>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
blum 70

blum

Użytkownik
UTA, 1.74
GSW, 1.71
ako: 2.98 ⛔
bet365
Dzisiaj taki dubelek. Mało skomplikowana kombinacja, wskazująca na umiarkowanych faworytów spotkań.
Jazzmani ostatnio ruszyli z miejsca, dwie wygrane z co prawda słabą Minnesotą, sensacyjna wygrana w Memphis i nieznaczne porażki ze znacznie wyżej notowanymi Atlantą i Clippers. Drużyna chyba się dociera, trener Snyder powoli zaczyna ogarniać schemat. Indiana natomiast jest cieniem samej siebie z poprzedniego sezonu i nie sądzę by w gorącej Energy Solutions Arena zbytnio poszalała. Kontuzja Burcsa nie powinna tu wiele znaczyć, wbrew pozorom Utah ma dość długą ławkę.
Co do GSW - wygrało ono z OKC w tym sezonie dwukrotnie, w tym raz na wyjeździe. Fakt, to nie były te same drużyny, ale pomimo tego GSW w tym sezonie jest najlepszą ekipą ligi i myślę że taki przeciwnik jak Gromy, wymusi na Kalifornijczykach pełną mobilizację.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
W Marathonie już 13,5. Natomiast Sportingbet ma linię 12,5 i można spokojnie pograć ;)
Trey Burke (illness) did not participate in shootaround, and he&#39;s now considered questionable for Monday against the Pacers.
Burke&#39;s illness comes out of nowhere, and owners will have to wait for an update to see if he can give it a go. If Burke is forced out, rookie Dante Exum is likely to draw the start at point guard, but he wouldn&#39;t come as a recommended daily play. Burke&#39;s coming off two games of 25-plus points over his last three contests.

za: http://www.rotoworld.com/headlines/nba/251289/trey-burke-ill-now-questionable-vs-pacers
 
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj wyszło bardzo fajnie, więc dzisiaj próbujemy ponownie coś uciułać na NBA.
Zacznę od razu od najciekawsze spotkania, które odbędzie się w kalifornijskim Oakland. Dwie świetnie grające w ofensywie ekipy się dzisiaj spotkają. Ostatnio 4/4 jeżeli chodzi o spotkanie GSW - OKC. Dzisiaj również pogramy strzelców, ale to może za moment. Pierwsze spotkanie prawie w najsilniejszych zestawieniach obydwu ekip. Mówię prawie, bo Warriors wciąż bez Boguta. Mimo wszystko parę miedziaków w to spotkanie zainwestuję. Ciekawi mnie dzisiaj matchup pomiędzy Currym a Westbrookiem. Do prawdy ciężko stwierdzić, który z tych rozgrywających jest lepszy. Raz jeden raz drugi popisuje się fantastycznym spotkaniem, rzucają dużo punktów i to na fajnej skuteczności. Za rzuty z dystansu bardziej cenie Stephe&#39;a, ale Russell to król gry 1v1. Łatwość z jaką ten facet mija rywali i wjeżdża pod kosz bądź dogrywa na czystą pozycję jest zdumiewająca. Spotkanie według mnie zapowiada się raczej overowo, chociaż wiadomo, że bywają mecze, że &quot;nie siedzi&quot;. O to się jednak zbytnio nie martwię, bo obie ekipy preferują szybką koszykówkę opartą na szybkich i dynamicznych akcjach, a nie denną i mozolną. Po raz kolejny biorę pod uwagę czynnik mobilizacji, który jest szalenie ważny. Sądzę jednak, że obydwie ekipy działają na siebie bardzo mobilizująco i tutaj nikt nie odpuści nawet na centymetr. Na dzisiaj proponuję następujące typy.
oOoOoO sorry za znaki gimbusa, ale jak zobaczyłem tę ofertę to aż się za głowę złapałem! Nie wiem czy to podpucha, ale ja to pobieram natychmiastowo!
K. Durant over 2,5 udanych rzutów za 3 punkty / 1.96 / betsson
Tylko do tego typu dodam komentarz. Szweduchy chyba zwariowały. ;) Według mnie Kevin jest w stanie pokryć tę linię w pierwszej kwarcie i bez wahania wchodzę w to grubo.
S. Curry over 2,5 udanych rzutów za 3 punkty / 1.57 / betsson
S. Curry over 38,5 (punkty + asysty + zbiórki) / 1.80 / betsson
K. Thompson over 20,5 punktu / 1.72 / betsson
R. Westbrook over 23,5 punktu / 1.70 / betsson

Pobierajcie Duranta w tym czasie, bo może się betsson zorientować. Ja za chwilę edytuję post i piszę następne analizy!
W poniższym spotkaniu również zaproponuję overki. Do Staples Center w Los Angeles przyjeżdżają zawodnicy z Atlanty. Hawks to nie jest drużyna wyrachowana i grająca brzydko jak w poprzednim roku. W tym są wyraźnie nastawieni na ofensywę. Dzisiaj rzucać nie powinni mieć trudno, bo Clippers mistrzami obrony nie są. Zapowiada się kolejny Run &amp; Gun tak jak w powyżej opisanym przeze mnie meczu. Tutaj jednak bardziej skupię się na overze w całym spotkaniu, a strzelców będę opisywał w dalszej kolejności. Clippers to ekipa grająca ofensywnie, bo tylko tam ma coś do zaoferowania chociaż i tak nie zawsze. Nie jest to jakaś piękna koszykówka, tylko zwyczajne oddawanie rzutów z półdystansu i dystansu. Umówmy się, tam pod kosz nie ma komu wjeżdzać. W okolicach trumny stoi biedny DeAndre, który nie potrafi nic zrobić, jeżeli nie jest grany alley-oop. Tylko to potrafi. Granie tyłem do kosza, bądź przodem i rzuty od tablicy nie są jego najsilniejszą stroną. Z sezonu na sezon Clippers grają coraz gorzej. Przynajmniej według mnie. Co innego Atlanta, która gra bardzo dobrze i wykorzystuje dobrze swoich strzelców - Millsapa i Korvera. W bardzo dobrej dyspozycji znajduję się Jeff Teague, który też gwarantuje kilkanaście punktów. Jakby tego było mało zawsze można zagrać akcję 3-4 metry od kosza pod Horforda, który akurat z półdystansu rzuca bardzo dobrze. Szczerze mówiąc typ gram bardziej na wyczucie, bo wszyscy muszą rzucać na dobrej skuteczności, żeby to weszło, ale jestem dobrej myśli.
Over 206,5 / 1.68 / bet365
+ za drobne
Hawks / 2.90 / bet365

EDIT: NAWET NIE CHCE MI SIĘ ZAKREŚLAĆ PRAWIE WSZYSTKIEGO NA CZERWONO. PRZEPRASZAM, JEŻELI KTOŚ DZISIAJ ZMOCZYŁ DUPĘ NA MOICH TYPACH. SAM JESTEM NA SIEBIE WKUR*****, ŻE TAK TO WYSZŁO...
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Przejrzałem ofertę na nadchodzącą noc i wybrałem pięć typów, które moim zdaniem warto zagrać. Poniżej opisałem dlaczego.
Dwight Howard over 16.5 pkt @1.80 | Betsson ⛔ 12 pkt ⛔
Pierwszy typ dotyczy Howarda. Rockets polecieli do Chicago, by zagrać z Bulls. Walka na tablicach, jak i w pomalowanym będzie zażarta. Myślę, że zarówno Howard, jak i Noah ostrzą zęby na to starcie. Dwight w tym sezonie zdobywa średnio 18 pkt/mecz. Gdy tylko jest w formie, nikt nie jest w stanie go zatrzymać. To cyborg, bestia. Wystarczy popatrzeć jak spinał się na prestiżowe mecze przeciwko Spurs, gdzie jego średnia z dwóch spotkań wynosi 28 pkt. Bulls to także prestiżowy przeciwnik, na który niezależnie od formy rywale bardzo się motywują. Zakładam, że o 2.00 czasu polskiego, gdy obie drużyny wyjdą na parkiet, Howard będzie siał zagrożenie pod koszem Byków.
Marcin Gortat over 12 pkt @1.90 | Betsson ⛔ 10 pkt ⛔

Gortat i spółka udają się do Nowego Orleanu, gdzie zmierzą się z Pelikanami. Mój typ na over naszego rodaka podpieram poprzednim meczem obu ekip, gdzie Polski Młot zanotował jak na razie najlepszy pod względem punktowym mecz w tym sezonie. Co prawda Wizards grali u siebie, ale 12/20 z gry robi wrażenie, nawet w wykonaniu środkowych w NBA. Marcin przekraczał jak dotąd tę linię 14-krotnie. Cztery razy zdarzyło mu się, że zdobył 12 punktów, co w tym wypadku oznaczałoby zwrot. Rywale Czarodziejów w pomalowanym są naprawdę silni, bo mają Asika, no i tego młokosa Davisa, którym zachwycają się całe Stany i pół Europy. Nie zmienia to faktu, że dziś liczę na dobrą grę podkoszowego stołecznej drużyny. Choćby ze względu na to, że Gortat wciąż ma szansę na to, aby jako pierwszy Polak w historii NBA zagrać w All-Star Matchu. Jest o co walczyć. Szczególnie, że lider drużyny z Waszyngtonu, czyli rozgrywający John Wall jest w znakomitej formie i naprawdę wybitnie potrafi rozdzielać piłkę. Liczę na to, że dzisiaj kilka podań gracza numerem 2, Marcin zamieni na punkty.
LA Lakers under 99 pkt @1.90 | Betsson ✅ 94 pkt ✅

Lalki zagrają na wyjeździe z PTB. Trail Blazers w bardzo dobrej dyspozycji, bilans 26-8 mówi wszystko. Na przeciwległym biegunie Lakers z bilansem 11-23, na czele z Czarną Mambą, a ten miewa różne dni. Potrafi wykręcić triple-double, by mecz później mieć tak fatalną skuteczność, o której nie śniło się nawet graczom z konsol, którzy pogrywają w grę autorstwa 2K. Jednak dzisiaj Kobe nie zagra, a to raczej skłania do grania na over punktowy Lakersów. Dlaczego więc gram under? Ponieważ pomimo braku Lopeza Portland potrafią naprawdę nieźle bronić. Nie wspominając o ofensywnie usposobionym graczom takich jak Lillard, Aldridge, Matthews, czy Batum. Nawet brak nominalnego centra (Lopez, Freeland i Leonard out) nie widzę szans na to, by Jeziorowcy rzucili 99 punktów w meczu przeciwko drugiej drużynie Zachodu. Trail Blazers bardzo rzadko tracą powyżej 100 punktów i stan Oregon musiałaby odwiedzić naprawdę niezła drużyna, by ta linia była zagrożona.

DeAndre Jordan over 14.5 zbiórek @1.85 | Betsson ✅ 16 zbiórek ✅


Krótko i na temat. DeAndre to maszyna do zbierania piłek. Czy to pod swoim koszem, czy na tablicy rywala - wszędzie jest groźny. Linia wynosi 14.5 zbiórki. Od dwóch meczów Jordan nie przekroczył tej linii, więc myślę, że jutro w nocy przeciwko Jastrzębiom się przełamie. Poprzednim razem, gdy Clipps grali w Atlancie zebrał piłkę 22 razy. Nie sądzę, by Horford był w stanie zatrzymać Jordana, gdy ten już się rozpędzi.

LA Clippers - Atlanta Hawks: Hawks +6.5 @1.76 | Bet365 ✅ 98-107 ✅

Bet z tego samego spotkania. Dodatni handicap w stronę Jastrzębi dołożę do jakiegoś innego typu i stworzy się fajny dubel. Atlanta króluje na Wschodzie, to oczywiście o wiele słabsza konferencja niż zachodnia, ale ekipa prowadzona przez byłego asystenta Popovicha, a więc Mike&#39;a Budenholzera gra nie tylko efektownie, ale i efektywnie. Clippers z bilansem 23-11 ciągle szukają odpowiedniego rytmu. Nawet jak CP3 gra świetnie, to Blake nie zawsze staje na wysokości zadania, a Redick wiecznie trójek trafiać nie będzie. Po prostu uważam, że Atlanta w tym sezonie jest na tyle mocna, że z powodzeniem może wygrać kilkanaście meczów z drużynami z zachodniej części USA, nawet na ich parkiecie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Utah Jazz - Indiana Pacers
Over 185,5
@ 1.90
✅
Betsafe

Zaciekawiła mnie całkiem mała linia jak na NBA i po małej analizie postanowiłem ją dołożyć do kuponu. Utah Jazz na 16 meczy u siebie, pokrywało tę linie 14 razy, Indiana natomiast 15 razy na 19 spotkań wyjazdowych. Zdaję sobie sprawę że obie drużyny nie preferują jakoś szczególnie ofensywnej koszykówki, aczkolwiek myślę że ta linia powinna zostać dziś pokryta bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 676

mmichael83

Użytkownik
LA Clippers - Atlanta Hawks

Blake Griffin

over 21,5 bwin ✅ 25

1,75



Czas Powrócić do lidera LA Clippers, który w 2 półowie grudnia złapał zadyszke notując niskie staty, talentu mu nikt nie odebrał, to nie kosmiczny mecz,ale to tez nie maszyna,ostatnie 2 spotkania to minimaln zdobycze pkt 15,16 z NY i PHI czyli z najslabszymi ekipami. Teraz gospodarzy czeka arcytrudne zadanie bo przyjezdza jedna z najbardziej blyskotliwych druzyn w lidze . Uważam że Blake dzisiaj troche pogra bo to bedzie mecz na styku,mysle ze gospodarze to wygraja a Blake zrobi swoje minimum czyli tylko 22pkt !!! 23 grudnia w ATlancie osiągnał 21 pkt,ale miał także 8 zbiórek i 11 asyst,czyli blisko triple double przy 36 min gry.

stawka 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Brooklyn Nets-Dallas
typ: 2, handicap -6
Kurs: 1.90 ✅
Bet365

Brooklyn co prawda ostatnio w lepszej formie, ale tak naprawde to z zadnym znakomitym zespolem nie wygrali. No fakt, bylo Chicago Bulls, no ale po prostu trafili na slabszy dzien i byl to wypadek przy pracy. Netsi sa bardzo zdeterminowani do gry w Play Offach i najprawdopodobniej sie tam znajda, no ale Dallas jest jednym z faworytow do zwyciestwa w tym roku. Graja swietnie. Czasem trafi im sie gorszy dzien i przegrana, ale to rzadko, a ponadto ze znacznie silniejszymi rywalami niz Brooklyn. O dziwo spotkania H2H znacznie na korzysc gospodarzy, ale wiadomo, ze kazdy mecz jest inny i ja tu spodziewam sie pewnego zwyciestwa gosci.
Utah-Indiana
typ: 2
Kurs: 2.20 ✅
Bet365

Zarowno jedna jak i druga druzyna ostatnio sa w znacznie lepszej dyspozycji, poniewaz wczesniej to byly praktycznie same porazki i od czasu do czasu trafilo sie zwyciestwo, natomiast w ostatnim czasie tych zwyciestw jest duzo wiecej. Jesli oba zespoly mialyby do dyspozycji wszystkich zawodnikow to z pewnoscia powaznie zastanowilbym sie nad tym typem, a ostatecznie pewnie go ominal, ale kontuzje niestety nie omijaja Utah i na to spotkanie wyjda w duzym oslabieniu. Moze i maja szeroka lawke, ale jednak to nie sa az tak klasowi zawodnicy, a do tego brak regularnej gry tez z pewnoscia wplynie na ich gre i wynik. Moim zdaniem nie ma sensu sie tu bawic w zadne hendicapy tylko po prostu zagrac na zwyciestwo Indiany po super kursie.
Do tego gram jeszcze 2 typy, ale nie ma sensu sie produkowac piszac analizy, bo wszystko na ten temat zostalo juz powiedziane we wczesniejszych postach:
Philadelphia-Cleveland
Typ: 2, handicap -4.5
Kurs: 1.90 ⛔
Bet365

LA Clippers-Atlanta Hawks
typ: 2, handicap +5.5
Kurs: 1.90 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Utah Jazz - Indiana Pacers
Over 185,5
@ 1.90
Betsafe
Zaciekawiła mnie całkiem mała linia jak na NBA i po małej analizie postanowiłem ją dołożyć do kuponu. Utah Jazz na 16 meczy u siebie, pokrywało tę linie 14 razy, Indiana natomiast 15 razy na 19 spotkań wyjazdowych. Zdaję sobie sprawę że obie drużyny nie preferują jakoś szczególnie ofensywnej koszykówki, aczkolwiek myślę że ta linia powinna zostać dziś pokryta bez problemu.
Małe propsy z mojej strony.
Również celuje tu w over, ale samej Indiany 92.0 @ 1.90 ✅ w Marathonie
Trzeba pamiętać, że Jazz to ciągle ogony ligi w obronie (27 miejsce - 107.7 na 100 posiadań).
Punktów tracą mniej niż sporo ekip (98.7 per game at home), a to zasługa oczywiście wolnej gry i małej ilości posiadań na mecz (92.5 - 28 miejsce w lidze). W meczach u siebie w tym sezonie tylko trzy teamy nie rzuciły im 92 pkt - oczywiście najgorszy ofens ligi - 76ers, Thunder bez KD i Russa oraz, o dziwo, Suns (ale to za sprawą patologicznej 4 kwarty).

Indiana również wolny basket - 21 miejsce w NBA (95.1 posiadania na mecz). No i statystyka, która powoduje, że oddsmakerzy wystawiają tak niską linię - obecnie Indiana jest 29, przedostania w lidze pod względem ofensywy (tylko 98.1 na 100 posiadań), ale sama średnia punktów wyjazdowych (95.8) już wygląda ok.
Co mnie więc przekonuje do tego overa? Kolejna statystyka - na 19 spotkań wyjazdowych Pacers wyrównywali lub przekraczali linię 92 pkt aż 15 razy.
Czego chcieć więcej (no może żeby Watson zagrał).

A i cały mecz over też ok, ale jak nie zagra Burke, to już nie ok. Dlatego tylko Pacers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Marcin Gortat over 12 pkt @1.90 | Betsson​


Gortat i spółka udają się do Nowego Orleanu, gdzie zmierzą się z Pelikanami. Mój typ na over naszego rodaka podpieram poprzednim meczem obu ekip, gdzie Polski Młot zanotował jak na razie najlepszy pod względem punktowym mecz w tym sezonie. Co prawda Wizards grali u siebie, ale 12/20 z gry robi wrażenie, nawet w wykonaniu środkowych w NBA. Marcin przekraczał jak dotąd tę linię 14-krotnie. Cztery razy zdarzyło mu się, że zdobył 12 punktów, co w tym wypadku oznaczałoby zwrot. Rywale Czarodziejów w pomalowanym są naprawdę silni, bo mają Asika, no i tego młokosa Davisa, którym zachwycają się całe Stany i pół Europy. Nie zmienia to faktu, że dziś liczę na dobrą grę podkoszowego stołecznej drużyny. Choćby ze względu na to, że Gortat wciąż ma szansę na to, aby jako pierwszy Polak w historii NBA zagrać w All-Star Matchu. Jest o co walczyć. Szczególnie, że lider drużyny z Waszyngtonu, czyli rozgrywający John Wall jest w znakomitej formie i naprawdę wybitnie potrafi rozdzielać piłkę. Liczę na to, że dzisiaj kilka podań gracza numerem 2, Marcin zamieni na punkty.​


Tutaj widzę najmniejsze szanse spośród typów, które tutaj przedstawiłeś. Dzisiaj Marcin będzie miał koło siebie Asika, który gra zdecydowanie bardziej aktywnie pod swoimi tablicami, niż pod tablicami przeciwnika. Jeden z ciekawszych matchupów tego spotkania. Zobaczymy, Marcin myślę, że odda około 8 rzutów, zobaczymy jaką będzie miał skuteczność i ile minut spędzi na parkiecie. Sam nie gram, ale Tobie życzę powodzenia.
Co do All-Star to jest szansa dla Marcina, jeżeli Polacy się popiszą w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie wiem, czy ktoś z was obserwuje NHL, ale do meczu All-Star został wybrany Łotysz Girgensons z Buffalo Sabres (jednej ze słabszych ekip NHL), który miał bardzo dużą przewagę nad pozostałymi zawodnikami, o których rzeczywiście można powiedzieć, że są gwiazdami m.in. Toewsem i Kane&#39;em. Łotysze głosowali na niego bodajże od końca listopada i faktem jest, że z urządzeń przenośnych takich jak tablety można oddawać głos kilkanaście razy dziennie. Także ruchy panowie i głosujmy na Polaka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Washington Wizards
▶ Typ: Over 101.5 (1 Połowa) @ 1.90
Buk: Bet365


Witam wszystkich, dziś uderzam w Overka 101 punktów w meczu New Orleans Pelicans z Washington Wizards, drużyna Gości dziś rozegra 5 mecz na wyjeździe pod rząd i tylko 1 zwycięstwo w pierwszym meczu w tej serii w Houston, w kolejnych 3 meczach zanotowali porażki kolejno od Dallas, Oklahomy oraz ostatnio od San Antonio, i w każdym z tych 3 spotkań linia 101.5 do przerwy została grubo przekroczona, widać że Wizards dobrze wchodzi w mecz, punktują dużo od początku ale w miarę upływu spotkania siły opadają i tempo gry spada. Pelikany ostatnio u siebie z Houston rzucili łącznie 101 punków do przerwy tyle, że Houston tylko 42. W poprzednim meczu natomiast u siebie z Phoenix linia również grubo przekroczona. Dziś liczę na to samo, nie mogę znaleźć buka w którym są wyższe alternatywne linie do przerwy na sumę punktów, bo można by kilka ciekawych typów wybrać każdej nocy...
Polecam :!:



Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
▶ Over 209.5 @ 1.95
Buk: Unibet


Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks
▶ Over 221.5 @ 4.10
Buk: Unibet


Jako drugie i ostanie na dzisiaj spotkanie wybieram mecz pomiędzy Los Angeles Clippers a Atlanta Hawks, w którym widzi mi się jak nic Over i to gruby! Spotkają się jedne z najlepszych ofensyw tego sezonu a jak to już bywało w takich meczach tempo jest szybkie i potrafią wrzucić nawet po 240 punktów... Gospodarze u siebie średnio 106 rzucają, Goście na wyjazdach średnio prawie 104 punkty... a wiadomo, że z drużynami grającymi wolniej trafiają mniej, natomiast z grającymi i preferującymi szybsze tempo gry rzucają więcej, i dziś właśnie obie drużyny sądzę, że mogą sobie pozwolić na trochę szaleństwa w ofensywie. Ja wchodzę dodatkowo w maksymalnego Overka 221.5 punktów bo co to jest np 115-110 w takim meczu...
Polecam :!:
 
F 263

fidelio

Użytkownik
A to niespodzianka:
&quot;Dion Waiters has been traded, according to Yahoo! Sports.
This is one of the crazier stories of the season. Waiters was in the starting lineup and was with the team just minutes before the actual tip. He is believed to be traded to the Thunder in a three-way deal with the Knicks. Details are still emerging. Meanwhile, there&#39;s no need to add Waiters and he can be dropped in most leagues. Joe Harris is worth a look in deep leagues.&quot;
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Jackson z OKC prawdopodobnie odejdzie, ciekawe zatem czy dziś zagra z GSW?
Chyba jednak nie:
&quot;Updating a previous report, Reggie Jackson may not be headed to the Knicks as part of Monday&#39;s three-team deal.
According to Knicks beat writer Steve Popper, &quot;Source said that Reggie Jackson is NOT coming to the Knicks.&quot; If this scenario holds, New York would be dumping J.R. Smith and Iman Shumpert for little more than salary-cap relief. It&#39;s a relief for Thunder fans, and bad news for Jackson&#39;s fantasy value, but we&#39;ll reserve judgment until the final form of the deal is understood.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
San Antonio - Detroit Pistons
Detroit @ 4.40 betsafe ✅ (104-105) BRAWO STAN, BRAWO TŁOKI!
Odkąd Stan Van Gundy wywalił z drużyny &#39;raka&#39; w postaci Josha Smitha, Detroit zaczęło grać w końcu jego basket.
Terminarz owszem nie był trudny, ale to może i lepiej - zyskali dzięki bilansowi 5-0 (najdłuższa taka seria od ponad 4 lat w Detroit) od czasu wywalenia Smitha - więcej pewności siebie i z każdym meczem wyglądają lepiej na parkiecie.
Wrócił do składu Jodie Meeks i od razu prezentuje się świetnie, kilka dni temu 9/11 za 3 pkt i 34 punkty w 27 minut gry z ławki przeciwko Orlando. Cały team rzuca na bardzo dobrej skuteczności 43% za 3 pkt , oddają dużo rzutów z tego rejonu ,ale trafiają też srednio ponad 13 trójek na mecz odkad grają bez Smitha.
Andre Drummond robi swoje w ataku i obronie -w końcu jego gra zaczyna wyglądać tak jak miała wyglądać od początku sezonu, jest bestią na tablicach. Nawet Brandon Jennings nie cegli jak popadnie i w ostatnich meczach prezentuje się świetnie (35 pkt w wygranej z Kings 2 dni temu)
Skoro Pistons ogrywają przeciwnków średnio 18,5 pkt na mecz w ostatnim czasie, są w czołówce efektywności ofensywnej i defensywnej to dlaczego mieliby nie spróbować powalczyć dzisiaj z mistrzami nba?
Kurs jaki oferują nam buki biorę z pocałowaniem ręki. San Antonio ma za sobą bardzo ciężki grudzień, nie wyglądają jakby byli w optymalnej formie - chociaż to zapewne tylko mała zasłona dymna. Jednak nadal poza grą są i Parker I Leonard, więc jakby nie było dość znaczące w drużynie osoby.
Mistrzowie nba na pewno styczeń będą mieć duzo lepszy niż grudzień , bo czeka ich sporo meczy z drużynami ze Wschodu , tym samym powinni trochę podciągnąć bilans, a potem w zależności co siedzi w głowie Popa, albo zaatakują w drugiej częsci sezonu czołowie miejsca na Zachodzie ale będą kontrolowali przebieg regulara wybierając sobie odpowiednie ustawienie na PO , nie bez powodu przegrali tyle niespodziewanych spotkań już w tym roku i nadal nie błyszczą jak powinni, dzisiaj szukam więc sporej niespodzianki, chociaż według mnie wcale nie trzeba tego tak nazywać , oglądając ostatnie mecze obu drużyn widać zupełnie inne nastawienie do gry na ten moment sezonu.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
San Antonio - Detroit Pistons
Detroit @ 4.40 betsafe
Mistrzowie nba na pewno styczeń będą mieć duzo lepszy niż grudzień , bo czeka ich sporo meczy z drużynami ze Wschodu , tym samym powinni trochę podciągnąć bilans, a potem w zależności co siedzi w głowie Popa, albo zaatakują w drugiej częsci sezonu czołowie miejsca na Zachodzie ale będą kontrolowali przebieg regulara wybierając sobie odpowiednie ustawienie na PO , nie bez powodu przegrali tyle niespodziewanych spotkań już w tym roku i nadal nie błyszczą jak powinni, dzisiaj szukam więc sporej niespodzianki, chociaż według mnie wcale nie trzeba tego tak nazywać , oglądając ostatnie mecze obu drużyn widać zupełnie inne nastawienie do gry na ten moment sezonu.
Odważna teza, że San Antonio nie bez powodu przegrali tyle spotkań. Ja myślę, że to głównie brak Leonarda i Parkera, a także naprawdę ciężki terminarz sprawił, że mistrzowie sporo meczów oddali. Nie sądzę, aby to celowo robili:)
Ja tam Ci życzę powodzenia z typem, ale nieco się pospieszyłeś chyba.
Tony Parker jest questionable, jeśli zagra to złapiesz jeszcze wyższy kurs na drużynę z Motor City, nie mówiąc o tym, że z Parkerem w składzie nie widzę dużego value w stawianiu na Detroit.
Ps. Josh Smith cancerem był, chyba głównie ze względu na brak pomysłu jak wykorzystać jego potencjał.
McHale zrobi z niego świetnego grajka, zresztą już sobie nieźle radzi chłopak w Houston
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja sie kompletnie nie zgadzam i przewiduje pewne 5-10 pkt zwyciestwo Spurs. Żarty sie skonczyly. Pop woli wygrac takie spotkanie nakladem 70% sil a potem odpuscic mecz gdzie wygrana jest mniej prawdopodobna a trzeba grac na 100% pełnym składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
A moim zdaniem buki sie dzisiaj swietnie spisaly i powystawialy bardzo dobre kursy, dlatego gra na najblizsze 2 mecze mija sie z celem, bo to loteria.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tak jak TSW jestem zdania, ze Spurs powinno sobie latwo poradzic z Pistons. Parker dzisiaj wraca [ https://twitter.com/Monroe_SA/status/552507303484985344 ] wiec kadra juz prawie pelna i na wlasnym parkiecie po prostu nie wypada przegrac z Pistons, ktorzy nie oszukujmy sie graja obecnie troche ponad stan. Sytuacja w tabeli dla Spurs nie jest optymalna wiec trzeba zrobic jakiegos powaznego runa bo brak hca moze sie mocno odbic ekipie Popovicha w PO. Jennings ma swoj miesiac miodowy ale nie oszukujmy sie wiecznie nie bedzie trafial na takim procencie jak w ostatnich spotkaniach. Przeciez jego pozycje rzutowe sa fatalne, czesto rzuty z wrecz debilnego lotu i pewnie za jakis czas procenty spadna. Na pewno wielkim plusem dal Pistons jest powrot do zdrowia Meeksa bo gosc jest idealnym fitem z lawki chyba dla kazdej druzyny. Waznym elementem bedzie powstrzymanie Monroe i Drummonda i ograniczenie zbiorek bo bez tego na pewno bedzie trudniej wygrac mecz. W ekipie SAS wrocil Patty Mills i jet to realne wzmocnienie i trudno sie dziwic, ze SAS chce kreowac tego goscia na nastepce Parkera. Moim zdaniem wszystko zalezy od Pistons. Jak zagraja kolejny swietny mecz ponad stan to Spurs beda mieli ciezko i pewnie bedzie wyrownany mecz do konca, natomiast jak obie ekipy zagraja w swojej normalnej dyspozycji to Detroit bez wiekszych szans w tym spotkaniu.. i na to licze ????
SAS -3,5 1polowa 1.87 pinnacle ✅
SAS -5,5 1.78 marathonbet
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Sam sobie przeczysz easy, raz piszesz że nie widzisz problemów dla SAS w tym meczu, potem piszesz, że zależy wszystko od Pistons.Tu nic od niczego nie zależy, Pistons są na fali i na banku mocno poniżej tego co grali ostatnio nie zagrają.Wszyscy grają dwa poziomy wyżej w tej ekipie po odejściu Smitha, w dodatku atmosfera w ekipie jest zajebista.Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak takie wygrane umacniają.Po piąte mają stana na ławce który jest idealnym coachem by wyciągnąć tą ekipe z nicości.I to sie wszystko dzieje, dlatego ja nie widze tutaj blowoutu ani nawet pokrycia lini.Pistons mają argumenty i pod dziurą i na obwodzie gdzie ostatnio wręcz szaleją.A Spurs? trzeba powiedzieć szczerze, że przeżywają ofensywny regres i dla mnie wchodzenie w hcp na nich jest bez sensu.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
San Antonio - Detroit Pistons
Detroit @ 4.40 betsafe

Odkąd Stan Van Gundy wywalił z drużyny &#39;raka&#39; w postaci Josha Smitha, Detroit zaczęło grać w końcu jego basket.

Terminarz owszem nie był trudny, ale to może i lepiej - zyskali dzięki bilansowi 5-0 (najdłuższa taka seria od ponad 4 lat w Detroit) od czasu wywalenia Smitha - więcej pewności siebie i z każdym meczem wyglądają lepiej na parkiecie.
.
No właśnie - terminarz - z kim oni grali? Praktycznie tylko ze wschodem, poza Sacramento, ale wiadomo, że to drużyna z problemami. Detroit jeszcze nie zostało sprawdzone przez solidny team z zachodu, nastąpi to dopiero dziś w San Antonio. Ten mecz pokaże prawdziwe oblicze tej drużyny.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Sam sobie przeczysz easy, raz piszesz że nie widzisz problemów dla SAS w tym meczu, potem piszesz, że zależy wszystko od Pistons.Tu nic od niczego nie zależy, Pistons są na fali i na banku mocno poniżej tego co grali ostatnio nie zagrają.Wszyscy grają dwa poziomy wyżej w tej ekipie po odejściu Smitha, w dodatku atmosfera w ekipie jest zajebista.Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak takie wygrane umacniają.Po piąte mają stana na ławce który jest idealnym coachem by wyciągnąć tą ekipe z nicości.I to sie wszystko dzieje, dlatego ja nie widze tutaj blowoutu ani nawet pokrycia lini.Pistons mają argumenty i pod dziurą i na obwodzie gdzie ostatnio wręcz szaleją.A Spurs? trzeba powiedzieć szczerze, że przeżywają ofensywny regres i dla mnie wchodzenie w hcp na nich jest bez sensu.
Faktycznie pierwsze zdanie zabrzmialo nie tak jak powinno. W skrocie chodzilo mi, ze jezeli Detroit zagra w swojej normalnej dyspozycji [nie w tej z ostatnich spotkan oraz nie w tej przed odejsciem Smitha tylko cos posrodku to SAS nie powinni miec problemu. Natomiast jak zagraja tak jak w ostatnich spotkaniach czyli ponadprzecietnie to wtedy SAS beda musieli sie pomeczyc. Czytajac Twoj post mam wrazenie, ze przeciwko Pistons zagra jakas przecietna druzyna a nie obecny mistrz z przekozackim system ofensywnym[ktory fakt troche szwankuje ale dalej jest statystycznie zdecydowanie ponad Pistons, tak samo jezeli chodzi o defensywe] i w dodatku podejmujacy rywala na wlasnym parkiecie. Spurs w ostatnich 5 spotkaniach na wlasnym parkiecie zagrali z Thunder, Clippers, Rockets, Wizards i Pelicans. Nie liczac Pelicans[chociaz i oni pewnie sa lepsi od wszystkich ostatnich rrywali Pistons] same bardzo dobre druzyny. Wygrali 4 spotkania. W wygranych spotkaniach 3 razy pokryli handicap. Z kim Detorit ostatnio gralo? Kings, Pacers, Cavs, Kings i Magic. Piszesz, ze maja Stana wiec pytam sie kim jest Popovich w takim wypadku ? ???? Nie musisz odpowiadc. Z tymi argumentami o pomalowanym tez bym jakos mocno nie szarzowal bo Spurs to jest jedna z lepszych defensyw pomalowanego w lidze, tak samo na obwodzie to Spurs sa zdecydowanie lepsza druzyna nie Pistons. Dzisiaj wraca Parker i pewnie nie bedzie w jakiejs fenomenalnej formie ale watpie, zeby Pop dopuscil do gry niedoleczonego i niezgranego weterana. Wiadomo nie jestem prorokiem i nikogo nie mam zamiaru zapewniac, ze Spurs to latwo wygra ale pieniadze inwestuje w SAS nie odwrotnie. pozdrawiam:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom