>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
Detroit Pistons - Charlotte Bobcats
B.Knight under 16
1.90
Marathonbet
5/10

Rozgrywający z Pistons zdobywa średnio, w tym sezonie 13. 9 punków w meczu. Dzisiejszy pojedynek z Charlotte Bobcats będzie pierwszym z bezpośrednich starć tego sezonu.
W ostatnim meczu przeciwko Hawks, do gry po trzech meczach przerwy wrócił Rodney Stuckey. To właśnie głównie z nim minuty będzie dzielić Knight, a przecież do tego w rotacji jest dobrze spisujący się Will Bynum.
Knight w 18 meczach rozegranych przed własną widownią notuje średnio 14 punktów. Gdy przychodzi grać spotkanie po jednodniowym jego średnie wynoszą 12 punktów w 22 meczach.
W całej karierze Brandon Knight przeciwko Bobcats (4 mecze) zdobywał średnio 16. 5 punkta.
Jednak patrząc na najsłabszy element gości , czyli podkoszowy zestaw, gdy Pistons mają przy nich bardzo solidnych zawodników - Monrore, Drummond, Daye, Maxiell, Villnueva, to główną taktyka zespołu z Detroit powinna być gra w pomalowanym przez ich wysokich zawodników, bo tam mają ogromną przewagę na rywalami.

Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
J.Dudley over 12
1.89
Marathonbet
5/10

Dudley, to jeden z kluczowych zawodników Słońc na dystansie. Dziś przyjdzie zmierzyć się z ekipą, która ma jeden z najbardziej groźnych duetów pod koszem Randolph - Gasol, więc będzie ciężko o zdobywaniu punktów z pomalowanego, doliczają fakt, że ten duet potrafi solidnie bronić.
Dudley przed własną widownią zdobywa w tym sezonie średnio 13.3 punkty.
Przy jednodniowym odpoczynku średnio 10.5 W ostatnim meczu przeciwko Memphis był najlepszym strzelcem z 15 punktami na koncie. Suns byli gospodarzami i wygrali mecz 82:80. Ten mecz powinien być, wg. mnie w szybszym tempie grany na czym powinien skorzystać właśnie m.in. Dudley.
Powodzenia!

LAL - Denver over 212 @ 1.79 Pinnacle 5/10
Denver +6 @ 1.92 Pinnacle 5/10
T.Lawson over 14.5 @ 1.83 bet365 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Carlos Boozer over 16.5 @ 1,90✅
Marathonbet

Dla mnie główny typ jeśli chodzi o zawodników na dziś. Boozer ostatnio 31 pkt przeciwko Orlando którzy zawsze starają się maksymalnie zamykać pomalowane i zmuszać przeciwników do rzucania . Przeciwko Miami 27 na dobrej skuczności 12-17.
Boozer wyrasta ostatnio na lidera Byków w ataku , zaczął grać agresywniej , wymusił 27 wolnych w ostatnich 4 meczach oraz zebrał 47 piłek , widać że jest moc . Frontcourt Cavs jest słabiutki a raczej wcale go nie ma . Brak Varejao i wszystko się posypało , Zeller jest ogrywany niemiłosiernie , Thompson nie dość że undersized to jeszcze jedyne czego on chce w meczu to zapakować parę razy i nastukać punktów .
O ile Boozer nie zagra leniwie tak jak potrafi to jestem spokojny o 20 pkt z jego strony , byki grają dużo przez niego (w ostatnich 3 meczach średnio 20 rzutów z gry dostaje ) więc 16.5 linia wydaję się niska .
Portland - Orlando @1.48⛔ (Dogrywka????)
Portland -6 @1.90 ZWROT
Marathonbet
Oglądałem wiele meczów Magic w tym roku i mam już wyrobione zdanie . Trener Magic ma dziwne pomysły , posadził na Lebrona najpierw McRobertsa i od razu mówiłem że przeciwko Melo też będzie tego próbował i wiadomo jak się skończyło . Tam wszystko jest na takim farcie że głowa mała ... Kilka meczów wygranych w niewyjaśnionych okolicznościach , wiem bo oglądałem np jak ojebali Warriors na ich parkiecie albo wrócili z -18 (i granie piachu przez 3 kwarty) przeciwko Wilkom . Davis póki był to stwarzał zagrożenie w ataku i od dogrania do niego piłki zaczynali większość set plays . Teraz to jak nie siedzi im trójka na kozackim procencie to jest kicha . Serio bardzo się zdziwie jak PTB ich nie odprawią .
Rose Garden jeden z trudniejszych terenów w NBA , Portland w formie , pokazał to mega trudny road trip z bilansem 3-1 (Memphis , NYK , Wolves i porażka z Raptors) . Teraz wracają na własny parkiet i głupio by było oddać mecz dla cienkich Magic .
Orlando całą grę opiera na rzutach za 3 , Reddick i Nelson potrafią mieć dzień że wszystko trafiają. Za Reddickiem wystarczy pobiegać solidnie po zasłonach i ciągle go naciskać i przestaję sprawiać zagrożenie (zajmie się tym W.Matthews,bardzo konkretny obrońca). Afflalo to jedyny naprawdę równo grający zawodnik , fajnie broni itp ale to jest za mało.
Brak Davisa jak już pisałem jest kluczowy , nie stanowią praktycznie zagrożenia pod koszem bo Vucevic punktuję z dobitek i łatwych rzutów z pod samej obręczy jak dostanie dobre dogranie .
Portland co prawda z tragiczną ławką , jednak mieli sporo czasu na odpoczynek i s5 które gra bardzo duże minuty (z Minnesota z 4 starterów prawie po 40 min ) powinno sobie poradzić .
Lillard zajedzie Nelsona który jest kołkiem w obronie , Orlando gra duże minuty Redickiem którego muszą ukrywać w obronie , McRoberts brał ostatnio skrzydłowych przeciwników .
Mathup dla Orlando pod koszem jest tragiczny , Aldridge świetnie podaje i podejrzewam że Portland będzie załatwiać ich taką samą akcją jak ostatnio Bulls - podania między 2 wysokimi i łatwy kosz.
Chicago @1.30✅
Bez handi bo jednak Bulls bardzo underowo , jednak czysty win po 1.30 bardzo fajnie wygląda na podbitkę i ja dorzucę do któregoś kuponu. Na Knicks niewiele większy kurs a ich omijam bo niby powinni wygrać ale Boston się zepnie na taki mecz i szykuje się twardy pojedynek .
E: DWill tak robię dubla z Bulls i PTB
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dwill 620

dwill

Użytkownik
Mi również rzuciło się w oczy Portland. Ostatnio są w gazie i pokonywali teoretycznie mocniejsze ekipy od Orlando i to w dodatku na wyjeździe.
Nie podoba mi się, przy tym typie osiem porażek z rzędu Magików. Zawsze daje do myślenia przy takich meczach, taka seria porażek. Niskie kursy podajesz jak na ML - rozumiem, że składasz to do ako?
Z tego co widzę, to w Orlando Moore i Ayon będą prawdopodobnie out, czyli też ławka się wyszczupliła. Uważam, że sporo będzie zależeć od Nelsona i Vucevica. I do tego wsparcie np. Redicka i jest przecież Afflalo. Cały czas myślę o tym meczu, ale te z pozoru łatwe, często wynik idzie w drugą stronę.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Washington Wizards - Oklahoma City Thunder H -5,5 @1.41⛔
New Orleans Hornets - San Antonio Spurs H -5,0 @1.55⛔
Portland Trailblazers - Orlando Magic H -2,5 @1.47✅
ako @3.21 B365

Podkradam typ Maroona na Portland. Wszystko wskazuje na to, że 9 porażka z rzędu nawiedzi ekipe z Orlando. Za to Portland na swoim parkiecie, seria 7 zwycięstw między innymi z Nuggets i Spurs. Nie da się w oparciu o statystyki, racjonalnie rokować zwycięstwa magicznych. Skoro poważniejsze ekipy nie były w stanie zdobyć Rose Garden, to i tym bardziej Orlando z taką serią na plecach nic nie zdziała. Malutkie handi dla podbicia ako.
No i liczę, że Thunder i Spurs nie zawiodą dzisiaj. Nie widzę żadnego argumentu dla jaszczurek, przeciwko liderom zachodniej konferencji. Ostatnie 14 spotkan to 13 porażek i 1 wygrana - nie z takimi rywalami Oklahoma może tracić punkty. W ostatnim meczu, Oklahoma pokazała, poza ogniem z przodu, naprawdę solidną defensywę w 2 połowie. To zbyt wiele na Wizards, a handi bardzo asekuracyjne, bo zapewne mecz skonczy się ~20+ .
Boję się troche Spurs ^^ uwielbiają kaszanić mi kupony co jakiś czas. Ale jak już przegrywają, to raczej z mocniejszymi ekipami. Nie mniej, mam nadzieję, że nie ma mowy o odpuszczaniu z outsiderem. Handi spokojnie do pokrycia, ładnie ostatnio rozjechali Phile, wystarczy podobne zaangażowanie i w Hornets poniosą 8 z rzędu porażkę na swoim terenie.
GL!



Żałosne... jednej nocy dwaj pretendenci do tytułu, przegrywają z outsiderami ^^ Portland ledwo wygrywa. 0 racjonalnych argumentów na dzisiejszą noc. W oparciu o te wyniki, można wywnioskować, że zamiast bawić się w typowanie NBA, lepiej rzucić przed meczem monetą ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jazz - Mavs @ Nowitzki over 17.5 (1.92) Etoto
Linia wręcz malutka, Dirk wrócił już na dobre po kontuzji i ostatnio zaliczył pierwszy występ w podstawowym składzie Dallas, aplikując rywalom 20 punktów na niezbyt dobrej skuteczności. Dirk oddaje ok. 17-20 rzutów w meczu, jest zdecydowanym liderem Mavs. Liderem który postara się jeszcze wciągnąć swój zespół do PO, mimo że na chwilę obecną niewiele wskazuje na to że Dallas się w nich znajdą. Dirk w poprzednim sezonie miał średnią zdobywanych punktów na poziomie 22 dwóch oczek, w tym średnia powinna jeszcze wzrosnąć bo na chwilę obecną Dallas nie mają zbyt wielu klasowych strzelców w drużynie, którzy mogliby Dirka godnie wspomagać.
Knicks - Celtics @ Melo over 30.5 (1.92)
No i tutaj można by powiedzieć klasyka gatunku. Overy na Carmelo są w tym sezonie niezwykle opłacalne, jeśli tylko Knicks nie robią blowoutu i mecz jest w miarę wyrównany to Melo z reguły nabija ok. 40 puntków w meczu. Celtowie ostatnio dobra forma i szykuje się niezłe, wyrównane spotkanie. W takim wypadku Anthony znów zagra duże minuty i bez większych problemów pokryje tego overa.
__________________
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Memphis Grizzle - Sacramento Kings⛔niestety za bardzo zawierzylem w kingsów
Typ: 2
Kurs: 2.52
Buk: marathonbet


Dzisiaj mecz na zachodnim wybrzeżu pomiędzy Sacramento a Memphis. Co skłania mnie do grania tego betu?
1. Bardzo dobra gra Cousinsa w ostatnim czasie(28pkt,31pkt,18pkt,21pkt) choć dzisiaj będzie miał ciężko na przeciwko Gasola i tym bardziej bardzo dobrej defensywie Memphis
2. Day to day Evansa i Thortona czyli mogą zagrać ???? a to w sumie patrząc na statystyki tego sezonu to średnio obu graczy to odpowiednio: 15.1 i 13.3 pkt. Thorton out (ankle) Evans expected to play #rotoworld
3. Day to day(flu symphtons) Randolpha choć pewnie zagra ale jak ma jakąs grypę to może nie będzie w takiej formie :p
4.Dzień dłużej odpoczynku Sacramento
5.Gra Kingsów u siebie

Typ: K. Hinrich over 7.5 pkt ⛔ szkoda tylko 6 puktów 2/4 FG
Kurs: 1.9
Buk: marathonbet
Dzisiaj Chicago u siebie podejmuje Cleveland, faworyt może być tylko jeden Chciago. W tym sezonie dwa razy spotykały się obie drużyny i w jednym Hinrich zagrał 35minut w drugim 17 minut i zdobył po 10 punktów. Rywal słaby więc minuty bedą, średnia skutecznosc przeciwko CLE FG% 0,636 3P% 0.500 FT% 0.833
gram również zakłady maroona
Boozer over 18points @ 1.9 ✅(niestety już linia podskoczyła ale spróbujemy)
Portland - Orlando @1.48 ⛔ (OT)
Portland -6 @1.90 ZWROT
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Kings @ 2.45
SAC w domu dobrze sobie radzi, Miski nie sa juz w takim gazie jak na poczatku sezonu. Pozatym, bilans 8-6 dla misiaczkow na wyjezdzie do najlepszych nie nalezy. w kings prawdopodobnie zagraja Thornton i Evans po kontuzji, u grizzlies brak jakis znaczacych oslabien. niby wszystko orzemawia za grizzlies, ale atut wlasnej hali, dobry bilans u siebie, calkiem pozytywna forma sklaniaja do postawienia na Kings. Dla mniej odwaznych handi +3.5 @ 1.90.
OKC -5.0 + Chicago + Spurs = 2.02
Oklahoma robi dzis blowout, over Duranta wskazany, z taka druzyna jak czarodzieje powinno sie skonczyc wygrana powyzej 15pkt ze strony OKC... Chicago u siebie, brak Varejao niekorzystnie wplywa na Cleveland. Boozer daje rade pod koszem, obrona stoi na wysokim poziomie. Spurs to taki minipewniak dla mnie. Graja ze slabymi NOH, w ktorych gre prowadzi jedynie Anderson, a gdzie reszta? zagubiona gdzies... Parker, Manu czy Duncan ich tam rozniosa, tak to widze.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik

Na dzień dzisiejszy leciutko taki oto dubelek.
Dziwi mnie tak niska linia punktowa CJ&#39;a. Ogólnie rzecz biorąc Cavs grają słabo i w Cavs nie ma kto grać - ledwo sklecona pierwsza piątka bez sensownego centra. Tak jak napisał wyżej Maroon - Zeller jest ogrywany co rusz, a Thompson jest po prostu za mały na grę pod koszem. Spodziewamy się tym samym ogromnej przewagi Byków pod koszem. Co mogą zrobić Cavs? Wykorzystać rzuty dystansowe czyli Irving + Miles + Waiters. Irving może i nie ma bezpośredniego rywala (Hinrich? Hamilton? eee... underundersized Nate?), ale defensywa Bulls już nie takich playmakerów wyłączała z gry. Moim zdaniem w dniu dzisiejszym Kyrie będzie zmuszony rozciągać obronę Bulls i często dzielić się piłką. Tu upatruję szans dla Milesa, który i tak dostaje ich dosyć sporo - średnio 10, ale w ostatnim czasie więcej. W tym sezonie przeciwko Bulls ma średnio 9 punktów, a trafienie 8 oczek dla gościa który przynajmniej 5-6 razy spróbuje rzutu trzypunktowego i zalicza kilka innych prób z półdystansu nie jest linią nie do przejścia. Może gdyby linia wynosiła 8,5 miałbym chwilę zawahania - w tym wypadku ani minuty. Moim zdaniem bet dnia jeśli chodzi o zakłady na punkty poszczególnych zawodników, pomimo spodziewanego underowego spotkania.
Do dubla na podbicie mecz Thunder z outsiderem - Wizards. Wczoraj (głównie pod koniec spotkania) Heat pokazali jak łatwo i bezczelnie można zniszczyć defensywę Wizards. OKC mieli więcej czasu na odpoczynek, a Wizards bez zdrowego Walla jest po prostu beznadziejne. Forma Nene i Okafora, którzy powinni być teraz filarami zespołu nie wymaga komentarza.
/// Na przyszłość pamiętaj, że typy podajemy bez rzeczywistej stawki, a w jednostkach.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs

????Boston Celtics u New York Knicks
Totals
Typ: Mniej niż 193
Kurs 1,90​


Ten typ dzisiaj wpadł mi w oko jak tylko zobaczyłem oferte. Dlatego krótko postaram się go przeanalizować.
Bostończycy na wyjazdach przekaraczali moją linie 4 razy przy 17 meczach. Over z Miami 227 ( pierwszy mecz), Bulls 196, Orlando 226 OT i Sacramento 214. Undery z Phila 189 punktow z OT, Rocket i Spurs 190, 191, Warriors 184, Nets 169, Phila 189, Detroit 186, Bucks 198. To pokazuje ze praktycznie zawsze pokrywali moja linie i to nawet z drozynami na wskros ofensywnymi jak Spurs, Houston, Warriors. To świadczy o tym że maja solidną obrone co wie każdy i cieżko z nimi się gra nawet najlepszym ofensywom ligi.
Knicks natomiast overowali w 10 z 16 meczy. Gdzie grali w wiekszosci z overowymi teamami np. Denver, Lakers, Houston, Clevland ( moze nie dobra drozyna w ataku ale sporo overow) raczej te overy nie dziwia moze procz Bulls, Porltland czy Detroit. Underowali praktycznie zawsze z dobrymi w obronie drozynami pokroju Phili, Pacers czy Spurs nawet Nets. Z tego wniosku je ze drozyna z Nowego Jorku potrafi zagrac ofensywnie z doza iloscia punktów w ataku ale w wiekszosc ze slabymi drozynami w obronie natomiast z tymi mocniejszymi nie idzie im za latwo. Graja to na co przeciwnik pozwala i to widac po wynikach natomiast obrona Knicks potarfi zagrac dobrze jak chociazby ze Spurs.
Kontuzje wazniejszych zawodnikow w Knicks Felton. H2h na 10 meczy 5 razy under.
Podsumowując to Boston gra niezle w obronie ale bardzo kiepsko wypadaja w rzutach za 3 wrecz przeciewnie w Knicks ci najlepiej rzucaja w lidze. Kontuzjowany Felton i mysle ze Rondo powinien dominowac nad Pirigonim czy Kidem bo jest szybszy i to powinien wykorzystywac. Boston fatalnie zbiera co tez nie jest jakas wielka domena Knicks. Chandler jedynie potrafi grac w defensywie praktycznie sekate drewno w ataku. Mysle ze nie bedzie wiele okazji dla Knicks na latwe punkty z kontry na pewno Boston nie pojdzie na wymiane jak Spurs tylko beda szanowac pilke i liczyc na to co wymysli Rondo. Jesli tylko ogranicza poczynania Knicks za 3 a to calkiem realne i madrze odetna Duranta do tego Rondo bedzie dominowal szybkosc nad vis a vis to powinno byc raczej underowo. Do tego jesli bedzie gral Amare za obrone go wezmie sie Garnet i tu rowniez powinien byc ograniczony. Knicks pokazali ze Spurs ze potrafia bronic jesli tylko zagraja podobnie dzisiaj to Boston w ofensywie bedzie mial problem dlatego wynik 100-92 raczej malo prawdopodobny nie wieże aby Boston rzucił pod 90 punktow a sam doposcil do 100. Ale na pewno nie jest to taki pewnieaczek jak wczoraj Memphis linia dosyc madrze ustalona ale jednaka ja jak pisałem wyżej licze na mnejsza ilosc punktów niz 193.

Mało składna analiza ale brak sił, chęci i czasu na nic wiecej nie pozwala. Do tego gram kilka innych typow juz suche bez analiz bo koledzy mnie wyprzedzili. Ja gram je w dublach.​

????Oklahoma City Thunder u Washington Wizards
Spread - 1. połowa
Typ: Oklahoma City Thunder -5
Kurs 1,35

????San Antonio Spurs u New Orleans Hornets
Totals
Typ: Mniej niż 201
Kurs 1,45

????San Antonio Spurs u New Orleans Hornets
Spread
Typ: San Antonio Spurs -5
Kurs 1,55

????Cleveland Cavaliers u Chicago Bulls
Spread
Typ: Chicago Bulls -2
Kurs 1,30​
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Wizards vs Oklahoma
I.Nene. Total Points (13.5)
Typ: over @1,90 marathonbet
w tobecie linia 12.5 @ 1,85

Generalnie nie lubię oglądać gry Wizardów, jednak jeśli już trzeba, to właśnie ten gracz wyróżnia się w tym zespole. Problemem może być to, że w tym miesiącu dobre występy przeplata z tymi gorszymi. 20 punktów rzucił w ostatnim meczu z Brooklynem, 15 z Indianą, zaś w ostatnim spotkaniu z Miami jedynie 5 ????
Wydaje mi się jednak, że w nadchodzącym pojedynku z Oklahomą, to głównie on będzie punktował dla Wizardów. Niezły rzut z dystansu i akcje 1-1, myślę, że dzisiaj pokryją ten over bez problemu. Jego PPG w tym sezonie to 12.9.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Sacramento +3,5 @ 1,90 bet365
Sacramento ML @ 2,45 bet365
Rzeczywiście kurs znacznie spadł, bo rano z tego co widziałem było coś koło 3-3,10 na gospodarzy. Kings grają bardzo solidnie u siebie, cztery wygrane z rzędu chociażby z Portland czy Bostonem. Z Knicksami też wygrali, ale oni grali z problemami kadrowymi m.in nie wystąpił Melo. Wreszcie Cousins gra na miarę swoich możliwości, jeden z najlepszych Kings Evans ma jutro zagrać, więc dodatkowe wzmocnienie z ławki bo jeszcze za wcześnie na piątkę, tym bardziej ze ich lawka nie funkcjonuje najlepiej. Memphis zaś jest bardzo nierówną drużyna - raz potrafią zagrać naprawdę dobre spotkanie, by potem tragedie. Oprócz tego są b2b, pierwsza piątka grała sporo z Suns - Randolph i Gasol 36 czy Gay 40. Kings mieli dzień przerwy co zresztą na takim etapie rozgrywek nie wpływa aż tak na zespół ale to zawsze coś. Faworytem może jest i Memphis, jednak po prostu czuje w kościach ze Sacramento ostro powalczy u siebie o zwyciestwo , poniewaz są jak najbardziej w stanie ugrać zwycięstwo.
Chicago - Cleveland under 187 @ 1,80 bet365
Cavaliers under 89 pkt @ 1,89 betsson
Defensywa Chicago sprawuje naprawdę dobrze i powinni sobie poradzić z ofensywą Cleveland. W ostatnim czasie potwierdzają ten fakt - Heat rzuciło jedynie 89 pkt i przede wszystkim obrona Bulls zagrała na świetnym poziomie. Na własnym parkiecie rzadko co ich przeciwnik przekracza ponad 90 pkt - Clippers tylko 95 pkt czy Knicks 85. Czyli z drużynami z porządnym potencjałem ofensywnym. Cleveland może i rzuciło 100 pkt Bobcats czy Rockets ale spójrzmy na ich defensywę. Houston znacznie bardziej skupia uwagę na ofensywie, o Charlotte się nie wypowiadam bo wiadomo jak jest. Varejao nadal jest out, Bulls nie rzucają masy punktów ale nadrabiają to swoją defensywą i jestem pewien, że odpowiednio się zajmą ofensywą Cleveland i nie pozwolą im rzucić ponad 90 pkt. Z lepszymi defensywami jak chociażby Indiany rzucili jedynie po 80 pkt, poprzednie spotkania z Bulls to kolejno 85,86,83.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 1

cracoviaczek77

Użytkownik
Sacramento - Memphis
Ponad (188) @ 1,9
Przeglądając dzisiejszą oferte wpadł mi w oko ciekawy mecz SAC vs Memphis.
Odrazu pomyślałem jaką mogli dać linie w meczu drużyny overowej z drużyną zdecydowanie underową i myślę że linia spokojnie do pokrycia, tym bardziej że w ostatnich 10 meczach pomiędzy tymi drużynami 9 razy linia byłaby spokojnie pokryta. Pomimo to że Grizzles jest drużyną zdecydowanie defensywną , to teraz graja b2b co oczywiście sprzyja overowi .Sacramento jak wiemy nie grzeszy dobrą obroną. Jedyny problem jest taki że zabraknie Marcusa Thorntona ,co może sprawić że SAC zdobędą troszke mniej punktów, ale wydaje mi się że mecz będzie otwarty i linia zostanie pokryta.
Co myślicie o overze w tym meczu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Portland - Orlando 3,20
Ja znów odwrotny typ do Maroon&#39;a ale mnie PTB cały czas nie przekonuje, mimo że Rose Garden to ciężki teren. Wczoraj zabrakło przysłowiowych cojones by pisać analizę na Bobki, mimo, że typ konsultowany, zagrany za drobne oraz - co ważniejsze - wygrany ???? Dziś, prócz Kings, jest jeszcze, moim zdaniem, 2 dogów do gry - Celtowie i właśnie Magic - jednak Celtowie są strasznie chimeryczni, więc więcej szansy na niespodziankę daję właśnie Magic. Gdyby grał Davis to byłoby łatwiej, a tak wydaję się, że nawet grający Turkoglu, jest bardziej osłabieniem aniżeli wzmocnieniem. Liczę na solidne zdobycze trzypunktowe Nelsona, Redick&#39;a i Afflalo, który powinien wrócić do bycia liderem zespołu oraz na walkę pod tablicami Vucevica. Poza tym ławka PTB to dalej śmiech na sali. Gdyby marathon oferował linie na ich graczy over 1,5 3/4 byłoby warte grania underów ???? Claver zdobywający 2 punkty jako jedyny z ławki? No problemo! Poza tym 3 wygrana z rzędu to byłoby chyba jednak za dużo na taki skład jaki mają, a Orlando byłaby to już 8 porażka z kolei. Typ nie tylko na przełamanie ale o dziwo! podoba mi się gra Magic - no może poza chwilami gdy Hedo jest na parkiecie ;)
NYK postraszyli w końcówce - znowu &quot;sprzeczka&quot; z Maroonem, dziś wierzę, że Orlando wygra.
 
C 20

celt

Użytkownik
Rajon Rondo has been suspended for Monday&#39;s game for &quot;making contact with an official and failure to cooperate with a league investigation.
rotoworld.com
Rondo dziś nie zagra vs NYK

oficjalnie się wkurzyłem bo miałem -6 na NYK grać a teraz zakłady zawieszone ... pewnie dadzą jakąś kosmiczną linie
e: linia podniesiona o 0.5 tylko więc git
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Boston Celtics @ New York Knicks

under 196,5 1.70 Betgun
⛔

Rondo zawieszony na jeden mecz za zaczepianie arbitrów. Oznacza to znacznie prostszą grę Celtics, pewnie więcej izolacji, dograń do Garnetta w post up itd. Boston nie ma na ławce typowego PG, Jason Terry, który dzisiaj będzie rozgrywał większość akcji to jedynie nieźle kozłujący i podający SG. Do tego niedawno wrócił Avery Bradley, który na swojej pozycji jest chyba najlepszym obrońcą w NBA (w każdym bądź razie w ścisłej czołówce razem z Tonym Allenem czy Thabo Sefoloshą). Bradley co prawda grał dopiero 62 minuty ale już oddcisnął swoje piętno na defensywie Celtics bo z nim na parkiecie Boston traci 86.2 punkty na sto posiadań a bez niego tracił aż 101.5 pkt. Oczywiście Bradley sam aż takiej ogromnej różnicy nie robi bo cała drużyna w ostatnich kilku meczach broni lepiej ale wkład w to ma znaczny. Bradley dziś będzie krył J.R Smitha, który razem z Melo zdobywa ok. 50% punktów Knicks, J.R pewnie sporo przekleństw dziś wypowie i o all star game też trochę przestanie myśleć i mówić. Linie na over/under w meczach Bostonu w najbliższym czasie będą bardzo mocno spodały.

Poobijani Knicks z kontuzjowanym Feltonem i Amare już tak nie błyszczą jak na początku sezonu. Ofensywa bez Feltona to już nie to samo, Kidd to co prawda jeden z nainteligentniejszych graczy w NBA i zapewnia dobry ball movement nawet jak nie ma po 15 asyst ale nie jest na tym etapie swojej kariery tak wszechstronny jak Felton, raczej nie grozi penetracją pod kosz i rzuca praktycznie tylko za 3. Knicks mają mnóstwo shooterów ale bez Feltona brakuje trochę graczy, którzy groziliby wjechaniem pod kosz, oczywiście oprócz Melo, który w ataku potrafi wszystko. J.R Smith to typowy shooter a Ronnie Brewer przywoicie rzuca za 3 ale jak nie ma do tego dobrej pozycji to jak najszybciej oddaje piłkę. Bez Feltona Knicks zdobywają 5.8 pkt mniej na 100 posiadań, ciężki dzień przeciwko Bradleyowi może mieć J.R Smith a sam Melo ponad 100 nie rzuci. Celtics potrafią bronić shooterów, ich główny problem to słaba obrona obręczy czyli inaczej mówiąc brak klasowych shotblockerów.

Myślałem nad graniem handi na Celtics ale bez Rondo się wstrzymam chociaż uważam, że Celtics wciąż stać na close game w MSG.
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 08.01.2013 01:00
Washington Wizards- Oklahoma City Thunder
TYP: -5,5 Oklahoma City Thunder 1 Polowa ⛔
KURS: 1,78
BUK: Pinnacle Sports

Faworyt jest tylko jeden dzisiaj przewiduje pewne wysokie zwycięstwo Tanders.Mój typ dotyczy dwóch pierwszych kwart, jakoś nie widzę argumentów po stronie gospodarzy. Goście graja bardzo dobry basket notują bardzo mało wpadek, graja bardzo twardo w defensywie. Poważnie traktują praktycznie każdego przeciwnik.Myślę ze będą chcieli mocno otworzyć to spotkanie,wygrać wysoko 1 kwartę, potem stopniowo utrzymywać prowadzenie. Dając pograć zawodnikom z ławki(jest dobry strzelec K. Martin, swoje minuty powinien dostać N. Collison) oszczędzając w miarę możliwości Duranta i Westbrooka- jakoś nie widzę u gospodarzy nikogo kto miałby ich pokryć.Potencjału nie ma co porównywać. Czarodzieje bardzo słabo graja miałem ich okazje parokrotnie oglądać z zespołami dużo słabszymi niż Okla i z reguły nie da sie tego oglądać. Bardzo słaba skuteczność z gry, fatalna obrona bilans ostatnich 10 spotkań to 1-9. Zlepek bardzo słabych zawodników,którzy nie tworzą monolitu -zespołu. Myślę ze praktycznie ten mecz przegrają juz w szatni na boisku nie podejmując walki.Goście, może nie dysponują jakaś szeroka ławką ale ich gra jest bardzo pookładana sa bardzo zgrani ,maja swoich liderów wiadomo kto prowadzi grę i zdobywa decydujące pkt.Gospodarze sa po wysokiej porażce z Miami(dzisiaj widzę podobny scenariusz-wynik) do przerwy było 8 pkt dla Lebrona i spółki którzy nie zawsze graja na poważnie w obronie, pozwalają czasem na bardzo wiele słabszym ekipom.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
New York Knicks(-5.5) - Boston Celtics 1 @1.71 bet365 ⛔
zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na Wschodzie, Knicksi w Madison Square Garden podejmą Celtów z Bostonu i będzie to mam nadzieję bardzo ciekawe widowisko. Knicks mimo braku Feltona utrzymują dobrą dyspozycję (poza wpadkami z Portland i Sacramento) o czym świadczy odprawienie z kwitkiem już praktycznie w 3Q San Antonio Spurs. Boston po serii czterech porażek zaliczył ostatnio dwa przekonujące zwycięstwa nad Indianą i Atlantą. Przechodząc do dzisiejszego meczu, jak wiadomo, Knicks większość będą grali na Anthonego (co i tak ostatnimi czasy się zmienia bo oglądam chyba każdy mecz tej drużyny i co raz więcej Carmelo dzieli się piłką), natomiast w drużynie z Bostonu zabraknie Rajona Rondo i dla mnie to jest najpoważniejszy argument ku graniu na zespół z Nowego Jorku i to z handicapem (lekko obniżonym na bet365). Dla mnie Boston bez Rondo traci połowę swoich cojones i jest drużyną po prostu ociężałą. Mimo, że to Knicks są najstarszą drużyną ligi, to często grają bardzo szybką koszykówkę, w Bostonie to wszystko napędzał Rondo i dzisiaj zapewne zagrają bardziej statycznie. W bardzo dobrej dyspozycji znajduje się oprócz Melo, JR Smith który gwarantuje ostatnio około 20 punktów na mecz, zalicza dużo efektownych zagrań, jak i nawet pod nieobecność Melo potrafił sam pociągnąć grę Knicks i zaliczył bodajże dwa buzzery przechylając szalę zwycięstwa na swoja stronę. Ostatnio dobry mecz zaliczył także dziadek Kidd rzucając pięć trójek, zaliczając osiem zbiórek i siedem asyst. Także Chandler ostatnio gra bardzo dobrze, dużo zbiera i zaliczył parę efektownych wsadów. Jak dla mnie drużyna Celtics nie poradzi sobie dzisiaj z dobrą i szybką grą Knicksów i dostanie lanie.

Carmelo Anthony over 30.5 @1.85 Unibet ⛔

z Bostonu do Nowego Jorku rzut cyganem, więc prawie jak derby ???? mimo, że Boston stracił trochę ze swojego blasku to i tak spotkanie dość prestiżowe, Karmelek na pewno będzie błyszczał w Madison Square Garden i rzuci te swoje około 35 punkcików. Nie ma się tutaj co wiele rozpisywać bo trzeba by było pisać to co się pisze przy okazji prawie każdego meczu Carmelo czy Kobiego, grając overy na tę dwójkę zarobiłem już w tym sezonie trochę kasy, a zawodzili bardzo rzadko ;)

/ tragiczna skuteczność Melo, wyfaulował się już w 4 minucie, Knicks całe z resztą słabo w obronie i w ataku też skuteczność nie za ciekawa
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Washington Wizards - Oklahoma City Thunder
over 193
1.83
Pinnacle
5/10

Tutaj miałem dylemat. Over, czy handi na gości. Zdecydowałem się na over, bo jeśli w pomalowanym goście &quot;zepną się&quot;, to wyczny Okafora i Nene mogą być sporo ograniczone, a gra powinna przenieść się na dystans, gdzie już gospodarze mogą postraszyć prędzej.
Wizards niby do pewnego momentu w meczu, stawiają opór, by nagle do głów przypomniało im, że są jedną z najgorszych ekip i grają adekwatnie do swojego bilansu.
Thunder, choć rozegra ten mecz na wyjeździe ma argumenty do tego, by to oni dominowali w tym elemencie. Dodatkowo mają taki sam bilans zwycięstw do porażek jak Clippers, więc muszą po prostu narzucić swój styl gry. Spodziewam się ok 200 punktów.
New Orleans Hornets - San Antonio Spurs
1(+8)
Dafabet
2.01
5/10

Wyniki dwóch poprzednich spotkań, to
1. 11. 2012 NOH - SAS 95:99
22. 12. 2012 SAS -NOH 99:94
Co najważniejsze, w obu meczach nie wystąpi Eric Gordon, który już po przerwie spowodowanej kontuzją wystąpił w meczu z Dallas Mavericks. Jego wkład w wyjazdową grę był spory, choć z gry miał skuteczność 4-13, zdobywając 14 punktów.
Zapewne na to spotkanie sam się mobilizuje odpowiednio, bo najgorszy zespół na Zachodzie, podejmuję czołowy zespoł ze swojego konferencji. Hornets bez większych braków i z Gordonem w składzie, powinni postawić się Spurs na własnym parkiecie.
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies
1(+3)
2.12
Pinnacle
5/10

Grizzlies do tego meczu podejdą grając dzień po dniu i będzie, to drugi wyjazdowy mecz z rzędu. Wczoraj pokonali ekipę Marcina Gortata, która walczyła niemalże do ostatnich sekund. Suns zagrali słabe zawody, a grę im trzymał PJ TUcker, który penetracjami pod kosz i agresywaną walką podtrzymywał wynik, dający szanse. Choć przewaga Grizzlies była bliska nawet 20 punktów, a to za sprawą serii trafień z dystanstu, to gospodarze potrafili to nadrobić.
Wśród gospodarzy ma zabraknać Thorntona, ale jest Salmons, który wg. mnie jest zawodnikiem o podobnych możliwościach, a nawet i lepszych.
Wielką zagadką jest podejście Cousina, którego w mediach spekuluje się o wymianie do Bostonu. Myślę, że w takich meczach powinien pokazywać swoje możliwości. W ostatnim meczu Kings, brakowała wsparcia dla Cousinsa na Brooklynie. Sam w pojedynkę nie dał szans gospodarzom.
Powrót na własny parkiet i Memphis, których styl mi się wczoraj nie podobał, bo wg. mnie gdyby Suns byli bardziej zgranym zespołem, to Memphis mieliby jeszcze większe problemy. A jeżeli Suns ze swoją grą potrafili pod koniec meczu jeszcze napsuć nerwów, to Cousins i dystansowi gracze z Sacramento Kings powinni napsuć krwi gościom.
Cousins, jak oznajmił działacz z Kings nie trafił i nie trafi na listę wymian.
New York Knicks - Boston Celtics
over 193
2.02
Pinnacle
5/10

Rajon Rondo nie wystąpi w tym spotkaniu, więc spore osłabienie. Pierwsza linia ataku będzie dziurawa. Sądzę, że sporą część czasu na rozegraniu spędzi również Avery Bradley.
Knicks powinni wykorzystać lukę, w pierwszej linii obrony i zawodnicy Knicks powinni grać szybko i agresywnie.
Co prawda powrót Bradleya, to jak wspomniałem, klucz w defensywie, a ostatnie mecze to potwierdzały. Jednak ten mecz powinien być z tych, gdzie Knicks powinni wykorzystać skrzętnie swoją przewagę, w dodatku będąc gospodarzami.
Portland Trail Blazers - Orlando Magic
2(+6)
2.07
Pinnacle
5/10

Publiczny typ, gdzie dla większości typ poparty jest świetnymi występami na wyjeździe. Może gdyby nie osiem porażek Orlando, to i ja bym się skusił na gospodarzy.
Jednak w ostatnich meczach sporo eksploatowani byli zawodnicy startowi.
Orlando pomimo słabego bilansu, jest drużyną, która potrafi się przeciwstawić, a tym bardziej już drużynie, która praktycznie nie ma ławki rezerwowych. Odwrotnie jest wśród dzisiejszych gości. Wliczę w nią Turkoglu, jest przecież Redick. Przy brakach Ayona i Moore&#39;a ławka gości się wyszczupla, ale mimo wszystko sądzę, że Nelson, Afflalo, Vucevic, wraz z Redickiem są w stanie przeciwstawić się gospodarzom i stoczyć wyrównaną walkę.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom