>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
no0si 51

no0si

Użytkownik
Co sądzicie o U na Celtics? Dlaczego jest tak wygórowana linia zwłaszcza z tak dobrą obroną Celtów?
A Celci świetnie potrafią spowalniać takie defensywy. Wiem pewnie mi ktoś przytoczy tu grudzień i równie pochyłą, po której się ślizgali ale moim zdaniem odkąd trenuje Doc w tej drużynie zawsze drzemie ogromny potencjał defensywny. Zwłaszcza po powrocie Bradleya, który mi niesamowicie imponuje uporem w obronie i wolą walki.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bo grają z Houston które gra jedna z najszybszych koszykowek, a po2 jest Asik dzieki ktoremu beda ponowienia akcji na pkt
Bobki +8 powinni nawet wygrac, z Gordonem z ławki graja ostatnio bardzo dobrze, rookie Kidd jest swietnym obronca i nie widze przewagi Toronto nigdzie po za tym ze graja we wlasnej hali
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Nie wiem czemu padło forum i wyskakiwał błąd przy dodawaniu postu. Niestety musze pisać analizę jeszcze raz więc:
*Boston -3.5: Boston w ostatnich kilku meczach prezentuje się coraz lepiej. Ławka praktycznie wygrała mecz z Suns a Bradley dwoi i troi przeszkadzając rywalom w rzutach na całym boisku. Myślę, że przy dobrej obronie ( Bradley myślę, że bez problemu powstrzyma Hardena na bardzo niskiej skuteczności tak jak to robił np Sefolosha w ostatnich meczach w OKC ) a Rondo powinien poradzić sobie z Linem. Największym problemem Celtów w tym momencie wydają się zbiórki ale dynamiczny Green z doświadczonym Garnettem powinni także coś powalczyć na tablicach i ograniczyć poczynania m.in. Asika.
*Atlanta -3.5: Dobry mecz na przełamanie 4 porażek z rządu. Smith i Horford będą mieli trudne zadanie walcząc z jednym z lepszych BC w lidze ale myślę, że na własnym parkiecie sprostają zadaniu i powalczą na tablicach. Utah w głównej mierze bazują na swoich dobrych podkoszowych więc ich zatrzymanie będzie kluczowym zadaniem zawodników Hawks. Ewidentne dziury na pozycji 1 i 2 z pewnością spróbuje wykorzystać Korver, Teague i Lou, którzy w pierwszej połowie potrafili prawie w trójkę prowadzić atak Atlanty w meczu przeciwko Celtom. Liczę na dobre widowisko i wygraną zespołu Josha.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
I miałem rację co do &quot;wybitnej&quot; formy Bucks. Przejechali się po zespole z Milwaukee jak walec. 103:87. Żałuję, że nie wziąłem Pistons z handi, ale stwierdziłem, że 5 meczy, to i tak za dużo. A tutaj proszę 4-1 ???? Bardzo fajnie funkcjonują dwie wieże z Detroit Monroe - Drummond.
Jutro warto patrzyć pod kątem T.Prince&#39;a over, bo dziś słabo, ale w domu powinien lepiej zagrać przeciwko Jazzmanom. Ostatnio przed własną widownią dawał radę. Wspomniałem, że minimalnie 3 dogi wygrają, póki co to Pistons i Bulls, a LALki jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa.
Na jutro już zawęziłem sobie wybór do 3-4 meczy,ale opiszę, gdy się zdecyduję.
Póki co pobrałem w Maratonie Mavs +4 @ 1.81 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Nocka 4-1, ale dzionek się jeszcze nie zakończył z NBA ;)...
Los Angeles Clippers - Orlando Magic
Magic (+14)
1.80
Marathon
5/10

Drużyna z Orlando ma na swoim koncie obecnie dziesięć porażek z rzędu. Można pomyśleć, że jest najsłabszą drużyną w lidze. Serie porażek kompletnie nie odzwierciedlają, tego co grają Magic.
Ich ATS na wyjazdach wynosi 11-4-1!
Clippers oczywiście też mają solidny ATS na własnym parkiecie 15-6.
Jednak w ostatnich meczach Magic naprawdę niewiele brakowało do wygranej i grali z ekipami również silnymi :
10.01.13 NBA Denver Nuggets Orlando Magic 108 : 105
08.01.13 NBA Portland Trailblazers Orlando Magic 125 : 119
(108 : 108)
06.01.13 NBA Orlando Magic New York Knicks 106 : 114
03.01.13 NBA Orlando Magic Chicago Bulls 94 : 96
31.12.12 NBA Orlando Magic Miami Heat 110 : 112
(99 : 99)
W dzisiejszym meczu może zabraknąć Turkoglu, ale przy jego formie - nie sądzę, by to aż było wielkim osłabieniem. Jest szansa, że do składu wrócą dziś skrzydłowy Gustavo Ayon oraz obrońca E&#39;Twaun Moore. W końcu zadebiutować, w sezonie 2012/2013 w Clippers ma Grant Hill.
Obie ekipy groźne na dystansie. Nelson, Afflalo, Redick, a pod koszem groźny dla każdego Nikola Vucevic. Spodziewam się kolejnego zaciętego spotkania, bo zespół z Florydy pokazał, że potrafi walczyć z ekipami, które mają zupłenie odmienne style i prezentowali się naprawdę solidnie.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
no0si 51

no0si

Użytkownik
Ja oczywiście postawiłem o jeden mecz za dużo i NYK z małym minusem mi nie siadło. Poza tym wszystko elegancko i trochę do przodu. Dziś na początek proponuje:
Bobcats v Pacers - Under 186.6 , 1.80 w bet365
Pacers są obecnie najlepszą defensywą w NBA, zatrzymali Miami na 77 pkt, a NYK na 76. Nie wiem skąd tak wysoki kurs na ten zakład bo podejrzewam, że Pacers szybko zbudują kilkunastopunktową przewagę i w 4 kwarcie już pograją rezerwy, a Bobki nie rzucą więcej niż 80 pkt zwłaszcza, że grają dzień po dniu. Sama Indiana za wiele punktów nie rzuca bo średnio około 91 na mecz więc myślę, że typ jak najbardziej warty przemyślenia nawet jeśli rzuciliby ponad 100.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs


????Phoenix Suns u Chicago Bulls
Totals
Typ: Mniej niż 190
Kurs 1,80✅




Na dzosoaj wybrałem ten mecz do analizy bo wydaje mi się najlepszym type z tych które wybrałem. Szybko i na temat. Phoenix na wyjazdach 7 underow o mojej lini i 10 overo chyba raz dogrywka. Under Brooklyn, Boston, Indiana, Clevland, Utah, Portland, Pistons. Overy Bucks, OKC, Mina, Cllips, Grizlies OT, Knicks, Phila, Raptors, Lakers, Bobcats, Heat,Magic. To byłu overy dóżo ale popatrzmy ile w tyh overach było niespodzianek overowych jak dla mnie tylko Phila, Miski ale to z OT i Bucks ktorzy ostatnio grają słabo pozostałe dróżyny albo z bardzo słabą obroną albo ze świetnym atakiem. Under z prawie wszystkimi dróżynami z dobrą obrona Boston, Indiana lub słabymi w ataku.

Teraz Bulls Boston over 4 razy na 19 meczy były to spotkania z Bucks, Clevland, Rockets i Boston 196pkt. Undery z Wizard, Bobcats, Boston, Nets, Clipps, Knicks, Phila, Memphis, Pacers, Mavs, Bucks, Phila, Mina, OKC, Hornets, Magic, Kings. No było troche tych underów. Wnioski chyba nie musze mówić że Byki to dobra drozyna w obronie to wie każdy a te mecze pokazują że underowali praktycznie z kazdym z Bostonem blisko mojej linie natomiast z Houston nie dziwi over.

H2H nie ma co zwracac uwagi bo Phoenix byli do nie dawno potega w ataku. Kontuzje pratycznie nie ma nie licze Rosa i Frye. Pdsumowując linia która wybrałem 190 punktów jest dzisiaj moim zdaniem dana na wyrost poniewaz mimo tego ze Phoenix calkiem sporo overowali na wyjazdach tak praktycznie zawsze albo z dobrymi ekipami w ataku albo slabymi w obronie albo i to i to. Bulls ani nie jest dore w ataku anie nie jest slabe w obronie. Natomiast byki u siebie praktycznie zawsze kryli linie. Phoenix gra piach na wyjazdach zawodza praktycznie wszyscy tylko czasem ktos ma przseblysk ale nic wiecej. Byki graja solidnie ale bez polotu i co wazne dla mnie fatalanie graja za 3 i slabo kontruja no i graja wolno w ataku. Undery nie biora sie z kosmosu. Noah zapewne z Gortatem beda sporo walczyc i sadze ze obaj beda sie dobrze bronic. Phoenix musza znalezc odpoweidz na Denga bo moze znow odpalic no i ciekaw jestem jak zagra Boozer bo ostatnio mial swietne wystepy. Obie drozyny grały dzisiaj w nocy tak wiec maja prawie tyle samo przerwy dlatego nikt tu nie ma przewagi. Do tego sprawdzilem zawsze w tym sezonie Bulls grajac dzien po dniu underowali chyba raz nie ale byl to wyjazd.natomiast Phoenix jak na szybko zobaczylem 2 razy over a 3 under. Podsumowujac powtorze linia jest atrakcyjna mimo tego ze obie drozyny dzien po dniu tak w tym meczu sadze ze to jeszcze moze pomoc. Jak bedzie zobaczymy mysle ze warto postawic kilka groszy na ten typ.

Do tego na dzisiaj

????Houston Rockets u Philadelphia 76ers
Spread
Typ: Houston Rockets -4
Kurs 2,40⛔


????Memphis Grizzlies u Dallas Mavericks
Totals
Typ: Mniej niż 195
Kurs 1,45✅


????Atlanta Hawks u Washington Wizards
Zakład na zwycięzcę (US)
Typ: Atlanta Hawks
Kurs 1,65⛔


????Orlando Magic u Los Angeles Clippers
Spread
Typ: Los Angeles Clippers -6,5
Kurs 1,35⛔


????Atlanta Hawks u Washington Wizards
Totals
Typ: Mniej niż ok 195
Kurs 1,45✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dallas (+0.5 pkt) - Memphis @ 2.10 Totomix ✅
Przyznam, że jestem kompletnie zaskoczony faworyzowaniu w tym meczu Miśków. Memphis grają b2b po piekielnie, piekielnie ciężkim i wyczerpującym meczu z San Antonio gdzie przypomnę wygrali po dogrywce. Mają w nogach bardzo duże minuty i musi się to dziś odbić. Dallas dzień odpoczynku, wracają na świeżości do własnej hali po zwycięstwie z Sacramento. Dla takiej ekipy jak Mavs odpoczynek jednodniowy to już naprawdę spory handicap, b2b grają naprawdę słabo, ale wypoczęci powinni wejść na wysoki poziom. W dobrej formie jest Nowitzki, po kontuzji nie ma już raczej śladu, gra coraz co większe minuty. Jednym słowem warto dziś przyłożyć na Mavs, kurs z Totomixa z handi +0.5 pkt po 2.10 i jest to wyraźny błąd na linii bowiem na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry Dallas jest dokładnie taki sam kurs. W tym wypadku zakład wygrany nawet w przypadku remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dziś skupiam się na strzelcach , miałem grać under w meczu Pacers ale ostatecznie odpuściłem .
Carlos Boozer over 16.5 @1.90 ⛔ haha 0 min w 4 kwarcie a miał 15 pkt ????
Marathonbet

Polecam Boozera po raz kolejny . Nie będe się o nim rozpisywał znowu , nie ma takiej potrzeby , można poczytać na poprzednich stronach nic się nie zmieniło . Lider byków w ataku i powinien zakręcić się około 20 pkt .
Lamar Odom over 4 @1,90✅
Marathonbet

Znowu niska linia na Lamara , 2 razy udało się , próbujemy po raz trzeci . Liczę na spokoją wygraną Clippers i na to że Del Negro da pograć około 25 przy blowout nawet 30 min i 5 powinien wtedy nastukać .
Dorell Wright over 7.5 pkt @1.9✅
Marathonbet
Wright przeplata dobre mecze z fatalnymi , ale jak zaskoczy mu rzut na początku meczu to potrafi być groźny . Lubi odpalić trójkę , łasy na punkty zawodnik , miał już kilka meczów ponad 20 pkt i sporo około 15-punktowych , kwestia tego czy będzie mu siedziąło . Przy szybko grających Rockets typ warty uwagi .

Cousins over 17.5 pkt @1,90⛔
Marathonbet
Kolejny raz przeciwko defensywie podkoszowej i zbiórce Miami . Cousins kawał świniaka , jeden z większych talentów jeśli chodzi o atak wśród wysokich w NBA . Kings powinni dokarmiać Cousinsa do granic możliwości i liczyć na pkt z pod kosza . Zapowiada się sporo posiadań przeznaczonych na rzuty Cousinsa (chyba że kretyn na ławce Kings wymyśli coś innego ale on nawet nie jest tak głupi ) . Zresztą Cousins przeciwko każdemu ostatnio dostaję sporo rzutów , widać że domaga się piłki i kończy na dobrym procencie . 15.2 rzutów oddanych w ostatnich 5 meczach + 6.8/9.2 FT co przełożyło się na 23.2 pkt na mecz podczas średnio 33.4 minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dwill 620

dwill

Użytkownik
Washington Wizards - Atlanta Hawks
1(+3)
1.85
Pinnacle
5/10

Na dziś planowany jest debiut rozgrywającego Johna Walla. Można powiedzieć, że ten moment był wyczekiwany od bardzo dawna przez cały koszykarski Waszyngton.
Wtrącę taki mały niuans. Wall podpisał niedawno nowy kontrakt z... firmą Adidas. Po kontuzji poważnej, gracz jednej z najgorszej ekip pod względem bilansu, tuż przed powrotem na ligowe parkiety - sądzę, że to minimalny argument, że mobilizacja u tego gracza powinna być większa.
Wizards ostatnimi czasy prezentowali solidny poziom. Wygrana z Oklahomą. Właśnie, jeśli gospodarze dzisiejszego meczu zagrają, tak jak z ubiegłorocznymi finalistami, czyli równo przez całe spotkanie, bez żadnych głupich przestoi, to Wizards mają szanse wygrać ten mecz.
Hawks podchodzą b2b, gdzie wczoraj mieli ciężki mecz z Jazzmanami na własnym parkiecie. Hawks musieli cały czas gonić rywali. Wizards będą dla nich niewygodnym rywalem.
Trzy spotkania z sezonu zasadniczego między tymi zespołami:
19.12.12 NBA Washington Wizards Atlanta Hawks 95 : 100
(90 : 90)
08.12.12 NBA Atlanta Hawks Washington Wizards 104 : 95
22.11.12 NBA Atlanta Hawks Washington Wizards 101 : 100
(90 : 90)
Zestaw podkoszowy Nene - Okafor - Seraphin, to dosyć ciekawy matchup na przyjezdnych. Fajerwerków w grze Walla nie oczekuję, ale z zespołem trenował już pewien czas, więc nie powinien być hamulcowym. Przewiduje się, że w meczu powinien dostać ok. 20-25 minut, więc całkiem sporo czasu. Głód koszykówki i publiczność, która czekała na ten moment - powinna podnieść go na duchu i bardziej zmobilizować. Sam Wall przed sezonem mówił, że czuje się bardziej dorosły jako koszykarz i pracował nad rzutem. Johnie - Waszyngton czekał na Ciebie! Polska również!

Detroit Pistons - Utah Jazz
1
1.76
Pinnacle
5/10

Zespół Piston od przerwy świątecznej, to jeden z zespołów w całej NBA z najlepszym bilansem 7-2. Ich styl gry znacznie się poprawił, względem poprzednich miesięcy. Przede wszystkim spora zasługa, że trener Tłoków korzysta częściej z Ande Drummonda. Ma sporą rotację praktycznie na każdej pozycji.
Jazzmani osłabieni brakiem Mo Williamsa, Marvina Williamsa. Jedyny praktycznie rozgrywający to Tinsley. Dla porównania Pistons ma na tej pozycji praktycznie aż trzech zawodników w rotacji Knight - Stuckey - Bynum.
Znacznie lepsza rotacja i jak wspomniałem ostatnia forma.
Oba zespoły podejdą do tego meczu grając dzień po dniu. Pistons wygrali na trudnym terenie w Milwaukee, zaś Utaj Jazz przegrali w Atlancie, gdzie w trzeciej kwarcie obejmowali jeszcze solidną dwucyfrową przewagę, by ostatnią odsłonę meczu przegrać 35:19!
Przy obecnej dyspozycji, zdecydowanie lepiej postawić na gospodarzy. Fakt, że duet Millsap - Jefferson, to groźny zestaw, ale Monroe - Drummond. Pistons jako gospodarz na własnym parkiecie mają bilans 6-4. Jazz jako dog na wyjazdach 4-12!
To było postawione wczoraj
Mavs +4 @ 1.81 5/10
, ale skrobnę:
Mavericks od meczu z Clippers utwierdzają mnie, że są w formie. Potrafią zagrać swobodnie w ataku, a gdy trzeba, to skupić się szczególnie na obronie. Imponuje mnie Mayo, wygląda na to również, że i Carter w formie. Memphis mają za sobą ostatnio bardzo trudny terminarz spotkań. Do dzisiejszego pojedynku podejdą, grając dzień po dniu, wczoraj pokonali na własnym parkiecie silnego rywala z San Antonio. W Dallas nikt nie będzie na nich patrzyć, że są w czołówce Konferencji Zachodniej.
Jeśli Collison będzie prowadzić grę rozsądnie i dzielić się z kolegami, a to powinno być podstawą, by obronę Grizzlies zabiegać, a do tego jest stworzony Collison przez swoją szybkość. Nowitzki odkąd wrócił do pierwszej piątki po kontuzji, w czterech ostatnich meczach notuje średnio 18 punktów.
Przewaga parkietu i wypoczęci Mavs - to może zrobić największą różnicę, w tym meczu.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 265

stingnwo

Użytkownik
Kłopot z Wallem jest taki, że ponoć fatalnie fizycznie wygląda. Widziałem gdzieś zdjęcia z treningów (nie mam pewności czy ostatnich) i miał niemały &quot;brzuszek&quot;.
Jeśli chodzi o mecz Mavs - Grizzlies, to proponuje jeszcze
O.J. Mayo over 17 @1,89 ⛔
Marathonbet
Mayo rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze, wygląda na to, że potrafi już wpasować się do gry nawet po powrocie Dirka. A przecież poprzednie cztery sezony spędził właśnie w Memphis, gdzie zwyczajnie mu podziękowano. Motywacji z pewnością mu nie zabraknie. A bieganie za Collisonem i &quot;nakręconym&quot; Mayo nie będzie łatwe dla będących b2b Grizzlies.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Houston Rockets
2
2.02
Pinnacle
5/10

Rakiety mają idealny matchup na 76ers. Gospodarze tego pojedynku ostatnio w słabej formie. Pierwszy mecz bezpośredni w grudniu,gdzie Rockets jako gospodarz bez problemu pokonali 76ers 125:103. Rockets przegrali ostatnie dwa wyjazdy z zespołami, które są w szczytowej formie, czyli Celtics i Hornets.
Chicago Bulls - Phoenix Suns
1(-7)
1.78
Marathon
5/1
0
Suns b2b i Byki również. Forma Suns znana. Byczki ostatnio solidnie, wracają do domu, gdzie ich rywal bez jednego z najważniejszych strzelców z dystansu - Jureda Dudleya. Spory brak. Mimo, ze Hinrich jest pod znakiem zapytania i tak stawiam na gospodarzy.
Powodzenia!
Sacramento Kings- Heat 2(-6) @ 1.79 Pinnacle 5/10
Publiczny typ idzie na gospodarzy, bo zagra Cousins. Zrobi sporo szkody dla gości, ale Kings nie mają obrony i to się zemści. Mobilizacja po 2L z rzędu będzie ogromna. Mavs wygrali, dzięki obronie w 4Q, bo dopóki dawali miejsce do rzutów dla gospodarzy to proawdzili nawet 10+, ale Heat mają atut - obrona i na to liczę.
Powodzenia!
Wiem,że mecz już w trakcie ale informacja na przyszłość.Heat w tym sezonie bronią dużo gorzej i cały czas przegrywają zbiórki. Wydaje mi się,że rok temu grali dużo lepszą koszykówkę,zwłaszcza w obronie i styl grania bez klasycznego centra się nie sprawdzi.
Wiem, że już po meczu i Ameryki nie odkryłeś. Ale po tych wpadkach, oczekiwali jak zagrałem, w obronie. Na taki zespół wystarczy presja - i to było. Do tego zagrali r&amp;g i nie było co zbierać z Kings.
Nie wgłębiam się, co grali sezon temu, przed takim meczem - bo jaki ma to sens? Pewnie, że grali lepiej. Też mam dziwne przeczucia, że w PO będzie ratować ich tylko obrona. Poza tym ta masakra w zbiórkach przytrafiła się, przy ich słabszych występach - też to trzeba wziąć pod uwagę i może nie robić z tego aż takiej tragedii? Sezon temu też grali zawodnicy 210+ pod obręczami w NBA ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Heat mają atut - obrona i na to liczę.
Wiem,że mecz już w trakcie ale informacja na przyszłość.Heat w tym sezonie bronią dużo gorzej i cały czas przegrywają zbiórki. Wydaje mi się,że rok temu grali dużo lepszą koszykówkę,zwłaszcza w obronie i styl grania bez klasycznego centra się nie sprawdzi.
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Indiana Pacers - Brooklyn Nets ⛔ 11pkt Indiany w 4 kwarcie
Typ: 1
Kurs: 2.32
Buk: marathonbet
Dzisiaj Nets u siebie podejmują Indiane, w Brooklynie dużo nie wiadomych napewno nie zagra Gerald Wallace #rotoworld, a lista zawodników daytoday jest spora:Humphries,Williams,Stackhouse,Teletovic #bet365.chalkpartners a w Indianie przeziebiony jest Paul George(daytoday) ale sądze że sztab Indiany postawi go na nogi. Indiana w ostatim czasie to naprawde mocna drużyna potrafili pokonać MIL,MIA,NYK,CHA na przeciwko Netsi którzy z ostatnich 15 meczy przeciwko Indianie wygrali 2... Warto zagrać ????
Golden State Warrior - Denver Nuggets✅
Typ: Over 205.5
Kurs: 1.7
Dwie mega ofensywne ekipy więc tutaj ten bet to oczywista sprawa, GSW rzuca 101 pkt na mecz Nuggets 102 pkt na mecz. Tutaj będziemy mieć przyklad walki GSW na obwodzie a Nuggets pod koszem gdzie jest bestia Faried i dobrze dunkujaacy McGee, gdzie GSW jest osłabione brakiem dwóch centrów Boguta i Biedrinsa(daytoday). Wydaje się że Nuggetsi powinni sobie spokojnie dać radę z Wojownikami
K.Farried ⛔ 4-12 :/
Typ: Over 13.5
Kurs: 1.9

Tak jak pisałem wyżej brak Boguta i Biedrinsa spowoduje że pod koszem będzie łatwiej, napewno tutaj Lee może troche pokrzyżowac plany ale Elzhi napewno nie bedzie problem dla bestii, w ostatnich meczach Farried zdobył 15 i 17 punktów, dzisiaj napewno będzie miał duże pole do popisu i powinien tą linie pokryć
Powodzenia ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
JR Smith over 20.5 @1,90 Marathonbet JR w wielkiej formie , jak na razie jeden z głównych kandydatów do nagrody dla 6 gracza . W ostatnich 5 meczach średnio 20 rzutów dostawał (8 trójek) i prawie 5 wolnych , brak Feltona powoduję duże minuty Smitha - blisko 40 min w ostatnich 5 meczach o ile nie liczyć blowoutu ze Spurs gdzie nie było potrzeby żeby grał .
No to Maraton wystawia nam linię 17.5,z której wypada skorzystać...
U innych są wyższe... w ost.12 spotkaniach aż 11-krotnie pokrywał taką barierę, nie przekroczył jej tylko ostatnio, a wszystko przez %... trafił 4/17 z gry i 1/3 z dystansu.
J.R.Smith over 17.5 @ 1.90⛔ MarathonBet
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Raptors - Bucks @ 1.77 WillHill
Wydaje się to być istny prezent, tak wysoki kurs na Toronto. Drużyna Raptors na własnej hali jest bardzo, bardzo solidna. Z reguły nie daje szans przeciętnym drużynom które przyjeżdżają na ich teren. Ostatnio blowouty dostali Bobcats i 76ers, wcześniej ten sam los spotkał Portland, nawet OKC długo męczyła się w Toronto. Kolejnym argumentem jaki przemawia za Raptors to nietypowa godzina rozgrywania meczu, spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 czasu lokalnego co może być sporym problemem dla przyjezdnych. Tak wczesna godzina rozgrywania meczów to dla Toronto normalka, bardzo często grają o tej godzinie. Milwaukee nie jest do tego przyuczone, powinni mieć spory problem z dynamiką. Druga sprawa to bardzo marna gra Milwaukee w ostatnim czasie. Widziałem częściowo ich poczynania z Pistons i wyglądało to dramatycznie, w ostatnich meczach bardzo słaby Ellis rzuca na fatalnej skuteczności. Nie widzę tutaj większych szans dla Kozłów, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Świetny mecz Słońc, a Bulls po raz kolejny pokazali jaką odwalają u siebie kiche. Ładnie Scola 22 punkty i Beasley 20 punktów w 21 minut. Hinrich jakaś tragedia, nie wiem czy w ogóle kogoś można wyróżnić u gospodarzy, Boozer też nic ciekawego (a szkoda bo też bym ładnie zgarnął, jakby coś pograł w 4 kwarcie i rzucił over 18). Bulls, Knicks, Bucks czy nawet 76 ers, grające u siebie, to ekipy, które często są faworytami na własnym parkiecie, a potrafią dostać bęcki od słabszych drużyn.
Chcę wyróżnić także Wizards, na których trzeba zacząć zwracać uwagę w następnych spotkaniach. Chłopaki zaczynają nieźle sobie radzić, to znaczy pierwsza piątka, gorzej z ławką. Do tego powrót Wall&#39;a, który na pewno wniesie jeszcze więcej do gry Wizards. Myślę, że jeszcze niejedna niespodzianka z ich udziałem, może mieć miejsce, po kursie w okolicach dychy.
Plus dla Jazz za powrót w 3 kwarcie oraz minus za nerwy w końcówce meczu, przy w miarę spokojnym prowadzeniu.

Toronto Raptors - Milwaukee Bucks @ 2.11 ✅
Betsson

Na dzisiaj widzę Bucks, którzy mimo gorszego bilansu, chyba lepiej grają wyjazdy. Co prawda wciąż bez trenera, ale kto powiedział, że to nie wyjdzie im na dobre. Raptors powinni już czuć zmęczenie dobrą formą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Calderon over 8.5 asyst @1,83⛔
Bet365
Dla mnie bardzo fajna linia , Calderon potrafi ładnie nabijać asysty . Przy nowszych , szybkich Bucks okazji będzie sporo . Calderon potrafi doskonale znajdować kolegów i 9 asyst to dla niego żaden problem .
Knicks @1,33✅
Knicks/Knicks HT/FT 1.74
✅
Bet365
Knicks 3 meczowa seria porażek muszą się przełamać . Idealny rywal . NOH 4 meczowa seria wygranych u siebie ale spokojnie , u siebie to moze im się udało ale wyjazd to co innego . Doskonale pamiętam poprzedni mecz NYK - NOH w Nowym Orleanie . Matchup bardzo niekorzystny dla Hornets , Anthony robił co chciał i dziś spodziewam się że solidna obrona gości nie wystarczy i Knicks po prostu ich wypunktują . Koncetracja od samego początku i chęć przerwania passy skłania mnie do zagrania HT/FT po fajnym kursie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Knicks @1,33
Knicks/Knicks HT/FT 1.74
Bet365

Knicks 3 meczowa seria porażek muszą się przełamać . Idealny rywal . NOH 4 meczowa seria wygranych u siebie ale spokojnie , u siebie to moze im się udało ale wyjazd to co innego . Doskonale pamiętam poprzedni mecz NYK - NOH w Nowym Orleanie . Matchup bardzo niekorzystny dla Hornets , Anthony robił co chciał i dziś spodziewam się że solidna obrona gości nie wystarczy i Knicks po prostu ich wypunktują . Koncetracja od samego początku i chęć przerwania passy skłania mnie do zagrania HT/FT po fajnym kursie .[/quote]

--------------------------------------------
New York Knicks - New Orleans Hornets (1.32) ✅
Również jestem za tym, że dziś Nowojorczycy, w końcu się przełamią i wygrają.. gdyż uważam, że atut swojej publiczności również duże ma znaczenie.. Ostatnio podpadli kibicom, fanom.. bo przegrywali mecze i u siebie, ale jak to Maroon, napisał, rywal, nie jest jakiś wygórowany, żeby sobie z nim nie poradzili.. Kurs nie jest za wysoki, ale myślę, że sam Carmelo będzie chciał przełamać serie porażek.. i dziś to Nowy Jork, będzie zadowolony po meczu.. Smith, również coś od siebie doda.. Szerszenie udowodnili, że ostatnio potrafią wygrywać.. i nawet jak mają 10pkt straty, potrafili się odbić.. (mecz z Minnesotą) i wygrać mecz... więcej nie mam do dodania, bo wszystko napisał Maroon ???? &lt; bardzo mądre typy dajesz.. i widać masz głowę na karku.

Jeszcze się zastanawiam nad Westbrookiem i jego punkcik overowy, albo samo zwycięstwo Oklahomy Co mi radzicie w tej kwesti ? .. (1.55) / Unibet..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Calderon over 8.5 asyst @1,83
Bet365
Dla mnie bardzo fajna linia , Calderon potrafi ładnie nabijać asysty . Przy nowszych , szybkich Bucks okazji będzie sporo . Calderon potrafi doskonale znajdować kolegów i 9 asyst to dla niego żaden problem .
przyznam, że zwróciłem też uwagę na ten typ, ale martwi mnie jednak to jaki wymiar czasowy dostanie Calderon. Ostatnio coraz więcej minut dostaje Lowry, dziś przeciwko takim graczom jak Ellis czy Jennings, chodzi mi o ich ruchliwość, Calderon wraz z Lowrym mogą zagrać mniej więcej po tyle samo minut, wtedy z asystami może nie być już tak dobrze, mimo że linia 9 asyst na Calderona to jest rzeczywiście nie dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom