>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kyrie Irving over 25.5 pkt @1.90⛔
Marathonbet
Uncle Drew ciągnie beznadziejny zespół Cavs w ataku jak może , zdobywa ostatnio regularnie powyżej 30 pkt . Jego umiejętności dryblingu i kontroli piłki + szybkość jest niesamowita . Dziadek Nash będzie miał dzisiaj kłopoty . Podkoszowe dziury LAL skłaniają mnie jeszcze bardziej do tego typu. Kyrie zdobył 28 pkt w ostatnim spotkaniu przeciwko Lakers w tym sezonie . Dziś Cavs potrzebują jego pkt jeśli chcą powalczyć a ja liczę na 30 lub więcej pkt . Linia wydaję się wysoka ale biorąc pod uwagę nieograniczoną swobodę rzutową Irvinga i brak obrońcy który go powstrzyma po stronie Lakers - dla mnie Over .
 
blum 70

blum

Użytkownik
Bukmacher: Tobet
Spotkanie: Brooklyn Nets - Indiana Pacers
Typ: Indiana (+4)
Kurs: 1.91

W Nowym Jorku spotykają się trzecia i czwarta siła Wschodniej Konferencji. Obie drużyny są na fali a ich serie kolidują (BKN - W5, IND - W4). Obie ekipy są też w równym stopniu osłabione kontuzjami (BKN: na pewno Wallace, prawdopodobnie Williams i Humphries, IND: na pewno Granger, być może George). Zapowiada się zacięta walka. Nie widzę zdecydowanego faworyta, jedynie atut własnej areny przemawia za Nets. Myślę jednak, że Indiana tanio skóry nie sprzeda i jeśli nie wygra, to bardzo nieznacznie, broniąc proponowany handicap.
---
Druga propozycja na dziś:
Spotkanie: Portland Trail Blazers- Oklahoma City Thunder
Typ: Portland Trail Blazers (+5)
Kurs: 1.91
 
S 382

skokmen

Użytkownik
George jednak zagra info rotoworld
Paul George (flu) will play against the Nets on Sunday.
I Deron tez zagra wsrod Netsow
Deron Williams (thigh) will start against the Pacers on Sunday.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Denver Nuggets - Golden State Warriors
over 208
1.85
Pinnacle
5/10

Oba zespoły najlepiej czują się w szybkim ataku. Obrona Denver jest słaba, więc najwazniejsze, by goście dostosowali skuteczność do tego meczu. Ławka to argument za gospodarzami, a szczególnie rotacja pod koszem, gdzie naprzeciwko centrów z Denver zagra David Lee, który ostatnio rozegrał bardzo dobre spotkanie, więc oczekuję, że wykorzysta słabą obrone w pomalowanym gospodarzy.
Sędziowie
Nick Buchert #54 o/u (205+pts) 2-2
Ed Malloy #14 o/u (205+pts) 3-2
Leon Wood #40 o/u (205+pts) 2-2
Gdy Ed i Leon sędziowali mecze średnia zdobycz zespołów wynosiła 200 punktów. Sędziowie, więc odpowiedni pod over ;) Oby tylko skuteczność dopisała.
Powodzenia!
Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
1(+5)
1.79
Pinnacle
5/10

O Rose Garden każdy chyba wie, jak ciężki to teren. Dziś Thunder zagra bez swojego podstawowego zawodnika - Serga Ibaki. Bodajże będzie to pierwsze opuszczenie meczu od sezonu 09/10 przez zawodnika reprezentującego Hiszpanię. W jego miejsce wyjdzie Nick Collison. Dlatego LaMarcus będzie miał łatwiejsze zadanie w pomalowanym.
Portland ostatnio równo z formą na własnym parkiecie, choć przegrali z Golden State na wyjeździe, więc czas powalczyć o zwycięstwo na swoim gorącym terenie.
Powodzenia!
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
2(+9)
1.86
Pinnacle
5/10

Z Howardem, czy bez - i tak Lakers mają problem. Ich największym problemem, w tym meczu będzie zatrzymanie obwodowych graczy z Cleveland.
Pytanie najważniejsze. Kto zatrzyma Irvinga? Nash - delicious. MWP - sweet.
A to właśnie pierwsza linia obrony powinna być skupiona głównie na Kyrie. Tym bardziej, ze Varejao kontuzja długa, więc to właśnie powinno być głównym zadaniem dla gospodarzy. Jednak są zawodnicy, którzy przy obronie i presji potrafią być zatrzymani. Kyrie, to zawodnik z kategorii, jeśli sam się nie zatrzyma, to nikt go nie zatrzyma.
Penetracje i odrzucenia piłek do wolnych kolegów, powinno skutkować, bo miejsca na oddawanie rzutów koledzy Irvinga powinni mieć sporo.
Lakers 6 porażek z rzędu. Hill i Gasol out. Howard pod znakiem zapytania.
ATS Cavs na wyjazdach 13-9, gdzie Lakers na własnym parkiecie mają ATS 8-11.
Powodzenia!
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers
2(+3)
1.87
Marathon
5/10

Co łączy Grizzlies i Clippers?
W swoich ostatnich meczach odnieśli bardzo wstydliwe porażki.
O ile dla zespołu z Memphis po przegranym bardzo wysoko meczu w dallas można szukać usprawiedliwienia po serii zwycięstw i wynikającego z tego zmęczenia, to przegrana Clippers w Staples Center z Orlando Magic już trudniej się doszukać.
Zatem oba zespoły powinny być zmobilizowane odpowiednio do tego spotkania.
Bardzo możliwe, że w zespole gospodarzy zabraknie lidera Rudy Gaya, który miałby pauzować z powodów osobistych. Gdyby to okazało się prawdą, to brak takiego strzelca, gdy po drugiej stronie kompletny zespół , trzeba spróbować.
Nawet gdyby nie info o Rudym, to i tak bym kierował swój typ w stronę drużyny z Los Angeles.

Washington Wizards - Orlando Magic
2(+3)
1.83
bet365
5/10

W tym meczu zmierzą się ekipy z samego dołu Konferencji Wschodniej.
Jednak w ostatnich meczach koszykarze obu drużyn prezentowali solidny poziom, w swoim stylu gry.
Efektem tego Magicy po dziesięciu porażkach pokonali Clippers na ich własnym parkiecie.
Z kolei Washington Wizards na swoim koncie mają serię dwóch zwycięstw z rzędu.
W drużynie z Waszyngtonu, w ostatnim meczu przeciwko Hawks, zadebiutował w tym sezonie John Wall.
Główna broń obu zespołów czai się na dystansie, choć gospodarze wydają się być bardziej zbilansowani, w walce pod tablicami.
W tym meczu tak naprawdę nie ma faworyta, bo ostatnio, jak na tak &#39;słabe&#39; zespoły, oba są w sporym gazie.
Wygra zespół, który na dystansie utrzyma dobrą skuteczność. Patrząc na obsadę Nelson - Redick - Afflalo - dlatego właśnie w Orlando upatruję większych szans, w tym pojedynku.
Powodzenia!
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Atlanta Hawks - Chicago Bulls ✅ 58-97 :grin:
Typ: 2 (wynik bez dogrywki)
kurs: 1.7
bet: marathonbet

Dzisiaj Byki podejmują u siebie słabo grająca w ostatnim czasie Atlante z ostatnich 6 meczy na wyjezdzie wygrali jedynie jeden( z Hornetsami). Jastrzębie na początku sezonu grali naprawdę nieźle a w nowym roku wygrali jedynie dwa mecze z siedmiu i nic nie zapowiada na poprawę gry. Dzisiaj zmierzą sie z Chciago które nadal bez Rosa gra tak naprawde w kratę potrafią wygrac w Nowym Jorku żeby następne dnia przegrać z drużyną Gortata. Dziś dwa dni po porażce ze Słońcami bedą napewno zmotywowani do zwyciezstwa przed wlasna publicznością ze słabymi Jastrzębiami. Z ostatnich 10 meczy miedzy tymi zespolami Chicago wygrało 7 i podsumowaniem niech będzie statystyka rankingowa w której Bullsi są na 3 miejscu w domowej defensywnie a Hawks na wyjazdach 24 w ofensywie.
C.Boozer ✅ 20 pkt
Typ: over 17.5
kurs: 1.9
W ostatnim meczu Boozer jedynie 15 punktów ale poprostu zagrał jedyne 22 minuty w 2013 rok zaczął się dla Boozera naprawdę dobrze (31,27,24,22,17,15) więc jezeli bedzie miał możliwośc zagrania około 35 minut linię powinien przykryć.
Charlotte Bobcats - Boston Celtics ZWROT
Typ: 1 (under 89pts)
kurs: 1.9

W ostatnich 10 meczach 6 razy Bobcats byli poniżej tej lini, niby statystyka nie za duża, ale warto zauważyć że Boston w ostatnim czasie zaczął dużo lepiej grać i wracać do swojej formy i bronić świetnie(z PHX, IND , ATL nie pozwolili rzucic przeciwnikom wiecej niz 81 pkt) Więc Bobcats to jedna z gorszych ekip i będzie napewno dla nich ciezko pokryć tą linie.
Powodzenia ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers
1(-5)
1.87
Marathon
5/10

Niedawno w swoich analizach podkreślałem, że Kings prezentują najgorszy styl w całej lidze. Wczoraj, to co zobaczyłem , w meczu Lakers - Cavaliers pozwoliło wyciągnąć mi wniosek, że prócz Kings jest zespół, który prezentuje taki sam, albo i nawet gorszy styl gry.
Jedynym pomysłem na grę gości były rzuty z dystansu, na 21 prób tylko 4 znalazły się w koszu.
Już tylko ślad pozostał z tego walecznego Cleveland, w którym dzielił i rządził Varejao. Właśnie, jak wiadomo Brazylijczyk wyłączony na 6-8 tygodni z gry. A dziś grając drugi wyjazd z rzędu, Kawalerzyści będą zmuszeni zmierzyć się z Cousinsem pod koszem, który nie wziął za bardzo do siebie całego serialu z przenosinami Kings do Seattle, bo przykłada się do gry.
Salmons, Thornton w grze. Kings powinni wykorzystać, ten element gry po którym &quot;zginęli&quot; w walce z Heat.
Szybki atak. Kawaleria po meczu w LAL nie zostawiła po sobie dobrego wrażenia, a ich największy problem to właśnie pomalowane - Cousins, Thomspon - do dzieła. Pora na Was, by po czterech porażkach na kibicach w Sacramento pojawił się w końcu uśmiech, bo mecz Kings - Heat, było jak starcie Daewoo Matiza z bolidem F1.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs
????Atlanta Hawks u Chicago Bulls
Totals
Typ: Mniej niż 185,5
Kurs 1,80✅



Kilka słów Bulls nie musze nic mowic wystarczy ze skopiuje ostatnia analize. B over 4 razy na 19 meczy były to spotkania z Bucks, Clevland, Rockets i Boston 196pkt. Undery z Wizard, Bobcats, Boston, Nets, Clipps, Knicks, Phila, Memphis, Pacers, Mavs, Bucks, Phila, Mina, OKC, Hornets, Magic, Kings. No było troche tych underów. Wnioski chyba nie musze mówić że Byki to dobra drozyna w obronie to wie każdy a te mecze pokazują że underowali praktycznie z kazdym z Bostonem blisko mojej linie natomiast z Houston nie dziwi over. To było dla lini 190 punktów ale dla lini 185 chyba tylko 1 mecz sie różnił. Nic się od mojej ostatniej analizy nie zmieniło prócz underu z Phoenix.

Atlanta 10 underów o mojej lini na 18 meczy. Undery z Orlando, Detroit, Hornets, Phila, Miśki, znów Orlando, Warriors, Portland, Clipps. Overy z Rocket, Kings, Bobcats 192, Heat 193, Cavs 196, Rocket znów i Minesota.

Wnioski Bulls proste dobra dróżyna w defensywie wie każdy. Atlanta wyniki pokazują że underowali praktycznie zawsze jak bulls jedynie z mocniejszymi ekipami w ataku byly overy np 2x Rockets. Pozostałe mecze nie były wyniki sporo większe od dzisiejszej lini. Do tego nie ma zadnego overu z drozyna dobra w defensywie ( mało rzuca, mało traci, Heat sporo rzucaja dlatego wiecej traca nie mowie ze obrone maja słabą). Bulls jak i Atlanta mało rzucaja i mało traca odpoweidnio Atlanta goscie 95-94 Bulls home 91-90.

Kontuzji kluczowych zawodników nie ma. Obie ekipy z mocnymi podkoszowymi i to przemawia bardzo za underem bo maja odpowiedzi na wysokich przeciwnika i tu nie bedzie latwo. Bulls beznadziejnie za 3 co tez pomoze w moim typie. Atlanta nie jest szczegolnie mocna w trojkach Korver chyba bez formy albo malo graja na niego pod rzut za 3 nie wiem nie widzialem ich meczu w tym sezonie.

H2H chyba na 10 meczy 8 razy under wyniki zawzywczaj bardzo bardzo niskie tylko chyba (pisze z pamięci) raz ponad 200 i chyba raz okolo 188 co pokazuje ze obie ekipy ze soba graja ultra defensywnie. Podsumowujac linia juz idzie w dol mnie to nie dziwi bo jest dla mnie troche wysoka nie wiem czy buki za wysoko jej nie ustawily. Typ wart ryzyka. Wszystko pisane z pamieci nie mam czasu sie zaglebiac i rozpisywac dlatego nie jechac za bledy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Grizzlies - Clippers
Tak jak wspomniał DWill obie drużyny będą bardzo zmobilizowane żeby się podnieść po porażkach odpowiednio z Mavs i z Magic. Memphis ma jeszcze atut w postaci własnego parkietu ale co z tego jak Miśki zagrają bez swojego lidera. Rudy Gay ma w rodzinie pogrzeb i na pewno przeciwko Clippersom nie wystąpi. Ciekawe co wymyśli Hollins bo kolejny small forward Memphis Quincy Pondexter jest kontuzjowany. Zanosi się na to że Allen zostanie przesunięty na 3, a na 2 zagra Ellington. Tak czy inaczej taki lineup jest imo bardzo niekorzystny dla Grizzlies bo zapowiada strasznie statyczną koszykówkę. Miśki pod koszem mają prawdziwą artylerię ale na Clippers może to być za mało. DeAndre czy Griffin są w stanie powalczyć na tablicach z Gasolem i Randolphem. Rozgrywający Conley i Bayless dają radę ale jestem pewien że Paul i Bledsoe odpowiednio się nimi zajmą. tak apropos to ciekawą statystkę podaje szóstygracz mianowicie w 213 minuty pierwszej rundy ostatnich playoffów bez Bledsoe na boisku, Conley trafiał 48% z gry, a Grizz byli +8.1 PER-48. Natomiast w 63 minuty z Bledsoe Conley zaliczał już tylko 25% z gry i -19.4 PER-48. Według mnie brak Gaya może być w tym spotkaniu decydujący. Ellington, Allen są za mało atletyczni na defensywę Clippers i tak naprawdę jeśli wysocy z Memphis dzisiaj nie zagrają kosmicznego spotkania to wygra Lob City.
// występ Chrisa Paula stoi pod znakiem zapytania, w takim razie czekamy bo pewnie będą spadki na Memphis
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ja nie będę dziś szukać niespodzianek na siłę, biorę i polecam faworytów po niezłym kursie, których można połączyć razem w dublu:
Suns - OKC ML/(-1,5) @ 1,45/1,5 ✅
Kings - Cavs ML/(-1,5) @ 1,45/1,5 ✅
W OKC raczej nie zagrają Sefelosha i Ibaka, w drużynie z Arizony pod znakiem zapytania stoi występ Dudley&#39;a. Phoenix strasznie dołuje, grają słabo. Po 1 zwycięstwie przychodzi pasmo porażek. Dragić nie kreuje kolegów z drużyny tylko samego siebie co mu często słabo wychodzi. Gortat jest ostatnią opcją w ataku, gdyż prawie nie otrzymuje piłek. W obronie pewnie powstrzyma Perkinsa i Collisona ale przecież to nie do nich należy zdobywanie punkcików. W Suns nie ma nikogo kto by powstrzymał Duranta, Martina i Westbrook&#39;a, choć ten ostatni może powstrzymać się sam :p
Mecz w Sacramento będzie b2b dla Cavs po &quot;bojach&quot; z Lose Angeles Lakers. Podzielam zdanie, że jest to jedna z najżałośniejszych ekip w stawce. Wciąż bez Varejao, więc Cousins będzie objeżdżał Zellera jak leci. Spokojnie zaliczy 20+ punktów, no chyba, że Sac zaliczą szybki blow i pójdą grać rezerwy :p Jest już Evans, wrócił też Thornton ale prawdopodobnie nie zagra Brooks z powodu grypy. Ale spokojnie zastąpi go Thomas.
Moim zdaniem 2 bardzo pewnie o ile nie najpewniejsze typy na noc.
via Rotoworld
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Afflalo over 19 @1,90⛔
Marathonbet
Afflalo bardzo dobry sezon , bardzo pewny rzut jak dostanie trochę miejsca to zazwyzaj zamienia to na punkty . To czego brakowało na początku sezonu to penetracje i wymuszanie rzutów wolnych . Ostatnio Afflalo chętniej mija obrońców i wbija się na kosz . Wymusza coraz więcej wolnych które trafia bardzo pewnie . Oglądam bardzo dużo meczów Magic nawet z racji tego że często przeciwko nim gram ;) Afflalo jest dobrym strzelcem i Magic mogą na nim polegać , poniżej pewnego poziomu nie schodzi . Jest bardzo regularny . Gra bardzo dużo minut , prawie 40 w ostatnich 5 meczach . Rzuca bardzo czesto , on , Redick i Nelson to 3 zawodników którzy trzymają całą ofensywę Orlando . Redick nierówny , czasami ma bardzo słaby dzień i nic nie trafia a czasami jak się wstrzeli jest nie do zatrzymania . Afflalo zawsze trzyma poziom .
Nie licząc meczu z Denver gdzie krył go Iggy i rzucił 14 pkt , Afflalo zdobywał - 30 , 24 , 19 , 29 w ostatnich 5 meczach.

Kyrie Irving over 23.5 @1.85
⛔
Tobet
Wczoraj Uncle Drew zawiódł mnie przeciwko Lakers , zagrał pasywnie ale dziś gram znowu na over . Linia mniejsza i nie będę powtarzał tego co wczoraj . Lider Cavs w ataku , obrona Kings słaba i mam nadzieję że dziś da radę . Irving często po jednym gorszym meczu zalicza bardzo dobry i nabija sporo pkt .
Utah - Miami under 196.5 @1,90 ⛔
BET365
Liczę na twardy mecz , Jazz u siebie są groźni . Mają świetny froncourt - Big Al , Millsap , Kanter i Favors to czteroosobowy skład który potrafi zdominować grę pod koszem . Miami ma tylko Bosha i Anthonego :)grin ???? i będzie to dla nich trudny mecz . Jazz za wszelką cenę zechcą spowolnić mecz i wykorzystywać korzystny matchup pod koszem , grając HCO z wykorzystaniem wysokich . Miami mnie nie przekonuję , bardziej widzę dziś Jazz jako zwycięzców ale poczekam z tym meczem na live , zobaczę jak Utah wejdzie w ten mecz . Na razie gram tylko under .
OKC @1.45✅
OKC/OKC 1.90
✅
Bet365
Hardison ma rację do tego dubla . Thabo i Ibaka pod znakiem zapytania w tym meczu , wczoraj ciężki mecz z PTB ale dziś rywal idealny na takie b2b dla Thunder . Suns bez Dudleya , ważnego gracza który grozi rzutem jak mało kto w Suns . Beasley odstawił chyba na jeden dzień trawkę bo przeciwko Bulls zagrał fajny mecz ale dziś pewnie wszystko wróci do normy ;) Dziś pewnie znowu dużo Kevina Martina na parkiecie , wątpię aby zaliczył drugi tak fatalny mecz (33 min 1-8 FG , 4 pkt ) . Durant i Westbrook to zawodnicy których Suns nie mają czym nawet w najmniejszym stopniu ograniczyć . Moc ofensywy Thunder zrobi różnicę . Granie HT/FT trochę ryzykowne ale kurs świetny.
Nick Collison (OKC) over 6 @1.90⛔
Marathonbet
Jak nie zagra Ibaka to Collison dostanie kilka minut więcej . To co dostaje do skończenia , kończy , zostawi się go wolnego na półdystansie to odpala jumpera . 6 pkt to niewiele i można próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 30

fafarafa

Użytkownik
Witam,
Na dziś polecam:
Phoenix Suns poniżej 97,5 pkt @ 1.83 bet365
W OKC wprawdzie, jak wspomniał wcześniej Hardison, raczej nie zagrają Sefolosha i Ibaka czyli filary ich defensywy to jednak jestem zdania, że w Suns po prostu nie bardzo jest komu te braki wykorzystać.
W tym sezonie Suns średnio zdobywają 95,5 pkt ( u siebie 96.3 ). W ostatnich 10 meczach tylko 2 razy pokryli tą linię. W ogóle w ostatnich meczach ich gra ofensywna wygląda dramatycznie. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie średnia zdobywanych punktów przez Suns to 86.
Wydaje mi się, że linia 97,5 jest zbyt wysoka jak na mecz z takim rywalem jak OKC i to mimo ewidentnych osłabień tej drużyny w defensywie.
OKC jest na b2b jednak w tym sezonie wyjątkowo sprzyjało to ich grze w defensywie. Na b2b tracili tylko 94,9 pkt, a ogólnie na wyjeździe tracą w tym sezonie 95,9 pkt.
Dodatkowo oprócz powyższego typu całkowicie zgadzam się z Hardisonem co do zwycięstwa OKC.
Bet365
OKC @ 1.45 ✅✅✅
Suns poniżej 97,5 pkt @ 1.83 ✅✅✅
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka:USA: NBA
Spotkanie:Chicago Bulls - Atlanta Hawks
Typ: under 182,5✅
Kurs: 2.03
Buk:pinnacle
15.01.2013 02:00
Analiza:
Jedne z wielu rozgrywanych dziś spotkań w najlepszej lidze koszykarskiej świata.Na dziś wybrałem spotkanie w którym typuje wynik poniżej granicy punktowej.Oba zespoły grają bardzo underowo w tym sezonie i dziś mam nadzieję że to udowodnią w swoim spotkaniu.Meczu bezpośrednim.Ostatni mecz tych zespołów z przeciwnikiem zakończył się wynikami ponizej 190 punktów.Ostatnie trzy spotkania między tymi drużynam i także zakończyło się wynikami grubo poniżej 190 oczek.Myślę że będzie to spotkanie w którym oba zespoły będą grały bardzo defensywnie i nie ma co liczyć na wiele oczek i trafnych rzutów.Obrona zrobi swoje.Typuję że wynik będzie w granicach 180 oczek maksymalnie.Oba zespoły są w tabeli wysoko bo na piątym i szóstym miejscu.tak więc obok siebie i dziś każda będzie chciała pokazać swoją wyższość aczkolwiek każda będzie walczyła o każdą piłkę.Zacięte spotkanie da nam wynik który nie będzie wysoki.Na to liczę i myślę że mój typ dziś będzie na plus.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Memphis @1.66⛔
Memhpis -3 @1.90
⛔
Bet365
Nie ma Paula , moje zdanie na temat Clippers jest takie że Paul to 80% tej drużyny . Griffin bez Paula jest o wiele mniej warty. Ogólnie atak cały ucierpi w niesamowitym stopniu bo nikt nie rozprowadzi tak piły i nie podyktuję tempa jak CP3 . Jeździeć bez głowy Bledsoe nie do końca sprawdza się jako rezerwowy PG i często z nim na parkiecie LAC mają przestoje w ataku . Dziś brak Paul nie pozostawia mi wyboru tylko grac na gospodarzy . Clippers bez swojego ,,floor general&#39;&#39; i to odbiję się na wyniku . Paul nie zagra też z Rockets i w tym meczu także gram przeciwko LAC .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Gasol over 13 pkt 1.85 Unibet ⛔
Rudy Gay dzisiaj out przeciwko Clippers, a te 18-19 punktow ktos zawsze zdobyc musi. Idealna wiec okazja na punktowanie Gasola, ktory technicznie przewyzsza Griffina i Jordana razem wzietych. Grizz wreszcie wypoczeci, nie bedzie takiej kompromitacji jak ostatnio z Dallas i na pewno skutecznosc bedzie zdecydowanie wyzsza wiec Gasol linie przekroczyc powinien bez problemow. Jeden z najciekawszych betow dzisiejszej nocy.
Zwyciestwo Miskow rowniez, wydaje sie teoretycznie dobrym betem. Dlaczego teoretycznie ? Gay to zdecydowanie przeceniany zawodnik jak dla mnie ale jego strata moze wplynac zdecydowanie na postawe, poniewaz tak naprawde patrzac na lawke Miskow ciezko bedzie go prawidlowo zastapic i po prostu trzeba liczyc na lepsze spotkanie starterow. Jezeli Paul zagra, nie ruszalbym ????
KOMENTARZ : No trzeba przyznac Miski mega zaskoczenie, takiej wtopy chyba nikt sie nie spodziewal. Gasol na bardzo slabej skutecznosci no i ten blow nie poomogl ...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder over 200 -&gt; 1,91 -&gt; Betsson

Zdecydowałem się w tym spotkaniu zagrać over 200 pkt. Oklahoma wczoraj po ciężkim meczu pokonała dobrze grające u siebie Portland 89 - 83. Dzisiaj spotkanie wyjazdowe B2b z Suns, które grają straszną kupę. Co prawda pokonali ostatnio i to on road ekipę Thibodeau ale to nie zmienia faktu że zajmują przedostatnią pozycję w konferencji zachodniej bez szans na PO. Podopieczni Gentry&#39;ego moim zdaniem dzisiaj na to spotkanie nie wyjdą z myślą o szczelnej obronie w &#39;&#39;pomalowanym&#39;&#39; oraz na ograniczeniu na obwodzie, tylko będą chcieli przeprowadzać krótkie, skuteczne akcje ofensywne. Sądzę, że dzisiaj w polu 3 sekund często będziemy oglądać graczy Suns. Bądźmy szczerzy Suns obrony nie mają, MG4 robi co może, ale on sam nie jest w stanie zabezpieczać tyłów. Sądzę, że Oklahomie taka koszykówka będzie pasować, oni lubią grać transition defence. Dlaczego uważam że Suns pójdą na wymianę ciosów? &#39;&#39;Słońca&#39;&#39; wiedzą że dzisiaj nie wystąpią Ibaka oraz Sefolosha więc 2 świetnych defensorów, w takim razie szansa na zdobywanie pkt jest dużo większa. O pkt Oklahomy się nie boję, i uważam że w tym meczu team Brooks&#39;a zdobędzie koło 110 pkt. Over 200 moim zdaniem to prezent od buka na to spotkanie i ja z niego skorzystam. Jak będzie dowiemy się koło 5,30 rano. Życzę owocnych typów. Rambo131
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Bradley Beal over 14 @ 1.85 ✅
Betsson

Na pięć ostatnich spotkań u siebie, Beal cztery razy zdobył over 14 punktów: z Hawks 16, z Thunder 22, z Nets 24, z Maverics 22, z Magic 11, czyli dzisiejszym przeciwnikiem. Od czterech ostatnich spotkań trzyma granicę w okolicy 20 punktów. Wizards zaczynają w końcu grać i wygrywać spotkania, nawet gdy są skazani na pożarcie. Myślę, iż dzisiaj będzie podobnie i rzuci coś w okolicach 20-stki.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Philadelphia 76ers - New Orleans Hornets
2(+4)
1.91
Pinnacle
5/10

76ers po serii bardzo słabych meczy, przed swoją widownią pokonała drużynę z Houston 107:100. Rockets do tego meczu podchodzi grając dzień po dniu, gdzie dzień wcześniej ich rywalem był Boston , grający na własnym parkiecie.
Hornets po czterech zwycięstwach z rzędu, w Nowym Jorku, musieli uznać wyższość Knicks - przegrywając 87:100. Hornets podchodzili do meczu grając dzień po dniu.
W bezpośredniej rywalizacji górą są zawodnicy z Konferencji Wschodniej. Hornets przegrali swój mecz w listopadzie, na własnym parkiecie 62:77. Koniecznie trzeba podkreślić, że Szerszenie grały bez swoich dwóch bardzo ważnych zawodników - Anthony Davisa oraz Erica Gordona.
Ostatni bilans nie wziął się z przypadku. Zespół z Nowego Orleanu gra ze swoimi gwiazdami, więc 76ers czeka trudna przeprawa.
To nie będzie iluzoryczna obrona, jak ta przeciwko, której grali ostatnio z Houston Rockets.
Hornets już nie pozwolą na tak łatwe punkty z pomalowanego.
Dla mnie, w tym meczu nie ma faworyta. Jeśli bukmacher oferuje, takie zabezpieczenie na gości, trzeba próbować.
Wierzę, że drużyna Monty Williamsa podtrzyma swoją formę, którą prezentowali, w poprzednich meczach, gdyż ich ostatni wyjazdowy rywal - Knics, jest znacznie bardziej zbilansowaną i groźniejszą drużyną, niż najbliższy rywal. Czy pokonanie Rockets przez 76ers, to znak, że wchodzą na odpowiednie tory? Uważam, że to nie był mecz przeznaczony, by wyciągać z niego wnioski, gdyż Rockets grali w Filadelfii drugi wyjazdowy mecz z rzędu i nijak się ma ich styl gry do tego, który preferuje zespół Williamsa. Powiedziałbym, że oba zespoły są podobne pod względem stylu gry, więc tym bardziej, utwierdzam się, że faworyta, w tym meczu nie ma.
ATS Hornets na wyajzdach 11-7, a 76ers na własnym parkiecie wynosi 8-10.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Indiana Pacers - Charlotte Bobcats ⛔
Typ: 2 (+10)
kurs: 1.72
bet: marathonbet
Dzień po przegranej w Bostonie Bobcats podejmują Indianę na własnym parkiecie. W tym sezonie obie ekipy spotkały się dwa razy i dwa razy był to wyrównany mecz, w listopadzie z wynikiem 89-90 dla Bobcats oraz parę dni temu z wynikiem 88-96 dla Indiany. Warto zauwazyć że w meczu listopadowym cztery razy zmieniał się lider wyniku i dwa razy był remisowy wynik w meczu , a w meczu styczniowym lider wyniku zmieniał się 5 razy i 5 razy był remisowy wynik w meczu. Kolejny argumentem za graniem tego beta to fakt że Indiana jest dużo slabszą drużyna na wyjazdach z bilansem 8-12 oraz bardzo prawdopodobny brak L.Stephensona który nabawił się kontuzji z meczu Nets i bardzo prawdopodobne że nie zagra w dzisiejszym meczu really bad toenail #rotoworld , a w dwóch meczach z bobkami zdobył odpowiednio 15 i 17 pkt.
Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom