>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Na druga serie meczow niezla opcja wydaje Arizona +3,5 ✅1.90@bet365 oraz over 42,5✅ za 1.90@bet365
Arizona wydaje sie miec mocny ofence, z kilkoma dobrymi opcjami, QB ma w czym wybierac.
Ponadto SF-GB over 45,5 ✅
1.86@bet365
Nadspodziewanie gladko, piekny weekend
NFL 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 146

bart1110

Użytkownik
Dla mnie dzisiejszy kurs na houston to promo i tak już sporo poleciał, bo można było lapać 1.7, ale 1.54 dla mnie ciągle spoko. Wiadomo week 1 to się mogą dziać cuda wianki, ale moim zdaniem warto mocniej dać ten bet. Najważniejszą zmianą in plus dla houston jest dodanie Lechlera, gosciu siedział w oak to może nie wszyscy oni nim słyszeli, ale on jest topowym punterem w lidze jeśli nie najlepszym. Dodatkowo dodanie 2 dobrego wr w postaci hopkinsa, ktory niby tam wstrzasik złapal w presason ale ma dziś grać. Tate w contract year i wiadomo foster wiec running game jak zawsze świetne. Do obrony wraca Cushing co jest ogromnyyym plusem, bo bez niego sporo tracili w tamtym sezonie. Shaub może nie jest jakimś mistrzem, ale mając tyle opcji w ataku ( nie zapominajmy o Owensie) spokojnie w końcu trafi po którymś play action ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Kenbrell Thompkins (NE) powyżej 69.5 @1,85
betsson
Z powodu kontuzji, Brady ma tylko dwóch wartościowych WR Thompkinsa i Edelmana. W pierwszym spotkaniu Kenbrell nie błysnął i złapał tylko 4 podania z 11, które poleciały w jego stronę, w sumie na 42 yds. Liczę, że secondary Jets, więcej uwagi poświęcą Edelmanowi. Thompkins, który otrząsnął się już po debiucie NFL, moim zdaniem zdając sobie sprawę jak ważne to jest spotkanie dla jego przyszłości, zagra super mecz. Typuję spokojne +100 yds. Tym bardziej, że w preseason była chemia, między nim a Bradym.
kiepściutko. Tom Brady skończył się na Kill&#39;em All.... ????
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
????Ja dzis polecam over 49 za 2.67@bet365, obrona Pats w ostatnim meczu nie wygladala za solidnie i tu upatruje troche punktow dla zadnych wygranej Jets z rookie QB Geno Smith.Mial chlopak pare ladnych momentow w ostatnim meczu, duzo gra gora, wykorzystuje wielu reveiverow. Druga sprawa offence Pats, kazdy wie co potrafia zagrac( Ja bym sie trzymal dzis jednak Edelmana w przeciwienstwie do kolegi Michaela).
Widze tu dzis ponad 50 punktow
NFL 6-3
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tom Brady sucks!!!! Widział ktoś wczoraj sytuację z Dobsonem i wk..... bezradnego Toma? Dobson spierdzielił ścieżkę to fakt, ale zachowanie Brady&#39;ego to zwykła gówniarzeria, która nie ma nic wspólnego z profesjonalnym sportem - opierdzielanie na sidelinie rookie receivera przy innych zawodnikach - myślałem, że to tylko w polskiej okręgowej lidze piłkarzyków takie nieprofesjonalne sytuacje mają miejsce, ale to właśnie mały Tommy pokazał w jaki sposób NIE POWINIEN zachowywać się przyszły HOF.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jakieś przewidywania na Texas A&amp;M-Alabama?
Bo jak dla mnie otoczka tego meczu i cały cyrk powinny być po stronie A&amp;M.Texas 1(+8)1.90 ✅ (42-49)bet 365 wg mnie lock bo Alabama nie przyjedzie sobie ot tak i ogra Golden Boya na wyjeżdzie nawet jak A&amp;M ma kiepską defensywę i OL,dobry Qb nie przegrywa u siebie 10 punktami,jeszcze w takim meczu gdzie całe US będzie po jego stronie.Kurs 3.75 na A&amp;M to trochę przesada ale przy pomyślnych wiatrach i wysokim wyniku można zaryzykować za małą stawkę.Wg mnie warto zaryzykować też na Ole Miss które zagra z Texas którzy w cieniu Manziella liżą rany.Analiza niżej
Texas-Ole Miss 2(-2,5)2.30 ✅(23-44)
Texas tydzień temu przegrali z BYU na wyjeżdzie 21-40,pozwalając zawodnikom BYU na 550 rushing jardów(tak 550rushing jardów)Ten świetny występ defensywy Texas Longhorns sprawił ze ich koordynator defensywy szuka teraz nowej pracy,a coach Mack Brown stracił trochę fanów choć jego posada jest pewna,podstawowy QB Longhorns David Ash jest questionable i nie wiadomo czy zagra w tym meczu,w środę nie trenował,rezerwowi QB Longhorns mają mało doświadzczenia.Ole Miss po kilku cienkich latach w tym roku zaskoczyli wielu ekspertów w kraju rekrutując bardzo dobrych grajków ponoć był to stunning recruiting success.Ole Miss w swoich 2 pierwszych meczach wybiegali w każdym ponad 200 jardów.W pierwszej kolejce ograli na wyjeżdzie solidny Vanderbildt w końcowych minutach.Generalnie Ole Miss zapowiadają rewanż za zeszłoroczną porażke a lepszej okazji niż dziś kiedy Longhorns mają sporo kłopotów chyba nie będą szybko mieli.
Illnois-Washington 2(-9.5)1.83 ✅(24-34)
Washington mieli tydzień wolny przed tym meczem,2 tygodnie temu ograli Boise St 38-6 a ich ofensywa wyglądała fenomenalnie w tym meczu.Illnois rozjechali Cincinatti ale w 1 kolejce męczyli się z Southern Illnois u siebie.Mecz grany będzie na SoldierField w Chicago co raczej dodaje atutów Wsh którzy grali cały zeszły sezon na stadionie Seahawks w tamtym roku.Do składu Wsh wraca TE Safarian-Jenkins ponoć numer 1 prospekt na pozycji TE w US.Washington mieli bardzo dużo czasu by przygotować się do tego meczu,Illnois stracili 32 punkty z Southern Illnois u siebie.Ofensywa Washington wyglądała świetnie przeciwko Boise,Ich QB Keith Price gra ostatni sezon w NCAAF więc nie powinien mając doświadczenie zawalić takiego mecz.Wsh gra up tempo,Illnois też kombinują sporo w ofensywie,świetny mecz do oglądania się zapowiada.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Z wad obu ekip.
O-line Bamy słaby w porównaniu do ubiegłego roku , to samo w TAM.
Po drugie.
Odniosłem wrażenie , że odkąd Manziel dostał Heisman Trophy to sodówka uderzyła mocno do głowy i mam nadzieję , że dzisiaj Bama udowodni , zeby zszedł na ziemie.
Śmieszna ta cała kara.
Zawieszenie na pierwszą połowe meczu z Rice... taaa.. inni dostają po kilka spotkań kary , nawet cały sezon.
Poza tym Bama miała week off.
Dwa tygodnie dla takiego coacha jak Saban to sporo.
Na dodatek przygotowywali się sporo czasu przez wakacje do meczu z TAMu własnie.
Rok temu mecz z Texasem był po mega wyczerpującym meczu z LSU.
Każdy chywa wie jak ważna dla obu ekip jest rywalizacja.
W tym roku po LSU - Bama spotyka sie z Mississipi State , raczej z nimi nie wtopią.
http://www.sbnation.com/college-football/2013/9/12/4722426/alabama-texas-am-johnny-manziel-nick-saban
 
B 146

bart1110

Użytkownik
To że dostał w ogóle kare to jakiś żart, bo po prostu nie mogli znaleźć żadnych dowodów, na inne drużynki dostają teczki dowodów i kar nie ma. A że dzońy hajsmen to chyba dla przykładu ***** wartą kare dostał, anyway lepsze co zrobiły aggies to susspension jakiś 6 podstawowych grajków z ol i etc na 2 mecze, ciekawe że akurat na mecz z bamą wracają. Ja jako jeden z niewielu pewnie na świecie liczę, że dzony się nie spartoli bo fajnie się to oglądało rok temu i te miny słoni na ich stadionie jak im spuszczał manto bezcenne.
Pick na Ole miss mi się podoba, Longhorns już rok temu mieli przez pewien czas najgorszą statycznie obronę EVER i są teraz na najlepszej drodze do powtórzenia tego &quot;sukcesu&quot;. A jeśli byu wpycha im 40 pare punktów to na prawdę każdemu powinna zapalić się czerwona lampka.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dla Manziel nie jest dobrym QB. Nie wiem skąd takie twierdzenie. To jest gość na poziomie Tebowa, który ma swoje 5 minut, a potem o nim zapomną. Ten sam typ gracza - przeciętny rzutowo, świetny biegowo. Nic więcej. Grając przeciwko słabym defom, mając za sobą dobry def i dobry OL nie da się wyglądać słabo, choć są tacy, którzy by wyglądali. Revenge is a bitch! 2 tyg dla Nicka Sabana na przygotowanie się do meczu to szmat czasu - a Saban w revengach jest genialny. Dlatego dla mnie Alabama albo nic. Nie jestem jego fanem, ale jeśli wygra z tym defem i z 2 tyg planem Sabana to uznam jego wartość. Wg mnie upadnie dzisiaj Johnny Football.

Alabama -7 @ 1.76
Saban i 2 tyg na przygotowanie do meczu to śmiercionośny mix. Revenge is a bitch a Saban w revengach jest genialny. W zeszłym roku Texas AM upokorzył Alabamę na jej terenie. Niewątpliwy sukces, ale co z tego jak Bama i tak świętowała mistrzostwo NCAA. Teraz czas na odwet i upokorzenie Texas AM na ich terenie. Co się zmieniło od zeszłego roku? Sporo...QB Texas AM Johnny Manziel zwariował, a ściślej mówiąc odwaliła mu szajba na całego. Zrobiło się o nim głośno, a Manziel ma swoje 5 minut. Ale media szybko zapominają o swoich bohaterach i jutro może się okazać, że cały ten hype wokół Manziela to przeszłość. W zeszłym roku o Manzielu mało kto słyszał do momentu aż pokonał Bamę. OD Alabamy się zaczęło i na Alabamie może się skończyć. Manziel nie ma już przed sobą świetnej linii ofensywnej, z której ubyło kilku graczy na rzecz NFL. Manziel nie ma też dobrego defu. Talentu Bamy nic nie jest w stanie naruszyć, nawet draft. Jedni gracze odchodzą , a na ich miejsce przychodzą inni topowi rekruci.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Trent Richardson (CLE) to score a Touchdown @1,90
betsson
Spore rozczarowanie w pierwszej kolejce, bo po świetnym początku meczu, Trent przestał dostawać piłki i nawet sami trenerzy przyznali potem, że zbyt mało był wykorzystywany. Co prawda ciężki matchup przeciwko front 7 Baltimore ale pamiętajmy, że Richardson świetnie łapie piłki. Na pewno będzie go dużo i często.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
oregon -27.5 1.9 59:14 ✅ Oregon Way works ????
Ten offens nawet bez chipa smiga jak marzenie, jeszcze zrekrutowali typka co w high school w czasie jednego meczu zdobył 10 td, this is how we roll in eugene. Dodatkowo diffens to co lubie, czyli mozemy dawac mnostwo yardow ale forsujemy straty. Black Mamba w koncu moglby pokazac jakis dobry rok, bo zawsze na poczatku sezonu w top kandydatow na heismana a potem sredniawo. Mariota jeden z lepszych dual threat QB.
Tennessee za to cienkawo od kilku lat, a jak przyjdzie grac z ranked opp to już w ogole piach i dno mułu. Oregon i to zdecydowanie
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tennessee +28 @ 1.90 2u⛔⛔ zal patrzeć..mieć dwóch backów, dobry OL i rzucać...a defense to chyba na sidelinie siedzi całe spotkanie:grin::razz:

Fajny matchup OL Tennessee ze słabymi linebackerami Ducksów. Tenn ma przewagę, jeśli będą w stanie to wykorzystać to wrzucą kilka ptk, a w tej sytuacji wysoki handicap ma spore szanse powodzenia. Wszystkie linie na Ducks w meczach w Eugene są wywalone o kilka punktów w górę.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co by o Manzielu nie mówić to nie jest to drugi Tebow a raczej coś jak Mike Vick.Mecz Texas A&amp;M-Bama świetny ale w obronie gospodarzy to jacyś emeryci grali,bo w ogóle nie potrafili zatrzymać Yeldena w tym meczu.Johnny Football ma się dobrze i do tego gra na poziomie i ma wyjebane na media i cały świat tak jak powinien.W końcówce meczu gonił nawet handi +8 dla połowy US jak trzeba.:] Co do Bamy to świetnie zagrał McCarron,he nie wiedziałem ze to taki dobry grajek z niego.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Obaj pokazali że grać potrafią, a dzony ma się dobrze, szkoda że obrony nie ma. Jeden mistake kosztował texas meczyk (ten int w redzone). A i tak jeden z lepszych meczy zagrał w swojej college carrear Manzel. Makaron clutch jak zwykle, z roku na rok coraz pewniejszy siebie. Rzekomo to on playcallował ost td, saban i off cord chcieli run ???? .
 
shen 408

shen

Użytkownik
Marshawn Lynch over 75,5 rush yards 1.80 bet 365 ✅ (98)
Wg statystyków defensywa 49ers w ostatnich 32 spotkaniach pozwoliła tylko 5 razy RB przeciwników na ponad 100 jardów rushing przeciwko swojej defensywie.3 razy ponad 100 jardów śmignął przeciwko nim Marshawn Lynch,w 2 ostatnich spotkaniach Lyncha przeciwko 49ers Beast Mode śmignął na 103 i 111 jardów.Lynch w pierwszej kolejce grał kiepsko przeciwko Panthers ale Seahawks raczej będą sporo biegać w tym spotkaniu,linia 75,5 warta ryzyka.Można spróbować też Seahawks 1(-5,5)2,35 ✅(29-3).Russell Wilson jest 8-0 a z preseasonami 12-0 u siebie w Seattle,ponoć fani Seahawks mają jakiś rekord guinessa głośności na stadionie bić w tym meczu więc grajkowie 49ers nie będą mieli lekko_Ostatnio przegrali tam 13-42.Oba zespoły i coachowie się bardzo nie lubią.Kaepernick ma tylko 2 pożądnych wideoutów w swoim zespole tj Boldina i Daivisa,obrona Seahawks powinna choć jednego zatrzymać w tym meczu,świetny mecz się zapowiada a emocje powinny być do ostatniej minuty.
Ravens-Browns 1(-6,5)1.83 bet 365✅ 14-6
Ravens bez Jacoby Jonesa i z poobijanym Michaelem Oherem.Browns z Weedenem który miał 3 int i był zsackowany 6 razy przeciwko Dolphins i super taktyką wg której Weeden który jest kiepski ma rzucać a RB Richardson który jest naprawdę dobry ma się przyglądać.:grin:Home opener Ravens na własnym stadionie.Powinno być celebration i niema innej opcji niż wygrana z Browns.Flacco 10-0 przeciwko Browns.Ravens wygrali ostatnie 11 z 12 przeciwko ekipie z Cleveland.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
No nie wiem, średnio mi się podoba kurs na baltimore, pewnie wygrają ale dla mnie po męczarniach. Weeden w preseason wyglądał super, oczywiście sprowadził na ziemię wszystkich w 1 meczu, ale sądzę , że jakiś potencjał jest. Na pewno 2 raz nie popełnią błędu z niewykorzystaniem Trenta, sami przyznali, że to był błąd po 1 meczu. Po kontuzji Jonesa, flaczek został tylko z Toreyem i ryżowym więc opcji też za dużo nie ma. Obrona cleveland też trochę imo underrated, a mogą skarcić ładnie. Wbrew pozorom to może być ciężki meczyk dla ravens.
Ja dziś wybieram bez jakiś specjalnych niespodzianek:
Atlanta @1.5 ✅

Matti Ice w Georgia dome nie przegrywa i tyle, atlanta lepsza w każdym aspekcie i chociaż lubią się męczyć ze średniakami to dziś im zaufam. Co prawda Rams zagrali całkiem fajnie z Arizoną, ale to jest zupełnie inny poziom niż Falcons.
PS po każdej z 12 porażkach jakie atlanta poniosła w ostanich latach, wygrali wszystkie mecze ????
Saints @1.6 ✅
Peyton is back i powrót do normalności w nowym orleanie. Dodatkowo def cord Bob Ryan się sprawdził i powstrzymał atlante. Drew w formie, jeden z najlepszych QB ligi dodatkowo ma tyle opcji w ataku, że aż głowa boli, Freeman miał jeden dobry sezon i tyle, regresuje od tego czasu dość mocno. Wtopa z beznadziejnymi Jets, pokazuje siłę Tampy w tym sezonie. Wybieram dużo lepszy atak w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kilka słów komentarza, bo dzisiejsza karta strasznie mi się podoba
Titans @ Texans
Niby jak Titans będą punktować? Przecież przeciwko beznadziejnym Steelers wyglądało to tragicznie. Steelers byli jeszcze gorsi, więc Titans jakoś wyglądali. Liczyłem, że Locker zaskoczy, kto wie, co będzie vs. Texans. Skłaniałbym się w kierunku Houston, które jakimś cudem wygrało w San Diego.

Dolphins @ Colts
Pisałem już o tym przy meczu Coltsów z Raidersami - 3-4 defense Coltsów faworyzuje biegających QB. Pryor miał mecz życia, dlaczego Tannehill miałby go nie mieć. Do tego dome, słabo biegające drużyny, więc powinno być sporo rzutów, linia na over dość niska.

Rams @ Falcons
Spotkanie Saints-Falcons wyglądało tak jak wyglądało. Poziom dość niski, ale Falcons mają poważne problemy i w secondary i w OL. Steven Jackson wybiegał ledwo kilkadziesiąt yd i to tylko dzięki jednemu 50 yd biegowi. Ryan mało czasu na rzut, co przy dobrej linii Rams może rokować nieciekawie. Jeśli offense Ramsów będzie w stanie punktować, to czemu nie Rams?

Cowboys @ Chiefs
Chiefs mają świetny def, dobry bieg, gorzej z podaniami. Zanosi się na sporo biegów, bo Dallas też chce biegać - Romo i Bryant jakieś urazy. Więc może under? Fajerwerków raczej nie będzie, bo Cowboys po meczach w dywizji z reguły są jakby uśpienie, a def Chiefs na dużo też nie pozwoli. Z kolei Alex Smith rzutowo nie zachwyca, więc ten underek całkiem całkiem.

Lions @ Cardinals
Biorę Cardinals - Fitz gra. Lions to najbardziej przereklamowana drużyna obok Patsów. Wygrali, ale kto wie jak zareagują gracze Lions jak zobaczą piękną Arizonę i czyste miasto. Z takiego szoku ciężko wyjść, przecież Detroit od kilkudziesięciu lat zarządzane przez debilnych Demokratów i Murzyna już zbankrutowało, a miasto wygląda jak po apokalipsie - jak się pokazuje zdjęcia Detroit samym Amerykanom nie mówiąc im, że to Detroit to często padają odpowiedzi: Syria lub Iraq. Schwartz i Stafford zawsze coś wymodzą, żeby utrudnić sobie mecz. Żadnemu z nich nie ufam, więc dla mnie Cardinals.
Jaguars @ Oakland
Nie da się wyglądać gorzej niż Jags tydzień temu. Dla mnie Jags ten mecz wygrają - Henne to niesamowity upgrade w porównaniu do Gabberta. I to tyle. Tak tak ...stracili sporo punktów, ale trudno się gra kiedy defense jest cały czas na boisku, bo offense nie potrafi zdobyć 1st down. Powinno być lepiej.

Chargers @ Eagles
Eaglesami bym się nie zachwycał. Ostro zaczęli, ale potem tempo spadło, bo przez cały mecz się po prostu nie da. Chargers po frajerskiej porażce z Texans to wielka niewiadoma - załamani czy zmotywowani? Defense Eagles to ser szwajcarski. Defense Chargers akurat przeciwko runom daje radę, a Vick jest czarny, a z czarnym jest tak, że jak mu mowisz 5 minut co ma grać, on kiwa że to zagra, to i tak zagra swoje.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Odnosnie meczu Colts-Dolphins, maja w Indianapolis dach bo z tego co pamietam to chyba s zeszlym roku po opadach sniegu cos sie zawalilo.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Odnosnie meczu Colts-Dolphins, maja w Indianapolis dach bo z tego co pamietam to chyba s zeszlym roku po opadach sniegu cos sie zawalilo.
to było jakiś czas temu w Minnesocie, że pod wpływem sniegu siadło. W Indianapolism mają nowiutenki stadionik Lucas Oil Stadium...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom