>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : koszykówka, NBA
spotkanie : Miami Heat vs Boston Celtics
typ : Boston Celtics (+ 5,5 pkt)
kurs : 1,86
buk : Betsson
21.30 01.05.2011
analiza:
Playoffy wkraczaja juz w kolejna faze. Zaczynaja sie emocje a seria Heat - Celtics okreslana jest mianem przedwczesnego finalu 2011. Obie druzyny rywalizuja ze soba na kazdym poziomie. Zawodnicy obu druzyn tocza slowna walke w mediach przed meczem. Chec wygrania tytulu w tym roku przez Miami jest ogromna, jednak Celtics rowniez sa maksymalnie zmotywowani bo to byc moze ich ostatni rok z szansami na zdobycie tytulu. Spotkanie odbedzie sie w Miami, jednak Celtics udowodnili, ze potrafia grac na goracym terenie (wygrali tam w regular season). Dzisiejsze spotkanie da nam wiele odpowiedzi co do tej serii. Ja faworyzuje Celtics. Przemawia za nimi sporo argumentow. Sa doswiadczeni co na tym poziomie rozgrywek to najlepsza karta przetargowa. Jesli wroci Shaq na serie to maja przewage pod koszem, ktorej grzechem byloby nie wykorzystac. W obozie ekipy z Bostonu wiekszosc graczy jest w formie, w I rundzie gromiac 4-0 NY Knicks pokazali, ze w Playoffs wrzucili swoje umiejetnosci na najwyzsze obroty. Co do Heat to ciazy nad nimi chmurka faworytow. W mediach za oceanem uznawani sa pierwszymi w kolejnosci co do tytulu. Nie mozna sie dziwic, sklad posiadaja taki, ze nie mozna miec watpliwosci a do tego dochodzi poprawa gry w porownaniu z poczatkiem sezonu.
Reasumujac stawiam na Celtics, ktorzy pierwszym meczem beda chcieli sobie wypracowac przede wszystkim psychiczna przewage..... i cos czuje w kosciach, ze Rondo (rozgrywajacy Celtics) zagra dzis wielki mecz !!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
typ h2h CB - KG jest imo taki sobie. Oczywiście macie pełną rację, że Garnett to zmora Bosha i ten zazwyczaj zdobywa pod nim malutko pkt, druga rzecz, że jest miękką fają robiony i na tym etapie nigdy nie grał w PO i dziś się zesra, ale z kolei KG też obecnie nie jest jakimś gwarantem 15-20 pkt w meczu. Oczywiście nie deprecjonuje jego zasług i znaczenia, bo właśnie robi masę innych rzeczy i nie musi się tak udzielać w ofensywie, tym bardziej, że w gazie są PP, RA i RR, czyli trio obwodowe Celtów i nie zdziwiłbym się jakby nie zdobył więcej niż 10 oczek. Tak samo jak nie zdziwię się jak zdobędzie ich 2 razy więcej. Najlepszym typem jednak byłby tu under (16-18) na zdobycze punktowe Bosha, ale nie wiem czy gdzieś oferują taki zakład.
co do meczu, to Heat tracą HCA na początek czuję;-)
 
william 84

william

Użytkownik
vs.


Typ: Celtics +5 (99-90)
Kurs: 1,96⛔
Buk: betsson


O tej serii dużo się mówi, więc ciężko jest mi napisać coś nowego. Pierwszy mecz da odpowiedzi na kilka pytań, jednak na pewno nie da odpowiedzi na to, kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii i awansuje do finału konferencji. Jest dużo argumentów przemawiający za jedną, jak i drugą drużyną. Ja jednak mimo wszystko skłaniam się ku ekipie z Bostonu. Przede wszystkim dlatego, że mają bardziej wyrównany skład. W drużynie Heat jest ogromna dysproporcja. Trzech świetnych graczy, a później długo, długo nic. Nadal nie wiadomo jak będzie wyglądać pierwsza piątka Żarów. Spekuluje się, że Joel Anthony może zastąpić Big-Z na pozycji środkowego. Nie wiadomo także, czy Mike Bibby utrzyma pozycję startera. To nie wróży nic dobrego dla ekipy z Miami. Również brak na ławce Mike&#39;a Millera jest sporym ubytkiem. Celtics natomiast mają żelazną &quot;czwórkę&quot; i kilku kandydatów na podstawowego centra. Do tego bardzo solidna ławka, która rozkręcała się w serii z Knicks. No i oczywiście doświadczenie, które również jest po stronie Celtów. Niektórzy twierdzą, że gra Heat w głównej mierze zależy od dyspozycji Chrisa Bosha i trudno się z tym nie zgodzić. O ile duet Wade-James bardzo rzadko schodzi poniżej pewnego poziomu, o tyle CB4 nie zawsze daje z siebie maksimum. W tej serii przyjdzie mu grać z koszmarem, który nazywa się Kevin Garnett. Wade również będzie miał ciężko zadanie - nie tyle w ataku, co w obronie. Będzie tracił sporo sił przeciskając się po zasłonach, aby nadążyć za Ray&#39;em Allenem. Flash nie lubi grać przeciwko takim zawodnikom jak Ray Ray. Ani Chalmers, ani tym bardziej Bibby nie nadążą za Rondo i będą co chwile ogrywani. Celtics nawet bez Shaqa mają przewagę pod koszem. Jedyne czego trzeba się obawiać, to tego, czy Paul Pierce będzie w stanie fizycznie wytrzymać pojedynek z LeBronem. Doc Rivers ma jednak w obwodzie Jeffa Greena, który mimo wzrostu jest bardzo szybki i wbrew pozorom potrafi bronić. Reasumując, moim zdaniem więcej argumentów leży po stronie Celtics. Tak jak blaise, czuję, że Heat stracą dzisiaj przewagę parkietu. Pewności jednak nie mam, dlatego wspieram się dodatnim handi na Bostończyków.

???? Celtics wins series [2,62 - Pinnacle]

???? Chris Bosh under 17.5 [1,85✅ - unibet] (7)


vs.


Typ: under 195.5 (114-101)
Kurs: 1,91⛔
Buk: Pinnacle


Kilka postów wcześniej pisałem o tej serii. Dla mnie zdecydowanym faworytem są Thunder, którzy powinni poradzić sobie z Grizzlies w pięciu, maksymalnie w sześciu meczach. Głównie dlatego, że Miśki tracą swój największy atut - przewagę pod tablicami. Moim zdaniem Perkins i Ibaka powinni wygrać rywalizację z Gasolem i Randolphem. Nie ważne kto będzie krył Zacha - pewne jest, że będzie musiał uważać na czapy. Perkins i Ibaka to świetni defensorzy. Można się spodziewać bloków z pomocy, jak i bezpośrednio. Do tego Durant i Westbrook. Na pierwsze spotkanie wybrałem jednak under punktowy, który moim zdaniem wygląda najciekawiej. Thunder już w serii z &quot;overowymi&quot; Nuggets notowali w większości undery. Lider Grizzlies, Zach Randolph będzie musiał trudzić się dwa razy bardziej, aby zdobywać punkty z pod kosza. A przede wszystkim obie ekipy będą grał uważnie w obronie, nie powinno być łatwych punktów. Linia z każdym kolejnym meczem powinna być sukcesywnie obniżana, dlatego warto zagrać teraz, póki jest jeszcze wysoko.

???? Zach Randolph under 21.5 [1,85⛔ - tobet] (34)

Gram też dubelka w bet365:

???? Thunder -1.5 &amp; Celtics +9.5 - ako. 2,00⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heat-Celtics +6,5 1,65

Spotkania miedzy gigantami wschodu byly wyrownane w tym sezonie. Mamy PO wiec wątpie czy bedzie inaczej. Atut Celtów to przedewszystkim zgranie oraz rutyna.Miami lepsze jezeli chodzi o dynamike. Atuty obu ekip sie równoważą. Boston przewaga jezeli chodzi o rozgrywającego oraz jakość (jednak nie ilość) graczy pod koszem. Żary mają przewage jezeli chodzi o siłe i dynamike na pozycjach powiedzmy 2-3 a dalej mozna sie zastanawiac. Zobaczymy jak wytrzyma presje głównie LBJ. Jezeli chodzi o nerwy oraz spokój to tutaj jestem po stronie Bostonu. Pierwszy mecz i nie wiadomo co bedzie wiec lepiej postawić na strone bardziej sprawdzoną i plusowe 6,5 dla Bostonu na starcie mysle, ze jest dobrą opcją.


Thunder-Grizzlies + 8,5 1,65

Dla mnie ekstremalnie ciekawa rywalizacja. Niby faworyt i to spory Oklahoma jednak jest sporo &quot;ale&quot;. Pod koszem zapowiada sie istna burza. Po stronie Thunder dobrzy defensorzy Perk oraz Ibaka, ktory potrafi blysnac jednak w Grizzlies Gasol,Arthur no i przedewsyzstkim Zach. Wszyscy Oni są w ofensywie mmoim zdaniem wiele lepsi niz podkoszowi Thunder. Na Westbrooka,Hardena no i KD są Battier,Allen i Conley wiec jest to dobry układ. Jezeli Grizzlies zagrają mądrze i skupia sie na ograniczeniu Westbrooka oraz hardena bo jednak KD zrobi swoje to moze byc niespodzianka. Licze, ze uznaja, ze KD i tak rzuci co ma rzucic chocby miał walic sprzed nosa defensorom a klucz jest gdzie indziej. Oczywiscie to wszystko przypuszczenia, tak czy siak faworytem jest Oklahoma i wiekszosc ludzi z ktorymi rozmawiam stawia na 4-2 jednak nawet jezeli to spotkania powinny byc wyrownane. Z Nuggets wynik tez niby 4-1 jednak po samej grze i wynikach nie bylo juz to tak oczywiste.
 
C 0

corona1956

Użytkownik
Dlaczego nikt nie pisze o konfrontacji Lakers-Dallas czy już wiadomo kto wygra dla mnie ta konfrontacja jest nie mniej ciekawa niż Celtic-Miami.
Moim faworytem są Lakersi ale nie przyjdzie im to łatwo choć w sesji zasadniczej mają lepszy bilans 2-1. Dlaczego tak uważam Lakersi umieją grac przeciwko Dallas. Może ktoś ma inne zdanie ciekawy jestem opinii fachowców.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Myslę ,ze mecz LAL vs Dallas dopiero jutrzejszej nocy ,wiec nie ma sensu zawracać sobie póki co nią głowy. ; ]
Co do dzisiejszych spotkań :
Oklahoma win @1,35 bwin
Memphis stracą swoją podkoszowa silę ,ponieważ przeciwko sobie będą mieli już zawodników młodszych i lepszych niz Duncan ,czy Splitter.
Brak im również odpowiedzi na Durant&#39;a ,a Conley wygląda dość marnie przy Westbrook&#39;u
dodatkowo OKC miało kilka dni więcej na odpoczynek
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Westbrook over 22.5 kurs:1.85✅
Fajny typ po fajnym kursie.Westbrook oddaje cały czas mnóstwo rzutów,trafia już nieco gorzej.W pierwszej rundzie miał naprzeciwko siebie bardzo dobry duet Lawson/Felton, jeśli przeciwko nim zdobywał po 23.8pkt na marnej skuteczności to przeciwko Conleyowi i Vasquezowi te cyferki muszą podskoczyć.Szczególnie jesli będzie grał przeciwko temu drugiemu bo przewagę atletyzmu powinien wykorzystywać w każdej akcji.Russel dobrze rzuca osobiste 82% i jesli poprawi skuteczność z gry albo zacznie wymuszać więcej fauli to spokojnie będzie pokrywał overy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Westbrook over 22.5 kurs:1.85
Fajny typ po fajnym kursie.Westbrook oddaje cały czas mnóstwo rzutów,trafia już nieco gorzej.W pierwszej rundzie miał naprzeciwko siebie bardzo dobry duet Lawson/Felton, jeśli przeciwko nim zdobywał po 23.8pkt na marnej skuteczności to przeciwko Conleyowi i Vasquezowi te cyferki muszą podskoczyć.Szczególnie jesli będzie grał przeciwko temu drugiemu bo przewagę atletyzmu powinien wykorzystywać w każdej akcji.Russel dobrze rzuca osobiste 82% i jesli poprawi skuteczność z gry albo zacznie wymuszać więcej fauli to spokojnie będzie pokrywał overy.
a brałeś pod uwagę, że może siąść na nim np. Tony Allen?;)
 
william 84

william

Użytkownik
a brałeś pod uwagę, że może siąść na nim np. Tony Allen?;)
Zgadza się. Raz, że Allen to idealny obrońca na Westbrooka, a dwa, że sam Westbrook musi w końcu zrozumieć, że liderem Thunder jest Durant, a nie on. Oddawał sporo rzutów, ale na marnej skuteczności. Do tego partaczył końcówki. Dodatkowo mecz powinien być underowy, o czym już pisałem. Sam rzuciłem under na Westbrooka do tasiemca na dziś. ;)
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Moja propozycja, zaś na dziś to:
&lt;=&gt; Marc Gasol {Punkty + zbiórki} Over 22.5 1.85 Betsson
W walce na tablicach, jeśli zostanie wygrana, Grizzlies mogą szukać swojej szansy w tym meczu, zwłaszcza że mimo dobrej formy Ibaki i doświadczenia Perkinsa w równie dobrej dyspozycji jest Gasol, a potężne umiejętności posiada Randolph. Spodziewam się, więc kolejnego mocnego występu Marca Gasola w tych play-off, ponieważ spodziewam się skupienia się na Zachu, który ma dużo większą łatwość zdobywania punktów, stąd Marc znów, jak dla mnie, tak jak to miało miejsce z Ostrogami dostanie więcej miejsca pod koszem, co przy jego sile i wzroście daje spory bonus.
Na drugi mecz wrzucam takie propozycje:
&lt;=&gt; Big 3 (LeBron James + Dwyane Wade + Chris Bosh) {Punkty} Under 69.5 1.65 Betsson
&lt;=&gt; Kevin Garnett {Ile punktów zdobędzie?} Over 15.5 1.95 Bwin
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wybacz pan powyżej, ale to nie pana prywatny folwark (temat) i zbędne są tu same typy bez żadnej, najmniejszej choćby analizy.


Dwayne Wade over 5,5 rebounds 1,71 2j
w pierwszym meczu powinno być underowo, twarda obrona, sporo niecelnych rzutów, dlatego wiele okazji do zbiórek, a centrzy Miami zbierają słabo, więc muszą to robić forwardzi i guardzi. Dodatkowo Boston też bez Perka jest zespołem mającym spore problemy na deskach. DWade w każdym meczu z Phillą przekraczał granicę 5 zbiórek, więc tym bardziej powinien to uczynić w tym spotkaniu.
Kevin Garnett over 9,5 rebounds 1,71 2j
analiza podobna jak do typu z Wadem. J&#39;O da dobrą obronę, jakiś blok, ale do zbiórek to raczej nie skacze, Krstić to w ogóle porażka, jeśli zagra. Szak chyba dalej poza grą, więc ktoś musi zbierać i tym kimś jest Garnett. W serii z NYK w każdym meczu min 10zb.
 
william 84

william

Użytkownik
Trochę przemyśleń na temat pierwszego meczu tegorocznych półfinałów konferencji. Tylu łatwych punktów i tak szybkiego meczu w tych playoffach nie widziałem. Gasol i Randolph robili pod koszem co chcieli. Perkins nie daje drużynie tyle, ile powinien. Grizzlies dalej grają swój basket, tylko przeciwnik się zmienił. Jeżeli Thunder nadal będą grali taki soft w obronie, to czarno ich widzę...

Genialny mecz Miśków można było brać pod uwagę, ale takiej ignorancji w obronie już nie. Strasznie się zawiodłem na Thunder. Nadal jednak uważam, że to oni awansują do finału.


Update:

Heat natomiast mieli swoje &quot;Big 3&quot; w trochę innym składzie. Tak jak się spodziewałem, Chris Bosh zagrał bardzo słaby mecz, ale za to genialny występ zaliczył James Jones (25 pkt., 5/6 zza łuku, 10/10 na linii). Bosh dorzucił jedynie swoje zbiórki i tak to się skończyło. Rondo większość pierwszej połowy przesiedział na ławie, nie wiedzieć czemu (2 faule w pierwszej kwarcie - ok, ale na drugą nie wyszedł - kara od Doca?). Ray Allen ciągnął grę Celtów. Pierce rozkręcił się w czwartej kwarcie, ale wtedy sędziowie powiedzieli mu: &quot;Goodbye Mr. Pierce!&quot;. Zabrakło punktów Garnetta, zabrakło punktów i asysty Rondo. Heat natomiast mieli genialnego Wade&#39;a i grającego na swoim poziomie Jamesa. Do tego w.w. Jones i to wystarczyło wczoraj na Celtów. Obie drużyny grały świetny defence. Rotacja w obronie Żarów robiła wrażenie. Celitcs potrzebują Shaqa i Rondo grającego na swoim poziomie.
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : koszykowka, NBA
spotkanie : Chicago Bulls vs Atlanta Hawks
typ: Atlanta Hawks (+ 8,5 pkt)
kurs : 1,91

buk : bwin
02.00 03.05.2011
analiza:
Pierwsze spotkanie drugiej rundy. Wiekszosc znawcow obstawiala, ze na przeciw chicago Bulls stanie zespol Orlando Magic. Jednak Atlanta Hawks sprawila spora niespodzianke eliminujac Magikow w I rundzie. Nie byl to przypadek, Atlanta zagrala przede wszystkim swietnie w obronie. Nawet jesli Howard gral wielki mecz to reszta druzyny z Orlando byla skutecznie tłumiona. Dzis &quot;Jastrzebie&quot; lecą do hali &quot;Byków&quot;. Większosc solidarnie obstawia wygrana gospodarzy, ja rowniez tak typuje. Sadze jednak, ze nie przyjdzie im to latwo. Bedzie sporo walki i mecz raczej bedzie wyrownany, dlatego tez taki wysoki handicap skusil mnie aby faworyzowac Hawks. Jesli zagraja w obronie tak uwaznie jak w serii z Magic to moga sie pokusic nawet o wygrana.
 
william 84

william

Użytkownik
Cisza jak na stypie, więc może zacznę:

vs.


Typ: Hawks +11 (95-103)
Kurs: 1,61✅
Buk: bet365


Grizzlies udowodnili wczoraj, że żadne analizy, żadne statystki, żadne argumenty nie mają szans z siłą determinacji. Dlatego na początek kolejnych serii drugiej rundy gram bezpiecznie. Na pierwszy ogień idzie pojedynek Bulls - Hawks. Czego można się spodziewać po tej serii? Jastrzębie z pewnością będą chciały zneutralizować poczynania Derricka Rose&#39;a, do czego ma posłużyć osoba Kirka Hinricha. Lepszego zawodnika do tego zadania chyba nie ma. Rozgrywający o nazwisku germańskiego żołnierza Gestapo słynie z tego, że potrafi kleić się do swoich przeciwników niezwykle skutecznie. Do tego świetnie przeciska się przez zasłony, ma szybkie ręce i nogi. A poza tym Hinrich zna Rose&#39;a jak mało kto, gdyż spędzili mnóstwo czasu na sali treningowej w sezonach 08/09, 09/10, nieraz grając przeciwko sobie. Kolejny istotny match-up to pojedynek Denga i Smitha. Pod koszem również powinno być ciekawie. Z pewnością będzie to kolejna seria, w której krew polać się może. Nie wiem jakie rozwiązania taktyczne wymyślą obaj trenerzy. Generalnie wszystko powinno sprowadzać się do jednego nazwiska - Derrick Rose. Bulls bez niego tracą 80% wartości. Hawks o tym wiedzą. Będzie ciekawie. Na pierwszy mecz wybieram solidne handi na gości. Jeżeli Hinrich zrobi swoje na Róży, to nie wykluczam nawet niespodzianki i wygranej gości.

???? Bulls under 94 points [1,84⛔ - betsson] (95)

???? Derrick Rose under 27.5 points [1,85✅ - tobet] (24)

???? Joakim Noah over 9.5 rebounds [1,55⛔ - bwin] (9)


vs.


Typ: Mavs +9.5 (94-96)
Kurs: 1,52✅
Buk: bet365


To może być rywalizacja nie mniej ciekawa, od tej zielono-żarowej. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że Lakers powinni poradzić sobie z Mavericks dość szybko. Jednak w tych playoffach nie można się kierować zdrowym rozsądkiem. Mavs mają przede wszystkim problem z matchupami - kto ma się zaopiekować Czarną Mambą? Kidd zbyt wolny, Terry za niski, podobnie jak pozostali gracze z pozycji 1-2. Najrozsądniej zatem byłoby od samego początku straszyć Bryanta Marionem. Ale odbędzie się to kosztem odpuszczenia Artesta i wystawienia na niego dużo niższego Kidda. Pod koszem równie ciekawie. Pojedynek dwóch najlepszych europejczyków na parkietach NBA - Gasol vs Nowitzki. Od tego pojedynku będzie zależało bardzo wiele, o ile nie najwięcej. Para Bynum - Chandler także wygląda apetycznie. Teraz ciężko cokolwiek napisać. Lakers mogą się &quot;przejechać&quot; na swojej ławce, a w zasadzie jej braku. Mavs mogą tylko żałować, że nie ma z nimi zdrowego Butlera. W pierwszym meczu spodziewam się zaciętości i walki do końca. Coś więcej będzie można napisać po game 1.

???? Jason Kidd over 14.5 points &amp; assists [1,85✅ - tobet] (18)
Sam Kidd zapowiadał, że będzie szukał sobie pozycji rzutowych na dystansie, tak jak miało to miejsce w dwóch pierwszych meczach z Blazers. Linia na punkty wynosi 9.5, na asysty 7.5. Nie trudno policzyć, że nawet jak będzie poniżej tych linii, to pokryję łączną linię wystawioną przez tobet. ;)

???? Shawn Marion over 18.5 points &amp; rebounds [1,85⛔ - betsson] (14)
Mavs będą potrzebowali punktów Mariona jak powietrza. Były zawodnik Suns dysponuje szerokim wachlarzem nieszablonowych zagrań, a także potrafi wymuszać faule po atakowaniu obręczy. Zbierać również potrafi. Moim zdaniem zbliży się do linii samymi punktami.


I długoterminowo:

???? Chicago Bulls - Atlanta Hawks: Ilość meczów w serii.
powyżej 5.5 [2,07 - betsson]

???? LA Lakers - Dallas Mavericks: Ilość meczów w serii.
powyżej 5.5 [1,68 - betsson]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 8

persinho

Użytkownik


typ: Shawn Marion Points+Rebounds over 18,5
kurs:1,85
Betsson

Pierwsze starcie półfinałowe na zachodzie, do hali Staples Center przybywa dzisiejszej nocy Dallas.Shawn Marion notuje w PO PPG 10.5 + RPG 6.20 na mecz, mając jednak w pamięci jego doskonałą postawę z pierwszej części sezonu w starciach z Jeziorowcami, skłaniam się ku grze na over forwarda Mavericks.B e t s s o n wystawił najmniejszą linię na ten zakład, toteż pobieram go właśnie tam.Oprócz konfrontacji z końca marca, kiedy to Shawn został przyćmiony i zastopowany na 9 punktach i 5 zbiórkach to we wcześniejszych meczach przeciwko Bryantowi i spółce sprawował się należycie, notując 25+12 zbiórek (11/20 z gry) oraz 22+4 (10/13 z gry), legitymując się wysoką celnością.Liczę, że ponownie zaliczy udany występ, linia na jego dorobek jest przyjazna, lub póki co na taką zakrawa ???? Na dobry występ jak najbardziej go stać, zwłaszcza, ze może być kluczowym zawodnikiem w poczynaniach ofensywnym Mavs.
 
P 8

persinho

Użytkownik
Jastrzębie z pewnością będą chciały zneutralizować poczynania Derricka Rose&#39;a, do czego ma posłużyć osoba Kirka Hinricha.
Head Coach Larry Drew said that Jeff Teague will draw the start in Game 1 vs. Chicago in the absence of Kirk Hinrich.
Kirk Hinrich is doubtful to play at all in the semifinals vs. the Bulls, after suffering a &quot;significant strain&quot; in his right hamstring.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Cisza jak na stypie, więc może zacznę:
Nie cisza tylko analiza, aż zęby trzeszczą i zgrzytają ;).
Ja, zatem dorzucam:
&lt;=&gt; Joe Johnson {Punkty + asysty} Under 23.5 1.85 Betsson
&lt;=&gt; Joakim Noah {Zbiórki} Over 9.5 1.55 Bwin
Stawiam, więc w tym meczu na under przeciw SG Atlanty. Jonhson trafia na pozycję obsadzoną w Bulls przez świetnych defensorów, czyli Bogansa i Brewera. Ci zawodnicy grają przeciw Atlancie dużo więcej minut, a więc powinni grać więcej, niż z Indianą, gdy Korver będzie rotował Denga. Rzuty z obwodu wobec tego są szczególnie utrudnione w grze przeciw Bulls, a dodatkowo dochodzi duża trudność dla niskich zawodników wchodzenia pod kosz, gdzie Byki bardzo dobrze zmieniają się w obronie i podwajają. Z tego względu spodziewam się niższego wyniku punktowego Johnsona.
Po Boozerze można obawiać się problemów z faulami, ale co widać było w ostatnim meczu z Indianą Noah przy własnej publiczności dostaje dodatkowy zastrzyk energii. O ile w ofensywie gra przeciw Hofordowi będzie trudna o tyle w defensywie Noah jest jednym z najlepszym centrów w lidze. W meczach sezonowych przeciw Atlancie, jak i w pierwszej rundzie playoff Noah szczególnie skupiał się na walce na tablicach z pozytywnym skutkiem. W tym meczu uważam, że będzie miał jeszcze bardziej ułatwione zadanie, niż z Indianą, jeśli Smith zagra na PF lub co gorsza zagra sporo minut Pachulia. Kurs niski, ale za to najniższy handicap na to zdarzenie u buków.
&lt;=&gt; Dirk Nowitzki {Ilość zbiórek} Over 7.5 2.0 Bet365
&lt;=&gt; Andrew Bynum {Ilość zbiórek} Over 9.5 1.65 Bwin
&lt;=&gt; Pau Gasol vs. Dirk Nowitzki {Ilość zbiórek}
Nie cisza tylko analiza, aż zęby trzeszczą i zgrzytają ;).
Ja, zatem dorzucam:
&lt;=&gt; Joe Johnson {Punkty + asysty} Under 23.5 1.85 Betsson
&lt;=&gt; Joakim Noah {Zbiórki} Over 9.5 1.55 Bwin
Stawiam, więc w tym meczu na under przeciw SG Atlanty. Jonhson trafia na pozycję obsadzoną w Bulls przez świetnych defensorów, czyli Bogansa i Brewera. Ci zawodnicy grają przeciw Atlancie dużo więcej minut, a więc powinni grać więcej, niż z Indianą, gdy Korver będzie rotował Denga. Rzuty z obwodu wobec tego są szczególnie utrudnione w grze przeciw Bulls, a dodatkowo dochodzi duża trudność dla niskich zawodników wchodzenia pod kosz, gdzie Byki bardzo dobrze zmieniają się w obronie i podwajają. Z tego względu spodziewam się niższego wyniku punktowego Johnsona.
Po Boozerze można obawiać się problemów z faulami, ale co widać było w ostatnim meczu z Indianą Noah przy własnej publiczności dostaje dodatkowy zastrzyk energii. O ile w ofensywie gra przeciw Hofordowi będzie trudna o tyle w defensywie Noah jest jednym z najlepszym centrów w lidze. W meczach sezonowych przeciw Atlancie, jak i w pierwszej rundzie playoff Noah szczególnie skupiał się na walce na tablicach z pozytywnym skutkiem. W tym meczu uważam, że będzie miał jeszcze bardziej ułatwione zadanie, niż z Indianą, jeśli Smith zagra na PF lub co gorsza zagra sporo minut Pachulia. Kurs niski, ale za to najniższy handicap na to zdarzenie u buków.
&lt;=&gt; Dirk Nowitzki {Ilość zbiórek} Over 7.5 2.0 Bet365
&lt;=&gt; Andrew Bynum {Ilość zbiórek} Over 9.5 1.65 Bwin
&lt;=&gt; Pau Gasol vs. Dirk Nowitzki {Ilość zbiórek} [AH+2.5} Nowitzki 1.7 Betsson
Dwaj najlepsi zbierający swoich drużyn powinni potwierdzić to samo, także w pierwszym meczu w Los Angeles. Na korzyść plusu na Dirka oprócz tego, że z Lakers zawsze miał mocne występy jest to, iż Gasol ewidentnie jest poza swoją najwyższą formą. Natomiast siła i znaczenie dla Lakers Bynuma już w sezonie była widoczna. Jakcson oszczędzał go już w ostatnim meczu z Hornets, a dodatkowo istnieje olbrzymie prawdopodobieństwo, że znów kłopoty z faulami zaliczy Chandler, ale faktem jest też, że przeciw Dallas wobec Haywooda i Chandlera to właśnie Bynum będzie musiał spędzać na parkiecie więcej czasu, niż to miało miejsce z niskim składem Hornets.
Gasol jest, jak dla mnie w słabej formie od początku sezonu, co dodatkowo potwierdzają te play-offy, gdzie trzeba grać na maksimum możliwości i gdzie w każdym meczu gra się przeciw tak nastawionym graczom. Takim zawodnikiem jest właśnie Dirk. Podstawową opcją w zbiórkach Lakersów jest Bynum, a dodatkowo, gdy trzeba zbierać Gasol bardzo często broni przeciw Dirkowi i jest z tego częściowo wyłączony. Z drugiej strony Niemiec jest skuteczniejszy w zbiórkach na swojej tablicy od Gasola, stąd stawiam na Niemca tym bardziej z handicapem.
 
william 84

william

Użytkownik
Head Coach Larry Drew said that Jeff Teague will draw the start in Game 1 vs. Chicago in the absence of Kirk Hinrich.

Kirk Hinrich is doubtful to play at all in the semifinals vs. the Bulls, after suffering a &quot;significant strain&quot; in his right hamstring.
Liczyłem, że to zasłona dymna, ale jednak - nie zagra. Trudno. Bety poszły, trzeba liczyć na słabszy dzień Rose&#39;a...
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Bulls -8⛔
Kurs: 1.76
Buk: bet365
Stawka: 3/10
Hawks bez Hinricha, czyli pierwszego rozgrywającego, który prawdopodobnie nie wystąpi w rywalizacji półfinałowej przeciwko ekipie Chicago Bulls. Ogromne osłabienie, bo nie dość, że Hawks w trakcie sezonu zamienili zawodnika na pozycji rozgrywającego, to teraz w decydującej fazie przyjdzie zmierzyć się prawdopodobnie ze starterem na tej pozycji w osobie Jeff Teague.
Zawodnik ten nie błyszczy takim doświadczeniem jak jego kolega, w obronie o wiele gorszy, często popełniający głupie straty. Wiadomo, że w Play - Off może ich nie popełniać ze względu na motywację, ale tutaj warto podkreślić, że to &quot;Byki&quot; zaczynają z wysokiego C. Z przewagą parkietu i pełnia składu. O ile Kirk mógłby napsuć krwi w obronie Rose, to Jeff raczej do wybitnych obrońców się nie zalicza, dlatego Rose powinien &quot;błyszczeć&quot;,a to Derrick jest główną bronią w ataku. Przy zespołowej obronie Rose swoimi penetracjami będzie wymuszać faule, a ławka Hawks nie jest tak długa, a szczególnie brakuje zmienników na pozycji PG.
Hawks pokazali już, że podczas agresywnej obrony przeciwników są w stanie popełniać fatalne błędy. Teraz bez podstawowego rozgrywającego, gdzie było mało czasu na wdrożenie rezerwowego do pierwszego zespołu i zgrania z nim, przeciwko Bulls i ich obronie na własnym parkiecie, to pierwszy sprawdzian może być dla ekipy trenera Larry Drew - po prostu bolesny.
GL
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Hawks @ Bulls

Bulls -9 @ 1.90
under 178 @ 1.90

Nie widzę w tej serii żadnych argumentów po stronie Hawks. Wszystkie trzy mecze sezonu regularnego toczyły się pod dyktando Bulls, nawet ten przegrany w Atlancie, w którym Byki prowadziły blisko 20ptk. Dwa pozostałe spotkania to ciężkie nokauty, a przewaga Byków na tablicach była miażdżąca. Z Hinrichem czy bez Hinricha - nie ma to żadnego znaczenia. Obie drużyny dzieli różnica klas i parkiet powinien to pokazać. BTW nie znam żadnego żołnierza Gestapo o imieniu/nazwisku Hinrich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom