>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik


Amar&#39;e Stoudemire - powyżej 10.5 punktów @1.833 - maraton


14 pkt.✅

Zacznę od kontuzji, bo to od nich bardzo dużo zależy.
-&gt; Tyson Chandler (illness) has been dowgraded to &#39;doubtful&#39; vs. the Heat on Thursday.
-&gt; Kenyon Martin (illness) is questionable to play vs. the visiting Heat on Thursday.
-&gt; Andrea Bargnani was also sick during Wednesday&#39;s practice and he&#39;s questionable to play vs. the Heat on Thursday.

W rotacji z wysokich graczy zostaje Stoudemire i Aldrich (nawet nie wącha parkietu). Stat na parkiecie spędza średnio 19 minut, ale jeżeli powyższe kontuzje się potwierdzą to musi zagrać 30+ minut. To nie są wszystkie urazy w Knicks: Prigioni i MWP cały czas out, Beno Udrih (knee) is doubtful to play on Thursday after an MRI revealed inflammation in his left tibiofibular joint.

Jak Miami broni i zbiera na tablicy to już było wiele razy wałkowane i większość wie, że tragicznie ;) Amare średnio na mecz zdobywa 8.9 punktów, przeciwko Miami ma średnią 18.5 ale na to nie ma nawet co patrzeć, ponieważ Stoudemire to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Według mnie warto pograć już teraz nie czekając na info o kontuzjach, ponieważ nawet jeżeli Chandler, Martin i Bargnani będą gotowi to gry to Stoudemire dostanie swoje minuty (15-20) i będzie w stanie pokryć tą niską linię. Ostatni mecz vs Detroit 24 minuty (trójka kontuzjowanych grała). Dużo punktów może zdobyć po zbiórkach ofensywnych i dobitkach. Według mnie warto i ja pograłem soczyście. Wszystkie info o kontuzjach z rotoworld.com




Raymond Felton powyżej 10.5 punktów @1.85 - milenium


13 pkt.✅


Drugi typ też trochę pod kontuzje. Wyżej pisałem, że Beno Udrih jest doubtful, a Prigioni out, więc Felton może liczyć na dodatkowe minuty. Dodatkowo kusi bardzo niska linia. Raymond w pierwszym meczu po kontuzji zdobył 12 punktów i spędził 30 minut na parkiecie. Linia wystawiona na równi z jego PPG. Natomiast w meczach z Miami zdobywa średnio 12.2 punktów. No i zawsze jest ta dodatkowa motywacja i spinka na Heat. Tutaj nic więcej nie piszę ponieważ typ znalazłem tylko w milenium i pewnie mało osób ma tam konta (ziemniak już zamknięty). Można grać online 24/7 więc kto ma konto niech się częstuje. W przypadku Stoudemire i Feltona głównie liczę na nieobecność kolegów, ale nawet z nimi na parkiecie linie są niskie i jak najbardziej do łyknięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
brick 208

brick

Użytkownik
LeBron James over 27.5 pkt @ 1.83 Bet365 ✅✅ (32pkt.)
Dzisiaj zdecydowałem się grać over punktowy w stronę LeBrona, ponieważ w składzie Heat zabraknie Mario Chalmersa oraz Shane Battiera, a Wade jest game-time. Z pewnością Wade zagra, ale uważam, że to nie przeszkodzi pokryciu overa Lebronowi. James notuję średnią punktów w tym sezonie na poziomie 25.5 pkt, dzisiaj zagrają przeciwko Knicks, którzy zdecydowanie wolą grę ofensywną niż defensywną. Knicks lubią rzucać dużo punktów.
Na 100 posiadań w meczu rzucają średnio 101.6 pkt.
Na 100 posiadań drużyny przeciwnika w meczu Knicks tracą aż 105.1 pkt

Miami jest drugą pod względem ilości zdobywanych punktów na 100 posiadań w całej lidze.
Mianowicie na 100 posiadań rzucają aż 109.7
Jak już mówiłem nie zagrają dzisiaj dwaj zawodnicy pierwszej piątki, Chalmers który notuje w tym sezonie 9.3 pkt na mecz oraz Battier, który jest bardziej zadaniowcem, pracuje ciężko w obronie i rozciąga obronę rywali trójkami. Dzisiaj zabraknie tych dwóch zawodników, więc według mnie LeBron będzie musiał wziąć się za rozgrywanie i zastąpić nieobecnego Chalmersa, co może znacząco przełożyć się na ilość zdobytych punktów przez Jamesa.
W ostatnich 10 meczach LBJ przekroczył rzucał odpowiednio: 32, 30, 15, 26, 26, 33, 19, 38, 18 i 24 pkt, a więc przekroczył wystawioną linię 4 razy, a 2 razy brakowało mu jednego celnego rzutu z gry! Uważam, że dzisiejszej nocy LeBron udowodni, że jest w stanie poprowadzić drużynę do zwycięstwa oraz że po raz kolejny chcę zostać MVP całego sezonu zasadniczego!
Chris Bosh over 16.5 pkt @ 1.83 Bet365 ⛔⛔ 6pkt (3/10 z gry)
Moim drugim typem na dziś jest również over na zawodnika Miami, tym razem jest to silny skrzydłowy Heat. Swój typ motywuje tym, że nie będzie Battiera, więc z pewnością Chris pogra długo, myślę że 35-40 minut. Drugim argumentem jest bardzo dobra forma Bosha ostatnimi czasy, można powiedzieć że w końcu dorównuje poziomem do wielkiej dwójki - Wade, LBJ. Średnia punktów zdobywanych przez Bosha w tym sezonie to 15.9 pkt, a w ostatnich 10 spotkaniach rzucał odpowiednio: 12, 8, 20, 19, 17, 37, 18, 23, 11 i 25. Wyznaczoną linię przekraczał aż 7 razy w ostatnich 10 meczach! Bosh lubi zdobywać punkty i oddawać dużo rzutów, liczę, że ten over wejdzie na spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder : Ilość punktów + asyst
Ty Lawson powyżej 28.5 @ 1,75 Betsson✅ 30(16+14)
W tym sezonie Denver mierzyło się już z OKC dwukrotnie. W obydwu tych meczach Lawson był wiodąca postacią Nuggetsów pokrywają wystawioną przez Betsson linie. W listopadowym pojedynku przegranym przez Denver 2 punktami Ty zdołał zdobyć 29 pkt, a także zanotował 8 asyst. W drugim pojedynku obu ekip, również zakończony porażka Denver , Lawson rzucił 17pkt i zaliczył 13 asyst.
W ostatnich 5 meczach Ty Lawson pokrył linie czterokrotnie zdobywając odpowiednio 32(19+13),32(20+12),30(18+12)26(15+11)33(26+7)
Bet365 wystawił też linie na same asysty, myślę że też warte to rozważenia
Lawson over 9,5 asyst @2,00 Bet 365✅ (14asyst)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Za kilkanaście godzin znów noc przepełniona emocjami na parkietach NBA. Ode mnie póki co taka propozycja bo linia raczej pójdzie w dół:

Indiana Pacers - Washington Wizards
under 186,5 pkt ✅✅ izi game ;)
1,96
Marathonbet

Dla mnie jedna z lepszych opcji. Zapewne kilka solidnych argumentów przemawia za underem w tym meczu. Najpierw kilka cyferek obrazujących to, z czym możemy mieć do czynienia na parkiecie Indiany. Pacers to najlepsza defensywa ligi pozwalająca rzucać rywalom średnio 88,5 PKT/G. Grają bez zbytniego forsowania tempa bo są dopiero 24 drużyną ligi pod tym względem. Jeśli chodzi o ofensywę to nie dość, że gospodarze nigdy nie byli w tym elemencie gry potentatami to ostatnio mają problem z przekroczeniem 40% skuteczności z gry. Jestem świadomy tego, że Indiana lubi sobie trochę pofolgować w obronie szczególnie w pierwszych 2Q, ale uważam, że dzisiaj będzie to wyglądać solidnie,a to dlatego, że 2 dni temu zostali za swój przestój w obronie skarceni porażką w Atlancie. Teraz chwilkę o gościach, którzy chyba sami nie rozumieją faktu, że są tak chimeryczną drużyną. Porażki u siebie, zwycięstwa na wyjeździe to dla nich chleb powszedni, ale dzisiaj głupie błędy i brak skuteczności szybko zostaną dobitnie zweryfikowane przez miejscowych. Czarodzieje to taki typowy średniak ligi. Mniej więcej środek stawki, jeśli chodzi o ofensywę i defensywę, Dopiero 21 miejsce pod względem tempa gry. Nie jestem zwolennikiem suchych statystyk, ale w tym przypadku dobitnie pokazują, że ten mecz nie będzie zapamiętany ze względu na kosmiczny wynik. Wychodzę z założenia, że wszystko zależeć będzie od Indiany i tego, na co pozwolą gościom, a że w ataku nie wygląda to najlepiej, więc powinni wziąć sprawy w swoje ręce poprzez swoją najsilniejszą broń, jaką jest szczelna obrona. W ich ostatnim meczu pod koniec listopada padł wynik 93-73 dla Indiany.
Reszta później po obserwacjach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Jazz - Cavs [email protected] Unibet
W Cavs ma dzisiaj zagrać Deng, do tego Jack mozliwe ze dzisiaj rowniez dolączy do zespolu, wiec bez oslabień.
Jazz jest to strasznie chimeryczny zespoł. Potrafia przegrać z LAL, a potem ograć Oklahome. Jednak jest to zespol podobny do Bobcats, jezeli sa uznawani za faworytow na pewno nie warto ich grac.
Cavs po trade dali jasny znak. Walczymy o PO. Skład mają niezly, a ze sa na wschodzie bo na prawde maja szanse na PO.
Utah notuje serie 4 wygranych u siebie z rzędu, natomiast Cavs 5 porazek z rzedu na wyjazdach. Tylko wazne zauwazyc z kim Cavs grali na wyjeździe, a z kim Utah u siebie. Poza OKC to zadnego powaznego zespolu. Uwazam, ze dzisiaj zakoncza sie serie po obu stronach i Cavs wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Wyżej cenie Cavs, personalnie również lepiej wygląda Cavs tym bardziej z Dengiem.
Licze na łatwą kasę :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bruniak 0

bruniak

Użytkownik
Cavs z Dengiem powinni grać lepiej i zaliczać więcej wygranych, ale dzisiaj Luol zalicza debiut i pewnie wyjdzie z ławki. Może warto poczekać z 1-2 mecze aż się chłop trochę wkomponuje w nowy zespół. Myślałem nad tym typem ale ostatecznie wolę spróbować win Orlando po 3.73 w Pinnacle. Sacto dawało już w tym sezonie ładnie zarobić. Drużyna tankuje i najwyraźniej dobrze się bawi - lubią pokonać faworyta u siebie (Houston, Miami, Portland, Dallas) by potem przegrać z outsiderem (Jazz, 76ers). Orlando jest cienkie jak barszcz i stawianie na nich jest wbrew logice, ale czy aby na pewno?
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks
Brandon Knight over 17 pkt. @1.90 marathon ⛔
Milwaukee w tym sezonie są jedną z gorszych jeśli nie najgorszą drużyną w NBA. Nie są poukładani pod żadnym względem, w ilości średniej zdobywanych punktów - ostatnie miejsce, w tabeli defensywnej zajmują odległą 23 pozycję. Jednak ktoś te punkty musi zdobywać, a pierwsza opcją w ataku i zarazem liderem Bucks jest właśnie Brandon. Przy dość dawnych kontuzjach Hensona i Pachulii, status day-to-day na ten moment ma Ersan Ilyasowa, więc Knight z pewnością przejmie część punktów zdobywanych przez Turka. W drużynie Chicago na przeciwko Knighta stanie Hinrich, więc w tym aspekcie nie widzę problemów dla zawodnika Bucks. Brandon w ostatnich pięciu meczach rzucał: 18,37,8,25,18. Linii nie przekroczył jedynie w spotkaniu z Utah, ale grał na tragicznej skuteczności 25%. W tym sezonie teamy Bulls i Milwaukee spotkały się dwukrotnie, w których Brandon zdobywał 19 i 11 punktów, w tym drugim grał jedynie 29 minut, a jego skuteczność była słaba, bo tylko 33%. Liczę, że Knight zapunktuje tak jak w poprzednich meczach i linia pęknie ze spokojem ;)
Dodatkowo typ już wyżej wymieniany, ale bez analizy, bo czas nie pozwala:
Utah Jazz - Cleveland Cavaliers @2.34 marathon ✅
e: Typ na Jrue usuwam skoro jest info, że nie gra ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Cavs z Dengiem powinni grać lepiej i zaliczać więcej wygranych, ale dzisiaj Luol zalicza debiut i pewnie wyjdzie z ławki. Może warto poczekać z 1-2 mecze aż się chłop trochę wkomponuje w nowy zespół. Myślałem nad tym typem ale ostatecznie wolę spróbować win Orlando po 3.73 w Pinnacle. Sacto dawało już w tym sezonie ładnie zarobić. Drużyna tankuje i najwyraźniej dobrze się bawi - lubią pokonać faworyta u siebie (Houston, Miami, Portland, Dallas) by potem przegrać z outsiderem (Jazz, 76ers). Orlando jest cienkie jak barszcz i stawianie na nich jest wbrew logice, ale czy aby na pewno?
o czym ty w ogóle mówisz człowieku. Sacto tankuje? Dobre sobie. 90% to bardzo młodzi i utalentowani gracze, a ty mówisz, że tankują. Im już talentu nie trzeba więcej, tylko odpowiednio poukładać zespół, wybrać trzon, obudować młodych liderów doświadczonymi koszykarzami i tyle.
Gwarantuję, że oni już w tym sezonie by chcieli do play-offów się dostać, ale osioł na ławce, głupi GM i wygląda to tak jak wygląda. Wyniki są takie jakie są, bo to po prostu drużyna nieobliczalna, z wielkim potencjałem w ofensywie i jak siedzi to mogą pokonać każdego. Jak nie, to przegrają z każdym, bo pojęcia defensywy poznać tam im nie dano. Pozbyto się ostatnich grajków mających pojęcie o obronie w wymianach z Raptors i Wolves.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2,5K

mati89

Forum VIP
co do typu na Jrue:
Jrue Holiday is out indefinitely with a stress fracture in his right tibia.
nie ma Andersona, nie ma Holidaya, a linia na Gordona cały czas fajna, over 16 pkt po 1,9 ????

dziwi mnie wzrost kursów na Pacers. Linia spadła z -10 na -9 zaraz po informacji że Stephenson dziś gra. Z nim będzie dużo łatwiej coś tu ugrać Indianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Z jednej strony Sacramento w tym sezonie gdy było faworytem, pokrywało spread w 0-10 gier. Pouczająca statystyka dla tych co stawiają na Kings. Z drugiej strony nie zagra Vucevic w Orlando i z tego powodu nie widzę żadnego value na Orlando ML. Pewnie Sacramento wygra, ale czy 3 czy 15 punktami? Ja im nie ufam.
No bet. Lepiej poszukać czegoś lepszego. Już lepiej wygląda Celtics +11pkt. z GSW
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
co do typu na Jrue:

nie ma Andersona, nie ma Holidaya, a linia na Gordona cały czas fajna, over 16 pkt po 1,9 ????
✅✅
Gordon i Evans do grania, tylko tego drugiego nigdzie nie widzę. Ciekawe też czy Gordon się nie połamie :cool: Co do analizy majsti&#39;ego na Knighta to można się przyczepić do kilku rzeczy. Wysoka linia (zawyżona o 2 pkt.), Bulls mimo wszystko dobrze bronią, koleś jest nieprzewidywalny i te &quot;jedynie 29 minut&quot; gdzie to jest jego średni czas spędzany na parkiecie.
Czas jest głównie zaniżony przez pierwsze spotkania w sezonie, gdzie racja, rzadko grał powyżej 30 minut. Ostatnio jest trochę inaczej w poprzednich 10 meczach tylko raz grał poniżej - 28 minut, reszta sporo powyżej.
no racja ostatnio gra 30+. Ale ja i tak nie zaufałbym mu, może gdyby grali z jakaś ofensywną drużyną.
Za mną od rana chodzi typ na over 11.5 Andray Blatche w maratonie. Analiza ta co przy każdym meczu Miami. Ale nie jestem pewien ile minut może dostać, dlatego odpuszczam i gram over Gordona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majsti 240

majsti

Użytkownik
i te &quot;jedynie 29 minut&quot; gdzie to jest jego średni czas spędzany na parkiecie.
Czas jest głównie zaniżony przez pierwsze spotkania w sezonie, gdzie racja, rzadko grał powyżej 30 minut. Ostatnio jest trochę inaczej w poprzednich 10 meczach tylko raz grał poniżej - 28 minut, reszta sporo powyżej.
 
blum 70

blum

Użytkownik
MEM-PHO
typ: 1
kurs: 1.73
Betgun ✅
Miśki ostatnio bardzo pechowo przegrały ze Spurs, po niesamowitej końcówce. Myślę, że teraz będą się chciały za wszelką cenę zrehabilitować. Z kolei w Suns pojawiło się znaczące osłabienie - kontuzję odniósł Eric Bledsoe. W ostatnim spotkaniu tych 2 drużyn, na parkiecie w Phoenix wygrali goście 91-99. Na mój nos, Grizzlies wygrają ten mecz.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Dziś czeka nas kolejna emocjonująca noc na parkietach NBA. Aby zrównoważyć ogrom typów na zawodnikow, które sam zresztą lubię, wybrałem jeden mecz, który warto pograć moim zdaniem.

Washington Wizards-Indiana Pacers
Wizards +9.5pkt

Drużyna ze stolicy nabiera rozpędu. Potencjał mają naprawdę spory. Nasz jedynak na parkietach NBA ostatnie mecze on road miał naprawdę niezłe.
Ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się 20pkt blowoutem na Waszyngtończykach. Ja uważam jednak, że taka sytuacja w dzisiejszym meczu się nie powtórzy i Wizards nawiążą walkę z Pacers. W przytoczonym przeze mnie pojedynku nie grali Beal i Nene co było sporym osłabieniem. Z moich obserwacji wynika, że z drużynami usposobionymi ofensywnie trudniej się gra Czarodziejom. Indiana swoje problemy ma. Obrona bez zarzutu, najlepsza w stawce, ale już w ataku zdarzają im się naprawdę spore przestoje. Oglądając ich mecz z Cleveland przecierałem oczy ze zdumienia, że potrafili stracić dużą przewagę i doprowadzić do nerwowej końcówki. Paul George na razie nie zachwyca i tytuł MVP się oddala, choć w playoffach zaszaleje pewnie i poprowadzi Indianę do finału konf.wschodniej gdzie niestety zapewne przegrają z Miami.
Ostatnia porażka z Atlantą mogła nieco podrażnić zawodników Indiany. Ja jednak widzę spore value po stronie Wizards. Meczu nie wygrają, ale liczę na close game.
Liczyłem, że nie zagra Stephenson. Na rotoworld jest jednak informacja, że jest gotowy do gry. Mimo to za niewygórowaną kwotę warto pograć coś w kierunku Wizards
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Washington Wizards-Indiana Pacers
Wizards +9.5pkt
Jedyne z czym mogę się zgodzić to fakt, że Indiana ostatnio ma przestoje w ataku i problemy ze skutecznością o czym sam wspomniałem wyżej. Reszta to po prostu grube niedociągnięcia z Twojej strony nie wiem czym spowodowane, ale być może chęcią podkoloryzowania swojego typu.
Ja nie widzę żadnego rozpędu nabieranego przez ekipę ze stolicy jak to napisałeś. Cały czas grają w kratkę przeplatając fatalne mecze z tymi lepszymi. Z Twoich obserwacji wynika, że Czarodziejom gra się lepiej z drużynami usposobionymi ofensywnie? Ciekawe, ja takiej tendencji nie widzę bo porażki z Minnesotą, Denver Dallas (2-krotnie), GSW, Philadelphią, Atlantą (można ją niejako pod to podpiąć) nie wspominając już o OKC i Miami bo one są półkę wyżej na to nie wskazują, więc nie wiem skąd u Ciebie ten wniosek.
Taa bo Ty już wiesz, że Indiana zapewne nie da rady Miami w finale konferencji. ????
Najpierw niech do takiego finału dojdzie, później można mówic o szansach danego zespołu na wygranie Wschodu. Na ten moment to jest wróżenie z fusów, a mówienie o &quot;zapewne&quot; porażce Pacers to już jakieś żarty. Close game z Indianą on road... wolne kolejne żarty. Jeśli Indiana dzisiaj od początku zacznie bronić to będzie blow i żaden Nene tu nie pomoże.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Utah Jazz-Cleveland Cavaliers @Utah Jazz 1,83 Marathonbet 102-113


Niezły kursik i jeszcze ludzie podbijają Jazz.Ogólnie ostatnio odszedłem od typowych betów w NBA bo Betfair daje więcej możliwości ale tutaj mogę spokojnie kupić na BF Jazz i nie patrzeć na przebieg meczu.Utah ostatnio w niezłej dyspozycji a bądźmy szczerzy po takim starcie na zachodzie nastąpił szybki game over i grają tylko dla kibiców.Choć przynajmniej coś grają,Thunder pokonani najlepszy mecz Hayward i dobre statystyki lidera Jazz przeciwko Cavs.Cztery zwycięstwa z rzędu u siebie w dość dobrym stylu,Mecze bezpośrednie przeciwko Cleveland u siebie też pokazują że dziś będzie dość ciężko Cavs coś ugrać(bilans 27-7) no i piach jaki grają goście na wyjazdach.Ogólnie nie widzę tutaj innego scenariusza niż zwycięstwo Jazz.Polecam

edit:Mały brak informacji,a raczej przeoczenie więc jak ktoś wpadł to sorry.Podziękowania dla karmola za PW bo o soczystą zieleń na BF mogłoby być ciężko
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Karmol fajnie, że moim wpisem skłoniłem Cie do dyskusji. Dobrze mieć spojrzenie na mecz z kilku stron. Nie obraź się jednak, ale w swoim wpisie napisałem, coś zgoła odmiennego, że Wizards gra kiepsko z ofensywnymi teamami. Spójrz jeszcze raz.
Druga sprawa czy nie przesadzasz z tą reakcją na temat mojej opinii co do finału wschodu? Żartować lubie, ale to co napisałem to nie tylko moje zdanie jak może wyglądać przebieg play offs. Żartem mógłbyś nazwać jakbym typował finał wschodu Toronto Raptors-Brooklyn Nets.
Pozdrawiam:)
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Ode mnie tyle:
Dallas @1.83 williamhill 90-107 ✅
Ekipa z Texasu gości dziś w Nowym Orleanie, gdzie za wesoło nie jest. Nie ma Andersona, połamał się Holiday, do tego klub szuka już wymiany dla Gordona, co może być zapowiedzią tankowania (no bo dlaczego nie, skoro do PO się raczej nie załapią, a draft cholernie mocny). Mavs skład mają jaki mają, ale z Dirkiem zawsze jest walka o najwyższe cele, takie mecze muszą goście wygrywać, jeśli chcą się do postseason załapać.

Cavs (-4.5) @3.00 bet365 102-113 ✅
Sam się dziwię, że to gram. Cavs cieniują, Cavs z 2-15 na wyjazdach, z kolei Jazz po efektownej wygranej z OKC. No ale spójrzmy inaczej. Wrócił Kyrie, prawdopodobnie wróci Jack, do tego debiut Denga, powinno być lepiej. Po stronie Jazzmanów nie ma się co czarować, oni chcą mieć wysoki pick, trwa przebudowa, a jednak według mnie się panowie troszkę z tymi zwycięstwami zapędzili (na Wschodzie to byłyby prawie PO...)
Czas na jakąś serię porażek :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Druga sprawa czy nie przesadzasz z tą reakcją na temat mojej opinii co do finału wschodu? Żartować lubie, ale to co napisałem to nie tylko moje zdanie jak może wyglądać przebieg play offs. Żartem mógłbyś nazwać jakbym typował finał wschodu Toronto Raptors-Brooklyn Nets.
Pozdrawiam
To teraz Ty chyba nie zrozumiałeś co ja napisałem... Mianowicie, nazwałem żartem Twoje zdanie o tym, że Indiana &quot;zapewne&quot; finał przegra... Zabrzmiało to tak, jakbyś z góry zakładał, że Heat się z nimi rozprawi. Dla mnie to jest żartem, a nie to, że taki będzie finał bo pewnie będzie, ale na ten temat napisałem tylko tyle, żeby poczekać bo najpierw oba zespoły do tego finału muszą najpierw dojść.
I przyznaję się, do tego, że nieuważnie przeczytałem to zdanie o Wash (z kim sobie radzą lepiej, a z kim gorzej) co nie zmienia faktu, że wciąż nie widzę takiej tendencji bo drugą połowę meczów Czarodzieje przegrały z ekipami nie błyszczącymi w ofensywie ????
Przenieście to do rozmów na tematy NBA bo tu jest miejsce na analizy lub usuńcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Indiana Pacers - Washington Wizards : Ilość punktów + asyst
John Wall poniżej 28.5 @ 1.85 Betsson ✅ 13pkt+3ast
Dzisiaj w nocy spotkają się zespoły Indiany Pacers i Washingtonu Wizards.
Zapowiada się underowy mecz, ale my weźmy pod lupę indywidualne popisy rozgrywającego Wizardsów Johna Walla. Betsson zaproponował nam linie 28,5 na sumę punktów i asyst. W ostatnich 5 meczach Wall ani razu nie pokrył tej linii zdobywając odpowiednio 26(20+6),25(17+8) 24(14+10) 17(11+6) 27(22+5).W jedynym meczu pomiędzy tymi drużynami, rozegranym pod koniec listopada, John grając 35 minut zdobył tylko 8 punktów i zanotował 9 asyst.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom