>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Easy, miałeś sobie przerwę zrobić :razz: :cool: ale szczerze jak najbardziej polecam ten typ! Na Spurs oczywiście. Dziś kolejny mecz w delegacji a przeciwko nich Bobki. Ekipa która tak na prawdę jak dla mnie zagadkowa. Kawał dobrej roboty odprawia Kemba Walker. Co mecz to pokrywa linie i nie zdziwię się jak dziś znowu będzie jego &#39;szoł&#39; Fakt, że Stephenson wraca nie jest jakoś dla mnie przekonujące że mogą w jakimś stopniu zaszkodzić bo i ten zawodnik ma swoje przestoje. Gram jak najbardziej Spurs! @ 1,55 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
James Harden over 2.5 udanych rzutów za 3 pkt | @1.70 | Betsson ⛔
Rakiety z Houston jadą do Orlando, gdzie zmierzą się z tamtejszymi Magic. Wczoraj nie wszedł mi podobny typ na Bosha, ale jeśli chodzi o rzuty za 3 punkty, to mimo wszystko Bosh nie umywa się do &quot;dwójki&quot; z Houston. By ten typ wszedł potrzebne są trzy celne &quot;trójki&quot; Hardena. W ostatnich dwóch meczach zaliczył po 4 trafienia, w meczu z Knicks trzy, z Cavs dwa, a z Bulls też trzy. W tym sezonie James 18-krotnie pokrywał tę linię, jeśli chodzi o 3-punktowe rzuty. Jestem dobrej myśli, bo Harden to świetny shooter i co mecz oddaje dużo rzutów za 3 punkty na niezłej skuteczności.
 
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Znowu zostałem przez nawał pracy zmuszony do braku dzielenia się z wami swoimi przemyśleniami przez kilka ostatnich dni. Dzisiaj mogę coś zapodać, bo akurat mam na to dosyć sporo czasu.
Pierwsze spotkanie, który przykuło moją uwagę, to mecz w TD Garden, gdzie Celtowie podejmą Jastrzębie. Buki wystawiły bardzo fajny dodatni handicap na gospodarzy. Zamierzam tutaj parę miedziaków w to zainwestować.
Pierwsza rzecz, od której zaczynam, to kolejne ruchy transferowe Danny&#39;ego Ainge&#39;a. Kolejna wymiana, tym razem na linii Celtics-Nuggets i tak jak wspominałem wymiana Nelsona na Robinsona. Z tym, że Nate został już zwolniony. Szkoda go, bo kontuzja więzadeł krzyżowych w zeszłym sezonie z pewnością nie pomogła mu w rozwoju kariery. Fakt, że to dosyć dziwny rozgrywający, niezbyt dobrze kreował grę i grał pod siebie, a jego skuteczność rzutowa była daleka od zadowalającej. Tak czy inaczej, Nate po raz pierwszy w karierze nie ma przynależności klubowej. Ten sezon jest zdecydowanie najsłabszym w jego karierze. Jeszcze wczoraj docierały informacje, że zainteresowanie Robinsonem wykazują Clippers, ale zdecydowali się jednak na Dahntaya Jonesa.
Celtowie po wygranym spotkaniu z Pelikanami z pewnością nie puszczą łatwo tego meczu. Mimo, że po gwiazdach tej ekipy nie ma już ani śladu, to Celtowie tworzą nowy projekt, który pewnie przez parę lat potrwa. Tak czy inaczej widać, że będzie to mądrze budowana drużyna, która w następnym drafcie może kilku bardzo ciekawych graczy do siebie przygarnąć.
W TD Garden Jastrzębiom nigdy nie było łatwo, owszem zdarzały się zwycięstwa, ale nie pogromy. Fakt, że Hawks są w gazie, ale bez przesady, kiedyś skończą się miodowe dni dla ekipy z Atlanty. Właściwie nie ma się do czego przyczepić, Hawks grają bardzo zespołowo i w pełni wykorzystują potencjał rzutowy Korvera, czy Millsapa. Wydaje mi się jednak, że Celtics będą dzisiaj w stanie powalczyć. Typ troszkę na przeczucie, a troszkę z wyżej wynikającej analizy. Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat ewentualnej gry Teague&#39;a, Millsapa i Carrolla w dzisiejszym meczu. Wszystkie informacje dotyczą jeszcze wczorajszego spotkania przeciwko Sixers. Jeżeli ktoś znajdzie takową informację niech tutaj naskrobie, wszyscy z pewnością będziemy wdzięczni.
Celtom zdarzają się przebłyski, a Jastrzębiom też musi się wreszcie przytrafić słabszy mecz, może nie aż tak tragiczny, jak leciutki wpierdol od Bucks w Atlancie, ale zwyczajnie taki, gdzie nie wszystko będzie szło po ich myśli. Wydaje mi się, że typ całkiem rozsądny.
Celtics +6,5 / 1.95 / bet365
+ za drobne
Celtics / 3.60 / bet365
Kolejne spotkanie, które mnie zaciekawiło odbędzie się dzisiaj w Orlando, gdzie miejscowi Magic spotkają się z Rockets.
Będzie dosyć krótko i treściwie. Obydwie ekipy grając ze sobą niezbyt często rzucały dużo punktów. Magic ostatnio wypstrykali się w ofensywie w spotkaniu z Bykami i nie sądzę, żeby szybko rzuciły tyle punktów, co w Chicago. Rakiety ostatnio nie grają zbyt cudownie w ataku. Wydaje mi się, że nie ma co tutaj patrzeć na mecze z Cavs i Knicks, bo te ekipy nie mają obrony tylko jej atrapę. Magicy coś potrafią pobronić i nie jest wcale tak łatwo zostawić kogoś 1v1 w butach. Z resztą oprócz Hardena nikt tego nie potrafi. Dosyć solidnie potrafią za to bronić. Oprócz Hardena jest świetny Beverly i D12, który wg wielu z was nie umie bronić. Zapamiętajcie to: Howard jest dobrym obrońcą! Ostatnie mecze obydwu ekip perfekcyjne w ataku i dlatego gram tutaj underek po całkiem przyjemnym kursie. ;)
Under 200,5 / bet-at-home / 1.89
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Orlando Magic-Houston Rockets

Viktor Oladipo

over 17,5 pkt bwin ✅✅✅ już w I połowie 32 pkt

1,95
[/b]

Spotkanie w Orlando , przyjezdzaja Rakiety z Houston.
Gospodarze osłabieni brakiem 2go strzelca druzyny (T.Harris 18ppg) niepewny jest tez wystep 4 strzelca drzyny Evan Fournier (13,6 ppg )-Game-time decision for Weds,zatem pozostaja na placu boju Nikola Vucevic, oraz w/w Oladipo, którzy muszą się zmierzyć z mocną ekipą. Początkowo chciałem postaic na over Nikoli,ale jednak staje on naprzeciw D.Howarda ktory jest jednym z najlepszych obroncow ligi i to mnie troche zniecheca. zatem bedzie trzeba sie skupic na zawodnikach obwodowych bo oni glownie beda rzucac,widze tutaj potencjal w Victorze, ktory ostatnie mecze ma dobre (33,18,17,17,21) licze ze dzisiaj takze bedzie w gazie i dostanie wiecej pilek od kolegow.


Stawka 8/10[/color]

over 11,5 bwin ⛔⛔⛔ 11 pkt- nie rozumiem dlaczego tak malo pilek do niego graja, skoro ma taka skutecznosc... :/

1,85


Polecam także zagrać naszego rodaka,który lubi grac przeciwko bykom (17,5 ppg) tam za bardzo nie ma kto go powstrzymywac. Graja B2B ale Marcin zagrał tylko 29 minut wczoraj
.


Boston Celtics-Atlanta Hawks

Al Horford

over 15,5 pkt bwin ZWROT- nie wystąpi

1,85


Jeżeli przed meczem potwierdzi sie nieobecnosc liderów (Millsap,Teague) którzy łącznie notują ok 34,5 pkt per game, to warto postawic na centra z Atlanty,Boston nie ma super obroncow wiec spokojnie powinien pokryc over

Pomogłem? kliknij &quot;dzieki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Koszykówka- NBA
Chicago Bulls - Washington Wizards
Typ: Under 197,5 ⛔ [99:105]
Kurs: 1,86
Stawka: 3/10j
Pinnacle
Według mnie linia w tym spotkaniu zawyżona. Drużyna Byków to dobra defensywa, co prawda ostatni mecz był szalony ale na ogół są dobrzy w obronie. Wizards wczoraj w spotkaniu z Ostrygami również pokazali klasę w utrudnianiu życia rywalom, dali sobie rzucić 93 punktów zdobywając 101. H2H obu zespołów mocno underowe. Nie wydaje mi się aby był to tak dynamiczny mecz jak chociażby ostatnie spotkanie każdej z tych drużyn, a wynik będzie oscylował w granicy 185-195 punktów.​

Koszykówka- NBA
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: 1 ⛔ [94:100]
Kurs: 1,6
Stawka: 3/10j
Pinnacle
Nie jest to może kurs najwyższy ale uważam i tak że jest dobry. Portland u siebie graj jak świetnie naoliwiona maszyna; żadnych zgrzytów, przerw. Działa jak należy a może i lepiej. Dla potwierdzenia tych słów dodam, że u siebie gracze Portland odnotowali aż 18 zwycięstw przegrywając tylko trzykrotnie. W przeciwieństwie do gospodarzy, LAC gra dobrze jesli akurat jest ich dzień. Kiedy jest właśnie owy dzień to trzeba by zapytać trenera. Na wyjazdach gracze z Miasta Aniołów spisuje się mizernie: 8 zwycięstw, 7 porażek. Polecam!​
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat ewentualnej gry Teague&#39;a, Millsapa i Carrolla w dzisiejszym meczu. Wszystkie informacje dotyczą jeszcze wczorajszego spotkania przeciwko Sixers. Jeżeli ktoś znajdzie takową informację niech tutaj naskrobie, wszyscy z pewnością będziemy wdzięczni.
Oni wszyscy wczoraj nie zagrali tylko i wyłączenie dlatego, ze odpoczywali wiec dzisiaj na 99,9% zagrają ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Grizzlies ov 98 pkt @1.83 bet365
biore sobie overek Miskow. Gasol, Randolph, Conley, Lee, Allen, Carter no i Green fajnie to wszystko wyglada, druzynka na Mistrzostwo(pograne po kursie @19) :cool: oczywiscie jeszcze nie warto mowic kto co moze, sezon dlugi i o kontuzje nie trudno, co do meczu, ostatnio wzialem overek HOU z Nets i sie nie zawiodlem, ide a ciosem i znowu lece w strone gosci, fajna walka powinna byc pod koszem, oby na dobrej skutecznosci. do overka dokladam dubelek Grizzlies + Rockets @2 Rakiety
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Boston Celtics - Atlanta Hawks 1,314 ✅ 91:105
Ofc to tylko NBA ale ten kurs jest naprawdę do gry imo. Atlanta jak gra każdy widzi nie trzeba za bardzo pisać. W końcu może przytrafić się słabszy mecz ale czy aby na pewno z Bostonem, który dobrze trafia w ich grę. Pod koszem będą mieć łatwo. Na obwodzie łatwo. W obronie grają ostatnio wybitnie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przegrają w tej hali z Bostonem, który pozbył się już w tym sezonie Greena i Rondo. Opis krótki ale Atlanta notuje w tym sezonie genialne staty z ekipami słabszymi i po prostu to co robią to po prostu wybijają im jakiekolwiek marzenia o wygranej. Podoba mi się jaka jest energia w tym zespole i kurs &gt;1,30 uważam za bardzo fajny do gry do dubla.
Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies 1,334 ✅ 92:103
Gram to w dublu z typem wyżej. Może Memphis nie gra jeszcze tak jak nas do tego przyzwyczaili ale Nets najzwyczajniej w świecie nie mają nikogo pod koszem, kto byłby w stanie zatrzymać Randolpha i Gasola. Jest Lopez ale problem w tym, że wypada Garnett więc Lopez nie rozdwoi się. Brooklyn ogromne problemy w ofensywie w tym sezonie a Memphis będą z meczu na mecz bronić lepiej. W ostatnim spotkaniu wyglądało to dobrze do 4 kwarty, jednak to jest zespół który potrafi wyciagać wnioski. Potrzebują zwycięstw więc to co jest bardzo ważne czyli mobilizacja będzie na bardzo wysokim a patrząc na bardzo fajne matchupy to nie chce mi się wierzyć, że wyjadą z Nowego Jorku na tarczy. Toż to czołowa drużyna z Zachodu przyjeżdża do średniaka na Wschodzie.
Chicago Bulls - Washington Wizards over 196 1,884 ✅ 99:105
Pewnie w tamtym sezonie każdy w ciemno na tej linii brałby over. Jednak Chicago w tym sezonie po prostu broni średnio. Miewają mecze gdzie to się zazębia, jednak z czasem dochodzę do wniosku, że stwierdzenie Chicago jest bardzo dobrą defensywą mija się z prawdą. Ekipy zdobywają przeciwko nim średnio 99 punktó i aż 102 punkty w meczach w Chicago. Wizards jak wiemy w ofensywie rzuca raczej bardzo przyzwoicie w każdym meczu. Rzadko zdarzają im się wpadki. Bulls powinni tutaj podejśc z pazurem bo te spotkania zaczynają mieć lekki podtekst. W ofensywie wyglądają bardzo przyzwoicie a Wizards @ tw obronie sporo tracą i do tego będąc b2b nie sądzę, że będą w stanie grać na dużej intensywności w obronie.
Toronto Raptors - Philadelphia 76ers +16,5 2,02 ✅ 100:84
McDaniels 3pt Shot: Made (10 PTS) Assist: Carter-Williams (4 AST) 00:03.9
[PHI 84-100] wariancja oddaje ;) inna sprawa, że trzymali cały czas ok 6-10pkt, ale totalnie przespali końcówkę, ale fartnęło tym razem.

Wczoraj mamy ok 11 punktów vs Atlanta home a dzisiaj +16,5 vs Toronto, które w ostatnich meczach gra po prostu słabiej ?? Nie kupuję tego. Wraca podobno DeRozan ale śmiem wątpić czy to aby na pewno od razu będzie takie wzmocnienie... Wszystkie znaki na niebie i ziemie wskazują na to że zagra Carter-Williams. Wypada Wroten ale dla mnie po prostu ten HC jest o te 3-4 punkty za wysoki. 76ers nie grają takiej padaki njak NYK, robią postępy w defensywie. Toronto też pewnie pogra trochę szerszą ławką co na pewno podziała na plus.
Detroit Pistons -4,5 - New Orleans Pelicans 1,97 ⛔ 94:105 czasami trzeba uwierzyć instynktowi, że coś może śmierdzieć.
Powtarzane wielokrotnie. Pelicans away to zupełnie inna drużyna. Do tego dzisiaj bez Holidaya co jest sporym osłabieniem bo on dawał te 15ppg i 7apg. Detroit on fire kazdy kto siedzi w tym dziale wie. W ostatnim czasie przy bardzo trudnym terminarzu notują bilans 9-1. Co warte podkreślenia słabszym ekipom nie pozostawiali złudzeń. Gdyby nie fakt, ze to NBa i tutaj często trudne mecze przychodzą własnie w takim momencie to atakowałbym to bardzo grubo(w szczególności na linii 3,5 która byłą rano). Pod koszem będziemy mieć ciekawy matchup tylko, że bez Holidaya goście tracą sporo wartości w ataku i wydaje mi się, że to bardzo uprości ich grę co w porównaniu z świetnie ostatnio poczynającymi sobie gospodarzami może być gwoździem do trumny. Dodatkowo Pelicans na wyjazdach bronią baaaardzo przeciętnie więc by tutaj nawiązać walkę muszą grać na solidnej skuteczności a jak wspominałem przy prawdopodobnym uproszczeniu gry to może być niewykonalne bo Davis dzisiaj pod koszem nie będzie mieć łatwo.
Denver Nuggets - Dallas Mavericks +2 1,97 ⛔ 114:107 czasami warto poczekać do samego meczu...A i tak potrafili w końcówce dojść na bodaj 3 punkty ale wtedy kontuzja mózgu.
Tutaj istnieje szansa dorzucenia bo ta linia dla mnie jest nieporozumieniem. Z jakiej racji Denver jest faworytem na -2 ? Bo wygrali 4 spotkania z rzędu ? Sacramento, Orlando, Minnesota i Memphis. Tylko wygrana z tymi ostatnimi(pierwsza wygrana w serii) to jest coś godnego uwagi. Jednak w tym spotkaniu Memphis nic nie wychodziło po prostu. Wcześniej potrafili przegrać nawet u siebie z LAL(30.12). To bardzo chimeryczna drużyna, grająca falami. Ok pod koszem mogą mieć przewagę ale na obwodzie Dallas powinno zrobić rzeź. Rondo wygląda bardzo fajnie i mimo kilku ostatnich wpadek to dla mnie jedna z najlepiej grających ekip w lidze. Wpadki będą im się zdarzać ze względu na styl jaki prezentują i to na czym polegają. Jednak Denver to nie jest ekipa, która zostawia mało miejsca. Dallas powinno mieć tonę open shotów i dosyć łatwych punktów i jeżeli zagrają w obronie swoje to powinni tutaj wygrać a +2 w moim odczuciu to jest fajne value bo osobiście bym pewnie wystawił coś w okolicy -1 na Dallas. Przypomnę, że Memphis tez tutaj było na +2 a jednak obecnie w moim odczuciu Dallas gra dużo lepszą koszykówkę i przede wszystkim są dużo bardziej przewidywalni.
Portland Trail Blazers -4 - Los Angelels Clippers 1,952 ⛔ 94:100
O Clippersach pisałem wielokrotnie. Dla mnie to jest półka niżej aniżeli Dallas, Portland, Houston, Memphis. Solidni, ale wg. mnie ze zbyt wieloma mankamentami w obronie i zbyt małą statecznością w ofensywie by myśleć o czymś więcej niż max 2 runda PO a wg. mnie przejście pierwszej będzie sukcesem. Wyjazdowo tracą sporo na swojej wartości, jako underdog są 0-4 ATS. Nie bardzo mają kim zatrzymać Aldridge&#39;a. Lillard obecnie gra na takim poziomie, że nie sądzę by nawet CP3 był w stanie go zatrzymać a obrona zespołowa w Clippers kuleje i to mocno. Portland za to potrafi to robić. W domu limitują rywali do 93ppg co jest wynikiem rewelacyjnym i biorąc to wszystko pod uwagę wydaje mi się, że możemy być nawet świadkiem małego blowouta bo by tutaj Clips nawiązali walkę muszą zagrać jak na swoje możliwości rewelacyjne spotkanie a to zdarza im się w tym sezonie a w szczególności ostatnimi czasy bardzo rzadko, w szczególności w delegacji.
NBA 2014/2015 38:33:1
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Bulls - Wizards
Wizards +2 1st quarter ⛔
1,86

Nie rozumiem dlaczego buki są tak zapatrzone w te byczki. To co grają ostatnimi czasy woła o pomstę do nieba. Wczoraj ośmieszeni przez Magic we własnej hali. Jeszcze wcześniej blowout z Jazz. Niestety nie w tą stronę ???? No i oczywiście wspaniałe spotkanie właśnie z Czarodziejami, którego opisywać nie trzeba. 30 do 13 w pierwszej kwarcie? Takiego cyrku dawno nie widziałem. Dzisiaj mam nadzieję na powtórkę z rozrywki i dobre rozpoczęcie meczu przez drużynę z Waszyngtonu. Parę postów wcześniej przedstawiałem 1 kwarty w ich wykonaniu. Dobre rozpoczęcie meczu mają już we krwi.
Ich ostatnie wyniki h2h w 1 kwarcie:
Bulls 13-30 Wizards
21-20
21-25
15-23
18-28
Tak na marginesie Byczki wczoraj w pierwszej kwarcie również się nie popisały i przegrały z Magic 21 do 29. Jak dla mnie bomba.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Boston Celtics - Atlanta Hawks -&gt; Hawks -3.5 HT | @1.90 | Betsson ✅
Jastrzębie poleciały do Bostonu, by zmierzyć się z Celtics. W porównaniu ze wczorajszymi spotkaniem z 76ers, w którym zabrakło m.in. Millsapa, czy Teague&#39;a, dziś nie zagra Korver (odpoczynek), a Horford pewnie zagra, ale w nie w startowej piątce. Tak czy siak, gram w stronę drużyny Mike&#39;a Budenholzera. Konkretnie chodzi o pierwszą połowę tego spotkania. Moim zdaniem Hawks są na tyle silni, że spokojnie mogą zrobić te cztery punkty przewagi do przerwy. Ta drużyna gra szybką, skuteczną, a przy tym efektowną koszykówkę, co może się podobać. Wielu mówi, że to idealna kopia San Antonio Spurs, ale moim zdaniem w obecnym sezonie póki co, to koszykarze z Atlanty prezentują lepszy basket i co widać po wynikach, także skuteczniejszy. Celtics w najsilniejszym zestawieniu, ale wątpię, żeby mogli coś zdziałać w starciu z żołnierzami byłego członka sztabu szkoleniowego Popovicha. W tym sezonie często drużyna z Atlanty (także na wyjazdach) lubi rzucać ok. 30 punktów w pierwszej kwarcie, a drugą grać już trochę spokojniej - punkt za punkt. Liczę na to, że dziś już na samym początku Jastrzębie odskoczą Mistrzom NBA z sezonu 2007/08. Kurs zachęcający, a linia nie jest jakoś wielce wysoka, by mogła być nierealna, wręcz przeciwnie. Polecam.
Edit: Kubapl, dzięki. Poprawiłem analizę. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
dziś Atlanta zagra prawdopodobnie w najsilniejszym zestawieniu.
nie zagra
Kyle Korver (rest) will not play against the Celtics on Wednesday.
Al Horford (rest) will not start against the Celtics on Wednesday, according to Gary Washburn of the Boston Globe.
- roto
za to do gry wraca wczorajsza trójka podstawowych graczy, ktorzy odpoczywali wczoraj
tak czy siak, brawa dla trenera , Atlanta to nadal mega faworyt
ale warto naprostować Twój wpis
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Cavs i Lakers takie same bagno [chociaz pewnie Irvin i Love sa innego zdania :p &#39;As disappointing as the Cavs are being 19-20, it is the best 39 game start of Love and Irvings career&#39;] z tym, ze w Cavs biega Irving, Lebron czy Love a w Lakers Bryant, Swaggy P czy Wess Johnson ???? Nie no tak na powaznie to sklad po stronie Cavs zdecydowanie lepszy i chyba czas najwyzszy to pokazac a rywal na przelamanie moim zdaniem dobry. Lakers potrafia prowadzic dos wyrownane boje na wlasnym parkiecie co pokazaly pojedynki z Heat czy Portland chociaz nie jestem przekonany czy do konca jest to ich zasluga czy po prostu slabszych spotkan rywali no ale trzeba im to oddac, ze potrafia czasami dotrzymywac kroku. W Cavs ogromne cisnienie na zwyciestwo, bo bilans jest juz ujemny a wlasny parkiet w PO ucieka. Wrocil Lebron a on w takich meczach jak jutrzejszy[czyli cienki rywal] zawsze blyszczy ???? Widze spokojne zwyciestwo Cavs bo nie oszukujmy sie Lakers to nie Suns i powinno byc zdecydowanie latwiej.
Cavs ML 1.43 unibe.t grubasnie✅
Cavs -5,5 1.91 unibe.t✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Bucks - KNicks
Pachula over 8 @ 1,85 Unibet ! ✅ ✅ ;) 11
Krótko, bo zaraz spadam na trening. Linia nie co niższa od wcześniejszych bo nawet już widziałem o jedno oczko lub półtora więcej w tym sezonie na Gruzina. Dziś co prawda na neutralnym gruncie będzie ten mecz, a że wracają Melo i Amare to może te kursy na dzisiejszych &#39;&#39;gości&#39;&#39; spadną. Ja tam atakuję jednak over Pachuli. Rywalizacje z Knicks, również po jego stronie jeśli chodzi o over. Co prawda nie gra dużo minut, ale według mnie jest do ogarnięcia. Zauważyłem, że rzuty wolne mu lepiej wychodzą niż punkty z pola, ale mimo wszystko liczę że i tym razem dziś wejdzie dobrze w mecz i zaliczy overa. Niby tylko 5 rzutów celnych i wchodzi jakie to wydaję się być proste. Wszystko zweryfikuje mecz i sam Pachula. Oby tym razem się powiodło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
thejet 2K

thejet

Użytkownik
16/01/2015 03:30 CET
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers over 204
1.97 (Pinnacle) ✅
5/10

Lakers zagrali z Heat chyba najgorszy mecz ofensywny w tym sezonie (a na pewno wizualnie). Nie sądzę, aby drugi raz zdarzyła im się taka tragedia i tym razem ze słabymi defensywnie Cavs powinno być zdecydowanie lepiej. Cavaliers są obecnie w mocnym kryzysie, a to drużyna stworzona do ataku i tutaj najszybciej mogą się poprawić i wygrywać mecze w RS. Spodziewam się grubego meczu LeBrona Jamesa i ciekawego pojedynku z Kobe&#39;m Bryantem. Dla mnie mecz ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Pachula over 8 @ 1,85 Unibet !
Krótko, bo zaraz spadam na trening. Linia nie co niższa od wcześniejszych bo nawet już widziałem o jedno oczko lub półtora więcej w tym sezonie na Gruzina. Dziś co prawda na neutralnym gruncie będzie ten mecz, a że wracają Melo i Amare to może te kursy na dzisiejszych &#39;&#39;gości&#39;&#39; spadną. Ja tam atakuję jednak over Pachuli. Rywalizacje z Knicks, również po jego stronie jeśli chodzi o over. Co prawda nie gra dużo minut, ale według mnie jest do ogarnięcia. Zauważyłem, że rzuty wolne mu lepiej wychodzą niż punkty z pola, ale mimo wszystko liczę że i tym razem dziś wejdzie dobrze w mecz i zaliczy overa. Niby tylko 5 rzutów celnych i wchodzi jakie to wydaję się być proste. Wszystko zweryfikuje mecz i sam Pachula. Oby tym razem się powiodło ;)
Złote czasy Gruzina się skończyły w momencie kiedy Bucks zakontraktowali Kenyona Martina. Fakt, ze Martin gra same ogony ale to wystarczy zeby Zaza grał mniej. Mniejsze minuty Pachulli to mniejsze szanse na rzuty bo wiadomo ze do ich oddawania za Pachulia jest tylko gość z rzymską cyfrą w nazwisku. Mało tego, dziś wraca jeszcze kolejny wysoki Ilyasova.
Ersan Ilyasova will be available to play on Thursday against the Knicks according to coach Jason Kidd
Kenyon Martin (chest) will be available to play vs. the Knicks in London on Thursday.
Knicks są słabiutcy pod koszem ale nie widze argumentów za tym overem. Jak przyfarcisz to wejdzie ale nie polecam do grubszej zabawy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? L.A.Lakers - Cleveland Cavaliers (hc 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,55 Totomix ✅ 102-109
Jeżeli Lebron i spółka dziś przegrają to dla mnie jest wtedy jasne, że grają już na zwolnienie Blatta. I to jest jedyne czego się boję w tym becie. Inaczej po prostu must win. A że są napięcia w Cavs i trener nie jest osoba najważniejszą może świadczyć taka o to sytuacja:
https://www.youtube.com/watch?v=Sh8N8gL2HdI
I to w zasadzie by było na tyle, bo Lakers w tym sezonie są bez szans na PO - niestety Kobe nic już nie wyczaruje. A Cavs składowo po prostu miażdżą Lakers i nie ma sensu pisać nic więcej. Wg mnie jednak są profesjonalistami i nie będą grac na zwolnienie Blatta, no ale zobaczymy w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Millwaukee Bucks - New York Knicks under 198,5 1,925 95:79 jednak trzeba było walić grubo. Ta linia to była ogromna promocja :/
Tylko dlatego, że jest to w pewnym sensie pokazowy mecz nie gram tego bardzo grubo bo linia z kosmosu dla mnie. Ok wraca Melo ale co to da ?? Bo imo dużo więcej jakości kontuzjowany Melo przeciwko solidnej obronie Bucks to nie będzie dawało wiele. Knicks bez pomysłu, tragedia w ofensywie. W defensywie nie ma aż takiej tragedii, chociaż za różowo to nie jest. Bucks przede wszystkim też bardzo przeciętnie w ofensywie. Dośc powiedzieć że notują już 10 meczów underowych pod rząd w tym 7 meczów bez zdobyczy 100pkt+. A grali przeciwko wielu słabym defensywom. Dość powiedzieć że nie tak dawno w MSG oba zespoły skończyły z wynikiem 177 punktów.
Wszystie statystyki mówią, że powinien być gruby under na tej linii, jednak są dwa minusy, które cutują mi stawkę. Melo, który pewnie spróbuje dać coś w ofensywie ale w defensywie pewnie będzie dawać bardzo mało, i do tego mecz pokazowy w Londynie i pewnie fajnie by było rzucić sporo punktów. Mimo to te ekipy tak cieniują w ofensywie, do tego Bucks naprawdę solidnie broni i nie spodziewam się tutaj aż tak sporej ilości punktów. Bo chcieć a móc to zupełnie dwie inne rzeczy. Poza tym obie ekipy będą bardzo chciały wygrać taki mecz a to raczej powinno zacieśnić obronę.
NBA 2014/2015 39:33:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder -&gt; over 202.5 pkt | @1.43 | Bet365 ✅
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers -&gt; over 199.5 pkt | @1.57 | Bet365 ✅
AKO -&gt; @2.25 ✅✅✅

Dziś w nocy zaledwie dwa spotkania. Pograłem dwa overy na jednym kuponie. Specjalnie wybrałem ofertę bezpieczniejszą, niż &quot;domyślne&quot; overy wystawione przez &quot;całorocznego&quot;. W pierwszym spotkaniu zmierzą się ekipy, które świetnie potrafią radzić sobie w ofensywie. Po jednej stronie Harden, Beverley, czy Ariza, a więc zawodnicy, którzy lubią rzucać dużo za 3 punkty, a po drugiej Durant i Westbrook. Ta para wystarczy do tego, by zrobić wynik. Do tego dochodzi Waiters, który z meczu na mecz czuje się coraz lepiej.
Drugie spotkanie opisał po krótce TheJet. Ja wybrałem linię 199.5 punktów. 50 pkt na kwartę starczy, by ten over wszedł. LeBron i Kobe na pewno zadbają o to, by fani zgromadzeni w Staples Center się nie nudzili. Myślę, że będzie to overowe spotkanie i liczę na to, że obie drużyny spokojnie zrobią 200 punktów. Raz, że Cavs po tym, co ostatnio prezentują, przyda się zwycięstwo i na pewno będą do niego dążyć. A dwa, że &quot;Lalki&quot; potrafią przekraczać granicę 100 punktów ze znacznie silniejszymi rywalami niż koszykarze z Ohio. Gram te dwa zdarzenia na jednym kuponie w dublu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
M 676

mmichael83

Użytkownik
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder

1 połowa OKC -1 bwin ⛔⛔⛔

1,91


Arcypiekne spotkanie dzisiaj w Houston, pojedynek wielkich snajperów Harden-Durant,westbrook mimo ze ostatnio padł rekordowy under 69:66, to dzisiaj licze na ostre strzelanie i ciekawy mecz,mam nadzieje ze także na dogrywke i nawet pokusze sie za drobne pograć. Houston grają B2B,bo wizycie w Orlando wracaja do domu,wczoraj zagrali hmm no wlasnie, jak ocenic druzyne ktora miala skutecznosc 50% ,87% FT i no troche gorszy za 3 bo tylko 34% i rzuciła 113 pkt ? jak przegrała to znaczy ze zagrali za słabo,liderzy pograli po 36,37 min co mało nie jest i walka była do samego konca o wynik,mam nadzieje ze odczuja chociaz troche to spotkanie i beda powoli wchodzic w mecz,czesto tak bywa,ze druzyna grajaca B2B potrzebuje wiecej czasu zeby sie rozkrecic, albo w 1 polowie wiecej graja zmiennicy niz zawsze- to jest właśnie argument ktory sklonił mnie do typowania tego wyniku w 1 połowie, ogolnie uwazam ze Durant i spolka zainkasuja zwyciestwo,sa wypoczeci,maja noz na gardle bo ich pozycja jest daleka od Play off,a juz polowa sezonu,wiec na pewno nie beda sie oszczedzac kiedy nie graja dzien po dniu.

Stawka 7/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom