>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
dobra sezon wkrótce rusza, więc kilka słów komentarza..miałem to zrobić w formie video, ale jednak będzie to słowo pisane..mówione zostawię na później
AFC South
1. Texans
2. Titans
3. Colts
4. Jaguars
Taką kolejność widzę na koniec RS. Ciężko spodziewać się, że Texans nie wygrają dywizji, choć mam jakieś dziwne przeczucie, że ta drużyna miała moment, w którym mogła coś osiągnąć (mecz z Ravens w PO I TJ Yates jako QB). Schaub przerażony przeciwnikami mocniejszymi. Prawdę mówiąc nie wiem, co się z nim dzieje. Gra biegowa raczej będzie na poziomie - Foster to Foster, choć zakładam, że będzie gorzej niż było, a Tate ma contract year i też ma mieć sporo gry. Receiverzy - jakoś średniawo - Andre Johnson jak zwykle po 3 tygodniu będzie narzekał na jakąś kontuzję, bo to już norma, a Hopkins preseason miał fajny, ale concussion po którym okazało się, że wcześniej już jedno miał, raczej pozytywnie nie wróży. Końcówka poprzedniego sezonu pokazała, że Texans to bardziej kolos na glinianych nogach niż jakiś potentat. Dlatego 10-6 im wróżę i będzie ciężko w dywizji.
Titans - nie wiem czemu, ale coś mi mówi, że Titans zaskoczą. Skład mają odpowiedni. Locker w preseason nieźle, linia ofensywna też ładnie pracowała, defensywę jakby nie patrzeć mają underratową. Szkoda, że pozwolili odejść Cookowi, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. 9-7 dla Titans..i może to jest będzie sezon powtórki z rozrywki dla Chrisa Johnsona.
Colts - sezon się zmienił, ale ja zdania nie zmieniam. Colts są wg mnie overrated. Wygrali kilka spotkań w końcówkach, głównie dzięki bierności przeciwnika, więc ten bilans z zeszłego roku nieco lepszy niż powinien być. W tym roku zejdą na ziemię. Może nie jestem zbyt obiektywny, ale jak mam być obiektywny, skoro to moja subiektywna ocena :p. Bez gry biegowej będzie ciężko. 8-8 dla Colts
Jaguars - niby wiele się zmienia i wszystko wraca na lepsze tory, ale jeden offseason to za mało, żeby tak słabą drużynę zmienić w jakiś realny projekt. Nie mniej jednak uważam, że Jags będą groźni. Wygrać może nie wygrają dużo, ale w meczach będą często w grze i nie lekceważyłbym ich zbyt wcześnie. 3-13 i może za rok coś więcej.

AFC West
1. Broncos
2. Chiefs
3. Raiders
4. Chargers
Z tym składem, kalendarzem i dywizją Broncos nie powinni mieć problemu z wygraniem. W RS jak zwykle będą prać kolejne drużyny, by następnie przegrać w playoffach - norma. Przepłacili Welkera, bo to przeciętniak. W Pats żył w symbiozie z Bradym - jeden pomagał drugiemu i sprawiał, że drugi wyglądał dobrze. Manning ma więcej opcji i jest zdecydowanie lepszym QB niż Brady, więc Welker sporo pobiega bez piłki, a w najważniejszych momentach i tak nie łapie, więc co za różnica czy jest czy go nie ma. Bilans podobny jak rok temu 12-4/13-3.
Chiefs - Andy i jego wąs próbują teraz w Kansas City. Kansas może okazać się znacznie lepszym miejscem dla Reida. Poukładany zespół, biały QB, mniej lamentujących pusiaków i lepszy defense. Stać ich na 9-7.
Raiders - mam wrażenie, że tej drużynie potrzeba przede wszystkim jakiejś rozsądnej kadry zarządzającej, bo poziom szamba przekracza już stany alarmowe. Mam nadzieję, że prędzej niż później znajdzie się ktoś kto to wszystko ogarnie i wprowadzi jakiś sens i logikę do tej organizacji. Jedną dobrą decyzją jest Pryor na QB. Gorszym od Flynna być nie można, więc to już sukces. Pryor potrafi biegać, rzuca trochę gorzej, ale myślę, że Raiders mają większe szanse z nim niż z Flynnem. 4-12 to max.
Chargers - Czy Rivers ma coś jeszcze w baku? Nie wiem, ale obawiam się, że nie. Nie zdziwię się jak rzuci więcej INT niż TD w tym roku. Defense grał solidnie i trzymał w grze, ale offense nie stawał na wysokości zadania. Przeciętni receiverzy, przeciętni rb, &quot;Woodcock&quot; dla im flexa, ale to chyba za mało dodając coraz gorszego QB. Chyba ciężkie czasy dla Chargers. 4-12

AFC Norht
1. Bengals
2. Ravens
3. Steelers
4. Browns
Bengals mają wszystkie elementy, żeby to był ich sezon - dobry underratowy? defense, offense na papierze też wygląda bardzo dobrze - gra z dwoma TE, receiverzy Green, Sanu, Hawkins, running backy BGE czy Bernard. Factorem niewątpliwie będzie, jak zdążył zauważyć Bart, Dalton. Od niego będzie się wszystko zaczynało i na nim kończyło. Nie wymagam od niego żadnych fajerwerków, a jedynie chłodnej głowy i braku głupich strat. Sytuację ma komfortową w jakimś sensie - presja spora, ale ma też za sobą dobrą defensywę, która może go ratować z opresji. Nie wiem skąd w Cincy takie zamiłowanie do rudych i ograniczonych rozwojowo w znaczeniu footballowym quarterbacków, ale jest jak jest i trzeba to zaakceptować. Make or break season dla Bengals z Daltonem...żeby za kilka lat nie okazało się, że para Dalton-Green to powtórka pary Palmer-Johnson..czyli przeciętny QB i ponadprzeciętny receiver. Kalendarza też nie mają jakiegoś trudnego, więc typuje 12-4 dla Bengals.
Ravens - mistrzowie z zeszłego roku powinni powalczyć o dywizję - jeśli chodzi o RS to nie przewiduję regresu i typuję ich na 10-6. Lewis odszedł na emeryturę, Reed do Texans, ale są młodzi gniewni, którzy powinni ich z powodzeniem zastąpić - Ozzie Newsome to kapitalny menago. Całe to gadanie o tym, że Ravens są osłabieni jest nieco śmieszne. W zeszłym roku w połowie RS, kiedy Ravens mieli kryzys i bilans na poziomie .500 wszyscy sobie nimi wycierali dupę twierdząc, że ta drużyna jest za stara i nic nie osiągnie.Ravens sięgneli po SB, teraz był offseason i te same osoby, które wcześniej twierdziły, że starość nie radość, teraz kłapią dziobami o tym, że Ravens są mocno osłabieni bo nie ma Lewisa i Reeda. Give me a break. Brak Pitty i Boldina może być odczuwalny, ale myślę, że Flacco zrzucił z siebie presję i będzie dobrze a defense będzie w Top10 ligi na nowo.
Steelers - nie wiem co o nich myśleć, ale mam wrażenie, że Steelers się już skończyli. Nie wróżę nic dobrego tej drużynie w tym roku - słaba linia ofensywna, chyba najsłabsza od lat, brak gry biegowej, wszystko będzie zależało od umiejętności unikania sacków przez Bena, ale to chyba za mało na postseason. Defense tez starszy o rok, nie wiem czemu pozwolili odejść cb Lewisowi, który grał twardo i miał sporo zbić. Saints przyjęli go z pocałowaniem ręki. Mike Tomlin też chyba stracił entuzjazm pracy. Ogólnie mam wrażenie, że brak w tej drużynie jakiekolwiek energii, która mogłaby ich ponieść przez sezon. Patrząc na poprzedni sezon, nie widać, żeby Steelers w którejkolwiek formacji się poprawili, więc dlaczego mieliby mieć lepszy bilans? Dla mnie powolny upadek i bilans 7-9.
Browns - sporo nowej energii wraz z nowym właściecielem i całym sztabem trenerskim i managerskim. Najlepszą rzeczą jaka przytrafiła się tej drużynie w ostatnim okresie było wywalenie Holmgrena, który o byciu GM wiedział tyle, co ja o układzie odbytniczym lancetnika. Zresztą jego wybory draftowe gdy był w Seahawks najlepiej o tym świadczą, bo poza Shaunem Alexanderem i Stevem Hutchinsonem, reszta to jakieś no name&#39;y. Lombardi gorszy nie będzie, bo gorszym byc się po prostu nie da. Chudzinski i Turner to dobry hire i Browns powinni mieć progres. W jeden offseason contenderem się nie staną, ale o 3 miejsce powalczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 146

bart1110

Użytkownik
Ja się obawiam, że red rocket nie wytrzyma presji, cały offseason się tylko mówi jak to są najlepszym zespołem w dywizji. A on rok temu zrobił regres, rzucał w ciemno do greena w triple coverage i zdziwiony, że nie zawsze łapał. Dodatkowo running game dość przeciętne. Ten młody diff fajny no ale kurde, mają w dywizji ravens i pitts z którymi on road to jeszcze chyba nie wygrali. A wyżej sobie cenie Tomlina( i Lebeau) i starszego Harbough niż Lewisa. I te obawy rudym powodują, że również wyżej cenie nawet Flaczka i Bena. Trzeba też pamiętać, że Troy i clark męczyli się rok temu z kontuzjami a to są serce i płuco obrony z heinz field. Mogą powrócić do złotych lat, bo dla mnie harrison był overrated. Za to ravens musza udowodnić, że kasa wydana na rice i flaco nie została wyrzucona w błoto i pokazać, że teraz atak będzie ich główną bronią nie obrona
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
AFC East
Jzzzzz..nienawidzę tej dywizji ????
1. Pats
2. Jets
3. Bills
4. Dolphins
Co tu pisać o Pats - każdy ich doskonale zna. Dla mnie są przereklamowani - po prostu organizacja drużyny jest na wyższym poziomie niż w innych ekipach - Patsów porównałbym do Niemców w piłce nożnej - wszyscy grają, ale zawsze wygrywają Niemcy, czy grają dobrze czy źle. Dlaczego? Bo są dobrze zoorganizowani, mimo że inne teamy mogą mieć większy potencjał etc. Pats nie wygrywają zawsze, ale ich wygrane wystarczą do wygrania słabej dywizji i gry w playofach, gdzie konfrontacja ze zwyciezcami innych dywizji kończy się zazwyczaj kompromitacją przed własną publiką. Belichik ma jedną ciekawą cechę - ze słabych zawodników potrafi zrobić bardzo użytecznch zawodników np. Brady, który robi za all stara czy Welker..o jednym i drugim usłyszeliśmy tylko dlatego, że grali lub grają dla Pats. W innym wypadku byliby nonamemai. Welker kłapie dziobem, ale w Denver będzie bustem. A Brady..Brady będzie miał się dobrze, bo nigdzie nie odejdzie, a zamiast Welkera dostał Amendole, bijącego Wesa na głowę umiejętnościami. Gronka nie ma, ale jest kolejny no name Sudfeld. Dla Pats trochę szkoda, że Belichik nie potrafi zrobić z dobrych zawodników jeszcze lepszych, a często niestety dzieje się tak, że dobry staje się gorszy. No ale to taki urok Patriots - nikt im nie zagrozi. Kalendarz świetny, a mimo to aż 6 porażek.10-6.
Jets - rozwala mnie ten talking o Jetsach. Jets are good football team!!!!! z Revisem czy bez niego. Nie lubię ich, ale to nie zmienia faktu, że jak zwykle mamy do czynienia z overreakcją na pewne rzeczy m.in. Sancheza, odejscie Revisa etc. Czasami mam wrażenie, że Jets to JAgs. Ale tak nie jest. 8-8 i Rex out, bo to poniżej oczekiwań.
Bills - nowy sztab trenerski, nowy QB, sporo zmian. Lubię Billsów, ale na sukces trzeba poczekać. Mają niezły szkielet drużyny, na którym mogą budować, więc trzeba dać im czas. Kilka razy zaskoczą, pozytywnie i negatywnie, i to wg oni będą prawdziwymi decydentami kolejności w tej dywizji.6-10
Dolphins - tak bardzo jak ich lubię tak bardzo ich nie lubię. Wallace&#39;a przepłacili, bo gościu czerpał ze źródła Bena. W miami Bena nie ma, jest Ryan, a Ryan nie jest Benem. Piłka jedna czy druga się trafi, ale rewelacji nie będzie. Jake Long odszedł, a razem z nim jakiekolwiek nadzieje na sukces. Philbin nie ma pojęcia o pracy head coacha - ciepłe pieprzenie z kubkiem w ręku, takie klapanie się po gołym tyłku. OC Sherman z Rams kiedys powinien wygrać SB, gdyby nie słynna afera szpiegowska z udziałem Patsów, ale Sherman stracił gdzieś magic touch. Był w TExas AM, miał mega talent w ofensie i nic nie osiągnął. Tutaj będzie podobnie. 4-12 i Philbin i Ireland out.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
shen 408

shen

Użytkownik
Też nie jaram się Dolphins którzy ponoć mają być świetni w tym roku,wywalili masę hajsu na Mike&#39;a Wallace&#39;a i chcą podbić NFL z Lamarem Millerem i Ryanem Tannenhilem,no niech się w głowę jebną.Wild Card najwyżej.Z AFC zespołem który może zaskoczyć jest Tennessie Titans wg mnie.W Offseason wzmocnili OL.W Preaseason Locker wyglądał przyzwoicie,jak dobrze pójdzie Chris Johnson może odpalić jak 2 lata temu i mogą zaskoczyć.O Jetsach się nie wypowiadam,każdy przepowiada im coś pod 3-13 w tym roku no ale jakotaką obronę mają pod wodzą Rexa.Mark Sanchez też najszybciej w week 3 zagra,jeśli w ogóle,jak Geno Smith zaskoczy może być ciekawie,tylko kogo tam w ofensywie mają?Holmes.Kerley,Hill,Ivory,Powell.
AFC East-Patriots,AFC West-Broncos,AFC South-Texans,AFC North i Wild Card-3 drużyny z AFC North.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ray Rice powyżej 69.5 @1,78
Ray Rice to score a Touchdown @2,45
betsson
Nie ma Von Millera, Dumervill w BAL, po prostu raj dla Ricea ????
Ravens muszą zwalniać grę, tak aby Manning i jego super ofensywa byli jak najkrócej na boisku. Tym samym przewiduję sporo gry po ziemi, RB Ravens będzie kluczową postacią w dzisiejszym spotkaniu. Rice miał udane ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami, bo zanotował 30 prób i 131 yds oraz 1TD. Ale były to już playoffs. W zasadniczym sezonie tylko 38 yds na 12 prób. Wcześniej już było lepiej. 27 prób/133yds/2TD w 2010r. i 23/84/1 rok wcześniej. W obu tych spotkaniach łapał także 4-5 podań na 24-25 yds.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
W temacie jakby na razie cisza a juz za 2 godz nowy sezon NFL. Na dzisiejsza noz tylko 1 spotkanie Baltimore-Denver. Mistrz kontra... no wlasnie, czy czas na rewanz za zeszloroczne play off? Nie zdecyduje sie na obstawienie wyniku w tym meczu i podobnie jak kolega powyzej zaproponuje tu bardziej statystyczny bet a mianowicie
under 72,5 pass attempts
1.86 bet365
Ravens oslabione , Broncos ultra ofensywne. Flacco pewnie bedzie wybieral czesciej opcje biegowa by zyskac czas. Srednia Manninga z poprzedniego sezonu to 8 yardow na probe a wiec blizej 1 down.
Swoja droga b. wysoka linie znalazles na Rice. W bet365 za jego touchdown anytime placa &quot;tylko&quot; 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj będzie dobry meczyk.
Do Gerogii , która ma nóż na gardle przyjeżdża South Carolina.
Druga porażka dla Bulldogs oznacza duży kłopot i praktycznie bardzo minimalne szanse na BCS.
Po drodze jeszcze mają LSU pod koniec Września i Floryde.
Czyli bieda jednym słowem.
LSU wyglądało całkiem dobrze w Week 1 , więc pomimo niskiego ranku mogą być grożni (chociaż kalendarz mówi co innego - warto spojrzeć , cała masa gier bardzo ciężkich)
South Carolina w przypadku zwycięstwa może pójść do góry w notowaniach , przynajmniej przez najbliższe tygodnie , ponieważ od połowy Pażdziernika mają serie wyjazdów Arkansas-Tennessee-Mizzou , dom z Mississippi State , mecz z Florydą i dom z Clemson.
Oznacza to tyle , że także mogą skończyć z minimum dwiema porażkami.
Rok temu w meczu rozgrywanym w Południowej Karolinie - Georgia nie istniała.
Tamtego meczu sprzed roku nie widziałem - tylko obszerne skróty , ale Bulldogs zostali zdominowani praktycznie w każdym elemencie gry.
QB Murray przeciwko ekipom z TOP 10 ma bilans 1-6
Gerogia musi szukać szans w defensywie.
Clemson gra o wiele szybciej w ofensywie od SoCar.
SoCar bardziej kontroluje zegar. Do składu powraca bardzo utalentowny Safety - Josh Harvey-Clemons , który był zawieszony na mecz z Clemson.
Jak typujecie mecz :?:
South Carolina + 3.5 @ 1.962
0.5/10
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
IND(-9,5) @1,93
betsson
Spotkanie oczywiście dopiero jutro ale moim zdaniem warto zagrać dzisiaj, bo podejrzewam, że linia może zdecydowanie wzrosnąć.
Raiders wyglądają tragicznie. Jedynym wartym uwagi zawodnikiem jest RB McFadden, można się spodziewać że OAK będzie grać po ziemi dużo i często. Nie oczekuję wielu zdobytych przez nich punktów, bo naprawdę nie ma ich kto zdobywać i nawet przeciętny defence IND nie powinien mieć problemu.
Defensywa OAK dorównuje poziomem ofensywie, więc śmiało możemy spodziewać się dobrego spotkania w wykonaniu QB Colts Lucka. Ma on do dyspozycji zdrowego WR Waynea, grającego poprzednio w OAK - WR D.Heyward-Bey oraz utalentowanego T.Y. Hiltona. Jesli dodamy do tego TE C.Fleenera, Luck powinien ostro poszaleć w niedzielę. Jak dla mnie Raiders bez szans.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ciężki mecz do typowania, ale mimo wszystko skłaniam się ku Georgii. South Carolina w notowaniach wysoko, ale z UNC tak naprawdę nic nie pokazali, mimo że UNC defensywnie nie wymiata. Jeden 70yd TD, potem chyba jakiś ST touchdown i mecz był ustawiony. Fakt, że defensywnie mało oddali, ale też UNC nie grało zbyt efektywnie. Georgia ma nóż na gardle, ale gra u siebie. Średnio wyglądali w meczu z Clemson, a wynik nie oddaje przebiegu meczu, bo mecz był rozstrzygnięty dawno przed końcem. Trudno oczekiwać od Spurrier żeby ujawniał zagrywki przed meczem wyjazdowym z Georgią, więc może stąd tak mało efektowna gra SC. Martwi mnie jedynie Mark Richt - gość jest dobrym rekruterem, ale fatalnie rozgrywa mecze (mecz z Alabamą i końcówka gdy miał czas do dyspozycji).

Na dzisiaj widzę kilka fajnych opcji. Wybrałem 7

Florida -3 @ 1.95⛔⛔
over 60 OklaState@Texas SanAntonio @ 1.90✅✅
Navy +13 i over 68 @ 1.90✅✅/1.90✅✅
Kent State +7 @ 1.83⛔⛔
Kentucky -17@ 1.90✅✅
Wyoming -28 @ 1.90✅✅

Florida ma świetny defense. Ofensywnie średniawo, ale na Miami powinno wystarczyć, tym bardziej że Miami tydzień temu bardzo słabo wyglądało. Zapowiada się na ierwszy rzut oka bliski mecz i te 3 ptk to dość sporo, ale wg mnie Gators wygrają dość komfortowo ten mecz - co najmniej 1 TD.

Oklah State tydzien temu słabo z Miss State. JW Walsh jest teraz starterem i powinni złapać rytm w ofensywie - UTSA nie będzie w stanie się postawić, a sami też mają historię wielu strzelanek więc 60 ptk nie wygląda na zbyt dużo.

Indiana znana ze swojej ofensywy powinna nawtykać sporo ptk w tym spotkaniu, ale Navy i ich triple option na tle defensu Hoosiers może wyglądać równie dobrze, więc punkt za puntk bardzo prawdopodobne. Wydaje się, że 13 ptk to za dużo w tym przypadku. Indiana nie ma defensywy, żeby pkrywać takie handicapy na tym etapie.

Kent State - Bowling Green jako faworyt na wyjeździe...błagam. Kent State ma soldiny team, i przede wszystkim niezły def, więc zanosi się na kolejne spotkanie z małą ilością ptk. Myślę, że linia to jakieś nieporozumienie i jest to bardziej wynik poprzedniego tygodnia kiedy Kent męczyło się z jakimiś słabeiszami z FCS a BG zmiażdzyło Tulsę, a że tydzień tygodniowi nierówny wiadomo nie od dziś.

Kentucky tydzien temu kolejny raz przegrało derby z Western Kentucky, ale w tej drużynue jest spory potencjał. Miami Ohio to nie ta sama drużyna co w zeszłym roku, sporo nowych zawodników, a i Stoops świetnie zna zawodników z OHIO bo bardzo wielu jego rekrutów jest/było rodem z Ohio.

Wyoming - spory handicap, ale Idaho jest tragiczne - kiedyś mieli solidny program, ale odkąd odszedł Enderle jest coraz gorzej. Kilka ostatnich spotkań zeszlego roku to porazki srednią 39 ptk, początek tego roku też nie zapowiada by było lepiej. A wyoming z Nebraską bardzo dobrze w ofensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 146

bart1110

Użytkownik
Z Georgia jest problem taki, że nie wiadomo co z Gurleyem, niby ma grać, ale sobie coś zrobił z czworogłowym, a jeśli on nie będzie 100% to może być cięzko. Dodatkowo stracili najlepszego wr, który się za bardzo cieszył po td właśnie super rb gruzji. Ale wracają 2 ważni obrońcy więc jeśli uda się powstrzymać clowneya, albo ten się zmęczy, to dla mnie buldogi są faworytem. Jednak po takim kursie nie ma co, bo spurrier i jego teamy niszczą w ostatnich latach Georgie ???? .
Za to Florydka tak jak już lukas zauważył bardzo ciekawy pick, oba teamy ofensywnie nie zachwycają, a obrona florydy lepsza. Jeśli Driskel nie będzie przeszkadzał za bardzo, powinno być bez problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Marshawn Lynch ( SEA) poniżej 95,5 rush yds @1,86
bet365
Nie wiem jeszcze, jaką linię wystawi mój betsson na to spotkanie, ale to co znalazłem tutaj zasługuje na uwagę. Dużo się mówi o defence SEA ale front 7 Panthers jest równie imponująca. Johnson, Hardy, Kuechly czy Beason to dużo nawet jak na &quot;Beast Mode&quot;. Lynch, w zasadniczym, jeszcze nigdy vs. Panthers nie uzyskał więcej jak 85 yds. Wydaje mi się, że QB Wilson więcej będzie eksploatował słabą secondary CAR niż puszczał piłkę po ziemi. Warto też dodać, że handcuff Lyncha - Christine Michael był bardzo chwalony i na pewno spędzi trochę czasu na boisku.

Aaron Rodgers (GB) pass completions powyżej 24,5 @1,80

bet365
25 podań nazwijmy to przeciętną, średnią podań w lidze. Pomimo pozyskania RB Lacyego, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie opierał swojej gry z 49&#39;s na grze biegowej ???? Rodgers będzie rzucał na potęgę, tym bardziej, że Packers są dogiem +4,5. W zeszłym roku vs. SF miał 30 celnych podań.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Wow to co dzisiaj driskel i ofensywa florydy odwaliła w red zone, dawno czegos takiego nie widziałem, z 7 possesion i tylko 13 pkt. Driskel 2 inty + beznadziejnie wykonany draw przy 4th down, udało mu się przeszkodzić wystarczająco
Edit: a i jeszcze ten fumble inside own 10 co zakończył praktycznie mecz, może nie do końca jego wina ale ile można stać w pockecie ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
no Driskel pokazał jakim jest drewnem..aż zęby bolały jak sie oglądało w jaki sposób kierował ofensem..Floryda sama założyła sobie pętlę na szyję i ją zacisnęła, bo nikt mi nie powie, że Miami było w tym meczu lepsze..5 strat Gators i przegrana raptem jednym scorem. Mając takiego QB kopał same FG będąc w 20 yd przeciwnika..nawet przy pierwszym downie. Naprawdę mam wrażenie, że chciałbym napisać masę słów na temat gry Florydy, Driskela i ich coacha, ale tak na dobrą sprawę brak mi słów, żeby to ubrać w jakąś całość.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
na papierze Colts wyglądają na pewniaka, ale w rzeczywistości nie sądzę, żeby te drużyny dzieliło aż 10ptk. Poprzedni sezon Colts mieli zdecydowanie ponad ich możliwości i w tym sezonie powinni zejść na ziemię. Nie przewiduję ich przegranej, ale na pewno 3-4 defense Coltsów będzie łatwiejsze dla running quarterbacka niż 4-3. Pryor biega świetnie, rzuca nieco gorzej, ale przy 3-4 powinien mieć więcej czasu i miejsca.
Falcons @ Saints
A więc Saints, 7-9 w zeszłym roku, są 3ptk faworytem przeciwko Falcons, 13-3 w zeszłym roku? Nasty. Ta linia sporo mówi - Sean Payton wraca na ławkę Saints, to raz, dwa nie przekonuje mnie Rob Ryan jako DefCo, ale ma tam sporo talentu więc w porównaniu z zeszłym rokiem może być tylko lepiej, zwłaszcza w secondary, gdzie doszedł twardziel Vaccaro, przy tacklach którego trzeszczą kości; trzy - Falcons jadą do Louisiany na mecz w ramach dywizji przeciwko Paytonowi, Breesowi, Colstonowi i Grahamowi i reszcie Saints z dwoma rookie cornerami i Robertem McClainem??!! Chyba właśnie reaktywowany został Tercet Egzotyczny. Czwartyy corner Asante Samuel jest Q, więc jakoś średnio widzę ten wypad do Nowego Orleanu. Falcons nawet jak będą prowadzić to się obsrają jak to mają w zwyczaju, bo strach i asekuranctwo na sidelinie strasznie rzutuje na drużynę. Saints -3 @ 1.83
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Najlepszą rzeczą jaką można zrobić na początek sezonu regularnego to grać przeciwko drużynie 4-0 w preseason, która ma trip na wschodnie wybrzeże, mecz o wczesnej porze i historię słabych występów na wyjazdach na przełomie kilku lat. Kto wie o kim mowa?

Yep...Seattle Seahawks. Krótki wpis, ale o czym tu pisać. Panthers są wg mnie niedoceniani i są w stanie powalczyć. Defensywę, a przynajmniej front 7 jak pisał Michael Ellis powinni mieć na dobrym poziomie. Secondary martwi, ale prawda jest taka, że defense gra jako jeden unit - jeśli nie ma presji z przodu to nawet najlepsze secondary nic nie ugra. Liczę na pierwsze dwie linie Panter i ich presję, a wtedy robota w secondary powinna być łatwiejsza. Panthers +4 @ 1.78
 
shen 408

shen

Użytkownik
Colin Kaepernik over 40.5 rush yrd 1.74 bet365
Kaepernik ostatnio w postseason przeciwko Packers wybiegał 181 jardów czym ustanowił rekord NFL dla QB w postseason,dodatkowo w 49ers nie zagra ich najlepszy WR Michael Crabtree który ma kontuzje,generalnie to Kaepernik ma tylko 2 doświadczonych wideoutów w składzie,Franka Gore&#39;a i debiut na swoim stadionie,jak na moje linia na jardy bardzo niska i warta grania.
DeMarco Murray over 73,5rush yrd 73,5 1,76 bet365
Cowboys rok temu ostatni w NFL w rushing jardach na mecz,W offseason wzmocnili OL,w drafcie w pierwszej rundzie wydraftowali centra,dodali też gościa który grał 2 lata temu i blokował dla Toma Brady&#39;ego.Coach Jason Garrett od tego sezonu już nie jest odpowiedzialny za wywoływanie zagrywek,jego miejsce zajął ponoć guru ofensywy Bill Callahan.jw linia na jardy niska i warta ryzyka.
Saints-Falcons over 55 1.90 bet365
Saints rok temu ustanowili rekord NFL,defensywa straciła najwięcej jardów w historii NFL,Falcons w meczu z Saints najprawdopodobniej zagrają z dwoma rookie CB,Trufantem i Axfordem,którzy byli świetni w NCAA ale przeciwko Drew Breesowi już tacy świetni nie powinni być,Asante Samuel jest GTD.Matt Ryan dostał kupe kasy w offseason,linia na Drew Breesa wynosi 345 jardów w tym meczu,W pojedynkach Saints-Falcons zawsze padało sporo punktów a wynik rozstrzygał się w końcówce w meczu z dużą ilością punktów,szczególnie w Nowym Orleanie.
Jets-Buccaners under 40 1.90 bet 365
Co by nie pisać o tych 2 zespołach,to ofensywnie nie są za dobre,Bucs rok temu najlepsza defensywa w lidze przeciwko grze biegowej,ostatnia przeciwko podaniowej,W offseason dodali 2 CB-Darella Revisa,najdroższego CB w NFL w tej chwili(16mln za sezon)i rookiego Jonathana Banksa który będzie miał bardzo ciężkie popołudnie dziś oraz 2 porządnych safetych Golstona i Barrona więc nie będzie lekko Geno Smith miał w tym meczu w swoim debiucie.Jetsi startują z Bilalem Powellem,ponoć kontuzjowanym cały czas Santonio Holmesem i resztą średniaków w ofensywie.Defensywnie jak co rok są top 10.W Jets rookie Geno Smith kontra najlepsza defensywa biegowa w NFL tj Bucs wzmocniona bardzo mocno z tyłu na pozycjach CB i S.W Bucs strasznie chimeryczny Josh Freeman kontra ostatnia deska ratunku Rexa Ryana tj defensywa Jets.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Pats (-9.5)-Bills 1.83@bet365 ???? Nienawidze taktycznych zagrywek w koncowkach
1 TD to minimalna porazka jaka dzis moga poniesc Bills. Pewnie zaraz zostane pojechany przez co niektorych typerow ale nie widze zadnej opcji jaka mogli by sie przeciwstawic dzis Pats. Sa po prostu w tym roku b slabi, dochodzi rookie QB. Sam Spiller mecxu nie wygra. Tomaszek rozstal sie ze swoim syjamskim bratem Welkerem oraz Hernandezem, Gronek ciagle out ale jedt nowa bron.
ja dzis ide dalej i liniab-9.5 do pokrycia lekko
Drugi mecz warty uwagi to Detroit(-4)-Minnesota 1.9@ bet365✅
Stafford z Megatronem dostali Busha na dokladke i powinno byc duzo punktow, defence dobry wejdzie gladko
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Zastanawiam sie ponadto nad
Titans+7 @Steelers ✅
1.9@bet365
Pitsburgh niebjest chyba w stanie niczym w tym roku zaskoczyc, pozytywnie oczywiscie
Odwrotnie niz lucas mysle o meczu Seahawks-Panthers
Pantery podobno poczynily postepy i sa underrated, hmm ok. Seahawks podroz na wschod? Przeciez nie jechali autobusem dzis w nocy. Roznica czasu? Przeciez nie pojechali na mecz do Indii, to raptem 3 godziny?
Kieruje sie w strone Seahawks -3 1.9@bet365 ✅
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Co do wczorajszych gier College.
Radze zobaczeć na jakie liczby rozgrywającym USC pozwoliło Washington State :eek:
W szoku trochę byłem jak zobaczyłem , rozumiem ze USC słynie z rozgrywających dostających sie wysoko w drafcie do NFL , ale bez jaj.
Za tydzień Stanford jedzie do Army i mecz o 12 ET , co może ciekawie się odbić na ekipie z Kalifornii.
Dodatnie handi można ruszyć.
Tenessee @ Oregon
&#39;Bama @ Texas AM
Wisconsin @ Arizona State.
Ciekawe 3 mecze za tydzień , szczególnie dwa ostatnie moim zdaniem.
EDIT.
Jak widziecie Jaguars w tym sezonie ?
Po tym co widzę po statach z KC to 0-16 jak nic , chcociaz graja w domu z San Diego , Arizoną i Buffalo , wiec biedy może nie być , ale mega tragicznie to wygląda w tym roku.
CHyba ze beda czekać na Bridgewatera w drafcie , ale po drodze pewnie NFL zaproponuje z 2-3 relokacje ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jags....Jags mają świetnego właściciela i prędzej czy później będą na poziomie. Ale do cholery, kim trzeba być żeby grać kolejny raz Gabbertem? Przecież ten koleś to kompletne nieporozumienie..przy 1on1 na prostym roucie rzuca 10 metrów za plecy receivera..dlaczego nie gra Henne albo Scott? Scott to może i debiutant ale ma parę w nogach, a jak widać po Pryorze choćby, nogi się przydają i pomagają przy słabym rzucie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom