>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Przyjrzałem się tym kursom na marathonbecie i rzeczywiście niektóre godne uwagi.
Na Salmonsa już linia 8pkt, więc chyba wszyscy poszli w maroona ślady ???? . Do rzeczy...
Z mojej perspektywy fajnie wygląda w tym buku over Wade&quot;a. Miami dziś bez Lebrona, więc naturalnie pierwszą strzelbą powinien byc Wade i pociągnąc swoją ekipę, jak na lidera wypada. Co ciekawe dalej wisi linia na Lebrona, więc chyba za bardzo ten buk nie aktualizuje danych... ale to lepiej dla Nas ????
Dodam tylko, że Wade często przekraczał 20 pkt, gdy Żary grały w pełnym składzie, więc tym bardziej wydaję mi się, że dziś dwie dyszki pękną spokojnie. Podsumowując:
Wade over 20.5, 1.90 ✅ jednak weszło ????
Marathonbet

Powodzenia!
E: Sorry... Kierowałem się tym co pisali poprzednik/porzednicy. Tak czy siak bet ma duże szanse powodzenia jak dla mnie, lecz oczywiście trzeba się 2 razy zastanowic.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
LeBron James (knee) is expected to play on Friday vs. the Bulls.
As expected. It appears safe to get LeBron into all lineups despite a knee contusion sustained on Wednesday, although LeBron said he&#39;d have to go through more treatment to know &quot;for sure&quot; if he&#39;d play. Erik Spoelstra expects him to play, and so do we.
Karmol nie wprowadzamy ludzi w błąd.Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Rzeczywiście ciekawe zakłady na overy punktowe zawodników ma ten marathonbet. Mi osobiście spodobał się typ na over punktowy Charliego Villanuevy.
C.Villanueva. Total Points over (7.5)
1.90 @ marathonbet⛔⛔
Trzeba przyznać, że linia troche śmieszna patrząc na ostatnią formę Villanuevy. Ostatnio grał cały czas ponad 20 minut (oczywiście za wyjątkiem ostatniego meczu gdzie go wyrzucili po 11 minutach za faul), rzuca też sporo i co najważniejsze w ostatnich meczach ma dobrze nastawioną strzelbę za 3 punkty.
Przeciwko Sacramento : 3/5 3PT
Przeciwko Milwaukee : 4/8 FG w tym 3/7 3PT
Przeciwko Miami : 7/10 FG w tym 4/5 3PT
Przeciwko Atlancie : 5/12 w tym 4/9 3 PT
Przeciwko Washington : 8/13 w tym 3/6 3 PT
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Ja na dziś głównie wybrałem dwa typy.

Boston Celtics - Indiana Pacers 1 kurs 1.77 (William Hill) ✅ 94-75

Boston u siebie prezentuje dobrą koszykówkę. Rondo, Pierce czy też Garnett zaczynają grać coraz lepiej. Celtowie jak dla mnie to ekipa, z którą zawsze trzeba się liczyć, nigdy nie można ich lekceważyć. U siebie naprawdę potrafią zagrać bardzo dobrze, co już nie raz udowodnili. Indiana posiada niby dobry, zgrany zespół. Potwierdzają to swoją formą, ale myślę, że kiedy dojdzie do ich pojedynków z drużynami, które będa walczyć o mistrzostwo to na pewno nie będzie to wyglądało już tak pięknie. Boston 4 porażki pod rząd. Dziś u siebie jest doskonały moment na to, aby się przełamać i wrócić na właściwy tor.

Josh Smith over 16.5 pkt kurs 1.90 (Marathonbet) ✅ 20 pkt

Smith rzuca średnio około 17 pkt. Dziś Harford ma problemy ze zdrowiem i nie wiadomo czy zagra na swoje 100%, o ile w ogóle zagra. Harford można powiedzieć że jest liderem ekipy Hawks i rzuca średnio 16 pkt. Smith będzie dziś musiał rzucać dużo pkt i sądzę, że będzie miał do tego wiele okazji. W ostatnim spotkaniu rzucił 23 pkt. Dzisiaj powinien zagrać dość długo i mam nadzieję, że over pokryje. Spotkanie zapowiada się na naprawdę wyrównane i trudno wytypować zwycięzcę.

Do tego być może dorzucę jakiś over Kobiego oraz Duranta, ale to za drobniaki. Dziś czekam tylko i wyłącznie na wojne w LA, ale co do tego spotkania nie mam żadnych typów, po cichu stawiam na Clippers ;)

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Brawo panowie ???? mase fajnych typów podajecie na dobrej skuteczności .Tak trzymać
Lamar Odom over 3.5 @1.90
✅
Marahonbet
Oni dalej swoje , nie będę się rozpisywał i powtarzał to samo co pisałem wczoraj . Z tak niskiej linii trzeba skorzystać . Wczoraj trafił 4z6 rzutów i zdobył 9 pkt .
Knicks 1.46✅
Knicks -5.5 @1.85✅
Marathonbet
Magic są słabi , szczególnie bez Davisa . Nadrabiają walką i takie olewające ekipy jak Miami mogą zaskoczyć u siebie ale nie Knicks . Byki pokazały ostatnio jak można ograć Orlando praktycznie cały czas stosując jedną akcję w ataku z podaniem między wysokimi . Knicks podbudowani wysoką wygraną ze Spurs , teraz nie mogą sobie pozwolić na przegraną z tak słabym rywalem .
Wrócił Amare i fakt że obrona w jego wykonaniu jest słaba , ale daje on niesamowite możliwości w ataku . Orlando opiera całą grę na Afflalo , Redicku i Nelsonie .
Redick jak mu siedzi rzut to jest przydatny , jednak często mu nie siedzi jak w ostatnich meczach (2-10 , 2-12 , 3-12) i wtedy on więcej szkodzi drużynie niż pomaga przez swoje braki w obronie .
Orlando nie bardzo ma kim bronić Melo , Afflalo jest dobrym obrońcą ale jest za niski i słabszy fizycznie . Nie zdziwię się jak coach Orlando wyśle na Melo McRobertsa tak jak na Lebrona ostatnio , Anthony go wtedy zmasakruje .
Orlando nie broni dobrze w transition defense , wszystkie braki obrony pokazali ostatni Bulls , Knicks są jeszcze lepsi w szybkim ataku . Przy braku Davisa Magic są bardzo przewidywalni , nie grożą praktycznie akcjami podkoszowymi bo Vucevic to bardziej na dobitkach i dograniach na pusty kosz punktuje niż sam jest w stanie wykreować sobie rzut .
Knicks są zdecydowanie lepsi , brakuję tylko Feltona co jest co prawda osłabieniem ale nie grając przeciwko Orlando , Pablo Prigioni ostatnio wyglądał vs Spurs jak Argentyński John Stockton a więc jestem spokojny ;)
Houston @1.51✅
Houston over 107.5 @1.90✅
Marathonbet
Cavs są beznadziejni , Irving co prawda szarpie ile może ale sam tego nie udźwignie . Brak Varejao i pod koszem bieda , a Houston bez problemu punktuje ekipy które nie mają ,,inside presence&#39;&#39; . Zeller nie daje rady w obronie a Rockets ostatnio coraz chętniej grają przez Omera Asika i liczę na sporo łatwych pkt z jego strony .
Cavs 24 obrona ligi , Harden powinien dziś podziurawić obronę penetracjami bo tam nie ma gości którzy mogą bo postraszyć pod koszem . Rockets będa grali Harden/Lin na pick&amp;roll i wykończenie/odegranie do Asika pod kosz , najprostsza akcja koszykarska a patrząc na możliwości Cavs w obronie będą mieli z tym wielkie problemy .
Delfino , poprawił spacing ekipy z Houston co daję więcej miejsca na penetracje dla Hardena .
Argentyńczyk po powrocie do gry , w ostatnich 3 meczach dwa razy świetnie 8-10 (6-8 za 3pkt) oraz 8-11 (6-7 za 3pkt) .
Ważna sprawa to b2b dla obu ekip , Cavs wczoraj grali 8 osobową rotacją i 3 zawodników grało prawie 40 minut . W Houston zagrał każdy zawodnik a oprócz Hardena i Parsonsa nikt nie zagrał więcej niż 30 min .
Za komentarz do szerokości kadry Cavs powinno wystarczyć to że Luke Walton grał nawet 30 min przeciwko Nets :mrgreen: .
D.Cousins over 17.5 @1,90✅
Marathonbet
Ciągle powtarzam że ostatnio Cousins domaga się piłki i w końcu gra jak facet a nie rozkapryszone dziecko . Agresywny , dobra selekcja rzutów , wymusza wolne a co najważniejsze próbuje zdobywać punkty po akcjach z kolegami a nie jak wcześniej z izolacji .
Dużo dobrego ruchu Cousinsa bez piłki powoduję że gdy energicznie grający Thomas urywa się swojemu obrońcy bez problemu znajduję go pod koszem co oznacza w większości przypadków łatwe 2 pkt . Cousins jeden z większych talentów jeśli chodzi o ofensywną grę w całym NBA i taki Howard może brać korepetycję ???? jedyny mankament to iloraz inteligencji który jest na poziomie ludzi z krajów gdzie do dziś rozpala się ognień krzemieniem i kawałkiem patyka .
Nets b2b , Lopez wymęczony przez 44 minuty a że jest słabym obrońcą to Cousins powinien poszaleć . Wczoraj 31-20 i spodziewam się kolejnego dobrego występu środkowego Kings .
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Widze ze Moron podobnie jak ja mysli na temat dzisiejszych meczy co mnie tylko umocnilo w pewnosci typow. Nie bede powielal analiz do tych meczy dlatego krotko napisze na temat innych moich typów na dzis.


vs
????Boston Celtics u Atlanta Hawks
Totals
Typ: Mniej niż 188
Kurs 1,90✅
170 Punktów​


Do analizy wybralem ten mecz chociaz typow na dzisiejsza noc mam 6. Mecz Atlanty z Bostonem dzisiejszej nocy o godzinie 00.05. Przegladajac oferte odrazy rzucilo mi sie kilka typow miedzy innymi na under w tym meczu. Linia 188 punktow wydala mi sie przesadzona. Do rzeczy Boston gra na wyjezdzie gdzie ta linie przekraczal 6 razy na 16 meczy gdzie 2 krotnie byla dogrywka i rowniez 2krotnie bylo 189 punktów. Przeanalizujmy z kim przekarczali linie Miami w pierwszym meczu sezonu chyba nie dziwi, Bulls 196 punktow, Phila 189 punktow z OT, Rocket i Spurs 190, 191 Punktów, Kings 214 Punktów. To pokazuje ze drozyna jest underowa co chyba wie kazdy najwiecej punktow z Miami ponad 220 i z Sacramento nie dawno. Houston i Spurs nie potrafili rzucic dozo wiecej jak dzisiejsza linia a sa to mega ofensywne drozyny. W pozostalych meczach Padaly undery o mojej lini. Teraz Atlanta bilans u siebie 11-5. Under 188 w 5 meczach. Overow bylo dozo ale 2krotnie byly dogrywki, 192 Pkt z OKC, 208 Warriors, 203 Bobcats, Wizard 198, Denver 212, Cavaliers 224, Clipps 197, Houston 211 i nie dawno Indiana 209. To pokazuje ze dozo grali z drozynami nie koniecznie dobrymi w defensywie z tych meczy jedynie wysoki wynik dziwi w meczu z Indiana. Pozstale drozyny mocno Ofensywne. Na wyjazdach Hawks maja sporo underow o tej lini 8 na 15 meczy. W ostatnich meczach na wyjezdzie Hornets, Dtroit niskie wyniki Boston natomiast gralo u siebie 2 mecze niskie wyniki Sacramento wyjazd wysoko i kolejno na wyjezdzie 3 mecze nisko. To pokazuje tendencie do underow w ostatnich meczach.
Jesli chodzi o sklady to nie widze wiekszych problemow.
Natomiast tabela pokazuje mi ze Boston jest 8smy i musi odpierac ataki Phili ktora jest za nimi natomiast Alanata jest 3cia sila wschodu. To mowi wiele bo chyba Boston nie chce meczu w PO w pierwszej rundzie z Miami a jesli chca poprawic miejsce musza wygrywac przed nimi Milwaukee i Nets. Bucks spokojnie do dogonienia ale trzeba wygrywac. Zapewne chcieli by wejsc do PO co najmniej z 6stego miejsca bo Knicks to tez nie bedzie latwy rywal a pozostale drozyny na ten moment sa w ich zasiegu ( Atlanat, Chicago, Indiana)
H2H under w 9 na 10 meczy over byl raz przy czym bylo to 189 punktow. Mowi mi to wiele. Do tego 2krotnie under po dogrywce.
Podsumowujac licze na underowy wynik bo Boston gra underowo glownie z tego powodu ze maja slaby ofens to stawiaja na defens a Atlanta to drozyna raczej underowa ale gra tak jak przeciwnik pozwala stad te overy dlatego dzisiaj mysle ze Boston pod swoim koszem nie bedzie pozwalal na zbyt wiele. Na pewno Boston bedzie tracil na tablicach bo wyscoy Atlanty mocni natomiast moga i musza nadrabiac rozgrywajacym Rondo ktory musi kreowac czyste pozycje od tego bedzie zalezal wynik. Boston bardzo slabo rzuca za 3 ponad 5 trojek natomiast Atlanta calkiem dobrze prawie 9 glownie to zasluga wiekszej koncentracji na wysokich graczy ktorzy strasza pod koszem stad bierze sie doza ilosc zbiorek 40 do 38 na korzysc Atlanty. Powtorze ze jesli tylko Boston stanie do walki to wynik nie powinien byc wysoki. Natomiast hendi rowniez warty uwagi na Atlante ale ja jednak poluje na under.


Pozostale typy juz bez analiz​


????New York Knicks u Orlando Magic
Zakład na zwycięzcę (US)
Typ: New York Knicks
Kurs 1,40✅
114-106



????Milwaukee Bucks u Indiana Pacers
Totals
Typ: Mniej niż 192,5
Kurs 1,45✅
175 Punktów


????Houston Rockets u Cleveland Cavaliers
Spread
Typ: Houston Rockets -6
Kurs 1,90✅
112-104


????Golden State Warriors u Los Angeles Clippers
Totals
Typ: Więcej niż 195,5
KuRS 1,45✅
204 Punktów


????New York Knicks u Orlando Magic
Totals
Typ: Mniej niż 201,5
Kurs 1,45⛔
220 Punktów



Nie patrzec na bledy nie poprawiam bo nie mam czasu i nie chce mi sie z polskimi znakami wklepywac.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Później nie będzie czasu a i być może pozmieniają się linie.

Dallas Mavericks to win @ 1.40
Dallas Mavericks -6.0 @ 1.90


Myślę, że tam w Teksasie wystarczają się nacierpieli. Dallas spróbują uniknąć czwartej z rzędu porażki przed własną widownią i dziś mają duże szanse na to bowiem wyjątkowo dobrze gra się Mavs u siebie przeciwko Szerszeniom, którzy wygrali 18 z ostatnich 20 pojedynków w takim układzie. Mieli ciężki terminarz, w Oklahomie przegrali po 53 minutach walki, w Miami to samo, odwiedzali też hale w San Antonio, Memphis, zagrali też mecz z Denver. W każdym z powyższych spotkań byli gorsi i ostatnio Shawn Marion się mocno zezłościł używając przekleństw by określić ich własną grę, jednocześnie chcąc wstrząsnąć tym zespołem. Są też jasne strony, zwyciężyli w Waszyngtonie rzucając w końcu ponad 100 punktów, OJ Mayo wydaje się wracać do formy, 30 punktów w środę z Heat i cały czas w Dallas czekają na to, czy ich gwiazda Dirk Nowitzki będzie w stanie zdobywać punkty seriami. Goście to najgorsza drużyna Konferencji Zachodniej, z Anthony Davisem w składzie i wracającym do niego Ericiem Gordonem (choć Monty Williams wypowiedział się, że nie doczekamy się prędko jego 40 minutowego wystepu).

Mecz w American Airlines Center przeciwko Hornets wydaje się być idealną okazją do przełamania się. Mavs +10
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Brooklyn - Sacramento
Sacramento + 7 1.91
Brooklyn wczoraj gral na wyjezdzie i jest po 2 dogrywkach, maja 20h na odpoczynek.Ogladalem wczoraj mecz z Wizards i naprawde goscie mieli ogromne szczescie ze wygrali juz w 1 kwarcie dostawali 14 pkt i dystans przez caly mecz utrzymywal sie w okolicach 5 pkt dla gospodarzy.Dopiero w ostatniej kwarcie brooklyn 5 minut przed koncem zabral sie za gre i wyszli na prowadzenie niestety 3s przed koncem Wizards wyrownali. I tak naprawde drzalem o ta dogrywke poniewaz jak patrzylem na gre brooklyn to nie mial tam kto wziasc ciezaru na swoje barki wszystkie pkt byly zdobywane po dobitka nieraz raz nawet 2-3 dobitkach.Joe Johnson niby jest liderem ale tego nie widac, gra jeszcze jakos wyglada jak na boisku znajduje sie Lopez wtedy polowa pilek idzie do niego i on to ciagnie gdy schodzi odpalaja rzuty za 3 i 2/5 i wejdzie.Sacramento wczoraj pokazala ze chyba wkoncu przelamali sie ze zwyciestwami na wyjezdzie to juz ich druga wygrana z rzedu na obcym terenie i to nie byle gdzie bo w Toronto gdzie gospodarze graja bardzo dobrze.Wiec mysle ze dzisaj +7 na korzysc Kings jest bardzo dobra opcja, Brooklyn byc moze wyszarpac znowu zwyciestwo ale napewno nie tak wysoko.
Dodatkowo mozna rowniez zagrac Under 195.5 w tym meczu.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Carmelo Anthony under 39.5 pkt zbiorki asysty
Mysle ze Melo zagra dzis samolubnie i bedzie chcial rzucic jak najwiecej pkt z racji iz ostatnio mial tylko 23pkt i nie bedzie sie zbytnio dzielil pilka z partnerami.
James Harden over 27.5pkt
Harden regularnie przerzuca linie a z takim rywalem jak Cleveland powinnien nie miec zadnych problemow z rzucaniem, nawet jesli gralbym 35 minut to i tak powinnien smialoo 30pkt wrzucic przez ten czas
zastanawiam sie tez nad
Sas-Sixers Under 198 pkt
goscie rzucaja srednio 80-85 pkt na wyjezdzie ale z takim rywalem mysle ze 80pkt to jest max a nie sadze zeby Sas rzucilo ponad 115pkt
 
F 30

fafarafa

Użytkownik
Mi przy przeglądaniu dzisiejszej oferty przede wszystkim w oczy rzuca się:
GSW Warriors - LA Clippers
over 201 pkt @ 1.90 bet365
✅✅✅ Tak jak myślałem, Clippers odgryźli się za poprzednie porażki i wyraźnie wygrali. Linia pokryta, aczkolwiek tylko 204 punkty. Spodziewałem się więcej.
Linia 201 punktów wydaje mi się lekkim nieporozumieniem.
W dwóch dotychczasowych spotkaniach w tym sezonie ta linia była swobodnie przekraczana. W środę ekipy te spotkały się na parkiecie Warriors i rzuciły 209 pkt. 3 listopada 2012 w Los Angeles obie ekipy rzuciły 224. Oba mecze zakończyły się w regulaminowym czasie i tą linię swobodnie pokrywały.
Golden State wygrało oba spotkania i myślę, że tym razem Clippers będą bardzo chcieli się odegrać i wygrać to spotkanie wyraźnie stąd po raz kolejny nastawiam się na ostre strzelanie i ten over gram z pełnym przekonaniem.
Golden State i LA Clippers w tym sezonie rzucają średnio ponad 101 pkt na mecz więc wystarczy, że zagrają na swoim standardowym poziomie i ten zakład będzie wygrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
harvey 967

harvey

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Portland Trailblazers
Typ: Minnesota Timberwolves under 99.5 pkt # 1.91 WilliamHill ✅✅✅ 97-102​


Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Minneapolis, gdzie miejscowe Wilki podejmą w swojej hali Target Center Portland Trail Blazers. Mecz wewnątrz dywizji Northwest, w której zrobił się dość duży ścisk, gdyż Thunder są po za zasięgiem, jednak właśnie Blazers, Nuggets, Wolves oraz Jazz walczą wciąż o drugą lokatę w tej dywizji. Co więcej żadna z tych drużyn nie ma ujemnego bilansu, dlatego takie spotkanie jak to jest bardzo ważne dla obu ekip.
Trimberwolves przystępują do tej rywalizacji bez Rubio oraz Love, którzy jak podaje ESPN informacja dla obu taka sama: &quot;will not play in Saturday&#39;s game against the Trail Blazers&quot;. Jak wiadomo nie pierwszy raz taka sytuacja ma miejsce w tym sezonie. Dokładając do tego Lee, Budinger oraz Roya to mamy nie mal sytuację z początku sezonu. Ile znaczą Rubio i Love dla tej drużyny to chyba każdy wie. Dla mnie to właśnie Ci zawodnicy dokładając do tego Kirilenko oraz Pekovica stanowią kręgosłup całego teamu. Ostatnio Wilki grają dość w kratkę jak na razie w styczniu zaledwie dwa spotkania i jedno zwycięstwo. Ich ostatni mecz to mecz z Denver i o dziwo wygrana, mimo tego, że była to wyjazdowa potyczka. Zagrali bardzo dobrze, aż sześciu zawodników miało podwójną zdobycz punktową, jednak wyróżniającą się postacią był Love, który miał 12 oczek i aż 17 zbiórek. Obie drużyny już raz się mierzyły ze sobą w tym sezonie. Miało to miejsce w listopadzie ubiegłego roku i wtedy w Portland Minnesota poległa 95:103. Najlepiej w zespole Wilków zagrał po raz kolejny Love, który zdobył 24 pkt i zebrał 13 piłek. Dziś pod jego nie obecność oraz Rubio ofensywa tej ekipy jest znacznie słabsza. Do tego Pekovic jak na razie lekko przystopował ze swoją grą i jego dwa ostatnie mecze były po prostu słabe.
Portland, którzy jak wiadomo mają najgorszą ławkę w całej lidze, ostatnio wydaje się jakby pogodzili się z tym faktem i mimo wszystko zaczęli grać lepiej i skuteczniej. Pierwsza piątka gra dobrze i raczej nie można im nic zarzucić. Blazers dość znacznie poprawili obronę, gdyż od szóstego grudnia tylko w czterecg spotkaniach na czternaście rozegranych rywale rzucili więcej, niż 99 oczek. Były to mecze z Raptors, Lakers, Sacramento oraz Knicks, czyli dość overowe ekipy. Dziś liczę przede wszystkim na dobrą obroną drużyny z Portland. Wczoraj pokazali jak potrafią dobrze bronic, w czwartej kwarcie przeciwko Grizzlies, w której Miśkom udało się rzucić zaledwie 12 oczek. W grudniu zatrzymywali poniżej tej linii takie ekipy jak Nuggets czy Spurs. W tym sezonie tracą średnio 98 punktów. W Blazers wszyscy zdrowi czyli zobaczymy dziś Matthewsa, Lillarrda, Aldridge&#39;a, Batuma oraz Hicksona.
Wolves bez Love&#39;a i Rubio jak pisałem tracą bardzo dużo w ataku. Blazers natomiast pokazali nie raz, że potrafią bronić i kontrolować tempo meczu. Dziś liczę właśnie na taki pojedynek. Wilki u siebie z pewnością nie porwą się na szalony atak i akcje po 10-12 sekund. Dlatego uważam, że under 99.5 gospodarzy to dobry typ na ten mecz. Dodam jeszcze, że na ostatnie osiem spotkań Minnesoty tylko w dwóch rzucili więcej oczek, niż 100.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors 1 kurs 1.42 (William Hill) ✅ 115-89
Clippers wygrali wojnę o LA z Lakers. Są na pewno podbudowani tym zwycięstwem i mają chęć na kolejne zwycięskie serię. Znakomicie zagrał Chris Paul, także Griffin zdobył 24 pkt, prezentując swój bardzo dobry poziom. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami kończyły się zwycięstwami Warriors. Clippersi przystąpią do tego spotkania b2b, jednak posiadają oni znakomitą ławkę, która w każdym momencie może wejść na parkiet i rozbić przeciwnika, co już nieraz udowadniała. Myślę, że dziś chętni rewanżu na Warriors zawodnicy LA, udowodnią, szczególnie na swoim parkiecie, że są zespołem, który może jeszcze wiele namieszać.
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets over 210 pkt kurs 1.90 (Expekt) ✅ 104-112
W ostatnich 5 wyjazdowych meczach, ekipa Rockets zdobywała średnio 110 pkt. Wiadomo, że jest to zespół grający szybką, ofensywną koszykówkę. Już kilka razy pozytywnie zaskoczyli i udowodnili, że są silną ekipą. W Cleveland szaleje za to Irving, który kręci niezłe zdobycze punktowe i jest ich gwiazdą. Od 5 spotkań drużyna Cavaliers na swoim parkiecie nie potrafi pokonać rywala. Mam nadzieję, że także i teraz Harden i spółka pokażą Cleveland gdzie jest ich miejsce w szeregu. Faktem jest także to, że oba zespoły grają b2b, co zazwyczaj sprzyja overowi. Szczerze mówiąc spodziewam się tutaj strzelaniny od samego początku oraz wygranej Rockets.
Dodam pewnie także Omer Asik over 11.5 pkt kurs 1.90 (Marathonbet) ⛔ jednak się nie udało, zagrał 21 min, zdobył 4 pkt - Tak jak pisał wyżej maroon. Wydaję mi się, że dziś przy nieobecnościach w Cleveland, Asik zakręci się spokojnie wokół 15 pkt.
Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madox200 18

madox200

Użytkownik
Omer Asik over 12 zbiórek kurs 1,85 ( Betsson ) ⛔

Cavaliers bez Varejao w strefie podkoszowej grają kupę , mało zbierają i przegrywają mecze , pod koszem Asik nie powinien mieć w tym meczu sobie równych , Zeller nie powinien być dla niego zagrożeniem tak samo jak Thompson.


I jednak to Asik był tłem dla Thompsona :/
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zgodzę się z typem na Asika,a od siebie proponuję spróbować Amare i Dirka.
Obaj zawodnicy będą dostawać coraz większe minuty i takich linii już nie będzie niedługo.
STAT usiłuje wszystko spod samej obręczy rzucać,co nie jest takim złym pomysłem bo raz dostanie czapę a raz trafi.Dodatkowo Magic na PF nie mają wielkiego pola manewru i Amare będzie mógł to wykorzystać.
Dirk w ataku jest jednym z najlepszych i czym więcej minut będzie dostawał tym więcej będzie punktował.Obaj zawodnicy mają mecze przeciwko trochę słabszym zespołom i powinni dostać większy &quot;kredyt zaufania&quot;.Dallas ma słaby bilans i muszą gonić i na pewno jeśli wynik nie będzie szedł po myśli to Nowitzki zagra tyle co z Miami.

A.Stoudemire. Total Points - Over 10.5 @ 1.90 ✅
D.Nowitzki. Total Points - Over 12.5 @ 1.90✅
marathon
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hawks (-6.5) - Celtics @ 2.10 B365 ⛔
Jastrzębie w tym sezonie naprawdę zaskakują, świetnie zbilansowana i naprawdę dobra drużyna. Moim zdaniem team przy dobrych wiatrach nawet na Finał Konferencji. Główna moc Hawks tkwi w graczach podkoszowych, tutaj Horford i Smith tworzą duet wręcz kapitalny. Dominikańczyk to czołówka PF w lidze, Josh wśród Centrów również zajmuje bardzo wysoką lokatę. Boston ma swoje przebłyski, ale jeśli chodzi o wyjazdy to ich gra wygląda na nich dramatycznie słabo. Dalej zespół kompletnie nieustabilizowany, moim zdaniem bez większych szans na wygraną w dzisiejszym meczu. Linia wcale nie wygórowana, Hawks powinni zakręcić się w okolicach +10 na koniec spotkania.
Magic - Knicks @ Melo over 29.5 (1.92) Etoto ✅
Ostatnio troszeczkę przystopował Melo w nabijaniu ogromnych ilości punktów, ale moim zdaniem nie na długo. Wyjazd do Magic to na pewno nie będzie dla Nowojorczyków łatwa przeprawa, na blow moim zdaniem nie ma szans dla żadnej ze stron. Melo dostanie duże minuty i dziwne byłoby gdyby tej linii nie pokrył. Taka linia dla Carmelo jest spokojnie do przeskoczenia w trzy kwarty, 30 pkt do nabicia to w większości meczów tego sezonu czysta formalność z jego strony.
Pacers - Bucks @ Ellis over 18.5 (1.92) Etoto ✅
Tutaj też linia moim zdaniem trochę zaniżona. Ellis ze średnią ponad 19 punktów na mecz jest liderem Kozłów, tym razem 19 punktów wystarczy do pokrycia overa. Ostatnie dwa spotkania Monty to undery, więc najwyższa pora na jakiś świetny występ gwiazdora z Milwaukee, bo raczej dłuższe przestoje pod względem nabijanych punktów mu się w tym sezonie nie zdarzały. Bucks spokojnie mają szanse na zwycięstwo w dzisiejszym meczu, wszystko zależy od występu Jennigs i Ellisa. Moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie i Monta tym samym dostanie sporo minut do gry co powinno zapewnić powyżej 18 punktów w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Orlando - Knicks
DeQuan Jones over 2.5 1.81 ✅
Panbet
2/10

Wystarczy jeden rzut.
Fakt, Jones trójek wiele nie rzuca.
Ale pokazał już, że jeśli dostaje kilkanaście minut to potrafi rzucić trochę. A w meczach, w których grał 10+ minut rzucał 4.33 ppg.
No wiadomo nie jest to żadna pewa czy coś.
Po prostu gość dostanie 10+ minut, obrona Knicks nie jest jakaś mega potężna, że nie odda on nawet rzutu.
A 3 punkty to jest nic.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Hawks (-6.5) - Celtics @ 2.10 B365

Horford i Smith tworzą duet wręcz kapitalny. Dominikańczyk to czołówka PF w lidze, Josh wśród Centrów również zajmuje bardzo wysoką lokatę.
WTF- Josh Smith centrem?eeee....

ja inaczej to widzę

Spotkanie : Atlanta Hawks vs Boston Celtics
Typ : Boston ✅✅✅ e: Final score 81:89
Kurs : 2.85
Bukmacher: Bet365

Wczoraj w nocy grałem przeciwko Hawks z sukcesem (wygrana Pistons) i dziś ponawiam bet przy dużo lepszym kursie do zgarnięcia. Kurs wysoki, bo Atlanta ładnie stoi na wschodzie w tabeli, u siebie sporo wygrywa i ma na papierze dobrą formę (3/5 ostatnio) w porównaniu z Celtami (1/5).

Atlanta
Jak już wspomniałem Jastrzębie wczoraj grali w Detroit i dostawali baty aż do 4. kwarty. Przez 2 pierwsze kwarty nie istnieli w ataku, a punkty zdobywali tylko Smith i Horford. Przez głupotę i lekkomyślnośc Pistons, mieli jednak szansę wygrać ten mecz (wystarczy spojrzeć na wynik 4. kwarty), ale zabrakło im szczęścia. Jak pisałem wczoraj, ich problemem jest krótka ławka (brak Morrowa, Harrisa i Petro), a po wczorajszej grze także Josh Smith narzeka na zdrowie i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Jeśli nie zagra to cały ciężar gry spocznie na Horfordzie i Lou Williamsie, Teague jakoś ostatnio słabiej gra (5, 4, 10 pkt).

Boston
Tu z kolei pod znakiem zapytania stoi występ Garnetta - ostatnio dostał flagrant foul i ne wiadomo czy nie będzie musiał przez to dodatkowo pauzować. Poza tym na bank nie zagra Wilcox. Wczoraj Celtics przełamali się i wygrali na własnym terenie z Pacers 19 punktami przy niezłej obronie i równo rozłożonych punktach (18 Garnek, Rondo też chyba 18, Pierce 16 + Lee 14 pkt - z pamięci rzucam, więc sorry za drobne pomyłki).

Podsumowanie:
Na 9 meczów z zeszłego sezonu Boston wygrał 6 razy i mimo, że przez jakiś czas grał w tym sezonie padakę, wydaje się, że impas został przełamany i coś się ruszy ku lepszemu. Liczę, że Garnek jednak zagra, a Smith dostanie małe minuty, ale nawet bez obu tych graczy Atlanta jest do łyknięcia, bo naprawdę nie są w dobrej formie i jedyne co jest na plus dla nich to strzelby za 3 pkt (Korver,Williams,Teague, Smith), którzy jak złapią rytm to w 5 minut mogą załatwić mecz, ale liczę, że będą trochę zmęczeni podróżami (wracają do siebie po 3 meczach wyjazdowych z rzędu), a dla porównania Celtowie 2 ostatnie mecze siedzieli na tyłku w Bostonie.

e: bardzo dobry początek Hawks, a później druga połowa na poziomie Raczków Elbląskich ???? Tak jak wczoraj przewalili mecz przez pierwszą połowę, tak dzisiaj przez drugą w nieco innych warunkach. Ławka Hawks cieniutka zgodnie z prognozą - tylko 9 pkt. Pierce dał czadu w 3. kwarcie i to dziś wystarczyło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
boston255 60

boston255

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Typ : over 201 pkt ✅✅✅
Kurs : 1.90
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Ja dziś nie typowo stawiam na over dwóch dobrze punktujących drużyn , na zwycięstwo tutaj bałbym się stawiać ale over jak najbardziej , do rzeczy : Clippersi u siebie nie schodzą z poniżej 100-u punktów na mecz , dziś myślę że będzie podobnie , grają szybko piłką , dziś powinni bariere 100-punktowa przekroczyć bez problemowo, wczoraj z Lakersami wydawało mi się ze overu może nie być , nic bardziej mylnego . Jeśli chodzi o ekipe z Golden State bilans wyjazdów napawa optymizmem 11-6 także dobre zdobycze punktowe , bezpośrednie pojedynki obu ekip : no więc tu też jest dobrze często się zdarzało że over 201 został przekraczany ze sporą rezerwą,dodatkowym atutem dla Golden State jest to że mieli trochę odpoczynku także powinni dziś nie narzekać tylko rzucać , Clippersi u siebie 16-3 nie wymaga zbędnych komentarzy . Podsumowywując gram za grubo over mam nadzieje że bariera 201 pkt zostanie złamana i będzie jeszcze spory zapas punktowy.
Powodzenia

Dziękuję za wszystkie kliknięcia &quot; dzięki &quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dziś wypatrzyłem jedno spotkanie i uważem je za bet miesiąca!!!! ✅ 89-89 toto-mix
⛔ 99-96 z dogr pinnacle
Nie chce mi się wierzyć, jak patrzę na to, że kursy na ten under idą w górę, a maleje overowy wynik.. wszyscy myślą, że Orlean da się wciągnąc w atak totalny, punkt za punkt i przez to będzie duży wynik, a Dallas bedzie chciało nabić punktów za ostatnie porazki w domu..nic z tych rzeczy!!
Dallas Mavericks vs New Orleans
Under 193
Kurs 2.02
Pinnacle
Stawka 8/10!!
Dallas podejmuje Orlean i linia na to spotkanie 193 under jest 2.02!!!!!
Coś niesamowitego, Dallas ostatnio przeżywa kryzys, Nowitzki bez formy, nabijanie punktów jest problemem, a grają z naprawdę dobrą obronnie drużyną i underową!
Orlean nie oddaje łatwo punktów, grał z duzo silniejszymi rywalami, mimo to żaden nie potrafił mu wbić ponad 100 oczek: San Antonio -99, Clippers - 93, Oklahoma - 92, Portland - 95! Mega ofensywne Houston u siebie rzuciło im ledwo 104!
Super ofensywne zespoly domowe, a nie przekraczają 100 punktów! Orlean to nie ekipa do bicia, bronią świetnie, a sami nie rzucają wiele.. zreszta nie ma tam super strzelców, solidni gracze na poziomie.
Dallas w domu gra rozważnie, z mocniejszymi nie ma szans, ale z innymi powalczy, mogą wygrać, pewnie w bólach, ale linia 193 i to po kursie ponad 2 to prezent!!
Radzę kazdemu kto jeszcze nie spi, a moze zagrac, by grał to, bo to lokata!!!!
Typ przypomina mi wczorajszy under Detroit - Atlanta..nie mialem czasu go podac, ale sam gralem, linia była 192! Szok, to byl prezent, a wynik 170 ledwo!..
Typ podany pozno, ale nie mialem wczesniej czasu, niech korzysta kazdy, kto ma taka sposobność!! pozdro..
P.S. Polecam grac undery w naziemnych, bo tam nie wliczaja dogrywki, a to wazne!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 382

skokmen

Użytkownik
Ja gram dubla Indiane 1.54✅ bet365 + Boston +12.5 1.30✅ bet365
Do Indiany wraca Hill
George Hill (thigh) will play against the Bucks on Saturday and is expected to start
a Kozly bez IIyasova
Ersan Ilyasova (ankle) will not play against the Pacers on Saturday.
Hill to jakies 15 pkt 4 zbiorki i 5 asyst srednio natomiast Ersan dla kozlow srednio 10 pkt zdobywa licze na dobra obronce Pacers i wygrana, Boston mam nadzieje ze plamy nie zrobi jak to ostatnio na wyjazdach bywalo.
E: Ładnie siadło dzięki 3 kwarcie Bostonu 33-9 ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom