>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Atlanta z tym D i bez rushu naprawde wyglada słabo, jednak mimo czasu jaki OL daje Smithowi chciałbym im zaufac, ale nie moge, słaby Rush moze ciut lepszy od gospodarzy ale brak Holmesa bedzie widoczny

dlatego dzis pobieram Geno Smith over 240 yards
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 146

bart1110

Użytkownik
5. Saints are overrated too. Fajnie grają, wygrywają, ale bez ekstazy - nie jest to żadnej powerhouse. Tampe ledwo ograli na wyjeździe, pojechali u siebie overrated Dolphins, teraz pokonali overrated Bears, którzy bez 5 strat w meczu nie byliby sobą, przereklamowną i słabą Atlantę również ledwo ledwo i grającą rudym QB Arizonę (rudy QB daje -14 do handicapu przeciwnika). Kalendarz mają bardzo łatwy - teraz @Pats (dwie przerekalmowane drużyny - któraś musi wygrać, choć remis był właściwy), potem bye week, potem Bills, @ Jets, Dallas, San Fran, @ Atlanta, @ Seattle i końcówka już lżejsza - 2x Panthers, Tampa u siebie i @ St. Louis. Saints już są w playoffach, gdzie poznają całą brutalność tego świata i skutki łatwego kalendarza RS. Choć trudno się nie zgodzić z Blum&#39;em, który pisał mi, że Saints mu się podobają, bo są poukładani i grają z głową.
Taa, powodzenia w wygrywaniu w nowym orleanie jak zrobią homefielda, w koncu od superbowla mają obronę, która generuje straty i nie oddaje zyliona yardow, kwestia czasów aż ofensywa zacznie wygrywać mecze. Dodatkowo jak można nie doceniać wygranej w Chicago, wszyscy mówili że zobaczymy jak sobie poradzą outdoor, poradzili sobie świetnie. Dla mnie jak zrobią dobry wynik w regularze, to będzie bardzooo ciężko zatrzymać ich w domku ????
 
H 164

hector

Użytkownik
Taa, powodzenia w wygrywaniu w nowym orleanie jak zrobią homefielda, w koncu od superbowla mają obronę, która generuje straty i nie oddaje zyliona yardow, kwestia czasów aż ofensywa zacznie wygrywać mecze. Dodatkowo jak można nie doceniać wygranej w Chicago, wszyscy mówili że zobaczymy jak sobie poradzą outdoor, poradzili sobie świetnie. Dla mnie jak zrobią dobry wynik w regularze, to będzie bardzooo ciężko zatrzymać ich w domku ????
Dokładnie.Tym bardziej,że Saints są głodni sukcesu po zeszłorocznych zawieszeniach - do tego ich obrona pod Ryanem bedzie tylko coraz lepsza.Ostatnią rzeczą jaką można o nich powiedzieć to jest,że są overrated.......
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Aaa więc ofensywa GB mierzyła się z ofensywą DET ? Ciekawa teoria.
A swoja drogą jakby Jones uważniej stawiał nogi w endzone to na 4 min. przed końcem wynik kręcił by się w okolicach 25-3. Rzeczywiście mocno wyrównany mecz.
Ogarnij się trochę i nie przypisuj mi rzeczy, których nigdzie nie napisałem, bo śmiesznie to wyglada. Nie trzeba być Einsteinem, żeby wiedzieć, że im dłużej jest offense na boisku, tym krócej jest defense. Ale rozumiem, że nie każdy rozumie taka &quot;oczywista oczywistość&quot;. Jedni wiedza, inni nie, a jeszcze innym trzeba o tym przypomnieć jak widać.
GB zdobyło o jedno przyłożenie więcej niż Lions - FAKT
Wynik nie oddaje przebiegu meczu - FAKT
Jeżeli wynik przez blisko 3/4 spotkania oscyluje w granicach TD to mecz jest wyrównany - FAKT.
Dla Ciebie spotkanie nie było wyrównane bo patrzysz na wynik. Dla mnie było, bo patrzę na przebieg meczu. Lions w ofensywie nie istnieli a mimo to różnica przez 40 minut nie przekroczyła jednego przyłożenia, co oznacza, że Lions byli w grze.
Taa, powodzenia w wygrywaniu w nowym orleanie jak zrobią homefielda, w koncu od superbowla mają obronę, która generuje straty i nie oddaje zyliona yardow, kwestia czasów aż ofensywa zacznie wygrywać mecze. Dodatkowo jak można nie doceniać wygranej w Chicago, wszyscy mówili że zobaczymy jak sobie poradzą outdoor, poradzili sobie świetnie. Dla mnie jak zrobią dobry wynik w regularze, to będzie bardzooo ciężko zatrzymać ich w domku ????
Dokładnie.Tym bardziej,że Saints są głodni sukcesu po zeszłorocznych zawieszeniach - do tego ich obrona pod Ryanem bedzie tylko coraz lepsza.Ostatnią rzeczą jaką można o nich powiedzieć to jest,że są overrated.......
moga mieć homefielda, Denver też rok temu miało i nic z tego nie wyszło. To nie Saints generuja straty, tylko przeciwnicy je popełniaja - z kim Saints grali do tej pory? Z Atlanta, która właśnie straciła 30ptk z Jetsami u siebie, z Tampa, która ofensywnie nie istnieje w tym sezonie, z Arizona, która ma rudego QB, Miami, które oddaje 4 sacki na mecz i jest na drodze do pobicia rekordu umozliwionych sacków i z Chicago, które Ponderowi i Vikings oddało 30 ptk. Powodzenia, nawet z homefieldem. Jak trafia na drużynę z dobra linią ofensywna i dobrymi receiverami to popłyna aż miło - cornerzy graja tragicznie.
Czas pokaże, ale tak...Saints are overrated - z nikim wartościowym nie grali do tej pory, a już wszyscy się jarają. Poczekajmy na poważnych przeciwników, a nie kopciuszkowe drużyny.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
masakra jak można pisać, że homefield dla saints nie ma znaczenia, bo Denver bo epic failu sejftiego nie przeszli dalej. Nie wiem czy zauważyłeś ale mamy dopiero 5 week więc pisanie, że ktoś jest overrated bo nie grał z kimś dobrym (według Ciebie &quot;dobrym&quot; oczywiście) to można przypisać 3/4 drużynkom, bo w końcu z kim wygrało Kansas, Denver, Detroit, Patriots. Wystarczy przejrzeć wyniki saintsów w domku w ostatnich latach(każdy wie co stało się w 2012):
2012 - 4 wtopy
2011 - 0 wtop
2010 -3 wtopy
2009 - 2 wtopy
czyli 23 winów 9 wtop fatalny bilans. Jeśli homefield nie ma znaczenia, bo Pyton król odpadania w 1 rundzie go nie wykorzystał to kurde, biedaki z Seattle niepotrzebnie się napalają ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
masakra jak można pisać, że homefield dla saints nie ma znaczenia
a w którym miejscu ja tak napisałem? Trochę powagi.

Nie wiem czy zauważyłeś ale mamy dopiero 5 week
tak, zauważyłem, dlatego własnie napisałem o tym, co wiemy po 5 weeku..nie wiem czy zauważyłeś..chyba nie.

bo nie grał z kimś dobrym
kto jest dobry z grupy Falcons, Cardinals, Buccaneers, Dolphins, Bears? pytam serio wg Ciebie - kto jest dobry?
To, że jesteśmy po Week 5 nie oznacza, że nie można dokonywać ocen przeciwników. Do 17 tygodnia mamy z tym czekać? Dobre.

Jeśli homefield nie ma znaczenia
gdzie tak napisałem?

Saints, Pats - te ich bilanse domowe to fajnie wyglądają na papierze, natomiast nic większego za tym nie idzie.


Napisać coś co odbiega od ogólnej opinii i zaraz odzywa się grupka, dla której inny porządek rzeczy niż ogólnie przyjęty, nie ma racji bytu i z góry jest skreślony. Najpierw ktoś pisze, że mamy dopiero Week 5 i nie można dokonywać ocen przeciwników, a potem ta sama osoba pisze o homefield adv i powrocie dawnych Saints, chociaż jescze chwilę wcześniej Week 5 to było za wcześnie na jakieś wnioski ???? :spokodfhgfh:
 
H 164

hector

Użytkownik
OCzas pokaże, ale tak...Saints are overrated - z nikim wartościowym nie grali do tej pory, a już wszyscy się jarają. Poczekajmy na poważnych przeciwników, a nie kopciuszkowe drużyny.
Nie widze tutaj sytuacji żeby wszyscy sie jarali - no,ale jak zaczynasz wyjeżdżać z tekstami w stylu &quot;Ja vs oni&quot; i pdobne bzdety o jakimś ustalonym porządku rzeczy to zaczyna być to co najmniej komiczne.Każdy ma prawo do swojej opinii,ale warto też jest mieć dystans do tego co sie czyta.
Nikt tutaj nie robi z Saints zwyciezców Super Bowl z góry,ale branie pod uwage tylko i wyłącznie tego z kim wygrali Saints do tej pory jest jak dla mnie wyjątkowo słabym argumentem.Skoro tak łatwo przewidujesz bolesny upadek NO w tym sezonie to czemu nie weźmiesz pod uwage tego jaki wpływ ma i bedzie miał duet Payton/Ryan na ich gre?Oni doskonale zdają sobie sprawe z tego,że Saints muszą jeszcze sporo poprawić w swojej grze.Na PO bedą gotowi i nikt nie powie,że są overrated.
A porównanie zeszłorocznych Denver do obecnych Saints jakoś nie ma sensu.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 146

bart1110

Użytkownik
a w którym miejscu ja tak napisałem? Trochę powagi.

tak, zauważyłem, dlatego własnie napisałem o tym, co wiemy po 5 weeku..nie wiem czy zauważyłeś..chyba nie.

kto jest dobry z grupy Falcons, Cardinals, Buccaneers, Dolphins, Bears? pytam serio wg Ciebie - kto jest dobry?
To, że jesteśmy po Week 5 nie oznacza, że nie można dokonywać ocen przeciwników. Do 17 tygodnia mamy z tym czekać? Dobre.

gdzie tak napisałem?
Saints, Pats - te ich bilanse domowe to fajnie wyglądają na papierze, natomiast nic większego za tym nie idzie.

Napisać coś co odbiega od ogólnej opinii i zaraz odzywa się grupka, dla której inny porządek rzeczy niż ogólnie przyjęty, nie ma racji bytu i z góry jest skreślony. Najpierw ktoś pisze, że mamy dopiero Week 5 i nie można dokonywać ocen przeciwników, a potem ta sama osoba pisze o homefield adv i powrocie dawnych Saints, chociaż jescze chwilę wcześniej Week 5 to było za wcześnie na jakieś wnioski ???? :spokodfhgfh:
Wow, chciałbym zobaczyć jak się kiedyś do błędu przyznajesz i nawet jak Ci je wytknę teraz to pewnie będziesz odwracał kota ogonem ale proszę bardzo:
1.moga mieć homefielda, Denver też rok temu miało i nic z tego nie wyszło.
jak inaczej odebrać to zdanie? Albo napisz co autor miał na myśli
2. Właśnie chyba nie zauważyłeś, bo zdarzyłeś już napisać o połowie ligi że są overrated
3. Falcons w 1 meczu mieli cały zespół zdrowy, teraz im wypadał podstawowy RB, prawie całe secondary + hulio i white coraz bardziej poobijani. Bears at home to zawsze ciężki przeciwnik, tym bardziej dla zespołu grającego swoje mecze zwykle w dome. Dolphins też potrafią napsuć krwi i pewnie nie jeszcze raz kogoś pomęczą do tej 4 kwarty.

Nie chce mi się dalej wyciągać twoich kwiatków typu, nie znasz się bo patrzysz na wynik, a zdanie potem piszesz, że mecz był wyrównany bo różnica wynosiła tylko 1 TD przez 3Q ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie widze tutaj sytuacji żeby wszyscy sie jarali - no,ale jak zaczynasz wyjeżdżać z tekstami w stylu &quot;Ja vs oni&quot; i pdobne bzdety o jakimś ustalonym porządku rzeczy to zaczyna być to co najmniej komiczne.Każdy ma prawo do swojej opinii,ale warto też jest mieć dystans do tego co sie czyta.
Nikt tutaj nie robi z Saints zwyciezców Super Bowl z góry,ale branie pod uwage tylko i wyłącznie tego z kim wygrali Saints do tej pory jest jak dla mnie wyjątkowo słabym argumentem.Skoro tak łatwo przewidujesz bolesny upadek NO w tym sezonie to czemu nie weźmiesz pod uwage tego jaki wpływ ma i bedzie miał duet Payton/Ryan na ich gre?Oni doskonale zdają sobie sprawe z tego,że Saints muszą jeszcze sporo poprawić w swojej grze.Na PO bedą gotowi i nikt nie powie,że są overrated.
A porównanie zeszłorocznych Denver do obecnych Saints jakoś nie ma sensu.....
Ad.1 No właśnie - to Ty się nie zgodziłeś z moja opinia, a nie ja z Twoja.
Ad.2 Jakie więc argumenty możemy przyjac jesli mecze z innymi zespołami sa słabym argumentem w lidze, która właśnie na tym polega? Good point;)
Ad.3 Nigdzie nie porównałem Saints do Broncos - odniosłem się tylko do homefield adv. Czytaj ze zrozumieniem.
Wow, chciałbym zobaczyć jak się kiedyś do błędu przyznajesz i nawet jak Ci je wytknę teraz to pewnie będziesz odwracał kota ogonem ale proszę bardzo:
1.moga mieć homefielda, Denver też rok temu miało i nic z tego nie wyszło.
jak inaczej odebrać to zdanie? Albo napisz co autor miał na myśli
2. Właśnie chyba nie zauważyłeś, bo zdarzyłeś już napisać o połowie ligi że są overrated
3. Falcons w 1 meczu mieli cały zespół zdrowy, teraz im wypadał podstawowy RB, prawie całe secondary + hulio i white coraz bardziej poobijani. Bears at home to zawsze ciężki przeciwnik, tym bardziej dla zespołu grającego swoje mecze zwykle w dome. Dolphins też potrafią napsuć krwi i pewnie nie jeszcze raz kogoś pomęczą do tej 4 kwarty.

Nie chce mi się dalej wyciągać twoich kwiatków typu, nie znasz się bo patrzysz na wynik, a zdanie potem piszesz, że mecz był wyrównany bo różnica wynosiła tylko 1 TD przez 3Q ????
Ad.1. Jak odebrać? Może tak, że homefield adv jest przecenianie? Nigdzie nie napisałem, że nie ma znaczenia. Nie odpowiadam za Twoja nadinterpretację. Ale spełnię Twoja prośbę i będę specjalnie dla Ciebie pisał notkę wyjaśniajaca - jak w szkole na polskim.
Ad 2. Wymieniłem tylko 3 drużyny - Saints, Pats i Denver. Liga o ile mi wiadomo, a Tobie chyba nie, liczy 32 drużyny. To potwierdza tylko moje słowa, że sobie nadinterpretujesz:spokodfhgfh:
Ad 3. Ok, Ok. :grin:
Ad 4. No i? Znowu czegoś nie zrozumiałeś i nadinterpretujesz po swojemu? Wynik a przebieg meczu to dwie różne rzeczy. Jeśli dla Ciebie to to samo, to ok - trzeba było tak od razu.;)
Kolejna rzecz, która sobie nadinterpretowałeś to sprowadzenie kilka postów wyżej meczu Broncos-Ravens z zeszłego roku tylko do jednej akcji z safety Broncosów w końcówce meczu. Jak dla mnie mistrzostwo świata - jeśli wszystkie mecze w taki sposób analizujesz...;)
Dyskusja jest zakończona - ostatnie słowo zawsze należy do moderatora ???? :razz:
 
H 164

hector

Użytkownik
Ad.1 No właśnie - to Ty się nie zgodziłeś z moja opinia, a nie ja z Twoja.
Ad.2 Jakie więc argumenty możemy przyjac jesli mecze z innymi zespołami sa słabym argumentem w lidze, która właśnie na tym polega? Good point;)
Ad.3 Nigdzie nie porównałem Saints do Broncos - odniosłem się tylko do homefield adv. Czytaj ze zrozumieniem.
Dla rozluźnienia atmosfery podam mój pierwszy typ ????
CHICAGO BEARS - 7.5 1.9 Bet365 ⛔ /ostatnia kwarta 0 - 0......
stawka 100pln
Jeszcze niedawno mecz z Giants byłby sporym wyzwaniem - teraz wygląda na to,że NY powinien zabrać sie za tankowanie,bo wynik 0-5 mówi sam za siebie.Fani NYG cały czas wierzą,że ich drużyna nadal ma szanse na serie zwyciestw - jednak z taką OL i coraz gorszą atmosferą w drużynie wygląda to na Mission Impossible.Dodajmy do tego okres zaledwie 4 dni od kleski z Eagles i krótki czas na regeneracje to mamy obraz meczu w którym Bears potrzebujący mocnego zwyciestwa nie przepuszczą takiej okazji.Fakt,że Bears nadal nie zachwycają to jednak ich defensywa powinna zrobić wystarczającą przewage.Manning jak narazie 12 strat - defensywa Bears do tej pory ma 14 przechwytów i jestem pewien,że jutro to konto powiekszy.
Na dodatek ze składu Giants wypadł RB David Wilson dołączając do calej grupy kontuzjowanych zawodników.Istnieje całkiem duże prawdopodobieństwo,że Giants nie bedą w stanie wystawić pełnego składu.
Dzisiaj Mike Singletary obchodzi 55 rodziny,wiec tym bardziej wypada pokonać zdecydowanie NYG ????
BEAR DOWN!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 146

bart1110

Użytkownik
Oregon -13,5 1.96
Kaczki są wkurzone i bardzo dobrze, bo zasługują na więcej, a to bama zgarnia praktycznie wszystkie głosy w AP pollach. Dotąd dostawało się za to przeciwnikom, chłopcy z Eugene do tej pory pokryli wszystkie handicapy. Wash są po ciężkim meczu ze stanfordem, to dodatkowo działa na korzyść Marioty i spółki. Trzeba zapracować na te głosy a i może na Heismana ? ????
Baylor -17.5 i over 73.5
Baylor wykręca chore numerki w tym roku, w każdym meczu ponad 50 pkt, ostatnio z virginia over juz zrobili HT, oni muszą wygrywać imponująco, bo niestety scheldue bardzo słabe i tylko tak mogą ugryźć coś z ciastka zwanego BSC. Podobnie jak Oregon pokryli wszystkie dotychczasowe handicapy.
PS. Usuwanie postów jest overrated ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wisconsin -10 @ 1.90 2u✅✅

Northwestern jest po najważniejszym meczu swojego sezonu - meczu z Ohio State, który mogli wygrać - to mi w zasadzie wystarczy do zagrania Wisky. Northwestern jest przereklamowane - w zeszłym sezonie byli świetnym underrateowym zespołem i przed tym sezonem była ogólna podjarka tym zespołem, bo wrócił cały trzon zespołu - ale rzeczywistość chyba przerosła możliwości tej drużyny - o ile ofensywa jeszcze jako tako funkcjonuje, choć już nie tak świetnie jak w zeszłym roku, o tyle defensywa to kompletne nieporozumienie - przed Ohio State Northwestern nie grało w zasadzie z nikim a staty defensywne miało tragiczne - California, Maine czy Syracuse to nie sa jakieś potęgi footballu akademickiego - a Northwestern miało spore problemy. Nie mówiac o tym, że w pierwszym tygodniu w meczu @ Cal QB debiutant z Cal w swoim pierwszym meczu miał staty życia - 450 yd w powietrzu przeciwko tej śmiesznej defensywie podaniowej. I najlepsze jest to, że żadna z tych drużyn nie miała tak efektywnej gry biegowej jak ma Wisky. A wiadomo, że gra biegowa otwiera podaniowa - więc wniosek nasuwa się sam. W meczu z OSU z kolei - Carlos Hyde, rb z Ohio State, nabiegał mecz życia, bo nie funkcjonowała żadna defensywa NOrthwestern - ani biegowa ani podaniowa a i tak byli w meczu, co tylko świadczy o OSU. Ale Wisky u siebie to inna drużyna, defense bardzo dobry, dwóch świetnych rb i solidny QB, który może stat nie ma imponujacych, ale jest pewny w pockecie i też potrafi biegać gdy trzeba. Receiverów też maja dobrych, więc nie daję żadnych szans drużynie Wildcats, tym bardziej, że Wisky jest po bye-weeku a i nie bez znaczenia jest fakt, że jest to jedynyn mecz domowy Wisconsin w tym miesiacu, reszta to wyjazdy, więc kibice powinni zobaczyć kawałek dobrego footballu ze strony swojej drużyny.

PS. Usuwanie postów jest overrated
jak będziesz miał coś sensownego do napisania, to posty nie będą usuwane
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mój pierwszy post w tym dziale, więc proszę o wyrozumiałość, spróbuję coś pograć z NCCAF i może mi się spodoba i zacznę śledzić tę dyscyplinę/ligę.

Utah - Stanford under 54,5 @ 1,71
✅
Tak na rzut oka laika to faworytem są raczej goście, ale kurs w granicach 1,3 raczej nie opłacalny do grania, więc wybrałem under...Teraz dlaczego..i to będzie najcięższe. Niby można się spodziewać wysokiego rezultatu, ale Utah u siebie tylko w jednym straciło wiele punktów, aż 70, poza tym nie były to kosmiczne liczby, więc z ich defensem może nie jest aż tak źle, natomiast przeciwko Stanford może nie być im łatwo w ofensywie. Większość meczów tych ekip mocno overowo, ale za drobne jednak zagram na przełamanie passy i mam nadzieję, że to będzie udany początek.
Prosiłbym o nieusuwanie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
DeMarco Murray (DAL) powyżej 74.5 yds @1,85⛔
betsson
Nie rozumiem takiej linii... DAL u siebie, faworyt, więcej gry po ziemi w końcówce. Murray biega niezłe 4,8 yds na próbę i do tego 82% wszystkich akcji biegowych Cowgirls jest z jego udziałem. WAS pozwala na 122,5 yds dla opp. RBs.
kontuzja... szkoda, bo po pierwszej kwarcie miał spokojne 29 yds i ponad 4 yds na próbę.
 
B 146

bart1110

Użytkownik

Ale czy texans są naprawdę tak słabi? Moim zdaniem nie, ciągle mają jedną z najlepszych obron w lidze, ciągle mają jeden z najlepszych duetów na pozycji RB, a i WR Core najgorszy nie jest. Wszystkie problemy zrzucone zostały tutaj i pewnie w wielu innych miejscach wraz z wiadrem pomyj na głowę QB Shauba. Pytanie czy otrząśnie się po jednym z najgorszych miesiąców w karierze? Tym razem napisze tak, Ramsy nie pokazały jak dotąd nic ciekawego. Przeciętnie w obronie i ataku, jestem pewien, że obrona zrobi swoje, czas żeby Shaub i spółka pokazali, że grać potrafią
Texans -7 1.9 B365
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Calvin Johnson (DET) poniżej 87.5 yds @1,85✅
betsson
Megatron zagra dzisiaj ale trudno się spodziewać dobrego wyniku, jeśli od praktycznie dwóch tygodni trenował w ograniczonym zakresie przez 2 dni. Sztab szkoleniowy Lions mówi otwarcie, że Johnson powinien być używany tylko podczas 3rd down i TD situations.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
służę pomocą, jest tragiczny pod każdym względem ;) natomiast Cinci jest na tyle nieprzewidywalne, że obrona Buffalo może utrzymać w miarę bliski wynik przez większość meczu
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
górą górą - taka niedopieszczona wersja Nicka Folesa. Stiwi Dźonson odpoczywa, więc jeśli zdrowie pozwoli Spillerowi to linia dośc atrakcyjna moim zdaniem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom