>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2012

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dla mnie osobiście dużym pewniakiem wydaje się zdarzenie -
Roy Hibbert over 9,5 Rebounds lub over 12,5 Points - obie opcje są warte grania, jak wiadomo w Miami nie zagra Chris Bosh, więc center Indiany będzie miał pole do popisu, w pierwszym meczu, gdy Bosh jeszcze grał Hibbert zdobył 17 pkt i miał 11 zbiórek. W nocy te zdobycze powinny być jeszcze bardziej okazałe.
Polecam
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Przychylam się wypowiedzi Drexlera i może po części się powtórzę ale wstawię to co napisałem rano.
Danny Granger pierwszy mecz miał katastrofalny. Skończył go zaledwie z siedmioma punktami trafiając 1 na 10 prób z dystansu. Po części słabszy dzień, po części obrona LBJ zrobiły swoje. Natomiast dzisiaj nie zagra Bosh i Miami ma zagrać smallballem z Jamesem na pozycji wysokiego skrzydłowego. Jasne że przesunięcie LeBrona na &quot;czwórkę&quot; wcale nie oznacza że nie będzie krył Grangera ale zakładam że Spoelstra desygnuje go do krycia Davida Westa. Grangerem pewnie zajmnie się Miller który obrońcą jest bardzo przeciętnym. Niski skrzydłowy Pacers jest pierwszą opcją w ataku i rzutów jak zwykle będzie oddawał sporo. W sezonie zasadniczym Pacers z Heat mierzyli się czterokrotnie i skrzydłowemu Indiany trafił się równie słaby mecz ale w pozostałych dwóch (nie liczę trzeciego w którym zagrał tylko 12 minut) rzucił 19 i 25 pkt. Z tego co widzę na Unibecie dziś wynosi ona ledwie 17 pkt. Według mnie do zrobienia ;)
Granger over 17 @ 1,85 Unibet ⛔ // znowu 0-5 za trzy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
oj nie zapominajmy o Battierze, bo to on chyba wyjdzie w s5 i powinien kryć Grangera. Shane się starzeje, Melo go robił jak chciał, bo Battier nie nadążał zupełnie za nim, ale na Danny&#39;ego, który głównie rzuca z dystansu to myślę, że może być dobrym rozwiązaniem, dlatego uważałbym z tym typem. Chociaż rzeczywiście chyba bardziej over niż under ;) 1,66 za over 16,5 w Bet365 dla mnie jednak no bet.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
oj nie zapominajmy o Battierze, bo to on chyba wyjdzie w s5 i powinien kryć Grangera. Shane się starzeje, Melo go robił jak chciał, bo Battier nie nadążał zupełnie za nim, ale na Danny&#39;ego, który głównie rzuca z dystansu to myślę, że może być dobrym rozwiązaniem, dlatego uważałbym z tym typem. Chociaż rzeczywiście chyba bardziej over niż under ;) 1,66 za over 16,5 w Bet365 dla mnie jednak no bet.
w Panbet to samo 16,5 jest po 1,90 jakby ktos reflektowal ;)
Ja osobiscie pobralem w PO zdarzyl mu sie pierwszy taki mecz , gra najwiecej z calej piatki do tego oddaje tez najwiecej rzutow , powinien dzis te 20 uzbierac jak bedzie zobaczymy niebawem ... a i jeszcze dodam ze limit na ten zaklad malutki i jak chce sie zagrac za tyle ile sie chce to trzeba troszke poglowkowac

Pozdawiam
 
M 14

macilius

Użytkownik
Philadelphia - Boston 1
taka szanse trzeba wykorzystac - własny parkiet. oczywiscie nie jest to pewniak ,ale po tym co zabaczylem po ostatnim meczu w wykonaniu bostonu, plus do tego 1 mecz - to boston, który miał byc faworytem tej pary- wcale nie przekonuje - 1 pkt zwyciestwo i jedynie remisuje po meczach we własnej hali. Oczywiscie, Philadelphia to równorzedny partner dla bostonu,ktory gra równie&quot;dobrze&quot;, jak osłabione wczesniej chicago. Dzis licze na to,ze phila u siebie pokaze sie duzo lepszej stronie, bo u siebie pokazywala juz w tym sezonie,ze potrafi wygrywac z kazdym.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Philadelphia 76ers under 87 pkt 2.02 Panbet (Will Hill i Unibet under 87,5 po 1.91)
Spodziewam się brzydkiego meczu. Ofensywa Celtics nie jest w najlepszej kondycji, Paul Pierce narzeka na kolano, w ostatnich dwóch meczach zdobył tylko 14 i 7 pkt, Allen po kontuzji kostki tez nie wygląda rewelacyjnie. Kluczem dla Celtics w tej serii jest szanowanie piłki, kazda strata i nieprzemyślana akcja to duzo prawdopodobieństwo łatwych punktów dla 76ers. W interesie Bostonu jest jak najwolniejsze tempo bo mają w składzie weteranów i ograniczoną ofensywnie ławkę. Juz pomału się robi must win dla Celtics, muszą wygrać jeden mecz na wyjezdzie bo z 1-3 tylko 8 druzyn w historii ligi wygrało serię. Defensywa Celtics na half courcie wciąz jest w ścisłej czołówce ligi, Atlanta ani razu nie przekroczyła w pierwszej rundzie tej linii (dwa razy równo 87). Phila jezeli nie zdobędzie sporo tzw. łatwych punktów to ma problemy z przekroczeniem granicy 90 pkt, w czterech ostatnich meczach z Bulls zaledwie raz przekroczyła 80. Widzę tutaj zacięty az do ostatniego kosza mecz, oby nie było dogrywki.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Philadelphia Sixers - Boston Celtics 2 -&gt; 2,15 -&gt; Unibet ✅✅✅ 107 - 91 Boston Celtics

Dzisiaj rywalizacja przenosi się do Philadelphii, na parkiet 76 ers. Stan rywalizacji jak wiadomo 1-1 i na tę chwilę w lepszej sytuacji jest ekipa Doug&#39;a Collins&#39;a która 2 spotkania będzie rozgrywać u siebie. Bukmacherzy mimo wszystko stawiają w roli faworyta nadal ekipę biało - zielonych na którą oferują 1,70 na awans przy 2,15 na Philę. Moim zdaniem prawidłowo. Ekipa Riversa to doświadczony zespół, gdzie główną rolę odgrywają Kevin Garnett, Paul Pierce oraz świetnie ich uzupełnia młody Rajon Rondo który jest imo najlepszym PG ligi. Dzisiaj bukmacherzy oferują 2,15 na zwycięstwo Bostończyków, i ja z miłą chęcią pobieram ten kurs z pełną świadomością wiem że Phila to zespół który u siebie naprawdę rzadko przegrywał w sezonie zasadniczym. Boston to ekipa doświadczona z bardzo dobrym difensem, Phila to głównie obwód, i jeśli uda się zastopować ich dystansowo Boston ich ogra, bo pod koszem z Garnettem będą mieć ciężko. Philadelphia to zespół bez lidera, w przeciwieństwie do Bostończyków. Moim zdaniem w tym spotkaniu będzie decydować obrona, którą Boston ma lepszą, Philadelphia ograła Boston ostatnio tylko dlatego że gospodarze mieli słabą skuteczność, a extra passów Rondo Bass oraz Bradley nie potrafili wykorzystać. Nie wiem czemu ale jestem jakoś dziwnie spokojny o wygraną Bostonu i dzisiaj im zaufam. Pozdrawiam Rambo
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers under 201,5 1,48 Bet365

Powód grania na under jest prosty Lakers zagrają otwartą koszykówkę z Oklahomą czym pójdą na wymianę ciosów to nie przetrwają tej bitwy.Przykład takiej taktyki mieliśmy w game 1,gdzie gospodarze po prostu zlali gości z Los Angeles.W sezonie zasadniczym linia ta nie pękła i nie sądze by drugi raz w play-offach pękła.Oklahoma zapewne wygra ale według mnie nie aż takim stosunkiem jak w pierwszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 14

macilius

Użytkownik
Cytuję&quot; Moim zdaniem w tym spotkaniu będzie decydować obrona, którą Boston ma lepszą, Philadelphia ograła Boston ostatnio tylko dlatego że gospodarze mieli słabą skuteczność, a extra passów Rondo Bass oraz Bradley nie potrafili wykorzystać. Nie wiem czemu ale jestem jakoś dziwnie spokojny o wygraną Bostonu i dzisiaj im zaufam&quot;.
Rambo -

Drogi Rambo /ostattnio młody Rondo którego chwaliszich -kiepsciutko! uzupełniał - zapewnie nie pierwszy i nie ostatni raz, Garnet zdolał sie spiac tak na dobre dopiero w no i Bradley, który gra w krate. ha,To jest ta cala potęga bostonu...o która jestes spokojny??? a ponadto bedzie decydowac obrona -owszem ,ale pod warunkiem,ze sie bedzie jeszcze trafiac do tego kosza, zadna druzyna nie wygra meczu bez dobrej skutecznosci, co pokazał ostatnio Boston... Dlatego ja jestem moze nie az tak spokojny ,bo kazdy moze miec dzien konia, ale Twoja analiza jest podparta jedyniem slepej intuicji, bez wiekszej analizy, z jednym sie z toba zgodze, phila u siebie ma wieksze szanse.
 
P 0

pokus89

Użytkownik
a moim zdaniem Boston jeśli chce wygrać to musi to wygrać o zgrozo ofensywą. Defensywę Phila ma na pewno nie gorszą , ale kontuzję zawodników Bostonu odbijają się głównie na obronie bo to jest zdecydowanie większy wysiłek. Też wierze w Boston ale mecz wydaję się close i może nawet dogrywka będzie.

Dlatego over 170.5 Bet365 kurs 1,80. ✅✅
No i w meczu THunder także over 194.5 Bet365 kurs 1,80.⛔ Lakers podobno muszą zwolnić tempo. Ale przeglądające ich ostatnie spotkania to ten 1 mecz był najwolniejszym w całym sezonie. Skuteczność była kluczem, a co ciekawe był jeszcze zapas bo w 4 kwarcie grali głównie rezerwowi i padło zaledwie 43 punkty. W pierwszych 3 regularnie pobijane były 50 punktów. Lakers nie maja 3 obrońców dobrych i tu zaczynaja sie schody Harden czy Westbrook- kryci przez Bryanta/ Sessionsa czy Blake robią co chcą .
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Pierce (Boston) under 17,5 1.90 Bet365, Bwin
Doc Rivers admitted that Paul Pierce&#39;s knee injury will change his role in the Celtics&#39; offense.
&quot;I&#39;m going to make a change,&quot; said Rivers. &quot;He&#39;s on one and a half legs and he&#39;s being guarded by a superior athlete [Andre Iguodala].&quot; Pierce could be used as a decoy more often, planted in 3-point territory, which would be less stressful on his knee while making it easier to recover defensively. Regardless, the Celtics will need Kevin Garnett to carry the team with Pierce and Ray Allen limping in the background.

Tak, to jest z Rotoworld, ja nie narzękam na tę stronę, jak ktoś uwaza inaczej to niech po prostu nie gra tego typu, dosyć juz mam napinek na ten temat.
Pierce męczy się z kontuzją kolana a kryje bo Iguodala czyli bardzo dobry, atletyczny obrońca w swoim prime, w dwóch pierwszych meczach ograniczył Pierce&#39;a do 7 i 14 punktów. Myślałem jeszcze nad overem Garnetta ale linia jest wysoka a poza tym to byłoby juz za duzo typów na jeden mecz.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Pierce (Boston) under 17,5 1.90 Bet365, Bwin

Doc Rivers admitted that Paul Pierce&#39;s knee injury will change his role in the Celtics&#39; offense.
&quot;I&#39;m going to make a change,&quot; said Rivers. &quot;He&#39;s on one and a half legs and he&#39;s being guarded by a superior athlete [Andre Iguodala].&quot; Pierce could be used as a decoy more often, planted in 3-point territory, which would be less stressful on his knee while making it easier to recover defensively. Regardless, the Celtics will need Kevin Garnett to carry the team with Pierce and Ray Allen limping in the background.


Tak, to jest z Rotoworld, ja nie narzękam na tę stronę, jak ktoś uwaza inaczej to niech po prostu nie gra tego typu, dosyć juz mam napinek na ten temat.

Pierce męczy się z kontuzją kolana a kryje bo Iguodala czyli bardzo dobry, atletyczny obrońca w swoim prime, w dwóch pierwszych meczach ograniczył Pierce&#39;a do 7 i 14 punktów. Myślałem jeszcze nad overem Garnetta ale linia jest wysoka a poza tym to byłoby juz za duzo typów na jeden mecz.
za przeproszeniem nie gadaj glupot.. Igouodala go ograniczyl do 7 i 14 pkt? obejrzyj jeszcze raz oba dwa spotkania i jesli to ze Pierce rzucil tak malo bylo wynikiem obrony Igoudali to szacun naprawde.. ale nie wiem gdzie to Ty widziales no chyba ze ogladalismy inne mecze..
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Gdyby weszło to byś oczywiście nic nie pisał, niewazne. Co tu duzo mówić, typ zły ale tez ja nic nie poradze na to, ze Pierce za nazwisko dostaje 14 osobistych, połowy tych fauli na nim mogli spokojnie nie gwizdać. Przy tylu osobistych nie było szansy zeby ten under wszedł, z gry słabo zagrał - 6/17
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Gdyby weszło to byś oczywiście nic nie pisał, niewazne. Co tu duzo mówić, typ zły ale tez ja nic nie poradze na to, ze Pierce za nazwisko dostaje 14 osobistych, połowy tych fauli na nim mogli spokojnie nie gwizdać. Przy tylu osobistych nie było szansy zeby ten under wszedł, z gry słabo zagrał - 6/17
co???????????????????????????????prosze??????????????

przeciez ani slowem nie odniosłem sie do typu ktory Mi nawiasem mowiac zwisał czy wejdzie czy tez nie.. czytaj uważnie..
Odnioslem sie do slow w analize.. gdzie dobitnie wskazales ze to Igouadala tak ograniczył ( nie wiem czym do tej pory i kiedy) PP że ten narzucał ile narzucał w tamtych dwóch spotkaniach... wiec sie zastanow co piszesz a nie to co &quot;ślina&quot; naniesie.. czy moze rozkladamy kazda akcje w ofensywie PP na czynniki pierwsze i zbadamy w ktorych to akcjach znamienny wplyw miala obrona AI a w ktorych nie.. i jak przelozylo sie to na gre PP

p.s ktore osobiste dostal PP za nazwisko.. podaj mi przyklady tych akcji.. w tym meczu skoro go ogladales.
 
L 181

lorak

Użytkownik
Odnioslem sie do slow w analize.. gdzie dobitnie wskazales ze to Igouadala tak ograniczył ( nie wiem czym do tej pory i kiedy) PP że ten narzucał ile narzucał w tamtych dwóch spotkaniach... wiec sie zastanow co piszesz a nie to co &quot;ślina&quot; naniesie.. czy moze rozkladamy kazda akcje w ofensywie PP na czynniki pierwsze i zbadamy w ktorych to akcjach znamienny wplyw miala obrona AI a w ktorych nie.. i jak przelozylo sie to na gre PP
krytykujesz tak Toudiego, ale zupełnie nie masz racji. mam dostęp do synergy, więc gdyby nie było mi szkoda czasu, to po prostu ściągnąłbym stamtąd wszystkie akcje Pierce&#39;a i wrzucił na youtube, abyś sam zobaczył. ale na szczęście jest szybsza droga na pokazanie, że twoja krytyka jest nieuzasadniona.
Iguodala na parkiecie: Pierce ma 12,7 PPG (per 36) przy 27 FG%
Iguodala na ławce: Pierce ma 36 PPG (per 36) oraz 43 FG%
co do fauli, to oczywiście że PP część z nich dostaje za nazwisko. jak zresztą każda gwiazda ligi, więc też nie wiem o co się tutaj oburzasz.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
krytykujesz tak Toudiego, ale zupełnie nie masz racji. mam dostęp do synergy, więc gdyby nie było mi szkoda czasu, to po prostu ściągnąłbym stamtąd wszystkie akcje Pierce&#39;a i wrzucił na youtube, abyś sam zobaczył. ale na szczęście jest szybsza droga na pokazanie, że twoja krytyka jest nieuzasadniona.

Iguodala na parkiecie: Pierce ma 12,7 PPG (per 36) przy 27 FG%

Iguodala na ławce: Pierce ma 36 PPG (per 36) oraz 43 FG%

co do fauli, to oczywiście że PP część z nich dostaje za nazwisko. jak zresztą każda gwiazda ligi, więc też nie wiem o co się tutaj oburzasz.
okej sciagnij i wyodręb kazda akcje.. i ide o zaklad ze nie masz racji.. a to czy AI byl na parkciecie i mial PP slabsze wyniki to wcale nie oznacza ze byly one zasluga dobrego krycia.. bo gdybysmy wzieli skrajny przyklad np. i gdyby PP np. spudlowal 6/6 dunkow gdy kryje go IGGY, i wszystkie 6 bylby bez krycia to tez bylaby zasluga IGGIEGO bo byl na parkiecie? Nie widzialem w tych dwoch spotkaniach jakiegos wybitnego wplywu na ofensywe PP wywierana przez obrone AI. z checia nawet wejde w glebsza polemike i przedstaw mi akcje w w ktorych to tak dobitnie AI wymusil na PP trudniejsze rozwiazanie akcji .

PP wczoraj nie dostawal gwizdkow z dupy wiec nie przesadzaj.
 
P 0

pokus89

Użytkownik
okej sciagnij i wyodręb kazda akcje.. i ide o zaklad ze nie masz racji.. a to czy AI byl na parkciecie i mial PP slabsze wyniki to wcale nie oznacza ze byly one zasluga dobrego krycia.. bo gdybysmy wzieli skrajny przyklad np. i gdyby PP np. spudlowal 6/6 dunkow gdy kryje go IGGY, i wszystkie 6 bylby bez krycia to tez bylaby zasluga IGGIEGO bo byl na parkiecie? Nie widzialem w tych dwoch spotkaniach jakiegos wybitnego wplywu na ofensywe PP wywierana przez obrone AI. z checia nawet wejde w glebsza polemike i przedstaw mi akcje w w ktorych to tak dobitnie AI wymusil na PP trudniejsze rozwiazanie akcji .
PP wczoraj nie dostawal gwizdkow z dupy wiec nie przesadzaj.
Co za głupoty no nie wierzę ???? Iggy to jeden z najlepszych obrońców ale co z tego ???? Jak musi rzucać mu przez ręce, jak jest ciągle na nim to wywiera presję. Dla Ciebie jest cos tkaiego jak obrona? czy tylko obrona sie liczy jak zablokuje Pierce&#39;a?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
okej sciagnij i wyodręb kazda akcje.. i ide o zaklad ze nie masz racji.. a to czy AI byl na parkciecie i mial PP slabsze wyniki to wcale nie oznacza ze byly one zasluga dobrego krycia.. bo gdybysmy wzieli skrajny przyklad np. i gdyby PP np. spudlowal 6/6 dunkow gdy kryje go IGGY, i wszystkie 6 bylby bez krycia to tez bylaby zasluga IGGIEGO bo byl na parkiecie? Nie widzialem w tych dwoch spotkaniach jakiegos wybitnego wplywu na ofensywe PP wywierana przez obrone AI. z checia nawet wejde w glebsza polemike i przedstaw mi akcje w w ktorych to tak dobitnie AI wymusil na PP trudniejsze rozwiazanie akcji .
PP wczoraj nie dostawal gwizdkow z dupy wiec nie przesadzaj.
heh, kolega się z motyka na słońce potyka. nie wiesz w co się pakujesz tomaszu, lorak to najbardziej zacięta bestia jaką znam w tej dziedzinie i zniszczy cię adv stats :cool:
Inna sprawa, że krytykujesz Toudiego, loraka, a sam nie przedstawiasz żadnych argumentów. Piszesz tylko, że oni piszą nieprawdę i nie zgadzasz się, że AI ogranicza PP, mimo iż staty mówią co innego. Przykład z dunkami to już w ogóle głupi prawdę powiedziawszy.
Pierce ogólnie gra słabo w tych playoffach, porusza się jak na wózku inwalidzkim, ale wpływ ma na jego słabą grę zarówno kontuzja jak i krycie Iggiego, który, czy tego chcesz czy nie, jest w ścisłej czołówce perimeter defensorów.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
heh, kolega się z motyka na słońce potyka. nie wiesz w co się pakujesz tomaszu, lorak to najbardziej zacięta bestia jaką znam w tej dziedzinie i zniszczy cię adv stats :cool:
Inna sprawa, że krytykujesz Toudiego, loraka, a sam nie przedstawiasz żadnych argumentów. Piszesz tylko, że oni piszą nieprawdę i nie zgadzasz się, że AI ogranicza PP, mimo iż staty mówią co innego. Przykład z dunkami to już w ogóle głupi prawdę powiedziawszy.

Pierce ogólnie gra słabo w tych playoffach, porusza się jak na wózku inwalidzkim, ale wpływ ma na jego słabą grę zarówno kontuzja jak i krycie Iggiego, który, czy tego chcesz czy nie, jest w ścisłej czołówce perimeter defensorów.
nie rozsmieszaj Mnie.. to on wysnul teorie ze Iggy go ograniczyl tak milosciwie wiec niech on to udowodni.. a potem sa kontr argumenty.. bynajmniej tak Mnie uczono.. i jesli Je przedstawi to chetnie mu udowodnie swoja teze.. a kazdy kto ogladal calutkie dwa pierwsze spotkania zauwazy ze PP mial problem z trafieniem po nawet wide open shots, gdzie zadnego nacisku ze strony kryjacego nie bylo, i tak chyba z 80 procent nietrafionych rzutow w oby dwu spotkaniach wygladalo.

P.S masz problemy z czytaniem? specjalnie dalem taki przyklad do rozjasnienia niektorym umyslu ze to ze ktos przebywa na parkiecie i kryje zawodnika wcale nie musi oznaczac ze dzieki pracy super w obronie go ogranicza.... wiec sie zastanow dwa razy nad czym piszesz..
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Po pierwsze to nawet Doc Rivers powiedział, ze AI to nie jest dobry matchup dla PP. Po drugie to napisałem, ze Pierce gra z nie w pełni sprawnym kolanem i to był dla mnie wazny argument za graniem undera. Po trzecie to czepiasz się po prostu (prawdopodobnie czekałeś i napisałeś napinkę jak juz było na 95% pewne, ze ten under nie wejdzie) i piszesz jakbym tu napisał, ze Iguodala jest jakimś bogiem, który doszczętnie niszczy kazdego przeciwnika. Napisałem, ze jest dobrym, atletycznym (słowo klucz ze względu na podstarzałego PP) obrońcą, który ogranicza (a nie demoluje, niszczy i blokuje wszystkie rzuty) Pierce&#39;a. Na pewno ogranicza go bardziej niz przeciętny obrońca z NBA.
Pierce ma masę sztuczek na dostanie się na linię, jak zrobi pump fejka to prawdopdobieństwo osobistych wynosi z 90%, nawet jak kontaktu nie było albo był minimalny. Jak kosz atakuje to tez czesto krzyczy jakby go ktoś gwałcił.
A co do gadki o wide open shots to ja ci powiem, ze to nie jest wide open shot a ty mi powiesz, ze jest i tyle z tego będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom