>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
ostatnio tragicznie idzie mi typowanie zwycięzców meczów, więc odpuszczę. Nie chcę wyjść na bufona, ale czasem zbyt duża znajomość ligi, zbyt wiele obejrzanych meczów rs, czy teraz też w playoffach, czasami przeszkadza.. Dzisiaj w nocy oczywiście stawiałem na Boston, bo między nimi a 76ers jest różnica klas po prostu. Jak tylko Celtics się spinają to odjeżdżają Philly, a ci nie potrafią przez długie minuty zdobyć punktu, bo mają naprawdę tragiczną ofensywę w ataku pozycyjnym.. Celtics jednak pół meczu grają dobrze, drugie pół katastrofalnie i tak oto mamy remis po 4 meczach, ale przejdźmy do meczów dzisiejszych.
Zaprzeczasz sam sobie kolego i t w jednym akapicie;) Jakby Celtowie byli lepsi to by wygrywali już 3-1 albo nawet czekali by w finale East na rywala.A skoro grają te &quot;pół meczu&quot; katastrofalnie to jednak chyba nie są aż tacy dużo lepsi od 76ers.I nie mam tu na myśli tej serii ale całego RS.W P/O nie ma mowy o różnicy klas moim zdaniem.Po prostu albo ktoś jest w formie i drużynie wszystko wychodzi,ewentualnie wygrywa mecze w crunch time albo coś nie trybi i papierowy faworyt przegrywa(choćby ostatnio Miami i Boston).pzdr;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w niczym sobie nie zaprzeczam. przeglądając wyniki z boxscorke&#39;a rzeczywiście można odnieść takie wrażenie, że C&#39;s i 76ers są podobnej klasy zespołami, ale gwarantuję ci, że gdy dojdzie do g7 i albo wcześniej Celtics naprawdę będą w trudnym położeniu to wtedy zmiotą Philę w powierzchni ziemi. Dlaczego na razie tak to wygląda? Nie wiem, brak koncentracji, lekceważenie, trudno powiedzieć, ale jak przyjdzie czas to Boston pokaże klasę mistrzów.

moim zdaniem wystarczy popatrzeć jak do ataku biega Philla, a jak wraca się Boston... często jest 2:1 albo 3:1... już nie te nogi, nie te lata, chociaż koszykarsko zieloni miażdzą przeciwnika, to zaangażowaniem i oddaniem 76 jest lepsza.
Baqu
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder Andrew Bynum over 11,5 zbiórek -&gt; 1,71 -&gt; Bet365

4 spotkanie w Staples Center. Lakersi mają szansę dzisiaj doprowadzić do stanu rywalizacji na 2-2. Zdecydowałem się dzisiaj zagrać na zbiórki podkoszowego Lakers, Andrewa Bynuma over zbiórek 11,5 po kursie 1,71 jaki oferuję Bet365. Bynum to jeden z najlepszych centrów w lidze, bardzo dobrze zbudowany młody podkoszowy podopieczny Mike Browna. Bynum to solidny obrońca, dużo zbiera zarówno na własnej tablicy jak i pod koszem przeciwnika. Dzisiaj myślę, że Lakersi zagrają na maxa w difensie bo wyjechać do &#39;&#39;OKC&#39;&#39; ze stanem 1-3 w rywalizacji wygląda bardzo źle. Lakersi skoncentrują się dzisiaj na mocnej obronie, z czego Bynum powinien dużo zbierać, a że parametry ma bardzo dobre to decyduję się go zagrać ze stawką jednak nie przesadzam. Powinno być dobrze. IMO warto jeszcze zagrać pkt Bryanta over 28,5 po 1,83. Przewiduję dzisiaj ostrą walkę na tablicach. Pozdrawiam Rambo
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Thunder - Lakers
Typ: Lakers
Kurs: 4,1 ⛔⛔
Buk: Bet365

Być może ostatni mecz półfinału konferencji zachodniej. Ja jednak uważam, że to nie jest ostatni potyczka tej serii i gracze obu ekip powrócą do Los Angeles na kolejną potyczkę. Drużyna Jeziorowców przegrała tak naprawdę dwie potyczki na własne życzenie pokazując jakby oba teamy zamieniły się swoim doświadczeniem w PO...Dzisiejszej nocy, aby wygrać, goście będą musieli zagrać calkowicie skoncentrowani i zmotywowani. O Bryanta sie nie martwie, bo na pewno swoje zagra, ale musi poprawić grę w obronie i wyeliminować głupie straty...Pomóc musi dwójka podkoszowych i zagrać w końcu tak jak potrafi...Jeśli to uczynią, to Oklahoma dzisiaj na pewno nie wygra...Kurs warty zagrania, bo na pewno nie jest adekwanty do poziomu obu zespołow i ważności tej potyczki.

Dodatkowo:
Typ: Bryant over 27,5
Kurs: 1,72 ✅✅
Buk: Bwin
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Typ: Boston Celtics (-15,5 pkt.) AH
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Aktualny stan rywalizacji to 2:2. Pierwsze dwa mecze w Bostonie były bardzo zacięte: pierwszy mecz Boston wygrał jednym punktem, a drugi przegrał. W Philadelphii jednak dużo lepsze wrażenie zrobił Boston, bo bez najmniejszych problemów wygrał spotkanie numer 3 w stosunku 107:91, a w czwartym meczu tej serii Boston wysoko prowadził. Po pierwszej połowie Celtics mieli już 15 punktów przewagi. Podejrzewam, że tak wysokie prowadzenie spowodowało rozluźnienie tej drużyny, przez co zagrali tragiczną drugą połowę- słaba skuteczność, a co gorsza dali sobie w niej rzucić 61 punktów, a przecież to jest jedna z najlepszych defensyw w lidze. Uważam, że tamta porażka maksymalnie rozdrażni Boston, który powinien wysoko wygrać ten mecz. W Philadelphii Celtics pokazali kawał dobrej gry poza tą jedną nieszczęsną połową. Uważam, że w tym spotkaniu od początku aż do końca będą grali na 100%, by sytuacja się nie powtórzyła, dlatego warto spróbować wysokiego handicapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
Dziś jeden typ :
Miami -6 kurs 1,83 Bet365✅
Skąd takie handi na 32 wygrane Heat w regular i play-off na własnym parkiecie 25 razy linia przekroczona i 2 razy zwrot, a 5 wtop. Inna możliwość niż wygrana w American Airlines Arena do mnie nie dociera...
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
no ale przecież już raz Indiana w Miami wygrała. Dlaczego nie może po raz kolejny sprawić niespodzianki? Chyba , że znowu Wade i James zagrają tak, jak w 3 i 4 kwarcie czwartego meczu w Indianie, to ich rozjadą. Ja na ten mecz wybrałem zdarzenie:
Dwyane Wade (Miami Heat) Points+Rebounds+Assists - over 34,5 - DW robi wszystko, by zmazać plamę z dwóch pierwszych spotkań. Dziś będzie podobnie. Liczę na 25 pkt, wtedy wystarczy razem asyst i zbiórek 10.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Przed zbliżającym się pojedynkiem, tworzy się szatańska liczba.
Zespół z Philadelphi nazywany jest „Szóstkami”. W nocy odbędzie się szósty mecz. Który zespół zda egzamin na szóstkę?

Spodziewam się, że bliżej zaliczenia egzaminu, który jednocześnie przedłuży zmagania tego zespołu, w przynajmniej kolejnej rundzie będzie zespół z Bostonu.
76ers sprawili poniekąd już sensację. W pierwszej rundzie fazy play-off odprawili na ryby najlepszą drużynę po sezonie zasadniczym – Chicago Bulls, które zostało ogromnie osłabione brakiem lidera i podstawowego centra zespołu.

Gdyby najbliższy mecz wygrał zespół gospodarzy, to rysuje się spora szansa na dwie ogromne sensacje, w konferencji wschodniej. Czy to możliwe? Nie. A odpowiedź jest bardzo prosta.
Zespół dowodzony przez Doca Riversa gra już ze sobą kilka sezonów.
Rondo jest idealnym przedłużeniem myśli trenerskiej na parkiecie.
Kluczem, w tym spotkaniu będzie ogromne doświadczenie drużyny gości.
Celtowie mają spore doświadczenie, w meczach o taką stawkę. Dodatkowo już tylko jeden krok dzieli ich od finału konferencji.

Młodość bez większego doświadczenia przeciwko bardzo solidnemu doświadczeniu.
W tak ważnym pojedynku, zwycięsko może wyjść tylko jeden zespół.
W tegorocznej fazie play – off, gdy zespół Philadelphi 76ers przegrywał mecz, to kolejny padał ich łupem. Pod tym względem mają bilans 4-0. W rywalizacji z Bostonem, żadna ekipa nie zanotowała dwóch zwycięstw z rzędu. Dziś to powinno się zmienić. Kolektyw i doświadczenie z Bostonu powinno być górą.
Dodam, że mecz wg. Mnie wygra ekipa, która przed spotkaniem nie przegra meczu w szatni lub w głowach.

Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na pewien szczegół. Na wschodzie Żary mają swój zabójczy duet – LeBron James i Dwyane Wade. Wymierzają nokautujące „ciosy” na parkiecie, po których rywal już dwukrotnie z rzędu leżał na deskach.
Celtowie nie mają aż tak krwiożerczego duetu, jak „sąsiedzi” z konferencji.
Para Rondo – Garnett jest duetem od którego może najwięcej zależeć, czy w szóstym meczu ich zespół będzie można ocenić na szóstkę i czy to oni przypieczętują szatańską liczbę w swojej konferencji. Jedno jest pewne : będzie to piekielnie interesujący mecz.

Powodzenia!

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu overa na Bass&#39;a? Linia na poziomie 12,5 pkt w Unibet. Ogólnie ostatnio rzucał po 10-15 pkt, ale grał po 20-26 minut, w ostatnim meczu zagrał 37 minut i rzucił 27 punktów, tylko pojawia się pytanie, ile dzisiaj może zagrać, tego właśnie nie wiem, i nie wiem czy grać ten zakład. Jest jakaś szansa że znowu dostanie tyle minut?
 
L 181

lorak

Użytkownik
trudno przewidzieć minuty, ale tak dobrego meczu pod względem skuteczności raczej nie powtórzy. jest natomiast bardzo duża szansa na to, że odda tak wiele (albo i więcej) rzutów, ponieważ prawdopodobnie nie zagrają Bradley (na 90%) z Allenem (60%). na obwodzie nie ma za bardzo kto ich zastąpić, więc rzutowo mogą na tym skorzystać KG, PP, RR oraz właśnie Bass.
 
D 1

diddy1991

Użytkownik
moze ktos podac linka gdzie sprawdzacie czy zawodnicy wystąpią w meczu? bo bez tej dwójki z bostonu raczej bym był skłonny postawic na phill 76
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: połowa/cały mecz : Boston Celtics/Philadelphia 76ers
Kurs: 5,80
Bukmacher: William Hill
Analiza: Będzie to szóste spotkanie serii, aktualny rezultat to 3:2 dla Bostonu. Bardzo ciekawie wyglądają mecze tych drużyn, gdyż sytuacja zmienia się w nich jak w kalejdoskopie. W czterech z tych pięciu spotkań wygrała ta drużyna, która przegrała pierwszą połowę i tylko w spotkaniu numer 3 było inaczej. Najbardziej kuriozalny przebieg miał mecz numer 4, gdzie Boston po pierwszej połowie miał 15 punktów przewagi, by przegrać ostatecznie różnicą 9 punktów. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale moim zdaniem warto to wykorzystać i spróbować zagrać taki podwójny wynik po pięknym kursie. Philadelphia to naprawdę waleczna drużyna, pokazali to też(obok tego meczu o którym już wspomniałem) m.in. w drugim meczu z Chicago Bulls, gdzie wysoko przegrywali po pierwszej połowie, by rozgromić rywali w drugiej oraz w meczu numer 3 z Bulls, gdzie na początku czwartej kwarty Bulls mieli już dwucyfrową przewagę, a jednak Philadelphia dzięki ogromnej ambicji zwyciężyła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak tam wygląda sytuacja przed 6 pojedynkiem Indiana Pacers z Miami Heat?
Danny Granger będzie sprawny po skręceniu stawu skokowego? I czy chłopaki nie dostali żadnych kar po ostatnim spotkaniu w AAArena, bo poobijali się ostro. Liczę na to, że Płomienie pokażą klasę w tym spotkaniu i wygrają tym samym serię 4:2 nie chcąc nerwów w decydującym 7 starciu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Haslem zawieszony na 1 mecz, Pittman na 3, Tyler dostał Flagrant 2, ale nie opuści żadnego meczu.

31-letni Haslem zawieszony został na jedno spotkanie, a głęboki rezerwowy Pittman opuści trzy kolejne mecze. NBA podniosła też do drugiego stopnia rangę niesportowego faulu Tylera Hansbrougha (Pacers). Skrzydłowy Pacers uniknął jednak zawieszenia.

Haslem trafił oburącz w twarz Hansbrougha, gdy ten próbował oddać rzut. Stało się to minutę po tym jak skrzydłowy Pacers rozbił łuk brwiowy Dwyane&#39;a Wade&#39;a przy próbie penetracji.

Pittman zawieszony został za trafienie łokciem w gardło Lance&#39;a Stephensona przy zastawianiu swojej tablicy. Zagranie wyglądało na wcześniej zaplanowane, po tym jak Stephenson, też głęboki rezerwowy, zdążył w tej serii zajść za skórę graczom Heat swoimi komentarzami i gestem podduszania, który wykonał w meczu nr 3, gdy LeBron James nie trafił rzutu wolnego.

Dla Heat bolesna może być zwłaszcza utrata Haslema. Heat wygrali dwa ostatnie spotkania po tym jak rozpoczęli serię od 1-2. Haslem zdobył w tych dwóch zwycięstwach 14 i 10 punktów, po tym jak rozegrał tylko 19 minut w przegranych meczach 2 i 3.

Heat grają od pierwszego meczu tej serii bez Chrisa Bosha, który doznał kontuzji mięśni brzucha. Brak Pittmana dodatkowo zawęzi rotację podkoszowych graczy Heat, która na mecz nr 6 składać się będzie z Joela Anthony&#39;ego, Ronny&#39;ego Turiafa, Juwana Howarda i Eddy&#39;ego Curry&#39;ego.

Dodatkowo Haslem zapłaci grzywnę 35 tys. dolarów, a Pittman 22 tysiące.

WP.PL / AP
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ktoś dziś zagra pod koszem w Miami? :razz: Haslem ostatnio naprawdę prezentował się dobrze i jego brak to będzie kolejny problem Heat. Jak dla mnie Indiana dziś to wygra , z tak osłabionym Miami , do tego u siebie . Po takim kursie trzeba próbować. Oczywiście wchodzi w grę kolejny spektakl w wykonaniu LeBrona i Wade&#39;a , ale kurs zachęcający mimo wszystko.
Heat na wyjeździe są do pokonania , nawet w pełnym składzie.
 
D 1

diddy1991

Użytkownik
a co sadzicie o ilosci zbiórek na over 10.5 LeBrona? jesli Haslem odbadł,Bosh to ciekawe kto zajmie sie zbieraniem
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pozwolę sobie zacytować swój post z hp na temat tego właśnie zakładu, bo też mnie kusi:
mnie kusi zagranie James over 10 zb. Już raz przy masówce over 8,5 ledwo weszło na farcie i sobie powiedziałem, że koniec z takimi typami, ale dzisiaj mnie kusi ten typ. James ostatnio agresywnie na dechach 18 i 10 zb w wygranych meczach, teraz jeszcze w dodatku wypada Haslem, więc naprawdę jest bida pod koszam. Anthony, Turiaf i James właśnie. Ponad 40 min Lebrona, większość na pf, kilka zbióreczek off i powinien zebrać te kilkanaście piłeczek.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
gram dzisiaj na Indiane. Będzie 7 mecz w Miami. Może Haslem i Pittman nie są jakimiś wybitnymi zawodnikami, ale rotacja w zespole jest ważna. James i Wade mogą nie zagrać trzeciego z rzędu wybitnego spotkania. A kto wtedy zostanie do gry? A Pacers potrafią dobrze zagrać. Hill słabszy już być nie może, Hibbert pod koszem rządzi, Granger swoje dorzuci. Wielka szansa dla gospodarzy na doprowadzenie do decydującego meczu.
Indiana Pacers - Miami Heat 1 @ 2,30 Totolotek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom