>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
vojo 19

vojo

Użytkownik
Statystycznie wychodzi wynik 92-110 dla gości, mam nadzieje,że Philadelphia postawi jakiś opór.
skąd te liczby ?
w ostatnich 10 z PHI, ATL zdobyła 101,4 ; w tym sezonie ATL na wyjeździe ma średnio 104 a w domu 102 więc co to za statystyka?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Patrząc na linie wystawione wychodzi wynik 104-93 i tego się trzymajmy. Wg bukmachera wynik będzie taki lub zbliżony do niego.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
A co mają do rzeczy mecze sprzed lat jak Atlanta była słabsza a Phila silniejsza. Z Barkley&#39;em w składzie albo Iversonem pewnie by powalczyli chyba że Dominique Wilkins albo Spud Webb by im przeszkodzili:grin: Bierz pod uwagę cyferki z tego sezonu i formę drużyn.
do usunięcia
.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/01/2015 03:30 CET
Los Angeles Lakers - Miami Heat
2.00 (Pinnacle) ✅
5/10

Po takim kursie warto zagrać dzisiejszej nocy Miami Heat. Spoelstra się ostatnio poprawił i daje więcej pograć Hassanowi Whiteside&#39;owi, który ma swoje małe &quot;Linsanity&quot;. Miami od lat brakowało wysokiego centra, który będzie ogarniał, a takowym jest Hassan. Przy braku kontuzji Wade&#39;a i Bosha to Miami są dla mnie faworytem tego spotkania. Heat grają dobrze w tym sezonie w wyjazdowych spotkaniach, a Staples Center w tych rozgrywakach to żadna twierdza. Słaby bilans Heat jest spowodowany głównie wieloma kontuzjami większości zawodników, a szczególnie liderów. Teraz czas gonić innych i każdy mecz jest bardzo ważny dla rozstawienia w PO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Marcin Gortat over 12 pkt | @1.80 | Betsson ⛔
O 1.00 w Verizon Center Wizards podejmą zespół aktualnych Mistrzów NBA - San Antonio Spurs. Celuję w over naszego jedynaka na parkietach najlepszej koszykarskiej ligi świata. Linia wystawiona na 12. Marcin rzucał 13 pkt (lub więcej) 15-krotnie w tym sezonie. Jest w gazie, no i szkoda, że w meczu z Hawks w Atlancie dostał tak mało minut (19), bo zagrał na 80% skuteczności rzucając 10 punktów. Już raz w tym sezonie Czarodzieje mierzyli się z Ostrygami. Mecz ten miał miejsce w San Antonio, a Marcin zdobył wtedy 12 punktów. Było to tak niedawno, bo dziesięć dni temu. Jako, że mecz będzie transmitowany w polskim Canal+ Sport, a Marcin przeważnie bardzo motywuje się na spotkania, które mogą zobaczyć polscy kibice w telewizji, jestem dobrej myśli i liczę na dobry oraz skuteczny występ polskiego centra.
DeMarcus Cousins over 12.5 zbiórek | @1.85 | Betsson ✅
Sacramento Kings zagrają o 4 nad ranem we własnej hali przeciwko Mistrzom NBA z sezonu 2010/11, a więc Dallas Mavericks. Liczę na dobry występ Cousinsa na tablicach i jego over zbiórek. DeMarcus 12 razy w tym sezonie pokrywał linię wystawioną przez Betsson, a od czterech meczów nie zszedł poniżej 13 zbiórek. Myślę, że w meczu przeciwko Mavs podtrzyma dobrą serię i przynajmniej wyrówna wspomniane 13 zbiórek, co w tym wypadku spowodowałoby, że ten typ zostałby zaliczony.

Chris Bosh over 1.5 udanych rzutów za 3 pkt | @1.85 | Betsson ⛔
Gdy zobaczyłem tą propozycję w typach dotyczących zawodników, bez wahania dałem ten typ na kupon. Bosh po odejściu LeBrona nie gra jako typowy center. Może też zagrać na czwórce, a więc jako silny skrzydłowy. Potrafi rzucać za 3 punkty, co nie raz udowadniał. Podobnie jak w przypadku Cousinsa, Chris także ma dobrą serię w pewnym aspekcie gry i są to właśnie rzuty za 3 punkty. W ostatnich trzech meczach trafił łącznie 7 &quot;trójek&quot;, kolejno 2-krotnie z Clippers i Trail Blazers oraz 3-krotnie w starciu z Nets. Dwie &quot;trójki są w zasięgu dwukrotnego zdobywcy pierścieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dawno już nic nie pisałem, dziś dorzucam coś od siebie:

Wiggins over 18 @ 1.87 Betano ✅
Gram od jakiegoś czasu u tego buka, dziś wystawiona linia 18, całkiem atrakcyjna. Wiggins powoli przejmuje rolę lidera Wolves. Na ostatnie 10 gier tylko raz zdobył mniej niż 18 punktów, stawiam jego overy już nie pierwszy raz. Dziś dochodzi nowa kontuzja w Minnesocie - Muhammad wypada na dwa tygodnie, drugi strzelec drużyny jeśli nie liczyć Kevina Martina, który zagrał do tej pory tylko 9 razy. Średnie - 13.7 ppg, ponad 10 rzutów w meczu. Ktoś to musi przejąć - Wiggins będzie dzisiaj rzucał dużo, bo nie ma kto grać. Wiem że Pacers to solidna defensywnie ekipa, ale akurat pozycja niskiego skrzydłowego najsłabiej obsadzona. Ostatnie 10 meczów Andrew to średnio 15 rzutów, 21 punktów, skuteczność 49.4%. Chłopak się rozkręca, liczę że dziś będzie to co najmniej 20 prób, wobec czego 19 oczek powinien uciułać spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Koszykówka- NBA
Washington Wizards - San Antonio Spurs
Typ: 1 ✅ [101:93]
Kurs: 1,93
Stawka: 2/10j
Pinnacle
Krótko i na temat. Wizards na pewno podrażnieni tak wielką porażką w ostatnim meczu z Atlantą Hawks. Na pewno na własnej hali będą chcieli wygrać w tak ważnym i prestiżowym spotkaniu. Żadnych osłabień w drużynie Czarodziei nie ma, za to w Spurs: Belinelli oraz Ginobili są pod znakiem zapytania. Bez nich jeszcze większe szanse na zwycięstwo ma ekipa Gortata. Liczę na fajne widowisko i wygraną po 48 minutach, no może być i po dogrywce Washington Wizards.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
blum 70

blum

Użytkownik
GSW-UTA
over 203.5 ✅
bet365
Jazz choć perspektywiczne wciąż jest na dorobku i wciąż ma słabą obronę. GSW to obecnie najlepsza paka w NBA, bardzo silna w ofensywie. W ostatnich sześciu spotkaniach rzucała 110 pkt. i więcej (średnia rzuconych pkt. w sezonie na mecz: 109.2). Linia zaproponowana przez jak to pisze EloPeja &quot;szczwanych Brytyjczyków&quot; nie jest zbyt wygórowana, spokojnie można spróbować.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
W ostatnich 10 spotkaniach druzyny Jazz tylko raz została przekroczona linia 203,5(stracili najwiecej 105 pkt z Indiana)takze obrony nie maja slabej, natomiast w 10 spotkanich ekipy z Golden State linia ta pękała 9-krotnie. Sam zagrałem over 105,5 pkt na GSW bo licze na ambitna gre ze strony Curry i spółki, ktorzy jesli narzucal swoj styl gry, przy szybkim tempie akcji i dobrej skutecznosc obie linie powinny zostac pokryte...



116:105 i 44 pkt w 3 kwarcie miodzio ???? ✅✅✅
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Washington Wizards
Wizards -1 1.86
Bet365

Czarodzieje staną dzisiaj w nocy czasu polskiego przed szansą na rewanż za niedawno rozegrane spotkanie w San Antonio gdzie przegrali 101:92. Wtedy był to dla nich kiepski moment, był to ich 4 mecz z road tripu po zachodzie, grali dzień po meczu z OKC (b2b) przy czym Spurs przed tym meczem mieli 2 dni odpoczynku. Dodatkową motywacją dla Wizards powinna być ostatnia sroga porażka z Atlantą na wyjeździe no i seria 17 zwycięstw SAS w rywalizacji z drużyną z Waszyngtonu. Dużym atutem będzie własna hala, Wizards mają u siebie bilans 16-4 i tracą na swoim parkiecie średnio 95pkt - 6 najlepsza obrona na własnym parkiecie w NBA.

Ku pamięci od razu polecam jutro grać na Chicago przeciwko Wizards, jutro dopiszę więcej o tym meczu ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Miami ✅ +
Atlanta ✅
bet365
2.00
2 sztaby
Zaufam Miami , po kryzysie powoli wychodzą na prostą , ostatnio wygrana w LA z Clippers co na pewno jest dobrym znakiem . Lakers szarpali się 2 razy z Portland który trzeba zaznaczyć że zagrali słabe mecze . Nick Young nic nie trafia , a to taki zawodnik którego absolutnie jednym atutem jest scoring i bardziej sabotuje Lakers obecnie niż im pomaga . Nie wiadomo co z Bryantem ale z całą sympatią dla niego Kobe aktualnie przypomina starego psiaka kochanego przez rodzinę którego rodzice nie chcą uśpić ze względu na dzieci .
Hassan Whiteside objawienie ostatniego czasu w Heat dał nieoczekiwane wzmocnienie pod koszem , jego ostatnie mecze to kolejno :
pkt : 14 , 11 , 10 , 23 na ponad 70 % skuteczności
zbiórki : 6 , 10 , 8 ,16 do tego 3.2 bloku na mecz !
Trener daje mu mało minut ale młody potrafi doskonale wykorzystać ten czas, czasami tylko Spo nie potrzebnie przetrzymuje go na ławce .
Miami potrzebuje zwycięstw bo bilans bardzo mierny i jak punktować to zdecydowanie na takich ekipach jak Lakers .
Atlanta , kurs wzrósł to ich dodaje , 76ers poczciwa drużyna z młodymi chłopakami którzy walczą , trochę zaczeli bronić ale Hawks za bardzo rozpędzeni żeby zaliczać takie wpadki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Philadelphia - Atlanta
Typ: over 14,5/15 punktów Al Horford
Kurs: 1,75/1,96
Bukmacher: Ónibet/Betsafe


Co dużo mówić. Nie zagrają dzisiaj: Carrol, Teague i Millsap. Coach Budenholzer śladem swojego mentora Popovica daje odpocząć czołowym graczom. Al dzisiaj z Korverem powinni wziąć dużo na siebie. Średnia Ala to 14,6 punktu na mecz i 30,4 minuty gry.

Wynik: 21 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
A 11

adas77

Użytkownik
Detroit Pistons - New Orleans Pelicans 1|1.6
Dzisiaj we własnej hali Detroit podejmie Pelikany. Tak jak już w kiedyś pisałem, można rozkoszować się grą DP. W dzisiejszym meczu jest jeden faworyt i myślę, że gospodarze odprawią przeciwników z kwitkiem. Nie mają co do stracenia w tym meczu, powiem więcej, stać ich na Play-offy. Moim zdaniem jest to jeden z meczów, w którym Pistons pokaże na co ich naprawdę stać. Goście przyjeżdzają do Detroit na 9. miejscu w tabeli w Konferencji Zachodniej. Nie radzą sobie ostatnio najgorzej, ale nie jest to też gra, którą można podziwiać.

___________________________
&#39;&#39;Rób swoje, nie patrz się na innych&#39;&#39;​
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Detroit Pistons - New Orleans Pelicans 2 @2.42
Dzisiaj we własnej hali Detroit podejmie Pelikany. W dzisiejszym meczu jest jeden faworyt i myślę, że goście odprawią przeciwników z kwitkiem. Nie mają co do stracenia w tym meczu, powiem więcej, stać ich na Play-offy. Moim zdaniem jest to jeden z meczów, w którym Pelicans pokaże na co ich naprawdę stać. Goście przyjeżdzają do Detroit na 9. miejscu w tabeli w Konferencji Zachodniej. Nie radzą sobie ostatnio najgorzej, ale nie jest to też gra, którą można podziwiać, ale myśle, żę starczy i wygraja. W skrócie Pelikany nie maja nic do stracenia i albo wygraja albo przegraja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
kubi_apsc 0

kubi_apsc

Użytkownik
Detroit Pistons - New Orleans Pelicans 2 @2.42
Dzisiaj we własnej hali Detroit podejmie Pelikany. W dzisiejszym meczu jest jeden faworyt i myślę, że goście odprawią przeciwników z kwitkiem. Nie mają co do stracenia w tym meczu, powiem więcej, stać ich na Play-offy. Moim zdaniem jest to jeden z meczów, w którym Pelicans pokaże na co ich naprawdę stać. Goście przyjeżdzają do Detroit na 9. miejscu w tabeli w Konferencji Zachodniej. Nie radzą sobie ostatnio najgorzej, ale nie jest to też gra, którą można podziwiać, ale myśle, żę starczy i wygraja. W skrócie Pelikany nie maja nic do stracenia i albo wygraja albo przegraja.
Przecież Pelikany dostają na wyjeździe baty od każdego, to typowa drużyna swojego parkietu. Detroit jest z kolei w takim gazie, że typ w stronę jednej z najbardziej chimerycznych drużyn ligi to jak strzał w kolano. Pytanie - na co ich naprawdę stać? Davis sam tego meczu nie wygra mając na przeciwko siebie Drummonda i Monroe.
Coś ode mnie.
Detroit -3.5 @1.86
Portland - Clippers over 203 [email protected]
3.08 dubel - Bet365
Jak widać po tym co napisałem wyżej, idę zdecydowanie w drugą stronę, czyli Detroit. Morale w drużynie po odejściu Smitha są sky-high. Jennings gra jak maszyna, offence działa wyśmienicie - na ostatnie 10 spotkań, 8 razy rzucili ponad 100 punktów - średnia to 105.9 pkt/mecz. (Linii na punkty drużyny na bet365 jeszcze nie ma, trzeba będzie się przyjrzeć). Pelicans zdecydowanie na wyjazdach nie potrafią się odnaleźć, brakuje im czasem zimnej głowy w końcówkach. Tutaj wchodzimy w kwestię handicapa, który został wystawiony przez buków. Uważam to za dobre value z racji tego, że drużyna z NO potrafi w końcówkach bardzo zgasnąć, ostatnie mecze które były na styku przegrywali w czwartej kwarcie. Spotkania z Bostonem, gdzie ostatnie kwarty przegrali -12 i -7. Obstawiam, że dziś mecz będą prowadzić rozgrzane &quot;Tłoki&quot; i jeśli goście znów nie podejmą walki walki w 4q to te 4 punkty handi zostaną spokojnie pokryte mimo prawdopodobnej absencji Butlera.
Co do meczu Portland. Nie będę się tu rozpisywał. Początkowo miałem iśc w stronę Trail Blazers, ale zobaczyłem, że kurs na tą dość niską jak na ten pojedynek linię jest wyższy, więc zdecydowałem sie na over. Obie drużyny grają dobry ofensywnie basket, Clippers nawet przegrywając ostatnie spotkania na wyjeździe mieli średnią 110 pkt., Portland kiedy musi włożyć w mecz trochę więcej energii i wysiłku (z lepszymi przeciwnikami) też nie schodzi poniżej 100. Zakładam, że gospodarze wyjdą zwycięsko z tego pojedynku i obie drużyny przekroczą barierę 100 punktów, liczę na przyjemny dla kibicowskiego mecz.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Houston ⛔+
Atlanta
✅
Bet365
1.60
Bez kombinowania , Orlando bez Harrisa (18 pkt na mecz) i Fourniera (13.6 pkt ) czyli bardzo ważni gracze . Howard bierze się za Vucevica i tyle zostaje z Orlando .
Howard przeciwko byłej drużynie , zapewne motywacja dodatkowa i wątpię aby pozwolił Vucevicovi na to co robił w Portland lub Chicago .
Houston wygląda z meczu na mecz lepiej , defensywnie robią swoje . W sumie nie dziwne mając w składzie absolutnie topowych graczy defensywnych na swoich pozycjach : Beverly , Ariza , Smith , Howard . O ataku nie trzeba się rozpisywać bo wszystko trybi jak należy .
Orlando to banda dzieciaków bez 2 czołowych graczy i nie wierzę aby mogli się postawić Houston .

Atlanta wczoraj w stylu Popovicha dała odpocząć 3 starterom w Philadelphi - nie grali Millsap , Carrol i Jeff Teague
Nie przeszkodziło to w rozbiciu 76ers demolując ich dosłownie swoją defensywną , jak zwykle świetne rotacje i podwojenia , Atlanta nie pozwalała im na rzuty z czystych pozycji dzięki czemu Philla zaliczyła chyba z 7 airballi w tym meczu .
Boston pozbywa się wszystkiego co im zawala salary , po Rondo przyszła kolej na Jeffa Greena .
Został młody perspektywiczny skład , ale na obecną Atlante to nie wystarczy .
Celtic przegrali 9 z ostatnich 12 , wygrali ostatni mecz z Pelicans u siebie ale tak jak kiedyś pisałem NOP na wyjazdach to kpina i zespół absolutnie w zasięgu Bostonu .
Celtics bardzo słaba obrona , młodzi gracze często jeszcze robią bardzo proste błędy w kryciu i źle rotują a jedna z najlepiej podających i poruszających się w ataku drużyn ligi z łatwością to wykorzysta i zamieni na sporo łatwych punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
easy 3,1K

easy

Forum VIP
SAS b2b po wczorajszej porazce z Wizards ale mimo wszystko inwestuje w nich, poniewaz uwazam ich po prostu za druzyne lepsza od Bobkow. Wiadomo, ze bedzie to jakas przewaga dla Charlotte ale tych plusow mimo wszystko wiecej po stronie SAS. Do ekipy gospodarzy wraca Stephenson po dlugiej kontuzji i ciezko powiedziec jak to bedzie wygladalo teraz, wiemy natomiast jak to wygladalo przed kontuzjia-slabo. Z kontuzjowanych brak Neala w Charlotte oraz Ginobiliego i Leonarda w SAS. Lider Bobkow Kemba Walker przezywa miesiacmiodowy. Ostatnie spotkania to 30 pkt na mecz, 50% z gry i 40%+ tylko 1,6 straty na mecz! Na pewno od powstrzymania tego zawodnika bedzie bardzo duzo zalezalo i jezeli uda sie to zrobic to jestem spokojny o SAS. Duza przewaga pod koszem SAS i w tamtych rejonach bedzie trzeba szukac latwych punktow. Moim zdanie Charlotte gra ponadprzecietnie jak na swoje umiejetnosci, wiadomo ze jest jakis potencjal w tej druzynie ale naprawde to co ostatnio graja to swietna koszykowka. Jak to w nba nic nie trwa wiecznie. Gracze jak i system gry zdecydowanie po stronie SAS. Wiem, ze powtarzam to za kazdym razem i SAS dalej nie moze sie przelamac ale SAS mocno potrzebuje zwyciestw a dwie porazki na wschodzie moga sie mocno odbic czkawka wiec dzisiaj po prostu wypada wygrac te spotkanie.
SAS -4 1,86 pinnacle✅
SAS/SAS 1.95 bet365
✅
Atlanta wczora oszczedzala starterow i dzisiaj w dosc wypoczetym skladie rusza do rozsypujacego sie Bostonu.Zwyciestwo w TD Garden powinno byc obowiazkiem patrzac na ich forme. Niszcza po kolei wszystkich, bez wzgledu czy to wschod czy zachod wiec pomimo b2b nie powinni miec wiekszych problemow w dzisiejszym spotkaniu. Dla mnie bet oczywisty.
ATL/ATl 1.68 bet365✅
Atlanta-7 1.95 pinnacle✅
ATL/ATL + SAS/SAS = 3.29 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom