>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2012

Status
Zamknięty.
P 0

pokus89

Użytkownik
David obejrzyj powtórkę meczu to zrozumiesz, bo założę się że lecisz z play-by-play. No chyba że jestes totalnym ignorantem.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Zawalił Watson i to nie podlega żadnej wątpliwości. Dobrze wiedział, że Asik na linii to miernota, ale i tak mu podał. Po minie Asika było widac &quot;WTF to ja mam rzucac?!&quot;. Można powiedzieć, że Bulls przegrali już wygrany mecz, bo jeszcze chwile przy stanie +3 Watson podjął beznadziejna decyzje o rzucie za 3 pkt. spudłowal i w odpowiedzi 76 trafiła za 2 no i potem już poszłoo

Dzisiaj polecam mocno Rudy Gay over 19.5 @ 1.85
Kluczowy mecz dla miśków, lider musi wziąć ciężar gry na swoje barki. W ostatnim meczu w LAC oddał aż 25 rzutów!! Srednio oddaje po 14 na mecz. Dzisiaj myśle, że będzie rzucał dużo i jeżeli tylko poprawi skutecznosc to overek gwarantowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zawalił Watson i to nie podlega żadnej wątpliwości.
Dokładnie. Jako playmaker powinien wiedzieć komu podawać piłkę w ostatnich sekundach a komu nie. Mógł przetrzymać i zostałby sfaulowany albo podać do Hamiltona. Obydwaj wykonują wolne chyba w okolicach 85-90% a wybrał Asika, który ma nieco ponad 50% i to jeszcze w takim momencie. Byłaby to sensacja gdyby trafił 2...Jedyne co może tłumaczyć Watsona to to, że mógł myśleć, że poda do Asika a ten w dość dogodnej sytuacji zrobi dunka i po sprawie.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
przez ostatni sezon zagladnalem tutaj moze kilka razy mimo ze nba ogladam co nocke, wlasnie pogralem grizzles na awans po 3,00 (realny 2,25-2,30) ladne value buki troche pozasypialy
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie zasada jest prosta.
Chcecie pisać o osłabieniach to podajecie źródło, i nie mam tutaj na myśli twittera jakiegoś mało znanego pismaka.
Inaczej bez sensu podawać takie &quot;informacje&quot;
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
To co się dzieje podczas trwania PO w tym temacie to juz lekka przesada.????
Ja do dziś nie mogę zrozumieć... jak takiego drewno , jak taka łamaga , jak takie zero jak Asik może grać w Chicago Bulls?! . W czołowej ekipie NBA. Fajnie , że ma to 213 , ale w koszykówkę to on za bardzo nie potrafi grać. Bulls z takim centrem to sobie mogą pograć w kulki a nie bić się o kolejną rundę PO. Po kontuzji Noaha na tą drużynę spadł wyrok
Pomysł człowieku zanim coś napiszesz, Asik to jest jeden z najlepszych backupów na centrze w lidze. Potęzny koleś, dobry defensor, nie marudzi, nie pajacuje, bardzo dobry rezerwowy. Takiego backupa większość druzyn w NBA by chciała mieć. Noah jest trochę lepszy ale nie o klasę lepszy czy coś takiego. Na osobistych w końcówce nie takie tuzy jak on wymiękały. No a co niby miał robić jak Iguodala pędził z piłką? Odsunąć się jak Steve Blake niedawno i pozwolić na łatwe punkty? Respekt dla niego, ze w ogóle zdązył wrócić do defensywy, próbował blokować ale to była piekielnia trudna akcja do zablokowania. Do wyboru były dwa łatwe punkty albo dwa osobiste pod presją, rozumiem, ze ty byś pozwolił na łatwe punkty bo faulować w końcowce to przeciez skandal.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Asik ma u mnie wielkie piwo bo wraz z utykającym Gibsonem wręcz wbili w parkiet defensywnie szóstki.Sport jest okrutny,chwaliłem Watsona w regular ale teraz widac że to tylko ot jeden z tysiąca grajków.Nikt nie zrozumie jego decyzji,ja wiem tylko tyle że facet nie ma jaj.Zwyczajnie nie ma jaj.Asik zagrał świetnie,przestrzelił dwa wolne ale co z tego?jego 46% w sezonie mówi wszystko to raz,dwa to wycieńczenie bo dał w tym meczu z siebie maksimum.Caly zespół dał z siebie maksimum.Sixers w żadnym wypadku nie wygrają serii z Celtami.I nikt nie ma prawa ich wychwalać tylko dlatego że wygrali serie ze szpitalem byków.Mnie osobiście w tym zespolu nic nie zachwyca,poprostu nic.Dla mnie w tym momencie to rywal o 50% słabszy od Hawks i to celtów widze w roli faworytów.Szybkie 4:1.Szkoda bo ten mecz zwyczajnie byki mieli w kieszeni ale widocznie była dziurawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 181

lorak

Użytkownik
Jedyne co może tłumaczyć Watsona to to, że mógł myśleć, że poda do Asika a ten w dość dogodnej sytuacji zrobi dunka i po sprawie.
myślę, że tak właśnie było. w takich sytuacjach nie ma czasu na analizowanie kto z jaką skutecznością trafia wolne ;] u Watsona zadziałały po prostu wyuczone koszykarskie nawyki i to jego podanie było w gruncie rzeczy bardzo dobrym rozwiązaniem, bo punkty z wsadu są pewniejsze niż gdy na linii stanie nawet ktoś, kto trafia 88-90%. kłopot jedynie w tym - i tego Watson nie mógł w żaden sposób uwzględnić - że Asik był zajechany graniem 40 minut i zwyczajnie nie starczyło mu siły w nogach, aby to skończyć z góry (+ pewnie normalnie wymusiłby faul). to jest świetny zawodnik, ale na krótkie odcinki meczu. na 40 minut na poziomie NBA nie jest fizycznie przygotowany.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Powinny być dwa oddzielne fora....jedno do wylewania żali i flustracji o Asikach, Watsonach i innych a drugie do podawania typów i rzeczowych analiz. Nie da się tego czytać, chyba przestanę tu zaglądać...szkoda bo czasami ktoś napisał coś ciekawego i przydatnego przy typowaniu.
P.S Dziś w nocy dość ważny mecz Clippers-Grizzlies. Wiem że to mało ciekawe drużyny i mało efektowna gra ale z punktu widzenia bukmacherskiego można coś z tego meczu wyciagnąc. Kontuzje zawodników Clippers np C.Butler under 11,5 będzie grał ze złamaną lewą ręką...Caron Butler continues to play with a broken left hand http://www.nba.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies powyzej 181.5 @ 2.05 Bet365

Na 5 meczy 3 razy linia zostala przezucona i dzisiaj licze poraz kolejny na over. W poprzednich spotkaniach 1 polowa byla overowa gdzie w 2 przypadkach dochodzilo nawet pod 60 pkt. 2 polowa natomiast byla z mala iloscia pkt co moim zdaniem powinno sie zmienic w tym bardzo waznym dla obu druzyn spotkaniu. Przy tak wyrownanej rywalizacji w koncowce powinno byc zero odpuszczania tym bardziej ze Memphis musi wygrac wiec w 4Q mozemy byc swiadkami bardzo duzej ilosci faulii.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
macie jakieś info o tym dlaczego kurs na LAC tak wzrósł??
Powodem jest telenowela z kontuzjami w Clippers, Butler gra z jakimś złamaniem w ręce, Griffin kolano nadweręzył, Paul tez lekki uraz. W ostatnich minutach zaczął lekko spadać na Clippers bo nawet ESPN podało, ze Paul zagra.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Wygra Konferencję
Boston 5,5
Myślę, że teraz można lekko spróbować tego typu. Z sixers Boston upora się bez problemu. Wtedy kurs będzie ok 4. Dobrze grają na wyjazdach i nie zdziwię się jeśli po pierwszych dwóch meczach z Miami będzie 1-1, a wtedy kurs spadnie jeszcze bardziej. Zakładając, że obejdzie się bez meganiespodzianek.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Pisałem wczoraj o 19 żeby łapać Memphis bo to lepsza drużyna i wobec urazów (może i wyolbrzymionych ale jednak urazów) graczy Clippers kurs 1,80 warty zaatakowania. Produkować się zaczął i wymądrzać nijaki SewerynKG podważając typ i info, moderator usunął posty. Nie rozumiem polityki tego forum....Mógł ktoś skorzystać i zarobić. Lepiej pisać w nieskończoność o tym co było, jakie drewno to Asik i jaki bezmózgowiec Watson....Ja wszedłem grubo w Memphis i byłem na tyle spokojny o typ że wstałem tylko na samą końcówkę meczu gdy prowadziło Memphis na sekundy przed końcem 88-83. Zagrałem ponadto under Blake&#39;a i Butlera. Oba trafione i sporo się obłowiłem na jednym meczu.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Drexler spokojnie wyluzuj to jest NBA, Memphis mialo mase szczescia ze szybko wyszli z -8 pod koniec, ta liga jest nieprzewidywalna niewiele zabraklo by to wlasnie Clipy cieszyly sie z wygranej, oczywiscie Grizzly sa lepsze ale jak w kazdym amerykanskim sporcie niczego nie mozna byc pewnym, teraz g7 co tu duzo mowic nie widze Clipow w tym meczu jak mieli to skonczyc to ostateczny termin byl dzisiaj

Konczac zwyciezcow sie nie sadzi

2 runda rewanz Spursow na Memphis to bedzie zdecydowanie najciekawsza para półfinałów konferencji jesli do niej dojdzie

dobranoc
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Drexler spokojnie wyluzuj to jest NBA, Memphis mialo mase szczescia ze szybko wyszli z -8 pod koniec, ta liga jest nieprzewidywalna niewiele zabraklo by to wlasnie Clipy cieszyly sie z wygranej, oczywiscie Grizzly sa lepsze ale jak w kazdym amerykanskim sporcie niczego nie mozna byc pewnym, teraz g7 co tu duzo mowic nie widze Clipow w tym meczu jak mieli to skonczyc to ostateczny termin byl dzisiaj

Konczac zwyciezcow sie nie sadzi

2 runda rewanz Spursow na Memphis to bedzie zdecydowanie najciekawsza para półfinałów konferencji jesli do niej dojdzie

dobranoc
Dokładnie zwycięzców się nie sądzi i liczy się słup. Wszystko co proponowałem weszło. Gram sporo zdarzeń ale na forum zamieszczam pozycje przemyślane takie które mają duże szanse powodzenia. Niestety zawsze znajdzie się ktoś kto wprowadza zamęt i chce niepotrzebnie zabłysnąć podważając wszystko co się napisało. Dyskusja merytoryczna coś wnosząca jest jak najbardziej wskazana i chętnie skorzystam i ja z ciekawych przemyśleń i informacji. A co do Spursów to nie wyobrażam sobie żeby mogli mieć problemy z Memphis mimo że w NBA wszystko jest możliwe. Para Oklahoma-Lakers to byłby dopiero smakołyk dla kibiców. Tylko najpierw Lakersi muszą przejść Denver a nie będzie to proste zadanie lecz mam nadzieje wykonalne.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Drexler spokojnie wyluzuj to jest NBA, Memphis mialo mase szczescia ze szybko wyszli z -8 pod koniec, ta liga jest nieprzewidywalna niewiele zabraklo by to wlasnie Clipy cieszyly sie z wygranej, oczywiscie Grizzly sa lepsze ale jak w kazdym amerykanskim sporcie niczego nie mozna byc pewnym, teraz g7 co tu duzo mowic nie widze Clipow w tym meczu jak mieli to skonczyc to ostateczny termin byl dzisiaj

Konczac zwyciezcow sie nie sadzi

2 runda rewanz Spursow na Memphis to bedzie zdecydowanie najciekawsza para półfinałów konferencji jesli do niej dojdzie

dobranoc
Szczęście to mieli Clippers, ze 3 mecze wygrali, powinno być juz dawno pozamiatane. Clippers kompletnie nic w tej serii nie pokazali, to i tak cud, ze samymi zrywami Paula wygrali az 3 mecze. W decydującym momencie z-bo zaczął na szczęście grać, teraz Memphis easy win u siebie i seria ze Spurs.
 
L 181

lorak

Użytkownik
thunder zniszczą lakers. ta seria nie powinna trwać więcej niż 5 meczów.
co do spurs, to rok temu mieli problemy, ponieważ Manu był kontuzjowany. teraz póki co wszyscy są zdrowi, więc i o wynik można być spokojnym.
 
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
thunder zniszczą lakers. ta seria nie powinna trwać więcej niż 5 meczów.
co do spurs, to rok temu mieli problemy, ponieważ Manu był kontuzjowany. teraz póki co wszyscy są zdrowi, więc i o wynik można być spokojnym.
Skąd pewność że Thunder będą grali z Lakers ? Jak powrót Artesta nic nie zmieni i dalej będą grali taką kupę jak w ostatnim meczu z Denver to ja widzę wakacje a nie następną rundę dla Lakers. Tak w ogóle to dyskusje powinnismy przenieść do innego tematu, a tu tylko typy z analizą
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Celtics + LAL = 1.99 bet365✅
Co tu duzo kombinowac, LAL must win- ostatnie starcie. Za bardzo nie ma o czym dyskutowac wszystko zostalo wczesniej opisane. Lalki troche przekombinowaly, ale to nadal oni sa wielkim faworytem. Drugie spotkanie, wiadomo Celtics zaczynaja serie i nie powinni stracic przewagi parkietu z 76ers, ktore nie oszukujmy sie- nie sa w wysokiej formie, a gdyby nie glupota Watsona to pewnie drzeli by o awans do kolejnej rundy. Wiem, ze bardzo krotko ale te typy to dla mnie oczywista oczywistoc i nie ma sie tutaj za bardzo nad czym rozpisywac. W ostatnim spotkaniu, Celtics wygrali +24 z Phila. Oby do przodu !
e/ ingoranta z dolu nie komentuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom