powinni być w TOP 10 , max. TOP 15.
Będzie to mecz z cyklu one-possesion games.
They went 5-3 in one-possession games in 2012, 1-0 in 2011 (a major outlier), 6-2 in 2010, 5-2 in 2009, 2-2 in 2008, 4-2 in 2007, 2-1 in 2006, and 4-1 in 2005.
Jak widać za obecnego trenera - Miles&#39;a - nie mają bilansu na minus w takich spotkaniach.
O ile defensywa co roku prezentuje się świetnie i nie ma z nimi problemu , o tyle z ofensywną wygląda to nieco gorzej.
Nowy ofensywny koordynator , na dodatek ich QB jest średnio rozgarnięty.
Ciężko stwierdzić kto jak zagra.
Rok temu ofensywa LSU mnie nie przekonywała zbytnio , zobaczymy co z nowym koordynatorem wymyślą.
Dla ich QB ostatni sezon aby sie pokazać przed draftem.
Wcześniej byłem przekonany do LSU , jak zacząłem czytać więcej to juz tak średnio.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kup sobie 0.5 ptk żeby mieć key number w postaci 2 TD.
Jeśli chodzi o LSU to różnie może być. ZaMiles wygrywają inauguracyjne mecze, ale TCU to nie przelewki, choć i tak uważam, że LSU to wygra. TCU w offseason sporo zawirowań w postaci odejścia dwóch ważnych (lub nawet wecej) zawodników - strasznie słabo wygląda LB corps, gdzie mają słaby depth. Paschall też mnie nie przekonuje, a ich offense w 4 ostatnich meczach poprzedniego sezonu bardzo słabo wyglądał. Co do LSU i nowego off koordynatora Cama Camerona (wczesniej Ravens) to wiemy jedno - strasznie konserwatywny - będzie sporo biegania i to nie byle jakiego + sporo krótkich podań, więc Mattenberg może wyglądać lepiej. Jak pamiętam TCU z różnych spotkań, m.in z bowla z Wisky, nie lubią tego typu gry. Do tego problemy z lb tez nie wróżą. Kurs ML też słaby, do tego czytałem opinie, że TCU w meczach przedsezonowych wyglądało całkiem nieźle, więc cholera wie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Zakłady na takie mecze jak TCU-LSU czy Clemson-Georgia w pierwszej kolejce kiedy nic jeszcze nie wiadomo poza tym ponoć wszyscy są wyśmienici to strata hajsu jak na moje.Clemson-Georgia to ponoć jakaś stara rywalizacja,do tego Boyd kontra Murray dwóch QB co za rok zagrają w NFL,jak już coś to over 71 1,90 ✅ 38-35 z bet365 można spróbować bo zapowiadają się ofensywne fajerwerki w tym meczu,Ofens Clemson jest ponoć bardzo zgrany do tego defensywa Georgi straciła 7 grajków w tegorocznym drafcie NFL więc sporo punktów prawdopodobnie padnie.W meczu TCU-LSU faworytem jest LSU ale TCU to nie są ministranci z teksasu a po 1,50ML nie warto ryzykować.2 raczej pewne typy na rozpoczęcie sezonu niżej.
Oregon-Nicholls State 1(-58,5)1.90 bet365 ✅ 66-3
Któtko bo niema za bardzo o czym pisać.Oregon rok temu rozjechał Nicholls state 77-3 na własnym terenie.Nicholls state w 2 ostatnich sezonach bilans 2-20,najgorsza defensywa w jednej z gorszych dywizji tj.southland conference,średnio tracąca 38 punktów na mecz i 455 jardów.W tym meczu jak dobrze pójdzie stracą 2 razy tyle.Typowy mecz na podbicie statystyk dla Marioty i spółki
Baylor-Wofford 1(-29,5)1,90 bet365✅ 69-3
Ofensywa Baylor 2 lata temu z RG3 była drugą ofensywą w całej NCAAF,rok temu już bez RG3 też była druga w całej NCAAF,w tym roku jak na moje też powinno być podobnie.Baylor w ostatnich 15 z 19 spotkaniach zdobyło ponad 40 punktów,dodatkowo mają świetny kalendarz w tym sezonie,największych faworytów Big12 mają chyba od 8 kolejki więc powinni piłować statystyki do tego czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Lousiana Tech -3 [1-4 bilans] w turnovers , przy czym 2 straty blisko pola punktowego rywali z czego mogły być jakieś punkty.
Gdyby sie postarali i wyszłoby bez strat to byłoby na styku..
NC State solidnie od początku i następnie kontrolowali zegar.
Jak widać u buków dobrze była linia wyszacowana odnośnie tego meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom