>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Pelikany dzisiaj bez Holidaya i Davisa czyli jakies 40 punktow na mecz. Bedzie trzeba to jakos rozdzielic ale jestem przekonany, ze Tyreke nie bedzie stratny w tym podziale. Dzieki kontuzji Holidaya, Reke wraca na swoja krolewska pozycje czyli rozgrywajacego gdzie zdobywal nagrode rookie of the year no i zagral jak do tej pory najlepszy sezon. Pelikany co by nie napisac czeka ciezkie spotkanie bo ile wnosili Ci dwaj gracze a szczegolnie Davis chyba kazdy wie wiec nie widze jakiegos blow outu co by moglo zlimitowac minuty Tyreke. Reke oddaje te srednio 15 rzutow na mecz [chociaz dzisiaj powinno byc wiecej] wiec jezeli nie skompromituje sie skutecznoscia to jestem spokojny o pokrycie lini.
Reke Evans over 17,5 1,70 sportingbet
⛔
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Żółty dubel:

Indiana Pacers - Detroit Pistons @ 1.87

Indiana w ostatnim czasie (od świąt) grała nieźle. To nie od dziś solidny team, który właśnie za tą solidność i kąśliwość darzę sympatią. Jednak ostatnie dwa spotkania to zaskakujące porażki. Pierwsza z Philadelphią 93-92 (A) i 3 dni temu wyjątkowo wstydliwa porażka we własnej hali 101-110 z Minnesotą. W obu przypadkach Indianie nie sprzyjała fortuna. Najpierw 1 pktem z 76-ers , potem Mo Williams zdobył sensacyjnie 52 pkty i 2 z rzędu porażka ze słabiakiem stała się faktem.
Mieli 2 dni na przemyślenie tego i wracają dziś do własnej hali odkuć się. Myślę, też że odwróci się karta i teraz im dopisze szczęście.

Detroit doskonała forma w ostatnim czasie. Od Świąt tylko 2 porażki. Przy czym ta druga w ostatnim spotkaniu z Pelikanami,z solidną ekipą, lecz raczej pokazującą lepszy basket w domu, w Nowym Orleanie. Liczę, że Pistons się wyszumieli trochę i ta ostatnia porażka zapoczątkuje lekki spadek formy, a dziś czas na drugą porażkę z rzędu na Indianie.

Oklahoma City Thunder- Golden State Warriors @ 1.87

Wczoraj grałem Houston , nie żałowałem. Stosunkowo niedawno wrócił Durant, nie ma wyników, może potrzeba czasu Oklahomie.

GSW to firma w tym momencie. Dobra zespołowa, szybka orkiestra na której czele stoi Curry. Kurs 1.87 ok.

AKO 3.50 buk: William Hlll
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Chicago Bulls, Memphis Grizzlies, Dallas Mavericks
Myślę, że dzisiejszy dzień jest znakomity do tego, aby powrócić po krótkiej przerwie.
Powracam z takim ako. Krótko, bo nie ma co owijać w bawełnę. Chicago po ostatniej porażce z Washington i przeciętnym meczu trafiają na Boston. Kazdy wie co się tam teraz dzieje. Młodość kontra drużyna która jest zdecydowanie lepsza i pragnąca w jakiś delikatny sposób powrócić na ścieżkę zwycięstw w tych małch derbach. Na rywalach Bostonu już się przejechałem w tym sezonie, jednak Byki to zbyt dobra druzyna aby pomimu osłabień zdołała przegrać.
Do Dallas wraca trio które ostatnio nie zagrało, a które zagra w rewanżu z nieobliczalnym Denver i tak samo będzie chciał o się odegrać. Rondo + Nowitzky + Chandler, chyba więcej nie muszę dodawać.
No i na koniec Orlando. Oglądałem ostatni ich mecz z Houston. Nie wiem czemu, ale Houston śmierdzi mi na kilometry. Po tym pamiętnym meczu i ich drugiej połowie, nie wiem co o nich myśleć. Wg mnie potrafią każdy mecz przegrać (sprzedać). Orlando może zawdzięczać zwycięstwo świetnemu meczu Oladipo. Nie uwierze w to przynajmniej teraz, że Orlando po raz kolejny odbierze zwyciestwo tak silnemu rywalowi jakim jest Memphis. Poprostu nie ma bata, żeby wygrali 3 mecz z rzędu. Zdecydowanie zgrana drużyna anieżeli Houston, myślę że bez problemu to ogarnie. Pozdrawiam, obym zaliczył dzisiaj dobry powrót. Na pewno nie omieszkam dołączyć ako z handicapami ujemnymi.

Chicago, Dallas, Memphis
@ 2.57 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maxti 234

maxti

Użytkownik
Brandon Jennings ( Detroit Pistons) Over 15.5 pkt.✅
1.90 Marathonbet​

Indiana bez Hill&#39;a i bez formy po wydawało by się przebudzeniu drużyny z Indianapolis znowu nastąpił kryzys, a świadcza o tym porażki z najsłabszymi drużynami w lidze. Detroit w gazie na ostatnich 10 meczów 8 zwycięstw a prawdziwym liderem w zespole jest Brandon Jennings. Ten niski Amerykanin zdobywa średnio 14.9 pkt.
Ostatnio zaliczył znakomity mecz z Toronto zdobył 34 pkt. i 10 asyst. a jego Detroit wygrało 114-111 dziś liczę na powtórkę.
Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans
Philadelphia 76ers + 10.5pkt ✅
1.55 Unibet

Popieram typ Szymona na under New Orleans, ja zagram typ z mniejszym kursem ale za to (bynajmniej tak mi się wydaje) bezpieczniejszy.
Philadelphia potrzebuje zwycięstw dziś jest okazja rywal przyjeżdża osłabiony i grzechem by było takiej sytuacji nie wykorzystać. Nie będzie Davisa więc przy mądrzej grze np. tak jak grali z Indiana maja szanse dziś zapunktować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Washington Wizards - Brooklyn Nets -&gt; Wizards over 100 pkt | @1.83 | Bet365 ⛔
Podzielam opinię użytkownika qwerty10. Złapałem na całorocznym linię 100 punktów, w razie czego będzie zwrot. Myślę, że Czarodzieje to na tyle mocna ekipa, że spokojnie dadzą radę przekroczyć linię 100 punktów. Grają u siebie z Nets, którzy są obecnie bardziej zainteresowani sprzedażą Lopeza niż wynikami. Linia nie jest wysoka. Można powiedzieć, że 100 punktów to norma u większości zespołów, a Wiz należą do overowych. Przewaga własnego parkietu, lepszy skład, lepsza forma. Wszystko przemawia za gospodarzami.
Boston Celtics - Chicago Bulls -&gt; Bulls -3.5 @1.71 | Bet365 ✅
Tu z kolei pograłem to, co zaproponował Easy, lecz po niższej o punkt linii handicapu na Byki. Sytuacja w Celtics podobna do tej, co w Nets, a nawet trochę wygodniejsza na granie przeciwko tej drużynie. Przykład? Zwolnienie Nate&#39;a Robinsona zaraz po tym, gdy go zakontraktowali. Drużyna z Bostonu jest w trakcie przebudowy. Chicago zaś ostatnio spisują się średnio, a nawet słabo. Nie ma lepszego meczu do przełamania niż wyjazdowe spotkanie z Bostonem. Wygrana czterema punktami jest w zasięgu ekipy Thibodeau.
Sorry, że tak krótko i ogólnie, ale czas goni.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ja pograłem proste doubelka Detroit + Memphis = 2,73 @betsson ✅. Troche zostało już wyżej napisane, nie za bardzo wierzę dzisiaj w zwycięstwo Indiany. Tam się ciągle coś tworzy i znika, niby solidna gra, ale jednak..i zawsze pojawia się to jednak. Detroit przegrało ostatni mecz, ale grali z drużyną o poziom lepszą moim zdaniem niż indiana. Do tego dochodzi fakt, że kilka ostatnich meczy to wlasnie Pistons gromili rywali na ich podwórku. Memphis wydaje mi się pewne, Orlando miało 2 mecze magiczne, ale to na Gasola i Randiego nie wystarczy ???? Tyle ode mnie! Życze sporych wygranych
Ad. do meczu: Na styku, ale ostatecznie sie udało, dla Jenningsa odwieczny respekt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
jak wczoraj nie weszlo to dzis na pewno wejdzie. Nie wierze, ze zagraja taki drugi slaby mecz z Nets, po prostu nie wierze, buki oszalaly wczoraj ze szczescia i dzis wystrzelili z promocyjna linia na Czarodziei. Minimum 100 punktow powinni nastukac ekipie z Brooklynu, nie wierze w to ze moze sie to nie udac. Ja polecam to pograc.
Wizards over 97.5 marathon @1.90 99 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
friendly 421

friendly

Użytkownik
qwerty ma rację co do dzisiejszego zwycięstwa Wizards, ja jednak proponowałbym zagrać zwycięstwo lub handicap. Jest wiele argumentów, które przemawiają za Czarodziejami. Na pewno chęć zemsty po wczorajszej solidnej dosyć porażce. Druga sprawa to statystyki Netsów na własnym boisku, nie oszukujmy sie, jest kicha. Przegrywają nawet z przeciętnymi drużynami i to znaczącą ilością punktów. Wyczuwam, że Wizards wyjdą dzisiaj podwójnie nabuzowani i zagrają kapitalnie. Nie boję się grać handicapa - 5 w stronę Czarodziei. Brak Williamsa to na pewno od kilku dni osłabienie dla Brooklynu.
Brooklyn Nets vs Washington Wizards(-5) 1,91 @betsson ✅
Do tego dorzucam jeszcze typ na Indianę. Wczoraj po spotkaniu z Detroit mają niedosyt, w koncu 2 punkty w samej koncówce. W Charlotte nie zagra dzisiaj Kemba Walker, a to on kreował grę pod nieobecność Jeffersona. No cóż, wydaje mi się że teraz naprawdę nie ma kto ciągnąć ich gry. Wierzę w Indiane, bo stać ich na spokojne zwycięstwo w tym meczu!
Charlotte Hornets vs Indiana Pacers 2 1,84 @betsson ⛔
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Brooklyn - Waszyngton
Typ: over 16,5 punktów John Wall
Kurs: 1,85
Bukmacher: b win/Triobet


Dzisiejszej nocy rewanż za wczorajsze spotkanie w Waszyngtonie, gdzie Wizards dostali małą lekcję od Brooklynu przegrywając u siebie 80:102. Z pewnością całą ekipa Waszyngtonu przystąpi do dzisiejszego starcia z wielką koncentracją i chęcią zrewanżowania się za największą porażkę u siebie w tym sezonie.

Rywal Walla, Jarrett Jack rzucił 26 punktów w tym spotkaniu. John rzucając 13 punktów (5-10, 31 minut) i tak był najlepszym strzelcem zespołu. Wall w tym sezonie notuje 17,3 punktu na mecz, grając 35,5 minuty.

W 12 spotkaniach przeciwko Brooklynowi, Wall zdobywa średnio 17,3 punktu na mecz, grając 35 minut. W zeszłym sezonie grając przeciwko Brooklynowi notował takie cyfry:

- 101:94, 33 punkty (10-15, 35 minut)
- 113:107, 21 punktów (8-17, 38 minut)
- 112:108, 17 punktów (4-14, 43 minuty)

Dodatkowo w zeszłym sezonie grając naprzeciwko Jarreta Jacka (gdy grał w pierwszej piątce), który grał w Cleveland notował takie cyfry:

- 96:93, 21 punktów (8-18, 35 minut)
- 113:115, 32 punkty (10-19, 39 minut)

Dzisiejsza linia ustawiona jest poniżej jego średniej i dodatkowo wielka mobilizacja na dzisiejszy mecz po wczorajszym laniu ???? Kto jak nie Wall poprowadzi dzisiaj Wizards do triumfu.

Wynik: 11 punktów⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co do overa WSH to nie bardzo rozumiem jaka tutaj promocja ? WSH away to po pierwsze nie ta sama drużyna(95ppg przy 99ppg home). BRooklyn broni całkiem nieźle, szczególnie home gdzie oddaje 95ppg. Od 29 grudnia tylko dwie ekipy rzuciły Brooklynowi 100 punktów i więcej i było to Houston i Memphis w dwóch meczach poprzedzających wczorajszy. Nie mówię, że nie wejdzie ale stawianie tutaj tego jako pewniaka a tak wyczytuję z analizy jest wg. mnie słabe. Bo same statystyki mówią co innego i także styl obu ekip. Brooklyn gra wolno a WSH na wyjazdach raczej gra jak przeciwnik pozwala, nie są tak wybuchowi jeżeli można tak to przyrównać.
Ja na dzisiaj skromnie.
Chicago Bulls - Atlanta Hawks over 201 1,952 ✅ 206
Jak ktoś chce poczytać o obu ekipach wystarczy przewinąć. Szkoda czasu i miejsca pisać to samo za każdym razem. Obie ekipy b2b a jak wiemy to jest raczej argument za overem. Szczególnie kiedy gramy bardzo prestiżowy mecz w sobotni wieczór. Obie ekipy w sobotnich meczach mają bilans na korzyść overa kolejno 6-1 i 6-2. Jest to o tyle istotne, że te mecze najczęściej rozgrywane są przy największej ilości kibiców i mają specyficzną atmosferę. Atlanta b2b 8-3 na korzyść overa. Chicago 5-6. Na minus przemawia fakt, że Chicago w tym sezonie po 3 overach zawsze zaliczało under(4 razy taka sytuacja), aczkolwiek nie ma to większego znaczenia, gdyż jest to bardzo mała próbka i mało istotna statystyka gdyż raczej jest ona dziełem przypadku.
Defensywa Chicago w tym sezonie nie pracuje dobrze. Co ciekawe home oddają więcej punktów niż wynosi ich średnia(102.7ppghome przy 99.3ppg overall). Atlanta gra swoje i ofc zawsze może zdarzyć się słabszy mecz ale oni mają tyle strzelb, że tam zawsze ktoś może wziąć ciężar gry na siebie, dlatego ich ofensywa jest tak stała i ciężka do powstrzymania, bo tam po prostu każdy może. A pisałem wielokrotnie Atlanta away lubi szybkie tempo. Wczoraj mimo koszmarnej skuteczności Toronto over był wbrew pozorom bardzo blisko a linia była sporo wyżej aniżeli dzisiaj. Nie spodziewam się by Chicago dzisiaj zagrało tak źle jak wczoraj Toronto. A linia wydaje się bardzo atrakcyjna.
Houston Rockets - Golden State Warriors +2 1,952 ✅ 106:131
Ładnie to opisał lukascash ???? Rockets wygrywają z OKC, OKC z Warriors to dzisiaj Warriors z Houston ;)
Houston tak jak pisałem zaczęło grać run@gun i ja im z taką grą nie wróżę nic dobrego z Warriors. Ci dzisiaj pewnie zagrają już z Iguodalą i Bogutem. Jak grają każdy widzi. Nie trzeba pisać bo to bez sensu. Tak jak wspomniałem Houston jakby ostatnio nie przykłada się do defensywy. Nie wiem na ile to wrażenie, ale widziałem, że inni mają podobne spostrzeżenie. I mam wrażenie, że jeżeli tak jest to może być to spory kłopot. Bo Houston to taka trochę drużyna, która lubi grać na fali a problem z taką grą jest taki, że cię,zko na takim poziomie grać cały mecz a wtedy z ekipami pokroju GSW jest spory problem.
Nie mam jakoś weny do pisania. Dla mnie to dodanie hc to value.
NBA 2014/2015 45:36:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
qwerty ma rację co do dzisiejszego zwycięstwa Wizards, ja jednak proponowałbym zagrać zwycięstwo lub handicap. Jest wiele argumentów, które przemawiają za Czarodziejami. Na pewno chęć zemsty po wczorajszej solidnej dosyć porażce. Druga sprawa to statystyki Netsów na własnym boisku, nie oszukujmy sie, jest kicha. Przegrywają nawet z przeciętnymi drużynami i to znaczącą ilością punktów. Wyczuwam, że Wizards wyjdą dzisiaj podwójnie nabuzowani i zagrają kapitalnie. Nie boję się grać handicapa - 5 w stronę Czarodziei. Brak Williamsa to na pewno od kilku dni osłabienie dla Brooklynu.
Brooklyn Nets vs Washington Wizards(-5) 1,91 @Betsson
ale jak zerknąć w H2H na parkiecie Nets to już nie wygląda to tak kolorowo. Dodatkowo 5 porażek z rzędu na swoim parkiecie + przewaga zwycięstw Nets z czarodziejami (swój parkiet) oraz lecące na łeb na szyje kursy na Wizards. Czy to nie zbyt piękne???
 
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Chicago Bulls-Atlanta
Atlanta -3
@1.90 ✅✅✅
Bet365

Chicago-Atlanta
Atlanta -9
@3.25⛔⛔⛔// niewiele zabraklo
Bet365

Nie ulega watpliwosci, ze Atlanta to obecnie najlepszy zespol konferencji wschodniej. Ich forma jest niesamowita. Wygrywaja 80 % swoich meczow i moim zdaniem jest to niedoceniana druzyna. Z przeciwnikami na poziomie Chicago idzie im bardzo dobrze co wyraznie widac po statystykach, dlatego zdecydowalem sie na &quot;normalny&quot; i ostrzejszy handicap. Do tego wszystkiego maja caly czas dostepna pelna kadre i tak tez przystapia do najblizszego spotkania. Chicago to takze bardzo dobry zespol i nie wykluczam ich zwyciestwa w tym meczu, aczkolwiek ja tu widze znacznie wieksze szanse po stronie gosci, ktorzy nawiasem mowiac nie maja zadnych problemow z gra na wyjazdach. Duzym oslabieniem Bullsow bedzie najprawdopodobniej brak Noaha i niepewny jest wystep Dunleavyego, ale to juz mniejszy kaliber gracza. Mam nadzieje, ze Hawks przystapia do tego meczu w wysokiej formie i pewnie pokonaja rywali.
Denver-Minnesota
over 210 punktow
@1.90✅✅✅
Bet365

Ja w tym meczu celuje w over. Wiadomo, ze obie druzyny potrafia zdobywac sporo punktow jak i wiele tracic (w szczegolnosci Minnesota). Wiem, ze to nie gra zbyt duzej roli, ale to nie moze byc przypadek, ze w kilku ostatnich meczach miedzy tymi zespolami srednia punktow byla duzo wyzsza od wystawionych linii na to spotkanie. Na pewno oslabieniem po stronie gosci bedzie brak Muhammada, ktry pelni wazna role w druzynie i lubi rzucic pare punktow, jednak mimo tego ja tu widze over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Indiana Pacers - Charlotte Hornets
Dzisiaj grubo wjeżdzam w win Indiany. Nie istotne jest to że grali wczoraj, ważne jest to że minimalnie przegrali. Dzisiaj na hali rywala powinni sobie poradzić. Dobre wieść napływają do ekipy z Indiany, gdyż do zdrowia powoli powraca ich w pewnym sensie gwiazda PG. Co ciekawe Pacers są na chwilę obecną poza playoffami, a wczoraj przegrali z konkurentem do dołączenia do czołowej 8. Dzisiaj sytuacja się powtarza, gdyż do walki staje inny konkurent. Poprostu must win dla Indiany. Dodatkowo Szerszenie zagrają bez Ala, Kemby Walkera, a pod znakiem zapytania stoi występ Neala i Hendersona. Takze może dzisiaj brakować sporo ekipie MJ. Kurs palce licać, polecam.

Indiana Pacers
@ 1.80 ⛔ Mam nadzieje ze przyszło mi ostatni raz ogladać tak sandałowy mecz.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dodatkowo Szerszenie zagrają bez BIGAla, Kemby Walkera, a pod znakiem zapytania stoi występ Neala i Hendersona.
fyp ;)
Tak jak piszesz Ala i Kemby nie będzie, ale Henderson wychodzi w S5 a Neal ma być backupem dla Robertsa.
Aczkolwiek z typem się zgodzę. Sma się zastanawiałem w sumie nad nim, ale odpuściłem dlatego, że pójdzie mass play na Indianę a oni jednak są po prostu słabi z tym lineupem(ofc Charlotte też :p). I do tego są b2b grając away.
Ale powodzenia. Chciałem tylko sprostować.
 
deepred 784,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jedno spotkanie, które może okazać się bardzo złudne, to mecz w Chicago pomiędzy Bulls a Hawks. Obydwie ekipy spisują się bardzo dobrze, a Jastrzębie są wręcz rewelacyjni. Nie pamiętam, żeby ostatnio tak dominowali jak teraz. W dzisiejszym meczu celuję w under, ponieważ obydwie ekipy jakoś nie potrafią znaleźć sposobu na rzucenie tej drugiej drużynie zbyt wielkiej ilości punktów. Zgoda, Byki nie grają już tak dobrze w defensywie jak rok temu, bo więcej uwagi poświęcili grze w ataku. Wydaje mi się jednak, że jedyny sposób na wygranie meczu z Hawks to powrócenie do starego stylu gry i dominacji w grze pod tablicami. Wymiana ciosów z tak dysponowanymi Hawks to strzał w stopę i Byki z pewnością zdają sobie z tego sprawę. Ma być hit, a może się okazać, że będzie kit. Obym się mylił, ale undera jestem dosyć pewny.
Under 201,5 / 1.88 / Pinnacle ⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jedno spotkanie, które może okazać się bardzo złudne, to mecz w Chicago pomiędzy Bulls a Hawks. Obydwie ekipy spisują się bardzo dobrze, a Jastrzębie są wręcz rewelacyjni. Nie pamiętam, żeby ostatnio tak dominowali jak teraz. W dzisiejszym meczu celuję w under, ponieważ obydwie ekipy jakoś nie potrafią znaleźć sposobu na rzucenie tej drugiej drużynie zbyt wielkiej ilości punktów. Zgoda, Byki nie grają już tak dobrze w defensywie jak rok temu, bo więcej uwagi poświęcili grze w ataku. Wydaje mi się jednak, że jedyny sposób na wygranie meczu z Hawks to powrócenie do starego stylu gry i dominacji w grze pod tablicami. Wymiana ciosów z tak dysponowanymi Hawks to strzał w stopę i Byki z pewnością zdają sobie z tego sprawę. Ma być hit, a może się okazać, że będzie kit. Obym się mylił, ale undera jestem dosyć pewny.

Under 201,5 / 1.88 / Pinnacle

Problem jest taki z tą dominacją, że to totalnie nie wychodzi w tym sezonie i chyba czas póki co zaprzestać myślenia życzeniowego z zeszłego sezonu. Jakby było mało nie ma Noah, który w defensywie jest podstawą. Poza tym siła gości to różnorodność, jak nie pod koszem to z obwodu. A Bulls obecnie nie mają kompletnej defensywy. Po prostu wszędzie coś się sypie i to widać w każdym meczu bo ile to już razy oni w końcu mieli zacząć grać w defensywie ? Kiedy szaleli w ofensywie jakoś to szło. Przestało iść w ofensywie i są kłopoty.
Bulls spisują się może dobrze ale warto zaznaczyć, że ostatnio poniżej oczekiwań, szczególnie właśnie w defensywie, która szwankuje właściwie od początku sezonu.

A jak będzie to się okaże.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Toronto Raptors - New Orleans Pelicans
▶ Typ: Over 203.5 @ 1.90
Buk: Bet365


Toronto Raptors - New Orleans Pelicans
▶ Typ: Over 98.0 (1 Połowa) @ 1.90
Buk: Bet365



Witam po kilku dniach przerwy, przyglądałem się z boku przez ten czas NBA, i kilka wyników było zaskoczeniami. Dziś wracam ze stawianiem i jako pierwsze spotkanie, które wziąłem pod lupę to spotkanie Toronto Raptors którzy u siebie będą podejmować New Orleans Pelicans. Wchodzę tutaj w Overa 203.5 w całym spotkaniu, oraz dodatkowo Over 98 punktów do przerwy. Goście na wyjazdach tracą w okolicach setki, Gospodarze natomiast u siebie zawsze groźni, ostatnio porażka z Atlantą więc teraz wypada wygrać, lecz łatwo nie będzie. Ja wchodzę w Overy.
Polecam :!:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Pelikany dzisiaj bez Holidaya i Davisa czyli jakies 40 punktow na mecz. Bedzie trzeba to jakos rozdzielic ale jestem przekonany, ze Tyreke nie bedzie stratny w tym podziale. Dzieki kontuzji Holidaya, Reke wraca na swoja krolewska pozycje czyli rozgrywajacego gdzie zdobywal nagrode rookie of the year no i zagral jak do tej pory najlepszy sezon. Pelikany co by nie napisac czeka ciezkie spotkanie bo ile wnosili Ci dwaj gracze a szczegolnie Davis chyba kazdy wie wiec nie widze jakiegos blow outu co by moglo zlimitowac minuty Tyreke. Reke oddaje te srednio 15 rzutow na mecz [chociaz dzisiaj powinno byc wiecej] wiec jezeli nie skompromituje sie skutecznoscia to jestem spokojny o pokrycie lini.
Reke Evans over 17,5 1,70 sportingbet
⛔
Pelikany dalej bez Holidaya i Davisa :
Anthony Davis (toe) and Jrue Holiday (ankle) will be out tonight for the @PelicansNBA game vs the @Raptors.
https://twitter.com/JenHale504/status/556888924703182848
W pierwszyzm meczu Tyreke mial 7pkt po polowie i potem zniknal. Licze na zdecydowanie lepsze spotkanie po jego stronie. Rywal dzisiaj zdecydowanie bardziej ambitny ale moze to wplynie lepiej na Reke bo wrecz nie wypada dwa razy z rzedu zagrac takiego dna jak ostatnio.
Evans over 16,5 1,85 sportingbet.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Panowie co sadzicie o OKC. Jak chca zajac 8 miejscetomusza zaczac z jakas serie no chyba,ze odpuszczaja walke.
Co oni mają odpuszczać? Daleko mają do 8 pozycji? Przecież 9/10 to najgorsze miejsca jakie można zająć. Ani nie grasz w PO ani nie masz dobrego numeru w drafcie. Awansować chcą na pewno i potencjał spokojnie mają. Mocny run pewnie zaczną po All-Star Game.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom