>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2014

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Le Bron może dziś nie zagrać
LBJ z C&#39;s nie grał po prostu bo &quot;miał&quot; dać odpocząć sobie i plecom, więc dziś powinien zagrać. Twierdzę, że szansa, że zagra to z 90 kilka %. Sam mecz to kwestia jak 3 siądzie Miami, bo wiadomo, że Memphis mocno będzie blokować pomalowane i odpuszczać obwód.Tu pole do popisu mają Allen,Bosh i inni. No i kolejna rzecz to jak Oden zagra przeciwko Gasolowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Jared Sullinger under 12.5 pts ✅ izzi
1.9 | marathonbet
Na dziś proponuję under Sullingera. Jaredowi nie leży ekipa z Brooklynu. W ostatnim pojedynku z Siatkami rzucił 5 punktów (2-8 fg), wcześniej 2 pts (1-7). W dodatku stracił miejsce w składzie na rzecz Humphriesa. Liczę, że ex-Nets jako że wraca na stare śmieci dostanie nieco więcej minut kosztem Sullego.
Warta odnotowania jest też wspaniała passa Brooklynu na własnej hali. Odprawali dobre ekipy jak choćby Spurs, więc nie sądzę by dali się rozstrzelać Celtom. Łatwiej się stawia overy niż undery, liczę na nieskuteczność Sullingera w dzisiejszym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Indiana Pacers(-5) - Chicago Bulls -&gt; 1,76 -&gt; Bet365

Kompletnie nie rozumiem hejtów na Indianę i gadania że grają słabo itd. W końcu osiągnęli najlepszy wynik w sezonie zasadniczym w swojej franchise history. Wiadomo było, że przyjdzie słabszy okres gry. Ale teraz tak naprawdę, zaczyna się walka o jedynkę na Wschodzie i przewagę parkietu w serii post season. Indiana zaczyna teraz serię bardzo ciężkich meczów o czym wspominałem we wcześniejszych analizach. Dzisiaj pojedynek z Chicago, zespołem który w tym sezonie zadziwia, bo nikt nie spodziewał się że Byki bez swojego lidera mogą awansować do PO, a tu nagle ekipa z Wietrznego Miasta jest 4 na Wschodzie. Mimo tego dzisiaj uważam, że to ekipa Vogela wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i typuję wynik z handicapem -5. Chicago Bulls bazuje głównie na swojej sile podkoszowej( Noah, Boozer, Gibson). Dzisiaj sądzę, że będzie zespołowi Toma Thibodeau bardzo ciężko ugrać dobry rezultat z Pacers. Indiana to bardzo dobry monolit, skonsolidowana ekipa potrafiąca stworzyć bardzo szczelną obronę. Hibbert - West w pomalowanym bronią bardzo dobrze, dochodzi do tego świetny obrońca dystansowy Paul George i wydaje się to starczyć Indianie. Tak wiem, Chicago to podobna szkoła co Vogel też potrafią bronić bardzo dobrze, tyle tylko z taką różnicą, że pod koszem jeszcze są 50/50 jednak, na półdystansie i obwodzie to chyba będzie dominować Indiana. Wszyscy idą prostym tokiem myślenia, że jak przegrali ze słabym NYK to i dzisiaj dostaną baty, jak wygrali kilkoma pkt z Philą to są słabi. A moim zdaniem trochę odpuścili te mecze. Pacers -5. To mój typ.

Co powiedział Roy Hibbert po ostatnich meczach?

„Od jakiegoś czasu pokochaliśmy za bardzo jump-shoty. Ludziom wydaje się, że są on-fire i chcą grać w pojedynkę.
Jest dwóch ludzi, co do których mam 100-procentowe zaufanie – to Paul (George) i David (West). Oni mającarte blanchena wszystko co chcą zrobić, gdy mowa o atakowaniu pola trzech sekund.
Mam do nich szacunek, bo udowodnili, że potrafią to robić na wysokim poziomie. Nawet jeśli zaczną mecz gorzej, to wiem, że zacznie im potem wychodzić. Oni mają zielone światło kiedy tylko chcą. Poza tym, poza nimi, wydaje mi się, że powinniśmy wprawiać piłkę w ruch i zaangażować się w zespołową ofensywę”

Nie ma czasu na dalsze analizy, także więcęj betów do 5 min w moim temacie. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Spotkanie : Golden State Warriors
: San Antonio Spurs

Typ : SAS✅/SAS +2 ✅ aktualnie +3,5 ✅✅ HMM A NIE MÓWIŁEM :] :] :]
Kurs : 2.12/1.96
Buk : Betsson
Analiza :
Andre Igoudala czyli jeden z najlepszych obrońców na pozycji numer 3. Na prawde świetny defensor ktory jest niedoceniany przez wiele osób poprzez statystyki ofensywne.Jego absencja ma niesamowicie wielki wpływ na grę GSW. Pokaże wam to na statsach z poprzedniego sezonu. Z Igim na parkiecie zespól zdobywał średnio 109.3 pkt na posiadanie,bez 103.Jeśli chodzi o defensywę to wyglada to równie tragicznie. Z nim na parkiecie tracą 95.4 a bez 103.9 czyli prawie 9 pkt więcej. Zespól w tamtym sezonie osiągał pod jego nieobecnośc biał bilans 5-8. W tym sezonie nie było Iggiego od 23 listopada do 15 grudnia i bilans GSW to 7 porażek i 6 wygranych. Słabo jak na zespół walczący o PO. Iggiego nie ma już 2 spotkania i oba GSW wygrali chociaż to byli tylko Orlando i Milwaukee z którymi niemiłosiernie się męczyli. Spurs to Spurs tu niczego nie trzeba nikogo nie trzeba przedstawiać. Mimo, że są b2b nie wydaje mi się aby to, ąż tak wielki wpłwgdyż spokojnie pokonali Sacto. Mieliśmy już 2 spotkania tych drużyn w tym sezonie,oba wygrane przez SAS. Golden State wiadomo, jeśli siądzie trójka Splash Brothers to każdy ma z nimi ciężko, jednak to SAS ma dobrą defensywę,która powinna sobie poradzić z rywalami. Dlatego ja dziś stawiam na SAS i wierze, że utrzymają swój winning streak.
Zapomniałem dodać,o możliwej nieobceności na parkiecie Duncana i Parkera(odpoczynek), lecz Tim powiedział, że czuje się dobrze i chciałby dziś zagrać. Jednak wygrana 104:102 nad Warriors w tym sezonie przyszła również bez Timmiego i TP. Z GSW robi się public bet(zresztą tak jak wtedy), więc możliwe,że większe handi będzie można złapać przed spotkaniem.
Za wczorajsze typy przepraszam. Sam jestem zdziwiony ????
Spotkanie dziś w NC+ ????
No TD,No Gino no problem,a teoria z Igim dalej się sprawdza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Przed podaniem typu warto sprawdzić informacje/kontuzje interesujących nas drużyn. Tony Parker i Tim Duncan mogą dostać dzisiaj wolne od Popa, ponieważ jest to b2b. W przypadku Duncana można być pewnym, że dzisiaj nie zagra, co do Parkera trzeba czekać na dokładniejsze info. Według mnie bez tych dwóch graczy Spurs sporo tracą mimo, że gra mocno oparta jest na zespołowości. Warto śledzić najbliższe informacje.


Kto ma konto w milenium warto zagrać powyżej 18.5 pkt. D. Waiters&#39;a✅✅. Irving, Miles i Deng OUT, co oznacza, że pierwszą opcją w ataku będzie właśnie Dion. Mecz z Houston więc nic tylko pobierać promocyjną linie.

Tak tak już o tym wspomniałem wyżej. Tak jak widzisz w poprawce, podobnie było w poprzednim spotkaniu z GSW, więc czemu niby skreślać SAS. Podobny przykład gdy Miami pojechało do SAS rok temu bez Wade&#39;a i LBJ, a wygrali.
A ile było takich meczów gdzie drużyna bez swoich liderów dostawała baty? Moim zdaniem nie warto grać SAS na tak gorącym terenie bez Parkera&amp;Duncana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Według mnie bez tych dwóch graczy Spurs sporo tracą
Tak tak już o tym wspomniałem wyżej. Tak jak widzisz w poprawce, podobnie było w poprzednim spotkaniu z GSW, więc czemu niby skreślać SAS. Podobny przykład gdy Miami pojechało do SAS rok temu bez Wade&#39;a i LBJ, a wygrali.
 
blum 70

blum

Użytkownik
IND-MEM ✅ (82 - izi :cool: )
MEM under 90.5
kurs: 1.85
Betgun

Starcie dwóch najbardziej defensywnych ekip w NBA, tutaj na pewno będzie underowo. Koniec sezonu za chwilę, Indiana jest pod presją - sporo gromów spada na nią, że gra niewyraźnie. I jakby na zawołanie stłamsiła Bulls, pozwalając im rzucić w ostatnim meczu jedynie 79 pkt. Tyle samo Miśki rzuciły Indianie w ich ostatnim starciu. Bardzo wątpię, by w tym meczu poprawiły znacząco wynik. Będzie underowe spotkanie, a Miśki jak rzucą 85 pkt. to i tak będzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Warriors -2 pkt
2
Marathonbet​



http://www.rotoworld.com/player/nba/780/tony-parker


http://www.rotoworld.com/player/nba/467/tim-duncan



Pierwszy z tych linków mówi o tym, że dziś istnieje prawdopodobieństwo, że Parker dostanie wolne będąc b2b po meczu z Kings. Drugi link to tylko potwierdzenie pierwszego aczkolwiek jest tam również mowa o tym, że Tim Duncan również może opuścić dzisiejsze spotkanie. Co prawda Duncan jest gotowy do gry, ale jeśli Pop stwierdzi, że weterani mają odpocząć to tak będzie bo dla Spurs nie liczy się TEN dzisiejszy mecz, ale wytrwanie w zdrowiu i w formie do decydującej części sezonu. Zresztą nie raz już potwierdzali, że nawet bez swoich kluczowych graczy potrafią ogrywać mocne zespoły. Przykład? Rok temu Miami czy też w tym sezonie... GSW! Dlaczego więc zatem w stronę GSW, które jest osłabione brakiem czołowego defensora ligi, Iguadali? Bo Spurs wiecznie nie będą wygrywać mając braki w składzie pomimo tego, że ich roster jest naprawdę szeroki. GSW to zespół, który ma spore ambicje, a póki co muszą walczyć by zapewnić sobie miejsce
w play-offach bo ich przewaga nad 9 w konferencji Suns nie jest jeszcze na tyle bezpieczna by spać spokojnie. Zresztą zapewne nie chcieliby trafić w 1 rundzie od razu na Spurs lub OKC, więc to minumum 6 miejsce powinno być ich celem na zakończenie regular season. Wreszcie Warriors to drużyna, która zwłaszcza u siebie jest bardzo trudnym i wymagającym rywalem. Nie ma co tu wymieniać zawodników tego zespołu, ale chociażby Curry zdecydowanie lepiej radzi sobie w tych bardziej prestiżowych meczach niż ze średniakami. Jeśli od początku spotkania Wojownicy wstrzelą się w swoją szybką koszykówkę opartą przede wszystkim na rzutach dystansowych to są w stanie uporać się ze Spurs. Mają zapewne w pamięci już jedną porażkę z tego sezonu, gdzie przegrali z Ostrogami na własnym parkiecie, które grały bez swoich liderów i myślę, że odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte. Taka mała różnica... wtedy poszła masówka na GSW, dziś jej nie ma, co dobrze wróży. ???? Reszta w temacie bo średnio z czasem.


Powodzenia!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

Jak wskazuje obrazek - tematem mojej dzisiejszej analizy będzie mecz dwóch najbardziej defensywnych ekip w lidze - Grizzlies - Pacers lub, jak kto woli, Pacers - Grizzlies ???? . Zasadniczo rzecz biorąc to nie wiem dlaczego buki wywindowały taki wysoki kurs na Indianę. Okej, spuścili oni ostatnimi czasy z tonu, sytuacja całkiem zrozumiała - sztab Pacers prawdopodobnie przewiduje szczyt formy na Play-Offy - i słusznie. Ale tak, jak napisał użytkownik Blum - przez to, że Indiana gra niewyraźnie na drużynę zaczęły spadać gromy, nawet Roy Hibbert wypowiedział się o tej sytuacji (był tutaj chyba jego cytat), nie chcę mi się o tej porze szukać, lecz kontekst wypowiedzi był taki, że drużyna zaczęła grać za bardzo indywidualnie, a wolną rękę w ofensywie mają jedynie George i West, którzy są na tyle dobrymi zawodnikami, że nawet jeśli im początkowo nie idzie to z czasem zaczynają czuć grę i łapać swoją skuteczność. Słowa Hibberta były jednocześnie, hmm, publicznym nawoływaniem do ogarnięcia się? Myślę, że mogę to tak nazwać. I właśnie tak, jak napisał wspomniany już przeze mnie Blum, na fali roznieśli Bulls, pozwalając im na jedyne 79 punktów.
Grizzlies ciągle walczą o Play-Offy, grają u siebie, ostatnio mają bilans 7:3 ale to wszystko nie sprawia, że uważałbym ich za faworytów, a na pewno nie takich, jak sugeruje nam buk wystawiając 2,1 na Indianę. Bez przesady, przecież Pacers także mają o co grać - ciągle czują oddech na plecach Heat i bardzo możliwe, że stracą prowadzenie w konferencji, które utrzymują od dłuższego czasu. Nie zapominajmy, że giganci ze wschodu walczą o pole position, które może mieć kluczowe znaczenie jeśli chodzi o całe finały - dwa zwycięstwa w finale konferencji (a chyba nie mamy wątpliwości jaki będzie finał na wschodzie) na home court automatycznie stawiają drugi zespół pod presją.
Porównywać obu drużyn nie ma sensu, gdyż grają bardzo podobnie - zwalnianie gry, częste wykorzystywanie wysokich zawodników. Na korzyść Grizziles pozycja PG, gdyż ustawiłbym mały znak &quot;&gt;&quot; pomiędzy Conleyem a Hillem, z drugiej strony przewaga na pozycji niskiego skrzydłowego, gdzie góruje George nad Prince&#39;m. Owszem Tayshaun daje zespołowi wiele w defensywie, aczkolwiek do ofensywy nie jest on stworzony. Druga sprawa - b2b. W piątek w nocy Memphis stoczyło ciężki bój z Heat, wkładając wiele wysiłku w to spotkanie (przecież teraz każde kolejne spotkanie jest na wagę złota), z kolei Pacers odpoczywali - i co najlepsze - po tym meczu mają znów dzień przerwy przed Bulls, tak więc wszystkie siły są skierowane na dzisiejszy mecz.
Według mnie kursy trochę przeszacowane i nie stawiałbym Grizziles w tym meczu jako faworyta. Tym bardziej, że ciągle nie wiadomo, czy zagra Marc Gasol, który - wedle roto - jest &quot;game-time decision&quot; (według mnie zagra, ale kto wie...).
Aha, dodam jeszcze, że Indiana wygrała ostatnie cztery mecze pomiędzy oboma ekipami. Co prawda tylko jeden mecz z obecnego sezonu, aczkolwiek w sezonie poprzednim (w którym trzy razy Pacers pokonali Grizzlies) Indiana była drużyną bardzo podobną do tej obecnej - wszak dotarli do finału konferencji, także nie można powiedzieć, że są to zwykłe statystyki.
Z tego względu:
Memphis Grizzlies - Indiana Pacers 2 @ 2,1 (Bet365) 82:71 ⛔
Mam jeszcze coś ciekawego, ale to za chwilę. Wrzucam to aby co poniektórzy się zapoznali na godzinkę przed meczem ???? .

Drugim typem nad którym dużo myślałem jest over Pana przedstawionego na zdjęciu. Mowa tutaj oczywiście o Chrisie Paulu. CP3 w marcu prezentuje całkiem niezłą formę i pomimo tego, że z meczu na mecz nie wyrabia overu, to jednak cały czas się o niego ociera. Marzec zaczął od meczu z Pelicans, gdzie wyrobił linię i rzucił 21 punktów. Następnie przyszły dwa mecze, w których nie udało mu się wyrobić overku (Suns, Lakers), ale przełamał się z Hawks (19 punktów). Jednak po meczu z Hawks przyszła, można powiedzieć (w naszym wypadku oczywiście), czarna seria, podczas której zanotował cztery mecze bez overu - co najważniejsze - w każdym z nich zdobywał co najmniej 16 punktów a raz równając się nawet z linią. Wszystko to odbił sobie w ostatnim meczu z Nuggets, gdzie zdobył 29 punktów. Reasumując - na dziewięć meczów w marcu linię przekroczył trzy razy, niewiele, ale za każdym razem się do niej, w pewnym stopniu, zbliżał. Można powiedzieć, że przekroczył linię &quot;tylko&quot; trzy razy, ale w żaden sposób mnie to nie martwi. Dzisiaj CP3 mierzył się będzie głównie z Brandonem Jenningsem, który jest bardzo słaby, rzekłbym, beznadziejny jeśli chodzi o grę w defensywie. Idąc dalej - Pistons pod koszem mają Drummonda i Monroe, także zdecydowanie ciężej będzie wykreować pozycję Griffinowi i Jordanowi. Okej, dwaj podkoszowi z Detroit grają w kratkę i wszystko zależy od ich humoru, aczkolwiek ze względu na ich sam atletyzm - Chris Paul powinien mniej kreować, chociażby samego DeAndre, gdyż Blake potrafi sam sobie wypracować dobrą pozycję rzutową. Kolejną kwestią jest ewentualna nieobecność Jamala Crawforda, który oddaje wiele rzutów. Jak podaje roto - nawet jeśli Crawford będzie gotów do gry w dzisiejszym spotkaniu to nie rozpocznie spotkania w S5 a jego miejsce zajmie Darren Collison.
Reasumując - całkiem niezła forma, pewne trudności związane z wykreowaniem pozycji podkoszowym Clippers (w skrócie - więcej gry na obwodzie), nieobecność Crawforda w S5. Wszystko to powoduje, że Chris Paul powinien przejąć kilka rzutów więcej w dzisiejszym meczu i cóż... teraz wszystko zależy od skuteczności. Ale tutaj wracamy do: &quot;całkiem niezła forma&quot;, także jestem pełen nadziei jeśli chodzi o over tego zawodnika.

Chris Paul over 18 pkt @ 1,85 (Unibet)
28 pkt ✅

Ostatnim typem jaki przewiduję na dzisiejszą noc jest over zawodnika przedstawionego na zdjęciu powyżej. Muszę przyznać, że długo się zastanawiałem nad tym typem, aczkolwiek wobec ewentualnej nieobecności Parkera i Duncana... to trzeba pograć, bez dwóch zdań. San Antonio Spurs mierzyło się z Golden State Warriors w tym sezonie dwa razy. Co najlepsze - Kawhi dwa razy wyrobił over (21 pkt i 13 pkt) a raz miała miejsce sytuacja analogiczna do dzisiejszej - 19 grudnia 2013, gdzie zarówno Parker jak i Duncan nie wystąpili (do tego Manu nie grał ani minuty). W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema ekipami na boisku nie było jedynie Ginobiliego, a i tak Leonard poradził sobie z wyrobieniem linii. Kolejna sprawa - w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Iguodala, także to kolejny argument na pogranie overu tego zawodnika. Oprócz tego - Leonard wydaje się być w niezłej formie, ostatnie dwa mecze SAS to wyrobienie linii przez Kawhiego. Cóż mogę więcej powiedzieć, godzina jest późna, a nie chcę pisać pustych frazesów. Myślę, że napisałem wystarczająco dużo, aby przekonać do pogrania overu Kawhiego Leonarda ???? . Niestety - w Unibecie czy Bet365 niemożliwym jest, aby złapać ten łakomy kąsek, więc znając życie pograją nieliczni - jeśli w ogóle ktokolwiek.
Kawhi Leonard over 12,5 pkt @ 1,85 (Milenium) 16 pkt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 991

parodia

Użytkownik
GSW (-10) - SAS @3.6 (Bet365)
GSW bez Igoudali, SAS nie wiadomo w jakim składzie. Ja uważam, że Parker i Duncan dostaną wolne, a bez nich siła SAS mocno spada. SAS co prawda 4 ostatnie mecze na wyjeździe wygrało ale oprócz Chicago nie były to mecze z drużynami pokroju GSW. W dodatku jak pokazuje historia SAS lubią sobie czasami mecz odpuścić, a 10 punktów przewagi dla tak ofensywnej drużyny GSW to naprawdę niewiele, jeśli siądzie trójka to można nawet powiedzieć, że jestem spokojny o ten handicap.
 
G 20

gruda

Użytkownik
Druga sprawa - b2b. W piątek w nocy Memphis stoczyło ciężki bój z Heat, wkładając wiele wysiłku w to spotkanie (przecież teraz każde kolejne spotkanie jest na wagę złota), z kolei Pacers odpoczywali - i co najlepsze - po tym meczu mają znów dzień przerwy przed Bulls, tak więc wszystkie siły są skierowane na dzisiejszy mecz.
indiana tak samo jest w b2b...
Aha, dodam jeszcze, że Indiana wygrała ostatnie cztery mecze pomiędzy oboma ekipami. Co prawda tylko jeden mecz z obecnego sezonu, aczkolwiek w sezonie poprzednim (w którym trzy razy Pacers pokonali Grizzlies)
tak pokonali ich 3 razy w sezonie...ciekawe jak kiedy NIGDY w regularze nie moga zagrac ze soba wiecej niz 2 razy...(mniej moga w jakichs polockoutowych sezonach) nie licz prosze meczow przedsezonowych czy ligi letniej bo mozna to sobie o kant dupy rozbic...
co do meczu to jesli zagra dr Marc to super kurs na memphis jesli nie zagra to jakis powiekszony + na indiane moze byc
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Spotkanie : Denver Nuggets
: Washington Wizards
⛔⛔⛔ kilka debilnych strat Walla w 4q i dziękuje.
Typ : 2
Kurs : 1.98
Buk : Betsson
Analiza :
Powoli zbliżamy się ku końcowi sezonu regularnego NBA i motywacja u niektórych zespołów jest z pewnością większa niż u innych. Dziś na parkiecie w Denver spotkają się dwie drużyny których cele na tą chwilę są zupełnie inne. Washington akutalnie 6 w konferencji wschodniej są 2.5 wygranej za Toronto i z pewnością dopóki będzie szansa bić się o 3seed będą robić co w ich mocy aby tego dokonać. Samorodki ze stanu Colorado mają bardzo słaby sezon, wydaje mi się, że zwolnienie Georga Karla to był wielki błąd. Występy zespołu ze stanu Colorado oglądało się z wielką przyjemnością. Aktualnie zajmują 11 miejsce w konferencji zachodniej i pozostaje im się bić z Pelicans o tą pozycje. Drużyny te spotkały się już w tym sezonie na parkiecie w Verizon Center. Padł niesamowicie zaskakujący wynik. Oba te zespoły rzucają średnio po ponad 100 punktów, a rezultat tamtego spotkania to 74-75 na korzyść Nuggets. Słabe wyniki drużyny występującej na co dzień w Pepsi Center to również brak Nate&#39;a Robinsona który dawał wiele z ławki. Warto dodać,że już do końca sezonu nie zobaczymy J.J.Hicksona, który zerwał więzadło przednie w kolanie. Więcej minut pod koszem dostanie z pewnością Jan Vesely,czyli były zawodnik Wiz. Jeśli chodzi o stołecznych to nadal nie ma Nene, ale świetnie zastępuje go Drew Gooden,który wnosi wiele korzyści z ławki(już podpisał kontrakt do końca sezonu). Swoją obecność na parkiecie z pewnością będzie chciał zaznaczyć Dre Miller, który odszedł z zespołu Shaw&#39;a ponieważ wpadł z nim w konflikt. Dziś z pewnością możemy spodziewać się wielkiego zaangażowania po stronie Wiz,kolejne spotkanie rozegrają dopiero za 3 dni, natomiast Denver już jutrzejszej nocy zagrają na wyjeździe z OKC i to z pewnością bardziej prestiżowy pojedynek dla nich. Marcin Gortat w poprzednim spotkaniu rzucił 16 punktów i miał 8 zbiórek, lecz wtedy jego forma była daleka od ideału i notował bardzo mało DD, a to zmieniło się po All Star Game. Jak tylko pojawi się linia na Marcina to ją wstawię, ponieważ wydaje mi się, że dziś możemy spodziewać się dobrego statlineu ze strony MG4.
Spotkanie w NC+ o 22 więc duża motywacja u Marcina,który nie pokazał nam się w TV w meczu z PTB.

Marcin Gortat over 25 Pts+Reb/1.85/Betsson ✅✅✅ Brawo Marcin, kolejne DD
 
S 16

sora

Użytkownik
Denver Nuggets - Washington Wizards - Wizards - 2,02 - Marathonbet

Popieram typ Wojnodrake na Wizards. Na pewno będą starali się skończyć jak najwyżej w tabeli i walczyć w każdym meczu. Nie będe pisał tu żadnej analizy, bo nie mam nic do dodania na temat tego meczu od siebie.

Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns - Suns - 2,52 - Marathonbet
✅
Revenge game za przegrany przez Suns mecz z Wolves 101-110 - 26 lutego. Jeśli któraś z tych drużyn miałaby wskoczyć do pierwszej ósemki to wdg. mnie byłyby to słońca. Ostatnio całkiem dobrze sobie poczynają, na pięć ostatnich meczy, cztery zwycięstwa w tym jedno na wyjeździe z Raptors. Wolves zagrali bardzo dobry mecz z Dallas, dający nadzieję, że można jeszcze powalczyć o play off, ale jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni, i wydaje mi się, że tak będzie również z Wolves.

Występ Pekovica stoi pod znakiem zapytania &quot;doubtful to face the suns on sunday (ankle)&quot; - źródło - Rotoworld
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik



Gerald Green over 12 pkt ✅✅
1,96
Marathonbet


Najpierw kilka cyferek, które mogą już na samym początku zobrazować ten typ. Na początku warto wspomnieć o tym, że od 6 meczów w drużynie Suns gra już Bledsoe, który powrócił po długiej kontuzji. Spowodowało to wypchnięcie z pierwszej piątki Geralda, który teraz wchodzi z ławki i dostaje trochę mniej minut w porównaniu do czasów, kiedy grał w s5. Linia mimo wszystko jest stosunkowo niska, ale warto prześledzić, jak Green radził sobie z jej przeskoczeniem w tych sześciu ostatnich spotkaniach bo chyba nie ma co szerzej rozwodzić się nad tym, że przed powrotem Bledsoe, Gerald na 15 meczów pokrywał ją 14-krotnie i zanotował jeden zwrot. Mianowice Green w pierwszych dwóch spotkaniach w obecności Erica zanotował dwa undery rzucają na bardzo słabej skuteczności, co według mnie można odczytać w ten sposób, że Green miał problem z dostosowaniem się do nowej (starej) roli na parkiecie i nie mógł do końca się w niej odnaleźć. Jednak wnioski szybko wyciągnął i i już w kolejnych 4 spotkaniach zanotował 3 overy (ok. 50% skuteczności) i jeden zwrot na powyższej 12-punktowej linii.
No i na ten moment koniec z cyferkami... Co dzisiaj o 20:30 zobaczymy w meczu Minnesoty - Suns? Najprawdopodobniej wysoki wynik, szybkie tempo meczu i masę posiadań dla obu drużyn. Wilki, jak i Słońca preferują miłą dla oka koszykówkę, a ich obrona pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie właśnie gospodarze mają niezłe sito w defensywie i stąd ich wielkie problemy z dostaniem się do fazy play-off bo zdecydowanie brak u nich balansu pomiędzy atakiem, a obroną. Co to ma do rzeczy z overem Greena? Łatwo się domyślić, w takim meczu Green wchodzący z ławki powinien nieźle przeczepać defensywę Wilków, a jeśli tylko będzie rzucał na przyzwoitej skuteczności to ta linia 12 pkt nie jest dla niego dużym wyzwaniem. Szykuje się grubo ponad 100 pkt dla każdej z drużyn w tym spotkaniu. W takim wypadku Green na luzie jest w stanie dołożyć kilkanaście punktów do dorobku przyjezdnych. Start, 20:30!

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Washington Wizards- Denver Nuggets

Po tygodniu przerwy wracam do typowania najlepszej koszykarskiej ligi świata.
Arcyciekawie zapowiada nam się dzisiejszy mecz w Denver. Z jednej strony Nuggets których tryby jakby ostatnio lepiej pracują, mimo braku playoffowych nadziei, z drugiej zaś strony Wizards, którzy grają w kratkę, mimo tego, że biją się o wysokie miejsce w konferencji wschodniej.
Mecze Wizards w marcu;
z @PHI win
z MEM lost
z UTA win
z @MIL win
z @MIA lost
z @CHA lost

z @ORL win OT
z BKN win
z @SAC lost
z @POR lost

z @LAL win
Jak widzimy. Poza zwycięstwem z Brooklynem, Czarodzieje wygrywali jedynie z drużynami z którymi naprawdę nie wypadało im przegrać.
Ciężko widzę ich najbliższe mecze: dziś na wysokości z Nuggets, potem 3 dni odpoczynku i ciężkie mecze w stolicy z : PHX, IND i ATL, a na koniec marca mecz na wyjeździe z CHA.
Też bym chciał żeby awansowali do PO z wysokiego miejsca, żeby M.Gortat zagrał dziś świetny mecz. Jednak na trudnym terenie z wymagającym rywalem bedzie niezmiernie ciężko
Denver ostatnio prezentuje zwyżkę formy (marcowe mecze):
z @POR Lost
z MIN lost
z DAL win
z LAL win
z @NOP lost OT
z @CHA lost
z @ORL win
z @MIA win
z @ATL lost
z @LAC win
z @DET win

z @DAL lost
Na pewno na szacunek zasługują wygrane Denver z : Miami w AAA z Clippersami w Staples czy z Dallas. Drużyna po powrocie Ty Lawsona wygląda coraz lepiej. Wiadomo, playoffy już odjechały, ale przecież nie podłożą się Czarodziejom tylko dlatego, że Ci walczą o lepszą pozycję przed Play offami.
Żeby nie było kolorowo to ze składu wypadł Hickson na cały sezon (zerwane ACL-więzadła krzyżowe przednie).
Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wynikiem 75:74 dla Denver. Dziś powinno być ostre strzelanie i 200 punktów powinno pęknąć w połowie 4 kwarty;)
Nie zdziwiłbym się również jakby w tym meczu była dogrywka.
Moje typy na dziś:

Denver Nuggets -1.5 pkt @1.95 7/10✅
over 215.5 pkt @1.9 4/10⛔
dogrywka w meczu @13.75 totomix 1/10
⛔


 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik


Gerald Green over 12 pkt
1,96
Marathonbet
Co za linia oO
Moim zdaniem bet roku, zwłaszcza że w meczu z Minnesotą będzie trochę biegania.
Nie mam konta na marathonbecie a chyba płatność już nie przejdzie ;/
Podpisuje się pod typem rękami i nogami :grin:
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Denver Nuggets - Washington Wizards
Podczas gdy inni dzisiaj próbują wytypować zwycięzce w tym meczu, ja skupię się na wytypowaniu liczby punktów. Otóż powielę typ doktora G i tym meczu chce ustrzelić overa. Zagłębmy się trochę w statystyki. Druzyna Bryłek po powrocie Ty Lawsona ożyła. Zespół pokazał swój potencjał wygrywając z Clippersami czy Miami. Podsumowując ostatnie mecze widać spory progres. Pomimo braku wiekszych szans na PO druzyna i tak ma co robić. Nowy trener także nie będzie odpuszczał przecież meczu. To znakomity sposób na pokazanie się, a przecież Denver zawodników ma. Z drugiej strony Wizards którzy są w playoffach i także tworzą coraz lepszy monolit, jednak to zbyt wcześnie dla tej drużyny osiągać sukcesy w PO. Ich koszykówka znakomicie będzie pasować do gry Denver. Oba kluby lubią szybką piłkę. Ich ataki powinny się napędzać nawzajem. Dodatkowo przywołajmy trochę ilości punktów z ostatnich meczy obu ekip. Otóż Denver w ostatnich 5 meczach pewnie przekraczało granice 110 pkt, podczas gdy Czarodzieje przekraczali średnio ponad 100. Daje nam to spore nadzieje na dzisiejszego overa. Dla zwiększenia prawdopodobieństa trochę obniżony over.
Over 211 @ 1.66 (go go Denver)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Joe Johnson over 16.5 pts ✅
1.96 | marathonbet
Na dzisiejsze NBA proponuję overek Joe Johnsona z Brooklynu Nets. Ostatnio się rozstrzelał przeciwko Celtics - 27 punktów, wcześniej 20 z Charlotte także może podtrzyma zrobi 20 punktów. Przyznaję że ani Dallas ani Brooklyn nie są oglądanymi przeze mnie drużynami, ale jeśli nic się nie zmieniło to Johnsona powinien dziś pilnować Monta Ellis. Monta Ellis, który potrafi rzucać po 30 punktów w meczu, ale też Monta Ellis który o obronie ma blade pojęcie. Co więcej Monta wraca po kontuzji uda, może jeszcze jakieś bóle odczuwać. No zobaczymy, to tylko propozycja, która ma dużą szansę na wejście.

Nawiązując do tego co napisałem powyżej, ciekawie również wygląda:
Monta Ellis under 18.5 pts ⛔
1.9 | marathonbet
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Chyba nie Monta Ellis przecież Joe zajechałby go fizycznie (jakieś 25kg różnicy i do tego wyższy o ponad 10cm. Raczej będzie go krył Marion a akurat Marion wie jak bronić(wydaje mi się, że on dalej jest w czołówce najlepiej broniących).
Dlatego też pewnie ta linia tak niska biorąc pod uwagę jego ostatnie występy i ilość rzutów jaką oddawał.
Monta Ellis mnie się podoba. Brooklyn dobrze broni na tej pozycji a linia względem jego wyników w tym sezonie całkiem wysoka(na moje powinna być 17,5 bądź nawet 17). Pewnie jest to spowodowane dwoma dobrymi spotkaniami, jednak wg. mnie ciężko mu będzie robić wjazdy i jednak będzie musiał się dzielić a zza łuku ciężko rzucać vs Brooklyn. Dodatkowo z miesiąca na miesiąc jego statystyki lecą w dół dodatkowo w zeszłym roku oddawał 16-17 rzutów na mecz w tym już 13-14. Nie sądzę aby miał tutaj więcej niż 10 prób w tym meczu bo zwyczajnie ma kiepski matchup. Dodatkowo w ostatnich meczach łapach trochę fauli i nie wiem czy to spowodowane już lekkim zmęczeniem sezonem czy innymi względami ale 5+4+3 w 3 ostatnich meczach to sporo. Dlatego ja tutaj widzę spore value w tym typie.
I tak jeszcze na koniec w meczach niedzielnych Monta Ellis notuje zaledwie 13PPG może jest coś na rzeczy ;)
Do tego jeszcze polecam Gasol over 20 po 1,90.
Vucevic genialnym obrońcą nie jest a do tego bardzo impulsywny(nie zapomnę jak już w 1 kwarcie meczu z GSW wyleciał za dwa techniczne). Gasol z takim rywalem powinien sobie poradzić tym bardziej,że wydaje mi się iż LAL zależy by przed własną publicznością coś z tego wychodziło. Jest mało prawdopodobne by wrócił Nash ale jest przymierzany a to byłby ogromny plus bo Nash potrafi kreować wysokich jak nikt inny w tej lidze. Wydaje mi się że linia i kurs to przyjęcia.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Green wszedł pomimo małej ilości minut, jaką dostał z powodu foul trouble to jedziemy dalej...




Paul Pierce over 20,5 pkt + zbiórki + asysty ✅✅
1,85
Betsson​



Od razu jeśli ktoś nie ma przekonania do tego typu to można zrobić przedział z linią bet365, gdzie to samo zdarzenie wisi na linii 22,5. Nets grają on road z Dallas, a wiemy, że jako drużyna Mavericks słabo funkcjonuje w obronie. O wiele lepiej wyglądają w ofensywie, ale to też przez to, że grają szybką koszykówkę typu run&amp;gun i nabijają sporo punktów. Podejrzewam, że będą momenty, kiedy Nets dadzą się wciągnąć w ten rytm gry co spowoduje sporo miejsca dla takich graczy, jak Paul Pierce, by solidnie zapunktować czy też rozdać dobrego passa otwierającego drogę do kosza. Dochodzi fakt sporej ilości rzutów co też może przekładać się na większą ilość zbiórek. Ta linia na Paula jest naprawdę warta gry pomimo tego, że na parkiecie spędzi pewnie nie więcej niż 30 minut.




Drugi bet na sucho i sam przyznaje, że trochę kłóci się z tą powyższą analizą, ale mimo wszystko widzę, że linia jest ustawiona za wysoko, a mianowicie:


Monta Ellis poniżej 28,5 pkt + asysty ⛔⛔
1,85
Betsson


Po pierwsze to co chłopaki wspomnieli, Ellis dziś będzie miał niełatwe zadanie sprostać swojemu matchupowi i nawet jeśli będą momenty szybkiej koszykówki to nie sądzę, żeby pokrył tak wysoką linię. Chłopak ma swoje problemy, potrafi ceglić co nie miara, a i tych asyst ostatnio nie rozdaje jakoś dużo. Kolejna sprawa tak się przyglądam i porównuje do tego co oferuje nam bet365 i widzę sytuację w której ten buk wystawił linię 18,5 pkt na Ellisa oraz 5,5 asyst na tego Pana... Wniosek? Daje nam to łącznie linię 24 na punkty i asysty! Coś tu nie gra, ktoś się pomylił. Ja uważam, że zrobili to koledzy z betssona, więc celuję w under. ;)


Taaa teraz jest ze zbiórkami, ja miałem same asysty... Tak czy owak może wejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom