>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Milwaukee - Indiana
Typ: over 13 punktów George Hill
Kurs: 1,77
Bukmacher: Marathonbet


Hill powrócił po kontuzji i zdążył rozegrać 5 spotkań. Wszystkie one były ograniczone limitem minutowy, jednak w każdym z nich Hill spisywał solidnie (od pierwszego):

- Nowy Orlean 96:84, 15 punktów (5-8, 21 minut)
- Detroit 109:119, 13 punktów (5-12, 27 minut)
- Brooklyn 110:85, 12 punktów (5-9, 23 minuty)
- Chicago 90:92, 11 punktów (4-11, 24 minuty)
- Miami 106:95, 20 punktów (7-14, 31 minut)

Jego średnia w tych pierwszych pięciu meczach tego sezonu wynosi 14,2 punktu na mecz oraz 25,4 minuty gry. W dzisiejszym starciu z Milwaukee nie będzie już objęty limitem minutowym, co jest bardzo istotne. Dodatkowo, jak sam twierdzi dużo pracował nad rzutem zza łuku, co zresztą widać, bo trafia 2 „trójki” na mecz ze skutecznością 45,5 %. Rozdaje tylko 2,4 asysty, więc też jakoś strasznie nie dzieli się piłką ???? Zagra naprzeciwko Knighta, więc spokojnie może poszaleć w ofensywie.

PS. Niestety Hill doznał nowej kontuzji (pachwina) https://twitter.com/JJFSINDIANA/status/551055850182172675 i nie zagra dzisiaj.

Drugi typ z tego meczu.

Milwaukee - Indiana
Typ: over 8 punktu Zaza Pachulia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet



Dzisiaj znowu Zaza ???? Linia w dalszym ciągu do gry. Po raz kolejny nie zagrają Sanders (7,3 punktu na mecz) i Ilyasova (9,8 punktu na mecz) https://twitter.com/Bucks/status/551059761995579392
i Zaza po raz kolejny wyjdzie w pierwszej „piątce”. W ostatnich czterech meczach bez wspomnianej dwójki Zaza grał bardzo solidnie:

- Atlanta 107:77, 14 punktów (6-9, 26 minut)
- Atlanta 85:90, 11 punktów (4-8, 29 minut)
- Charlotte 104:94, 15 punktów (6-7, 28 minut)
- Cleveland 96:80, 9 punktów (4-9, 23 minuty)

W każdym z tych spotkań przekraczał dzisiejszą linię i obecnie jego średnia punktowa to 7,2 punktu. Co więcej, coach Kidd stwierdził dzisiaj, że Zaza spisuje się tak dobrze, że nawet jak powróci Sanders to Zaza będzie grał w pierwszej piątce (bilans zespołu to 3-1, gdy Zaza grał jako startowy). W tym sezonie w starciu z Indianą wchodząc z ławki rzucił 9 punktów (4-7, 20 minut gry). W poprzednim sezonie wychodząc w pierwszej „piątce” w meczach u siebie z Indianą rzucał 15 i 10 punktów (na wyjazdach grał gorzej). Dzisiaj przeciwko Hibbertowi z pewnością będzie w stanie podtrzymać swoją średnią z ostatnich spotkań.

Wynik: 12 punktów✅

I jeszcze jeden typ na dzisiejszą noc.

Charlotte - Cleveland
Typ: over 5,5 asysty Kyrie Irving
Kurs: 1,96/2
Bukmacher: Betsafe/Triobet


Co najmniej dwa tygodnie przerwy LeBrona powodują oczywiste zmiany w zespole. Grę ofensywną (punktową) przejmą na siebie właśnie Irving i Love. Jednak Love w ostatnich meczach grał przeciętnie, co jak się okazało było również spowodowane kontuzją pleców. Dzisiaj już Love zagra (nie wiadomo z jakim skutkiem), podobnie jak i Marion.

Ostatnie dwa mecze bez Jamesa to 4 (Milwaukee) i 9 (Atlanta) asyst Irvinga. Jego średnia z tego sezonu to 5,3 ostatniego podania.

Co bardzo istotne w odniesieniu do tego typu to dzisiejsze wypowiedzi Irvinga, o tym, że on (przede wszystkim), jak i cały zespół muszą w obecnej chwili więcej kreować Love&#39;a. Obecnie Love oddaje średnio 12,7 rzutu na mecz, ale te statystyki mają znacząco wzrosnąć pod nieobecność LeBrona. W związku z tym 6 asyst Irvinga wydaje się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Wynik: 3 asysty⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
AKO:
Brooklyn Nets +7 @1.28
Dallas-najwiecej punktow w kwarcie @1.52
Phoenix -7 @1.33
Atlanta Hawks +3 @1.30
Kurs ogolny: 3.41

Brooklyn wzbil sie ostatnio na poziom wyzej i zaczal regualarniej wygrywac spotkania. Owszem nie byly to glownie zespoly z najwyzszej polki, ale pewne zwyciestwo z silnymi Bulssami na pewno mocno podbudowalo Netsow dobrze prognozuje w kontekscie najblizszego meczu. Uwazam, ze Orlando to przecietny zespol i jesli goscie przyzwoicie zagraja w defensywie i dobrze przypilnuja Vucevica to ten mecz wygraja, a moj typ to w tym przypadku pewniak.
Dallas to 2 zespol pod wzgledem rzuconych punktow. Do tego Boston to nie jest druzyna, ktora jakos niesamowicie broni, dlatego goscie nie powinni miec wielkich problemow z rzucaniem duzej ilosci punktow. Dallas tez nie broni wysmienicie, ale nadrabiaja to ofensywa. Atak Celtow tez nie jest przerazajaco silny, dlatego nie sadze zeby narzucali bardzo duzo punktow. Zgodze sie, ze ten bet to troche loteria, ale wszystkie znaki na niebie przemawiaja za graniem w kierunku Mavericks.
Philadelphia to dostarczyciel zwyciestw. Z 30 meczow obecnego sezonu wygrali zaledwie 4 i jest to moim zdaniem zdecydowanie najslabsza druzyna NBA. Phoenix pomimo ostatnich 2 porazek jest w dobrej formie o czym swiadczy wczesniejsza wwycieska passa 6 meczow z rzedu z takimi zespolami jak Dallas czy Wizards. Goscie ofensywe maja beznadziejna, dlatego nie spodziewam sie aby narzucali duzo punktow, z kolei Suns pod tym wzgledem sa najlepsi w NBA, dlatego mysle, ze moj typ na to spotkanie to pewniak.
Atlanta w obecnym sezonie w bardzo dobrej formie. 2 miejsce w swojej konferencji mowi samo za siebie. W poczatkowej fazie sezonu wygladalo to roznie, natomiast ostatnio ich dyspozycja jest rewelacyjna. Utah potrafi zaskoczyc i wygrac z lepszym rywalem, ale w meczu z Hawks nie daje im wiekszej szansy na zwyciestwo. Kurs na zwyciestwo gosci bardzo fajny, a ja postanowilem go zagrac jeszcze bardziej asekuracyjnie. Uwazam ze wszystkie powyzsze bety sa sensowne i stanowia naprawde fajne AKO. Mam nadzieje, ze sylwester nie zdekoncentruje zawodnikow druzyn na jakie gralem i zaprezentuja dobra forme, bo jesli tak to o wynik jestem spokojny.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Bez zbędnego kombinowania, wydaje mi się, że skleiłem na dziś bardzo ciekawy zakład potrójny. Omijam szerokim łukiem granie czegokolwiek związanego z Cavs, ponieważ ostatnio grają jak sieroty i parę razy zawalili mi kupony różnymi zakładami. Długo się zastanawiałem przy meczu Boston vs Dallas (tak tak, Rondo przeciw starym kolegom itd. itp, ale np. LBJ przeciw Heat pajacował strasznie i nic dobrego z tego nie wyszło, wolę odpuścić). Natomiast przechodząc do meritum, dziś proponuję zagranie 3 razy na faworytów, którzy dodatkowo będą wzmocnieni plusowymi handicapami, co da nam bardzo fajne AKO ;)
New Orleans Pelicans - Houston Rockets 2 +6.5 @ 1.28 ⛔
Utah Jazz - Atlanta Hawks 2 +3.5 @ 1.28 ✅
New York Knicks - Detroit Pistons 2 +5.5 @ 1.28 ✅
Ehh, a jednak trzeba było grać większy kurs na Detroit i puścić Mavs, a odpuścić Rockets. No nic, pomyliłem się...
AKO: 2.12 ⛔ ⛔ ⛔
Pierwsze co może się rzucić w oczy, to przede wszystkim, że 3 razy idę w stronę gości. Wiadomo, że zawsze łatwiej się gra gospodarzom, z uwagi na własną publiczność i na to, że ciągłe podróże po USA i Kanadzie są męczące. Myślę jednak, że tutaj istotną kwestią jest zasadnicza różnica poziomów, które prezentują drużyny w obecnym sezonie zasadniczym.
Jedynym meczem, przy którym miałem najwięcej wątpliwości był mecz Pelikanów z Rakietami. Gracze z Nowego Orleanu to bardzo niewygodna drużyna, która potrafi nawiązać równą walkę z każdym. Ostatnio byli bardzo blisko pokonania San Antonio Spurs, z którym prowadzili dwoma punktami jeszcze na 0,4 sekundy przed końcem, a do remisu doprowadził geniusz Tima Duncana. Ostatecznie jednak polegli w dogrywce, pozostawiając po sobie jednak dobre wrażenie. Z drugiej strony będą mieli naprzeciw sobie drużynę Rakiet, która gra znakomicie na wyjazdach. Powyżej ktoś napisał o ich bilansie wyjazdowym 11/14 i tutaj właśnie upatruję sukcesu. Dodałem do tego sześciopunktowy handicap, który mam nadzieję załatwi sprawę. Spodziewam się wyrównanego meczu.
W dwóch pozostałych spotkaniach sytuacja jest dużo prostsza. Atlanta to rozpędzona maszyna do wygrywania, która pokonuje wszystkich rywali na swojej drodze z zabójczą precyzją, pomijając jedną drastyczną porażkę z Bucks. Utah co prawda ma bilans 3:2 w ostatnich 5 meczach, jednak rywale nie byli zbyt wymagający. Dodatkowo gdy spojrzymy na h2h, to zobaczymy, że Hawks vs Jazz = 5:0 w ostatnich 5 meczach, czyli Atlanta ma patent na Utah. Plusowy handicap na wszelki wypadek.
Tutaj nie ma za dużej filozofii. Detroit rozpędza się z meczu na mecz, a Knicks grają niesłychaną padakę i nie pomaga nawet dobrze punktujący Carmelo Anthony. Tutaj też plusowy handicap na wszelki wypadek.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers
Cleveland Cavaliers @ 1.934 pinnacle

Dobra, nie ma LeBrona i mamy równe kursy na mecz w Time Warner Cable Arena?
Raczej słabo buki, raczej słabo. Mimo, że Cleveland z serią L3, ze sporymi problemami od początku sezonu, że bez centra, że bez zaangażowania w obronie, że bez chemii i flow w ataku oraz atakami w stronę trenera to nadal oni będą mieć dwóch najlepszych graczy na parkiecie w piątek. Będą, bo Irving wrócił już we wtorek i od tamtego momentu w dwóch pojedynkach zaliczył 60 punktów a Kevin Love po problemach z plecami powiedział, że zagra z Bobkami i Love ma tu szansę wziąć więcej w swoje ręce, zabłysnąć jak gwiazda powinna. Drużynę Blatta czeka ciężki okres, znów walka z playbookami pod nieobecność Brona (ale nie z matchupami, bo wraca Shawn Marion na trójkę) i walka z bilansem 0-3 bez niego (-11 średnio w każdym z pojedynków) ale Bobcats także z własnymi problemami - nie wystąpi w meczu na pewno Al Jefferson mający szansę tu zdominować grę pod koszami, Lance Stephenson a jego zmiennik Gary Neal był oszczędzany w rzutówce i jest &#39;game-time decision&#39;. Marv Williams może się wyrobić, ale to marne zastępstwo Josha McRobertsa jako rzucającego i rewelacyjnie podającego big mana. W ostatnich czterech meczach drużyna Clifforda może poszczycić się średnimi 86.5 punktu na mecz przy 36.3% skuteczności z gry, przegrywając każdy z nich. Bobcats basketball. Dodatkowo:
Charlotte allows the second highest free throw percentage in the league at 78.3% per game.
czyli dla Irvinga woda na młyn.
W pierwszym meczu sezonu w Q było 97-88 dla Cavaliers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dokładnie to samo spotkanie analizowałem co kolega z góry, więc nie będę powtarzał tego samego tylko dodam jeszcze coś od siebie ;)
Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers 1,934 ✅ 87:91
Dla mnie odpowiednie były kursy w okolicach -3 dla Cleveland, -1 to dla mnie value chociaż sam atakuje ML(przez pomyłkę bo chciałem -1). Charlotte bez BigAll traci ogrom wartości pod tablicami. Z całym szacunkiem ale w ofensywie Biyombo to kilka klas niżej i to raczej defensor aniżeli gracz, który zrobi różnicę w ofensywie. Trzeba powiedzieć, że na centrze coraz lepiej radzi sobie Thompson i z meczu na mecz ta jego gra jest coraz pewniejsza. Marion to niezwykle ważny powrót bo zatrzymanie MKG może być bardzo wartościowe dla losów spotkania bo pewnie on bo Walkerze przejmie sporą część rzutów Jeffersona.
Phoenix Suns over 112 1,934 zwrot 112
76ers gra patologie. Mają jakieś pojedyncze wysoki, kiedy trafią na gorzej dysponowanego rywala, jednak nie sądzę by Phoenix miało tutaj zastopować swoją ofensywę. Grają szybko i widziałem jak szybki rywal potrafi zrobić miazgę z tego zespołu. Po serii W2 przyszły 3 blowouty i gra naprawdę byłą fatalna. Prócz fatalnego ustawiania się w defensywie totalnie nie istniała ofensywa a Phoenix to zespół gdzie kilku gości może wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów więc nawet limitowane minuty tutaj nie zmienią siły ofensywnej tej ekipy w moim odczuciu na tle tak słabego rywala. 112 wydaje się wysoką linią, tylko, że Suns ostatnio imponują w ofensywie. Łatwość dochodzenia do pozycji rzutowej, szybkość. Do tego dobrzy na linii, co też ważne bo dzisiaj pewnie często staną na linii. Na ostatnie 8 spotkań, w 7 zdobyli 100p+, w 5 110p+ więc dlaczego tak słebej defensywie po dniu przerwy i nie mając b2b jutro mają sobie nie narzucać ? Philadelphia też potrafi pograć szybciej oddawać sporo nieprzygotowanych rzutów co też da pewnie trochę posiadań więcej.
Nie wiem czy jest coś gorszego dla takiej ekipy jak 76ers gra przeciwko bardzo dobrej, dobrze zbilansowanej ofensywie. Wg. mnie nie. I dlatego w moim odczuciu tutaj szykuje się blowout, ale patrząc na defensywę Suns wolę zdecydowanie atakować over 112 aniżeli bardzo wysoki hc.
Co do reszty spotkań Nets niby tak, ale czy naprawdę są tak dobrzy by zaufać im away as fav w sytuacji kiedy po wygraniu jako underdog w następnym meczu są 1-4 ATS ? W sezonie mają rewelacyjny bilans z drużynami &lt;.500 jednak mimo to jako faworyt im tutaj nie zaufam bo zwyczajnie wg. mnie jeżeli w którąś stronę tutaj jest value to raczej w moim odczuciu prędzej Orlando. Poza tym obie ekipy mocno nieprzewidywalne.
Dallas - Boston dla mnie tutaj cięzko gdziekolwiek uderzyć przy tych liniach.
NOP wygrał już u siebie z Houston. Houston niby dobrze, ale faluje często i też nie zaufam im z takim rywalem away. A na Pelicans nie widzę wiele value przy +1,5.
OKC z WSH nie ruszam tym bardziej, że nie wiadomo co z Bealem a hc już powędrowało na +6,5.
Indiana bez Hilla i CJ Watsona co robi problem na PG bo obaj nieźli obrońcy z dobrymi cyferkami i Knight powinien mieć sporo swobody. Bucks -2 imo do grania ale jeszcze poczekam.
Atlanta w ostatnich 3 meczach mnie nie przekonywała. Utag nieobliczalne. No bet dla mnie.
Toronto - GSW dobrze poustawiane kursy imo a linia za wysoka na over dla mnie a nie ma tony value w underze również.
Memphis, Mephis taka linia wygląda tak kusząco ale LAL jakby coraz lepiej. W ostatnim meczu sezonu było -7,5 teraz dają -4,5. Memphis na obwodzie sami genialni obrońcy co przeciwko LAL powinno być bardzo skuteczne. Tutaj jeszcze popatrze na ostatnio mecze Memphis jakieś skróty i może się zdecyduje. Bo taka linia na Miśki z drużyną pokroju LAL to rzadkość.
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies -4 1,909 ⛔ 106:109 ja dziękuje znowu końcówka w drugą stronę:/
Pisałem wyżej, że możliwe, że zagram i gram. Linia jeszcze spadła o 0,5 punkta. Nie często można dostać taką linię na Miśki z takim rywalem. Memphis notuje zaledwie 3-8 ATS z drużynami &lt;.500 aczkolwiek wg. mnie po tych dwóch ciężkich i wygranych meczach nawet bez Zacha wrócą na swoje tory bo to też nie jest tak, że nie ma Zacha nie ma Memphis. Oni spokojnie są w stanie ogrywać większość drużyn w tej lidze bez niego i wydaje mi się, że po takich dwóch meczach zaczną grać swoje i ja nie odpuszczę takiej linii. Nie w takim meczu gdzie będą takie dobre matchupy dla gości.
NBA 2014/2015 31-27-1
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
Spotkanie wbrew pozorom może okazać się bardzo ciekawe. Sporo osłabień w obydwu ekipach. Jeżeli chodzi o Bucks, to poza kontuzjowanymi Inglisem, Parkerem, Ilyasovą i Sandersem nie w pełni zdrowia jest Bayless. Jego występ jest jednak określany jako prawdopodobny. Jeżeli chodzi o Pacers, to ze składu wypadł Hill i dzisiaj z pewnością go nie zobaczymy. Profil Pacers na twitterze napisał, że C.J. Watson jest &#39;questionable&#39; na to spotkanie, tak więc jeżeli w nim wystąpi to z pewnością nie będzie tak dobrze przygotowany jak sobie to wymarzył. Bucks ostatnio na fali wznoszącej, grają bardzo ciekawą i przemyślaną koszykówkę opartą na dzieleniu się jak najczęściej piłką. Efekt był taki, że w wygranym meczu z Cavs każdy z zawodników miał przynajmniej jedną asystę, co jest swego rodzaju ewenementem jeżeli chodzi o Bucks. Pacers jakoś mnie nie przekonują. W zeszłym sezonie też grali mało atrakcyjnie dla oka, ale mieli przede wszystkie George&#39;a, którego nie zobaczymy już w tym sezonie. Oddali do Hornets SG, Lance&#39;a Stephensona, który w zeszłym sezonie grał bardzo przyzwoicie. Ciężko powiedzieć, że drużyna się rozsypała, ale nie ma tam takiego gracza, który jest w stanie rozrzucić obronę rywala. Kurs z pewnością godny grubszego pogrania.

Bucks / 1.79 / bet365 ⛔
Później jeszcze coś zapewne dorzucę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ogolnie nie ruszalbym tego spotkania no ale brak Jeffersona to bardzo duza strata ofensywna dawnych bobkow no i po takim kursie trzeba sprobowac. Cavs bez Lebrona na dlugi [jak na kinga] czas i Love z Irvingiem musza szybko pociagnac ten wozek bo inaczej projekt Cavs moze zakonczyc sie wielka klapa. Kurs 1.90 to juz dobra opcja a nie tak jak wczesniej jakies smieszne 1,3-1,4. Bobki bez Jeffersona i Stephensona. CO prawda ten drugi kompletnie nie odnalazl sie jak do tej pory w ekipie Charlotte i nie jest to moze jakas wielka strata ale Jefferson jak trafi dobry mecz to jest naprawde bardzo ciezki do zatrzymania.

Cavs -1 1,90 bet365
✅
Rondo wraca do swojego domu i zapowiada sie na zwyciestwo jego druzyny. Mavs po slabszej serii notuja w tym momencie trzy zwyciestwa z rzedu i widac, ze powoli lapia chemie. Wiadomo, ze ta druzyna jest tak zbudowana, ze prz ewenualnej kontuzji Chandlera przyslowiowi leza i robia pod siebie ale narazie gdy wszyscy sa zdrowie jest to naprawde solidna ekipa. Boston jak to Boston narazie nie widac jakichs wiekszych perspektyw, narazie zbitek wielu srednich i slabszych graczy i jakos kreca sie w srodku swojej konferencji. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy dobry wystep Rondo i pewne zwyciestwo Mavs bo klasa druzyn wysoka.
Mavs-5,5 1.90bet365✅
Houston dzisiaj mam nadzieje rewanzuje sie za ostatnie spotkanie gdzie Pelikany zmiotly ich na wlasnej halii. Od tamtego meczu jednak minelo duzo czasu i doszlo do kilku znaczacych zmian w druzynie rakiet. Houston poprawilo lawke i nie wyglada to juz tak slabo jak w ich ostatnim meczu. Obie ekipy obecnie na dwoch roznych biegunach. Rockets po tych wszystkich zmianach, JEZELI wszystko sie z soba dobrze skomponuje i omina ich kontuzje maja realne szanse na powalczenie o final konferencji czego nie mozna powiedziec o Pelikanach. Druzyna, bez lawki z solidnymi starterami ale nic poza tym. Warto na takiej lini grac Houston/
Houston -1,5 1,90 bet365⛔ ladna wtopa
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Kemba Walker over 19,5 pkt @1,85 Sportingbet ⛔ 10 pkt, 4/16 z gry ...
Kyrie Irving over 24 @1,81 Marathonbet ⛔ 23 pkt, 8/27 z gry ...
Kemba- w Charlotte wypadł Big Al, jest to spore osłabienie ofensywy Charlotte, część jego rzutów powinien przejąć Walker. Kemba ostatnio w przyzwoitej formie, oddaje sporo rzutów. Dzisiaj czeka go matchup z Irvingiem, który o obronie ma nikłe pojęcie. Jeśli nie będzie ceglił na potęgę, to spokojnie 20 punktów rzuci.
Kyrie- LBJ wypadł na około 2 tygodnie, a więc sytuacja w Cavs wygląda nieciekawie. Love już dzisiaj zagra, ale to Irving będzie dzielił i rządził piłką. Z pewnością Kyrie będzie pierwszą opcją rzutową Cavs, bo Love ostatnio jakby w gorszej formie. Linia dosyć wysoka, ale w ostatnich 2 meczach bez LeBrona, Kyrie ją pokrywał, nawet mimo słabego początku z Bucks. 25 punktów powinno być na miękko.
Kyle Lowry over 22,5 pkt @1,90 Marathonbet ⛔ 22 pkt, ogromny pech dzisiaj
Toronto dzisiejszej nocy zagra na wyjeździe z GSW, a więc zmierzą się ze sobą aktualni liderzy obu Konferencji. Lowry, pod nieobecność DeRozana, jest prawdziwym liderem swojej drużyny. Zdobywa sporo punktów, ale i potrafi świetnie wykreować dobre pozycje rzutowe swoim kolegom. Niewątpliwie Raptors czeka dziś ciężka przeprawa, a Lowry będzie kluczową postacią gości w tym spotkaniu. GSW ciągle bez Boguta, który jest bardzo ważnym elementem obrony Wojowników. Jego brak może ułatwić Kyle&#39;owi wjazdy pod kosz i łatwe zdobywanie punktów. Lowry w większości czasu będzie grał przeciwko Curry&#39;emu. Stefek jest świetnym zawodnikiem w ofensywie, ale w obronie sobie nie radzi i jakoś specjalnie Lowry&#39;emu tutaj nie powinien przeszkodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 10

realhotrod

Użytkownik
propozycja na dziś: Eric Bledsoe over 17,5. Ostatnie mecze świetne, równa mocna gra. Sporo punktów. Mecze z Philą to brak obrony z dwóch stron. Jedyne co może nie pozwolić mu tego pułapu przekroczyć to blow out i zdjęcie pierwszych piątek.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
propozycja na dziś: Eric Bledsoe over 17,5. Ostatnie mecze świetne, równa mocna gra. Sporo punktów. Mecze z Philą to brak obrony z dwóch stron. Jedyne co może nie pozwolić mu tego pułapu przekroczyć to blow out i zdjęcie pierwszych piątek.

76ers to 13-sta obrona ligi... lepsza m. in. od Toronto, Dallas, Phoenix czy Nowego Orleanu i Clevland...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Knicks - Pistons @ 1,55 ✅ 81-97 ????
Pistons -6,5 @ 2,12 ✅
Pistons -12,5 @ 3,4 ✅
over 15,5 trafionych three-pointerów @ 1,85 ✅ 23 ????

Knicks, najżałośniejsza drużyna we wszechświecie, gra z będącym na wysokiej fali Detroit. Trzy ostatnie mecze Pistons to +10, +23, +23 ze znacznie mocniejszymi drużynami niż NY. Bardzo wysoka skuteczność rzutów za trzy punkty oraz dobra gra na tablicach pozwoliły wygrać z Indianą, Cleveland i Orlando. Dzisiaj Knicks bez Anthony&#39;ego, Hardaway&#39;a, Dalembert&#39;a i Stoudemire&#39;a... Półsprawny J.R. Smith, Prigioni. W dodatku na nieszczęście nowojorczyków zdrowy jest Bargnani i zagra. Widzę kolejny pogrom i upokorzenie. Jako długoletni fan NYK już jakiś czas temu przestałem rozpaczać i zacząłem zarabiać na ich porażkach. Polecam dzisiaj wszystkim zrobić to samo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Grizzlies - Lakers Linie na ten mecz bardzo fajne i pobieram, biore rowniez 2/2. Miski jedna z lepszych ekip w tym sezonie, z kapitalnym Gasolem i Randolphem ktory dzis niestety nie zagra. Wiecej tutaj: https://twitter.com/MarkG_Medina/status/551155777012903936
Zastapia go Prince i Koufos, takze tragedii nie ma. Po drugiej stronie Bryant, wiec to dodatkowy plus dla miskow, chlop juz powinien zakonczyc z basketem bo jego czas juz dobiegl i juz lepszy nie bedzie. Ma ten swoj rekord, niech da pograc innym, lepiej bez niego to wszystko wyglada. Nie ukrywam, ze Miski sa moimi faaworytami do koncowego zwyciestwa w lidze, no ale zobaczymy jeszcze bardzo duzo czasu i wszystko moze sie zmienic, bo fajnie wyglada gra Raptorsow, GSW i pewnie jeszcze namieszaja Rakiety. Tu cos o Rakietach polecam poczytac: http://zaspany.com/idealny-transfer-rockets/
Oczywiscie polecam pograc dzis Miski, bo na prawde warto.


-4 @1.90

1 polowa. -2 @1.90
Mem-Mem @2.05
???? masakra ????
 
R 10

realhotrod

Użytkownik
76ers to 13-sta obrona ligi... lepsza m. in. od Toronto, Dallas, Phoenix czy Nowego Orleanu i Clevland...
Oglądałem pare meczy, ta &quot;13 obrona ligi&quot; to nic innego jak chaos podczas gry, obrony to tam wiele nie ma. Do tego Run and Gun w ataku. Po prostu tak się składa że ich przeciwnicy nie zawsze trafiają ze świetną skutecznością, bo mogą sobie pozwolić przy tak słabej ekipie na chwilę niefrasobliwości, wiedząć że koniec końców i tak wygrają z tak niedoświadczoną drużyną choćby rzucali 30% z gry. Natomiast ekipa Suns pozostawiona samym sobie wykorzysta każdy centymetr na punktowanie.

Proszę bardzo uważać na piękne przeliczenia statystyczne, które często dają kłamliwy obraz drużyny.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
76ers to 13-sta obrona ligi... lepsza m. in. od Toronto, Dallas, Phoenix czy Nowego Orleanu i Clevland...
Hmmm dla mnie osobiście to jest jedna z gorszych defensyw w lidze przynajmniej z moich obserwacji a nie cyferek. Wynika to też może z tego, że często przy sporym prowadzeniu grają rezerwy i nie dostają tyle punktów ile by mogli.
Poza tym oni totalnie gubią się w koszykówce jaką preferuje Phoenix, czyli szybkiej i dobrze zbilansowanej.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Houston dzisiaj totalna kompromitacja, przegrywaja prawie 30 punktami z Pelikanami i maja szanse szybko sie zrewanzowac. Dodatkowo graja na wlasnym parkiecie, dostaja srednie Miami no i liderzy Rockets dzisiaj pgorali bardzo male minuty. Harden 25, Ariza 22, Howard 22. Wiem, ze wydaje sie to totalna abstrakcja grac po takiej wtopie Houston ale to jest NBA. Jednego dnia siedzi i robisz blow drugiego nie idzie i przegrywasz -20. Miami to jest ekipa bardzo ciezka do opisania. Niby Wade gra najlepszy sezon od lat, niby Bosh po odejsciu Lebrona mooze w pelni pokazac swoje atuty no ale jakos nie wyglada to najlepiej jak Dwade i Bosh sa razem na parkiecie. Po zrewanzowaniu sie Lebronowi w swieta przegrali trzy kolejne spotkania. O ile mecze z Memphis czy Indiana na wyjezdzie mozna usprawiedliwic[ chociaz 3kwartwa w tym meczu to ladny kabaret] tak porazka z Magic nienajlepiej wyglada. Kadra zdecydowanie po stronie Houston i jezeli nie zagraja takiej padliny jak dzisiaj to jestem spokojny o ich zwyciestwo. Dodatkowo Wade dzisiaj nie trenowal [https://twitter.com/IraHeatBeat/status/551091111612387328] i co prawda watpie by mial pauzowac w jutrzejszym spotkaniu no ale teoretycznie Heat graja b2b nastepnego dnia z Brooklynem co jest teoretycznie latwiejszym spotkanie wiec gwiazdro Miami moze byc troche oszczedzany bo chyba kazdy zna jego problemy zdrowotne.
Houston -6.5 1.79 marathonbet✅
ps Szef gra Miami, wiec wiecie co z tym zrobic ????
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Dorzucam jeszcze:
Houston -3 1polowa 1.83 pinnacle✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Miami przegrało z Indianą głównie przez ten zastój w 3 kwarcie,
wcześniej grało na wysokiej skuteczności, tak samo Pacers,
nie pamiętam kto przez pewien moment na 10 rzutów miał 8 celnych w 3kw.
Houston wczoraj super syf i jak będzie więcej linii to zagram takie +8 na gości.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nuggets-- Grizzlies 2
1,75
Unibet
Spurs- Wizards 1
1,52
Unibet

Ja dzisiaj celuje w takiego dubla. Miśki są solidne, co prawda B2b jednak mają dobrch aletetów. Nie wiadomo dalej co ze ZiBo jednak nawet jezeli nie zagra to powinni ograc bryłki z Denver, ktore w formie to nie sa i maja wiecej brakow w skladzie.
Do dubla ładuje tez Spurs. Widzimy co dzieje sie na zachodzie. SPurs sa po najtrudniejszm miesiacu od dawna. Teraz powinno bc juz tylko lepiej. Sytuacja na zachodzie jest niesamowita. Ciezko gonic rywali z przodu a na ogonie siedza Suns czy Thunder. Wizards sa po ciezkim i zacietym meczu, Spurs w miare wpoczeci. Doswiadczenie mistrzow musi tutaj wziasc gore
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Boston under 97.5 za 1,85 w Milenium ⛔
Bostończycy dziś udają się na mecz do Chicago, gdzie zapewne o zwycięstwo łatwo nie będzie, tym bardziej, że Byki mają za co przepraszać widownię ( blow z Nets ). Byki o dziwo w tym sezonie są dopiero 9-10 obroną ligi z cyferkami 98,5 ppg. Boston rzuca powyżej średniej, a Chicago potrafił zaaplikować nawet już w tym sezonie 106 i 102 oczka. Pamiętajmy jednak, że wtedy w drużynie był jeszcze RR, a teraz go już nie ma....Widziałem Boston w meczach z Nets i Dallas, o ile jeszcze z Nets było jako tako, to z Dallas po 3 kwartach mieli bodajże 64 oczka i tylko dlatego, że było +30 w stronę Mavs, to udało im się rzucić w IV Q 37 punktów. Dziś raczej mecz powinien być bardziej wyrównany, a że Boston opiera teraz głównie atak na Panach Sullinger i Zeller, to pod koszem nie będzie łatwa przeprawa ( Noah, Gibson, Gasol ). Chicago przy odpowiedniej koncentracji spokojnie powinno zatrzymać koniczynki na poziomie 90 punktów.
Affalo under 15,5 za 1,85 w milenium ⛔
Lawson under 17,5 za 1,85 w milenium ⛔
Farried under 14,5 za 1,85 w milenium ✅
Trójdrogowo, licząc przynajmniej na 2 trafienia i zysk 7j. Denver gra z Memphis, czyli drużyną która już nie broni jak kiedyś na poziomie Top 3 ligi, ale umówmy się - atak Denver to już też nie to samo, co w zeszłych latach. Zawsze gdy na boisku jest Conley, Lee czy Allen, szukam underów ppg, czy kombo drużyny przeciwnej,
Affalo - ostatnio rzuca raczej koło 10 niż 15 ( wyjątek ostatnio z Bykami ), a dziś obrońców dostanie niezłych - w zeszłym sezonie z Miśkami 13,5 ppg.
Lawson - niezła forma, częściej łamie linię niż nie łamie, ale gra w kratkę. W zeszłym sezonie z Miśkami 15.5 ppg
Farried - kłopoty wydaje się mieć za sobą, ostatnio ładnie punktuje ( epizod z LAL gdzie miał 4 oczka ). Dziś jednak trzeba bronić Gasola, może nawet ZO ( problem z faulami = mniej minut ). w zeszłym sezonie z Miśkami 13.3 ppg.
Reasumując, żaden z nich nie łamał linii w zeszłym sezonie. Do tego Denver ma gorszy atak ( wprawdzie tylko o 2 punkty, ale ważne że nie lepszy ). Memphis b2b, wiedząc że z Denver trzeba grać poukładaną koszykówkę i długie akcje, nie wdając się w run&amp;gun. Widzę przesłanki, by przynajmniej dwa undery weszły i tego sobie życzę..
Powodzenia
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Washington Wizards
San Antonio Spurs Powyżej 101 @ 1.909 pinnacle

Patrzysz w H2H, Spurs tylko raz na last 5 pokryło tą linię. To trochę powierzchowne w obliczu dzisiejszego spotkania. Gospodarze tracą na braku Leonarda ale głównie z tyłu i na deskach, gdzie energii i takiego atletyzmu nie ma nikt. Z przodu jednak, tylko gdy wypoczęci, kreują sobie nienajgorzej nawet przy braku Parkera ale z MIP formą Cory Josepha a kwestią dni jest zanim Patty Mills zacznie trafiać seryjnie trójki. Nie dziwi więc:
The total has gone OVER in 10 of San Antonio&#39;s last 11 games at home.
Ostatnio ledwie 95 punktów po jakimś diabelnym dwumeczu w dwa dni z Grizzlies i Pels ale tylko gdy odpoczną i grają w AT&amp;T potrafią nawrzucać tak jak Rockets kilka dni temu 110. Wizards w b2b, chyba mają już dość tej trasy wyjazdowej bo w dwóch ostatnich meczach tracili 109 i 114 (wcześniej gdy wygrali 103).
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
AKO:
Memphis +7.5
Utah +4.5
Clippers -19
Kurs ogolny: 3.75


Memphis w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze czego nie mozna powiedziec o Denver. Ostatnio misie zaliczyli 4 porazki z rzedu, ale szybko sie otrzasneli i wrocili na sciezke zwyciestw. Nuggets maja atut wlasnego boiska, ale Memphis to nie jest zespol, ktory ma problem z gra na wyjazdach. W bezposrednich starciach gospodarze wygral tylko raz, wiec jak widac goscie maja patent na rywala. Nie spodziewam sie w tym meczu pogromu, ale wierze w zwyciestwo Misiow. Ich oslabieniem na pewno bedzie brak Zacha, ale ostatnio tez nie gral i zdolali wygrywac. Mimo tego postanowilem zagrac bardzo asekuracyjnie w razie gorszej dyspozycji druzyny gosci.
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem kursow wystawiohych na to spotkanie. Nie ulega watpliwosci, ze Minnesota to jedna z najgorszych (albo nawet najgorsza) druzyna NBA. Owszem, Utah to nie jest zadna potega i tez ich miejsce jest na dole hierarchi, no ale jednak potencjal maja wiekszy od rywala. Gospodarze maja serie, az 10 porazek z rzedu. Do tego w tym sezonie wygrali zaledwie 5 spotkan. Liczba zwyciestw gosci tez nie jest oszalamiajaca, ale to co mnie przekonuje to ich obecna dyspozycja. W sezon weszli fatalnie seriami porazek, natomiast ostatnio zaliczaja spory progres i w ostatnich 10 spotkaniach zdolalali wygrac w 5. Na papierze ten typ bardzo mnie przekonuje, a dodatkowo gram go asekuracyjnie.
No chyba nikt o zdrowych zmyslach nie zaprzeczylby temu, ze Clipersi powinni pewnie zwyciezyc w tym spotkaniu. Philadelpia to dotychczas beznadziejny zespol. W obronie jeszcze cos tam graja, ale ich ofensywa jest tragiczna w doslownym tego slowa znaczeniu. Jesli goscie przegrywaja swoje mecze to w wiekszosci przypadkow robia to z kretesem. Clippersi na wlasnym boisku sa bardzo silni. Nie sa to w duzej mierze nokauty, ale ze slabszymi rywalami idzie im bardzo dobrze. Ja tu nie widze zaenych argumentow po stronie Philadelphi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom