>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Aż dziwne, że nikt z was nie pokusił się o analizę spotkania pomiędzy Pistons a Hawks. Postaram się więc w miarę przybliżyć aktualne sylwetki obydwu ekip.
Tłoki wygrały nowe życie wygrywając walkę z rakiem (Joshem Smithem) i oddając go do Rakiet. Zwyżka formy przyszła natychmiastowo. Seria zwycięstw i bardzo dobra passa ekipy z Michigan z pewnością jest zaskakująca. Pokonanie między innymi Spurs, czy Mavericks i to na wyjeździe to duża sztuka, dlatego trzeba oddać cesarzowi co cesarskie i pochylić głowę. Wydaje mi się jednak, że dzisiaj ta passa się skończy.
Jastrzębie królują w Konferencji Wschodniej i spokojnie kontrolują sytuację w niej patrząc na wszystkie ekipy z góry. Koszykarze z Atlanty nie bez powodu są obecnie najlepsi na wschodzie. Mają bardzo dobrze dysponowanych zawodników obwodowych, takich jak Millsap i świetnego Teague&#39;a na rozegraniu. Klasą sam dla siebie jest już od paru lat (o ile nie jest kontuzjowany) Al Horford. Tłoki bądź co bądź nie są klasową drużyną, i nie zmieni tego nawet seria 10 czy 15 zwycięstw z rzędu, bo każda passa się musi kiedyś skończyć. Brakuje tam nieco jakości, a chłopaki jadą na ambicji. Wiadomo, że parę razy da się tak wygrać, ale z pewnością nie będzie się to działo w nieskończoność. Ewentualna dzisiejsza wygrana Tłoków będzie dla mnie większą niespodzianką niż ogranie wyżej wspominanych Spurs, czy Mavs. Jednoznacznie wynika, że stawiam dzisiaj na gości i robię to z pełnym przekonaniem.
Hawks / 1.73 / Pinnacle ✅
Hawks -3 / 2.03 / Pinnacle ZWROT... AL HORFORD I JEGO FREE-THROWY... KPINA...
Kolejne spotkanie, które proponuję odbędzie się w Indianapolis, gdzie miejscowi Pacers podejmą Celtów z Bostonu. Spotkanie o sporym ciężarze gatunkowym, bo obydwie ekipy są w praktycznie takiej samej sytuacji w swojej konferencji. Walka o PO, zwłaszcza o miejsca 6-8 zapowiada się bardzo ciekawie, a wiadomo, że to bezpośrednie spotkania mogą zaważyć na ewentualnym awansie bądź jego braku. Dlatego spodziewam się dzisiaj w miarę wyrównanego spotkania.
Faworytem dla mnie są Pacers i spodziewam się ich zwycięstwa. Bardzo prawdopodobne jest odejście z ekipy Celtics Jeffa Greena i najprawdopodobniej dojdzie do transakcji z ekipą Grizzlies. Danny Ainge chce przede wszystkim pierwszorundowy pick w kolejnym drafcie. Czy dojdzie to do skutku? Się okaże. Celtom jeszcze kilka lat zajmie odbudowa pozycji, na którą ekipa z Massachussets pracuje od kilkudziesięciu lat. Wszyscy wiedzą, że są oni najbardziej utytułowaną drużyną w historii NBA. Ruchy takie jak oddanie Rajona Rondo za przysłowiową czapkę gruszek pokazują, że Celtics mają zamiar stworzyć nowy team, co z pewnością zajmie im trochę czasu. Jeżeli chodzi o Pacers, to nie spodziewałem się ich dobrej gry w tym sezonie, zwłaszcza po informacji o stracie sezonu przez Paula George&#39;a, który świetnie dyrygował ich grą w poprzednim sezonie.
Obydwie ekipy są dosyć chimeryczne, potrafią dobrze grać, ale zdarzają im się takie mecze, że nie idzie tego oglądać. Spotkanie nie zapowiada się szczególnie overowo, a linia jaką zaproponowało Pinnacle jest dla mnie sporym zaskoczeniem in-plus.
Under 197,5 / 1.95 / Pinnacle ⛔ nie mieli ***** kiedy dogrywki zrobić -.-
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Chicago Bulls +4.5 po 1.435 @ 5Dimes
Mecz klasyk, przynajmniej dla mnie, i tutaj sklonilbym sie w wygrana Bullsow, ale handi +4,5 powinno byc pokryte z paru powodow. Pierwszy to dosc nie-ofensywna gra Czarodziejow z Gortatem w skladzie. 18 miejsce jesli chodzi o ofensywnosc, przy 4miejscu odnosnie obrony. Watpie ze zmieni sie to w dzisiejszym spotkaniu bo Chicago lubi atakowac, i robia to 2x lepiej na wyjazdach niz u siebie. Jedynym minusem Bullsow jest dosc niepewna gra Rose ktory ostatnio nie wnosi duzo do gry, pelno rzutow zza luku,ale nie za bardzo to wchodzi, ale jesli nie Rose, to Chicago ma kim postraszyc. Jest rewelacyjny Butler czy tez Noah. Ostatni mecz wygraly byki 99:91, i chociaz Czarodzieje beda chcieli sie zrewanzowac to widze tutaj wygrana Bykow 110:102.
Kurs nie zachwyca to fakt, ale w koncowym rozrachunku chodzi o zysk.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
dawno nic nie pisalem, ale wjezdzam z fajnym betem, Celtowie w &quot;okrojonym&quot; skladzie, do Suns powedrowal Brandan Wright, a do Miskow trafil Jeff Green. Do Celtow trafily picki w draftach i z Miskow Prince, ale on oczywiście dzis jeszcze nie zagra. Celtowie jak i Knicks czyszcza sie niesamowicie, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzis spotkanie z Toronto ktore przegralo 4 mecze z rzedu, nie oszukujmy sie dzis po prostu powinni rozjechac sie po Celtach. DeMar dzis prawdopodobnie zagra, ale to jest 50/50.

1 q -3.5 @1.90
Raptors
1. polowa -6.5 @1.90 Raptors
i biore jeszcze T.Ross ov 11.5 @1.90
marathon
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/01/2015 21:30 CET
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks over 214
1.99 (Pinnacle) ✅
5/10

Dallas ostatnio trochę zamulili overowo i mają serial underów. Tym razem grają jednak z mocno overowymi Clippers, którzy w ostatnim spotkaniu z Lakers pokazali koncert gry w ataku. Mecz wielu świetnych graczy w ataku. Powinno być efektownie i wieloma punktami.

11/01/2015 01:30 CET
Detroit Pistons (-5) - Brooklyn Nets
1.92 (Pinnacle) ZWROT
5/10

Dwie drużyny na innych falach obecnie. Pistons leją każdego i dopiero wczoraj przegrali pierwszy mecz od wymiany Josha Smitha z równie mocną ostatnio Atlantą. Brooklyn po kontuzji Derona ma wielkie problemy z rotacją PG/SG i grać musi Morris, który się nie nadaje na poziom NBA i przy nim gra całkowicie pada. Przy okazji Nets tracą atut PF/C, bo Monroe i Drummond powinni dzisiaj zbierać i stawiam, że to oni wygrają pojedynek z wysokimi Nets. Ostatnia forma sugeruje łatwą wygraną Detroit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Siema. Wczoraj nocka na plus. Konsekwentnie staram sie nie dawać ujemnych handi. Na dzisiaj wybieram jeden dubelek.
Houston - Utah (+13.5)
Clippers - Dallas (+8.5)
AKO: 2.30

Utah stawiam konsekwentnie. Blowouty robia rzadko i tym razem będzie podobnie. Clippersi mogą wygrać ale raczej Close game. Polecam
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Nowy York - Charlotte
Typ: over 10,5 punktów Jose Calderon
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet/Expekt


Tak pisałem o nim przed kilkoma dniami:

„Dzisiaj w ekipie z Nowego Yorku nie zagrają kontuzjowani: Anthony (23,9 punktu na mecz), Stoudemire (13,1 punktu na mecz) oraz Bargnani (4,5 punku na mecz). Dodatkowo wczoraj do Cleveland przeszli: J.R. Smith (10,9 punktu na mecz) oraz Shumpert (9,3 punktu na mecz).

Calderon w ostatnim meczu pod nieobecność Smitha rzucił przeciwko Memphis 13 punktów (5-7, 30 minut). Dzisiaj rotacja jeszcze bardziej zawężona, więc Jose powinien dostać kilka minut więcej.
W tym sezonie zdobywa średnio 9,4 punktu na mecz, grając 33,5 minuty. „


Dzisiaj sytuacja identyczna, czyli brak najważniejszych strzelb Nowego Yorku. W tym sezonie przeciwko Charlotte zdobył 9 punktów (4-6), ale grając tylko 24 minuty i na boisku byli Anthony, Stoudemire, Shumpert i J.R. Smith.

Ogólnie przeciwko Charlotte w 29 meczach zdobywał średnio 9 punktów na ok. 28 minut gry. Dzisiaj determinacji szczególnie w ofensywie nie powinno mu zabraknąć.

Co bardzo istotne Calderon jest po jak sam powiedział jest po swoim najgorszym meczu w NBA. Przeciwko Houston nie zdobył punktu i Beverley robił z nim co chciał. Wiadomo, co Jose gra w defensywie ???? , ale 0 punktów nie ma możliwości się powtórzyć.

Wynik: 7 punktów⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Philly ostatnio zyciowke gra, dwa spotkania z trzech wygrane w tym Brooklyn na wyjezdzie- robi wrazenie, nawet jezeli Brooklyn to dziady niesamowite i po zwyciestwach z Chicago potrafia przegrac wlasnie zPhilly. Dzisiaj 76ers trafiaja Philly i watpie w ich zwyciestwo. Indiana tradycyjnie defensywa dobra ale niestety atak tragiczny. Wczoraj na styk wygrany mecz z Bostonem gdzie pod koniec spotkania ladnie dawali ciala ale suma sumaru wygrali. Philly tak jak pisalem, jedzie narazie zdecydowanie ponad stan wiec starczy tych zwyciestw patrzac co dzieje sie w Knicksach. Sklad Indiany coraz bardziej optymalny, jest szansa ze wroci do gry dzisiaj George Hill, ktory juz wczoraj mial zagrac. Jakosciowo sklad Indiany zdecydowanie lepszy, Indiana dalej walczy o PO wiec powinno byc okej.
Indiana -3 1polwoa 1.86 bet365✅
Indiana -5,5 1,83 bet365
⛔
Nie obchodzi mnie kto zagra dzisiaj a kto dostanie wolne, chociaz jakos watpie w powazne roszady bo SAS musi budowac bilans i nie moze byc mowy o zadnych wpadkach. W mojej skromnej opini Minnesota bez wiekszych szans dzisiaj i pewnie skonczy sie blow. Spurs ostatnio sami solidni rywale i wreszcie dostaja takiego, ktorego bez wiekszego problemu mozna odprawic juz po pierwszej polowie. Nie chce mi sie kolejny raz pisac o SPurs bo kilka dni temu pisalem ale przewaga systemu[ktory jest swietny] i graczy zdecydowanie po ich stronie.Jak SAS nie ogarna handi to moja mina bedzie wygladala mniej wiecej tak - http://gfycat.com/FearfulImperturbableCleanerwrasse

Spurs -4,5 1polowa 1.74 pinnacle✅
Spurs -9,5 1.83 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hornets over 98 @ 1.90 by Marathon ✅
Knicks obecnie, w mojej ocenie, najgorsza obrona ligi.
Back court z Larkinem, Calderonem i Prigionim po bronionej stronie boiska wzbudza bardziej śmiech przeciwników niż obawy o dobry wynik punktowy.
Pod koszem drewniany Aldrich, aktywny, ale dość nieogarnięty Acy i słaby Smith.
Rockets rzucili 93 pkt w 36 minut przedwczoraj i to tylko śwadczy o obronie NY.
Oczywiście Hornets bez Big-Ala mają swoje problemy, ale widać, że po kilku słabszych meczach ogarnęli się i już potrafią sobie całkiem dobrze radzić bez niego w ataku.
103 z Toronto
98 z Pelicans
104 z Bostonem
98 z Magic
Kemba gra ostatnio najlepszy basket w karierze. Formę złapał Henderson. Dzisiaj znowu nie wiadomo czy zagra Zeller, ale w jego miejsce jest mocno niedoceniany Marvin Williams (2 numer w drafcie 2005), który jest świetną stretch four i dobrze rzuca za trzy.
Pod nieobecność Zellera w końcu dostał trochę więcej minut numer 9 ubiegłorocznego draftu - Vonleh.
Każdy, ale to każdy... nawet 76ers powinni brać sobie za cel rzucić takiej drużynie jak obecne NYK 100 pkt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dzisiaj znowu nie wiadomo czy zagra Zeller, ale w jego miejsce jest mocno niedoceniany Marvin Williams (2 numer w drafcie 2005), który jest świetną stretch four i dobrze rzuca za trzy.
[/center]
Ciężko doceniać gościa, ponieważ nie ma co się oszukiwać- jest wielkim niewypałem. Nie potrafi penetrować, słabo broni no i ten rzut nie jest za bardzo pewny. To, że Atlanta i Utah oddały go bez problemu też świadczy nie najlepiej o tym zawodniku, a statystyki już go pogrążają :

Nie ma gorszego zawodnika w drużynie a to nawet mimo największych niechęci do zaawansowanych statystyk musi o czymś świadczyć. Dzisiaj dostają Knicksow i pewnie będzie wyglądał bardzo dobrze ale z poważniejszymi rywalami jest cienki jak sik pająka.

Typ sam w sobie pobieram, powodzenia ????
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Witajcie panowie. Pozwólcie, że przyłącze się do &quot;zabawy&quot; w tym temacie. Od razu ostrzegam, że nie jestem żadnym specem od NBA, stawiam tu dopiero pierwsze kroki, ale od kilku miesięcy niesamowicie się wciągnąłem, że aż potrafię siedzieć do 7 rano i tylko oglądać i stawiać, albo odwrotnie ???? Typy zazwyczaj na czuja, oczywiście przeglądam temat bardzo dokładnie, to trochę wiedzy wpadło. Starczy pierdół, niech poniesie nas woń pieniądza.
Clippers - Mavericks
over 54 1st quarter - ZWROT
(oczywiście 54pkt i niecałe 40s do końca, ehh ta ostatnia, niesamowicie błyskotliwa akcja Clippersów ????)
1,86

Kolega wyżej też stawia over w tym meczu, popieram, ale troszkę kombinuję. Osobiście spodobała mi się linia na 1 kwartę spotkania. Obie drużyny słyną z ofensywnego basketu, co świetnie widać gdy spojrzymy na tabelę i przyjrzymy się dotychczas zdobywanym punktom. Dallas średnia 109,1 pkt/mecz, Clippers niewiele mniej, bo 106,5 pkt/m.
1 kwarta:
Clippers 27,3 p
Mavericks 27,5 p
Statystyki mówią same za siebie. Stawianie +/-, to tylko gdybanie, ale gdy przyjrzymy się ostatnim wynikom, wszystko wygląda jeszcze lepiej.
Clippers 1 kwarta z:
Lakers (58 pkt), Hawks (55), 76ers (55)
Mavericks z:
Pistons (57), Nets (56), Cavs (53)
No i najważniejsze - liczba zdobytych punktów w ostatnich 5 meczach między LAC - DAL
58, 58, 62, 72, 39.
Jak dla mnie 70:30 na over, good luck.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Detroit Pistons - Brooklyn Nets: Pistons -3.5 | @1.71 | Únibet ✅
O godzinie 1.30 w The Palace of Auburn Hills Tłoki podejmą drużynę z jednej ze najsłynniejszych dzielnic na świecie - Brooklynu, który leży w Nowym Jorku. Odkąd z Pistons odszedł Josh Smith, drużyna zaczęła grać naprawdę ciekawą, a przede wszystkim skuteczną koszykówkę. Polegli dopiero wczoraj w starciu z jeszcze lepiej radzącymi sobie w tym sezonie Jastrzębiami. Trzypunktowa przegrana w Atlancie wstydu nie przynosi. Ekipa Stana van Gundy&#39;ego potrafiła pokonać będąc w trasie choćby San Antonio Spurs. W nocy w końcu wyjdą na parkiet we własnej hali, a że są faworytem tego spotkania i grają naprawdę dobrze, postawiłem na nich. By mój typ wszedł, Tłoki muszą wygrać różnicą 4 punktów. Jest to jak najbardziej realny wynik. Ich rywale podobnie jak oni przegrali zeszłej nocy. Z tym, że w o wiele innych okolicznościach i z o wiele słabszym rywale. Sixers potrafili wydrzeć zwycięstwo zespołowi z Nowego Jorku w samej końcówce meczu. Dziś przed Nets stoi bardziej wymagający rywal i jeszcze z dwa tygodnie temu nie byłoby tutaj łatwo wskazać faworyta. Teraz, gdy Jennings, Meeks, Augustin, Monroe, czy Drummond grają dobrze nie tylko indywidualnie, ale i jako drużyna, nie mam żadnych wątpliwości kto jest faworytem. Liczę też, że ten wyraźny faworyt mnie nie zawiedzie i rozprawi się ze swoim przeciwnikiem. Co prawda lepszy bilans maja goście i zajmują obecnie siódme miejsce na Wschodzie, ale bilans 16-20 to nie jest coś czym można się chwalić. Fakt, że koszykarze z Detroit mają wspomniany bilans jeszcze gorszy, ale tutaj sprawa ma się tak, że podopieczni SvG w końcu załapali o co chodzi, nikt już nie tęskni za Smith&#39;em i atmosfera wydaje się coraz lepsza. Naprawdę nie widzę innej opcji niż kilku punktowe zwycięstwo gospodarzy.

Dwight Howard over 16.5 pkt | @1.85 | Únibet ⛔
2.00 w nocy naszego czasu, Toyota Center, Rockets oraz Jazz. Tak to będzie wyglądać w Houston za niecałe cztery godziny. Faworytem są Rakiety, ale Jazz są na fali. Dwa dni temu ograli Byków w Chicago, a wczoraj toczyli naprawdę wyrównane starcie z Thunder. Z bardzo dobrej strony pokazali są Favors, Hayward, a także Burke. Mimo pochwał Nutek dziś gram w stronę Rockets, a w zasadzie w konkretnego zawodnika. Postanowiłem ponownie zaufać jednemu z trójki najlepszych (według mnie) centrów w NBA. Mam nadzieję, że się nie pomylę. Szczególnie, że linia została obniżona po ostatnich występach Dwighta, które nie były słabe ogólnie, ale średnie pod względem punktowym. Wiadomo, że w Rockets jeśli chodzi o zdobywanie punktów, pierwszą opcją jest wciąż James Harden. To się jeszcze nie zmieni przez długi czas. Jednak są mecze, w których swoje pięć minut nie tylko pod własnym koszem ma Superman i często zdarza się, że na nim także można zarobić. Linia wystawiona przez buka, którego nazwy pisać nie wolno (w zasadzie wolno tylko jej nie widać), to 16.5 punktu. Czy Dwight Howard jest w stanie zdobyć tyle punktów? Jest. Czy Rudy Gobert jest w stanie powstrzymać Howarda? Wątpię, żeby był to koszykarz, który da radę zatrzyma DH12. Dlaczego? Pisałem to już wiele razy. Jak Howard ma dzień to nikt, ani nic nie jest mu straszne. Sądzę, że jutro w Houston właśnie tak będzie i Dwight po trzech meczach, w których świetnie spisywał się na tablicach, ale już nie aż tak dobrze pod koszem rywala, w końcu zbliży się do 20 punktów. Przyznajcie sami, że 6/13 z gry dla centra to jest bardzo przeciętny wynik. Mi środkowy w koszykówce kojarzy się tak, że spokojnie powinien zrobić te 50% skuteczności. Jak przedwczoraj z Knicks, gdzie zanotował 4/6 z gry. To akurat mnie nie dziwi, bo rywal nie był wymagający i Dwight zagrał tylko 24 minuty. Jestem dobrej myśli, jeśli wystarczająca liczba piłek będzie kierowana do Howarda lub sam sobie ją wywalczy na tablicy drużyny przeciwnej.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeszcze dorzuce jeden bet bo kompletnie zapomnialem o tym spotkaniu. Houston podejmuja Jazz i widzi mi sie przyjemne zwyciestwo dla Rockets. Jazz ostatnie dwa spotkania trzeba przyznac bardzo dobre. Nie gral Burks,Kanter,Hood a oni sobie na luzie pykneli Chicago w United Center a wczoraj byli blisko pokonania OKC na ich wlasnym parkiecie. Dzisiaj przyjezdzaja do Houston i watpie by podczas b2b, na parkiecie rywala zagrali trzeci z rzedu bardzo dobry mecz.Wczoraj czterech starterow pod 40 minut. Houston powinni ich po prostu zabiegac. Ariza bedzie odpowiedzialny za przytrzymanie Haywarda, ktory wczoraj zanotowal bardzo dobre spotkanie czyli patrzac na niego dzisiaj powinno byc jakies 4/14. Za Burke odpowiadal bedzie Beverley czyli bulterier spuszczony ze smyczy McHale. Na Hardena brak odpowiedz w ekipie Jazz. moim zdaniem warto pobeirac bo wreszcie musi przyjsc te slabsze spotkanie Jazz.
Houston -10,5 1.83 bet365✅
SAS/SAS+HOUston/HOUston = 2,02 bet365 [polowa/koniec] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
M 676

mmichael83

Użytkownik
Orlando Magic- Portland Trade Blazers

Damian Lillard

under 22,5 pkt bwin ✅✅✅ 16 pkt

1,90


Spotkanie w Portland gdzie gospodarze maja bardzo dobry bilans 17:3,a a goscie którzy sa B2B ( porazka z lalkami) 9;14 na wyjazdach, generalnie obie druzyny sa na roznych biegunach i tutaj upatruje szybkie prowadzenie gospodarzy i odesłanie Swojego lidera na odpoczynek, który po ostatnim meczu narzekał na bóle,ale powiedział że zrobi wszystko zeby nie opuszczac meczy. Sr sezonu to 22,1. W domu to nieco mniej bo 21,4.

Co do urazu to jest to kontuzja pleców.

&quot;Trail Blazers point guard Damian Lillard believes he will not miss any time after suffering a back injury in Thursday&#39;s game against the Heat. He left the game briefly, but was able to return and score 16 points and dish out three assists.

Lillard said on Jim Rome is back is sore after twisting it, but he doesn’t think he’ll miss any time&quot;


Dla Mnie sytuacja jest prosta, jakbym miał zawodnika z urazem i spokojne prowadzenie to daje mu odpoczywac.

Stawka 7/10



Jeżeli pomogłem to kliknij &quot;dzieki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Bardzo ciekawy i troszkę ryzykowny typ znalazłem na stronie Betsson. Chodzi mi o dyspozycję w dniu dzisiejszym Kyle&#39;a Lowry&#39;ego. Raptors podejmują dziś Celtics, którzy grają dzisiaj b2b po wczorajszym przegranym po dogrywce spotkaniu z Pacers w Indianapolis. Dzisiejsze spotkanie powinno wreszcie przerwać słabszą passę Raptors, którzy po świetnym początku przegrali cztery razy z rzędu. Drapieżnicy powinni się dzisiaj spokojnie uporać z będącą w przebudowie ekipą Brada Stevensa. Co prawda Jeff Green jest jeszcze Celtem, ale już w zielonej (albo białej) koszulce nie wystąpi. W poniedziałek ma zostać dopięty deal, który był smutną koniecznością po odejściu Rajona Rondo. Na fanpage&#39;u Celtics na facebooku można odczytać następującą wiadomość:
&quot;Marc Stein donosi, że New Orleans Pelicans dołączą jako trzeci zespół do wymiany Celtics z Grizzlies, w ramach której Jeff Green wyląduje w Memphis. Tymczasem do Bostonu z Nowego Orelanu ma też przywędrować... Austin Rivers!&quot;
No trzeba przyznać, że robi się ciekawie. Co do samego spotkania i Lowry&#39;ego. Nie sądzę, aby się dzisiaj zanadto wyróżniał z prostej przyczyny. Szczerze mówiąc spodziewam się dzisiaj blowoutu i nie wydaje mi się, żeby Kyle jakoś szczególnie długo dzisiaj grał. Nawet pod nieobecność DeRozana, który prawdopodobnie wróci później niż planowano.
K. Lowry under 30,5 (punkty + zbiórki) / 1.85 / betsson ✅19+7=26
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Brooklyn Nets - Detroit Pistons
Brooklyn Nets 2.9

Widze tutaj value po stronie Nets i wchodze w ten typ grubo, i ide z każdym o zakład że dzisiaj Pistons zejdą z parkietu pokonani. Tłokom serial siedmiu zwyciestw z rzedu przerwała minionej nocy Atlanta, dziś ten zespół gra czwarte spotkanie w ciągu sześciu dni, to będzie miało bardzo duży wpływ na dyspozycje tej ekipy w pojedynku z goścmi z Nowego Jorku którzy w fatalnym stylu polegli także minionej nocy z Philą. Warto przypomnieć że ostatnie trzy pojedynki miedzy tymi zespołami kończyły się zwyciestwami Nets, a rozgrywane w październiku w Pałacu dość wysoko bo 102-90 na korzyść dzisiejszych gości, ale to tak gwoli przypomnienia, gdyż jak wiadomo Pistons pod wodzą SVG to całkiem inna drużyna. Polecam i życze wysokich wygranych
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Indiana over 97.5 @ 1.90 by Marathon ⛔
76ers niebezpiecznie daleko odskoczyli NY i Minnom i Hinkie może zaczynać się obawiać czy plan zajęcia ostatniego miejsca w NBA w tym roku się powiedzie.
No ale do rzeczy.
76ers tracą u siebie średnio prawie 107 per mecz. Rywale pokrywali taką linię w 13 z 16 spotkań domowych Phili w tym sezonie. A żeby bardziej to zobrazować - były to ostatnie dwa mecze - 97 pkt Bucks (20 pkt w IV kwarcie przy blowoucie), Cavs bez Irvinga i LBJ 92 pkt oraz Magic na początku sezonu 91 pkt (16 w IV kwarcie).
Z tych 13 spotkań, aż w 12 rywale kończyli z 100+ na tablicy.
Pacers rzucają na wyjeździe średnio 96.6 per game. Linię 98+ pokrywali z 11 z 21 meczów on road.
W inauguracyjnym meczu sezonu Indiana u siebie rzuciła 103 pkt vs 76ers, grając po raz pierwszy w dziwnym składzie (kontuzje).
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Spurs -5,5 @ 1,44 ✅
Pistons ML @ 1,43 ✅

AKO: 2,07
✅✅

Tak patrze na te dzisiejsze mecze i sam już nie wiem co postawić w singlu. Raz popatrze, to ewidentny blowout, to za chwile zmieniam zdanie, no bo nie takie rzeczy widziało się w NBA. Dlatego troszkę wykorzystam wasze doświadczenie i idę w stronę jak dla mnie bardzo ciekawego dubelka.
Spursi, ach ci Spursi. Mistrzowie, troszeczkę jednak z przyrdzewiałym trofeum. Niby faktycznie ciężki terminarz, no ale jak dla mnie taka dyspozycja, komu jak komu, ale SAS, no nie wypada ;) Ale dzisiaj pora odzyskać blask, bo jak nie z Wilkami, to z kim? Tu musi być wygrana, linia -10, wg. mnie raczej pewna, chociaż wolę pograć bezpieczniej. Kto wie czy nie będą gonić wyniku jak z Słońcami, dziwne rzeczy się na tym świecie dzieją.

Pistons również bardzo dobrze opisani, już wszyscy wiemy, że odejście Smitha było momentem kluczowym. Po wczorajszej nocy nabrałem do nich jeszcze większego szacunku, taka wola walki, to jest coś! Szkoda tak dobrej passy, jednak zespołowi z Detroit jeszcze brakuje umiejętności do walki z najlepszymi. Oczywiście są na dobrej drodze, no i od takich frajerów jak Nets już odskoczyli. Tak dać się ograć 76ers, których nawet Bucks są w stanie złoić 20 pkt? Jeden wielki kryzys ostatnimi czasy, bo niby każdemu może się zdarzyć wpadka, ale dopiero co dostali niezły łomot od Celtów i to też we własnej hali. Coś Nets&#39;om siedzi na żołądku i nie widzę tu innego wyniku jak pewnego zwycięstwa, będących na fali, Pistons.

Bulls - Bucks under 195,5 @ 1,80 ✅
Tu bez bicia przyznam się, że przekonują mnie ostatnie wyniki h2h tych drużyn. Bulls poniżej oczekiwań i z lekką zadyszką, Bucks natomiast, jak na średniaka przystało, ciupią sobie punkty, ogrywając tych słabszych, niby drużyna bez szału, ale konsekwentna. Podrażnione byczki powinny dzisiaj wygrać we własnej hali, jednak nie widzę tutaj jakiegoś łatwego spotkania, szczególnie po wczorajszym pokazie w 1 kwarcie z Czarodziejami.
Linia jak dla mnie fajna, powinno być kolo 188-190, ale jak dają, to bierzemy i nie żałujemy. Pomiędzy tymi drużynami, dzisiejsza linia została pokryta dopiero 9 spotkań wstecz! Niby każda taka seria musi się kiedyś skończyć, ale jakoś nie wiem czy to jest możliwe dzisiaj. Niesamowicie nieskuteczni Bulls vs. solidni Bucks, ja tam ryzykuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
traperek 149

traperek

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards over 196 @1.95 ✅✅✅ izzi peffka :cool:

Jak tylko zobaczyłem tą linię wiedziałem, że ją dzisiaj zagram. Wizards przyjeżdżają do Atlanty na mecz rewanżowy z początku sezonu, w którym przegrali na własnym parkiecie 102-106 czyli dzisiejsza linia została bez problemu pokryta. Myślę, że dzisiaj WAS będzie zmotywowane i wrzuci dużo punktów, Atlanta bardzo dobrze gra u siebie w tym sezonie mają bilans 15-3 na własnym parkiecie także też na pewno nie będą odpuszczać. Dodam jeszcze że na 9 ostatnich spotkań tych drużyn over padł 7 razy. Mecz według mnie będzie overowy a linia jest bardzo niska, POLECAM a sam zabijam all-ina! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Hawks ✅
+ Portland✅
2.17
bet365
1 sztaba
Wizards poza swoją halą furory nie robią , Atlanta przekazała ostatnio całej lidze wiadomość że na poważnie liczą na 1 seed w konferencji . Pokonując po kolei , Memphis , Portland , Clippers zrobili na mnie mega wrażenie , nawet nie tyle wynikami a super grą .
Hawks wychodzą na mecz i dominują rywali po obu stronach parkietu , ich obrona przeciwko Detroit w ostatnim meczu była niesamowita .
Drużyna która nie jest jednowymiarowa w ataku , zasypują trójkami , świetnie ścinają do kosza , wysocy dzielą się piłką czego chcieć więcej . Nie ma gwiazdorstwa tylko zamiatanie parkietu przez 48 min co mi się bardzo podoba w tej drużynie
Hawks są w niesamowitym gazie , motywacji przeciwko Wizards na pewno nie zabraknie a wtedy wątpię w ich porażkę w domu gdzie zawsze byli mocni , jeszcze za czasów Smitha gdy byli 6-8 siłą konferencji potrafili wygrywać z każdym i urywać 3 mecze w serii PO u siebie . Ostatnio przekonało się o tym Memphis jak gra się w Philips Arena .
________________
PTB nie zachwyca grą w ostatnim czasie i jako kibic który ogląda ich wszystkie mecze mogę to powiedzieć . Brak Robina Lopeza jest bardzo widoczny , Thomas Robinson o IQ żaby na boisku to nie jest dobra wiadomość dla PTB , Kaman też obniżył poziom odkąd nie gra z ławki i spędza na boisku więcej minut . A już najlepszy jest Mayers Leonard który wchodzi na boisku i tylko patrzy żeby odpalić trójkę
Duże zastrzeżenia mam też do Aldridge&#39;a który zaczał być za bardzo pasywny i uwierzył całkowicie swojemu rzutowi z półdystansu , jak siedzi to fajnie ale bywa że nie trafia i dalej pałuje rzuty .
Jednak Lakers to jest kpina i każdy to chyba wie , ostatnio Blazers męczyli się z nimi u siebie co ewidentnie było spowodowane zlekceważeniem rywali . Nick Young bez formy , więcej przeszkadza drużynie niż pomaga , 28 % z gry w ostatnich meczach a to był jeden z niewielu który ciągnał LAL do tych nielicznych wygranych .
Dla PTB ogranie LAL to zawsze prestiżowa sprawa , BEAT LA hasło przewodnie w Oregonie , liczę w końcu na dobry mecz Blazers bo wyniki są ale gra ciągle pozostawia dużo do życzenia . Przeciwnik idealny żeby po punktować i wreszcie zaliczyć pewną wygraną .
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards 1,564 ✅ 120:89
Atlanta Hawks -4,5 - Washington Wizards 1,99 ✅ 120:89

No i blowout. Jak dochodzili to Atlanta przyspieszała i odjeżdżała na lajcie.
Opisane troszkę wyżej a ja dodam od siebie. WSH z najlepszymi away notuje bardzo słabe wyniki. Nie wygrali z żadną liczącą się ekipą prócz Pelicans(chociaż też ciężko ich nazwać potentatami). Atlanta pokazała w meczach z Zachodem na co ich stać. Naprawdę imponują. Po kiepskim dwumeczu z Bucks sądziłem, że trochę odpuszczą, ale tak naprawdę po tej chwilowej zadyszce złapali god mode. Grają dobrze zbilansowaną i fajną koszykówkę. Do tego cyferki robią tutaj robotę. WSH 1-4 jako underdog w przedziale 3,5-6pkt, 1-5 przeciwko rywalowi z któym przegrali ostatnio na własnym parkiecie, 2-7 po serii 3 lub więcej wygranych pod rząd, 2-5 vs rywal z dywizji. Altanta 5-0 w styczniu, 12-4 po 3 lub więcej wygranych pod rząd, 13-2 z drużynami &gt;.500. 3-0 jako faworyt w przedziale wspomnianym wcześniej. Wszystko ofc ATS.
WSH to głównie ekipa własnego parkietu. Runda na Zachodzie pokazała, że jednak trochę jeszcze brakuje by przeskoczyć ten poziom wyżej a Atlanta pokazała że ten poziom osiągnęła. W mojej ocenie te drużyny dzieli sporo więcej aniżeli można wyczytać z tabeli i bilansu. Trzeba przyznać, że WSH nabiło sporo wygranych na bardzo fajnym terminarzu i tak jak pisałem ostatnie spotkania pokazały, że brakuje im do tych najlepszych. Wygrana z Bulls fajna tylko, że Bulls ostatnio po serri wygranych grają straszną kichę.
Dla mnie fajne value bo wg. mnie Atlanta będzie tutaj sporo lepsza.
NBA 2014/2015 33-27-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom