>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2012

Status
Zamknięty.
P 0

pokus89

Użytkownik
To ja jeszcze wrzucę staty Grizzlies przeciwko Clippers z Evansem na parkiecie, szczególnie rzuca się w oczy 48% z gry Grizzlies jak nie ma Evansa i 39,8% jak jest. To dzięki temu graczowi ta seria jeszcze trwa. Tak ja pisałem, w ostatnich dwóch meczach Grizzlies odrobili pracę domową i radzili sobie znacznie lepiej z łowcą męskich jąder.
http://www.nba.com/advancedstats/team-vs-player.html#Grizzlies-vs-Reggie-Evans|1610612763,2501;year=201112;season=p
Trochę chyba nadużycie z Twojej strony. Według tych samych statystyk Butler nie umie bronić. Z nim 48% a bez neigo 41 a jaką robotę na Gayu robi to każdy wie. On gra poprawnie 1 mecz zagrał super 1 beznadziejnie więc nie ma co tutaj się tak rozwodzić moim zdaniem gra 8-9 zawodników i każdy musi odpalić w pojedynkę to nikt całego meczu nie wygra.
Ja na dziś over 18.5 Gay ✅✅ Po trzech kwartach pokrył ???? proponuję, w całej serii 4 razy pokrywał linię. u siebie 2 z 3. Wprawdzie ostatnio froncourtem bardziej grają zawodnicy memphis jednak Martin i Evans są właśnie po to aby bronić więc powinni więcej grać. Dodatkowo spodziewam się mimo wszystko ciekawego widowiska i Gay zwykle w 4 kwarcie bierze ciężar gry na siebie- i trafia niesamowite rzuty polecam obejrzeć top 5 z poprzedniego meczu.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Marc Gasol over 13,5 wygląda ciekawie. W dwóch ostatnich meczach po 23 pkt. Dziś w decydującym tez powinien dostać sporo minut.

+++ 19pkt Dobrze, że ta seria już się skończyła bo nie dało się tego oglądać. Trudno tym było się ekscytować...
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
mhm napisał:
LA wygrali 10 pkt mecz, ktorego nie mieli prawa wygrac. Teraz nalezy grubo cisnac na OKC bo to co gra LA to jest dno. Gasol na 4 razy dobijal pilke spod kosza 1 reka i za 4 razem trafil. Blake 5/5 za 3 w kluczowej fazie. Artest tez wyjatkowo. Mega hiper fart po stronie LA, wiecej takich meczow nie bedzie.
Dobre mi dno - zamknięcie najlepszej ofensywy NBA na 87 punktach, w tym Millera, Gallinariego na 2/19 z gry łącznie. Aż 10 przechwytów, 14 bloków.
Zespołowa gra Bryanta, który zaliczył aż 8 asyst, a byłoby ich więcej gdyby trochę skuteczniejszy był Bynum i World Peace. Ten drugi wykonał świetną robotę w defensywie, a w ofensywie jego trójki nie mogą być zaskoczeniem, bo po tragicznej pierwszej części sezonu, w ostatnich tygodniach trafiał coraz więcej.
mhm napisał:
Gasol na 4 razy dobijal pilke spod kosza 1 reka i za 4 razem trafil. Blake 5/5 za 3 w kluczowej fazie.
-No i co, Gasol jest słaby bo w jednej akcji dobijał 4 razy piłkę? Przez tą jedną dobitkę wygrali? Taka akcja zdarza się raz na x spotkań, i w ogóle o niczym nie świadczy, a jeśli już to o tym że Lakers świetnie atakowali tablice tej nocy.
Rozumiem ,że jak zawodnik na dystansie pudłuje, to słaba rzuca, a jak ma 5/5 to już fart? W takim razie zapraszam na boisko i spróbuj trafić 5/5 za trzy, jeśli to kwestia szczęścia, to na pewno nawet twoja matka da radę.
Może zamiast pisać takie głupoty, dodałbyś, że WSZYSTKIE rzuty (7) Blake&#39;a były asystowane? O żadnym szczęściu tu mowy nie ma, Lakers z nożem na gardle zagrali drużynowy, mocny w defensywie basket.
Ja rozumiem, każdy ma swoje zdanie, tylko co taka opinia &quot;mega hiper fart&quot; wnosi do działu?
 
L 181

lorak

Użytkownik
No większej głupoty to dawno nie czytałem. A kiedy te serię 7 meczowe miewali ostatnio? Piszesz o zamierzchłych czasach. Równie dobrze można było stawiać na 4-0 4-1 z Denver bo kiedyś to z takimi ekipami mistrzowscy Lakers by sie nie patyczkowali, tylko ze kazdy tam jest starszy. Tylko Bynum nie ma wieku +30 a no i sessions ale on raczje jest tłem. To sa kompletnie rozne ekipy.
nie rozumiesz. chodzi o to jak w NBA wyglądają G7 - home court i sędziowie to bardzo ważne czynniki i one wpływają na to, że drużyny u siebie zwykle te G7 wygrywają. poza tym lakers z Artestem są lepsi, więc tu dochodzą kolejne punkty na ich korzyść.
 
L 181

lorak

Użytkownik
Też stawiałbym na wygraną Memphis ale po kursie 1.33 nie tykam. Zastanawia mnie czemu jest aż +8 na LAC? Gdzie tu jest pułapka?
kontuzje w LA. poza tym clippers są znacznie słabszym zespołem niż wynik 3-3 wskazuje. wiele fuksa było w niektórych ich zwycięstwach. teraz jedynie jakiś mega mecz CP może ich zblizyć do MEM i ewentualnie dać wygraną.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Mi tez sie caly czas jak ogladam ta serie wydaje, ze Clippers sa duzo slabsi, Griffinowi jeszcze troche brakuje do decydowania tak bardzo w walce w playoffach o obliczu zespolu, praktycznie jak nie zapakuje pilki z powietrza to nie moze sie za bardzo przebic przez sciane Grizzlies, duzy plus dla niego to Paul na pg, ja dzis licze na dominacje Grizzlies pod tablicami i pewna wygrana
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Miami - Indiana | Miami -8 | 1.86 Bet365 ✅ ledwo ledwo ale siedzi
Handi jak najbardziej do zaakceptowania. Obie ekipy po dosc szybkich seriach 4-1 odpowiednio z Knicks i Magic. Dzisiaj juz zdecydowanie trudniejsze starcie dla Pacers, poniewaz co jak co ale beda grali z faworytem do tytulu mistrzowskiego. Ograli Magic i chyba tyle starczy jak na ta druzyne. Heat pokazali, mobilizacje w game 1 vs Knicks wygrywajac bodajze +30, poniewaz gdy Heat &#39;zatrybi&#39; to nie ma mocnych i kazdy zdaje sobie z tego sprawe. W obu ekipach zdrowie dopisuje, zadnych kontuzji. W sezonie zasadniczym druzyny spotkaly sie 3 razy. 2 zwcyiestwa Heat, 1 zwyciestwo Indiany- gdzie Spolestra dal odpoczac swoim gwiazdom. Dzisiaj nie widze innego rozwiazania jak pewne zwyciestwo, poniewaz Miami chcac zdobyc pierscien takich rywali z calym do nich szacunkiem musza po prostu niszczyc. Powodzonka
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers
Typ: over 187
Kurs: 2.07
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Choć oba zespoły, w poprzedniej rundzie taką linię rzadko pokrywali, to w meczu inaugurującym półfinałowe zmagania konferencji pomiędzy Heat, a Pacers możemy być świadkami znacznie szybszej gry niż przeciwko im poprzednim rywalom.
Magicy zmagali się z kontuzjami i brakiem podstawowego centra, w dodatku nie było tam zawodnika, który byłby w stanie realnie pociągnąć grę i wziąć odpowiedzialność na swoje barki, bo najczęściej takim motorem napędowym zespołu z Florydy był Howard.
Z kolei zespół z Nowego Jorku, to zespół, który pokazał, że jeśli układa im się gra na dystansie, potrafią dotrzymać kroku swoim rywalom. W przeciwnym wypadku, rywal kontrolował całe spotkanie.

Sugeruję się, że LeBron James po tym jak otrzymał nagrodę MVP przed rywalizacją z Pacers, będzie chciał udowodnić krytykom, że został zasłużenie nagrodzony.
Jeśli LBJ zagra swoje, będzie dzielić się piłką, a BIG3 z Miami zagra na swoim poziomie, to Pacers mogą być w sporych opałach.
Nie mam przekonania, co do gry obronnej ekipy Indiany Paces, bo potencjał, po obu stronach boiska, w rywalizacji ekip, które awansowały do półfinału został niewykorzystany.

Sędziowie na to spotkanie:
Scoot Foster - średnio 192.7 punktów, over przy linii 185 - 194.5 (o/u 9-13)
Eric Lewis - średnio 194.6 punktów, przy linii 185 - 194.5 bilans 12-11.
Tom Washington - średnia 197.6, linia u buków 185 -194.5 bilans 11-7.
Sean Wright - śr. 195.4, 185 - 194.5, bilans 10-7.

Sędziowie odpowiedni na over, jeśli skuteczność dopisze, to wg. mnie możemy być świadkami spotkania 190+ punktów.

Powodzenia!
 
L 51

legionista880

Użytkownik
na Grizzles chyba wszyscy polegli lacznie ze mna wlasnie to jest piekno (tragizm) NBA nic nie przemawialo za Clippers a wystaczylo ze CP3 trafial po zaslonach a Nick Young powtorzyl rzuty z g1. Memphis spalilo sie psychicznie na 32 procent z gry

Spurs Clippers 4-0 kurs 4,33 to juz pogralem Thunder sie zastanawiam czy zagrac sweepa w sumie z obecna forma Lakers ciezko by zawalczyli
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Na dzis chyba mozna polecic typ na HT/FT OKC/OKC✅✅✅.
Coż, wiadomo jak meczyli sie gracze LAL z Denver w serii ktorą wygrali 4-3, a rownie dobrze mogli mecz przegrac... OKC i Denver to troszke inna polka, a juz Nuggetst mogli wysłać Kobe&#39;go i społke na ryby.
Młodzi z Oklahomy po Sweepie na mistrzach odpoczywali az 9 dni, to zdecydowanie dłuzej niz 2 dni Graczy z Miasta Aniołów. Ostatni mecz w sezonie regularnym miedzy tymi druzynami, po ktorym odsuniety od gry na kilka spotkan został Metta(bardzo udanie powrocil w G7 vs Denver) zakonczyl sie wygrana Lakers po dwoch dogrywkach, mimo ze w trakcie meczu Lakers przegrywali juz nawet 16pkt. Teraz juz nic takiego sie nie stanie i wygrana Thunder nie podlega w tym meczu dyskusji. Atmosfera w hali bedzie niesamowita i mlode gwiazdy OKC od poczatku narzucą swoje warunki gry.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś o 1 w nocy
Boston - Phila
Evan Turner over 11 1.85
Tobet
4/10

Na początek taki obrazek:

http://oi47.tinypic.com/o0yz9t.jpg



A teraz trochę treści.

Widać, że Turner z Bostonem sobie naprawdę dobrze radzi. Lepsza skuteczność, więcej punktów, częściej dostaje się na linie.

A niżej porównanie jego gry wobec obecności na parkiecie 2 graczy - Bradleya i Allena. Porównanie wazne, bo Allen właśnie wraca do gry, dostaje coraz więcej minut, kosztem Bradleya właśnie. Allen po kontuzji, czyli od 3 meczu z Hawks gra średnio 29 minut. To jest 29 minut zabranych z rotacji, 29 minut, które grali wcześniej Bradley, Daniels czy Dooling. Minuty Bradleya nagle spadły z 34.6 na 21.2. A nie można było powiedzieć, że Bradley grał źle, no ale Allen to Allen. A te minuty Allena i Bradleya będą ważne dla gry Turnera, widać na obrazku jak obecność Bradleya ogranicza Turnera. No nie oszukujmy się, nie radzi sobie Evan z jego defensywą. Z kolei obecność Allena zdecydowanie promuje Turnera. A dziś Allen powinien grać sporo, myślę, że tak około 30 minut nawet. W ostatnim meczu bardzo dobrze się zaprezentował, gdy był na parkiecie drużyna była +17. Także Doc powinien go trzymać. A to oznacza niemało punktów Turnera. Btw. sezon temu Turner miał 18 punktów per 36 przy Allenie i 11.3 w całym sezonie. 63 FG% vs 43 FG%. Także to stała prawidłowość wg mnie.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
Typ:
-najniższa punktowo kwarta over 40,5 pkt@1,95
(betcity) ✅✅✅ Derek Fisher ;-)

Długo myślałem nad typem na to spotkanie, pierwotnie nad overem ogółem, w końcu jednak znalazłem wg mnie najlepszy typ na to spotkanie. Over 40,5 w najniższej punktowo kwarcie.

Ta linia nie została przekroczona tylko raz w 3 meczach sezonu zasadniczego, jednak w sytuacji gdy z gry wylecieli James Harden i Metta World Peace, dwaj wyróżniający się wtedy gracze (w 3 kwarcie padło 39 punktów). Oczywiście to tylko sezon regularny, w playoffs, zdaję sobie sprawę, że defensywa może się poprawić, jednak wg mnie 40,5 to bardzo niska linia i nawet w underowym meczu może spokojnie zostać przebita w każdej z kwart.

Bardziej dobitnie przekazując to, co napisałem wyżej - under dla tej lini padł tylko w 1 na 12 kwart w sezonie zasadniczym między tymi ekipami.

Patrząc na pierwszą rundę w wykonaniu obu ekip, także można być spokojnym o ten over. Zarówno Thunder w starciu z Mavs jak i Lakers z Thunder, notowali stosunkowo wysokie wyniki, patrząc np na to, co działo się w rywalizacji Clippers - Grizzlies czy na wschodzie. Niemal w każdym (10/11) meczu, padało minmum 180 punktów.

Tak więc pomimo że Oklahoma ma dosyć korzystne matchupy na Lakers, a na parkiecie zobaczymy takich defensorów jak Ibaka, Perkins, Sefolosha czy dawny Artest, to nie można zapominać o 2 najlepszych snajperach tej ligi, Durancie i Bryancie, czy Westbrooku i Hardenie. Ma kto zdobywać dziś punkty i wg mnie linia 40,5 jest jak najbardziej warta uwagi.
 
S 26

shithead

Użytkownik
Boston - Philadelphia na dzisiaj z mojej strony. Wklejam analizę z &#39;Typów Dnia&#39;.
NBA Playoffs już po pierwszej fazie, która zakończyła się jedną dużą niespodzianką. Faworyzowane Chicago Bulls odpadło po 6 spotkaniach z &#39;siedemdziesiątkami szóstkami&#39; z Filadelfii. Był to dopiero 5. tai przypadek, kiedy 8 drużyna regular season ogrywa seed no. 8. Kto jednak śledzi uważnie rozgrywki NBA, wie, że powód takiego obrotu spraw był jeden, a mianowicie szpital u Byków, gdzie nie mogli zagrać Rose i Noah, a i Deng zmagał się z kontuzją.
Niemniej Philadelphia wykorzystała szansę i znalazła się w drugiej rundzie. Etapie, na którym wg mojej opinii swój udział w PO zakończy. To fajny, młody zespół z All-Starem Andre Igodoula i - wg mnie - wschodzącą gwiazdą - Evanem Turnerem. Jeśli rozgrywający Philly utrzyma swój poziom, a NBA zacznie go odpowiednio hajpować, to o Turnerze nie raz możemy jeszcze usłyszeć. Philadelphii, brakuje jednak doświadczenia, co pokazał wczorajszy mecz, gdiz do końca 3 kwarty prowadzili, zaś czwartą Boston rozpoczął runem 17-1 i wygrał mecz na styku, ale tak naprawdę kontrolowany. Fenomenalnie kolejne raz pokazał się Rondo zaliczając ósme już w karierze triple double. Furorę robi też KG5, mogący się poszczycić zdobyciem 57 oczek w dwóch ostatnich meczach. W ogóle Boston imponuje wyrachowaniem i tym czego brakuje 76&#39;ers, czyli właśnie doświadczeniem. Grają bardzo inteligentnie, w pełni wykorzystują swoje atuty i u siebie w tych PO jeszcze nie przegrali. Nie przegrają również i dzisiaj. Wystarczy, że zagrają na swoim poziomie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers over 192 -&gt; 1,88 -&gt; Unibet ✅✅✅ 119 - 90 Oklahoma City Thunder

Pora zacząć półfinały w Konferencji Zachodniej. W pierwszym meczu dzisiaj o 3:30 czasu polskiego zmierzą się zespoły Oklahomy City Thunder oraz Los Angeles Lakers. Myślę że starcia Perkins&#39;a z Bynum&#39;em oraz Bryant&#39;a z Durant&#39;em interesują każdego fana NBA na całym świecie. Na ten mecz postanowiłem postawić over punktowy w meczu który jest ustawiony na linii 192 po kursie 1,88 u bukmachera Unibet. Dlaczego over? Zacznę od gospodarzy. W mojej opinii ekipa Scott&#39;a Brooks&#39;a gra podobną koszykówkę do Denver Nuggets, szybką, żywiołową, z szybkimi akcjami z przejścia do obrony, często włączają Ibakę który potrafi zagrać kapitalne spotkania, oraz jest świetnym defensorem( 1 miejsce w liczbie śr. bloków na mecz w sezonie regularnym) Los Angeles Lakers nie lubią takiej koszykówki, i mojej opinii nie potrafią jej bronić, wszyscy widzieli ile trudu sprawili im tak naprawdę chłopcy z Denver ponieważ ta drużyna jest dopiero budowana i to przyszłość ekipy Geogra Karl&#39;a. Uważam ponadto, że 1 spotkanie nie będzie głównie skierowane ku defensywie, oba zespoły będą się badać imo w 1 game. Co do gości, defensywa jaka jest to jest OKC, solidna wiadomo, ale Kobe nie z takimi przeciwnikami sobie radził jak Perkins czy właśnie Ibaka, podejrzewam że Perk dzisiaj może złapać szybko 2 PF-y i zejść w Q1 nawet. Bynum to jeden z najlepszych centrów w lidze, i dzisiaj na pewno Lalki go uruchomią. Linia na 192 pkt moim zdaniem nie jest wygórowana i dzisiaj obie ekipy łącznie powinny ją przekroczyć. Pozdrawiam Rambo

Inne typy na to spotkanie:
Over 163,5 -&gt; 1,31 -&gt; Unibet -&gt; 9/10✅✅✅ 119 - 90 Oklahoma
Kobe Bryant over 26,5 -&gt; 1,90 -&gt; Unibet -&gt; 6/10⛔⛔⛔ 20 pkt KB24
Over 201,5 -&gt; 3,20 -&gt; Unibet -&gt; 2/10✅✅✅ 119 - 90 OKC

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
drexler 570

drexler

Użytkownik
Lebrone dziś przesunięty na pozycje 4 silnego skrzydłowego czyli jak w drugiej połowie pierwszego meczu. A więc do jego zadań będzie też należało zbieranie piłek. Spowodowane to jest kontuzją Bosha, najlepiej zbierającego środkowego Miami. Lebrone w drugiej połowie pierwszego meczu rzucił 26pkt (w całym meczu 32pkt) i zebrał w sumie 15 piłek. Sam się wypowiadał że musi włączyć się w walkę na tablicach i pomóc kolegom bo Indiana ma wysokich Hibberta i Westa którzy dobrze zbierają. W pierwszym meczu do spółki z Wadem sami rozprawili się z Indianą. Dziś spodziewam się jeszcze cięższego meczu i bez wielkiego zaangażowania ze strony Lebrona będzie bardzo ciężko Miami wygrać. Myślę że lider Indiany Granger nie zagra drugiego tak słabego meczu i obniżona linia 16,5 powinna zostać przez niego pokryta.
&quot;Chances are, Granger won&#39;t be taking just 10 shots again on Tuesday.&quot; Wydaje się. że powinien oddać więcej rzutów niż 10 i trafić więcej niż jeden. W pierwszym meczu 7 pkt (jeden za 3 i 4 na 4 wolne) Sytuacja jak z Carmelo w pierwszym meczu z Miami. Obaj byli w formie a pierwsze mecze im nie wyszły...Dziś pewnie Lebrone będzie pilnował West&#39;a i Granger będzie mógł łatwiej zdobywać punkty.If LeBron guards West then Granger will his points easy).http://www.nba.com..
Miller would be handed the chore of guarding Danny Granger, who missed nine of 10 shots in Game 1 and will be anxious to make amends. Miller isn’t a terrible defender, and besides, he brings shooting range (40 percent on threes). That is, when he decides to shoot. Miller’s biggest weakness is his surprising lack of aggression when it comes to looking for his shot (he averages five attempts, compared to Mario Chalmers‘ eight). He doesn’t seem comfortable in what should be his element.
Over 8,5 zbiórki Lebrone 1,80 9/10 Totomix
Over 29,5 pkt Lebrone 1,90 8/10 Fortuna
Over 16,5 pkt Granger 1,90 7/10 Totomix

A może jakieś info skąd te kursy:?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja czekam na ten zakład ze zbiórkami na bet365, bo to naprawdę znakomity bet. Grałem coś takiego na Melo jak Amare nie było, ale jednak Anthony krył w obronie Lebrona, więc dalej od tablic i zabrakło 1 zbiórki. Dziś James będzie krył Westa i jest agresywniejszy na deskach. Dodatkowo ani Anthony ani Turiaf nie potrafią dominować na zbiórce, a nawet można powiedzieć, że przeciętnie to robią, więc LBJ powinien lekko kilkanaście piłek zebrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ale co ma obrona rywala do zbiórek (chyba ze ci chodziło ze LBJ krył Carmelo a nie na odwrót to się zgodze bo wiadomo skąd zazwyczaj rzuca swoje jumpshoty CA) , głównie liczę na zbiórki LBJ na swojej tablicy, wiadomo jak dobry difens ma Heat i przy niskiej skuteczności Indiany na samych defensywnych powinien to przekroczyć
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a dużo ma, bo Anthony krył Jamesa, więc przy większości rzutów stał na obwodzie przy nim.. Nie wiem co w tym dziwnego ;)
niestety boję się, że za nim bet365 wystawi ten typ, to linia będzie z 10,5 przynajmniej, tym bardziej, że bet365 czyta to forum bardzo dokładnie, bo jak wtedy napisałem o Melo to za 10 minut spadł kurs z 2,00 na 1,71..
Może więc zamilknijmy? ????
Gracze czytają to forum :) jak ktoś gra to linia automatycznie spada...
Baqu

e: wiem, ale nie sądzę, żeby wtedy od mojego info tyle osób zagrało, że kurs spadło w 10 minut dosłownie o 0,30!
edit Ted: aaaa teraz widze, ze grałeś na Melo wtedy , przeczytałem że LBJsa ????
 
Baqu 906,7K

Baqu

Forum VIP
A może jakieś info skąd te kursy:?:
kursy z Pinnacle, na O 8.5 LeBrona już 1.735 - zapowiada sie peffka,
a te jak wiemy w NBA lubią płatać figle ;-)

Jak to pisałem to kursów nie było nigdzie w necie. W Pinnie pojawiły się kilka godzin później. Teraz już wiem, że to z WZB, ale takie rzeczy to można pisać od razu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom