>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
K 0

kajo261

Użytkownik
Jason Terry powyżej 9,5 pkt @1,71 Bet365
Dzisiaj wobec braku Rondo wyjdzie w pierwszej 5 i te 35-40 minut powinien zagrać. Co prawda w ostatnich 3 meczach nie pokrył linii, ale przed powrotem Bradleya regularnie i spokojnie rzucał te przynajmniej 10 pkt. A tak spisywał się podczas ostatniej nieobecności Rondo:
30.11.2012 Portland 36 min 17 pkt
1.12.2012 Bucks 40 min 15 pkt
Ekspertem nie jestem, ale typ wydaje się w miarę prawdopodobny.
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
⛔ Spotkanie: New York Knicks-Boston Celtics
Godzina 1:30
Typ: Garnett poniżej 15 pkt
Buk : Betsson
Kurs: 1,85

Boston dziś bez Rondo , łatwo nie będzie , szczególnie że Knicks&#39;i w tym sezonie przegrali u siebie tylko 3 razy.. Ale do rzeczy , krótko i na temat , Chandler zdominuje strefę podkoszową i nie da rozwinąć się Kevinowi.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers
Typ: Luol Deng poniżej 17,5 pkt⛔⛔⛔e: o jeden most za daleko:p
19 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Unibet

Kolejny raz próbuję opcji z Dengiem, bo to nie jest regularny shooter i na ostatnich 10 spotkań tylko 4 razy przekroczył tą linię. W ostatnim meczu z Miami tylko 6 pkt przy 43 minutach na parkiecie i generalnie patrząc na jego skuteczność w ostatnich dniach to raczej cienko to wygląda. Fakt, że zdobył po 20 pkt z Orlando i Bobkami, ale to nie są jakieś potęgi (Cavs też nie, ale dziś może być większa rotacja niż wtedy), a poza tym w tych meczach oddawał bardzo dużo rzutów. Obecnie Bullsi bez kontuzji (pomijam Rose&#39;a), a liderem drużyny stał się Boozer. Poza tym ponownie gra Noah więc nie ma potrzeby by Sudańczyk oddawał wiele rzutów.

Pozdrawiam
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Celtics +7.5 @ 1.83 bet365 5/10... Będzie wyrównany mecz. brak Rondo Rivers może zamaskować, w tym meczu, bo brakuje Feltone, a przy Jasonie można to zrobić i Doc ma szanse, bo to inteligentny trener. [live]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
Houston Rockets - Los Angeles Lakers
1(-4)
1.82
Marathonbet
5/10

Zanim inne buki się ożywią, to warto taką linię jeszcze chwytać. Im wyższa, tym nie polecam. Mimo, że Lakers osłabieni, to i tak w NBA, każdy może wygrać z każdym. Jednak zapowiadany na chwilę obecną brak Howarda, Gasola, Hilla może być dramatyczny w skutkach, bo pod koszem Jeziorowcy mają nieciekawą sytuację, w starciu z groźnymi na własnym parkiecie Rockets.
Kobe był najlepszym strzelcem zespołu podczas meczu w Houston, ale i tak zespół odniósł porażkę - i brakowało wtedy Gasola oraz Nasha.
Gdy rywalizacja przeniosła się do Los Angeles, góra byli wtedy gospodarze, pokonując zespół z Houston 118:109 - Lakers nadal bez Nasha.
Sytuacja w zbliżającym się meczu, kompletnie nie jest optymistyczna dla zespołu D&#39;Antoniego. Mimo, że zespół prawdopodobnie z bardzo wyszczuplonym składzie, to przecież nie słyną oni z obrony, by mogli ten mecz wygrać, właśnie tym elementem.
Lin - Nash. Dwóch rozgrywających bez obrony. Myślę, że sporo będzie zależeć od tej dwójki, bo Kanadyjczyk będzie musiał również przejąć zdobywanie punktów.
Na Hardena będzie prawdopodobnie do obrony wyznaczony Metta World Peace, dlatego Lin będzie miał możliwości do gry. Wiele będzie zależeć od skuteczności. I tutaj pojawia się ważny element. Ławka.
Delfino, Douglas - to zawodnicy, którzy mogą zrobić różnicę na dystansie.
Jeśli absencje się potwierdzą, to nie wierzę, że Kobe po jednym meczu, wyciągnie wnioski, by grać z zespołem, gdy jest tak osłabiony. Bilansu Lakers, gdy Kobe oddaje najwięcej rzutów i ma 30+ punktów nie trzeba przedstawiać, to tym samym wyrządza dla swojego zespołu największą krzywdę.
Linia w ciągu dnia z pewnością się podniesie i powyżej 6+, dla mnie to już nie będzie typ warty ryzyka.
Powodzenia!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rockets 1.52✅
Rockets -5 @1,87
✅
Marathonbet
Zgadzam się z Dwill . LA bez wysokich , D&#39;Antoni w swoim żywiole czyli smallball ;) Sacre i Jamison idą dziś do boju a wiec zapowiada się śmiechowy mecz . Fakt że gra Howardem i Gasolem na raz skutkowała słabszą defensywną bo doliczając najwolniejszy/najstarszy backcourt ligi wszyscy po prostu nie nadążali ale co teraz będzie to aż się boje . Jednak taka tuza defensywy jak Jamison to będzie dopiero coś , gość jest kołkiem nie od dziś , Artest pewnie też na PF pobiega .
Kontuzje wysokich trafiły się w najgorszym momencie , Harden i Lin rozerwą obronę na strzępy penetracjami i masa pkt z pomalowanego dla Rakiet , sporo będą szukać Asika i swoich dynamicznych PF . Liczę że Greg Smith trochę polata nad koszem LAL .
D&#39;Antoni zapewne dzisiaj run and gun jak za swoich najlepszych czasów , innej opcji nie ma , zresztą to ostatni trener który zagrał by coś innego . Do takiej gry Lakers ma jednak słabych wykonawców .
Houston u siebie wyjdzie na maksa zmobilizowane w myśl zasady Beat LA i będą chcieli za wszelką cenę ich upokorzyć wysoką porażką .
Prawda jest taka że może skończyć się przykrym blowoutem , o ile Lakers nie będą trafiać wszystkiego . Braki pod koszem są niewyobrażalne bo chociaż żeby Hill grał a tu nic , 3 wypadło na raz . Czekam jeszcze na info co do Parsonsa bo nie trenował wczoraj .
Ostatni mecz w Houston wygrali Rockets , minimalnie 107-105 ale wtedy nie grał Gasol tylko z wysokich i Lakers wygrali zbiórki 53-50 , dzisiaj ta kategoria będzie kluczowa na korzyść Rockets , jak macie gdzie to stawiajcie zbiórki Asika. Kto widział jak graja Rakiety ten wie , cegła lub strata ze strony Lakers = błyskawiczna strata zamieniona na punkty w szybkim ataku .
Reszta wieczorem bo dziś trzeba wrócić do pracy w końcu :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Kobe over ~ 32pkt (jeszcze nigdzie nie widziałem lini więc wpisuje na oko) 1.90
Tak jak piszą chłopaki na górze bez Gasola, Howarda i Hilla którzy swoje punkty zdobywali i dzisiaj się zapowiada mecz ofensywy, więc Kobe pewnie weźmie się do roboty i narzuci z 40pkt
edit 23:35:
Dopiero co wróciłem do domu i przeczytałem wasze opinie i spojrzałem na marthonbet w którym linia jest 35.5 i jednak zostawie tego beta w spokoju na szczescie jeszcze nie postawiłem
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kobe over ~ 32pkt (jeszcze nigdzie nie widziałem lini więc wpisuje na oko) 1.90
Tak jak piszą chłopaki na górze bez Gasola, Howarda i Hilla którzy swoje punkty zdobywali i dzisiaj się zapowiada mecz ofensywy, więc Kobe pewnie weźmie się do roboty i narzuci z 40pkt
Nie będzie zdziwieniem jak cała defensywa pod KB się ustawi i będą go podwajać często . Niby to oczywiste że będzie rzucał dużo ale jak zacznie ceglić to różnie może być . Do tego ewentualny blowout i KB na ławkę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Przestrzegam przed masówką na Rakiety bo takie mecze już nieraz zawalały sprawę(swego czasu osłabione Portland na Denver, które miało zostać zjedzone czy np wczoraj OKC ;)).
Lakers bez dwóch centrów i to na pewno będzie strata i przegrana walka na tablicach ale trójka Nash, Kobe, Artest może ładnie namieszać i kto wie jak spiszą się w takim zestawieniu.Wszystko będzie zależeć od dyspozycji strzeleckiej tej trójki. Z pewnością są to zawodnicy, którzy mogą swoimi umiejętnościami zniwelować ubytek wysokich graczy na parkiecie. Ja osobiście raczej odpuszczę to spotkanie, a nawet jeśli pogram Houston to raczej lekką stawką bądź na jakiejś taśmie for fun.
Rzeczywiście Kobe może być w tym spotkaniu mocno kryty(co wcale nie oznacza, że nie błyśnie i rzuci nagle 40 pkt) więc może overy puntkowe na Nasha i Artesta będą dobrym rozwiązaniem.
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Nie ma co przestrzegać , trzeba stawiać na Rocets. Brak Howarda, Gasola i nawet J. Hilla. TO kto ma tam grać ? Nie wystaczy Kobe który rzuci ze 40 pkt , oraz Nash i MWP. Muszą oni mieć wsparcie. A owego nie ma. LAL już wiele razy niszczyło mi kupony w tym sezonie, teraz nie popełnie tego błędu i postawie na przeciwników.
Skromnie , ale z wielką przyjemnością na Houston za 1,35 w betathome.✅
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
A ja bym uważał z overem Kobasa. Fakt, że teraz, przy tylu absencjach to nie zdziwię się jak odda nawet i z 30-40 rzutów, ale trzeba też wziąć inne aspekty pod uwagę. Jak LAL gra pod Pringlessem, każdy widzi, &quot;where defense not happens&quot; jak to ujął mój kolega. Houston z kolei, zwłaszcza u siebie to zespół, który jak odpali, to może nawet i +40pkt machnąć w jedną kwartę. A jak ktoś się dziś w ataku nie włączy, to że tak powiem LAL tego nie ustoi. Może więc dojść do sytuacji, że po 3q już będzie po meczu, a nie wiadomo jak w tej sytuacji zareaguje Pringless, Kobe może wtedy już na parkiet nie wejść i zakład szlag trafi. Ja bym raczej szedł w over zbiórek Asika, na bronionej desce on zbiera zdecydowanie więcej piłek, w ataku też powinien dziś zbierać, przy takich absencjach gości. czekam tylko, aż ktoś wystawi na to linię...
edit: tobet dał linię to gramy
Asik over 22.5pkt+zb @1.75 ⛔
A póki co poszło jeszcze:
Harden under 9.5 (zbiórki + asysty) @1.70 tobet⛔
Harden od zbierania nie jest, jak pisałem wcześniej od tego jest Turek, Brodaty zbiera tyle co mu w czasie meczu akurat w łapę wpadnie, zresztą dziś to się bardziej pewnie skupi na obronie Kobasa. Co do asyst, częściej piłkę klepie Lin, Harden też się nią świetnie dzieli, ale to dla mnie przede wszystkim shooter. W ostatnich 5 meczach linii nie pokrył, oby ta seria była i dziś podtrzymana
e: takiego przebiego meczy nie przewidziałem, McHale dostosował się do piątki Lakers i mieliśmy small ball z obu stron, Turek prawie nie grał, za to Brodacz szalał ile wlezie
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Miałem chęci zagrać Houston jeszcze wczoraj ale kursy miał tylko Bah. I teraz mocno żałuję bo było 1,80 na Rakiety a teraz ledwie 1,30 ... Szkoda że tak poleciało ale nie ma co się dziwić. Gasol, Howard i Hill out i robi się wielka dziura pod koszem Lakers. Imo najbardziej szkoda Hilla bo Dłajt i Pau ostatnio tylko przeszkadzali w defensywie. Ale nie ma co się łudzić że Jamison czy Artest będą lepsi. Na pewno dostaną sporo minut i ktoś te punkty dla Lalek rzucić musi więc warto pomyśleć o overach na tych graczy. Jodie Meeks cegli mecz w mecz i nie zanosi się nagle na odwrócenie karty. Co do Kobego to mam takie samo zdanie jak maroon. Bardzo możliwe że też będzie ceglił, zrobi się blowout i reszte meczu obejrzy z perspektywy ławki. Dlatego szukałbym bardziej punktów Jamisona i World Peace&#39;a. Co do Houston to jeśli takiej szansy nie wykorzystają to będzie mega rozczarowanie. Rywal nie dość że w mega słabej dyspozycji to jeszcze osłabiony. Meczu z Cavs nie widziałem, oglądałem za to występ z Bucks, gdzie w potrafili wyciągnąć wynik ze straty nastu punktów i to w hali rywala. Dzisiaj zapowiada się na to że Rakiety zwycięstwa nie wypuszczą. Pytanie czy pokryją handi..
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Czy w Houston zagra ten Parsons wiadomo juz cos ??
Myslalem ze daja lepsze kursy na Houston ale niestety 1.30 na singla nie ma sensu. Na Kobego linia 35.5 mysle ze warta zagrania UNDER, przy tylu oslabieniach pewnie bedzie co druga akcje oddawal rzut, ale tak jak poprzednicy mowili moga go pokryc w dwoch i chocby dwoil sie i troil nie da rady caly mecz grac na dobrym poziomie. Bardziej w tym meczu sklanial bym sie na zagranie:
JEREMY LIN OVER 13.5 pkt
w ostatnim meczu 20pkt dzisaj moze byc podobnie jesli nie zagra Parsons to zdobywanie punktow spocznie na Hardenie i Linie, nie wiadomo jak Asik na Tobecie wystawili 22.5 pkt i zbiorki 10 zbiorek na luzie ale czy te pkt dorzuci to juz nie jestem pewny.
Indiana - Miami 2 1.73
zadziwia mnie tak wysoki kurs na Miami czy ktos wie czy wszyscy graja ?? Oczywiscie ogladalem ostatnie mecze Heat i wszystkie byly na styku po dogrywkach widac obnizyli loty w ostatnim czasie. Z Wizards co prawda wygrali prawie 30pkt ale mecz tego nie oddawal bo przez 3,5 kwarty wynik byl sprawa otwarta i dzielilach te obie druzyny roznica 5-7 pkt, szacun za to ze tyloma wygrali. Z Indiana na wyjezdzie bedzie o wiele ciezej ale badz co badz to mistrz NBA i taki kurs to bardzo łakomy kasek nawet jak na taka forme Heat.Jesli wszyscy podstawowi beda grac mysle ze warto dac na gosci.
Milwaukee Bucks - Phoenix Suns 1 1,40
przy tym mecze bez szczegolnych opisow Suns graja kaszane i na wyjezdzie nie maja szans z Bucksami, ktorzy u siebie odprawiali czolowke nba ( HEAT )
jesli ktos ma inne zdanie co do moich typow prosze komentowac.
prosze o info w sprawie gry Parsonsa ??
i czy w Miami wszyscy graja ??
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Widzę, że wszyscy zmieszali już LAL z błotem. Polecam trochę się opanować. To jest koszykówka, gra w której nie raz centymetry decydują, czy piłka wpadnie, w dodatku NBA, najsilniejszą i najrówniejsza liga świata. Oprócz tego LAL ma serię 3 porażek, a nie zalicza się do najgorszych drużyn ligi, żeby sobie pozwalać na takie serie. Pojutrze grają z SAS i kurs na SAS to 1.2, z tym, że SAS od kilku sezonów niszczy na własnym parkiecie. Więc kurs 1.3 na Houston, w jakiej formie by nie był, jest dla mnie niedorzecznością.
 
K 2,4K

kcz18

Użytkownik
W Miami jedynie James is questionable. Narzeka na kostkę ale pewnie dziś zagra. Mimo wszystko ja bym Miami na terenie w Indianapolis nie ruszał. Parsons też Day-to-Day, także nie wiadomo.
Ja złapałem Kobego 30.5 rano w bwin i zgadzam się, że może poodpalać z 40 rzutów dziś. 35.5 raczej już nie do gry. Natomiast Rakiety mają własną hale i przeciwnikow wypunktowanych psychicznie i dosłownie --&gt; absencje zawodników rywali, powinni odnieść dziś zwycięstwo.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do Lakersów, to ja uważam że absencje Howarda i Gasola mogą temu zespołowi pomóc. Wiem, wydaje się to szalona teza, ale każdy kto oglądał mecze Lakersów wie jaki jest ich największy problem. Nie jest to ofensywa. Przecież Kobe gra na najlepszej skuteczności w karierze. Problemem jest defensywa. Niestety Lakers to w tej chwili &quot;dziadki&quot; i brakuje temu zespołowi atletyczności. Dwight to jest cień zawodnika z Orlando. Owszem statystycznie to tak źle nie wygląda, ale przecież on gra jakby był przylepiony do ziemi. Podobnie, bardzo apatyczny Gasol. Mimo, że na papierze powinien to być jeden z lepszych duetów podkoszowych, również na defensywnej desce, tak teraz każda ekipa wjeżdża Lakersom pod kosz jak chce. Denver 60 i 58 punktów z pomalowanego, Clippers 52, Philadelphia 38. Masakra. Czasem w takiej sytuacji, zmiana na zmotywowanych zmienników może tylko pomóc. Będzie pewniej więcej gry strefą.
Rockets to co prawda młody zespół, lubią grać szybko i niskim składem. Taki Harden będzie mógł się dziś wyszumieć, ale Lakers muszą i tak grać w podobnym stylu. Dziś w piątce wyjdzie najpewniej Jamison lub Artest na 4 i Sacre na 5, a dużą część spotkania będą grali bez klasycznego centra i nawet bez typowego silnego skrzydłowego (Clark, Jamison czy nawet Artest mogą grać na 4, ale jednak brakuje wzrostu i siły). Szykuje się shootout i w takich warunkach ja nigdy przeciwko drużynie z Nashem i Kobem nie zagram, tymbardziej po takim kursie. Wolę pobrać over 214, no a jak ktoś lubi grać na zawodników to aż prosi się o jakiś over pkt+zb dla Asika.
@ EDIT
Dobra, widzę że linia na over od czasu kiedy zagralem mocno podrosła. Pisałem to wcześniej. No 220 to nie 212, ale ja i tak bym się kierował ku tej opcji.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
LAL @ 4.20 Pinnacle
Buki chyba konkretnie dzis w nocy zarobia na Houston ;) Ten kurs to juz jest przesada... 4.20 na druzyne, gdzie gra Kobe, Nash czy Artest? no nie oszukujmy sie... Bryant ciagnie druzyne, jego skutecznosc rzutow w tym sezonie jest piorunujaca. Nash strasznie slabo w obronie, jak tyczka prawie, ale tego mogli sie spodziewac wlodarze Jeziorowcow sciagajac go do siebie... Artestowi jak siedza trojki to moze pacac az milo, ale pytanie czy w tym meczu tak bedzie. NBA obfituje w niespodzianki, przykladowo wczoraj OKC jak mogla przegrac z Wizards? no wlasnie... Co prawda, po stronie gospodarzy atut wlasnej hali, odpoczywali dluzej, brak kontuzji czy tez ten mlody energiczny Harden. Rockets to grupka mlodych chlopakow, ktorzy cos osiagna, ale jeszcze nie w tym sezonie - za wczesnie. Uwazam, ze doswiadczenie wezmie gore, Bryant i spolka tak latwo sie nie poddadza, musza wreszcie zaczac wygrywac, bo to nieladnie tak miec streak 4 przegranych i modlic sie o to, by dostali sie do PO. Rockets w domu ladnie sobie radzi, ostatnie 4 mecze ogolnie wygrane, ale oczekuje dobry mecz ze strony gosci, oby zagrali tak jak za dobrych lat gdzie zdobywali mistrzostwo NBA. ????
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
a co sadzic o overze na Harden 28 pkt ?? niby Lakers bez howard gasola hilla powinnien wchodzic gladko i sporo fauli na nim, ostatnio pokrywa kazda moja linie aczkolwiek ostatnio z cleveland w 3 kwartach skutecznosc niecale 30% z gry dopiero w 4 kwarcie sie przebudzil i rzucil 16pkt. Moze troche nie pokoic tez to ze z Lakersami nie rzucal wiecej niz 20pkt w tym sezonie. Ale linia na kobego jeszcze poszla w gore 36.5pkt
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja kieruję się inaczej. Lakers praktycznie bez zmienników, nie będą w stanie utrzymać poziomu przez całe spotkanie.Mimo że Houston jest bardzo ofensywnym zespołem i tracą aż 103 pkt na mecz to nie wierzę,że Lakersi bez podkoszowych zdobędą ponad 100 oczek.Nieobecni zawodnicy łącznie notują 36,2pkt 26,5 zb, oraz co istotne 8,7 zbiórki ofensywnej na mecz. Nie wierzę w to,że nagle Jamison zacznie skakać młodym po głowie i zbierze 20 piłek w tym kilka w ataku dających cenne ponowienia.Lakers bez zbiórek mogą stracić sporo posiadań.Nie za bardzo wiem jakim zestawieniem zagrają pod koszem. Clark jest bardzo słaby,Sacre nie jest na pewno gotowy żeby wyjść w s5.
Nawet zakładając dość optymistyczny scenariusz,że Bryant zdobędzie 40pkt,Nash 20,Artest 15,Jamison 15+Meeks kilkanaście to ciężko będzie im wyjść ze 100 punktów.
Dodatkowo jeśli dobrze pamiętam to Harden potrafił Bryanta dobrze bronić i może uda mu się wymusić dużo trudnych rzutów.
Lakers poniżej 107
1,89 betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom