>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks
Carter - Williams over 16,5 @ 1,85 Unibet ! ???? to się narzucał :] ⛔
Mecz niedługo!
Philadelphia to zdecydowanie jeszcze do niedawna najgorszy zespół w NBA, ale ostatnio to Knicks wysunęli się na prowadzenie w tym niechlubnym wyścigu. Dzisiaj 76ers zagrają z Bucks i na zwycięstwo w meczu nie mają raczej szans, ale jeśli mogą na kogoś liczyć to będzie to Carter-Williams. Młody rozgrywający tej ekipy to postać, która zapowiada się na bardzo ciekawego zawodnika. Dość dobry przegląd pola i sporo rzutów powinno dzisiaj zagwarantować niezłą zdobycz punktową. Bucks to statystycznie dobra obrona, ale Knight, czyli matchup Michaela jest słabym defensorem i Williams musi wykorzystać ten fakt. Stawiam tak jego over.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans
▶ Typ: New Orleans Pelicans -4.5 @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365
Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans
▶ Typ: New Orleans Pelicans -4.5 (1 Połowa) @ 3.65 ✅ ✅ ✅
Buk: Unibet

Witam wszystkich, przed nami piękna nocka bo aż 13 spotkań nas czeka w NBA. Jako pierwsze wybrałem mecz pomiędzy Charlotte Hornets a New Orleans Pelicans, idę tutaj w stronę Gości, którzy ostatnio przeplatają zwycięstwo porażką i tak już od 10 meczów. Dziś wypada wg tej przeplatanej serii zwycięstwo bo ostatnio porażka (zart z tym, że sugeruje się tym jak układają się mecze). Ale mimo to uważam, że Pelikany dadzą rade wygrać to spotkanie 5 punktami i wydaję mi się, że mecz od początku będzie na ich korzyć się układał, stąd też mój typ na 5 punktowe zwycięstwo do przerwy. Charlotte ostatnio 2 zwycięstwa na wyjazdach w Bostonie i Orlando, ale za to wcześniej seria 5 porażek pod rząd, z tego 3 zanotowali przed własną publicznością. Zaufam dziś Davisowi i spółce...
Polecam :!:

Cleveland Cavaliers - Houston Rockets
▶ Typ: Cleveland Cavaliers @ 3.20 ⛔
Buk: Bet365
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets
▶ Typ: Cleveland Cavaliers -3.5 @ 4.40 ⛔
Buk: William Hill
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets
▶ Typ: Cleveland Cavaliers -2.5 (1 Połowa) @ 3.35 ⛔
Buk: Bet365

W tym meczu idę czystko przeczuciem w stronę Cavs, mimo osłabień w składzie uważam, że mogą u siebie wygrać z grającym bardzo przeciętnie ostatnio Houston. Wejdzie będzie pięknie, nie wejdzie nie będę żałował... Nie takie rzeczy w NBA się dzieją ????
Polecam :!:

Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies
▶ Typ: Over 196.5 @ 1.92 ⛔
Buk: Unibet

W meczu Atlanta Hawks z Memphis Grizzlies postanowiłem pograć Over 196.5 punktów, dlatego ponieważ obie drużyny w wyśmienitej formie ostatnimi dniami rzucają sporo więc wypada podtrzymać to co dobrze idzie i przynosi efekty w postaci zwycięstw. Memphis na ostatnie 7 meczów ba wyjazdach tylko raz nie przekroczyli dzisiejszej linii o 1 punkt, w meczu z Cavs polegli 105-91. Liczę tutaj na bardzo dobre widowisko i dużą ilość punktów, myślałem nad dodatkowym typem na większą sumę punktów, ale odpuszczam ostatecznie, za dużo meczów dziś jest i coś na pewno się wybierze jeszcze.
Polecam :!:

Denver Nuggets- Orlando Magic
▶ Typ: Over 200.5 @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365
Denver Nuggets - Orlando Magic
▶ Typ: Over 100.5 (1 Połowa) @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365

Kolejnym spotkaniem jakie wybrałem na dzisiejszą noc jest mecz pomiędzy Denver Nuggets a Orlando Magic. Uderzam tutaj w overa 200.5 ponieważ wydaje mi się linia 200 w meczu Denver trochę niska jak na możliwości tej drużyny. Orlando po 3 porażkach u siebie jadą do Denver wydaję się podtrzymać tę niechlubną serie, ale kto wie. Gospodarze sami są w stanie wrzucić rywalowi nawet te 110-115 punktów, a Orlando na pewno też coś od siebie dołożą.
Polecam :!:

Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
▶ Typ: Under 205.5 @ 3.80 ⛔
Buk: Unibet

W tym spotkaniu wszystko wskazuję na wysoką ilość punktów, bardzo wysoka linia bo aż 216.5 punktów. Ja natomiast uderzam w najniższego z możliwych Underów, mianowicie na Unibecie mamy próg 205.5 i ja go biorę, lubię obstawiać takie typy gdzie linia wysoka a często się zdarza, że spotkanie wcale nie przebiega jak przewidują buki, lecz całkiem inaczej i linia overa nie zostaje pokryta, w tym sezonie NBA miało już miejsce kilka takich sytuacji. Dziś czuję, że może być podobnie, Phoenix pewnie wrzucą ponad setkę, ale mogą zatrzymać Minnesote na granicy 90-95 punktów. Ja tam ryzykuję.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mfl 439

mfl

Użytkownik
Atlanta - Memphis @ 2.60

William Hill

Typ na czuja. Spotkanie dwóch równych ekip to trzeba powiedzieć na początek. Memphis 3 miejsce na zachodzie 73.5 % zwycięstw, Atlanta 76.6 , 1 miejsce na wschodzie. Dużo nie rozkminiam, bo nie ma czasu. Ostatnie spotkania 4 spotkania między nimi na korzyść Memphis, przewaga psychologiczna Miśków. Myślę, że warto. Późno piszę , ale lepsze to niż nic. Może komuś się przyda chociaż na livie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hardaway Jr over 14 @ 1.77 by Marathon
I od razu z tego samego meczu. Udało mi się złapać 13 po kursie 1.77, ale i tak to co jest teraz jest ok. Hardaway bez J.R. i Melo będzie go-to-guy&#39;em i nie ma opcji żeby nie oddał z 15 rzutów w tym meczu... chyba, że genialny coach Fisher mu zabroni ????
I ta sama argumentacja co wyżej - ostatnie dwa mecze 35.5 minuty na mecz / 14.5 PPG, 13.5 FGA per mecz, 4 FTA per mecz.
Hardaway Jr over 13 @ 1.76 by Marathon ⛔
Wczoraj Hardaway 3/10 z gry i oczywiście under.
Dzisiaj chętnie zagram jeszcze raz. MSG + Harden jako obrońca przeciwko Timow. Lekko bardzo.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Portland-Miami Heat
typ: under 197 pkt w meczu
@1.90 ✅
Bet365


Uwazam, ze linie handicapowe na to spotkanie zostaly wystawione bardzo dobrze, dlatego nie zdecydowalem sie na celowanie z zwyciestwo ktorejkolwiek z tych druzyn, natomiast mysle, ze warto przyjrzec sie liniom wystawionym na liczbe punktow w calym meczu. Wyniki Miami po odejsciu Jamesa nie powalaja. To oczywiste. Heat w tym sezonie zdobywa srednio znacznie ponizej sto punktow na mecz, a jednoczesnie nie traca jakos wyjatkowo duzo punktow, bo tez srednio ponizej 100. Patrzac na ich kilkanascie ostatnich pojedynkow w wiekszosci przewazaja te underowe mecze. Portland to swietny zespol. Na czele ze znakomitym Lillardem zdobywaja srednio sporo punktow, ale tez co waznie sa mocni w defensywie. Niewiadomy jest wystep Mathhewsa w tym meczu, ktory jest waznym ogniwem w ofensywie gospodarzy. Mam nadzieje, ze ofensywa Portland, a przede wszystkim Lillard rzucajacy niekiedy 40 pkt na mecz w najblizszym meczu troche zwolni tempo, bo o to sie najbardziej obawiam, jednak sam typ wydaje mi sie sensowny.

Toronto-Charlotte Hornets
typ: over 199.5 pkt w meczu
@1.90 ⛔ // 2 pkt zabraklo. Szkoda
Bet365


W tym spotkaniu tak jak w przypadku pierwszym kursy nie zachecsja mnie do grania handicapow na zwyciestwo, ale linia ilosci punktow w meczu mi sie podoba i w odroznieniu od 1 typu ja tutaj widze overek z kilku powodow. Przede wszystkim Toronto. Wiadomo, ze sa oni druzyna mocno nastawiana ofensywnie a w meczach z ich udzialem zazwyczaj pada sporo punktow. Rzucaja bardzo duzo punktow, a przy tym traca na prawde duzo jak na 2 miejsce w konferencji wschodniej, poniewaz praktycznie 100 punktow na mecz. Jesli chodzi o Hornets to w tym aspekcie sa znacznie slabsi od rywali, ale patrzac na wyniki mozna wyraznie stwierdzic, ze rzucanie nawet 100 czy 110 punktow w meczu nie stanowi dla nich najwiekszego problemu. Ich forma ostatnio jest znacznie lepsza od formy sprzed kilkunastu meczow kiedy przegrywali znacznie wiecej spotkan, dlatego mam nadzieje, ze postawia skie Toronto i nie bedzie to jednostronne widowisko.*
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
NY Knicks - Houston Rockets

James Harden

over 24,5 pkt bwin ✅ 25

1,85


Wydaje Mi się że Bwin daje kolejny prezent, w postaci zaniżonej lini. Houston graja B2B, gdzie wczoraj po wyrownanym przez 3 kwarty spotkaniu ograli Cleveland, brodacz natomiast nie był zbytnio przemeczony spotkaniem,zagral cale 33 minuty zdobył 21 pkt ,8 zbiorek i miał 7 asyst, słaba skutecznosc bo tylko 33% FG, 0-4 3pkt, 7/7 FT.
W tak dziurawa obrone bedzie dzisiaj wchodził jak nóż w masło, ogolnie ostatnio nie rzuca duzej ilosci pkt wiec moze dzisiaj bedzie mial okazje sam troche poszarzowac, wystarczy ze skutecznosc bedzie na normalnym poziomie ok 43-44% i spokojnie over pokryje. Możliwe ze zagra Melo, zreszta co to za roznica, tam sie robia takie jaja w nowym yorku ze juz nie wiadomo co tam kombinuja

stawka 6/10
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Moje propozycje na dziś:

Toronto - Charlotte
Typ: 1st half under 101
@ 1.90
Betsafe

Wydaje mi się że w tym meczu może być ciężko o przebicie ogólnej linii którą wystawili bukmacherzy czyli około 200pkt głównie przez Charlotte. Grają drugi mecz podrząd a przeciwko nim wypoczęte i podrażnione ostatnimi wynikami Toronto. Spodziewam się gang bangu i pewnego winu Raptors, ale jakoś najbardziej spodobał mi się underowy typ na pierwszą połowę. Myślę że Hornets będą mieli problemy z punktowaniem. Za tym typem przemawia również to że w ostatnich pięciu meczach w których grało Charlotte, nie było żadnego overa 100pkt.

NY Knicks - Houston
Typ: Knicks +14
@ 1.62
Betsafe

Wczoraj spodziewałem się szybciej +15 knicks niż -15 wizards. Dziś czuje to samo, obie drużyny grały zeszłej nocy ale więcej siły na pewno straciły rakiety które zagrały 3 wyrównane kwarty ( NIESPODZIEWANIE) z Cleveland. Tak jak w przypadku Chicago-Utah wczoraj, gdzie zagrałem +10,5 Utah, spodziewam się dziś mordęgi Houston. Możecie mnie uznać za świra, wiadomo Knicks nie ma argumentów żeby wygrać ten mecz, ale wyczuwam tu niespodziankę, pora się obudzić. Anyway +14 wydaje się bezpieczne.

Powodzenia ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Jonas Valanciunas over 14 pkt | @1.90 | Betsson ⛔
O 1.30 czasu polskiego Toronto Raptors podejmą we własnej hali zespół, który należy do Michaela Jordana, a więc Charlotte Hornets. Wczorajsza noc była naprawdę udana. Byłaby bardzo, ale Dwight&#39;owi zabrakło 2 punktów do pełni szczęścia. Dziś wybieram innego centra. Wybór padł na 22-letniego litewskiego koszykarza, który tak naprawdę wciąż raczkuje na parkietach NBA, ale w tym sezonie robi to z niezłym skutkiem. Jego drużyna gra dobrze i pomimo braku DeRozana, który prawdopodobnie wróci na dniach radzi sobie całkiem dobrze. Główna to zasługa Kyle&#39;a Lowry&#39;ego, ale nie zapominajmy, że młody Litwin także w każdym z meczów dokłada swoją cegiełkę. Po stronie rywali nie zagra ciągle kontuzjowanyBig Al, więc szansa na over punktowy Litwina wzrosła. Jonas notuje średnio 12.5 pkt na mecz. Do tego dokłada (także jest to średnia) 8.6 zbiórek, więc wynik nie jest zły, a przecież ten zawodnik urodzony w 1992 roku wciąż się uczy gry przeciwko najlepszym koszykarzom świata. Koszykarze kanadyjskiej drużyny wracają do gry po 3 dniach odpoczynku. Ostatni mecz im nie wyszedł, gdyż przegrał w Phoenix z tamtejszymi Słońcami, ale osobiście dla Valanciunasa był to niezły występ. 9/14 z gry i 21 punktów to całkiem dobry wynik. W nocy poprzeczka zawieszona będzie powyżej jego średniej punktowej, ale wierzę w to, że Litwin rzuci te 15 punktów wymagane do tego, by ten over mówiąc w slangu bukmacherskim &quot;wszedł&quot;. Na rotoworld.com, jeśli kogoś to interesuje w dziale z kontuzjami widnieją po stronie Hornets Stephenson, Jefferson, Hairston, Zeller, a także Pargo. Po stronie gospodarzy tylko wspomniany wracający już do zdrowia po kontuzji pachwiny DeMar DeRozan. Jestem dobrej myśli, co do tego typu i myślę, że jak Lowry się spiszę i będzie dobrze podawać w pomalowane, to Jonas zrobi swoje.
NY Knicks - Houston Rockets: Rockets -13.5 | @2.05 | Bet365 ✅
Przeważnie gram handicapy dodatnie w stronę underdogów. Dziś robię wyjątek, gdyż tankujący Knicks z najgorszym bilansem w lidze grają tak słabo, że taka strzelba jak Harden, czy też zawodnicy dobrze czujący się w okolicach pomalowanego lub w nim, a więc Howard czy Smith mogą to spokojnie wykorzystać. Nie jest to typ, w który wchodzę all-in, żeby potem nie mieć podstaw do tego, by usunąć post i zniknąć z forum, jak to ktoś zrobił nie po raz pierwszy. ???? Po prostu uważam, że Rakiety mimo b2b są w stanie ograć koszykarzy z Nowego Jorku czternastoma oczkami. Knicks pod nieobecność Melo nawet specjalnie nie przeciwstawiają się swoim przeciwnikom. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gości. Pytanie tylko, jaką różnicą? Tego dowiemy się w nocy. Złapałem to handi po fajnym kursie, więc ostrożnie, ale w to wchodzę.
 
P 8

puchalke

Użytkownik
planuje puscic cos takiego dzis:
toronto -4.5
rockets -4.5
heats +16
po ako 2.03 grubiej to zagrać, co sądzicie?
mi sie wydaje to bardzo prawodpodobne, toronto i houston spokojnie powinni kulnac przeciwników z handi 8-10, a w meczu miami portland nie powinno byc pogromu ze strony portland.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Houston over 102.5 @1.83 ✅:cool:
bet365
Knicks rozbici , Houston przy ewentualnej wysokiej przewadze mają szeroką kadre to nawet Kostasem , Brewerem i Jetem Terrym nastukają punktów . Harden potrzebuje meczu na przełamanie bo ostatnio cieniuje strasznie .
Houston będzie nakręcać tempo po pudłach NYK które oczywiście będą hurtowo się pojawiać i ganiać po szybkie punkty Hardenem , Brewerem czy Joshem Smithem
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
friendly 421

friendly

Użytkownik
Wybaczcie, że nie na temat. Ale ważna sprawa, nie moge znaleźć normalnego stereama toronto charlotte, ma coś ktos?
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/01/2015 01:30 CET
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers over 191.5
1.95 (Pinnacle)
5/10
Brooklyn w ostatnich dwóch meczach miał straszne słabe dni w rzutach za trzy typu 1/20 i dopiero pod koniec spotkań coś tam powpadało. Drużyna ma wielu dobrych shooterów - Jack, JJ, Karasev, Bogdanovic, Teletovic czy Alan Anderson. Dzisiaj powinni się w końcu obudzić i rzucać na lepszych procentach ze słabymi 76ers. Po ostatnich underach i słabej postawie w ofensywie liczę dzisiaj na lepszy rzutowo dzień.
10/01/2015 04:30 CET
Los Angeles Lakers (-3) - Orlando Magic
1.98 (Pinnacle)
5/10
Lakersi są po najgorszym spotkaniu w sezonie. Zostali ośmieszeni w derbowym meczu przez Clippers, a Kobe Bryant zagrał jedno z najgorszych spotkań w karierze, które zakończył z 4 oczkami. Dzisiaj zagrają z jedną najsłabszych ekip NBA - Orlando Magic. Lakers mają słaby bilans, ale nie tankują i dzisiaj będą mocno zmotywowani, aby zmazać plamę. Szczególnie Kobe, który na pewno będzie mocno pobudzony.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Derrick Rose over 17.5 pkt | @1.85 | Únibet ✅
O 2.00 naszego czasu w Verizon Center Czarodzieje podejmą popularne Byki z Chicago. Kolejny raz w tym sezonie zaufam MVP sezonu 2010/11, a więc D-Rose&#39;owi. Derrick lubi grać przeciwko Wizards i nie chodzi mi o jeden jedyny mecz z tego sezonu, który miał miejsce w tej samej hali, w której jutro oba zespoły wyjdą na parkiet. Wall to perełka amerykańskiej koszykówki, a Rose lubi grać przeciwko takim zawodnikom. Jeśli już wspomniałem o poprzednim meczu obu drużyn, to warto wspomnieć, że Rose rzucił 25 punktów. Było to trochę ponad dwa tygodnie temu. Dziś liczę na powtórkę. Linia wystawiona przez bukmachera, którego nazwy poprawnie tutaj nie napiszemy to 17.5 pkt. Myślę, że lider (o ile tak można nazwać rozgrywającego Byków, Butler by się obraził) zespołu z Wietrznego Miasta będzie w tym meczu nastawiony na to, by pokazać swojemu koledze z przeciwnej strony parkietu, że ten musi się jeszcze wiele nauczyć. Ostatni mecz Rose&#39;owi przeciwko Nutkom nie wyszedł, bo 7 punktów zdobytych na skuteczności 3/15 chluby nie przynosi. Jednak cofnę się jeszcze mecz wcześniej, gdzie Chicago Bulls grali z Rakietami. Tam Derrick rzucił 19 punktów i pomimo naprawdę przeciętnej skuteczności (6/17 z gry) był na tyle aktywny, że zanotował 6/6 z osobistych. Dziś liczę także na to. Linia nie jest jakoś super wymagająca. Oczywiście jest adekwatna do średniej punktowej Rose&#39;a w obecnym sezonie, ale uważam, że ten zawodnik po prostu lubi mecze z Wizards i w nadchodzącą noc mnie nie zawiedzie i rzuci over.

Gordon Hayward over 18 pkt | @1.85 | Únibet ✅
Utah Jazz wybierają się do Oklahomy, by podjąć rękawice w starciu z Thunder. Nie będzie to łatwe, ale po pokonaniu Byków w ich własnej hali na pewno będą zmotywowani. W tym meczu nie gram overu jednego z dwójki Durant/Westbrook. Pewniejszy wydaje mi się over Gordona Haywarda - niskiego skrzydłowego Nutek. Obie drużyny w tym sezonie mierzyły się dotychczas dwukrotnie. Statystyki Haywarda z obu meczów to 13 oraz 24 pkt. Patrząc w jego statystyki zauważyłem, że ten 24-letni koszykarz mobilizuje się na spotkania z markowymi drużynami takimi jak San Antonio Spurs, Oklahoma City Thunder, LA Clippers czy Lakers. W ostatnich meczach nie może jednak przekroczyć granicy 50% skuteczności z gry. Swoją przeciętną skuteczność nadrabia osobistymi. Liczę na to, że mecz z OKC wyzwoli nim dodatkowy zastrzyk energii, a także koncentracji, co spowoduje, że chłopak się w końcu przełamie i zrobi 50%, co ułatwiłoby mu zdobycie więcej niż 18 punktów. Minął już ponad tydzień od kiedy Hayward zrobił 9/16 z gry. Poprzednie mecze, jeśli chodzi o jego trafione rzuty, a ich liczbę wyglądały tak: 6/14 ze wspomnianymi Bulls, 6/17 z Pacers, 4/13 z T&#39;wolves, a także 6/14 z Hawks. Nie wiem jak będzie przebiegał mecz, czy Jazz pokuszą się o niespodziankę lub czy w ogóle nawiążą walkę z Thunder. Wiem jednak, że Gordon będzie szukał punktów właśnie poprzez liczbę oddanych rzutów w kierunku kosza przeciwnika. Średnio oddaje ich niecałe 14 na mecz. Czas w końcu zrobić 50% z gry, bo jest to utalentowany zawodnik, ale gra strasznie nierówno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
voxar 195

voxar

Użytkownik
VS

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Zapraszam na nocne spotkanie do Kalifornii na Oracle Arena gdzie podopieczni Steve&#39;a Kerr&#39;a podejmą u siebie drużynę David&#39;a Blatt&#39;a - Cleveland Cavaliers.
Gospodarze są oczywiście faworytami tego spotkania. Są liderem w tabeli w Konferencji Zachodniej. Ostatnie 30 meczy GSW to aż 25 wygranych.
Suma zdobytych punktów w tych meczach to 3297, co daje średnią na mecz 109.9, co daje over.
Goście radzą sobie średnio. Plasują się oni bowiem na piątej pozycji Konferencji Wschodniej. Z ostatnich 30 meczy zwycięsko wyszli z lekko ponad połowy - 16. Cleveland nie zdobył dużo punktów w tych spotkaniach - suma to 3012, co daje średnią 100,4 punktów. Jednak grają teraz z liderem i to On jest tutaj faworytem, więc wyczuwam tutaj over.
@Typ Golden State Warriors zdobędzie +109 pkt
@Kurs 1.79
✅✅✅
Gratuluję GSW. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Wiadomo już czy zagra Randolph w Miśkach? Jeśli zagra to gram ich solidnie.
Pelicans - Memphis -1.5 kurs: 2.2 Ónibet
Trochę drobniej: Pelicans - Memphis -7.5 kurs: 3.85 Pelikany zasłużenie .
Dodatkowo dwa duble. Główny za grubiej to:
Oklahoma City Thunder- Utah Jazz +13.5
SA Spurs- Pheonix Suns +12.5

Ako: 2.15


Nie będe sie rozwodził. Od suchych statsystyk, którymi oczywiście się zawsze podpieram, kieruje sie wyczuciem, które jest akurat w NBA niezbędne. Od dwóch miesięcy około mam bardzo dobre wyniki ale nigdy nie potrafiłem specjalnie tych analiz przelać na &quot;papier&quot; i napisać tutaj. Utah i PHX to nie ogórki aby dzisiaj był blow. Polecam.
Drugi trochę spokojniejszy to :
Detroit Pistons- Atlanta Hawks +4.5
GS Warriors(-7.5) - Cleveland Cavs

Ako. 1.99 Dubelki na luzie siadły.

Detroit i Atlanta grają bardzo fajny dla oka basket i skuteczny przede wszystkim. Szczególnie Pistonsi ale dzisiaj już Hawks troszke ich poustawia. Warriors bioe z handi chociaż rzadko daję minusowe i to stosunkowo tak duże. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Nikola Vucevic over 17,5 pkt @1,90 Marathonbet ⛔ 14
Magic przybywają dzisiaj do Staples Center, by zmierzyć się z Lakers. Teoretycznie, powinno być to dosyć wyrównane spotkanie, w którym raczej ciężko wskazać faworyta. Ja po raz kolejny zaufam centrowi gości z Orlando. Nikola, obok Tobiasa Harrisa to liderzy drużyny Magic. Jednak Harris ostatnio jakby trochę słabiej punktował. Moim zdaniem to właśnie Vucevic będzie kluczową postacią ofensywy Orlando w tym meczu. Rzuca na dosyć dobrej skuteczności, powinien oddać przynajmniej te 15 rzutów. Generalnie, Lakers bronią słabo, pod koszem też u nich straszna bieda. Nikola powinien spokojnie wykorzystywać te ich słabości i nawrzucać sporo punktów. Polecam !!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
GSW over 109.5 pkt ✅:cool:
1.83
bet365
1 sztabka złota
Co tu dużo mówić , Cleveland śmieszna drużynka bez Lebrona . Ostatnio w Oakland GSW rozbili kolejno :
Indiana 117-102
OKC 117-92
Toronto 126-105
Philadelphia 126-86
GSW nie będą się bawić , narzucą tempo od początku wykorzystując brak rim protectora + Curry powozi leszcza defensywnego Kyrie i tyle .
Cleveland bez Lebrona próbują grać wolniej ale w Oracle arena to Warriors dyktują warunki .
Jak 2nd unit gości będzie na parkiecie to rezerwowi GSW powinni siać zniszczenie , Lee wrócił , Bogut wrócił - Warriors 100% mocy obecnie .
Gospodarze dominowali samą ofensywą nie takie drużyny jak Cavs
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dzisiaj przede wszystkim warto przyatakować Thunder. I nie mówię tutaj oczywiście o niziutkim kursie 1,1, a warto pokusić się o jakieś handicapy i overy drużynowe. Oklahoma obecnie doświadcza dwumeczowej serii porażek, co po powrocie KD i RW po kontuzjach zwyczajnie się nie zdarza (wyjątki - porażka z Pelicans i Blazers pod rząd).
OKC, po wygranej nad Wizards 107:102, udali spędzili dwa mecze poza domem, gdzie otrzymali blowout. Dzisiaj grają przeciwko stosunkowo słabej drużynie. Ostatnio wygrali w Chicago, jednak traktuję to jako przypadek. Trzeba przyznać, że Bulls wyglądali żenująco słabo, słabiutka - 33% skuteczność, gdzie w szczególności zawiódł Rose (3/15 + 3 straty). Mimo, że to wcale nie był pojedynek b2b dla Bulls - dało się odczuć zmęczenie po ciężkich bojach z Celtics i Rockets, które przełożyło się nie tylko na słabą dyspozycję fizyczną, a także mentalną, gdyż wyraźnie podeszli &quot;luźniej&quot; do rywali z Salt Lake City.
Jak już wspomniałem - OKC w trakcie dwumeczowej serii porażek. O ile porażka z GSW nie jest, jako takim, zaskoczeniem (gdyż Warriors to obecnie potęga i pretendent do Mistrza), tak już ta z rozbitymi Kings... jest zwykłym wstydem. W meczu z GSW zanotowali skuteczność 30% (!!!), z Kings - 32%, do czego dołożyli jeszcze, o Boże, 24 straty (!!!). O ile po meczu z Warriors Durant, mniej więcej, się ogarnął (poprawa z 3/16 na 8/20), tak Westbrook zanotował kolejne żenujące spotkanie z Kings (5/21 i 3/19). Wypisuje te statystyki i wypisuję... do czego zmierzam? Nie chcę mi się wierzyć, że Thunder zanotują kolejne beznadziejne spotkanie z rzędu, tym bardziej, że wracają do domu, zwycięstw potrzeba na gwałt, gdyż ponownie zeszli poniżej 50% i grają przeciwko relatywnie słabym Jazz. Co więcej - OKC mają spore możliwości ofensywne, a drużyna ze stanu Utah broni słabo, jest to 4. drużyna od końca z najgorszym ratingiem defensywnym na 100 posiadań. Nie wiem co jest w stanie przeszkodzić niepowodzeniom typu. Chyba jedynie kolejna ospałość i marazm zawodników gospodarzy - nie wierzę w to jednak, gdyż trzeba zrehabilitować się po słabych występach, własna publiczność nie pozwoli na kompromitację. Durant i Westbrook to tacy kozacy, że nie zdarzają im się serie słabych spotkań, dlatego dzisiaj liczę na odkucie.
OKC -11,5 @ 1,9 (Bet365) ⛔
OKC o104,5 @ 1,83 (Bet365) ⛔
Druga kwarta zadecydowała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Brooklyn-Philadelphia
typ: 1, handicap -10.5
@1.90
Bet365

Brooklyn celuje w play offy. Ostatnie 3 mecze to porazki, dlatego podraznieni wyjda i mam nadzieje, ze konkretnie pokonaja rywala. Wystep Williamsa stoi pod duzym znakiem zapytania co na pewno bedzie oslabieniem Netsow, ale na ich rywala nie potrzeba duzo. Philadelpia to bardzo slaby zespol przegrywajacy mecz za meczem i najwiekszym zagrozeniem dla nich sa oni sami. Brooklyn nie gra koncertowo jak to wypadaloby na tak bogaty klub, ale ostatnio zlapali lepsza forme, pozniej tak jak mowilem odniesli 3 porazki, ale uwazam, ze wplynie to na nich pozytywnie i beda chcieli skarcic rywala.
Bucks-Minnesota
typ: 1, handicap -8.5
@1.90
Bet365

Podobny mecz do mojej poprzedniej propozycji. Buksi to przyzwity zespol, ktory gra bardzo regularnie tzn ze slabiej nototwanymi druzynami idzie im bardzo dobrze, natomiast z najlepszymi gorzej, a w kontekscie tego spotkania brzmi to pozytywnie, poniewaz jak wiadoko Minnesota to bardzo beznadzieny zespol, ktory nie wygral od 13 spotkan, a i tym razem nie zapowiada sie na przelamanie. Mam nadzieje, ze Bucksi nie zawioda i zagraja na swoim poziomie, bo z cala pewnoscia umiejetnosci oraz wszystkie inne aspekty sa po ich stronie. Oba te 2 typy ( ten i poprzedni) typowo &quot;januszowe&quot;, ale wydaje mi sie, ze szukanie tutaj niepodzianki jest bez sensu.
Golden State-Cleveland
typ: 1, handicap -12
@1.90
Bet365

James wciaz kontuzjowany, dlatego ja nie widze wiekszych szans po stronie Cleveland. Niezla forma punktowa Kevina Love jest bardzo optymistyczna dla fanow Cleveland, ale to raczej nie wystarczy na swietnych w tym sezonie Golden State, ktorzy przymierzaja sie do zwyciestwa w swojej konferencji i oczywiscie walki o mistrzostwo NBA. Warriors nie jest zespolem, ktorym czesto zdarzaja sie wpadki, a bedac w swojej opyymalnej dyspozycji i grajac z zespolami sporo nizej notowanymi lub znajdujacych sie w kryzysie tak jak Cleveland czesto koncza ze spora przewaga punktowa. Do tego wszystkiego dochodzi atut wlasnego boiska, na ktorym GSW spisuje sie swietnie, bo nir przegrali tam od 13 meczow. Licze na to, ze Golden nie zlekcewazy slabo dysponowanego rywala i pewnie wygra to starcie

EDIT: Zach dzisiaj ma zagrac dlatego ja ide w storne &quot;misiow&quot; i dodaje jeszcze typ na ich zwyciestwo, ale juz bez analizy, bo nie mam specjalnie czasu.
NO Pelicans-Memphis
typ: 2
@2.05
Bet365
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Memphis Grizzlies - NO Pelicans
Anthony Davis
over 22,5 pkt bwin 20 pkt ⛔⛔⛔ 2 szybkie faule i dlugo odpoczywal
1,85


o godzinie 2:00 czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, do Nowego Orleanu przyjezdzają...powiedzmy szczerze podraznione miski,ostatnie 9 spotkan to 4-5, szału nie ma, generalnie cos sie zacielo w maszynce,albo po prostu ten okres pokazuje jak wazna postacia jest Zack Randolph które może dzisiaj zagra (questionable)....przejdzmy do rzeczy.....mój typ kieruje w przyszlego MVP , uwazam ze linia jest zanizona mimo iz graja przeciwko dobrej defensywie. Anthony jak zlapie wiatr w zagle to wiele pilek bedzie do niego granych, typ glownie dlatego ze brakuje tutaj PF z memphis o ktorym wyzej wspomnialem, nawet jesli Randolph zagra, to watpie by po kontuzji plecow byl mocno eksploatowany, po drugie musi zlapac rytm,a mlodzian jest bardzo blyskotliwy i taka gra moze wymuszac duzo rzutów wolnych a tutaj czuje sie mocny. Mecz bedzie moim zdaniem na styku wiec zapewne dostanie min 38 min,co powinno wystarczyc do zdobycia 23 pkt
stawka 5/10

Utah Jazz- OKLAHOMA CITY THUNDER
Kevin Durant
over 27,5 pkt bwin ✅✅✅ 32 pkt
1,85


Drugie kilka groszy zainwestuje w MVP zeszlego sezonu, argumentów nie mam za wiele ale wydaje mi się ze sa one przekonywujace:
-OKC sa po 2 porazkach w tym jednym blamazu
-Kevin po powrocie coraz czesciej bierze gre na siebie tak jak to bylo w przeszlosci, po prostu pewnosc siebie wraca
-u Siebie notuje o wiele lepsze staty niz na wyjezdzie
ze strony UTAH raczej nikt nie bedzie na sile go powstrzymywal,bo po co,albo trafi albo nie...ja mysli ze jednak trafi ;)

Chicago Bulls- Washington Wizards
Marcin Gortat
over 10,5 pkt bwin ✅✅✅ 21 pkt

1,90

Ostatni Swój typ kieruję w naszego rodaka, Polish Hummer wskoczył na 6sta pozycję w głosowaniu do meczu gwiazd, na pewno to motywuje do dzialania, bo mozna powiedziec ze jest blisko,a zarazem tak daleko bo strata glosow do kolejnego jest duza, ale mniejsza z tym . Do stolicy przyjezdzaja Byki którzy maja serie 8:2 w ostatnich 10 spotkaniach, ale ostatnie spotkanie z Utah Jazz to była jakas kpina, to spotkanie moze wskazywac jakis maly dolek, bo przeciez to nie sa maszyny a ludzie,a czarodzieje juz raz przegrali w grudniu 91:99 z bykami i na pewno chca sie zrewanzowac wiec spotkanie bedzie wyrownane i mam nadzieje z emocjami do ostatniej sekunndy gdzie polak odda ostatni celny rzut,oczywiscie zwycieski.... nie przekonuje mnie NOAH ktory stanie naprzeciw Marcina,takze Gibson nie powinien zbytnio przeszkadzac w zdobywaniu pkt, na obwodzie Butler i Rose beda grac agresywnie co zmusi Jasia Walla do zagrywania czesciej do polaka. Oczywiscie Marcin w domu rzuca wiecej tak samo jak cala druzyna gra o niebo lepiej w domu jak i na wyjezdzie. Ostatni mecz z grudnia Gortat zakonczyl z 33% skutecznoscia, ale zrobił 14 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom