>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Houston Rockets over 103,5 1,917 ✅ 112 izi
Bardzo fajna linia imo. Napisano już trochę o Houston. Zaczeli grać szybciej i wracają trochę do tej koszykówki z jakiej ich znano z poprzednich sezonów. ODdają więcej rzutów, grają bardziej &quot;radosną&quot; koszykówkę a OKC to będize odpowiadać bo oni lubią takie otwarte spotkania a ostatnie spotkania pokazują, że mają spore kłopoty w defensywie(zresztą od początku sezonu nie wygląda to najlepiej). Houston b2b ale to jest ekipa, której to nie będzie przeszkadzać w graniu szybkiego basketu. Patrząc czysto statystycznie w ostatnie spotkania to w ostatnich 20 spotkaniach przekraczali tą linię 12 razy z czego zaledwie 5 razy nie zdobyli 100 punktów. OKC w ostatnich meczach oddawała kolejno 94, 104, 117, 102, 134, 112, 75, 106, 115, 101. Houston home średnia 98ppg ale tak jak mówiłem oni zaczęli grać szybciej i w ostatnich meczach regularnie przekraczają granicę 100 punktów(w 8 z ostatnich 10 meczach o w 10 z ostatnich 12 meczach przekraczali 100 punktów).
Do tego takie mecze często charakteryzują się dosyć otwartą grą w szczególności w przypadku takich ekip, gdzie kilku graczy lubi sobie coś udawadniać. Szczególnie mam tu na myśli Hardena, który jak wiemy spędził sporo czasu w OKC jako najlepszy zmiennik w lidze.
Spotkania Cleveland z LAL nie ruszam. Niby muszą ale do jasnej anielki oni przecież grają taką kichę i sam LBJ meczu nie wygra a faworyzują ich strasznie. Imo to nawet value na gospodarzy tutaj można znaleźć w tych kursach.
NBA 2014/2015 40:33:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Cavs ML @ 1.40✅
bet365

Kurs niski ale gram to grubiej i dla mnie jest ok .
Cavs słabiutko ale wrócił James z którym w składzie mogą pokonać każdego . A na pewno Lakers którzy grają taką parodię że aż przykro się robi , ostatnio 75 pkt vs Heat gdzie Miami zdobyło 75 z czego 58 z pomalowanego ????

Nick Young kolejny kompromitujący występ rzutowy z rzędu , o KB już żal wspominać
Cavs muszę przerwać passe , jak nie tutaj to kiedy ? Jutro mecz z LAC a później Bulls .
Lebron poprowadzi tą zgraje idiotów do łatwej wygranej .
Nie ma co się rozpisywać , Cavs samą ofensywą wypunktują Lakers którzy nie mają za bardzo czym odpowiedzieć a ich żałosna obrona oddająca średnio 106.8 pkt na mecz nie powinna być przeszkodą .
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Gram coś jeszcze. Drobniej, bo i kurs wyższy.
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder -&gt; Thunder różnicą 6-10 pkt | @5.25 | Bet365 ⛔
O 2 w nocy Rakiety podejmą we własnej hali drużynę z Oklahoma City, a więc Thunder. Gospodarze są b2b, ponieważ wczoraj mierzyli się w Orlando z tamtejszymi Magic. Przegrali 113-120. Dwójka Vucević/Oladipo rozmontowała nieźle spisującą się w tym sezonie drużynę z Houston. W nocy polskiego czasu mimo przewagi własnego parkietu, dzisiejszym gospodarzom wcale nie będzie łatwiej, gdyż &quot;Grzmoty&quot; potrzebują zwycięstw, jak ryby wody. Drużyna ze stanu Oklahoma, a także jej fani ciągle wierzą, że zagrają w Play-Offach. By tak się stało, OKC muszą zacząć seryjnie wygrywać. Ich bilans wciąż jest ujemny, ale to może się zmienić za kilka godzin. Póki co, przy nazwie drużyny, której liderami są Kevin Durant oraz Russell Westbrook, widnieją 18-19. MVP poprzedniego sezonu, a także jego kolega z drużyny, który jest rozgrywającym zrobią wszystko, by powalczyć nie tylko o Play-Offy, ale także o pierścienie. To będzie niewątpliwie trudne i nie jest to temat, na którym powinienem się skupić, ale pokazuje to, że ta drużyna ma potencjał. Z pewnością, gdyby nie kontuzje Duranta i Westbrooka, dziś ich zespół byłby w zupełnie innym położeniu i nie martwiłby się o to, czy dostanie się do Play-Offów. Liczę na to, że dziś KD i Westbrick poprowadzą swoją drużynę do zwycięstwa w starciu z Rockets. Myślę, że skoro Magic pokonali Rakiety siedmioma punktami, to tym bardziej mniej-więcej oscylując w tych granicach, mogą to także zrobić finaliści NBA z sezonu 2011/12.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cavs ML @ 1.40
bet365
Kurs niski ale gram to grubiej i dla mnie jest ok .
Cavs słabiutko ale wrócił James z którym w składzie mogą pokonać każdego . A na pewno Lakers którzy grają taką parodię że aż przykro się robi , ostatnio 75 pkt vs Heat gdzie Miami zdobyło 75 z czego 58 z pomalowanego ????
Nick Young kolejny kompromitujący występ rzutowy z rzędu , o KB już żal wspominać
Cavs muszę przerwać passe , jak nie tutaj to kiedy ? Jutro mecz z LAC a później Bulls .
Lebron poprowadzi tą zgraje idiotów do łatwej wygranej .
Nie ma co się rozpisywać , Cavs samą ofensywą wypunktują Lakers którzy nie mają za bardzo czym odpowiedzieć .
Kilka ale bo nie lubię analiz pod typ.
LAL grają kichę ale co grają Cavs ? LBJ to tylko jeden zawodnik, tylko nawet z nim ta gra wyglądała bardzo przeciętnie. Warto by wspomnieć o dwóch stronach.
Poza tym LAL ostatnio miało na rozkładzie Portlandx2(z czego w jednym meczu byli close) i Clippers. Do tego close mecz z Miami, wygrana z Orlando, wygrana z Indianą czy Denver. Może i grają fatalnie ale to nie poziom Minnesoty czy NYK i warto o tym pamiętać.
Piszesz LAL nie mają cyzm odpowiedzieć. Cavs nie bronią a LAL niby tą kijową obroną zdobywa 100 ppg(o punkt więcej niż Cavs). DOdatkowo to że Miami zdobyło tyle z pomalowanego to jedno, druga sprawa jest taka, że Cavs w pomalowanym to jest zupełnie inna bajka.
Nie neguję typu tylko analizę. Inna sprawa że granie tak marnie grających Cavs nawet z LBJ to jest imo bezsens. Ja wiem, że to ten LBJ ale przypominam, że koszykówka to gra zespołowa a Cavs jako zespół nie istnieje.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kilka ale bo nie lubię analiz pod typ.
LAL grają kichę ale co grają Cavs ? LBJ to tylko jeden zawodnik, tylko nawet z nim ta gra wyglądała bardzo przeciętnie. Warto by wspomnieć o dwóch stronach.
Poza tym LAL ostatnio miało na rozkładzie Portlandx2(z czego w jednym meczu byli close) i Clippers. Do tego close mecz z Miami, wygrana z Orlando, wygrana z Indianą czy Denver. Może i grają fatalnie ale to nie poziom Minnesoty czy NYK i warto o tym pamiętać.
Piszesz LAL nie mają cyzm odpowiedzieć. Cavs nie bronią a LAL niby tą kijową obroną zdobywa 100 ppg(o punkt więcej niż Cavs). DOdatkowo to że Miami zdobyło tyle z pomalowanego to jedno, druga sprawa jest taka, że Cavs w pomalowanym to jest zupełnie inna bajka.
Nie neguję typu tylko analizę. Inna sprawa że granie tak marnie grających Cavs nawet z LBJ to jest imo bezsens. Ja wiem, że to ten LBJ ale przypominam, że koszykówka to gra zespołowa a Cavs jako zespół nie istnieje.
już nie przesadzaj , grali bez Lebrona i Mariona to nic nie bronili , ostatni mecz to prawie wrócili z -19 vs Suns to potencjał jest tylko muszą opalić . Lakers to nie Spurs że będą im wjeżdzać jak w masło
Ja mogę powiedzeić - nie róbmy z Cavs Minnesoty czy innego gówna bo ostatnio przegrali 6 z rzędu jak Lebrona nie było a teraz powinni wychodzić na prostą
Oglądałem mecze z PTB i Miami i grali żenująco tylko przeciwnicy dostosowali się do poziomu . PTB grało na takiej wyjebce że brak słów .
Cavs w pomalowanym to inna bajka ?
Ok jak Miami bez Wade&#39;a wjeżdza w pomalowane jak chce to uważasz że Cavs ma gorsze argumenty ? Lebron i Kyrie powinni zrobić sieczkę i atakować obręcz przez cały mecz
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dobra, ale Lakers to też nie Knicks czy Minnesota. Wielki team to nie jest, ale mimo wszystko ciut lepszy od wspomnianej dwójki i oczywiście 76ers. Cavs odrobili straty z Suns dzięki trójką Smitha. Niektóre wyglądały bardziej na desperackie niż na jakieś przemyślane zagrania. Ogólnie typu nie neguje, bo potencjał w Cavs jest, tyle, że nie ma jeszcze zgrania i jakiegoś pomysłu co oni by tam chcieli w ogóle grać. Jeszcze taki kurs w meczu wyjazdowym. Moim zdaniem nie warto inwestować, ale życzę powodzenia, bo zainwestowałeś swój hajs w to zdarzenie. Powodzenia.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nawet jak Marion gral to defensywa wyglądała źle. Zresztą już przed kontuzją LBJ było widać, że coś jest nie tak. Fakt jest taki, że ta drużyna ma spory potencjał ale od t początku sezonu grali duźo poniżej oczekiwań. W spotkaniu z LAL są faworytami ale czy takimi jak pokazuje hc? Jestemj już na telefonie i nie sprawdzę jakie kursy tutaj były na inne ekipy ale nie wydaje mi się by były dużo niższe a ja nie widzę wiele argumentów by właśnie taki kiurs na Cavs wystawiać. Ta ekipa ma potencjał by wygrywać z takimi LAL z palcem w d.... Ale to nie jest pznaczy, że obecny kurs przwdstawia value bo tak naprawdę patrząc czysto sportowo w ostatnim czasie to niawet mając na uwadze powrót lbj nie ma rpodstaw by ich tam faworyzować bo sry ale argument w końcu muszą jest słaby.
A i powodzenia. Sam stoję z boku więc nie mam nic przeciwko by Ci weszło. Sam jestem ciekaw w jakim kierunku pójdzie Cavs bo tak jak pisałem tak naprawdę od początku seonu nie wygląda to tak jak powinno i można się do wielu rzeczy przyczepić, chociażby do tego jak w ofensywie wykorzystują Kevina.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
w betano cavs z clipp 4.2, nie wiem czy wygrają, ale jak się przejadą pk lakers (a również liczę że tak będzie) to będzie max 3-2.5
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
w betano cavs z clipp 4.2, nie wiem czy wygrają, ale jak się przejadą pk lakers (a również liczę że tak będzie) to będzie max 3-2.5
Chyba sobie żartujesz. Jak się przejaą to maks do czego spadnie to 3,8 lub coś w tych okolicach. Do tego będą b2b. Clips wygrali away z Portland i jeszcze grają u siebie gdzie na pewno są mocniejsi.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pamiętajcie że mówimy o drużynie która miała 8 meczowy streak przed kontuzją Lebrona (2x Raptors + Wizards).
Wtedy była inna śpiewka kibiców i mediów - zapowiadano wielkie rzeczy .
Lebrona na Kobego nie trzema mobilizować dla niego to będzie mecz niczym w PO
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
CLE + MIL ✅
over 206 w OKC ✅
Izzi win dzisiaj był.
Widzę że się nic nie zmieniło i posty znikają...

OKC - GSW 2 [email protected]
Zespół OKC jest tak sztuczny jak City, PSG czy Monaco w piłce nożnej. Bez 1-2 graczy (KD &amp; RW) ten zespół jest niczym. NIE ma w ogóle chemii w tym zespole, 2 indywidualności które ciągną grę i to wszystko, reszta po prostu &quot;asystuje&quot;. Co innego GSW gdzie widać że to jest zespół, a nie sklejka indywidualności. W ataku moc ogromna, w defensywie w tym roku znacznie lepiej. Nie widzę tutaj wygranej OKC. Takiego wyniku się nie spodziewam jak 10 dni temu, ale myślę że spokojnie wygrają. Ostatnio nie &quot;siedziała&quot; piłka WS i KD więc suma punktów OKC powinna być troszkę wyższa, ale czy to starczy na GSW? Wątpie...
Linie na teamy pewnie będę około 107 &amp; 108. Over/Under 214.5 i HC -1 więc na to wychodzi.
Edit.
Tak mi się przypomniał szalony, zdrowy DW ;)
https://www.youtube.com/watch?v=pjkRwRmWpH8
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chicago prawdopodobnie bez Mike Dunleavyego JR oraz Noaha ale trafiaja Boston wiec na ten team powinno wystarczyc. Przyda im sie wyjazd, poniewaz ostatnimi czasy na wlasnej hali grali po prostu tragicznie. Porazki ponad 10pkt z Orlando czy Utah na pewno chluby nie przynosza. Boston tak jak pisalem wczesniej w malej rozbiorce i ciezko oczekiwac od tej druzyny jakiejs wielkiej gry. Trener Stevens robi co moze, w niektorych meczach naprawde niezle to wyglada ale na dluzsza mete bez lidera, ktorego w Bostonie absolutnie nie ma nie mozna regularnie wygrywac. Przewaga Bykow na kazdej pozycji oprocz dwojki. Duzo mowi sie o tragicznej grze w ataku ale Byki ostatnimi czasy przestali rowniez bronic. Czasami trzeba jednego takiego porzadnego spotkania na przelamanie i licze na cos takiego jutro w Bostonie bo tak jak pisalem potencjal zdecydowanie po stronie gosci.

Chicago -3 1polowa marathonbet ⛔
Chicago -4,5 1.90 marathonbet/pinnacle
✅
Jutro do skladu prawdopobonie wraca Kawhi Leonard, ktory byl juz na krotkim wyjazdowym tripie Spurs i powinno to byc realne wzmocnienie obecnych mistrzow. Pewnie nie zagra wielkich minut ale zawsze dobrze jest miec takiego gracza nawet na &#39;momenty&#39;. Portland ostatnio forma po prostu slaba. Wygrali to co mieli wygrac czyli spotkania z Lakers czy Magic ale przyjechali Clippers i nie bylo juz tak kolorowo. Widac brak Lopeza, widac tez problem Kamana. Gdy wchodzil z lawki odnajdywal sie idealnie, jak startuje nie jest juz tak kolorowo. Batum tez w tym sezonie nie daje tego czego oczekuja od niego ludzie w Portland, defensywnie dalej bardzo dobry zawodnik ale ofensywa niestety kuluje. Jak Lillard czy Aldridge nie odpali to nie ma portland. W Spurs jest zdecydowanie wieksza liczba graczy, ktora moze przejac spotkanie. Spurs juz raz przegrali w tym roku z Portland. Pamietny mecz z trzema dogrywkami, mysle ze beda mieli w pamieci tamte spotkanie.
Spurs -3,5 1.91 betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Widze ze oferta dzis bardzo bogata i kazdy moze wybrac cos dla siebie, szkoda, ze o 2 nie dam rady obejrzec, pewnie nie bede wstanie, ale postaram sie nie przesadzic :cool: Spotkanie OKC z GSW , zawsze lubilem ogladac te spotkania bo szykuje sie nam kolejny pojedynek Curry&#39;ego z Russelem, mialo pojsc razem z Russelem w dubelku, ale zobaczylem fajna linie WIzards no i Blake&#39;a z patalogicznym Cavs, a jak sobie przypominam to Blake robi krecic ladne overki jak gra przeciwko LBJ, no ale na poczatku o meczu OKC z GSW, szykuje sie nam na prawde kozacki pojedynek, OKC walcza o PO, GSW to juz za pewne mysli co sie wydarzy i na kogo trafia w 1 rundzie, po porazce z HOU, szczerze nie spodziewalem sie po tylu dniach przerwy ze zagraja tak jak zagrali, w sumie do KD pretensji miec nie mozna, ale do reszty w zupelnosci tak, ten Brooks to ja nie wiem, on sam powinien sie podac do dymisji bo to nie jest trener tylko kuzwa jakis animator, no ale mniejsza uj mu w dziob. Co do meczu Wizards, no jak zobaczylem ta linie to pomyslalem odrazu o overku i tak wlasnie gram, 3 raz z rzedu dlaczego nie Nets? ;) HOU, Miski teraz pora na Wizards linia przyjemna.
Biore rowniez Blake&#39;a dla mnie ta swinka to maszyna do zabijania pod koszem, zaczyna sie bawic w shooter&#39;a za 3, ale on dokladnie wie, ze w tym meczu rozjedzie ich pod koszem swoja masa, zaden rusek czy milosc mu nie przeszkodza, razem z DJ rozjada ich pryjemnie. LECIMY
Wizards ov 100.5 + Curry ov 24.5 + Griffin ov 23.5 [email protected] milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Koszykówka- NBA
Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ: 2 ⛔ [127:115]
Kurs: 1,91
Stawka: 2/10j
Pinnacle
Ja wiem...wiem, że kiedys ta piękna seria Golden State Warriors musi się skończyć ale nie wydaje mi się, że bedzie to tej nocy w starciu z OKC. Po powrocie Durranta ^ Westbrooka Oklahoma gra lepiej ale nawet z nimi zdarzają im się bolesne porażki. Wczoraj w Houston 11 punktami, tydzień temu z Sacramento aż 21 punktami i w końcu własnie z Wojownikami na ich parkiecie aż 26 oczkami. Golden State Warriors grają obecnie najlepszą, najładniejszą oraz najskuteczniejszą koszykówkę w całej lidze NBA. Mam nadzieję, że w nocy po raz kolejny to potwierdzą. Obie drużyny bez osłabień, mecz o 2 w nocy na c+ sport. Zapraszam!​
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/01/2015 00:00 CET
Washington Wizards - Brooklyn Nets over 190
2.00 (Pinnacle)
5/10
Brooklyn jest zajęty teraz tradem Brooka Lopeza i wygląda na olanie dalszej części sezonu, bo grają słabo i mają problemy z urazami. Myślę, że wyłożą dzisiaj lachę w defensywie i bardziej skupią się na ataku, który idzie ostatnio fatalnie. Wizards ostatnio we wszystkich meczach rzucił więcej od +190 punktów i oni akurat obecnie mają ogień.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Obie drużyny bez osłabień
Sorry, ale:
http://www.rotoworld.com/player/nba/1049/andre-iguodala
http://www.rotoworld.com/player/nba/1119/andrew-bogut
________________________
Może i jestem od lat kibicem Lakers i pewnie nie patrzę obiektywnie, ale dziś gram taki typ:
LA Lakers over 92,5 @ 1.80 Betano ⛔

Wybaczcie ale jak dla mnie linia śmiesznie niska i wchodzę bez obaw. Oglądałem prawie wszystkie mecze Lakersów, bez Kobego powinno być inaczej, nie powiem że lepiej czy gorzej, ale 93 punkty z Utah? Nie przesadzajmy, statystyki potwierdzają że kiedy Bryant siedzi na ławce gra ofensywna zyskuje: OffRtg 100.9 z Bryantem/105.7 bez. Dobre mecze powinni zagrać Young, Hill i przede wszystkim Lin. Lakers średnio w sezonie 100.8 ppg, Utah tracą 99.5. Linia jak dla mnie sporo za niska.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
17/01/2015 00:00 CET
Washington Wizards - Brooklyn Nets over 190
2.00 (Pinnacle)
5/10

Brooklyn jest zajęty teraz tradem Brooka Lopeza i wygląda na olanie dalszej części sezonu, bo grają słabo i mają problemy z urazami. Myślę, że wyłożą dzisiaj lachę w defensywie i bardziej skupią się na ataku, który idzie ostatnio fatalnie. Wizards ostatnio we wszystkich meczach rzucił więcej od +190 punktów i oni akurat obecnie mają ogień.
sorry ale to brzmieć jakbyś ty kopiować analiza z innej strona którą ktoś tu kiedyś zresztą podawał, kopiować do translatora i wrzucać na forum.
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Orlando Magic - Memphis Grizzles
Nikola Vucevic
under 18,5 pkt bwin
1,85

O 1:05 spotkanie w Orlando pomiedzy miejscowymi Magic a Miśkami z Memphis, faworytem spotkania oczywiscie ekipa gosci (27-11 ; 12-7 wyjazd ) ktora wrocila na wlasciwe tory po powrocie do skladu Z.Randolpha i zaczela wygrywac to co musi ygrywac,czyli wlasnie z takimi druzynami .gospodarze ( 15-27 ; 5-12 home) wciaz bez jednego z liderow T.Harrisa, ale za to z blyszczacym Oladipo i skutecznym centrem Vucevicem ograła kilka dni temu Houston przy bardzo dobrej skutecznosci rzucili 120 pkt, watpie zeby dzisiejsi goscie pozwolili na taka skutecznosc i licze ze nie rzuca gospodarze wiecej niz 100 pkt, a jeszcz bardziej licze na to ze w pomalowanym Vucevic nie bedzie mial za wiele do powiedzenia przeciwko Gasolowi i Randolph-owi ,mimo niezlej formy z ostatnich meczy ( 30,25,25-18,9 sr z sezonu ) nie rzuci dzisiaj 19 pkt,tam po prostu bedzie zbyt ciasno i nieprzyjemnie, Howard ostatnio wyjatkowo lagodnie potraktowal Niokole, wspomniana dwojka juz na to sobie nie pozwoli,zreszta historia bolesnie pokazuje ze przeciwko ekipie miśków Nikola nie mial powalajacych wyników. Zatem nie pozostaje mi nic innego jak postawic ćwierć swojego majatku.
stawka 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lamarcus Aldridge over 11.5 zbiórki ⛔
bet365
1.83

Nie ma Robina Lopeza , Aldridge kluczowa postać obecnie na tabliach w ekipie Blazers . Zabrakło Lopeza i PTB którzy są najlepiej zbierającą drużyną ligi nagle zaczynają przegrywać zbiórki w kolejnych meczach . PTB zostali na tą chwilę z LA , Kamanem i Leonardem bo przygłup T.Robinson nie zostaje nawet wpuszczany na boisko , chyba że w ostateczności jak Kaman ma problemy z faulami .
Aldridge vs Spurs w tym sezonie : 14 zbiórek i 16 zbiórek .
Oczywiście dostanie grube minuty więc 12 zbiórek to nie jakoś dużo , ostatnio stawiałem tą samą linę vs Clippers gdzie Aldridge miał tylko 3 zbiórki do przerwy a mimo wszystko zaliczył 12 zbiórek .
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Toronto Raptors - Atlanta Hawks +1,5 1,892 ✅ 89:110
Toronto Raptors - Atlanta Hawks over 208 2,00 ⛔ 189
Rano brałem plusowy hc bo było pewne że to poleci do linii jaka jest teraz czyli -1,5. O Atlancie ostatnio pisałem wiele. Wystarczy przwinąć stronę/dwie. W drugim temacie jest fajny filmik ukazujący jak wygląda gra Atlanty w ofensywie. Dzisiaj po odpoczynku wracają wszyscy najważniejsi gracze. Toronto od jakiegoś czasu ma jakiś zastój. Gra gorzej, a może po prostu dostali cięższy terminarz ? Nawet ten mecz z 76ers nie był jakiś rewelacyjny. Grali falami i długimi okresami tak naprawdę mecz był wyrównany prócz początku 1 kwarty i końcówki 4 kwarty. Wydaje mi się, że wszystko co plusowe było value. Teraz przy 1,5 pewnie też chętniej bym atakował ATL aniżeli gospodarzy.
Over wydaje mi się naturalny. Atlanta wiadomo rzuca jak najęta a Toronto w takich meczach zazwyczaj też lubi grać up-tempo. To samo tyczy się Atlanty. Linia nie jest wygórowana i osobiście w takim spotkaniu wystawił bym ją na poziomie kilku punktów więcej.

Indiana Pacers - Detroit Pistons +1 1,909 ✅ 96:98
Przed wczoraj wpadka co trochę w sumie przewidywałem a mimo to na nich stawiałem (sick!). Jednak ja im dalej wierzę. Bardziej niż gospodarzom, któzy zdołali jakimś cudem przegrać z Minnesotą. W ogóle miałem wrażenie, że wracają do gry i znowu przytrafił i m się gorszy okres. Przegrali dwa ostatnie mecze z 76ers i jak już pisałem z Minnesotą. Wcześniej męczarnie z Bostonem. Dodatkowo Hill jest out co jeszcze bardziej skłania mnie do gości bo dzięki temu Jennings będzie miał dużo łatwiejsze zadanie. Dla mnie ta linia bardzo pasuje bo tak naprawdę gdyby wczoraj wygrali to dzisiaj mielibyśmy pewnie -3 lub więcej a tak mamy fajne +1 i ja z tego zamierzam skorzystać bo w takiej formie Detroit nie zagra dwóch tak słabych meczów a Indiana czy zagra lepiej ? Pewnie tak ale nawet jak tak się stanie może to być sporo za mało na Detroit bo nawet kiedy grali lepiej to ulegli z nimi na własnym parkiecie.
Utah Jazz - Los Angeles Lakers over 94 1,90 ⛔ 85
Opisane częściowo wyżej. Ja tylko dodam, że Utah to bardzo przeciętna defensywa(ok 100ppg oddane i ok 99ppg w meczach domowych). Jedyny minus to b2b i tylko dlatego uważnie ze stawką.
Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans under 98 1,90 ✅ 81
76ers coraz solidniej w obronie. W ostatnich 10 meczach tą linie zdołali przekroczyć przeciwko nim tylko solidne ekipy jak Toronto, Atlanta, LAC, Phoenix, GSW, Portland. Ostatni raz kiedy taką linię przekroczyła z nimi drużyna &lt;.500 to 19.12 i porażka z Charlotte 91:109. Jednak tak jak pisałem. 76ers robią postępy szczególnie w defensywie. Pelicans po pierwsze away nie czarują jak u siebie, po drugie dzisiaj bez Holidaya i przede wszystkim Davisa. To daje prawie 40 punktów, które trzeba jakoś rozrzucić na innych graczy i wg. mnie wydaje się to niemożliwe.
Washington Wizards -9 - Brooklyn Nets 1,869 ⛔ 80:102
Rzadko gram takie linie, ale imo warto. Nets chyba bardziej myślą jak będize wyglądać drużyna za kilka dni bo wygląda na to, że Lopez na pewno opuści klub, jeszcze nie wiadomo gdzie. Do tego prawdopodobnie czeka to też Jacka, który akurat ostatnio jest jaśniejszą postacią. Brook Lopez na pewno zagra z ławki i na pewno zagra limitowane minuty. To samo tyczy się JJ(roto mówi o ok. 25 minutach). CHodzi o to by uniknąć kontuzji, szczególnie w przypadku Lopeza. A to oznacza sporo miejsca pod koszem. (chociaż wraca Garnett co na pewno jest wzmocnieniem) Dodatkowo jest to doubleheader a więc imo Brooklyn skupi się raczej na jutrzejszym meczu.
Wizards wiadomo home jest piekielnie mocne w tym sezonie, szczególnie jeżeli mówimy o poziomie jaki panuje na wschodzie. Brooklyn od długiego czasu ma ogromne kłopoty w ofensywie. Oglądałem mecz z Houston i Memphi i tak naprawdę w obu meczach starczało im maksymalnie na dwie kwarty a potem następował odjazd. I nie sądzę by byli w stanie nawiązać walkę na całym dystansie z Wizards a linia wydaje mi się całkiem rozsądna, bo Nets potrafi odpuszczać spotkania a mając na uwadze jutrzejsze to wg. mnie możliwe, że przy niekorzystnym wyniku Lopez i Jack nie pograją prawie w ogóle a reszta podstawowych graczy również zagra limitowane minuty.
Powodzenia ????
NBA 2014/2015 43:36:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom