>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Pozwolę sobie wejść z buciorami tak bez witania się, jak cham niemalże ;) Ale Wy to tu się znacie, nie to co ja ????
Mam w planach postawić zakład na CIN Bengals win @1,35. Czy Waszym zdaniem pomysł jest warty odpowiedzi? ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trent Richardson (CLE) to score a Touchdown @1,90
betsson
Spore rozczarowanie w pierwszej kolejce, bo po świetnym początku meczu, Trent przestał dostawać piłki i nawet sami trenerzy przyznali potem, że zbyt mało był wykorzystywany. Co prawda ciężki matchup przeciwko front 7 Baltimore ale pamiętajmy, że Richardson świetnie łapie piłki. Na pewno będzie go dużo i często.
Strata 1 TD , cała Q zapasu a Weeden cały czas rzuca nie celnie, jak mozna tak bezczelnie nie wykorzystywac RB to sam nie wiem ???? (miałem jego rush yrd over)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Irytuje mnie już to Cleveland strasznie. A Richardson wręcz wku...rza ???? Ma obecnie jakieś wymuszone 3,4 yds na próbę i jak obejrzałem parę akcji wczoraj, to białej gorączki można dostać. A tak bardzo chwalona była OL Browns... A do tego jeszcze, Richardson to mój pick nr 1 w naszej fantasy ????
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Pozwolę sobie wejść z buciorami tak bez witania się, jak cham niemalże ;) Ale Wy to tu się znacie, nie to co ja ????
Mam w planach postawić zakład na CIN Bengals win @1,35. Czy Waszym zdaniem pomysł jest warty odpowiedzi? ????
Dla mnie kurs nie warty gry, pewnie wygrają ale może być ciężko. Nigdy im z pitts za dobrze nie szło, a steelers potrafią spiąć poślady jak są mega osłabieni - czyli tak jak dziś. Cinncinati zagrało jedna połówkę z Chicago, potem słabo i przegrali z Chicago gdzie też wszyscy prawie widzieli ich wygraną. Ja radzę unikać ale pewnie znajdą się tacy co ten mecz uznają za &quot;pewniak&quot;
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Teoretycznie powinien byc crash, Pittsburgh powazne straty. I dlatego wlasnie nie podejme sie typowania wyniku meczu,tym bardziej granie Bengals po 1.38 nie warte nerwow. Jak chcesz sie pobawic to wywinduj sobie handi na -13,5 za 2.75@bet365 albo w druga strone Steelers ML za 3.35@bet365 i idz spokojnie spac.
Ja dzis gram na pass completions Bena linia 20,5 jak najbardziej do przekroczenia. Bengals ostatnio pozwolily Cutlerowi na 242y w 21 podaniach, czemu dzis ma byc gorzej.
Big Ben pass completion
over 20,5
1.75
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
under 41 Steelers @ Bengals✅✅

Coś mi się wydaje, że w tym meczu ciężko będzie o punkty, a żadna z drużyn nie przekroczy 20 ptk. Steelers ze swoja linia ofensywna więcej by osiągnęli gdyby jej tak w ogóle nie było - tak tragicznej gry w OL dawno nie widziałem - efektem tego jest tak beznadziejna gra w ofensywie - gra biegowa nie istnieje, a podaniowa jest wymuszona na prędce przez presję przeciwnika, bo przecież linemani Steelers wolą blokować siebie nawzajem niż przeciwnika. W jaki sposób mają więc Steelers punktować na boisku przeciwnika, który ma underratowy defense? Nie wiem. O ile na offensie Steelers można wieszać psy, o tyle defense trzeba pochwalić. Mimo przegranej z Titans, tylko defense trzymał Steelersów w grze. Dalton to nie Rodgers, więc jest szansa na jakąś niespodziankę - Dalton nie jest zbytnio uzdolniony rzutowo, często podejmuję złe decyzje i jest spora szansa, że defense Steelersów będzie przeszkodą nie do przejścia dla ograniczonego potencjałowo Daltona. 17-13 Bengals
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dokładnie tak jak lukascash napisał , OL Steelers masakrycznie słabe , oni by nie przyblokowali przeciwników gdyby u rywali w obronie grali bracia Manning , Tony Romo i Stephen Hawking . Ja idę w Bengals jednym TD , wyjazd to inna bajka dla Pittsburgha .
Jakoś nie wierzę w gości , Cinncinati zamuliło w Chicago ale otwarcie sezonu u siebie to powinno być obowiązkowe zwycięstwo . Titans pokazali że nic nie prezentują w ofensywie i dziś będzie prawdziwy sprawdzian dla obrony Steelers . Moim zdaniem ;)

Bengals -6.5 @ 1.90 ✅
bet365
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wczoraj pierwszy i ostatni raz dałem się nabrać na medialny orgazm na Eagles. Wiedziałem, że będa beznadziejni jeszcze przed sezonem, wiedziałem ich spotkanie z Chargers, w którym Kalifornijczycy robili co chcieli z tym ogórkowym defensem Eagles, a mimo to zagrałem Orły, myślac, że Chiefs po ciężkim meczu z Cowboys nie będa w stanie wytrzymać tempa. Fatalnie się pomyliłem. Orły to jedna z najgorszych drużyn w NFL w tym momencie - Cip Kelly nic nie pomoże, bo niby jakby mógł pomóc skoro jego styl kompletnie nie nadaje się do NFL. W Ncaa szybkościa można wygrywać mecze, ale nie w NFL. W momencie, w którym Twój czas posiadania w ofensywie wynosi raptem 20 minut w całym spotkaniu, Twoja defensywa, która jest beznadziejna musi przebywać na boisku 2x więcej czasu niż defensywa przeciwnika. Chore - cała filozofia gry opiera się właśnie na tym, żeby swój defense jak najdłużej trzymać na sidelinie a defense przeciwnika na boisku. Kelly zrobił krok w złym kierunku, a Eagles...Eagles sa skazani na lata beznadziejności - i chyba tylko drugi Papale może im pomóc. Druga sprawa z Eagles to taka, że przypadek T.O nic ich nie nauczył - tacy zawodnicy sa jak rak - zżerają drużynę od środka, psują atmosferę, bo wydaje im się, że są ważniejsi od drużyny, ich ego nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że kolektyw jest najważniejszy. Owens ma w Eagles następcę w postaci DeSeana Jacksona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Wczoraj pierwszy i ostatni raz dałem się nabrać na medialny orgazm na Eagles. Wiedziałem, że będa beznadziejni jeszcze przed sezonem, wiedziałem ich spotkanie z Chargers, w którym Kalifornijczycy robili co chcieli z tym ogórkowym defensem Eagles, a mimo to zagrałem Orły, myślac, że Chiefs po ciężkim meczu z Cowboys nie będa w stanie wytrzymać tempa. Fatalnie się pomyliłem. Orły to jedna z najgorszych drużyn w NFL w tym momencie - Cip Kelly nic nie pomoże, bo niby jakby mógł pomóc skoro jego styl kompletnie nie nadaje się do NFL. W Ncaa szybkościa można wygrywać mecze, ale nie w NFL. W momencie, w którym Twój czas posiadania w ofensywie wynosi raptem 20 minut w całym spotkaniu, Twoja defensywa, która jest beznadziejna musi przebywać na boisku 2x więcej czasu niż defensywa przeciwnika. Chore - cała filozofia gry opiera się właśnie na tym, żeby swój defense jak najdłużej trzymać na sidelinie a defense przeciwnika na boisku. Kelly zrobił krok w złym kierunku, a Eagles...Eagles sa skazani na lata beznadziejności - i chyba tylko drugi Papale może im pomóc. Druga sprawa z Eagles to taka, że przypadek T.O nic ich nie nauczył - tacy zawodnicy sa jak rak - zżerają drużynę od środka, psują atmosferę, bo wydaje im się, że są ważniejsi od drużyny, ich ego nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że kolektyw jest najważniejszy. Owens ma w Eagles następcę w postaci DeSeana Jacksona.
100% racji , bardzo trafny wpis. Oglądałem oba mecze , z Chargers to jakaś kpina była , 3&amp;10 czy 3&amp;24 to i tak wide open był zawodnik i tak na okrągło , zero presji na QB rywala .
za tydzień jadą do Denver gdzie zostaną zeżarci bez popitki ;)
Nawet podobno Aaron Hernandez wczoraj oglądał ten mecz przez league pass w swojej celi i był zdegustowany ich grą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NCAAF

San Jose State +4.5 over Minnesota @ 1.90⛔⛔

Biorę w ciemno linię na SJS. Podstawowy QB Minnesoty Nelson nie zagra, zastąpi go backup. Mimo to Minnesota jest public betem. San Jose ma zbilansowany zespół i jest niezwykle groźne. Najmocniejszą stronę jest defensywa, ale offense jest nieco underratowy - kieruje nim QB, uważany przez wielu scoutów za talent na miarę 1/2 rundy draftu NFL. Typ nadaje się do jakiegoś dubelka pod warunkiem kupienia kilku punktów. A sam mecz powinien zamknąć się w ramach FG, choć sam uważam, że Minnesota przegra spotkanie.

North Carolina +7 @ Georgia Tech @ 1.83⛔⛔

Gospodarzem jest GT, więc dodajemy kilka punktów do hc i oto mamy linię na poziomie 7 ptk. Nisko? Raczej wysoko. Mimo mojej ogromnej sympatii do trenera GT Paula Johnsona, który wszystkie zagrywki triple option ma w głowie i nie korzysta podczas spotkań ze &quot;ściągawek&quot; (WOW!), GT jest strasznie przereklamowana. W zeszłym sezonie mniej wiecej na podobnym etapie rozgrywek również było sporo ochów i achów na punkcie GT i nagle BOOM - GT przegrało jako 14 ptk faworyt. UNC jest underratowe, ma lepszych zawodników, przynajmniej na papierze i ma QB, który jest przez scoutów uważany za talent na miarę NFL. Jak dla mnie linia powinna leżeć na poziomie PK, najwyżej -3, 6-7 ptk to zdecydowanie za duża linia biorąc pod uwagę poziom jaki reprezentują obie drużyny. North Carolina wygra.


Arkansas +3 @ Rutgers⛔⛔

Mimo, że nie jestem fanem Bielemy to postawię swoje pieniądze na Razorbacks w tym przypadku. RBacks oparli grę na biegach, co jest dość charakterystyczne dla Bielemy. Rutgers to solidna drużyna i są dość wysoko w obronie przeciw biegom, co może odstraszać, ale gdy popatrzyłem na kalendarz Rutgers to się lekko uśmiechnąłem - bo niby z kim oni grali - jakieś Norfolki Staty i inne badziewia. Drużyna z SECu będzie prawdziwym sprawdzianem. Dla Arkansas po tym spotkaniu zaczynają sie w zasadzie wysokie progi.

over 71 Missouri @ Indiana

Chyba mój ulubiony bet poza North Caroliną - scenariusz jaki przewiduję to punkt za punkt - defensywa Missouri raczej nie będzie przeszkodą dla Hoosiers, natomiast Hoosiers w defie także nie stanowią wyzwania, więc zapowiada się widowisko. Kto wygra? Najpierw miałem grać Mizzou, ale z nimi jest podobnie jak z GT, grają nieźle, a nagle odstawiają kupę. Tutah mamy wyjazd, więc prawdopodobnieństwo wzrasta, w związku z tym myślę, że Hoosiers u siebie wygrają close game.

Arizosta State @ Stanford -6 @ 1.83

Arizona dośc popularny bet. Faktycznie na poziomie +9 ptk może kusić, ale przy 6 nigdy bym ich nie wsparł żadnymi pieniędzmi. Powinni przegrać tydzień temu u siebie z Wisconsin; debilizm sędziów im pomógł i oto mamy dwie niepokonane drużyny - nie sądzę, że Sun Devils będą w stanie tydzień po tygodniu grać wyrównany mecz z ranked opponent. Tydzień temu mieli ciężką przeprawę, teraz przejdą obok meczu, bo to jeszcze nie jest jednak ten poziom talentu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co sądzicie dziś o typie na under Cleveland vs Minnesota? Odejście Richardsona zaprocentuje w ujemny sposób?
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Co sądzicie dziś o typie na under Cleveland vs Minnesota? Odejście Richardsona zaprocentuje w ujemny sposób?
Wiadomo że big minus dla Cleveland, ale Minnesota dotąd overowo. A jeszcze się okaże że Hoyer coś tam się w NE nauczył i coś tam rzuci. Dla mnie Minka wysoko wygra i over tu spokojnie może być
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Co sądzicie dziś o typie na under Cleveland vs Minnesota? Odejście Richardsona zaprocentuje w ujemny sposób?
nie wiem jaka tam jest linia ale jeśli jest powyżej 40 to wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Mecz w Chicago był dla Minnesoty emocjonalnym meczem, który przegrali w ostatnich sekundach. Jared Allen przed meczem z Bears mówił, że to must win game dla Vikings. Linia na hc nie bez powodu jest niska. Browns mają świetny defense - ograniczyli bardzo dobrych biegaczy do niskich yardów (Rice 2.3 ypc, Pierce do 2.9ypc). Co oznacza, że Ponder będzie musiał rzutowo być w dobrej formie, ale przecież Browns przeciw podaniom też trzymają się, bo mają Hadena. Tak czy siak rzutowo Vikings nie są dobrzy, wyłączając biegi Petersona, Minny może mieć ciężko. Defense podaniowy Viks jest słabieńki, a w Cleveland wraca deep threat option Josh Gordon, więc jak dla mnie Browns nie są na straconej pozycji. Brak Richardsona nie będzie odczuwalny, bo choć jest dobrym backiem to McGahee przez lata pokazał, że z dobrą linią też swoje wybiega. Ja bym raczej spróbował handicap w kierunku Browns, którzy przez 3 kw &quot;zamknęli&quot; Ravens w Baltimore. Dlaczego mieliby nie zamknąć Vikings w Minneapolis?
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Dlatego że AD to inny poziom, cały świat od kilku lat wie, że to on będzie biegł w danym playu a i tak robi rekordy i te 130 y na mecz. Dlatego, że Baltimore potrafi zagrać słaby mecz z cieniasami, najlepszy przykład w tamtym sezonie wymęczone 9:6 z kansas. Dlatego, że Cleveland diffens fajne a jednak dali Miami 23 punkty. Dla mnie nie trudne zwycięstwo Vikings, nawet jeśli ponder będzie przeszkadzał. Nawet jeśli Hoyer zagra mecz życia. Ale handi dodatnie na Cleveland na pewno rozważyć można. Bo jednak ta obrona może coś dziabnąć. Jednak to za mało na AD
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
AD to inny poziom to fakt, ale mamy Week 3 a Vikings są 0-2, więc jak widać sam Peterson nie wystarczy. To, że Baltimore dopiero w 3 kw zapunktowało to akurat wynik świetnej gry defensywy, a nie tego że Baltimore zagrało słaby mecz z cieniasami. Tydzień wcześniej to samo było z Dolphins, którzy TD zdobyli dopiero w 3 kw. Def Browns ciężko cokolwiek zarzucić. Natomiast trudno wygrywać mecze defensywą, kiedy offense nie istnieje, a większość czasu na boisku przebywa defense. 1-14 na third downach, 3 inty...nie da się w taki sposób wygrywać spotkań - prędzej czy później każdy def pęknie, kiedy offense ma szybkie 3andLong. Nie wiem czy Hoyer będzie odpowiedzią, ale Weeden nią na pewno nie był. Pomoże Gordon bo rozciągnie defensywę Vikes. Vikes też potrafią zagrać słaby mecz z cieniasami - zeszłoroczne 26-23 po OT u siebie z Jaguars. Nie ma reguły. Richardson nie był w żadnym z dwóch pierwszych meczów factorem. Jego brak nie ma znaczenia.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Arkansas 2.25
Ja trochę ryzykowniej niż lukash, to że QB dziś nie ma bez znaczenia, bo to running team, a mają rachunki do wyrownania, bo rok temu to rutgers wygrało w arkansas. Dobry mecz dla Bielamy na ugruntowanie pozycji swojej i zespołu.
Stanford 1.45
Za to tutaj podziękuje za handi, za dużo razy się sparzyłem w ncaaf na tym, ale sądzę że wygrają conajmniej 1 td cardinalsy . Podobała mi się gra Hogana rok temu, Shaw ładnie kontynuuje pracę harbaugh, mieli być słabi bez lucka a tu pykneli oregon i jeszcze wygrali Rose Bowla. Za solidny zespoł na Arizone.
Jeszcze będę myślał o graniu na Kansas State, bo ta obrona Texasu naprawdę jest beznadziejna, niby Ash ma wrócić, ale to żaden upgrade dla Longhorns moim zdaniem. Z ole miss zostali ośmieszeni w 2 połowie. Jednak Kansas bez Kleina to już zupełnie inna drużyna. Dlatego trzeba jeszcze rozważyć ten bet
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Stanford ML to bardzo dobry typ do dubla na dzisiaj. Co do Kansas State to też nad nimi myślę, ale w tym meczu jest tyle niewiadomych, zarówno po stronie KS jak Texas, że raczej podziękuję za cokolwiek. Mam natomiast wrażenie,że Michigan po tym śmiesznym meczu z Akron przed tygodniem pojedzie UConn dość ostro - UConn wiadomo że po odejściu Edsalla to inny program, a jeszcze tydzien temu mieli mecz z Maryland, które trenuje właśnie Edsall i tam zostawili sporo zdrowia bo mecz mecz chyba 2 kwarty był wyrównany, co też pokazuje, że Maryland nie jest postrachem i West Virginia po zmianie na pozycji QB może nawiązać z Maryland walkę dzisiaj - potencjałowo WV przewyższa Maryland, problemem jest to, że każdą drużynę trzeba poukładać - jedni trenerzy to potrafią inni nie. Jak dla mnie Maryland poza Diggsem to nic specjalnego i WV wygra SU, ale pogram raczej bezpiecznie +4 na WV.



Michigan -17 @ 1.76

Linia aktualnie na poziomie 18 ptk, spadła z 19/19.5 ptk. Zagram tutaj przeciwko linii z dwóch powodów - po pierwsze tydzień temu Michigan zbłaźniło się u siebie z Akron prawie pregrywając i zaprzepaszczając szansę na NC. Liczę na lepszy mecz tym razem i zmazanie tamtego występu. Drugi powód to taki,że UConn jest po meczu z Maryland - i co z tego? Ano to, że trener Maryland Randy Edsall jakiś czas temu opuścił w mniej lub bardziej fajnej atmosferze własnie UConn, potem były jakieś smsy z zawodnikami, ogólnie wszystko odbyło się z dala od dzentelmanskich obyczajów, stąd UConn na mecz z Maryland zawsze mobilizuje się 5 razy bardziej niż na mecze z innymi zespołami. Od odejścia Edsalla UConn z roku na rok coraz gorsze, ale z Maryland powalczyli przez 2 kw był close game, zostawili sporo zdrowia i raczej po najważniejszym dla nich spotkaniu w tym roku nie będą w stanie się przeciwstawić.

West Virginia +4 over Maryland @ 1.83⛔⛔

Częsciowo to samo co wyżej - Maryland po dość cięzkim meczu, WV trochę poniżej oczekiwań, ale zmiana QB pokazała, że coś ruszyło. Ciężko porównwyać oba programy, ale wg mnie WV po obu stronach boiska (w Off i Def) ma większy potencjał niż Maryland, które poza diggsem może nie mieć nikogo kto mógłby pociągnąć ten team. Spróbuję szczęścia w tym przypadku, bo prawdę mówiąc bardziej jest to kwestia jakiegoś przeczucia niż rzeczywistych argumentów przemawiających za WV. Maryland po meczu z UConn, więc kto wie. Biorę punkty na lepszą w moim odczuciu drużynę.

Texas State @ Texas Tech over 57 @ 1.90

Ta linia jest w mojej ocenie zdecydowanie za niska. Tex Tech nie powinien mieć problemu z punktami w tym mezcu, a z drugiej strony Texas State też powinien coś wrzucić, bo Tech jest po meczu z TCU więc jakies rozluźnie moe się wkraść. Do tego gram przeciwko serii - oba teamy raczej overowe, ale po dwóch kolejnych underowych spotkaniach.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Houston 1.9 ⛔⛔do połowy baltimore zrobiło całe 65 y a i tak ht prowadzili 17:6 (2 td w ostatnich 3 minutach, żadne dzięki atakowi ???? )
ŁAŁ, ja tam biore ten kursik i się cieszę, ostatnio tak texans zlali dupke ravensom, że byli przez chwilę top favem do wygrania superbowla. Teraz Houston jest lepsze a Baltimore dużo gorsze, jeśli secondary nie zawiedzie jak w ostatnim meczu, Foster nie będzie strzelał fochów. BRAK Ray rice, to mega osłabienie, co sam flaczek niby zrobi jak ma jednego legit WR w osobie Troya Smitha. Andre będzię grał, w pełni trenował cały tydzień więc houston w pełni mocy, rookie Hopkins świetny mecz z Titans, spełnia już pokładane w nim nadzieje. Obrona także lepsza, mój boże jak texans wtopią ten mecz to nie wiem co zrobię ???? . Big bet dla mnie
Giants 1.87 ⛔⛔a tu biiig pomyłka
Bardziej przeciw Carolinie niż na Giants którzy nie zachwycają, ale trzeba pamiętać, że przegrali z Denver i @Dallas, Carolina za to wiadomo z mocnym Sea(ale poza Seattle bardzo &quot;osłabieni&quot;) i buffalo. SCam Newton nigdy mnie nie przekonywał, jego body langue zabija wiarę w niego zupełnie. Eli za to słabiutko na razie, nie tak jak przystało na &quot;Elite&quot; QB, wilson może już nauczył się trzymać piłke. Nie wierzę po prostu w 0:3 Giants.
i teraz 2 lajtowe bety
Wash 2.02 ⛔⛔
Nie no bez przesady, dostali od phili która zaskoczyła wszystkich, a RG3 był jeszcze rusty, to samo z GB, ale im dalej w las myślę będzie się rozkręcał. A detroit zdołało wygrać po męczarniach z Minnesotą i przegrać z Arizoną. Myślę, że wash w końcu się ogarną i wygrają u siebie.Dodatkowo pewnie Bush out
Buffalo 2.3
Przeciw jetsom, ale Manuel mi zaimponował,w FSU miałem go za przeciętniaka, który umie tylko biegać, a tu w pierwszych 2 meczach imponuje decyzjami i dobrym passem, chyba jednak Bills mieli racje 1 raz od wielu lat draftując go jako 1 QB. Geno ma taki problem, że nie ma z kim grać, a lepszy od Manuela na pewno nie jest. Jedyne co może uratować Jetsów to obrona, ale myśle że atak NY za bardzo będzie przeszkadzął i Buffalo w końcu wygra coś z jetsami
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
odi 2,3K

odi

Forum VIP
SF zagrają dziś w końcu na &quot;jakimś&quot; poziomie? Mieli trudny rozkład pierwsze trzy weeks, kurs na zwycięstwo nie jest powalający no ale z Rams?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom