>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
T 2,7K

tomek009966

Użytkownik
Nie zarzuciłem nikomu kłamstwa. Nie mam pretensji do nikogo.
Wtrąciłem tylko swoją uwagę odnośnie pisania analiz , aby w zawartych analizach dobierać odpowiednio słowa , ponieważ czytają to forum również laicy , którzy później mogą mieć o te analizy pretensje.
Jeżeli kolegów uraziłem to przepraszam. Nie chciałem tego zrobić.
Pozdrawiam.
Koniec tematu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
tomek00966 skoncz wasc wstydu oszczedz
Dzisiaj sprobuje Bucks z Knicksami. Nie wchodze jakos mocno w ten mecz ale moim zdaniem warto sprobowac. Mozna powiedziec, ze jest juz po sezonie dla Knicks. Melo prawdopodobnie konczy sezon + dodatkowo kilka innych kontuzji+ slaba kadra+ nienajlepsza chemia+ brak pomyslu na cokolwiek. Trzeba przyznac troche sie tego uzbieralo. Po drugiej stronie mloda ekipa Bucks, ktora bardzo mozliwe ze dostanie sie w tym sezonie do PO. Szkoda jedynie wybranego z 2 pickiem Parkera, bo taakie doswiadczenie jak PO w pierwszym sezonie na pewno zaowocowałoby w kolejnych sezonach ???? Podsumowujac NYK gra o dobra pozycje przed loteria draftowa, Bucks graja o wystep w PO. Wynik powinien byc prosty i mam nadzije, ze NYK nie zrobia dzisiaj jakiegos psikusa.
Bucks -3,5 1polowa 1.90 bet365✅
Bucks -5 1.80 marathonbet
✅
Na pierwsze spotkanie pobiore jeszcze overek Love. W ostatnim spotkaniu Kevin sie przelamal i rzucil 27 punktow, wiec licze na pociagniecie serii szczegolnie ze dalej nie bedzie Lebrona czyli jakichs 26 punktow na mecz ;) Przeciwnika dzisiaj w obronie ma bardzo slabego czyli Nowitzkiego co tylko sprzyja overkowi. Dodatkowo obie ekipy ofensywne wiec mozna spodziewac sie sporej ilosci punktow.
K.Love over 21,5 pkt 1.85 sportingbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Tyson Chandler over 12,5 zbiórek @1,83 Bet365 ⛔
Krótko. Chandler notuje średnio 12,1 zbiórek/mecz i jest w tej chwili trzecim najlepiej zbierającym zawodnikiem ligi. Dzisiaj Dallas zagra na wyjeździe z Cavs, którzy są jedną z gorzej zbierających drużyn w NBA. Mecz zapowiada się na szybki, z dużą ilością rzutów i punktów. Cavs ostatnio często mają problemy ze skutecznością i lubią trochę poceglić, co powinno dać kilka łatwych zbiórek dla Tysona. Chandler to kocur na tablicach i te 13 zbiórek powinien ogarnąć. Polecam !!
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Lakers-Indiana
typ: Indiana -1.5
Kurs: 1.90
Bet365

Lakers-Indiana
typ: Indiana -9.5
kurs: 3.80
Bet365

Lakersi to juz nie ma co sie oszukiwac, ze to slaby zespol i w najblizszym czasie nic nie zwojuja. Nie maja za bardzo kim tam grac a Kobe juz specjalnej roznicy na parkiecie nie robi. Czasami potrafia zaskoczyc znakomitym wystepem z przeciwnikiem z gornej polki, ale zdarza im sie to bardzo rzadko. Na szczescie dla LA obecnie nie maja problemow z kontuzjami w kadrze. Ciezko znalezc jakiekolwiek atuty po stronie gospodarzy w kontekscie najblizszego spotkania, bo nawet na wlasnym boisku nie graja dobrze. Indiana przystapi do tego spotkania bez Hilla, ale w ostatnim spotkaniu nawet bez jego obecnosci poradzili sobie z przyzwoitymi Bucksami. Sezonu nie zaczeli wyjatkowo, ale w ostatnim czasie widac progres formy. Warto dodac, ze pol miesiaca temu oba te zespoly mierzyly sie ze soba i Indiana zwyciezyla roznica 19 punktow. Kursy wystawione na to spotkanie uwazam za nie do konca trafne, dlatego postanowilem sprobowac to wykorzystac.
New York Knicks-Bucks
typ: Bucks -6.5
Kurs: 1.90
Bet365

New York to w tym sezonie zenujaco slaby zespol. Przegrywaja spotkanie za spotkaniem. W dodatku bezapelacyjnie najlepszy zawodnik Knicksow-Anthony moze nie wystapic w tym starciu, chociaz nawet w przypadku,gdyby*wystapil i tak nie sadze, zeby gospodarze mogli cos w tym spotkaniu zwojowac. Bucksi to bardzo solidny zespol. Zajmuja wysoka 6 lokate w swojej konferencji. W dodatku nie maja specjalnie zadnych znaczacych problemow kadrowych. Ich forma od poczatku sezonu jest rowna. Lepsze mecze przeplataja gorszymi, ale gra ze slabszymi rywalami idzie im bardzo dobrze. Na koniec mozna przypomniec (malo waznel ostatnie starcia, ktore mialy miejsce kolejno 1,5 i 2,5 miesiaca temu, w ktorych to dwukrotnie zwyciezali Bucksi.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
W STSie na Calderona jest linia 18.5 co jest jakimś nieporozumieniem. Na internecie linia 11. Calderon rzuca średnio 9.3 pkt na mecz. Kto może to polecam pograć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
04/01/2015 19:00 CET
Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks over 208
2.00 (Pinnacle) ⛔ 90:109=199
5/10

Mavs w ostatnich meczach są &quot;gorący&quot; w ataku. Rondo zrozumiał się z innymi i drużyna gra lepiej i lepiej porównując pierwsze spotkania Rajona w barwach Mavs. Cavs bez LeBrona to drużyna, która skupia się na dwóch graczach - Irvingu i Love, którzy są słabi w obronie. Powinno to być ofensywne spotkanie z +210 punktami.

05/01/2015 00:00 CET
Miami Heat - Brooklyn Nets
2.27 (Pinnacle) ✅ 88:84
5/10

Brooklyn gra ostatnio świetnie, ale 4Q w Orlando to była komedia. Nets zaczynali z +25 punktami przewagi 4Q i ledwo wygrali różnicą tylko dwóch punktów. Dla Heat jest to mecz dzień po dniu, ale w Houston mecz się szybko rozstrzygnął i zawodnicy grali limitowane minuty i dzisiaj będą mieli siły. Po kontuzji wrócił ostatnio Chris Bosh i jest to duże wzmocnienie. Nie wierzę, aby Brooklyn znowu wygrał wyjazdowe spotkanie, tym razem będą mieli słabszy rzutowo dzień.

05/01/2015 03:30 CET
Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
2.11 (Pinnacle) ✅ 88:87
5/10

Kobe Bryant zmienił styl gry i teraz więcej rozgrywa skupiając się bardziej na asystach i zbiórkach bez 20 rzutów na mecz. Jest to dobra wiadomość dla całej drużyny, bo reszta zawodników będzie mieć więcej szans na łatwe rzuty i będzie lepsze poruszanie się piłki. Indiana to nic specjalnego. Lakers w dobrej formie będą mieli dzisiaj duże szanse do odniesienia piątej wygranej w sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Detroit - Sacramento 1 ML za 1,65 w milenium ✅ w końcu coś easy..
Hot Pistons notujące serię Won 4 podejmuje Królów, którym również ostatnio udało się zwyciężyć. Bilans lepszy mają goście, natomiast ostatnio zdecydowanie przebudziła się z drużyna z Detroit. Trójki sypią jak z rogu obwitości, pod koszem zarówno Drummond jak i Monroe radzą sobie bardzo dobrze. Tak dobrze, że w ostatnich 4 grach rywalom ciężko było zakończyć mecz z bilansem lepszym niż - 10... Kings ostatnie zwycięstwo to +3 z Wilkami... W zeszłym sezonie dwukrotnie lepszą drużyną było Detroit wygrywając odpowiednio 7 i 9 punktami. Detroit ma kim bronić DC jak mało kto w lidze i liczę, że to oraz niesamowita forma strzelecka z dystansu będzie kluczowe jeżeli chodzi o losy spotkania.
Cleveland - Dallas 1 za 4.0 !! w Pinnacle ⛔ jednak bez jaj....
Zdaje sobie sprawę, że nie ma racjonalnych argumentów, ale na Boga pół forum wietrzyło pierścienie dla LBJ i spółki, a teraz kursy na poziomie 4,0 na Win u siebie ! Bez jaj, żal by było nie próbować. Jest Irving i Love, jest nietypowa pora, jk śpiewała Lipnicka, wszystko się może zdarzyć, a po kursie 4.0 to ja z przyjemnością do miłego oglądania pobiorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A ja Cibeles pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Cleveland gdyby grało w Konferencji Zachodniej to nawet z Lebronem i całą resztą o PO mogłoby pomarzyć. Zespół kompletnie bezpłciowy i mierny w obronie w dodatku bez wspomnianego LBJ i Varejao, którzy gwarantowali przynajmniej walkę o sukces. Z takim kimś jak Irving na pozycji nr1 Rondo powinien sobie spokojnie poradzić, bo jest zdecydowanie bardziej kreatywny i dużo lepiej broni. Matchup zdecydowanie na jego korzyść. Poza tym w ekipie Cavs nie ma komu grać poza właśnie Irvingiem i może Kevinem Love&#39;m, którzy i tak nie gwarantują jakiejś większej liczby punktów. Z tak słabą obroną i brakiem podstawowych ogniw ofensywnych Cavs nie mają do Mavs podjazdu. Ekipa z Dallas ma najlepszy atak w lidze, świetnie wprowadził się do ekipy Rondo, jest dziadek Dirk, czy Monta Ellis, który mimo, że został przestawiony na pozycję nr2 często rozdaje piłkę i dobrze kończy indywidualne akcje rzutami. Dla mnie Dallas to pewniak.
Mavericks -7,5 / 1.86 / bet365 ✅90-109
Easy bet.
Postanowiłem przyjrzeć się jeszcze dwóm spotkaniom. Zobaczymy z jakim skutkiem. ;)
Pierwsze z nich to spotkanie pomiędzy Knicks a Bucks. Szczerze mówiąc to przed sezonem bardziej optowałem za mniej więcej tymi miejscami, które zajmują obecnie obydwie ekipy, ale w odwrotnej kolejności. Fakt, że Knicks wygrali zaledwie 5 z 35 spotkań to dla mnie potężne zaskoczenie, i niezbyt miłe. Spore osłabienia po obydwu stronach. W ekipie Knicks prawdopodobnie zabraknie Melo, co wg mnie jest dużym wzmocnieniem tej ekipy, bo Melo lubi pograć tak jak Kobe 1v9. Poza tym ze składu wypada Amare, Dalembert i Shumpert. Jeżeli chodzi o Bucks to niepewny jest występ O.J. Mayo (game-time decision z powodu choroby) oraz brak Ilyasovy czy Sandersa. Instynkt podpowiada zagrać w dodatnim handicapie ekipę z Nowego Jorku. Przecież oni muszą zacząć kiedyś grać, to nie jest drużyna, która ma tak żenujący potencjał, czy skład, żeby walczyć o staty 20-62 na koniec sezonu. Fakt, że projekt jest obecnie niewypałem nie przekreśla szans Knicksów w pojedynczych spotkaniach. Nie sądziłem, że kiedyś zobaczę, że na Knicks w meczu z Bucks i to w NY zobaczę kursy w granicach 3.50-3.60. Szok i niedowierzanie. Nie twierdzę, że Knicks to wygrają, natomiast jestem pewny, że stać ich na powalczenie z Bucks. Jak będzie czas pokaże.
Knicks +7,5 / 1.83 / bet365 ⛔82-95
Równia pochyła.

Drugie spotkanie, które mnie zainteresowało odbędzie się w w &quot;mieście Eminema&quot;, w którym to miejscowi Pistons podejmą Kings. Drużyna, a właściwie włodarze klubu z Detroit postąpili bardzo ryzykownie rozwiązując kontrakt z Joshem Smithem, który szybko dostał nową robotę w ekipie Rakiet, która walczy o przynajmniej półfinał konferencji. I okazało się, że to on był zakalcem w cieście, bo nagle Pistons zaczęli wygrywać. Jedna, jedyna zmiana i jakie piękne efekty. Są wyniki to i atmosfera się znacznie poprawiła. Wiadomo, że jedno się z drugim wiąże. Jeżeli chodzi o Kings, to po świetnym początku sezonu zaczynają grać tak, jak mieli grać od początku, czy słabo. Ostatnie ich wygrane mecze to spotkania przeciwko Knicks i Wolves, czyli obowiązek, który został należycie wypełniony. Bez szaleństw. Na początku fajnie to funkcjonowało. Skuteczny pod koszem był Cousins, swoje dorzucał facet, który jeżeli urodziłby się w Polsce, to prawdopodobnie już by popełnił samobójstwo, czyli oczywiście Rudy Gay.
Nie sądzę, że Kings są przy tak wąskim rosterze zatrzymać napakowanych jak kabanosy Pistons, którzy zwyczajnie złapali wiatru w żagle i płyną bezpiecznie do portu. Pytanie brzmi: do którego? Się okaże, po drodze trzeba ograć Kings i robić dalej swoje. Jak dla mnie promocja.
Pistons -3,5 / 1.90 / bet365 ✅114-95
Szkoda, że nie grałem większego handicapu. ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ja w ślad za typami uzytkownika R Baggio, który niedawno podrzucał tu propozycje grania na Zazę dziś sam zaproponuję over centra Bucks. Linia 9.0 w Ónibecie to linia którą Zaza pokrywał w 5 ostatnich meczach - wszystkich w których nie grał Sanders. Dziś Bucks ponownie bez Larryego Sandersa oraz bez Ersana Ilyasovy. Pod koszem Milwaukee zostają więc jedynie Zaza i Henson. Dzisiejsi rywale Bucks nie mają na pozycji centra wielkiego rywala dla Gruzina. Aldrich moze centymetry ma ale asem w defensywie na pewno nie jest, tak jak cali Knicks ???? Milwaukee powinno dziś łatwo wygrać ale liczę ze z Hardawayem w składzie Knicks przynajmniej przez dwie kwarty będą trzymali jakiś kontakt i nie polegną tak jak w matchupie z Pistons.

Zaza over 9.0 @ 1,85 Ónibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Phoenix Suns - Toronto Raptors
▶ Typ: Over 216.5 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365


Witam, dziś postanowiłem uderzyć w spotkanie Phoenix Suns z Toronto Raptors, celuję tutaj w Overa 216.5 punktów. Obie drużyny notują częściej wysokie wyniki niż te niższe, co oznacza, że ofensywy są w ostatnim czasie w formie i jeżeli spotykają się takie drużyny razem to suma może grubo przekroczyć nawet i 220 punktów bo co za problem dla Suns i Raptors rzucic po 110 115 punktów. Ostatnie wyniki potwierdzają moje słowa, dużo tracą i jeszcze więcej rzucają proste. Linia dość wysoka ale większe szanse mimo wszystko uważam ma Over niż Under.
Polecam :!:


Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
▶ Typ: Over 201.5 @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365


Natomiast w Los Angeles Lakers z Indiana Pacers wchodzę również w Overa tym razem linia trochę niższa bo 201.5, decyduje się grać w tę stronę ponieważ przejrzałem ostanie wyniki LA Lakers i od 9 meczów i ten 9 był to mecz właśnie w Indianapolis, w którym rzucili łącznie 201 punktów, i późniejszych 8 meczach do dziś tylko raz linia 201 nie została tylko przekroczona o 2 punkty... Widać, że Los Angeles lubi grać szybko i sporo rzucać, Indiana do tego powinna się dostosować i swoje koło setki dołożyć.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ide zdecydowaie w Portland. Co prawda nie zagra jutro Bryant i nie wiem czy traktowac to jako strate czy wzmocnienie [https://twitter.com/Mike_Bresnahan/status/551903635878051840] ale dodatkowo zabraknie Wesleya Johnsona i jest to juz ponad 30 punktow na mecz [https://twitter.com/Mike_Bresnahan/status/551903635878051840]. Lakers graja b2b wiec na pewno jakies drobne zmeczenie bedzie odczuwalne, lot samolotem to nie smaczny sen we wlasnym lozeczku ???? Portland ostatnio porazka z Atlanta, dostali dzien odpoczynku i wypada wygrac najblizsze spotkanie bo gdzie jak gdzie ale w tabeli zachodu zawsze jest ciasno. Nie ma co opisywac skladow poszczegolnych druzyn bo kazdy wie jak to wyglada. Portland klasa wyzej od Lakers nawet z kontuzjowanym Lopezem. Wydaje mi sie zapowiada sie blow out wiec pobieram dosc wysokie handi.
Portland -11 1.86 marathonbet⛔
Biore takze Denver. Obie ekipy co prawda zenada ale mimo wszystko troche mniejsza zenada po stronie Nuggets. Denver ostatnio odprawilo na wlasnym parkiecie Memphis, wygrywajac po serii czterech porazek, Minnesota natomiast dalej bez zwyciestwa od 11 spotkan ???? Minnesota sama mlodziez bez jakiegokolwiek doswiadczenia. W s5 Dieng, LaVine, Wiggins, Muhammad nie robmy sobie jaj. Wiadomo, ze jest to podyktowane kontuzjami trzech starterow czyli Rubio, Martin i Pekovic ale zmierzam do tego, ze obecnie jest to tylko melodia przyszlosci i Nuggets bez problemu powinno rozprawic sie z takimi zawodnikami bo sklad maja po prostu zdecydowanie solidniejszy i bardziej doswiadczony. Minnesota ostatnio przegrala z Utah 12 punktami, ktorzy grali bez dwoch starterow wiec spotkanie z Nuggets na pewno nie powinno byc latwiejsze ????

Denver -3 1,91 pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Russell Westbrook over 23,5 pkt @1,85 Sportingbet
Moim zdaniem warto, dobra linia na Russa.
Ostatnie 3 mecze Russa słabsze: 22,20 (przez 17 min, później usunięty z Suns),18 pkt. KD wrócił do świetnej formy i na pewno zabrał sporo rzutów Westbrookowi. A więc co mnie skłania tutaj do overa? Naprawdę niska linia w porównaniu do innych bukamcherów. Jak dobrze pójdzie to RW może jej połowę pokryć z samych wolnych. Dorzuci kilka rzutów z gry i linia pokryta. Naprzeciw Curry, a więc po atakowanej stronie parkietu dla Russa to nie jest zbyt wymagający matchup. W grudniu przeciwko GSW rzucił 33 pkt, chociaż tam w połowie meczu KD został wyeliminowany przez kontuzję. Typ trochę na przełamanie, ale i Westbrook zawsze mobilizuje się na takie mecze i matchupy z topowymi zawodnikami na pozycji PG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Juta ma szpital... z guardów jest tylko Burke, Exum, Clark i Murry, z czego jak wiadomo tych dwóch ostatnich na ten moment, to zapchajdziury. Pod koszem brak Kantera więc zostaje Favors, Gobert i Booker.
Będę mówił krótko.
Nic się nie zmieniło. Nadal jedyną alternatywą w rotacji dla Burke&#39;a jest Exum.
Duża ilość minut i spokojnie 15-20 rzutów do oddania dla Treya dzisiaj.
28 pkt na 16 rzutach z Minnami.
Burke 5, 16, 13 - kariera vs Indiana.
Zabijamy Trey Burke over 13 @ 1.90 by Marathon VOID
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kobe Bryant will rest Monday vs Trail Blazers
Kobe Bryant will be rested during Monday&#39;s game vs. the Trail Blazers, but he remains active for Sunday.
Wayne Ellington is likely to start at SG in Kobe&#39;s absence, with more shots also available for Nick Young on the wings. Kobe&#39;s absence is will be precautionary in the second half of L.A.&#39;s back-to-back set, so owners must anticipate another DNP during the Lakers&#39; games on Jan. 15 &amp; 16. He won&#39;t even travel with the Lakers to Portland, to maximize his rest, and occasional DNPs are now a frustrating part of owning the Black Mamba.[/
Ile rzutów Swaggy P. odda przeciwko PTB? 25? 30? Przy jego stylu gry, tutaj nie potrzeba super skuteczności. Tu wystarczy być zwyczajnie sobą i przejąć ten mecz ze strony Lakers.
W tamtym sezonie Young złapał 17 w jednym meczu z PTB, a w drugim... 40 pkt.
Nick Young over 15.5 @ 1.90 ⛔ by Marathon

Sorry, że tak krótko, ale co tu dużo pisać.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
Oklahoma City Thunder +3.5 @ 1.877 Pinnacle

Te pojedynki to perły najprawdziwsze, zaraz po klasykach Spurs z Thunder od 2011 roku. Golden State są mega mocni w tym sezonie we własnej hali (13-1), z prawidłowym naturalnym rozwojem Klay&#39;a Thompsona ale przede wszystkim wielofunkcyjnym, grającym duże minuty pod nieobecność Boguta i Ezeliego Draymonda Greena. W trzech z ostatnich czterech spotkaniach w Bay Arena przebijają próg 120 punktów i można się głowić w jakiej dziedzinie dołują. Oba dotychczasowe pojedynki z OKC zwyciężyli lecz w pierwszym Thunder ulegli -5 grając bez Westbrooka i Duranta na wyjeździe, w drugim także -5 tracąc po drodze Kevina z urazem kostki, już na własnych śmieciach. Od 2008 roku, czasu przenosin koszykówki Seattle do stanu Oklahomy w pełnym wymiarze czasu, w pełnym rosterze ze swoimi dwoma gwiazdami nie zdarzyło się by w roku kalendarzowym ten team nie zwyciężył choć raz w tej hali.
Golden State is 3-8-1 ATS in its last 12 games when playing Oklahoma City
Kevin Durant jest z powrotem, zaliczył 44 oczka z Suns i 34 z Wizards, nie potrzebuje tym razem czasu by wejść w rytm. Thunder obecnie wyglądają na jedyny zespół gotowy szybkim atakiem, dostawaniem się pod obręcz, wymuszaniem osobistych, przechodzeniem w small-ball zagrozić Golden State. Guma gumą, bo w historii zdarzały się wariackie finisze.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Kevin Durant powyżej 26,5 pkt ⛔ 3/16 z gry... tragedia
1,78
Expekt

Najlepszy strzelec: KD ⛔
2,40
Expekt​


W zasadzie to ten bet jest tak oczywisty, że za bardzo nie ma nad czym się rozpisywać. Dla porównania betsafe wystawił linię na KD 32,5 (była większa). Durant to fenomen biegający po parkietach NBA i chodzi mi tu głównie o jego zdolności ofensywne. Łatwość z jaką oddaje, rzuty, precyzja, a do tego szeroki repertuar zagrań, który sprawia, że jest praktycznie nieuchwytny dla swoich rywali. Dzisiaj OKC zagra na wyjeździe z Warriors i szykuje się spektakularne widowisko. Szybkie tempo meczu i sporo punktów to prawie pewniak, a osobami ciągnącymi wózek po stronie gości muszą być, jak zawsze Durant i Westbrook. Jednak to ten pierwszy jest główną opcją i liderem w zespole Thunder i to on w poprzednim spotkaniu z Warriors 18.12 rzucił 30 pkt w 19 minut, zanim musiał zejść z powodu skręcenia kostki. Notabene był to pierwszy występ w historii, okraszony trójką z przodu w mniej, niż 20 minut. Dzisiaj KD zagra pewnie koło 40 minut, a po kontuzji śladu nie ma, co udowodnił w dwóch poprzednich spotkaniach z Suns i Wizards, gdzie rzucił kolejno 44 i 34 pkt. Po stronie Warriors mamy takiego zawodnika, jak Andre Iguodala, czyli topowego obrońcę w lidze, ale... po pierwsze w tym sezonie wchodzi on w drugim garniturze, jako zmiennik Barnesa, a po drugie, jak wspomniałem na Duranta nie ma odpowiedzi, gdy ten wpadnie w trans. Barnes nie powinien być dla KD żadną przeszkodą, a Iguodala nawet jeśli jakiś czas będzie go krył to raczej nie da rady powstrzymać Duranta na pułapie nie przekraczającym 26 pkt. ;) Co do drugiego betu... Curry i Westbrook mogą, ale nie muszą wcale zagrozić temu typowi. Jak wspomniałem, gdy KD i RW przebywają razem na parkiecie to jednak ten pierwszy jest zazwyczaj prawdziwym liderem Thunder. Curry owszem, graczem jest nietuzinkowym. Grozi zarówno trójką, jak i penetracjami, ale mimo wszystko Klay, będący w formie Green i jednak styl Warriors opierający się na większym dzieleniu się piłką skłania mnie do postawienia tezy, że to Durant będzie najlepszym strzelcem tego spotkania.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
pisałem dłuższą analizę, ale się skasowała, więc na szybko:
Kevin Love over 25,5 @ 1,75 ✅ 28
Brak Irvinga, Jamesa i Varejao. Ktoś musi rzucać i ciągnąć grę. Przeciwnik słaby, obrona dość dziurawa. Da radę
Portland -9.5 @ 1,53 ⛔
LAL bez Bryanta i Johnsona... Poważne osłabienia. Portland o klasę lepsze nawet przy optymalnych składach. Będzie blow-out.
Memphis -7,5 @ 1,3 i każdy wyższy ✅ +22
NYK zaraz po beznadziejnym meczu z przeciętnymi Bucks wsiedli w samolot i lecą na zachód, by dostać łomot od MEM, które prawdopodobnie już z Randolphem, wybije im po raz kolejny basket z głowy. NYK bez Anthony&#39;ego, Shumperta, STATa i Bargsa.
Indiana +8,5 @ 1,38 ✅
Jazz wygrali z Wolves, ale nie zmienia to faktu, że nadal mają szpital w drużynie. Indiana powinna ten mecz wygrać - dla bezpieczeństwa gram z wysokim handicapem po przyzwoitym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 132

chinaski070

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers
Cavaliers -4 @1.88 ⛔⛔⛔
marathonbet

Ja rozumiem - Cavs bez Jamesa i Kyriego (co prawda absencje w NBA zazwyczaj nic nie znaczą, ale jest kilka wyjątkowych nazwisk które faktycznie robią różnicę jak LBJ chociażby), w drużynie nie wszystko wygląda tak jak miało wyglądać, Kawalerzyści tak jakby grają b2b (chociaż to też zwykle nic nie znaczy), ale to nadal jest tylko Phila. Są sympatyczne nazwiska jak Carter Williams czy Wroten, ale to nadal ekipa z plagą kontuzji, brak jej doświadczenia i co najważniejsze - kompletnie bez defensywy. Bilans mają jaki mają, podejrzewam, ze do kwietnia te 10, może 15 zwycięstw ukulają, ale raczej nie będą nabijać sobie statystyk na Cavaliers. Do tego podejrzewam, że ekipa z Ohio zdaje sobie sprawę, że delikatnie cieniują i grają poniżej oczekiwań toteż na 76ers wyjdą na pełnej spinie, bo porażka z najgorszą ekipą tegorocznego sezonu (no, może drugą najgorszą hehe) jeszcze bardziej namiesza wewnątrz organizacji. Można grać z handi, jak ktoś woli kursy rzędu @1.5 to można czysty win Cavs.

Poza tym nie pakujcie się w wysokie hc na Memphis, bo z tego co zaobserwowałem wtedy kiedy jest przewidywany blow w ich wykonaniu wygrywają co najwyżej 10 punktami. Do tego to po prostu nie jest (jak na moje) ekipa do kręcenia wysokich wyników.​
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Atlanta Hawks +5 @1.90 b365 ✅ ✅ izzi wygrana

Dziś w Staples na zakończenie nocy, czeka nas arcyciekawy pojedynek między rewelacyjną Atlantą Hawks, a miejscowymi Clippers.
Pozwolę sobie nazwać tutaj, nie jako pierwszy, przyjezdnych jako San Antonio Spurs wschodu.
Drużynę niedocenianą tak przez bukmacherów jak i przez fanów NBA na całym świecie.
Pierwsza piątka prezentuje się wybornie: Carroll, Millsap, Horford, Korver i Teague. Na ich zespołową grę i ball-movement można wpatrywać się godzinami. Nie sposób kogoś wyróżnić, bo każdy zawodnik tutaj wnosi bardzo wiele. Moją jednak sympatię ma z pewnością Jeff Teague i Paul Millsap.
Ławka Hawks również potrafi ładnie pociągnąć i z pewnością nie ustępują rezerwowym Los Angeles Clippers, którzy second unit mają nie najlepszy, a w wyrównanych meczach starterzy grają bardzo długie minuty.
Dziś upatruję kolejnej ciężkiej przeprawy gospodarzy, którzy w tym sezonie nie zachwycają, owszem robią swoje, wygrywają to co mają wygrać, ale nic ponadto.
Przegrali z Atlantą w przeddzień Wigilii, i nie sądzę aby dziś Clippersi odskoczyli gościom. 5 punktów jakie nam daje bukmacher w crunch-timie, gdzie wynik pewnie zakręci się koło OT biorę z pocałowaniem ręki.
Atlanta medialnie nie znaczy wiele w NBA. Nie pomaga nawet fakt, że program Inside the NBA prowadzony jest w studio w Atlancie. Ameryka jednak kocha jak &quot;Dawid bije Goliata&quot;
Przypomnę chociażby zeszły sezon, gdzie Hawks bili się do ostatniej chwili o playoffy, by potem napsuć sporo krwi faworytom.
W tym sezonie są o niebo mocniejsi i stać ich z pewnością na finał wschodu.
Wracając do aktualnych rozgrywek Atlanta w ostatnich 20 spotkaniach wygrała 18 razy.
Nic sobie nie robią z obcego terenu, czy z drużyn z zachodniej konferencji.
Podróżują po zachodzie i zbierają cenne zwycięstwa:
@Houston 104-97
@Dallas 105-102
@Utah 98-92
@Portland 115-107
Dziś przed LAC mecz rewanżowy za porażkę z 23 grudnia, gdzie mózg drużyny Hawks- Teague, powoli wracał po kontuzji z ławki.
Przed zbliżającym się meczem, w obozach obu ekip wszystkie murzyny zdrowe. Niech wygra lepszy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom