>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Goran Dragic over 1.5 udanych rzutów za 3 pkt | @1.70 | Betsson ✅
Słońca zagrają o 2.00 polskiego czasu w Milwaukee z Bucks. Idę w over &quot;trójek&quot; słoweńskiego rozgrywającego Phoenix. Warto zagrać ten typ z jakimś innym, gdyż idealnie nadaje się do dubla, a myślę, że dwie &quot;trójki&quot; po kursie 1.70 to swego rodzaju promocja. W tym sezonie Dragic pokrywał tę linię 15-krotnie. Tak więc udawało mu się to mniej razy, niż więcej. Aczkolwiek w ostatnich meczach rzuty zza pola dwóch punktów wychodzą mu całkiem nieźle. Pod lupę biorę ostatnich 8 spotkań w wykonaniu Suns. Dragic tylko dwa razy nie pokrył linii, którą wystawił Betsson. Jeśli chodzi o rzuty za 3 punkty, ostatni mecz z Raptors to 2/3 w wykonaniu Słoweńca. Gorzej było z Sixers, gdzie na sześć prób trafił tylko raz, ale np. w Sylwestra z Thunder zrobił 2/5, więc linię pokrywał. Wiadomo, do takich typów trzeba mieć szczęście. Dragic może &quot;zabić&quot; ten bet już w pierwszej kwarcie, ale może też być tak, że trafi max. 1 trójkę i będzie po zawodach. Jestem jednak dobrej myśli i gram to bez zastanowienia.
San Antonio Spurs over 26 pkt w 1-szej kwarcie | @1.83 | Betsson ✅
Mistrzowie NBA podejmą na własnym parkiecie zespół Detroit Pistons. Uderzam w over punktowy gospodarzy dotyczący pierwszej kwarty. Bardziej sugerowałem się historią bezpośrednich pojedynków SAS z Pistons niż tym, jak podopieczni Popovicha rzucają w tym sezonie w pierwszych 12. minutach. Chociaż i statystyki z pierwszych kwart w tym sezonie nie wyglądają tak źle, bo często zdarzało się, że pokrywali tę linię w swoich meczach. Co do H2H z Pistons - czasem udawało się nawet zdobyć 40 pkt w pierwszej kwarcie i nie były to wcale takie odległe czasy. Po prostu uważam, że pierwsza kwarta będzie bardzo overowa, choć czasem Spurs mają tendencję do tego, by strasznie mulić grę i pudłować. Rywal jest na fali i to może mieć dodatkowe znaczenie. Po odejściu Smitha do Rockets drużyna wyraźnie odżyła. Przede wszystkim Jennings, odrodził się też Monroe. Idę w stronę overu San Antonio, który moim zdaniem napędzą goście, którzy będą dobrze punktować na początku spotkania.
Andre Drummond over 14.5 pkt | @1.96 | Betsson ✅
Pozostaję przy tym meczu, bo dzisiaj są rozgrywane zaledwie dwa spotkania. Over środkowego Pistons wydaje się według mnie realny. Na parkietach NBA mało jest takich bestii, którzy na tablicach czują się jak ryba w wodzie, a przy tym całkiem nieźle punktują. Howard, Drummond, DeAndre Jordan, czy Gasol (tu bardziej punkty). Ktoś się może nie zgodzić i podać jeszcze kilka nazwisk, ale po prostu ci wymienieni przeze mnie zawodnicy bardzo są do siebie podobni (szczególnie Jordan i Drummond tak mi się kojarzą, że na początku przygody z koszykówką ich myliłem). Naprzeciwko Drummonda i Pistons stanie drużyna, która zrobi wszystko by obronić w tym sezonie tytuł. W tym meczu szykuje się ciekawa walka w pomalowanym, bo Splitter potrafi być bardzo dobrym obrońcą, który nie pozwala rozegrać się swojemu matchup&#39;owi. Drummond to zawodnik, który w tym sezonie zdobywa średnio 12.8 pkt/mecz. W ostatnich dziesięciu meczach zdobywał średnio 14.9 pkt/mecz. Dlaczego wymieniłem ostatnie 10 meczów? Bo tylko w trzech z nich ta linia nie została pokryta, a ja lubię podpierać się tym w jakiej zawodnik jest obecnie formie, nie patrząc na to jak grał 3-4 tygodnie temu. Myślę, że obok Jenningsa Drummond może być ważną cegiełką w swojej drużynie, szczególnie jeśli ta będzie chciała wywieźć zwycięstwo z Texasu. Nie tylko jeśli chodzi o grę pod swoją tablicą, ale także pod tą rywala.
Wczoraj 3/5, dziś 3/3. Dobry powrót. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Detroit over 96 @ 2.04 by Pinnacle ✅ Łatwa śmierć ;)
Serio?
San Antonio traciło tyle lub więcej w 11 z 17 meczów u siebie.
SVG basketball notują średnio 108.4 per game (zaniżone przez olaną IV kwartę z NY) od kiedy nie ma &quot;raka&quot; i są obecnie w topie ofensywnym ligi. Oczywiście grali w tym czasie z paroma komicznymi obronami (NY, SAC), ale już 119 pkt nabite Indianie robi wrażenie.
Jennings znowu jest główny ball hogerem w drużynie, a pod koszem dużo więcej miejsca ma Andre i Monroe.
Dostają świetny impact z ławki w postaci Meeksa (17.8 PPG i kosmiczne 17/27 za trzy - last 5). Swoje z ławki robią też Butler i Jerebko, który dostaje teraz dużo więcej czasu. SVG pilnuje żeby na parkiecie był cały czas jednocześnie ktoś z dwójki Drummond/Monroe oraz ktoś z dwójki Meeks/Jennings i to daje świetne efekty w ofensywie.
Oczywiście Spurs to ciągle ścisły top defensywny ligi, ale value moim zdaniem jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
friendly 421

friendly

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Phoenix Suns Handicap(-2,5) 1,71 @betsson ✅
Nie widziałem żeby ktoś dzisiaj wypowiedział się na temat tego spotkania więc napiszę troche od siebie. Bet ten wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem, Phoenix ostatnimi czasy gra niezły kosz, po powrocie Dragica dają sobie rade. Jeżeli chodzi o mecze z ostatniego tygodnia to widzimy przeplatankę zwycięstw z porażkami. Patrząc jednak na przeciwników, to Słońca dostały ich o wiele bardziej wymagających. Głównym powodem dlaczego celuje w taki typ jest fakt, iż Milwaukee boryka się z wieloma kontuzjami, według cbssports Sanders jest wykluczony z tego pojedynku, Dudley i Mayo są questionable, a jakby nie patrzeć z ławki rezerwowych robili nienajgorszą robotę. 16 grudnia 2014 roku Phoenix przegrali u siebie 2 punktami, wydaje mi się że będą głodni solidnego rewanżu, dlatego gram. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 263

fidelio

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Phoenix Suns Handicap(-2,5) 1,71 @betsson

Nie widziałem żeby ktoś dzisiaj wypowiedział się na temat tego spotkania więc napiszę troche od siebie. Bet ten wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem, Phoenix ostatnimi czasy gra niezły kosz, po powrocie Dragica dają sobie rade. Jeżeli chodzi o mecze z ostatniego tygodnia to widzimy przeplatankę zwycięstw z porażkami. Patrząc jednak na przeciwników, to Słońca dostały ich o wiele bardziej wymagających. Głównym powodem dlaczego celuje w taki typ jest fakt, iż Milwaukee boryka się z wieloma kontuzjami, według cbssports Sanders jest wykluczony z tego pojedynku, Dudley i Mayo są questionable, a jakby nie patrzeć z ławki rezerwowych robili nienajgorszą robotę. 16 grudnia 2014 roku Phoenix przegrali u siebie 2 punktami, wydaje mi się że będą głodni solidnego rewanżu, dlatego gram. Polecam ????
Dudley i Mayo zagrają.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Są takie dni, że najlepszą opcją jest On.
Pojawia się i znika, zadając szybki, śmiertelny cios.
Wszyscy go znamy - to popularny dubel-zabójca.

Chicago Bulls - Utah Jazz
Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Bulls -4 + Thunder
-3@2,05 (maraton) ⛔⛔⛔ Dubel-samobójca.

W Bulls zagrożony co prawda występ Rose&#39;a i ciągle Dunleavy&#39;ego (Gibson jest probable) jednak nawet bez Derricka gospodarze powinni spokojnie uporać się z Jazz (nawiasem mówiąc Rose ostatnio ceglił wyjątkowo). Co tu dużo pisać - Butler który w tym sezonie wspiął się na poziom All-Star, poza świetną defensywą stał się już pełnoprawnym działem w ofensywie Bulls, Gasol, który przeżywa drugą młodość będąc przydatnym po obu stronach parkietu - ostatnie 5 meczów: 49% FG, 93% FT, 3,8 bloku, 20 ppg, 10 reb - miazga. Mirotic, czyli świeżo upieczony Rookie grudnia, frontcourt oparty na solidnych fundamentach w osobach Noaha i Gibsona z ławki. Brooks który także sroce spod ogona nie wypadł i w Bulls jego kariera ożyła - 42% za trzy, najlepszy wskaźnik w karierze, 45% FG to drugi najlepszy wynik dla tego kieszonkowego PG.
Bulls mają chemię, formę (9-1 w ostatnich 10 meczach) doświadczonego trenera, dobrze zbilansowany skład, grają u siebie - może tylko brakuje 1 więcej rzucającego, do głębi składu można tu mieć zastrzeżenia, ale i tak wygląda to na papierze świetnie.
Jazz? (e: Kanter out Burke gra, zgodnie z przewidywaniami) Strata Burksa na cały sezon to poważenie osłabienie, do tego zagrożony ponownie występ Kantera, Burke widnieje jako probable. Nie wiem za bardzo czym mieliby wygrać Jazz w United Center. Favors to dzik, Hayward z nowym kontraktem to także gracz mogący pociągnąć Utah, jednak w bezpośrednim zestawieniu matchupów trudno doszukać się ogólnej przewagi Jazz. Gdyby mieli pełny skład, za ich atut możnaby podać szerszą kadrę, jednak brak Burksa i prawdopodobny Kantera przekreślają ten argument.
W listopadowym meczu obu drużyn Bulls wygrali co prawda tylko 97-95, jednak warto wziąć pod uwagę kilka czynników - grali na wyjeździe, prowadzili już +21, nie grał wtedy Gibson, dla Jazz grał Kanter (19 pkt) którego raczej dziś zabraknie.
Bulls co prawda wciąż nie grają swojej obrony, jednak jeśli zdrowie dopisze to na pewno z czasem będzie to wyglądać tylko lepiej, bo swoje zrobiły też przecież perypetie kadrowe Byków jak dotąd. W United Center takie ekipy jak Jazz trzeba odprawiać a -4 to mikre handi tak naprawdę.
Thunder?
Ujemny bilans w konferencji zachodniej na tym etapie sezonu to już nie żarty, naprawdę o to przynajmniej 8 miejsce trzeba będzie powalczyć. Tak więc na starcie jest duży motywator dla gości, czego nie można napisać o Kings, którzy tak na dobrą sprawę są za mocni na tankowanie, za słabi na playoffs.
Ostatnie srogie lanie od Warriors, najgorszy od kilku lat mecz Duranta - te czynniki przekonują mnie, że dziś Thunder, jak to się mówi, wyjdą &quot;na pełnej&quot;.
Oklahoma w pełnym składzie, podpisali Waitersa co na pewno jest fajnym wzmocnieniem i tak już niezłej, za wyjątkiem Perkinsa, ławki, trochę lepiej jest w końcu wykorzystywany Adams.
Thunder wygrali już +8 i +12 z Kings w tym sezonie (raz z Cousinsem raz bez), dlaczego dziś miałoby być inaczej? Cousins i Gay to solidne fundamenty Kings które na pewno pozwolą im jeszcze wygrać niejeden mecz w tym sezonie, ale jak to się ma do Westbrooka i Duranta?
Kings ciągle bez Sessionsa i Casspiego, dwóch ważnych graczy w rotacji Kings. Brakuje tu dział na wygranie z Oklahomą, nie pomaga &quot;jeszcze ciepły&quot; Corbin na ławce trenerskiej.
Taki dubel wydaje mi się dosyć pewny dlatego ląduje w dziale za płaską stawkę.

Na dobrą sprawę Thunder można też pograć singlem z handi, over 102 Bulls także dobrze wygląda, ale tu lepiej poczekać, czy zagra Rose i Gibson.
Poza tym szykują się wygrane Rockets i Wizards, warto tam też poszukać typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
No to lecimy.

Quincy Acy over 8 @ 2.05 by Marathon
Jedyny ogarnięty (w miare) podkoszowy w ekipie Fishera. Obok niego takie osobistości koszykarskie jak Jason Smith, Wear czy Aldrich. Śmiech. Powinien w tej sytuacji zgarnąć jakieś 33-35 minut w tym meczu. Ostatnie dwa mecze, od kiedy już oficjalnie NY tankuje, 12.3 ppg / 10 rebs per game. Ma chłop mase energii i powinien tam trochę poprzestawiać rywali pod koszem, a na takiej linii to śmiech.

Hardaway Jr over 14 @ 1.77 by Marathon
I od razu z tego samego meczu. Udało mi się złapać 13 po kursie 1.77, ale i tak to co jest teraz jest ok. Hardaway bez J.R. i Melo będzie go-to-guy&#39;em i nie ma opcji żeby nie oddał z 15 rzutów w tym meczu... chyba, że genialny coach Fisher mu zabroni ????
I ta sama argumentacja co wyżej - ostatnie dwa mecze 35.5 minuty na mecz / 14.5 PPG, 13.5 FGA per mecz, 4 FTA per mecz.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Będę mówił krótko.
Nic się nie zmieniło. Nadal jedyną alternatywą w rotacji dla Burke&#39;a jest Exum.
Duża ilość minut i spokojnie 15-20 rzutów do oddania dla Treya dzisiaj.
28 pkt na 16 rzutach z Minnami.
Burke 5, 16, 13 - kariera vs Indiana.
Zabijamy Trey Burke over 13 @ 1.90 by Marathon VOID
Trey Burke over 12 @ 1.90 by Marathon
Analiza powyżej + decydujący dla mnie żeby to grać - Chicago u siebie pozwala rywalom na 37.9% za trzy - trzeci najgorszy wynik w lidze, a jak wiadomo Burke za trzy ładnie odpala.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Philly ostatnio doszczetnie skompromitowala Cavs i pewnie starczy im tych zwyciestw na jakis czas bo niespodziewanie pokazal sie nowy rywal do miana najtragiczniejszej druzyny w historii ligi czyli NY Knicks. Dzisiaj trafiaja Bucks i na pewno jest to druzyna zdecydowanie lepsza od Cavs z ostatniego spotkania poniewaz tam oprocz Love i moze Thompsona nie bylo powaznego zawodnika. Tych powaznych zawodnikow po stronie Bucks powinno byc dzisiaj zdecydowanie wiecej. Wczoraj porazka z Suns na wlasnym parkiecie wiec dzisiaj maja szanse szybko sie odbic. Za bardzo nie ma o czym pisac, roznica klasy pomiedzy tymi zespolami.
Bucks -3 1polowa 1.86 pinnacle✅
Bucks -6 1.82 pinnacle✅

Houston dostaja dzisiaj paralitykow z Cavs i powinno to byc dosc latwe spotkanie dla nich. Wraca co prawde Irving i na pewno bedzie to wzmocnienie, dodatkowo JR Smith ma dzisiaj zagrac a ten jak trafi dzien to naprawde jest ciezki do zatrzymania ale po drugiej stronie jest Houston majace odpowiedz na Irvinga i Kevina i spodziewam sie raczej przyjemnego spotkania dla Rakiet. W pomalowanym rzez powinien zrobic Howard, Irvingiem zajac sie Beverley. Z drugiej strony zero odpowiedz na Hardena wiec naprawde wszystko uklada sie w pewne zwyciestwo Houston.
Houston -3 1polowa 1.93 pinnacle⛔
Houston -6 1.86 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Philly ostatnio doszczetnie skompromitowala Cavs i pewnie starczy im tych zwyciestw na jakis czas bo niespodziewanie pokazal sie nowy rywal do miana najtragiczniejszej druzyny w historii ligi czyli NY Knicks. Dzisiaj trafiaja Bucks i na pewno jest to druzyna zdecydowanie lepsza od Cavs z ostatniego spotkania poniewaz tam oprocz Love i moze Thompsona nie bylo powaznego zawodnika. Tych powaznych zawodnikow po stronie Bucks powinno byc dzisiaj zdecydowanie wiecej. Wczoraj porazka z Suns na wlasnym parkiecie wiec dzisiaj maja szanse szybko sie odbic. Za bardzo nie ma o czym pisac, roznica klasy pomiedzy tymi zespolami.
Bucks -3 1polowa 1.86 pinnacle
Bucks -6 1.82 pinnacle

Houston dostaja dzisiaj paralitykow z Cavs i powinno to byc dosc latwe spotkanie dla nich. Wraca co prawde Irving i na pewno bedzie to wzmocnienie, dodatkowo JR Smith ma dzisiaj zagrac a ten jak trafi dzien to naprawde jest ciezki do zatrzymania ale po drugiej stronie jest Houston majace odpowiedz na Irvinga i Kevina i spodziewam sie raczej przyjemnego spotkania dla Rakiet. W pomalowanym rzez powinien zrobic Howard, Irvingiem zajac sie Beverley. Z drugiej strony zero odpowiedz na Hardena wiec naprawde wszystko uklada sie w pewne zwyciestwo Houston.
Houston -3 1polowa 1.93 pinnacle
Houston -6 1.86 pinnacle
Podpinam się i zapodaje do tych dwóch meczów coś z mojej strony.
Noel over 7.5 @ 1.90 by Marathon
Dziwnym podkoszwym jest Noel. Podobno talent, ale na razie rzuca mniej niż 30% z gry, co jak na podkoszowego wygląda żałośnie. No ale dzisiaj Bucks, które liczę, że pod koszem będzie trochę podmęczone. Pachulia gra sporo minut. Henson dużego respektu nie budzi. Sam Noel oddaje sporo rzutów, ale, tak jak pisałem, skuteczność śmieszna.
W listopadzie Noel zaliczył 14 pkt z tym rywalem.

Howard over 17.5 @ 1.90 by Marathon
Dziurawe pod koszem Cavs. Przez większość czasu grające small ball. Oddali Kirka (i tak wiele nie grał) i Amundsena. Pod koszem miękki w obronie Love... słaby fizycznie Thompson i stary i zardzewiały Heywood.
Jeśli tylko Houston będzie grało na Konia, to powinien tą linię zrobić lekko na bardzo dobre skuteczności z gry.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
13 spotkań w nadchodzącą noc - tak dużo meczów często powoduje, że gra się o wiele typów za dużo, byle tylko skorzystać z okazji, że jest ich tak wiele. Sam przeważnie tak robiłem i różnie na tym wychodziłem - raz lepiej, raz gorzej. Dzisiaj znowu wybieram 3 główne bety, tak jak wczoraj. Do tego dorzucę z dwa lub trzy dotyczącego jednego zawodnika, takie poboczne. Mam nadzieję, że ta noc będzie równie udana, co poprzednia.
Dwight Howard over 18.5 pkt | @1.96 | Betsson ⛔
Cavs na własnym parkiecie podejmują Rakiety z Houston. Ten typ od razu rzucił mi się w oczy i go zagrałem. Ostatnio Howard mnie zawiódł, ale pod koszem mierzył się z nie byle kim, bo z Noah&#39;em. Dzisiaj będzie miał o wiele łatwiej, choćby z tego powodu, że nie zagra Varejao, który wypadł na cały sezon. Zresztą, z nim czy też bez myślę, że Howard i tak ten over ugra, bo Varejao to koleś w ogóle niepasujący do Cavs. Niewątpliwie jest to najsłabiej obsadzona pozycja w drużynie, która ma aspiracje (lecz niekoniecznie umiejętności (jeszcze teraz)) do tego, by sięgnąć po pierścienie. Na początku sezonu byłem naprawdę pod wrażeniem gry brazylijskiego podkoszowego Kawalerzystów, bo potrafił nieźle zapunktować, ale potem z meczu na mecz było coraz gorzej. Może jednak skupię się na Howardzie. Wspomniany przeze mnie mecz z Chicago Dwight skończył z 12 punktami na koncie. Teraz linia jest wyższa, ale właśnie z powodu, na który poświęciłem kilka linijek, a więc braku Brazylijczyka. Wychodzi na to, że naprzeciwko Howarda stanie Thompson, który spisuje się od Varejao o wiele lepiej. Pytanie tylko, czy da radę powstrzymać Supermana? Tak jak pisałem w poprzednim poście, gdy grałem over Howarda - gdy ten jest w formie oraz gdy odpowiednia liczba piłek jest kierowana do niego w pomalowane, niewielu potrafi go powstrzymać. Do tego poniżej gram zbiórki, a także sumę punktów i zbiórek.
Dwight Howard over 12.5 zbiórek | @1.85 | Betsson ✅
Dwight Howard over 30.5 pkt + zbiórek | @1.80 | Betsson
✅

Dallas Mavericks - Detroit Pistons: Pistons +10.5 | @1.71 | Bet365 ✅
Mavs wracają do własnej hali, gdzie po 3 zwycięskich spotkaniach w delegacji i jednym dniu przerwy podejmą będących w znakomitej formie (ale także b2b) Pistons. Idę w stronę gości z wielu powodów. Od odejścia Smitha drużyna wyraźnie odżyła notując run 6-0. Mavs będą musieli się bardzo spiąć na zespół ze stanu Michigan, gdyż to już nie jest ekipa do nabijania na niej statystyk. Jennings, Drummond, Monroe, czy Meeks są w tak dobrej dyspozycji, że nawet gdy wypadnie jeden, to drugi rozgrywa świetny mecz. W obwodzie są jeszcze Jerebko, a także Augustin, więc ta kadra teraz wydaje się nie tylko silna, ale jest także bardzo zgrana. Wszystko funkcjonuje tak jak powinno. To, że są b2b nie znaczy aż tak wiele, bo przemieszczają się z San Antonio do Dallas, a samochodem to lekko ponad 4h jazdy. Nie wspomnę o tym ile zajmie lot z miasta do miasta znajdującym się w tym samym stanie. Ktoś może napisać, że to taka próba usprawiedliwienia, gdyby coś poszło nie tak, ale jeśli niektórzy piszą, że dana drużyna jest b2b, to ja zawsze staram się znaleźć plusy takiej sytuacji. Być może Pistons zakończą swoją świetną serię właśnie w starciu z Nowitzkim i resztą ekipy, ale nie jest powiedziane, że jak już przegrają, to będzie to pogrom. Wczoraj Pistons potrafili odrobić niemal 20-punktową stratę w spotkaniu z mistrzami NBA, co pokazuje siłę startowej piątki, jak i graczy, którzy wchodzą z ławki. Na Betssonie jest linia +9, ja gram troszkę bezpieczniejszą, a więc +10.5 pkt na ekipę Pistons. Kurs idealnie nadający się do jakiegoś dubla.
Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies: Hawks wygrają różnicą 6 pkt lub więcej | @2.05 | Bet365 ✅
Ostatni typ, który zamierzam ruszyć, to wygrana Jastrzębi 6 punktami lub więcej. O ekipie Budenholzera pisałem bodajże dwa posty temu, gdzie grałem na nich dodatni handicap w meczu z Clippers w LA. Ten okazał się zbędny, gdyż goście poradzili sobie świetnie i żałuję, że nie pograłem wtedy czystego zwycięstwa koszykarzy z Atlanty. Jednak nie wolno rozpaczać po tym, gdy coś weszło, tylko trzeba się cieszyć. Przechodząc do sedna: jutro w nocy Hawks podejmą na własnym parkiecie Marka Gasola i jego kolegów, a więc do Georgii zawitają Miśki z Memphis. Gospodarze mają szanse wygrać szóste spotkanie z rzędu. Pierwsza drużyna Wschodu pokazuje, że w NBA nie wystarczy posiadać świetne indywidualności. Można też stworzyć ekipę bez gwiazd, która świetnie spisuje się jako drużyna. Po prostu na tę chwilę Hawks są dla mnie jedną z najlepszych drużyn w NBA i myślę, że wygrają to spotkanie, a typ który pograłem wydaje się dla mnie niezłym value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
c-bud 150

c-bud

Użytkownik
Czas żebym dodał coś w końcu od siebie.
Mecz: New York Knicks @ Washington Wizards
Knicks under 87,5 @ 1,85 Rivalo
Washington -8,5 HT @ 1,85 Rivalo
Washington -14,5 @ 1,85 Rivalo

Knicks wystąpią już standardowo bez Melo i Amare. Pierwszą opcją i jedynym pewnikiem do punktów jest Hardaway. W ostatnich 5 meczach Knickerbockers notują odpowiednio: 83; 82; 81; 78; 79. Widać, że mają problemy, każdy próbuje dać coś od siebie no ale jednak, bez dwóch liderów po prostu ta gra się nie układa (żeby nie było, z nimi też zawsze brakowało tej solidnej końcówki na wyciąganie wygranej ???? ). Do tego dochodzi ostatni trade: Smith i Shumpert out. Do tego dołóżmy dobrą grę w defensywie ekipy ze stolicy. Nie widzę żadnych argumentów za chociażby nawet 75 punktami Knicksów a co dopiero 88. Washington po kilku ciężkich meczach na zachodzie. Dzisiaj we własnej hali, dostają chłopców do bicia, chwila relaksu, grają przeciwko drużynie która miałaby problemy w D-League. W ekipie z NY na jedynce mamy Calderona i Prigioniego. Nie oszukujmy się, ale są to jedni z gorszych obrońców na swoich pozycjach. Dwa dziadki, mądrze grające ale mające już swoje lata. Raj dla Walla i jego gry na szybkim pierwszym koźle. Do tego w obronie Acy/Aldrich. Czasem mam wrażenie, że Acy jest jedyną osobą której w tej drużynie chce się jeszcze grać. Niestety poza energią, trochę za słabe warunki przeciwko Nene. Aldrich matchup z Gortatem. Kolejny śmiech na sali. Knicksi zostaną zgwałceni dzisiaj akcjami dwójkowymi. Jak ktoś znajdzie to polecam również linię na Gortata + asysty Walla. To będzie szybki odjazd i trzymanie wyniku do końca.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder
OKC -7 @1,89
Pinnacle ⛔ wtf ?
OKC są po laniu od GSW, bardzo slaby mecz KD, fatalna skuteczność rzutów. Sytuacja w tabeli skomplikowana, trzeba gonić i wygrywać mecze. Dzisiaj mają świetną okazję by swój bilans poprawić. Zagrają na wyjeździe z Sacramento, którzy wracają do własnej hali po czterech wyjazdowych meczach, gdzie pokonali tylko Minnesotę. Kings ostatnio grają słabo. Niewiele pozostało z naprawdę fajnej koszykówki, jaką prezentowali na początku sezonu. Przede wszystkim fatalnie ostatnio bronią, są bardzo statyczni w obronie. Gracze OKC będą mogli tu zaprezentować, co potrafią w ataku. Cousins ostatnio nieco słabsza dyspozycja, czasem wygląda jakby po prostu mu się nie chciało grać. KD drugiego meczu z rzędu na tak słabym % nie zaliczy. Poza nim i Westbrookiem, Oklahoma ma w składzie jeszcze kilku świetnych zawodników, bardzo dobrą ławkę. Podsumowując, OKC lepiej broni, ma lepszych strzelców, szerszy skład, ogromną motywację (trzeba walczyć o PO i jak najlepszą pozycję w tabeli) i na pewno po porażce z GSW będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Oklahoma powinna sobie łatwo poradzić z Królami. Myślałem jeszcze tutaj o overze samej OKC, ale jednak linia spora, więc wybrałem handi.
Dwight Howard over 16,5 pkt @1,85 Expekt ✅ 17 pkt
Podpisuje się pod tym co już napisano o tym typie, ale gram Dwighta na jeszcze lepszej linii w Expekcie. W Cavs nie ma dla niego rywala pod koszem. Jeśli tylko dostanie swoje rzuty to na luzie powinien ze 20 pkt rzucić.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/01/2015 01:30
Brooklyn Nets (-4.5) - Boston Celtics
1.94 (Pinnacle)
5/10
Brooklyn ostatnio ma najlepszy okres w sezonie. Największego kopa drużynie dała zmiana w S5 rozgrywającego na Jarretta Jacka, który niespodziewanie spisuje się lepiej od Derona Williamsa. W ostatnim spotkaniu z Mavs grali bardzo dobrze cały mecz i byli bardzo blisko wygranej, ale Nets fatalnie zagrali w ostatnich sekundach regulaminowego czasu, gdzie powinni to wygrać, w dogrywce opadli z sił i przegrali ośmioma punktami.
Celtics to zdecydowanie słabszy przeciwnik, który sezon ma już stracony, bo PO nie będzie i w zasadzie pozostaje ogrywanie młodych zawodników i walka o wyższy pick w drafcie po oddaniu twarzy organizacji - Rajona Rondo. Brooklyn przy obecnej dyspozycji powinien ich walnąć, a dodatkowo świetnie grają z drużynami poniżej 50% wygranych w sezonie.
08/01/2015 02:30 CET
Dallas Mavericks - Detroit Pistons over 211
1.90 (Pinnacle)
5/10
Mavericks po serii wyjazdowych spotkań wraca na własne śmieci, gdzie świetnie grają w ataku. Pistons jest ostatnio mocno &quot;hot&quot; po odejściu Josha Smitha i wygrywa wszystkie spotkania. Będą jednak b2b i pewnie Mavs będą podkręcać tempo, aby ich zajechać. Przy dużej liczbie punktów Mavs wygrywają zazwyczaj mecze, a przy ostatnich dwóch underach w Cleveland i Brooklynie powinien paść over, bo wg mnie będzie lepsza dyspozycja rzutowa przy takich klasowych graczach.
08/01/2015 04:30 CET
Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers over 215
2.02 (Pinnacle)
5/10
Obie drużyny za sobą nie przepadają i Lakers będą bronić honoru, aby nie ośmieszać się jak rok temu, a Clippers będą chcieli zrobić pokaz siły i po latach upokorzeń zniszczyć Lakersów. Myślę, że będzie to mecz z cyklu &quot;showtime&quot;, w którym będzie duży nacisk na wiele punktów i pokaz znanych nazwisk - Blake Griffin, Chris Paul oraz Kobe powinni sobie dzisiaj nabić staty.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Waszyngton - Nowy York
Typ: over 9,5 punktów Jose Calderon
Kurs: 1,85
Bukmacher: b win


Dzisiaj w ekipie z Nowego Yorku nie zagrają kontuzjowani: Anthony (23,9 punktu na mecz), Stoudemire (13,1 punktu na mecz) oraz Bargnani (4,5 punku na mecz). Dodatkowo wczoraj do Cleveland przeszli: J.R. Smith (10,9 punktu na mecz) oraz Shumpert (9,3 punktu na mecz).

Calderon w ostatnim meczu pod nieobecność Smitha rzucił przeciwko Memphis 13 punktów (5-7, 30 minut). Dzisiaj rotacja jeszcze bardziej zawężona, więc Jose powinien dostać kilka minut więcej.
W tym sezonie zdobywa średnio 9,4 punktu na mecz, grając 33,5 minuty.

W tym sezonie w meczu z Waszyngtonem (91:102) w Nowym Yorku rzucił 16 punktów (5-14, 36 minut), mimo że grał Anthony i Stoudemire. W zeszłym sezonie w barwach Dallas przeciwko Waszyngtonowi notował dwukrotnie 11 punktów. Linia 9,5 przy tak wielkich osłabieniach nie jest wygórowana i jest obecnie na poziomie jego średniej z tego sezonu.

Wynik: 17 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Charlotte Hornets-Pelicans
typ: 2, handicap -4.5
@1.90 ⛔
Bet365

Nie ulega watpliwosci, ze Pelicany to duzo lepszy zespol od Charlotte.Gospodarze to przecietny, zeby nie powiedziec bardzo słaby zespol. Goscie takze specjalnie nie rozpieszczaja kibicow swoim miejscem w tabeli, ale ich gra i wyniki wbrew pozorom nie sa takie zle. Do tej pory zwyciezyli dokladnie w polowie swoich spotkan co nie jest zlym wynikiem, a gra z rywalami z polki Hornets idzie im bardzo dobrze. Obecna dyspozycja gospodarzy jest lepsza niz kilkanascie meczow wczesniej kiedy to przegrywali spotkanie za spotkaniem, ale to i tak nie powinno wystarczyc w starciu z Pelikanami.

Cleveland-Houston Rockets
typ:2, handicap -6.5 ✅
@1.90
Bet365


Szczerze powiadziawszy to mysle, ze nawet w przypadku braku absencji po stronie Cleveland najprawdopodobniej zagralbym ten typ, a wiedzac, ze nie zagra najlepszy zawodnik Cavaliers i oficjalnie najlepszy koszykarz na swiecie to ja taka linie z takim kursem biore z pocalowaniem reki. Rakiety to bardzo silna druzyna, ktora z powinna niemieszac troszeczke w Play Offach na czele z wybornym w obecnym sezonie Hardenem. Gospodarze z ostatnich 6 spotkan przegrali az 5, a takiej serii nie mieli od dlugiego czasu. W ostatnim meczu przegrali nawet z najslabsza ekipa w NBA czyli zenujaca Philadelphia. Ja jestem zdania, ze przy normalnej dsposycji Houston mozemy byc swiadkami wysokiego zwyciestwa, a taki handicap to powinna byc tylko formalnosc.

Philadelphia-Bucks
typ:2, handicap -7
@1.90 ✅
Bet365

Beznadziejna Philadelphia podejmie na wlasnym boisku solidnych Bucksow. Gospodarze przegrywaja mecz za meczem. Nie wiem dlaczego bukmacherzy wystawili tak stosunkowo niska linie na to spotkanie. Byc moze sugerowali sie ostatnim zwyciestwem z Cleveland, ale chyba zapomnieli w jakiej dyspozycji jest tera ten zespol. Buksi to moze nie jest potega, ale 6 miejsce w zachdoniej konferencji mowi samo za siebie. Goscie to nie jest zaspol, ktory potyka sie z druzynami z nizszej polki. Obie ekpiy maja calkiem sporo kontuzjowanych zawodnikow, ale nie sa to zadne gwiazdy tych druzyn, poza Mbahem w Philadelphii, ktory genialny nie jest, ale na pewno bylnby przydatny swojemu zespolowi. Ja tu nie widze argumentow przemawiajacych za zwyciestwem gospodarzy, dlatego taki handicap wydaj mi sie spokojnie do pokrycia przez Bucksow.

Minnesota-Phoenix
typ:2, handicap -8.5
@1.90 ⛔ // co sie stalo z Phoenix? o_O
Bet365

Minnesota lezy zdecydowanie na najnizszej polce w hierarchi zespolow NBA, natomiast Phoenix to druzyna, ktora walczy o miejsce w konferencji zachodniej gwarantujace udzial w Play Offach i dotychczas zajmuja 8 pozycje, ale do tego wydarzenia jeszcze bardzo duzo czasu, a majac za soba takie zespoly jak np. Oklahoma nie moga sobie pozwalac na glupie porazki szczegolnie z takimi zespolami jak ich najblizszy rywal. Po serii porazek ostatnio sa w gazie i na 11 ostatnich spotkan wygrali az 9 pokonujac po drodze takie druzyny jak Wizards, Toronto czy Dallas. Minnesota zajmuje obecnie ostatnie miejsce w swojej konferencji z zaledwie 5 zwyciestwami we wszystkim33 meczach, a obecnie trwa ich fatalna passa 12 meczow bez zwyciestwa. Kiedys zostanie ona przerwana, ale mysle, ze nie w najblizszym spotkaniu z Phoenix. Goscie przystapia do tego spotkania bez zadnych absencji, dlatego przy normalnej dspozycji powinni pewnie pokonac rywali.

Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Szczerze powiadziawszy to mysle, ze nawet w przypadku braku absencji po stronie Cleveland najprawdopodobniej zagralbym ten typ, a wiedzac, ze nie zagra najlepszy zawodnik Cavaliers i oficjalnie najlepszy koszykarz na swiecie
Tak z ciekawości gdzie można znaleźć to oficjalne info o najlepszym koszykarzu na świecie ?

Houston ✅
Suns ✅ :cool:
@1.70
bet365

stawka : 4 sztaby
Zaczyna powoli się poważniejsze granie , na zachodzie tłok jak w Marokańskim burdelu po ramadanie . Gram dubelka bez handi ale za to przykładam dośc porządną stawkę .
Houston dla Cavs to nightmare-matchup , Howard wraca do formy z przed kontuzji i straconego roku w LAL , szczególnie widać poprawę w grze w obronie . Ostatnio zrobił z podkoszowych Miami swoje osobiste dziwki , pod koszem Cleveland podobna bieda jak w Heat .
Brak rim protectora odbija się na Cavs w każdym meczu , Harden dzisiaj zapewne bardzo agresywnie i jeżeli nie będzie punktował jak poyebany to będzie kreował partnerów . Ostatnio trochę obniżył poziom i dziś jest doskonała okazja żeby sobie to odbić przeciwko backcourtowi złożonemu z Irvinga , Dellavadovy , Joe Harrisa i może z JR Smitha .
Wilki to totalna parodia , nie ma Peka , Rubio i Martina ta drużyna teraz to momentami nie jest poziom NBA . Suns chyba najbardziej dynamiczna drużyna ligi , przypomina trochę OKC , b2b dla nich nie jest problemem gdy muszą grać z takimi leszczami .
Wczoraj wygrana z Bucks , wrócił Dragic i lecą seria 3 wygranych i 9 z ostatnich 11 meczów .
Sota 12 przegranych z rzędu , ogrywanie Wigginsa i Dienga i granie bez spiny to jedyne cele na ten sezon .
Wilki najgorsza obrona ligi przeciwko grającym niesamowite up tempo Suns którzy zdobywali średnio 115 pkt w ostatnich 9 meczach , to nie może się dobrze skończyć dla gospodarzy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets
Na granie w kierunku Houston mimo wszystko troszkę odstrasza ich seria wyjazdowych porażek. Więc udało się znaleźć coś fajnego w kierunku Rockets co niekoniecznie wymaga ich zwycięstwa. Suma punktów drużynowo, ustawiona w większości buków na poziomie 102. Unibet daje 102.5 po kursie 1.96, więc nie pozostaje nic tylko pograć. Linia liczona łącznie z dogrywką co w przypadku Rockets ma jakieś znaczenie, bo ostatnio na osiem wyjazdów, aż cztery kończyły się dodatkowym czasem gry. Linia wydaje się ustawiona nisko, tym bardziej, że na wyjazdach Harden i spółka nie pokryli tej linii zaledwie dwa razy w ostatnich dziewięciu meczach. Miało to miejsce z Warriors, gdy ci notowali swoją serię bez porażki oraz z Pelicans, gdzie zagrali chyba najgorsze zawody w sezonie. Patrząc ze strony Cleveland ich rywale w meczach domowych z ostatnich czterech, aż trzy razy rzucali więcej niż 102.5 pkt. Skoro nawet Minnesota potrafiła rzucić Clevalend 104 punkty to dlaczego nie miałaby tego uczynić drużyna o dwie klasy lepsza? Wśród absencji bez zmian, może oprócz powrotu Irvinga, ale to tylko spowoduje, że Cavs nawiążą rywalizację z Houston i dłużej na parkiecie będzie podstawowy skład co oczywiste zwiększa szanse na wejście typu. Ostatnio wśród gości nawet Smith stał się wartościowym zmiennikiem i zaczął narzucać niezłe ilości punktów. Kursy na Houston niskie, a dla mnie to zbyt nieprzewidywalna ekipa. Niby Cavs jeszcze gorzej, bo napompowany przed sezonem balon może nie pękł, ale zeszło z niego sporo powietrza. 102.5 to racjonalna linia, może nawet o punkcik, dwa niższa niż myślałem, że będzie wystawiona. Do tego Unibet skłania się ku underowi stąd też kurs, aż 1.96. Polecam.
Typ:
- Houston Over 102.5 pkt @1.96 - Unibet ✅
105:93 dla Rockets, w sumie niezbyt dobry mecz Houston, ale na Cavs wystarczyło w zupełności, ostatnia kwarta 32:19 i pozamiatali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
M 676

mmichael83

Użytkownik
[B]LA Lakers- LA Clippers
Blake Griffin
over 21,5 pkt bwin 27 ✅
1,6

[/COLOR
][/b]
Derby LA, mecz na który wszyscy w stanie Kalafiora czekaja na mecz, bez względu na obecny skład,miejsce,serie ,humor itp itd ,takie mecze mają duze znaczenie dla fanów jak i graczy. Oczywiście po wielu latach dominacji Lakers prym wiodą gwiazdy z Clippers ,więc na papierze na pewno faworytem gospodarze tj Clippers,ale Lejkersi maja bardzo ciekawy sklad,błyskotliwych zawodników (Lin,Young) oraz starych wyjadaczy Bryant,Boozer ....dokładając do tego srednia gre clippers ,ich kibice musza miec lekkie obawy co do wyniku dzisiejszego meczu. Ale odnośnie mojego typu, dosyć szczególnie śledze kariere Blake&#39;a Griffin,na pewno rozwija się z każdym rokiem ,coraz bliżej mu w niektórych meczach do triple double, staty:
GP MIN/G PPG REB/G AST/G FG %
35 35.5 22.5 7.7 4.9 48.1
...na mnie robią wrazenie. A linia wystawiona z BWIN jest dla mnie niezrozumiale śmieszna ( mam nadzieje ze to ja bede sie smial nad ranem...) Na przeciw Na pewno bedzie glownie J.Hill badz Boozer, ale Blake powinien sobie z nimi poradzic i na pewno dostanie ok 40 minut (albo i wiecej bo pachnie dogryka)co spokojnie da upragnione 22 pkt
Ostatni mecz przeciwko Lakers to było 39 pkt w jego wykonaniu...

stawka 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Z mojej strony dziś takie propozycję:

Chicago - Utah✅ 77-97
Typ: Utah +10,5
@ 1.90
Betsafe


Do tego spotkania podszedłem czysto statystycznie, Chicago wygrało u siebie 11 punktami lub więcej tylko 3 razy na 17 meczy we własnej hali, z Utah jest trochę gorzej, przegrali taką ilością punktów 6 razy na 18 spotkań, warto jednak odnotować że cztery takie porażki odnotowali w pierwszych 8 meczach wyjazdowych. Czuję tu brak pogromu.

Brooklyn - Boston 81-89 ⛔
Typ: Brooklyn
@ 1.50
Betsafe


Brooklyn - Boston 81-89 ⛔
Typ: Brooklyn -4,5
@ 1.90
Betsafe


Idę w stronę Brooklynu zainspirowany ich pierwszą kwartą z Dallas, fajnie się to oglądało, drużyna wygląda solidnie, wiadomo, nie na topowe teamy, ale ze słabymi na wyjazdach Celtami, powinni sobie poradzić. Boje się trochę wchodzić tutaj w handi, aczkolwiek wydaje się on także całkiem spoko ponieważ, Boston w każdym z ostatnich pięciu przegranych wyjazdowych meczy, wracał z bagażem minimum 5koszy+

76 - Bucks ✅
Typ: Bucks 1st half -3,5
@ 1.91
Betsafe

Tu właściwie wszystko co istotne zostało napisane wyżej, po żałosnym przedstawieniu Cleveland, czas wrócić do prawdziwego życia. Dziś nie ma innej opcji niż win Jelonków, 76ers potrafią ostatnio postraszyć w końcówce o czym przekonali się ostatnio własnie Cavaliers, ale to wszystko na własne życzenie. Myślę że w tym meczu handi do przerwy i ogólny handi w okolicach -7 jest wart gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom