>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2014

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w marcu.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik


zawodnik marca- Marcin Gortat


Nie wiele uwagi poświęcaliśmy do tej pory naszemu rodzynkowi w najlepszej koszykarskiej lidze świata, zapewne dlatego, że jak dotąd w ekipie Wizards był jedynie jednym z kilku ważnych trybików w maszynie ze stolicy.
Przed sezonem kiedy Marcin mówił, że jego zespół stać na 50 zwycięstw w sezonie nawet najwięksi optymiści mieli mieszane uczucia. Dziś ten scenariusz jest możliwy choć niezmiernie trudny do zrealizowania gdyż
Bilans zespołu 30-28 i tylko 24 mecze do rozegrania. Realistycznie patrząc myślę, że drużyna ze stolicy zakończy sezon zasadniczy z bilansem ok 45-37.
Nie o tym jednak chciałem napisać.


W sporcie jak i w życiu pojawiają się nieprzewidziane wydarzenia, kontuzje, choroby. Nie należy cieszyć się z niepowodzeń, pecha kolegów, ale gdy spada na nas większa rola w zespole/pracy trzeba stanąć na wysokości zadania i pokazać maximum swoich umiejętności ????
Nie cieszy mnie kontuzja Nene, jednak jest to okazja na pokazanie pełni umiejętności Marcina Gortata.
Jest to zawodnik, który spokojnie w każdym meczu powinien osiągać double double na poziomie 20 punktów/10 zbiórek tym bardziej kiedy ze składu wypada Nene rzucający w tym sezonie 14.2 pkt na mecz i notujący 5.8 zbiórek.
Ile czasu ma Gortat?
Kontuzja jakiej nabawił się Nene to naciągnięcie MCL (medial collateral ligament) czyli więzadła pobocznego przyśrodkowego kolana.


Więzadło to jest jednym z 4 najważniejszych więzadeł w kolanie ( poza więzadłami krzyżowymi przednim i tylnym, więzadłem pobocznym bocznym) i często narażone jest na duże obciążenia jako, że rola tego więzadła polega na stabilizacji kolana i uniemożliwieniu ruchów bocznych. Ból lokalizuje się w po przyśrodkowej stronie kolana. Często takie kontuzje spotykają piłkarzy jak i narciarzy.
Całe szczęście, jeśli tylko naciągniemy to więzadło. W przypadku zerwania i dołączającego się stanu zapalnego można na wiele miesięcy pożegnać się ze sportem.
W przypadku Nene mamy do czynienia z bolesnym naciągnięciem, które wymaga kilku tygodniowego leczenia zachowawczego.
Na pewno zajmą się nim znakomici specjaliści medycyny sportowej i ortopedii. Lekarze ze stolicy USA powinni go w ciągu miesiąca postawić na nogi. Czas rekonwalescencji pewnie byłby nieznacznie szybszy gdyby kolanem Nene zajmowali się lekarze ze sztabu Phoenix Suns.
Pewnie część z Was wie, że Phoenix Suns ma najlepszy sztab medyczny spośród zespołów NBA. Dzięki nim chociażby Steve Nash mimo swojego wieku mógł grać na wysokim poziomie ????

Dobra. Koniec tego nudnego wykładu. Przejdźmy do rzeczy.

Marcin Gortat powoli się rozkręcał w ostatnim meczu z Toronto. Jak już wrzucił piąty bieg to był nie do zatrzymania. Rzucił 2 punkty, ratujące dogrywkę dla Wizards, sekundy później przeszkodził Kyle&#39;owi Lowry&#39;emu w zdobyciu decydujących o zwycięstwie punktów. Był kluczowym zawodnikiem w thrillerze z trzema dogrywkami. Dziś Wizards grają z kim? Z 76ers. Nie poświęcę tej drużynie nawet zdania. Szykuje się niezła strzelanina i jeśli nie będzie jakiegoś ogromnego blow-outu to Gortat 20 punktów spokojnie rzuci. Liczę, że Wizards zapomną trochę o obronie i urządzą sobie festiwal strzelecki i wynik zakręci się koło 120-98 dla przyjezdnych.
Podsumowanie:
Jeśli tylko pojawi się fajna oferta na overek punktowy Gortata wchodzę w to bez wahania.
Nie jest to pewniak, gdyż jeśli Wizards szybko odskoczą na 20 punktów przewagi trener może trochę dać odpocząć starterom. Mimo to uważam że Marcin te 30 minut zagra, a to wystarczy, żeby pokryć linię 14-15 punktów jaką pewnie wystawią bukmacherzy na dzisiejszy mecz ????

Marcin Gortat over 15.5 punktów @1.9 marathonbet


Jako, że za moimi plecami toczyła się dyskusja użytkowników : lukascash i karmol, że powielam typy z forum covers.com co nie jest prawdą zastanawiam się nad sensem pisania czegokolwiek w tym temacie.


Mój typ na NYK +10 z Miami był moim własnym, a to że na jakimś forum przeczytałem kilka statystyk, które pokrywały się z moim myśleniem co do tego meczu i tutaj je przetłumaczyłem i przytoczyłem nie są niczym nieetycznym.
Chyba trzeba do analizy podawać bibliografię skąd bierzemy statystyki i argumenty popierające nasz typ.

Poświęcam swój czas, którego nie mam za dużo, a w zamian spotykam się z oskarżeniami.

Dlatego typ na Gortata będzie moim ostatnim na tym forum, a zaoszczędzony czas poświęcę w dziedzinie w której od czasu do czasu spotykam się z wdzięcznością i satysfakcją z dobrze wykonanej pracy.

Pozdrawiam i życzę samych trafnych typów
????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jako, że za moimi plecami toczyła się dyskusja użytkowników : lukascash i karmol, że powielam typy z forum covers.com co nie jest prawdą zastanawiam się nad sensem pisania czegokolwiek w tym temacie.

Mój typ na NYK +10 z Miami był moim własnym, a to że na jakimś forum przeczytałem kilka statystyk, które pokrywały się z moim myśleniem co do tego meczu i tutaj je przetłumaczyłem i przytoczyłem nie są niczym nieetycznym.
Chyba trzeba do analizy podawać bibliografię skąd bierzemy statystyki i argumenty popierające nasz typ.
nikt nie zarzucał Ci tego, że powielasz cudze typy..wszystko dotyczy powielania analiz - to nie są twoje przemyślenia, tylko bezczelnie zerżnięte cudze przemyślenia, które podajesz jako swoje. Przemyślenie to nie statystyka. Źródła statystyk nie musisz podawać, chyba że ktoś cię o to poprosi. Natomiast plagiat czyjejś analizy czyli podawanie jej jako swojej to już chyba trochę za dużo. Zresztą wyżej potwierdziłeś, że to zrobiłeś, więc z czego robisz teraz problem nie wiem. Posiedziałem trochę wczoraj na covers, poszperałem, bo spodziewałem się, że będziesz się zapierał rękami i nogami, ale skoro potwierdziłeś to, co napisałem, to chyba nie ma potrzeby podawania linków do tekstów źródłowych analiz czy &quot;systemu&quot;. którego &quot;odkrycie&quot; przypisywałeś sobie Doktorze G. Pozdrawiam.
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Memphis - Cleveland under 185.5 @ 1.98 Pinnacle
Memphis b2b po trudnym high-scoring meczu przeciwko Oklahoma, ktore bez Perkinsa, i z WB w skladzie gralo szybciej i slabiej w obronie. Teraz czas na narzucenie tempa przez Grizzlies, ktore gra u siebie i ma jasno okreslony cel, czyli walka o PO i przescigniecie Phx. To samo tyczy sie Cavs, czyli walka o PO ale wygrywanie meczy ktore sa do wygrania. Ten mecz raczej beda musieli odpuscic, bo Grizzlies, nie dosc ze po porazce to jeszcze chec rewanzu za porazke w Cleveland 91-83 po dogrywce. Jak widac nawet i wtedy punkty przychodzily gosciom trudno wiec tym bardziej spodziewam sie podobnego meczu teraz. Cavs mialo dobry dzien przeciw Utah, ktore w obronie prawie w ogole nie gralo w 2nd half, ale przeciw Memphis, bedzie im o wiele trudniej.
Miami- Orlando over 200.5
Miami nie bedzie mialo problemu z nawrzucaniem troche punktow Orlando ktore w defensywie po odejsciu Glena Davisa, napewno nie wyjdzie im to na lepsze w tym aspekcie gry. 3 spotkania w tym sezonie dosc ladnie okolo tej lini sie pokrywaly czasami blisko czsami spokojnie overowo, teraz Orlando, ma zdrowy sklad wiec swoje 90-95 powinno zdboyc, co znaczy ze Miami bedzie musialo tylko zdobyc lekko ponad swoja srednia 106. Dziwi mnie tak mala linia.
Sacramento - Minnesota Over 213 1.91
Sacramento pokazalo jak ma w dupie defensywe dzisiaj z Lakers, wiec grajac b2b Minnesota to wykorzysta. Sacramento niema kompleksow, gra o nic wiec rowniez powinno sobie poradzic ze slaba defensywa Minny. Over tym bardziej ze do gry maja wrocic Pekovic i Martin oraz Cousins po stronie Sac.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
vs
Uwielbiam takie mecze, bo to gwarancja że Celtics nie spadną w dół w tankathonie ???? No nie ma opcji, żeby Boston dziś wygrał, po prostu. W &quot;legendarnej TD Garnet&quot; (:cool:) spotykają się drużyny o dwóch odmiennych celach, więc spodziewam się bezproblemowej porażki ze strony gospodarzy.
Jak wygląda sytuacja kadrowa?​
Do listy kontuzjowanych dołącza Gerald Wallace i będzie to długa kontuzja. Wallace liderem nie był, ale jednak był solidnym (jak na ten zespół) zawodnikiem. Życzymy mu zdrowia.
Dziś nie wystąpi też Olynyk (doubtful), Bradley, Faverani i od dawna Keith Bogans.
Do składu wraca Jared Sullinger, mamy również podpisanego na 10-dniowy kontrakt Chrisa Babba.
W Indianie nie wystąpi dziś George Hill oraz tradycyjnie Andrew Bynum.
Co dziś zagrać?​
Na pewno wygraną Indiany. Brak Hilla na pewno nie jest powodem do radości dla coacha Vogela, ale po wymianie z Philadelphią do Indiany trafił Evan Turner, więc podejrzewam że miejsce Hilla weźmie Stephenson, a na dwójkę przejdzie właśnie Evan. Nieobecność Hilla spowodowało zwiększenie kursu. Z Hillem raczej nie byłoby więcej niż 1,15-1,18. Myślę że można też bez problemu zagrać zwycięstwo Pacers bez dogrywki jak komuś za mało ????
Pacers 1.29 @ betsson ✅
Pacers (bez OT) 1.33 @ betsson ✅
Pacers -5.5 1.66 @ bet365 ⛔ w ostatniej akcji Green 2+1...
Warto też zastanowić się na underem Bostonu. Betsson ustawił linię na 93, w marathonie mamy o punkt niższą. Nad defensywą Indiany szkoda czasu się rozwodzić, każdy o tym wie - tracą średnio 91.1 ppg i jest to najniższa średnia w NBA. Ofensywa Celtów szału nie robi - z 95.4 ppg zajmują dopiero 25. miejsce w tej kategorii a pamiętajmy że wypadł gracz potrafiący dać zespołowi ~10 punktów.
Historia też przemawia na korzyść undera - mecze tych dwóch drużyn są wybitnie underowe. Ograniczając się tylko do tego roku - Boston rzucił 82 punkty (w przegranym do 97 meczu u siebie) oraz 79 (w przegranym do 106 w Indianie). Ktoś powie - &quot;no ale wtedy nie było Rondo...&quot; - ja odpowiem &quot;ale dziś nie ma Crawforda i Bradleya którzy rzucili 3 razy więcej punktów niż Rondo rzuci dziś&quot;.
Boston Celtics under 93 pts 1.88 @ betsson ⛔ lipton, życzę Indianie sweepa od Miami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś debiut w moich kuponach zalicza DeAndre Jordan. Center Clippersów w ostatnich tygodniach prezentuje się bardzo dobrze, tradycyjnie gra na znakomitej skuteczności, co jest oczywiście spowodowane jego stylem gry, czyli power dunki i ponowienia, ale to też trzeba umieć robić. Szczerze mówiąc cały czas uważałem go za cieniasa, ale z upływem czasu zyskał w moich oczach. Dziś naprzeciw niego Pelikany, przeciw którym ostatnio rzucił 14 pkt, ale tym razem nie ma bombardiera Crawforda, więc siła na dystansie mocno ograniczona i liczę na więcej akcji podkoszowych.
Jordan over 11,5 1.85 Milenium ⛔
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Krótkie przemyślenia.

J. Wall under 23.5 pkt. @1.85 betsafe/betsson✅
Ostatni mecz 50 min. po 3 dogrywkach z Toronto, co prawda miał dzień odpoczynku ale może to wpłynąć na jego dyspozycje. Liczę, że Wash szybko wyrobi sobie sporą przewagę i Janek w 2 połowie długo nie pogra. Kiedyś grałem tak na under Nowickiego ale wtedy miałem pecha bo Dirk zaczął mecz od 9/9 w tym 5/5 za 3, ale 4q nie grał. Wall rzutowo od niemca dużo gorszy, tylko może zastukać trochę punktów po wjazdach. U unibet linia 21, więc można zrobić przedział.

Memphis under 97 pkt. @1.90⛔
Miśki b2b po wczorajszym meczu z OKC, mogą być zmęczeni. Wiadomo jak grają Misie długie, przemyślane akcje i czasami zdarza im się nie wyjść z 20 pkt. w kwarcie. Cavs też gra wolno i nie są leszczami w obronie. Widze tutaj underowe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Wizards -12 @1,90 bet365✅
wizards -6,5 pierwsza polowa @1,90 bet365✅
Prawdę mówiąc 76ers nie mają żadnych argumentów, żeby napsuć krwi rywalom, a wrecz przeciwnie - robią wszystko, aby nadrobić najgorszy bilans i wylosować jeden z lepszych picków w najbliższym drafcie. W ekipie Wizards zupełnie inne ambicje, a pewne miejsce gry w PO już coraz bliżej. W mojej opinii goście nie zlekceważą tego spotkania, nie po to wygrali 20 punktami z Toronto, by następnie przegrać z taką drużyną jak Phila. Po odejściu Turnera, kadra 76ers wygląda naprawdę tragicznie, w dodatku bardzo wąska i w porównaniu z Wizards wyglądają rzeczywiście krucho. Washington zaś podtrzymują solidną formę, nie ma sensu drążyć tematu dotyczącego odpoczynku, ponieważ główny kręgłosłup tworzą gracze młodzi, a Gorti da sobie radę. Philadelphia dostaje od każdego i nie wydaję mi się, żeby cokolwiek zmieniło się w ich kwestii.

Portland -12 @ 2,00 bet365⛔
Denver i swoje mecze wyjazdowe to wielka zmora. Typowa ekipa własnego parkietu, a bez Lawsona nie posiadają odpowiedniego zgranego motorka. Ty zarządza całym zespołem i bez niego Nuggets sie po prostu gubią. Blazers mimo braku Aldridge&#39;a są wciąż silni, Rose Garden to niewątpliwie ciężki teren i sprawia problemy każdej drużynie. Dodatkowo gwarantują duża sumę w ofensywie, jako zbiór defensywny nie będą mieli wymagającego zawodnika ponieważ w przypadku braku Lawsona wystarczy ograniczyć dwóch, góra trzech graczy Nuggets i zapowiada się problemik. Moim zdaniem Portland wygra ten mecz pewnie, w granicach 10-15 punktów.

Rondo over 14,5 @ 1,90 marathonbet⛔
Boston najprawdopodobniej przegra, lecz Rondo na pewno pogra sobie ponad 30 minut. Od powrotu na parkiety NBA zaczął rzucać znacznie więcej i przede wszystkim celniej. W sytuacji gdy nie ma Bradleya , Bayless jest na SG , zmiennika nie widać i przekłada się to na ofensywę. Jestem pewien, że odda sporo rzutów bez znaczenie na przeciw komu będzie występował. Mimo tego, że Celtics traktują ten sezon jako wyłącznie zabawę to akurat po Rondo zobaczymy duży wkład w atak gospdarzy,.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Philadelphia-Washington 1 @ 7.6 Betfair⛔
12 porażek z rzędu to ostatnie &quot;dokonania&quot; 76-ers. Co więcej zdecydowana większość to nie close-game a raczej soczysty blowout. Z drugiej strony mamy Wizards będący w ostatnich dniach zdecydowanie hot. Bilans mówi sam za siebie i na pierwszy rzut oka wszystko wskazuje na gości. Moim zdaniem jednak dzisiaj nadarza się dobry mecz na przełamanie. Philadelphia nie dość, że ma 1 dzień dłużej odpoczynku to jeszcze Washington jest po 3 dogrywkach w meczu z Toronto. Tamten mecz powinien odbić się na dzisiejszej dyspozycji. Co więcej Wizards jak dotąd nie byli drużyną, która wygrywałaby mecze seryjnie. Potrafili kilka razy wygrać z drużynami silniejszymi od nich, ale mieli też sporo wpadek w spotkaniach w których powinni wygrać. Oczywiście nie zmienia to faktu, że Sixers to w tej chwili zdecydowanie najgorzej prezentująca się drużyna w NBA i to Washington jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Kurs 7.6 uważam jednak za przesadzony.
Kieran:
W mojej opinii goście nie zlekceważą tego spotkania, nie po to wygrali 20 punktami z Toronto, by następnie przegrać z taką drużyną jak Phila.
Kto wygrał 20 pkt, bo na pewno nie Wizards...
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Nie wydaje wam się, że cavs są w stanie wygrać z miśkami? Wszyscy zdrowi, w formie. Ew. Jakiś handi + na cavs, przecież wynik bedzie niski i Ew. Wygrana miśków nie powinna być wysoka?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves(-4,5) -&gt; 1,91 -&gt; WillHill✅✅✅ 108 - 97 Timberwolves

Gram dzisiaj zdecydowanie w kierunku gości. Wracają Martin oraz Pekovic, i to mnie mega przekonało kto tutaj jest faworytem. Co prawda, środkowy Wilków ma dostać ograniczone minuty, nie mniej jednak potencjał gości jest dużo większy niż ekipa gospodarzy. Minnesota póki co poza czołową 8 na Zachodzie która wchodzi do PO, a brak PO dla takiej ekipy jak Wolves to porażka. Tutaj już nie ma kalkulowania, meczy do końca zasadniczego coraz mniej a PO coraz dalej. Sacramento w ofensywie ma kim straszyć, jednak w obronie to totalna porażka. Houston ostatnio im pokazało co to znaczy totalny brak defensywy. Handicap uznaję za całkiem przyjemny i go pobieram.


Miami Heat - Orlando Magic goście under 93 -&gt; 1,89 -&gt; Betsson⛔⛔⛔ 98 Magic

Miami zaczęło wreszcie lepiej bronić, nawet jak dzisiaj dadzą trochę luzu Magic to i tak 93 pkt przekroczyć nie powinni, zwłaszcza że dzisiaj grają bez Afflalo czyli czołowego strzelca Magic. Do ekipy Miami wrócił James, a to na pewno podnosi grę w defensywie. Szczerze, to dzisiaj nie widzę kto tam miałby brać na siebie odpowiedzialność za punktowanie po stronie gości. Jeśli trójki seryjnie nie będą wpadać graczom Magic to o under jestem spokojny. Zatrzymać dzisiaj Vucevica oraz Oladipo i będzie dobrze.


Detroit Pistons - Houston Rockets over 215 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365✅✅✅ 118 - 110 Rockets

Linia wysoka, ale całkiem do przyjęcia moim zdaniem. Detroit mimo że ma jeden z lepszych w lidze frontcourt to go nie wykorzystuje nawet w 50%. Grają szybko, rzucają dużo, a przede wszystkim dużo tracą. Dzisiaj H2h Drummond vs Howard czekam z niecierpliwością bo będzie to wisienka na torcie ich dzisiejszy pojedynek. Doświadczony Biceps vs nieopierzony małolat Drummond. Rockets grają szybko, mają świetnych shooterów z dystansu, a pod koszem jest Howard, świetny ostatnio Harden którego ciężko zatrzymać. Linia wysoka, ale moim zdaniem do grania. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans
Clippers -11,5 ✅✅ 108-76 ;)
1,96
Marathonbet



Dzisiejsza noc to głównie zestawienia wyraźnych faworytów z wyraźnymi dogami. Teoretycznie nie powinno się wydarzyć nic nieprzewidywalnego, ale Miami lub Indiana lubią sobie pofolgować i śmierdzi lekko z ich strony minimalizmem. Wizards raczej wygrają spokojnie, ale to jednak wyjazd. Nie ruszam jak dla mnie bezpłciowych Nets czy też nieokrzesanych wariatów z Detroit bo może się zdarzyć, że powalczą z Houston. Drogą dedukcji (czy prawidłowej to się okaże) mój bet wędruje w stronę Clippers.


W mojej opinii kompletnie nic nie przemawia za tym by Pelikany mogły postawić się drużynie gospodarzy. Goście są b2b, wczoraj zawodnicy na których w tym momencie opiera się ta drużyna dostali spore minuty z Suns czyli Davis, Gordon i Evans. To może mieć znaczenie w kontekście dzisiejszego pojedynku bo Clippers to drużyna preferująca up tempo, skupiająca się na szybkich atakach. U siebie notują znakomity bilans 24-5 i wszystko wskazuje na to, że 25 wygrana będzie bezproblemowa. Clippers to również druga ofensywa w całej lidze, rzucają oni średnio 109 pkt! na 100 posiadań, więc jest to imponujący wynik. Jak wygląda na tle gospodarzy team z New Orleans? Bardzo blado. Od dłuższego czasu muszą się zmagać z kontuzjami kluczowych graczy, Davis robi co może by jakoś to wyglądało, ale jest dość mizernie. Nie ma wartościowej ławki. Gracze s5 oprócz Davisa są strasznie nieregularni i chimeryczni. Ich obrona to dramat co w dzisiejszym pojedynku z top ligi jeśli chodzi o ofensywę może przynieść opłakane skutki. Wystarczy napisać, że w statystykach obronnych nazwa Pelicans pojawia się jedynie nad Philadelphią, która na ten moment miałaby problemy z wieloma europejskimi klubami i Utah. Także dysproporcje między obiema drużynami są aż nadto widoczne i nic tu nie zmienia fakt, że dzisiaj nie wystąpi Jamal Crawford


http://www.rotoworld.com/player/nba/685/jamal-crawford


W jego miejsce najprawdopodobniej wskakuje Darren Collison, zawodnik, który z powodzeniem zastępował Paula pod jego nieobecność i radził sobie całkiem fajnie.
Jeśli Clippersi nie zlekceważą rywala i od początku rozkręcą imprezę to Pelikany nie dadzą rady dotrzymać towarzystwa i zostaną daleko w tyle. ;)


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
N 196

nicks

Użytkownik
boli mnie to ze pojawa się kilka wpisow wnocy a nic za dnia a jest weekend

golden st

sanantonio

phenix -6.5

to chyba proste

a z kursu na golden trza korzystać na wszystkich pozycjach jak i lawka to przewaga golden a wielcy w toront zawodzą a De Rozan z Toronto to nic wielkiego. jakos gry swoboda i organizacja to wszystko przewaga Golden St

chyb mam racje ?

o derbach teksasu szkoda gadac

kurs na phenix to chyba darmoszka ja pobrałem -6.5 handi po1.70

Brand Caroll Korver Scott i Teag a z lawki rzucający Lou wiliams


phenix przewaga wizycznosci wielkich będą bronic a w run&amp; guz Phenix także jest dobre

atlanta może liczyc na szalone 3 a ja w to dziś nie wierze
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Chicago Bulls - New York Knicks -&gt; Joakim Noah over 30,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,83 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 13 pkt + 12 zbiórek + 14 asyst = triple double i wszystko jasne

Długo myślałem nad tym spotkaniem co tutaj można ukłuć, linia na Carmelo spora 28 pkt, handicap taki wydaje się na styk, linia 186 w sumie też. Zdecydowałem się, że postawię na środkowego gospodarzy mianowicie francuza Joakima Noah. Center gospodarzy w tym sezonie notuje bardzo dobre statystyki na poziomie 12 pkt, 12 zbiórek, 5 ast. Dzisiaj stawiam na niego, ponieważ NYK prezentuje patologiczną koszykówkę Woodso&#39;na kompletnie nic nie broniąc, ba wręcz uciekając przed rywalami. Noah dzisiaj na pewno będzie miał mnóstwo okazji do zbiórek, z Chandlerem może mieć ciężko to fakt, ale on jest mega aktywny na atakowanej desce i na kilka pkt liczę też po offensive rebounds oraz z linii rzutów wolnych. Noah dużo też widzi na parkiecie, także na kilka asyst też liczę. Myślę że dzisiaj 15 pkt, 12 zbiórek i jakieś 6 ast jest w stanie wyrobić. Linia moim zdaniem o te 3-4 pkt za nisko. Jeśli dostanie swoje piłki do gry, oraz się nie wyfouluje to jestem przekonany o tym typie na dzisiaj. Być może coś jeszcze napiszę na mecze późniejsze, póki co gram na centra Byków. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ja dodam do typu rambo że do składu Knicks wraca Shumpert więc i obrona nowojorczyków powinna wyglądać lepiej, przynajmniej na obwodzie. Piłka powinna wędrować pod kosz do dwójki Boozer Noah a że w NYK poza Chandlerem nie ma kandydata do obstawienia wysokich Bulls to myślę, że over pkt i zbiórek Noaha można śmiało próbować. Nie spodziewam się też kolejnego blowoutu na Knicks, Noah zagra swoje minuty a to zawsze większa szansa na lepsze staty. Linia na pkt+zbiórki 26.5 @ 1,85 betsafe
 
brick 208

brick

Użytkownik
GSW Warriors @ Toronto Raptors over 200,5 @ 1,80✅✅

Mecz dwóch zdecydowanie ofensywnych drużyn, drużyny te wolą zdecydowanie atakować niż bronić. Osobiście uważam, że mecz będzie zdecydowanym pokazem sił strzeleckich z obu stron niż obrony, po drugie według mnie mecz będzie na sytku i wygra ta drużyna, która będzie skuteczniejsza z gry.
Z tego co widzę, to nie ma żadnych absencji w obu drużynach. Raptors w Toronto grają dobrze i rzucają dużo, w ostatnich pięciu meczach rzucali odpowiednio: 129 ( 106 w regulaminowym czasie ), 105, 98, 92 i 104 co ciekawe nawet ze znakomicie broniącymi Bykami udało im się rzucić aż 92 punkty, co jest dobrym wynikiem. Ekipa z Toronto zajmuje 10 miejsce pod względem punktów zdobywanych w mecz na 100 posiadań z wynikiem: 104,6 pkt. Golden State natomiast zajmuje 11 miejsce pod tym względem ze 104 rzuconymi punktami w meczu. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych Golden State rzucało: 126, 83 z Bulls, 104, 101 i 109. Takie statystyki dają nam spokojny over ponad 200 punktów w meczu. Dodatkowo ostatni mecz obu ekip w Toronto skończył się wynikiem 102:114 co daje 216 punktów. Według mnie jest to typ godny uwagi oraz pogrania nawet za większą stawkę, a fantastyczne opcje strzeleckie takie jak Curry i Thompson po stronie GSW czy Lowry i DeRozan ze strony Raptors motywują mnie do tego aby postawić pieniądze na over w tym meczu.


Do tego jeszcze na sucho:
Atlanta Hawks @ Phoenix Suns (-6,5) @ 1.71 Bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Oklahoma Thunder - Charlotte Bobcats
Dzisiaj na widelcu ten oto mecz. A konkretniej Bobcatsy i ich zdobycz punktowa. Otóż znalazłem na bet365 bardzo ciekawą linię a mianowicie under 97,5 pkt. Oklahoma jak gra, każdy wie, ale ostatnio coś się zmieniło. Do gry powrócił po długiej przerwie Rusell Westbrook, z początku wygladało to fatalnie. Wchodził rzucał bez sensu, czasem błysnął zagraniem &quot;starego&quot; Westbrooka, jednak przeważnie wygladał jak jeździec bez głowy. Ostatnie dwa mecze przeciwko Memphis oraz Cleveland zagrał na rewelacyjnej skuteczności odpowiednio 58% oraz 47%. Dziś to on pokieruje druzyną wraz z Durantem. Jakie straty w obozie Thunder? Brak Perka oraz Sefoloshy, który ostatnio grał przeciętnie. W Charlottach bez zmian jesli chodzi o sytuacje kadrową. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na ostatnie zdobycze punktowe Bobcatsów. Otóż w ostatnich 5 spotkaniach dwa razy przekroczyli tę linię przeciwko Detroit (podwojny mecz). A grając na wyjezdzie ostatnie 5 spotkań przekroczyli raz (ten sam dwumecz, czyli przeciwko Detroit). Z drugiej strony Oklahoma, która ostatnio az za bardzo pozwala rywalom rzucac. Ostatnio dużo tracili, ale z zespołami z elity, ale też z tymi słabszymi. Jak będzie dzisiaj? Kluczem do sukcesu będzie zatrzymanie duetu Walker - Jefferson. Centra Kotów raczej dzisiaj nikt nie powstrzyma, ale Walkera być może uda się zatrzymać wracającemu po kontuzji Westbrookowi. Jak bedzie? Przekonamy się. Myślę, także, że w trakcie meczu będzie możliwość załapania wyższej lini, aczkolwiek nie jest to wskazane.
Charlotte Bobcats under 97,5 @ 1.83 ⛔ 99
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik


Jeff Teague over 18,5 pkt ✅✅
1,85
Betcity


Zastanawiałem się kogo ruszyć z zawodników Atlanty i wybór padł na PG Hawks. Dość ciekawie wyglądają linię na Carrolla i Korvera, ale postanowiłem się skupić na zawodniku, który na ten moment jest liderem Atlanty. Dzisiaj Jastrzębie zmierzą się na wyjeździe z Suns, a więc można oczekiwać dość ofensywnego meczu. Niestety w zespole gości brakuje kilku wartościowych graczy i praktycznie wszystkie te absencje dotyczą frontcourtu. W pomalowanym na tą chwilę próżno szukać wartościowych graczy bo wszyscy podstawowi zawodnicy mają kontuzje. Horford już dawno wykluczony z gry, Antic też już jakiś czas temu wypadł na kilka tygodni. Na domiar złego od trzech meczów Hawks nie mogą również liczyć na Millsapa, a więc pierwszoplanową postać w tym zespole.

http://www.rotoworld.com/player/nba/1316/paul-millsap

Powrót tego zawodnika na parkiet wydaje się kwestią kilku dni, ale dzisiaj na pewno nie wystąpi. Co te wszystkie powyższe informacje oznaczają w kontekście mojego typu? Tylko i aż to, że w tej chwili głównie na Teague ciąży odpowiedzialność za zdobywanie punktów w Atlancie. Oprócz niego wózek starają się ciągnąć Korver czy też właśnie Carroll, ale widać, że tą wyróżniającą postacią jest właśnie rozgrywający Hawks. Przytoczę jego zdobycze punktowe z ostatnich trzech meczów bo w nich Atlanta musiała sobie radzić już bez Millsapa. 28 pkt, 26 pkt i znów 28 pkt z NYK, Bulls i Bostonem. Mało tego Teague rzucał w tych meczach na skuteczności odpowiednio 58,3%, 50% i 55,6%. To imponujące wyniki i całkiem możliwe, że dzisiaj będzie dane mu je powtórzyć. Suns nie są drużyną, która potrafi dobrze bronić. Ich siłą jest raczej ofensywa natomiast w obronie mają luki. Backcourt Atlanty powinien trzymać wynik meczu tak by Słońca za bardzo nie odjechały. Jeśli tak się stanie Jeffa spokojnie stać na zdobycie min. 19 pkt. Atlanta znalazła się w bardzo trudnym położeniu. Jeszcze niedawno okupowali 4 miejsce w konferencji, a teraz po serii niepowodzeń znajdują się dopiero na 8 pozycji, więc balansują na skraju PO. Do tego następne 3 spotkania to mecze z Portland, GSW i Clippers, więc jeśli gdzieś chcą szukać zwycięstwa z najbliższych dniach powinno być to dzisiaj. Oczekuję, że zepną poślady i choć przez większość meczu będą w stanie postawić się Suns, którzy notabene również mają o co walczyć w swojej konferencji. Dragic żadnym dobrym obrońcą nie jest, więc tu też plus dla typu. Wiele wskazuje na to, że to może być dobry mecz Jeffa. ;)

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Denver - Minnesota(-2.5) 2 1.91✅
Bwin


Gram już teraz bo twierdzę, że ten kurs/linia będzie spadać/wzrastać - wiadomo o co chodzi ;) Do ekipy wilków powrócili Martin oraz Pekovic i nie jest to powrót na miarę Westbrooka z dużą ilością cegieł wniesionych na boisko tylk od razu chłopaki zrobili co najmniej 20 oczek w meczu z Kings. Minnesotę czeka ostra końcówka sezonu gdyż mają ok 5 spotkań straty do miejsca premiowanego grą w PO. Na zachodzie szykuje się więc zacięta walka i jestem pewien, że Wilki wezmą w niej czynny udział. O Denver zostało sporo ostatnio napisane. Kontuzje, trener matoł, oddawanie zawodników oraz przede wszystkim żenujący bilans z ostatnich kilkunastu meczy i brak szans na PO jasno wskazują, że ten sezon dla Nuggets jest już praktycznie stracony. 13 lutego Wilki u siebie bez Pekovicia i Martina rozbiły u siebie Denver 117-90, dla mnie to goście są dzisiaj zdecydowanym faworytem i bez zastanowienia pobrałem fajną linię u złodziejaszków z bwin ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom