>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
Sacramento Kings - Dallas Mavericks
2(+2)
1.91
betsafe
5/10
Are you kidding me?
W żadnym przypadku nie zgadzam się, że gospodarze tutaj są faworytem. Buki wystawiły taką linie, tylko chyba ze względu na układ tabeli i bilans meczy wyjazdowych zespołu z Dallas.
Oglądam właśnei mecz Clippers - Mavericks. Koniec trzeciej kwarty i goście prowadzą 75:72. Solidna obrona przede wszystkim na Griffinie.
Zatem jak Cousins wybrnie z tego? Tylko b2b Mavs może być przeszkodą, bo drużyna, w której występuje Dirk Nowitzki rozgrywa chyba jeden z najlepszych meczy w sezonie, przeciwko zdecydowanemu faworytowi meczu.
Obawiam się, że na specyficzny charakter Cousina fakt o rozmowach braci Maloof odnośnie sprzedaży drużyny Kings po tym sezonie, niekoniecznie mogą odbić się na jego mobilizacji.
Wg. tabeli w konferencji, to Wizards i Hornets są najgorszymi zespołami - po ich ostatnich występach, to ogromne nadużycie, bo ze stylem gry, który prezentowali ostatnio Kings, to tylko o nich powinno tak się pisać.
Chaos i brak zgrania w ataku, obrona dziurawa jak ser szwajcarski. Jeśli Mavericks zagrają chociaż w połowie, tak skoncentrowani w obronie, jak w Los Angeles, to Kings będą w sporych opałach.
W zależności od tego, jak zakończy się pojedynek Mavs z Clippers, obecnie mają serię trzech porażek z rzędu, a Kings dwie z rzędu. 10.12.2012r. Mavs przed własną widownią, grając bez Dirka ograli Kings
119:96!
Indiana Pacers - New York Knicks
1(-4)
1.81
Pinnacle
5/10
Trzy czynniki, którymi kieruję się stawiając na Indianę:
- ostatnia wygrana na własnym parkiecie przeciwko aktualnym Mistrzom NBA - Miami Heat
- brak Carmelo Anthony&#39;ego w New York Knicks - zawieszony na ten mecz
- idealny matchup
Mecz będzie transmitowany przez ogólnokrajową stację TNT. Knicks są po porażce na własnym parkiecie z Celtics, którzy dodatkowo byli osłabieni brakiem Rajona Rondo i nie dali szans gospodarzom.
Pacers pokonali Heat przez obronę, która pozwoliła rzucić Żarom jedynie 77 punktów- co było ich najgorszą zdobyczą punktową w sezonie.
Kolejny atut to trio George - Hibbert - West zebrali łącznie 36 piłek z tablicy, czyli tyle samo, co cała drużyna Miami Heat! Pacers zanotowali w tamtym meczu aż 55 zbiórek.
Carmelo wystepował ostatnio na pozycji silnego skrzydłowego, więc ciężko mi znaleźć wśród gości godnego obrońcę dla George, czy Westa. Więcej minut dostanie Stoudemire, a to oznacza, że jego rywal powinien wykorzystać jego najsłabszy element, czyli obronę.
W tym meczu również może być bardzo widoczny brak solidnego wsparcia dla Kidda, bo gospodarze mają ciekawy duet rozgrywających Hill - Augustin.
Jeśli gospodarze zagrają agresywnie, w obronie z naciskiem na graczy obwodowych i przejmą kontrolę na tablicach, to zespół z Nowego Jorku będzie bliżej drugiej porażki z rzędu, niż odnotowania zwycięstwa w Indianie.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sacramento Kings - Dallas Mavericks
Typ: Dirk Nowitzki Over 17.5 pkt ⛔
Kurs: 1,90
Buk: Marathonbet​
Chyba nikt nie ma wątpliwości że Dirk powraca do wysokiej formy. Po przerwie spowodowanej kontuzją rzucał mało i grał słabo. Teraz z każdym meczem rzuca coraz więcej ostatnio 3 mecze z rzędu trafiał kolejno 19, 20, 20 punktów, gra też więcej minut. Dziś rano rzucił zaledwie 13 punktów mimo że oddał sporo rzutów. 5-13 za dwa punkty to bardzo słaby wynik, ale trudno się temu dziwić jeśli mecz odbywał się w LA, a ich przeciwnikiem było Clippers. Clippers które u siebie gra po prostu świetnie i traci bardzo mało punktów we własnej hali. Dzisiejszy mecz za to zapowiada się mocno overowy dlatego kto ma rzucać punkty jak nie Dirk? Sacramento gra szybko, bardzo podobnie jak Dallas i myślę że tutaj będzie rzut za rzutem, akcja za akcją, a na pewno Niemiec dzisiaj nie będzie miał tak słabej skuteczności, a dodając do tego że Sacramento tak naprawdę ma bardzo słabą obronę to myślę że Dirk rzuci dzisiaj sporo punktów. Dla mnie to jest bardzo dobry typ, tylko szkoda że u tego buka mogę go zagrać maksymalnie za 33 euro...
21 rzutów za dwa, 5 za trzy, 3 osobiste = 17 punktów...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
DWill nie zapominaj że Mavs sa b2b a oni w takim wypadku są jednymi z najgorszych w tym sezonie .

JR Smith over 20.5 @1,90✅
Marathonbet

JR w wielkiej formie , jak na razie jeden z głównych kandydatów do nagrody dla 6 gracza . W ostatnich 5 meczach średnio 20 rzutów dostawał (8 trójek) i prawie 5 wolnych , brak Feltona powoduję duże minuty Smitha - blisko 40 min w ostatnich 5 meczach o ile nie liczyć blowoutu ze Spurs gdzie nie było potrzeby żeby grał .
Brak Melo jest argumentem który nie pozostawia mi nic innego niż łapać taką linie , dostanie jeszcze większą swobodę w ataku i on będzie dziś ciągnął grę Knicks w ataku .
Dla mnie jedyny typ na dzisiaj , za to bardzo pewny jak dla mnie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2

barcafanatyk2

Użytkownik
Jak dla mnie to LB over 26,5 ostatnio z indiana i wasyngtonem nie pokrył tej lini ale taraz miami jedzie do portland gdzie lb narzucał ostatnio 33 pkt poza tym przewiduje ze miami rzuci ponad 90 pkt LB nie lubi przegrywać a na lepszych przeciwników którzy za dobrze nie bronia potrafi sie spiąć powodzenia
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Dallas Mavericks - Sacramento Kings ⛔ przegrana po dogrywce
Typ: 2
Kurs: 1.83
Buk: marathonbet
Po raz kolejny gram Sacramento , choć ostatnio przejechałem się na meczu z Memphis. I tak to prawda mają słabą obronę patrząc na statystyki to Dallas ma trzeci najgorszy zespół pod względem tracenia punktów z wynikiem 103 a Sacramento 4 oraz Mavs mają drugą najgorszą ekipę pod względem zbiórek. Sacramento ostatnio przegrało u siebie z Memphis ale z ostatnich 5 meczy u siebie wygrali 4(Boston,New York,Portland,GSW). Po kontuzji powrócił Evans, Thorthon nadał day-to-day. Marcus Thornton (ankle) admitted that he&#39;s not fully healthy yet. #rotoworld Nie wiadomo czy zagra ale jeżeli tak to napewno będzie to wzmocnienie dla Sacramento. Dzisiaj Cousins powinien trafić w okolicy 20 punktów przeciwko Memphis tylko 10 więc bedzie chciał pokazać swoje umiejetnosci, w ostatnim meczu z Dallas 10 grudnia rzucił 25 punktów. Kingsi grają u siebie i wierze że dzisiaj pokażą fajną ofensywną grę i wygrają z b2b Dallas
typ: D. Cousins over 17.5 @ 1.90 ✅ 29 punktów

Gram jeszcze bet maroona:
JR Smith over 21.5 @1.90
✅ 25 punktów (kolejny punkt reputacji dla maroona)
oraz bet dawida1892:
Nowitzki Over 17.5 pkt @1.90 ⛔ o 1 punkt za mało i skuteczność 7-21
Powodzenia ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
DWill nie zapominaj że Mavs sa b2b a oni w takim wypadku są jednymi z najgorszych w tym sezonie .

JR Smith over 20.5 @1,90
Marathonbet

JR w wielkiej formie , jak na razie jeden z głównych kandydatów do nagrody dla 6 gracza . W ostatnich 5 meczach średnio 20 rzutów dostawał (8 trójek) i prawie 5 wolnych , brak Feltona powoduję duże minuty Smitha - blisko 40 min w ostatnich 5 meczach o ile nie liczyć blowoutu ze Spurs gdzie nie było potrzeby żeby grał .
Brak Melo jest argumentem który nie pozostawia mi nic innego niż łapać taką linie , dostanie jeszcze większą swobodę w ataku i on będzie dziś ciągnął grę Knicks w ataku .
Dla mnie jedyny typ na dzisiaj , za to bardzo pewny jak dla mnie .
Bardzo słusznie, biorę ten typ.. Ostatnio, właśnie kiedy nie grał Melo w jakichś dwóch meczach (których już nie pamiętam), to Smith rzucał ponad 20pkt, więc i dziś powinno być podobnie.
A od siebie, jeszcze można w sumie brać pod lupę Lebrona, gdzie linia jest 26,5 na unibecie, za 1.85 - mimo, że ostatnio nie zwyżkuję formą bo lin nie pokrywa, ale myślę, że dziś się przełamie...
LeBron James over 26,5 (1.85) / Unibet ! / Jednym słowem się popisał z 15pktami na koncie ;) no ale trudno.. ważne, że Smith, trochę zarzucił - DZIĘKI MAROON
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z DWillem. Ten kurs na Mavs to chyba jakieś jajca, rozumiem że oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, ale dzieje się tak tylko i wyłącznie z tego powodu, że Dallas miało mega trudny terminarz ostatnimi czasy i zaliczyło wyjazdy do Oklahomy, LA czy Miami. W dodatku w każdym z tych trzech spotkań stoczyło równy pojedynek z gigantami ligi. Wrócił Dirk, jest w niezłej formie do tego Collison, Mayo czy Kaman. Personalnie team od King mocniejszy o klasę, nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Sacramento. W Dallas chyba jeszcze dalej wierzą w PO, ale jeśli chcą się tam znaleźć to takie mecz powinni wygrywać. Jako ciekawostkę warto dodać, że Mavs wygrali 12 z 13 ostatnich spotkań z Sacramento.
Dallas (2.25) Totomix
No i chyba jeszcze warto przyłożyć na Pacers. NYK nawet z Melo moim zdaniem nie mieliby większych szans na wyjeździe z Indianą, bez niego chyba nie mają czego szukać. Pacers na swoim terenie są mega mocni, fantastycznie bronią i naprawdę rzadkością jest stracenie przez nich więcej niż 90 punktów, gdy grają na własnym terenie. Ostatnio Heat całkowicie bezradni w spotkaniu z Pacers, gospodarze tak ograniczyli ich poczynania, że niebywale ofensywna drużyna jaką są zdobyła jedynie 77 punktów. Indiana przegrała jedynie 3 spotkania w tym sezonie na własnym terenie i nic nie wskazuje na to, że przegrają dziś czwarte.
Indiana (1.65) Totomix
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
navent 83

navent

Użytkownik
JR Smith over 20.5 @1,90
Marathonbet
W Tobecie mamy linię 19.5 @ 1.85✅ i również polecam typ na over. Nie ma Melo, więc J.R. Smith musi wziąć na siebie ciężar gry, by Knicks powalczyli z Pacers. Ostatnio jest w miarę dobrej formie, oddaje sporo rzutów, również tych za trzy punkty (powinien trafić powyżej trzech takich rzutów), dołoży kilkanaście punktów z wolnych i z gry i typ wchodzi. Oby tylko Indiana nie prowadziła po 3. kwartach dużą ilością punktów, bo wtedy trener może oszczędzić Smitha na kolejne mecze. Jednak typ wydaje się bardzo prawdopodobny i polecam go.
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 04.00
Sacramento Kings Dallas Mavericks
TYP: 2/2
KURS: 3.40
BUK: Bet365
Analiza:



Na dzis zdecydowałem sie podac typ na zwyciestwo Dallas Mavericks jak juz zdążyłem sie zorientować o tym typie jest juz dosc glosno w sieci. Caly ten szum wokół tego spotkania rozchodzi sie o kursy jakie wystawili bukmacherzy na dane spotkanie .Jedynym argumentem jest chyba to ze kierowali sie oni miejscem sąsiedztwem obu zespołów w tabeli .To prawda ze Dallas Mavericks na ostanie jedenascie meczy zaliczyli tylko jedno zwyciestwo ale jest kilka bardzo istotnych powodow ktore za nimi dzis przemawiaja .Pierwszym powodem dla ktorego zdecydowalem sie zagrac na Dallas Mavericks jest fakt ze w dziesieciu z tych jedenastu meczy rozegrali oni z zespolami ze ścisłej czołówki miedzi innymi :OCT, Spurs ,GSW ,Memphis Grizzlies ,Miami Heat czy tez nieznacznie w ostatniej kwarce przegrany ich ostatni wyjazdowy mecz z Los Angeles Clippers. Niedosc ze zagrali z takimi poteznymi zespolami to w dodatku az siedem z jedenastu byly to mecze wyjazdowe. Bardzo waznym powodem jes rowniez fakt ze w ostanich kilku meczach zagral juz Dirk Nowitzki ktory z meczu na mecz coraz bardziej sie rozkreca . Co prawda dzis zdobyl tylko 20 punktow przeciwko Clipers ale patrzac na to jak radza oni sobie na swojej hali napawa to ogromnym optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem .Teraz moze kilka zdan o zespole Sacramento Kings . Dwa ostanie spotkania przegrali oni suma 50 punktow grajac miedzy innymi przeciwko przecietnym Brooklyn Nets. Co do samych statystyk to u siebie po slabym poczatku zaczeli lepiej grac ale po ostanim meczu wydawac sie moze ze wracaja na dawne sciezki. Patrzac na minimalne porazki MAvs jestem bez watpienia przekonany ze dzis niema imnnego wyjascia jak tylko zwyciestwo
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co się tyczy spotkania Mavs - Kings:
Jak to gdzieś napisali, pierwszy mecz Kings w Sacramento po informacji że zostali sprzedani do Seattle - może być dodatkowa motywacja. Pamiętam ostatni mecz zeszłego sezonu, głośno było że latem zostaną sprzedani i jest to pożegnalny mecz dla miasta Sacramento, cała hala wypełniona i wygrana nad Lakersami 113-96. Straciłem wtedy parę groszy to teraz pamiętam;) Poza tym Mavs b2b, dla mnie no bet. Radzę uważać.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Czemu nikt nie pisze o Heat? Czy ten kurs nie zasluguje na miano promocji? @ 1.64
W Rose Garden nic nie jest promocją ;) i nikt nie dostaje wygranej za darmo . Heat olewają wszystko jak leci , słabo zbierają . Mlodzi , ambitni PTB nie są bez szans .
O Mavs powiem kolejny raz - w b2b grają fatalnie , zazwyczaj wyglądają jak emeryci a nie koszykarze . Dziś na przeciw atletyczna młoda ekipa Kings i moga mieć ciężko .
Mecz Pacers to raczej gospodarze , o ile zagrają swoje HCO a nie wdadzą się w strzelaninę , Frank Vogel nie jest głupi i na pewno będzie spowalniał tempo jak tylko się da i zafunduję nam brzydki defensywny mecz walki .
Moim skromnym zdaniem dziś lepiej odpuścić ale jak już cokolwiek grać to na gospodarzy :
-Na Kings bo Mavs są fatalni w B2b
-na Pacers bo brak Feltona to spore osłabienie ataku a doszedł brak Melo a Pacers świetnie bronią
-na PTB bo Miami może kolejny raz przejść obok meczu + dobry kurs + ogólnie słaba forma Heat i gorący teren a PTB ostatnio w super formie , jak wygrywają z Knicks w ich hali to czemu nie mają pokonać Heat
Dziś mój jedyny typ grany na poważnie to over JR Smitha ale zagram rekreacyjnie każdy z tych meczów i zobaczymy ;) Stawka minimalna bo jednak dziś praktycznie 2 no bet spotkania i jeden taki w stronę Pacers
Portland @ 2.70 1/10✅
Kings @1.94 @ 2/10 ⛔ szkoda 4 kwarty...
Pacers @ 1.61 3/10✅
Marathonbet
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
W NBA nie ma promocji.Rose Garden to jedna z najcięższych hal dla gości,idealna na starcia z Lakers czy Heat.Uwielbiam oglądać mecze w tej hali.Miami gra na wyjebce RS,pozatym mają straszne problemy na desce.Hickson to troche fałszywy center,który mimo wszystko poradzi sobie z Boshem czy fatalnym Haslemem.Anthony praktycznie nieużywany.Jeśli Heat sprawdzają Birdmana to znaczy,że są w strasznymmmmm dołku pod koszem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W dodatku słaba dyscpozycja LBJ szczególnie w obronie gdzie przegrywa każde 1n1 , izolacje oraz nie nadąza do rzucajacych, wiadomo nadal są na 1 miejscu ale chyba w koncu powinien dostac przerwe
oraz ich ławka dużo lepsza nie jest
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Gasol nie przeszedł pozytywnie badań i nie dostał zgody na powrót do gry ani treningu , ma być badany jutro przed meczem ale wątpie ze zagra , Kurs na OKC spadł na 1.30 kto zagrał jak radziłem ten zyskał ;) (źrodło ESPN)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dwill 620

dwill

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Miami Heat
2(-3)
1.91
Pinnacle
5/10
Ostatnio występy Heat nie powalają na kolana i w tym zdobyte 77 punktów w Indianie.
Jednak Portland, to nie Indiana Pacers, która dysponuje ławką, przez co skupić się na obronie.
Trail Blazers ostatnio męczyli się z Magic. Chociaż gospodarze wygrali walkę na tablicy 44:36, to 11 trafionych trójek przez gości mówi sporo o problemach obrony na dystansie. I tutaj pojawia się klucz, bo Heat mają świetną - w porównaniu do gospodarzy rotację i szeroka ławkę i to powinno zostać wykorzystane przez zespół z Florydy. Poza tym trio LBJ-Wade-Bosh, będzie chciało zmazać plamę po tak fatalnym występie, jak w Indianie.

over 193 @ 1.83 Pinnacle 5/10
Goście powinni być stroną dominującą, bo wykorzystując swoje warunki fizyczne mają więcej argumentów, by wygrać te spotkanie. Nie spodziewam się, by gospodarze próbowali postawić się od początku w obronie, bo to może być dla nich opłakane w skutkach. Spodziewam się szybkiego tempa meczu i sytuacji punkt za punkt.
Powodzenia!
E:/ Zapomniałem uwzględnić braku Battiera w Heat, ale ma kto go zastąpić z powodzeniem, więc nie jest dla mnie sporym zmartwieniem jego brak.
 
boston255 60

boston255

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Miami Heat
Typ: over 188.5 ⛔
Kurs : 1.50
Bukmacher : Bet 365
Dziś ciężka noc do grania ale ja pobieram sobie 2 mecze myślę że są napjewniejsze jak na dziś . Miami dokładnie to co napisał DWill swoją setke powinni rzucić Portland aż takiej obrony jak chociażby Indiana nie posiada aczkolwiek ostatnimi czasy dobrze grają więc i dziś mogą pokazać w swojej hali dużo fajnych akcji a przedewszystkim dużo rzuconych punktów .

Sacramento Kings - Dallas Mavericks
Typ : over 199.5 pkt✅✅✅
Kurs : 1.47
Bukmacher : Bet 365
Dallas na wyjazdach nic nie gra aczkolwiek jest w stanie wygrac z Sacramento więc żadnych typów na czysty win . Over 199.5 myślę że powinien wejść , Sacramento u siebie duzo rzuca ostatnie kilka meczy :
- Memphis 81 pkt
- Boston 118 pkt
-Knicks 106 pkt
- Portland 108 pkt
- Golden State Warriors 131 pkt
Jak widać na załączonym obrazku dobrym obronom ligi są w stanie rzucić powyżej 100-pkt . Dzis myślę że ponad 200-ście powinno być , więc jak najbardziej zmniejszony over pobieram .

Ako z obu spotkań to 2.21 więcej na dziś nie trzeba .

Powodzenia
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dziś widzę w spotkaniach punktowych over Portland z Miami:
Portland w domu wlacza 5 bieg, graja widowiskowo, szczegolnie z silnymi ekipami.
Ostatnio meczyli sie z Magic, ale nie zawsze wygrywaja sporymi handicapami ze sredniakami albo slabymi druzynami. Tym razem Heat i walka na calego, a patrzac na Miami, to warto zadac sobie pytanie, czy w koncu rzuca okplo 100 punktów i zagraja dobry mecz.
4 spotkania w delegacji ponizej 100 pkt, w tym 3 przegrane to wystarczajacy okres, by zagrac w koncu na powaznie. A przeciwko Portland nie ma ulgowej taryfy.
Miami ma wykonawcow do regularnego zdobywania punktow, raczej nie zagraja obronnie.
Portland ma dobra okazje do kolejnej wygranej, bo Miami nie jest w formie, moga spokojnie rzucic 100, a skoro Magic im potrafili wbic tyle samo, to Miami tez ma spore szanse.
Powinna byc wymiana ciosow, przynajmniej w 2 kwartach a to moze zaowocowac ok55-60 pkt na kwarte i over pokonany..
Historia spotkan lekko obrazuje linie w granicach 200, wiec mozna spokojnie powtorzyc ja takze dzis.
Portland Trail Blazers vs Miami Heat
Over 194.5
Kurs 2.00
Pinnacle
Polecilbym to w ramach ostatniego niepowodzenia z underem ???? pozdro ????
 
G 20

gruda

Użytkownik
maroon sam piszesz o tym jak dobry D gra indiana...z tego wzgledu imo Twoj typ na over Smitha imo nie jest az tak bezpieczny,nie zdziwie sie jak ktorys z nciksow bedzie mial max kilkanascie pkt(pewnie JR) i to wszystko,jak dla mnie na dzis to tylko indiana -2,5+ indiana under 191 ako 2,2
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
maroon sam piszesz o tym jak dobry D gra indiana...z tego wzgledu imo Twoj typ na over Smitha imo nie jest az tak bezpieczny,nie zdziwie sie jak ktorys z nciksow bedzie mial max kilkanascie pkt(pewnie JR) i to wszystko,jak dla mnie na dzis to tylko indiana -2,5+ indiana under 191 ako 2,2
obrona swoją drogą ale jak JR Smith odpali i jest hot to nawet diabeł z piekła nie powstrzyma go i jego *****anych rzutów ???? dostanie swoje 20 rzutów + wolne wystraczy że trafi 8-10 i kilka wolnych i na luzie . Zobaczymy bo wiadomo jak to jest ze strzelcami ;)
Wypatrzylem typ na zbiórki :
Aldridge over 9,5 zbiórek @1.71✅
bet365
Lamarcus średnio prawie 40 min na boisko i grając z Miami to 10 zbiórek w takim czasie mu same wpadną w łapy ;) Aldridge jakoś super nie zbiera ale z Hicksonem trzymają całą deskę PTB i dziś oczekuję się od niego wygrania tego elementu z Heat. Miami przegrywa deskę z każdym , często w żenujący sposób , oddają masę ofensywnych zbiórek . Haslem to nie jest już ten sam walczak , stracił atletyzm i jest cieniem dawnego Udonisa . Bosha nawet nie chce mi się cisnąć po raz kolejny , Wilt Chamberlain zebrał by więcej piłek wciąż będąc martwy i zamknięty w swojej trumnie ;)
Aldridge regularnie double-double , ostatnio 11 zbiórek średnio w 5 meczowej serii . Wydaje mi się że to dobry typ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 5

bobsonponte

Użytkownik
Siemka Maaron .. duzo twoich typow podłapuje i w tym miejscu chciałbym Ci podziękować że dzielisz się nimi z nami;-) Gratuluje rowniez wiedzy jaką posiadasz i to że potrafisz ją przelać na trafne typy.. sorki że piszę tutaj ale miałem do Ciebie napisanego prv lecz mój status 2 posty nie pozwalaja mi wysyłac prv;-) mało się udzielam ale forum przeglądam i czytam bardzo dużo ..
CO ten J.R taki poobijany?? Soloweczke z kimś miał ? hehe .. tez dzisiaj zagrałem na over J.R .
No nic sorki za zaśmiecanie to na tyle .
post do usunięcia po przeczytaniu przez Maarona;-) &lt;piwo&gt; ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom