>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mecz Rockets-Lakers to był istny &quot;majstersztyk&quot;. McHale podjął wyzwanie D&#39;Antoniego i czwórka podkoszowych Asik-Patterson-Smith-Morris (taki z niego podkoszowy że szok xD) nie zagrała łącznie nawet 70 minut. Szalony mecz, który był istnym rajem dla grających live. Na Rockets można było wyłapać kurs nawet w okolicach 2,80. O overze nawet nie piszę, bo na live w pewnym momencie linia podkoszyła nawet do 235 punktów, a i tak została przekroczona ???? Szalony mecz. I zastanawiam się jak dziś Lakersi spiszą się w San Antonio. Jeśli spróbują zagrać w podobnym stylu to Spurs rzucą im 130 punktów. Ale przecież podejrzewam, że wczorajszy mecz tylko przekonał D&#39;Antoniego do run n gun. Pytanie jak będą wyglądać Lakers grając b2b przeciwko dwóm chyba najofensywniej grającym w tej chwili ekipom w lidze. W pierwszej połowie przeciwko Rockets wyglądali nawet dobrze, mecz zaczęli wręcz bardzo dobrze w obronie. Ale jak Harden postanowił w 3 kwarcie na wjazdy pod kosz, to już wyszły braki i &quot;starość&quot; Jezioranów. Niemniej takiej liczy p&amp;r to z duetem Howard-Gasol nie zagrali chyba łącznie w całym sezonie. Tak sobie myślę, że Spurs akurat bronić to jednak potrafią, a Tony Parker i Manu Ginobili nie będą czekać do 3 kwarty i zaczną od początku kąsać Lakers, to ten mecz może zakończyć się znacznie szybciej. Niemniej handi dość wysokie, dlatego sam decyduję się pobrać już teraz over 112 Spursów oraz over 213 w całym meczu, choć z mniejszym przekonaniem niż wczoraj, tak dziś także liczę na shootout ;)
@ linie już rosną, ale do 115/215 bym pobierał.
Dodatkowo jeszcze jeden, zapewne masowy typ na Warriors -2 @ 2.00 w Marathonbet. Pamiętam jak obie ekipy spotkały się na początku sezonu i Miśki ograły w dobrym stylu Wojowników w ich hali w Oakland. To będzie typowy revenge game. Goście byli wtedy jednak hot, a GSW poszukiwali gry z Bogutem. Teraz sytuacja odmienna. Warriors u siebie bardzo mocni, do tego wypoczęci a Memphis z dobrze broniącymi zespołami, za którą uważam GSW miewają spore problemy.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Boston(-5) - Phoenix 1 1,5

Nie będę na wyrost się rozpisywał, że wraca stary dobry Boston na podstawie ich ostatniego świetnego występu w MSG, ale rzeczywiście seria 3W (Indiana,Atlanta, NYK) może sugerować, że chłopaki wzięli się do roboty. Mają przed sobą kilka spotkań domowych z drużynami z poza elity i świetną okazję na poprawę mizernego jak na nich bilansu 17-17. Rondo powinien dziś normalnie zagrać, choć jak było widać ostatnio nawet jego brak nie wpłynął negatywnie na ekipę Celtics. Suns to 3 metry mułu na tą chwilę, z fatalnym bilansem wyjazdowym 2-15, a do tego b2b gdzie do końca mieli nadzieję na wygraną z Bucks. Stawiam na pewny win Celtów przy dość moim zdaniem bezpiecznym handi 5 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Na dziś sobie wybrałem, typ dla niektórych może być dziwny.. ale myślę, że nocą Kobe, nie rzuci i nie pokryje linii jaką mu dają bukmacherzy...
Kobe Bryant - 32,5 pkt poniżej. (1.85) / Unibet ! ✅ [27pkt]
Choć ostatnio nie wskazywał na to, żeby mógł pokrywać linie, ale i również dziś myślę, że rzuci ponad 20, no może max 30 przy dobrych wiatrach.. ale nie więcej.. Warto łapać, typ, póki linia nie spadnie.
// A jednak, nie rzucił.. choć w trzeciej kwarcie się trochę podreperował.. ale na szczęście nie wszystkie trójki mu wchodziły..
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na dziś sobie wybrałem, typ dla niektórych może być dziwny.. ale myślę, że nocą Kobe, nie rzuci i nie pokryje linii jaką mu dają bukmacherzy...
Kobe Bryant - 32,5 pkt poniżej. (1.85) / Unibet !
Choć ostatnio nie wskazywał na to, żeby mógł pokrywać linie, ale i również dziś myślę, że rzuci ponad 20, no może max 30 przy dobrych wiatrach.. ale nie więcej.. Warto łapać, typ, póki linia nie spadnie.
No dobrze mowisz , nie dość że Spurs go pokryją to jeszcze w połowie 3 kwarty już pewnie będzie po wszystkim i bez sensu bedzie katowanie KB. Wieć jak już grać to tylko under KB moim zdaniem . Jeszcze linia wysoka jak cholera .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 178

becks-59091

Użytkownik
Na dziś sobie wybrałem, typ dla niektórych może być dziwny.. ale myślę, że nocą Kobe, nie rzuci i nie pokryje linii jaką mu dają bukmacherzy...

Kobe Bryant - 32,5 pkt poniżej. (1.85) / Unibet !
Choć ostatnio nie wskazywał na to, żeby mógł pokrywać linie, ale i również dziś myślę, że rzuci ponad 20, no może max 30 przy dobrych wiatrach.. ale nie więcej.. Warto łapać, typ, póki linia nie spadnie.
W Tobet masz under 34 @ 1,85 - to tak informacyjnie, gdyż lepsza granica ;)

Typ wygląda bardzo dobrze, wszystko już zostało opisane przez kolegę wyżej jeśli chodzi o wygraną SAS - nie widzę tego inaczej przy osłabieniach z jakimi boryka się zespół Lakers. W normalnym składzie ich gra wygląda mizernie, co dopiero teraz, gdy trzeba się zmierzyć ze świetną ekipą.
Kobe jak zostało również napisane może zostać skutecznie wykluczony z gry, w dodatku przy możliwym bardzo wysokim prowadzeniu Spurs usiądzie na ławkę i nie będzie angażował się w grę w pełnym wymiarze.
Patrząc na ostatnie 10 spotkań to Kobe trzy razy przekraczał granicę ustawioną dziś przez Tobet (40, 36, 38), cztery razy rzucał mniej (30, 27, 29, 20) oraz trzy razy rzucał dokładnie 34 punkty.
Wobec opcji, które poparłem wcześniej, własnych przemyśleń nie można zagrać inaczej jak na under punktowy Bryanta.

Typ: K. Bryant under 34 pkt @ 1,85 Tobet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Golden State @ 1,86 Pinnacle⛔ przerwa
Warriors pomimo lania od Clippers prezentuje sie bardzo pozytywnie, a na wlasnym parkiecie to juz w ogole bajka. W Oakland przeciwko LA zagrali swietnie w ofensywie jak w defensywie, dobra skutecznosc trojek, Curry i Lee w swietnej formie i szczerze mowiac szkoda, ze nie zobaczymy najprawdopodobniej zadnego z nich w Meczu Gwiazd.
W pierwszej polowie całkowicie dominowali gospodarze, bodajze w trakcie pierwszej kwarty GSW zanotowalo run az 20-1. Jeżeli chodzi o poprzedni mecz w Los Angeles, to przede wszystkim zawiodła skuteczność. Chyba każdy wie jak Clippers gra u siebie, do tego wzieli rewanż za ostatni mecz, a oni biorą jak najbardziej na poważnie spotkanie nie to co kilka innych drużyn. Memphis zaś kontynuuje swój road trip, wygrali z Suns i Kings, ktorzy znowu sobie pospali w drugiej polowie i dostali niezle baty. Czyli stosunkowo z gorszymi druzynami w lidze, owszem w obronie grają odpowiednio ale GSW znacznie sie poprawilo od poprzedniego roku, przede wszystkim lepiej bronia bez Boguta, a Grizzlies mają problemy z tego typu zespołami. Goście mają niezły statystyki przeciwko Warriors - ostatnie 5 spotkan same zwyciestwa, ale tym razem czas przełamać tą serię. Golden State weźmie pod uwagę rewanż , Memphis ma momenty w których grają znacznie poniżej oczekiwań i po świetnym początku znacznie zastopowali. Jestem pewien, że Warriors się odbiją po ostatnim blowoutcie, mieli sporo czasu na przygotowanie się do spotkania i co więcej grają we własnej hali, gdzie występują na wysokim poziomie. Nie sądzę, żeby rzucali na podobnej skuteczności co w Los Angeles, Curry zdecydowanie pokaże nam jutro kawał dobrego basketu.

Clippers - Dallas over 200 @ 1,80 bet365
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Myślę że warto spróbować handi na Clippers. Ekipa z LA jest szybsza, bardziej energiczna i kompletna niż dziadki z Dallas. Mimo że do świata żywych wrócił Dirk to nawet z nim ciężko będzie gościom nawiązać walkę z drużyną Del Negro. Jordan powinien dominować nad powolnym Kamanem, Collison również nie będzie miał lekko z Paulem. Tak samo widzę pojedynek Mariona z Griffinem. Jedyne pozycje na których Dallas może się postawić to 2 i 3 ale jak tu liczyć na chimerycznego Mayo ? Samym Dirkiem Dallas nie powalczy. Poza tym wystarczy rzucić okiem jak słabo spisuje się defensywa Mavs na wyjazdach - w każdym meczu tracą średnio 104.7 punkta. Dzisiaj mogą tą średnią jeszcze pogorszyć bo Clippers potrafią łomotać rywali we własnej hali. Tym bardziej że gospodarze odpoczywali dwa dni dłużej. Następny mecz grają też dopiero za trzy dni więc spodziewam się że nikt z Lob City nie będzie się dzisiaj oszczędzał. Na koniec statystycznie - Chris Paul przeciwko Mavs ma średnią 21.5 pkt w 24 meczach. Buki wystawiają linię 18.5 więc mam na oku też over ale z drugiej strony przy sporym blowoucie to Paul sobie w 4Q odpocznie.. Ale handi jak najbardziej do gry ???? Clippers - 10.5 @ 1,90 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No dobrze mowisz , nie dość że Spurs go pokryją to jeszcze w połowie 3 kwarty już pewnie będzie po wszystkim i bez sensu bedzie katowanie KB. Wieć jak już grać to tylko under KB moim zdaniem . Jeszcze linia wysoka jak cholera .
Ja bym się z tym nie zgodził. Z Rakietami Kobas aż tak bardzo nie pałował i próbował dzielić się piłką, nie wyszło z tego nic ciekawego bo najzwyczajniej w świecie tą piłką nie ma się z kim dzielić. Lakersi powinni wyciągnąć z tego wnioski i jeśli chcą dziś chociaż trochę powalczyć, to Kobe musi oddać potężną ilość rzutów. Bryant mający dzień, który nie ma z kim grać w ofensywie potrafi nabić 15 w kwartę i to bez większego problemu. Poza tym myślę, że wcale tak wcześnie Lakersi nie skapitulują, ale jak będzie to zobaczymy.
Lakers +15.5 (1.66) B365
Bryant over 32.5 pkt (1.92) Etoto
Do tego fajnie wygląda typ na under Nowitzkiego. Dirk ostatnio kręci się w okolicach 20 pkt, dziś linia właśnie na takim poziomie. Z tym, że Dallas gra na wyjeździe z Clippers i jeśli już to tutaj spodziewałbym się końca emocji na początku czwartej kwarty, bo Dallas nie mają żadnych argumentów żeby z nimi powalczyć. Niemiec z Griffinem łatwo mieć nie będzie, a linia w stosunku do poprzednich dni trochę na niego urosła.
Nowitzki under 20 pkt (1.92) Etoto
No i jeszcze typ na OKC . Wilki bez Love&#39;a za bardzo nie mają argumentów żeby przeciwstawić się gwiazdorom z Oklahomy. Thunder lubią trzaskać blowouty, szczególnie na swoim terenie i Minnesota powinna być tutaj łatwa zgładzona. Wybrałem opcję na hc do przerwy, bo istnieje realna szansa na to że gospodarze włączą trzeci bieg do przerwy a potem dadzą pograć rezerwowym i przewagę lekko stracą. Linia tylko 7.5 pkt, spokojnie do nabicia w dwie kwarty (myślę, że nawet w jedną przy dobrych wiatrach).
OKC -7.5 pkt 1 połowa (2.11) Pinnacle
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Było już http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-styczen-2013-a-86058-9.html#post3307508, ale bez źródła. Szkoda mi tych &quot;niszowych&quot; ekip, że przez większość sezonu muszą występować bez swoich kluczowych zawodników, przez co ich potencjał znacznie blaknie.
Mimo, że bez Brazylijczyka, to mecz Cavs-Hawks powinien być miły dla oka.
Aha i uwaga dla grających Spurs - Lakers. Faworyt jeden, ale znając Popa, to nie zdziwi mnie, gdy S5 wyjdzie już mieszana, a im dalej w mecz, to jeśli starterzy zrobią przewagę, to by nie męczyć swoich filarów, da więcej czasu dla rezerw. To Lakers są tutaj pod ścianą i muszą się mobilizować po zwycięstwa, ale mam przeczucie, że będzie większość czasu zacięty mecz, stąd w Lakers będą na parkiecie podstawowi zawodnicy.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers over 215 pkt kurs 1.97 (Pinnacle Sports) ⛔ 213 pkt
Lakers podchodzą do tego meczu b2b. Wczoraj przegrali z Rockets i to jak wiadomo wyraźnie. Spurs potrafią grać bardzo dobrze i regularnie w ofensywie, nie tracąc także głowy w obronie, w porównaniu do Lakers, którym trener narzuca tylko i wyłącznie grę ofensywną. Szczerze mówiąc spodziewam się tutaj spokojnego pokrycia handi przez ekipę San Antonio, jednak skupiłem się bardziej na overze i oczekuję kolejnej strzelaniny. Spurs i Rockets to dwie najskuteczniejsze drużyny w lidze. Wczoraj byliśmy świadkami prawdziwej strzelaniny, w której zespoły Rockets i Lakers zdobyły łącznie 237 pkt. Dzisiaj liczę także na tego typu pojedynek. Lakers będą chcieli za wszelką cenę pokazać, że nawet w takim stanie są wstanie walczyć o zwycięstwo. Natomiast gospodarze na pewno będę chcieli wykorzystać praktycznie nieistniejącą defensywę LA i rozbić ich. Szykuję się ciekawy mecz, bo pewnie Lakers będą chcieli od początku dotrzymać tępa drużynie Spurs, jednak wszystko wskazuję na bardzo łatwe zwycięstwo San Antonio.
Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves goście under 95 pkt kurs 1.88 (Betsson) ✅ 84 pkt
Szykuję się wysokie zwycięstwo Thunder, którzy potrafią bezlitośnie wykorzystać słabość rywala i zaaplikować im ogromną ilość pkt. Dzisiaj pewnie Durant oraz Westbrook na szaleją się do woli, szczególnie kiedy Oklahoma występuje w roli gospodarza. Fakt może i Wilki wygrały ostatni swój mecz wyjazdowy 97-101 z drużyna Nuggets, jednak nie ma co porównywać Denver do Oklahomy. W poprzednich swoich 4 wyjazdowych spotkaniach Wilki odniosły 4 porażki, nie zdobywając w żadnym z tych spotkań nawet 95 pkt. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że Oklahomy dziś wygra i najprawdopodobniej zapewni sobie to już przed ostatnią kwartą.
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks gospodarze over 106 pkt kurs 1.89 (Betsson) ⛔ 99 pkt
Clippersi posiadają wyrównaną pierwszą piątką + bardzo dobrą ławkę. Często ławka wchodząc na parkiet po prostu dobija rywali. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie LAC za każdym razem zdobywali powyżej 105 pkt. Na swoim parkiecie po prostu dominują i lubią deklasować rywali.
Powodzenia! ;)
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
A ja na dziś proponuje coś takiego:
SAS - LA Lakers
kto więcej pkt? Duncan (+15) - Kobe Bryant (-15)
Typ - Duncan (+15) @1.85 betcity⛔
Jak dla mnie bardzo dobry becik. Przede wszystkim jest szansa, że sprawdzą się słowa maroona, czyli po 3q będziemy już oglądać rezerwy, a jak wiadomo Kobe w 4q odpala chyba najwięcej rzutów. A nawet jeśli nie, to na czystą logikę spodziewam się skupienia obrony SAS na Kobasie, czy to Kawhi, czy to Green, liczę, że będą na nim siedzieć nonstop, do tego LAL są jednak b2b, więc taka presja przez cały czas też Black Mambie życia nie ułatwi. Poza tym nawet jeśli Kobe zagra wielki mecz, rzuci +30pkt, to i tak na moje oko bet ma spore szanse wejścia. Duncan pod koszem dziś z taką formą rywali mieć nie będzie, MWP trochę chyba za mały, Sacre zbyt słaby, Big Fundamental raczej nie będzie miał problemów z punktowaniem. Jak się Timmy zakręci wokół 20-25pkt to też nie będę zdziwiony.
e: kicha totalna w drugiej połowie... Kobe się wstrzelił, a Duncan był chyba nieobecny duchem (19-0 II half)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Ja z kolei proponuje dziś :
Eric Gordon over 18,5 @ 1,85 betsson⛔⛔
Gordon już powrócił do s5 i zaczyna grać już sporo minut w meczach. Przeciwko Dallas i SAS rozegrał odpowiedni 33 i 35 minut. A jak gra dużo to i rzuca dużo. Gordon to dobry strzelec i myśle że linia 20 punktów nie będzie dla niego wielkim problemem. Na pewno z meczu na mecz jego forma będzie rosła i ta linia też powinna pójść w górę. W meczu z SAS oddał 22 rzuty, zdobył 24 punkty. Ogólnie w swoich 4 meczach w tym sezonie 2 razy rzucał po 24 punkty i raz 11 i 14 pkt. Dziś grają z Houston, którzy są b2b, a i defensywa Rockets też do najlepszych nie należy, tak więc dziś spróbuje zagrać tego overa Gordona. Nie wiem jak u pozostałych buków z liniami być może w marathonie jest lepsza linia.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 2:05
New Orleans Hornets - Houston Rockets (-3,5 handicap azjatycki)
TYP: 2
KURS: 2,13
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 2 polskiego czasu zostanie rozegrany bardzo interesujące spotkanie pomiędzy zespołem New Orleans Hornets a zespołem Houston Rockets. Według bukmacherów minimalnym faworytem są goście tego meczu i sądzę że kurs jest zawyżony bo gospodarze sporadycznie wygrywają spotkania czasem tak jak ostatnim razem zaskoczą na własnym boisku ale jak już powiedziałem czasem zaskoczą. Sądzę że w tym meczu nie powinno być niespodzianki i teraz przedstawię oba zespoły. Gospodarze tego mecz w tabeli konferencji zachodniej znajdują się na ostatniej pozycji z dorobkiem 9 zwycięstw i 25 porażkami. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 17 meczy i wygrali jedynie cztery mecze i aż 13 meczy przegrali. Na wyjeździe również idzie im słabo ponieważ rozegrali oni 17 meczy w których to pięć meczy wygrali i aż 12 meczy przegrali. A więc jak widać nieco a można powiedzieć nawet minimalnie lepiej spisują się na wyjeździe niż na własnym boisku. Natomiast goście tego meczu w tabeli konferencji zachodniej sa na wysokim szóstym miejscu z dorobkiem 21 zwycięstw i 14 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 20 meczy w których to 14 meczy wygrali i sześć spotkań przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 15 meczy w których to siedem meczy wygrali i osiem spotkań przegrali. Oba zespoły walczą w tym sezonie o coś innego. Gospodarze grają o pietruszkę natomiast goście walczą o pierwszą ósemkę aby awansować do play off. I są tego coraz bliżej ale takie spotkania muszą wygrywać. W ostatnich pięciu meczach gospodarze wygrali trzy mecz i dwa mecze przegrali. Nieoczekiwanie w ostatniej kolejce wygrali oni na własnym stadionie z San Antoni 95:88 ale czasem w NBA takie rzeczy się zdarzają. Natomiast goście w ostatnich pięciu meczach wygrali wszystkie mecze a w ostatniej kolejce wygrali pewnie z Lakersami 125:112. Uważam że ten mecz goście powinni spokojnie wygrać a warto nawet pomyśleć o wysokim handicapu oczywiście dla osób które lubią ryzyko a z małym handicapem dla osób które nie lubią ryzyka. Oba zespoły w 2012 roku spotkały się siedem razy w których to Houston wygrywał sześć razy a jedynie raz przegrali. Wygrywali oni pewnie bo przeważnie wygrywali około 7, 8 punktami. A więc powiem krótko i jasno uważam że goście tego meczu nie powinni mieć większych problemów w tym meczu i pewnie wygrają to spotkanie a że lubią grać bardzo ofensywnie to możemy się spodziewać wyniku powyżej setki ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Spurs -8,5 + Celtics AKO 1.72 Bet365
Nie mam dziś zbyt wiele czasu na analizy więc zagram taki teoretycznie najbezpieczniejszy kupon. O meczu Spurs zostało już mnóstwo napisane, od siebie dodam, że o ile win Spurs pewny o tyle na grubo ponad 200 punktów niekoniecznie bym się nastawiał. Spurs ile zechcą tyle rzucą, taka prawda, jak im się będzie chciało a Pop pozwoli nie ograniczając mocno minut starterów to na takich Lakersach mogą sobie nawet jakiś franchise record w punktach nabić. Z kolei stare dziady z Lakers grają b2b po szalonym meczu z Rockets i nie zdziwie się jak będą próbowali jednak troszkę zwolnić tempo. Druga sprawa to fakt, że Spurs i Rockets atak mają na podobnym poziomie ale defensywa zdecydowanie na korzyść Lakers i jak dla mnie Jeziorowcy 100 raczej nie rzucą. Spurs mają jeszcze lepiej zbilansowaną ofensywę od Rockets bo oprócz penetracji, trójek i kontr grają też chyba najlepsze w lidze pick and rolle. Krótko mówiąc najlepiej grać jakis handi na Spurs albo over na samych Spurs.
Co do drugiego meczu to Boston Celtics ostatnio gra jak Boston Celtics a jak Boston Celtics gra jak Boston Celtics to zespoły z takim bałaganem jak Suns jest w stanie z dychy w kwarcie nie wypuścić. Bradley okazał się typowym clue guyem bo od jego powrotu wszyscy zaczęli lepiej bronić, nawet brak shotblockera nie jest tak widoczny jak wcześniej. Suns to dla mnie kompletny syf, przed sezonem zrobili najgorsze ruchy w NBA dając sobie wcisnąć takie odrzuty z innych drużyn jak Scola czy Beasley, atmosfera w drużynie kiepska, perspektyw na chwilę obecną żadnych nie widać, nie ma ani jednego potencjalnego all stara. W tym roku będą tankować bo z takimi zawodnikami nie ma sensu nawet próbować coś ciekawego grać teraz skupiają się głównie na wymianach, najgłośniej mówi się o Dudley+pick w drafcie za Gaya, w dyskusjach pada też nazwisko Gortata ale on teraz jest znacznie mniej warty niż przed sezonem. -9 nie ruszam bo to po prostu dużo jak na Boston, który rzadko blowoutuje rywali, to nie Oklahoma, Celtics chodzi tylko o to aby wygrać mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andrewo8 49

andrewo8

Użytkownik
Denver Nuggets - Orlando Magic U 204 pinnacle 2.02
Orlando ostatnio bardzo overowe jeszcze w grudniu mieli bardzo dobrą obronę mieli też Davisa i mieli wyniki w Styczniu wszystko poszło w drugim kierunku Magic OVER in 5 of last 5 games ale Magic UNDER in 8 of last 11 games when playing Denver i jestem za tym żeby tą serie overową przerwali dzisiaj gdyż Nuggets....
Nuggets UNDER in 5 of last 6 games i U 4 z 5 games at home
Jeśli Magic obronią pomalowane i zagrają na tyle mądrze by nie nakręcac gry to ten typ wejdzie i myślę że są w stanie utryzmac się w grze do 4Q. Spodziewałem się trochę wyższej lini ale ten typ też pobiorę.
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
Golden State Warriors - Memphis Grizzlies
Kurs 1.91
Godzina 04:30
Typ: Liczba punktów , powyżej 189.5
Bukmacher: Betsson
Co prawda ostatnie 7 meczów w bezpośredniej rywalizacji padły łupem Memphis , ale nie o to tu chodzi... W tych 7 meczach 5 razy padł over 189,5 , jak dla mnie mała linia na ten mecz , Grizzlies graja raczej defensywnie ale liczę na dobry występ Stephen&#39;a Curry. Ciężko mi wytypować tutaj wynik , bo według mnie szanse są 50/50. Ale GSW grają przed swoją publicznością , gdzie często osiągają ponad 100 pkt a przy takim obrocie spraw linia na bank zostanie pokryta bo nie uwierzę aby któraś z tych ekip wygrała różnicą 20 pkt.
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 02.00
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
TYP: Koby Bryant under 34
KURS: 1.85
BUK: Betsafe
Analiza:

Juz niebawem swoje kolejne spotkanie wyjazdowe rozpoczną gracze LOs Angeles Lakers a ich rywalem bedzie niezwykle mocna ekipa San Antonio Spurs. Niezwykle zaskakująco wysoka linie wystawili bukmacherzy jesli chodzi o Kobiego Bryanta .Ten oto 34 letni gracz mimo iz gra na wysokim poziomie nie gra tak jak jeszcze niedawno gdy jego skutecznosc wynosila srednio 30 punktow na mecz .Malo tego caly zespol LOs Angeles Lakers w tym sezonie nie powala na kolana malo tego ich fatalna postawa tylko piec wyjazdowych meczy na szesnaście rozegranych jak na drużynę takiego pokroju jest rzecza fatalna.Jesli chodzi o samego zawodnika jakim jest Koby Bryant to chyba złapał on chwilowej zadyszki w ostatnich dziesieciu meczach tylko dwa razy przekroczyl linie 34 punktow jaka dzis wystawili bukmacherzy .Wszystko przepowiada za tym ze Lakersi zalicza dzis piata porazke z rzedu gdy spotkaja sie z ekipa ktora w ostanim swoim meczu niespodziewanie przegrala z Hornetsami i dzis na wlasnej hali za wszelka cene bedzie dążyć do zwyciestwa . Zdobywanie Kobiemu tych punktow moze utrudnic fakt ze SAS u siebie graja fantastycznie bilans czternast zwyciestw na szesnascie rozegranych meczy naprawde robi wrazenie .Tak patrzac na ostanie spotkanie LAL mialem wrażenie ze nie wytrzymuja oni do konca fizycznie byc moze jest to spowodowane wiekiem niektorych graczy choc pewnie niektorzy wielcy specjalisci ,,NBA&#39;&#39; by mnie z tego powodu wyśmiali .Reasumując rywal dzis bardzo trudny forma fatalna nie widze innego wyjscia jak rzucenie przez Kobiego max 30 punktow .POlecam
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
over 201
1.86
Pinnacle
5/10

Clippers w ostatnich pięciu meczach notowali 100 punktów i tracili 94. Dallas w ostatnich 5 meczach zdobywali 98, tracąc 104.
Po dwóch dniach odpoczynku ATS Mavs to 7-2 (o/u). Jako dog na wyjazdach 10-7. Mecze poza dywizją 18-12. Clippers w domu 13-7.
Dziś do gry ma wrócić Crawford, ale prawdopodobnie również Odom oraz Gran Hill - dla którego byłby to debiut w Clippers, w obecnym sezonie.
Uważam, że Clippers jako faworyt mają więcej argumentów, by wykorzystać swoje wszystkie atuty, przeciwko zespołowi, który jest słaby w obronie do gry r&amp;g.
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom