>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
Hawks - Celtics [live]
2(+9.5)
1.86
bet365
5/10

Powrót Bradleya. To dla mnie klucz na te spotkanie. W pierwszym meczu zawiodła większość zespołu, ale mimo wszystko w debiucie przeciwko Memphis udowodnił, jakim jest kluczem w defensywie Doca Riversa. Potwierdził, to również wczoraj przeciwko Indianie.
Zawsze domeną Celtów była obrona, zatem Hawks będzie ciężko, gdy w pierwszej linii będzie grasować wspomniany Bradley. Dlatego uważam, że szeroki skład Bostonu i do tego chęć wygrania pierwszego bezpośredniego starcia pomiędzy rywalami z konferencji da więcej motywacji dla zespołu z Bostonu.
Powodzenia!
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
2(+6)
2.00
Pinancle
5/10

W ostatnim starciu w Golden State gospodarze nie dali szans przyjezdnym i gładko rozgromili Clippers 115:94.
Dziś Clippers będą gospodarzami, ale są po zaciętym meczu z rywalami z Los Angeles - Lakers, wygrali co prawda 107:102, ale mając przewagę nawet blisko 20-punktów i dać odrobić rywalom straty to 2/3 punktów, musialo kosztować sporo sił, by ten wynik obronić.
Warriors są po dluższym odpoczynku i swoją grą niewiele odstają od Clippers, więc ponownie liczę na zacięty mecz, bo zarówno, Clippers, jak i Warriors mają wartościowych zawodników na ławce.
Brook Lopez over 18.5 @ 1.9 marathonbet 5/10
D. Lillard over 16 @ 1.89 marathonbet 5/10

Powodzenia!
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
LA Clippers - GSW
C.Paul over 17.5
1.85
betsafe
5/10

Clippers są b2b, ale grają przed swoją widownią, gdzie Paul notuje w 19 meczach średnio 16.5 punktu. Przeciwko Warriors w tym sezonie notowoał odpowiednio 27 i 23 punkty. Warriors w bezpośrednich starciahc prowadzą 2:0, więc ten mecz powinien być szczególny dla gospodarzy tego pojedynku. Terminarz dla drużyny z Los Angeles był bardzo ciężki i po 17 zwycięstwach z rzędu nadal taki pozostaje, gdzie dziś solidni Warriors, a wczoraj Lakers.
uważam, ze ten mecz jest typowy dla liderów obu ekip, a gdy jeszcze dochodzi brak jednego z najlepszych rezerwowych w całej NBA - Jamal Crawforda, to część zdobyczy punktowych powinna właśnie spaść na barki Chrisa. Jeśli przeciwko niemu miałby bronić jeszcze Curry, który jest słabym obrońcą, to ta linia wydaje sie być bardzo realna.
S. Curry over 20 @ 1.88 Marathonbet 5/10

K.Thompson under 16 @ 1.90 Marathonbet 5/10

Powodzenia!
 
S 150

spasny

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Typ : Bryant over 30.5
Kurs : 1.90
Bukmacher : Marathonbet

Krótka piłka. Lakersi ostatnio trochę dają ciała - dwie przegrane z rzędu, pomimo tego, żeby Kobe rzuca odpowiednio 36 i 38 pkt. Dziś szykuje nam się niezła walka z Nuggetsami i liczę znowu na Kobiego. W ostatnich 16 meczach 12 razy pokrył over 30.5 (grudzien - styczen). Ostatnie 5 meczy rzucał odpowiednio 34 - 40 - 27 - 36 - 38. Ostatnio w Pepsi Center Lakers przegrali z Nuggetsami 114 - 126 i Kobe rzucił 40 pkt. Liczę na mały revenge, walkę w meczu, duży overek i powtórkę Kobiego z Pepsi Center ;)
pzdr
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
Toronto - Oklahoma ✅
Typ: 2
Kurs: 1.3
Buk: Betsson


Na dzisiaj idealnie do dubelka dorzucić można OKC , niby nie gra sie Toronto grających o 19:00 w niedzielę , ale dziś niespodzianki nie będzie. Oklahoma bez kontuzjowanych zawodników. OKC grało chyba najmniej gier wyjazdowych w tym sezonie i tutaj tekst , który utwierdza mnie w typie:

&quot;It&#39;s a good test for us to see where we&#39;re at. The road is always tough, no matter who you&#39;re playing,&quot; Kevin Durant said.

Dobra skuteczność gry Oklahomy , do tego strefa podkoszowa którą powinni przejąć będą kluczem do zwyciestwa w tym meczu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Updating a previous item, Dwight Howard (shoulder) said he might not play against the Nuggets on Sunday.
Howard was able to finish the game on Friday and played 36 minutes before fouling out. He was diagnosed with a sprained rotator cuff in his right shoulder, but Mike D&#39;Antoni said he was confident Howard would play and he is listed as probable. Jordan Hill would see an uptick on the off chance Dwight misses the game
Jeśli naprawde DH nie zagra to Nuggets zrobią rzeź pod koszem Lakers.Dodatkowo niepewny występ Artesta, tak kurs na Nuggs wobec tych absencji to chyba lekkie nieporozumienie.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs


????Memphis Grizzlies u Phoenix Suns
Totals
Typ: Mniej niż 192,5
Kurs 1,90✅


Na pierwszy rzut oka nic nie wpadlo mi do glowy co do grania na dzis ale zatrzymalem wzrok na tym meczu zobaczyle linie -5 ale pomyslalem ze jednak ja odpuszcze a po zobaczeniu lini punktowaej 192,5 pkt ( Bwin) uznalem ze jest dosyc atrakcyjna i w tej krotkiej analizie zajme sie wlasnie ta linia. Zaczne od gospodarzy czyli Słońc. Bilans u sibie 10-8 czyli całkiem przyzwoity jak na ich miejsce w tabeli. Under 192,5 padł w 11 meczach na 18 mozliwych z czego 2krotnie ( Hornets, Byki) była dogrywka. Analizujmy z kim przekroczyli ta linie. Od poczatku sezonu Clevland 212 nie dziwi, Portland 201 do przewidzenia, Charlot wiadomo chlopiec do bicia to i narzucali dozo, Knicks 196 plus te dogrywk i Denver 210. To pokazuje ze overowali ale z drozynami albo slabymi albo z przecietnymi ( sorry Bulls). procz Knicks ale tam chyba Melo nie gral jesli dobrze pamietam ( nie jestem pewny) to i ofens Knicks byl słabszy co przełożyło się na mecz na styku w końcowym rozrachunku. Teraz under: Utah, Phila 185, Clipps, Kings 191, Memphis 162, Magic, Mavs, Heat 185, Pistons 191 i Wariors. Zaznaczyłem wyniki które mnie interesują Phila defensywna nisko, Kings dosyc overowe na wyjazdzie linie kryli, Memphis nisko, Heat rowniez i Pisotons nisko. Dróżyny z przyzwoitymi defensywami może prócz Sacramento. I w każdym był under.
Teraz Miśki wyjazd under 192,5 w 6 meczach na 13 w tym 2wie dogrywki. Popatrzmy na overy Houston ( normalka), Denver 193, Spurs 194 OT, Oklahoma 204. Bucks, Clipps, Wriors start sezonu. Undery Boston, Indiana, Utah, Phoenix, Charlot, Hornets. Z tego wnioskuje ze jesli już był over to z mocnymi ekipami przynajmniej w ataku Houston, Spurs, Clipps, Denver, OKC same mocne w ataku drozyny i mimo tego nie byly to doze overy a underowali ze wszsytkimi drozynami lepiej grajacymy w obronie nie licze poczatku sezonu bo na starcie byli piekkielnie mocni lub z drozynami srednimi, przecietnymi.
Phoenix gra słabo przerwali ostatnio passe 6sciu porazek po czym znow ulegli Utah (167) drozyna gral slabo nie ma lidera do waznych momentow raczej graja falami. Scola raz na 15 meczy dobry wystep Dragic solidnie ale za malo aby byl lepszy bilans, Gortat troche lepiej ostatnio ale szalu nie ma zmiennicy czasem cos pokaza.
Memphis natomiast spuscili z tonu w ostatnich dniach przeplataja porazki z wygranymi moze jakas zadyszka bo poczatek mieli swietny. Na 6 meczy przegrali 4ry.
Kontuzji w Phoenix chyba nie ma natomiast Randolph widze DTD nie wiem na ile to sprawdzone i co sie stalo.
Porownujac obie ekipy no to wiadomo Mmephis o kilka klas lepsze graja defensywnie nie przekroczyli bariery 100 punktow od 16 spotkan nie liczac meczu z dogrywka. Mimo tego ze sa lepsi balbym sie stawiac na ich wygrana z hendi bo Phoenix u sibie a ostatnio miśki zawodza. H2H w roku 2012 grali ze soba 5 razy under 3 razy raz dogrywka i raz 197 punktów. Phoenix u siebie zawsze under.
Podsumowujac gram under bardzo sie zdziwie jesli padnie wiecej punktow. Miski 3cia najgorsza drozyna za 3 a Phoenix slabo bronia trojki natomiast Phoenix najgorsza skutecznosc rzutowa to przemawia za tym zeby zaryzykowac i pograc ten typ. Nawet jakby nie gral Zbo to wydaje mi sie ze nie wplynie to na wieksza ilosc punktow. Wynik 100-92 daje wygrana ale watpie aby ktoras z drozyn potrafila zakrecic sie pod 100 punktow.​

Do tego gram dubelka z tych typow​


????Charlotte Bobcats u Detroit Pistons
Zakład na zwycięzcę (US)
Typ: Detroit Pistons
Kurs 1,20⛔


????Washington Wizards u Miami Heat
Totals
Typ: Mniej niż 198
Kurs 1,45✅


Detroi myslalem nad hendi ale jednak wcale nie wykluczone niskie zwyciestwo np 1-3 pkt​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli naprawde DH nie zagra to Nuggets zrobią rzeź pod koszem Lakers.Dodatkowo niepewny występ Artesta, tak kurs na Nuggs wobec tych absencji to chyba lekkie nieporozumienie.
Oglądałeś ich jakiś mecz wyjazdowy? To jest tragedia co oni wyprawiają poza własną halą, z Memphis mieli 10 zbiórek w ataku, a przy takiej słabej skuteczności rzutowej i tylu oddanych rzutach Miśków to po prostu śmieszny wynik więc nawet jeśli Howard nie zagra to szczerze wątpię w Twoje stwierdzenie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jeśli naprawde DH nie zagra to Nuggets zrobią rzeź pod koszem Lakers.Dodatkowo niepewny występ Artesta, tak kurs na Nuggs wobec tych absencji to chyba lekkie nieporozumienie.
Howard zagra na 90 % , Ron też o ile mi wiadomo ma grać .
11 Ostatnich typów trafionych dlatego dziś gram spokojnie bo w końcu passa się skończy;)
Wczoraj zapowiadałem że trener Orlando może ustawić McRobertsa na Melo i miałem racje . Masakrował go w każdej akcji i żałuje że nie zagrałem overu Carmelo ...

Luis Scola over 13.5
@ 1.90 ⛔
Marathonbet
Scola jeden z najlepszych ofensywnie PF w lidze , nieograniczony wachlarz post moves , tricków podkoszowych i bardzo dobry rzut . 14 pkt biorę bez zastanowienia , po gorszym początku sezonu Scola się przebudza i ostatnio wygląda bardzo dobrze choć brakuje regularności .
Widziałem niedawny mecz z Minnesotą i Luis wyglądał jak za najlepszych czasów , jak złapał rytm to kosz za koszem wpadał , 16-26 i 33 pkt .
W ostatnich 4 meczach rzucał też 22 i 21 punkty . W ostatnich 5 meczach oddaje średnio 17 rzutów , Scola jest 1 opcją w ataku Suns i musi tylko trafić swoje rzuty .

Nick Collison over 5.5 pkt @1,90
✅
Marathonbet
3 rzuty za dwa pkt dla Nicka który samymi dobitkami może to zrobić . Waleczny gość , potrafi się znaleźć pod koszem i często zdobywa dużo łatwych pkt po odegraniach od niskich zawodników . Cały czas grozi jumperem i jak jest możliwość rzutu z półdystansu to rzuca . Stawka niska bo jednak w OKC pożera większość posiadań duet Durant-Westbrook. Jak Nick dostaje swoje rzuty to potrafi zdobyć powyżej 10 pkt co robił nie raz w tym sezonie .
Raptors - Oklahoma @ 1.4✅
Oklahoma over 102.5 @ 1,90✅
Marathonbet
Raptors ostatnio nękani kontuzjami w tylko sobie wiadomy sposób zrobili bilans 8-2 w ostatnich 10 meczach . Teraz brakuje praktycznie tylko Bargnianiego którego zastępuje Ed Davis i on moim zdaniem jest lepsza opcją dla Raptors . Widziałem ich ostatni mecz z Kings i grali fatalnie w defensywie , Sacto rzucało na skutecznośći 52.6% i zdobyli 52 pkt z pomalowanego .
Z Oklahomą nie wygrywa się jeśli nie zamknie się pomalowanego , Westbrook i Durant penetracjami wyrządzą spora krzywdę Raptors i nie mam do tego żadnych wątpliwości . Obrońcy Toronto na pozycjach 2-3 to albo słabi obrońcy albo goście niscy/słabi fizyczni i to jest ważny matchup na korzyść OKC .
Raptors jak to u siebie zagra z energią , szybko , próbując zdobywać punkty szybkim atakiem . Spodziewam się wymiany ciosów której nie wytrzymają gospodarze . Linia 102.5 punkty na Oklahome jest dla mnie prezentem szczególnie z takim rywalem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
OKC -9.5 pkt (2.20) ✅ B365 &amp; Durant over 19.5 (1.92) ⛔ Etoto
Oklahoma w ostatnim meczu przeciwko Raptors zblowoutowała przeciwników 108-88 nie dając im większych szans. Aż takich batów gospodarze dziś nie dostaną, ale handi -9.5 Thunder powinni raczej pokryć. Oklahoma na wyjazdach spisuje się w tym sezonie bardzo przyzwoicie, na 12 meczów jakie rozegrali na terenie gości, aż 8 skończyło się ich zwycięstwem. Ostatnio wręcz ośmieszyli Rakiety bijąc ich różnicą 30 punktów. Toronto na swoim Kanadyjskim terenie jest niezłe, ale oczywiście OKC to zupełnie inny poziom. Durant ostatnio trochę spuścił z tonu, ale dziś powinien wrócić na właściwe tory. Linia 29.5 pkt to jest praktycznie nic, do pokrycia w trzy kwarty.
Lakers - Nuggets @ Howard over 18.5 (1.92) Etoto
Howard w tym sezonie wielu udanych spotkań nie zaliczył, ale akurat przeciwko Nuggets grać potrafi. Ale w sumie nie ma się co dziwić, Denver nie ma żadnego Centra na poziomie. Za krycie Howarda odpowiedzalny jest McGee, dzielnie wspiera go z ławki Mozgow i Koufos. Z Fariedem powinien męczyć się Gasol, Howard zajmie się ośmieszaniem Javale&#39;a. Dwight powinien wdepta ich w parkiet, tak jak zrobił to przy okazji pierwszego domowego spotkania z Denver w tym sezonie, gdzie zaaplikował rywalom 28 punktów ośmieszając raz za razem środkowych Denver. Pojawiło się info o drobnym urazie Howarda, ale Dwight dziś zagra, chyba nie ma innej opcji. W obecnej sytuacji Lakersów każde zwycięstwo jest na wagę złota, a wobec absecji Hilla brak Howarda jest raczej niedopuszczalny jeśli marzą o zwycięstwie z Nuggets.
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Oklahoma -5@1,72
✅✅✅

Popieram Dawida i maroona co do meczu w Toronto, do Kanady przyjeżdżają Thunder i to będą raczej za wysokie progi dla nieźle spisujących się w ostatnim czasie gospodarzy.
Raptors wygrali 8 z ostatnich 10 spotkań...robi wrażenie? Być może, jednak jeśli spojrzymy na rywali, to entuzjazm co do tych wyników opada - Rockets, Cavaliers, Pistons, Magicx2, Hornets, Blazers. Tak więc tylko 2 rywali z dodatnim bilansem, i to nie rywali z najwyższej półki. Nie umniejszam wyników Raps, bo szczerze mówiąc, jak na to, że są ciągle bez Bargnaniego, to to są super wyniki. Niemniej jednak są to super wyniki w prywatnej lidze Toronto, gdzie celem jest max awans do playoffs.
Tak więc bieżąca forma Raptorów niezła, ale próba zespołów zupełnie nie miarodajna, w ogóle w tym sezonie, podopieczni Dwane&#39;a Caseya nie wygrali z żadną poważną ekipą. Największe &quot;sukcesy&quot; Raptors w tym sezonie, to wygrane na samym początku ligi z Pacers i Timberwolves.
Nie ma w tym moim zdaniem przypadku - Raptors kadrowo są ciency, ja tu nie widzę takiego kręgosłupa, jak w innych, niekoniecznie super mocnych drużynach, jak choćby Blazers, Hornets czy nawet Pistons. Jest dwójka dobrych rozgrywających, Lowry i Calderon, jest trochę mięsa podkoszowego, kilku strzelców, jak Kleiza (obecnie poza grą) czy Pietrus, ale to na kontenderów jak Oklahoma powinno być za mało.
O Thunder nie ma co za bardzo pisać, zwłaszcza o Durancie czy Westbrooku, chyba każdy, kto jako tako śledzi NBA wie, że ta dwójka jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Okli w każdym meczu, a co dopiero z Raptors. Warto jednak dodać, że poza tym duetem, a także oczywiście Martinem, który godnie zastępuje Hardena, do głównych strzelb Scotta Brooksa dołączył Serge Ibaka, który niesamowicie poprawił rzut. Zawodnik rodem z Konga nie dość, że regularnie punktuje w granicach 15 punktów, to jeszcze grozi nawet trójką ,co jak na gracza o takich gabarytach (jeden z największych atletów w lidze), jest nie lada wyczynem. Tak więc w ofensywie mamy już 4 godnych zaufania graczy w ofensywie, którzy także pod bronionym koszem, no może z wyjątkiem Martina, są nieocenieni.
Thunder rywali pokroju Raptors nie raz już w tym sezonie masakrowali, nie wiem czy dziś będzie blow, ale zwycięstwo 6-7 punktami powinno spokojnie pozostać po stronie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
boston255 60

boston255

Użytkownik
Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder
Typ: over 195.5 pkt✅✅✅
Kurs : 1.76
Bukmacher : Bet 365
Analiza
Ja sie wstrzymuje osobiście z graniem dziś na Oklahome ponieważ zawsze Kanadyjski parkiet był trudny nawet dla mocnych ekip ,kiedyś przeczytałem wywiad ktoś wypowiadał się że cięzko się gra w Kanadzie, nie moge go odszukac w każdym razie ja jakiekolwiek kombinacje winerowe odpuszczam , za to over jak najbardziej . Toronto u siebie nie jest złym zespołem jak na ich skład w moim odczuciu prezentują niezłą grę bilans 8-6 jest godny uznania a wyniki punktowe u siebie kręca sie koło 95-punktów może troszeczke mniej więc over jak najbardziej do grania , Oklahomy nie trzeba tutaj opisywać każdy mniej więcej wie że to jest druzyna ze znakomitymi zawodnikami , bilans ich wyjazdów to 8-4 więc jak widać każda druzyna może przegrać. Bezpośrednie wyniki tych drużyn : to może ostatni ich mecz wynik 108:88 pokrywa over,zresztą linia 195-punktowa była przekracza dość często . Dziś liczę na na wygraną Oklahomy nie dużą róznicą punktową , over powinien spokojnie się pokryć .
Powodzenia

Dziękuję za wszystkie kliknięcia dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karcze 51

karcze

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder (-8)
Typ: 2 (hc -8)
Kurs: 2.17
Bukmacher:pinnacle
Goście koniecznie muszą ustabilizować swoją grę. W ostatnim czasie ich spotkania to jeden wielki znak zapytania. Świetne mecze przeplatane są żałosnymi występami zawodników OKC. Ostatni mecz z Philadelphią 76ers wygrany aż 24pktami - rewelacja. W ich grze funkcjonowało wszystko rewelacyjnie. Mecz wcześniej OKC grali z Netsami... Nie wiem jak można usprawiedliwić &quot;pioruny&quot; za to spotkanie. Przegrane aż 17 oczkami.
Jednak Oklahoma to zespół pełen świetnych zawodników (Durant, Westbrook, Ibaka, Sefolosha). Do tego świetnie wbił się ostatnio do składu Kevin Martin który systematycznie zdobywa punkty dla OKC. Ponadto gościom dzisiejszego spotkania zdecydowanie leży rywal - Toronto. W ostatnich dwóch spotkaniach rozegranych w 2012 roku skończyły się blowoutem. Ostatni mecz różnicą 20 punktów natomiast przedostatni 16 pktami. Jeżeli wszystko zadziała jak należy w ekipie OKC, zawodnicy wyjdą skoncentrowani i pełni chęci zwycięstwa - wygrają to spotkanie i to dużą ilością punktów. A przynajmniej dziewięcioma.
Krótko o ekipie gospodarzy. Toronto Raptors - jak dla mnie typowy przeciętniak ligi NBA. W ostatnim spotkaniu, piątego stycznia przegrali z Sacramento Kings na własnym obiekcie 9 oczkami.
Aktualnie OKC plasują się na pierwszej pozycji w konferencji zachodniej, natomiast Toronto w konferencji wschodnią są na 11 pozycji. Mecz startuje o 19:10 czasu polskiego. Zachęcam do grania typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Bizon91 dużo mądrych rzeczy napisał . To że w Toronto się gra ciężko to prawda bo spinają się na mocne ekipy jak mało kto . Ale z tym że mają jakiś niezły zespół to bym się nie rozpędzał . Tam jedyni tacy konkretni gracze to Lowry na tą chwilę oraz Ed Davis i Valanciunas jak się rozwiną to może być z nich pożytek . Derozan rzucać nie potrafi i szybki obrońca który nie daję mu się mijać może go wyłączyć z meczu . Calderon to jest przeceniany jak mało kto , jego asysty robią wrażenie w statsach ale to jest trochę naciągane . Jego obrona jest do dupy to samo można powiedzieć o Bargianim który nie zapewnia żadnego inside presence w obronie mimo że jest 7-footerem oraz beznadziejnie zbiera .
Raptors jest tak naprawdę zbieraniną kiepskich graczy , Fields słabo , po fajnym rookie season w Knicks , w których Lin wyglądał jak bóg koszykówki według niektórych , byli fun to watch i kilku chłopaków się wypromowało . Teraz GM Rapotrs pewnie pyta czy to tego Fieldsa podpisał co trzeba bo ten jest jakiś drętwy;)
Żeby Raptors ogrywali takie ekipy jak OKC to musi się dużo wydarzyć rzeczy a przede wszystkim OKC musi olać ten mecz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Russell Westbrook over 22.5 pkt kurs 1.90 (Marathonbet) ✅
Westbrook oraz Durant rządzą i biją wszystkich na głowę w Thunder. Durant ostatnio nieco przystopował i nie rzuca non stop 30+ pkt. Za to Westbrook ze swoją średnia 22 pkt, rzuca coraz więcej. W ostatnich trzech spotkaniach rzucał 27 pkt w pojednyku z 76ers, 26 pkt z Nets oraz 24 pkt z Suns. Więc za każdym razem over pokrywał bez problemu. Nie spodziewam się tutaj jakiejś deklasacji zespołu Raptors, szczególnie kiedy grają oni na własnym parkiecie, więc pewnie Westbrook dostanie dość dużo minut gry. Myślę, że dziś pokaże się także z bardzo dobrej strony i mam nadzieję, że pokryje over.
Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majsti 240

majsti

Użytkownik
A co myślicie na temat grania na Phoenix w meczu z Memphis? Statystyki w meczach między tymi drużynami wskazują na &#39;słońca&#39; (Phoenix wygrało 8 z ostatnich 10 meczów). Natomiast w tabeli konferencji Memphis jest aż o 10 miejsc wyżej od Phoenix.
Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem &#39;słońc&#39; i kierowałbym się w tym meczu w ich stronę, jednak chcę znać Wasze zdanie ????

e: zdecydowałem się jednak zagrać na Phoenix, zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Phoenix 81 - 92 Memphis :;/:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ja grałbym zdecydowanie na Grizzlies. Tak jak mówisz ostatni ich mecz wygrali Suns, ale tylko 82-80. A w tym sezonie pomiędzy nimi jest 1-1. Co prawda Memphis grają trochę w kratkę ostatnio, ale faworytem pozostają zdecydowanym dzisiaj.
 
boston255 60

boston255

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets ( +5.5 pkt )
Typ : 2 (hc +5.5 ) ✅✅✅
Kurs : 1.76
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Więc jeszcze jeden mecz na dziś wybrałem over Toronto z OKC szczęśliwie wszedł więc mam nadzieje na jeszcze jeden dobrze trafiony typ dziś . Wybrałem dodatni hc na Denver . Lakersi wogóle mnie nie przekonywują w tym sezonie grają przeciętnie oczywiście to najłagodniejsze określenie na ich grę . Denver jest to drużyna swojego parkietu ale na wyjazdach potrafią też wygrywać ich bilans to 8-14 niezbyt imponujący ale myślę ze dziś z Lakersami powalczą jak równy z równym , na tą chwilę moim zdaniem są lepszą drużyną, co do LAL no to troszkę ich gra uległa poprawie ale w dalszym ciągu 11-ste miejsce w konferencji zachodniej nic im nie daje a do miejsca premiowanego PO jeszcze daleka droga . Gasol wogóle nie wiem po co w tej drużynie gra skoro sie nie nadaje bynajmniej moim zdaniem ,za to jego brat wymiata ???? , bilans ekipy z Los Angeles u siebie to 10-7 więc niby jest tych 10-sięć winnerów ale to ciagle za mało . Denver zajmuje 8-e miejsce w konferencji głównie dzięki pojedynkom wygrywanym u siebie . Dziś bałbym się dawać na czysty win Denver chociaż kusiło ale w granicach zdrowego rozsądku dodałem im 5.5 pkt i licze że dużego problemu nie będą mieć z prowadzeniem wyniku na styk . Kurs napewno warty grania .
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
blum 70

blum

Użytkownik
Washington Wizards - Miami Heat
Typ : Lebron James, over 27 ⛔ (24 pkt)
Kurs : 1.85
Bukmacher : Tobet

Analiza :

Wydaje mi się, że niewiele jest tu do analizowania. Wizards to czerwona latarnia ligi, która do tej pory wygrała tylko 4 spotkania. Heat to pretendent do tytułu. James to jej czołowy zawodnik. W ostatnich meczach rzucał odpowiednio 30, 32 i 36 pkt. (CHI, DAL, ORL). Nie widzę przeszkód, aby dzisiaj rzucił więcej niż 27 - poprzeczka nie jest zbyt wyśrubowana.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Coś na szybko:
⛔zabraklo do wszystkiego 3 pkt ;/
Miami over 102 @ 1,83 bet365
Miami przystępuje do spotkania z Wizards po porażce na własnym parkiecie z Bulls. Chicago miało ogromną przewagę na tablicach i w głównej mierze wygrali swoją defensywą. Heat zagrali na dość słabej skuteczności zwłaszcza bardzo mały procent trójek, ale trudno się dziwić, bo Byki potrafią bronić rzuty 3 punktowe. Ponadto słaby mecz rozegrała ławka Heat - Battier tragedia w ogóle mu trójki nie wchodziły, ogólnie gospodarze zagrali przeciętne spotkanie. Jutro powinno być znacznie lepiej, James jak zwykle trzyma poziom, Wade również w dobrej formie. Do tego dochodzą trójki , Allen zawsze coś dorzuci bo jest specjalistą od takich rzutów, Battier nie najlepsza skuteczność w ostatnim czasie, ale zawsze ma coś w zanadrzu. Wizards absolutnie nie jest klasową ekipą, z wymagającymi rywalami grają znacznie gorzej. Pod koszem mają trochę wiecej jakosci, wrocil Nene co jest pozytywna informacja dla Wizards. Jestem pewien, że Heat będą zmotywowani po ostatnie porażce, rzucają u siebie ponad 100 pkt na mecz, a dodatkowo mecz szykuje sie overowo. Ostatni bezpośredni mecz wygrali Heat ponad 20 pkt, ale Wizards grali wtedy bez Nene, Crawford zagrał kiepsko jednakze jutro jest w stanie zagrac znacznie lepiej przy jego obecnej dyspozycji.

Bryant over 32 pkt @ 1,88 Marathonbet
Znowu gram na Bryanta , ktory jest w bardzo dobrej dyspozycji rzutowej. Z Denver radzi sobie naprawde dobrze, ostatni mecz 40 pkt na wyjezdzie, w Staples rzuca znacznie wiecej i powinien naskrobac cos w okolicach 35 pkt. Mało tego po ostatniej porażce z Clippers będzie jeszcze bardziej chciał się odbić, gra nieco samolubnie ale to wszystko sprzyja pozytywnie na over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom