>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2014

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Kenneth Faried powyżej 18,5 kurs:1,85⛔15 pkt.

Na dziś wybrałem over popularnego Manimala.Dziś Denver podejmować będą Detroit Pistons.Szykuje się dobry mecz i być może zobaczymy niezłą strzelaninę patrząc na to jakie wyniki notowały oba zespoły w ostatnim czasie.Ja liczę głównie na punkty Kennetha.Marzec dla Farieda jest bdb miesiącem.Po 10 spotkaniach średnia punktów przez niego zdobywanych jest bardzo wysoka i wynosi 21,5 pkt. na mecz przy czym w lutym wynosiła 13,8 pkt. na mecz.Manimal w marcu w żadnym spotkaniu nie zszedł poniżej poziomu 15 pkt.
Sześć razy w marcu przekraczał spokojnie tą dzisiejszą linię punktową,kilka razy była na prawdę blisko.Typ ten opieram też głównie na braku w ekipie Pistons Andre Drummond&#39;a.Center drużyny Detroit bardzo szybko nabawił się kontuzji w spotkaniu z Pacers i po ponad 5 minutach gry nie był w stanie jej kontynuować.Liczę,że wobec tego Faried będzie miał większe pole do popisu w strefie podkoszowej i da radę pokryć tą linię punktową.
????Anthony Davis powyżej 26,5 kurs:1,85 ZWROT

Drugim moim typem na dziś jest over lidera Pelicans,Davisa.No cóż Anthony ostatnio demoluje wszystko co napotka na swojej drodze.Tą linię punktową przekraczał w sześciu ostatnich pojedynkach z rzędu:
-Lakers(28 pkt.)
-Bucks(29 pkt.,najwięcej w meczu)
-Denver(32 pkt.,najwięcej w meczu)
-Grizzlies(29 pkt.,najwięcej w meczu)
-Portland(36 pkt.,najwięcej w meczu)
-Boston(40 pkt.,najwięcej w meczu)
Oczywiście przekłada się to na to iż średnia zdobywanych punktów u Davisa mocno podskoczyła.W lutym wynosiła 20,8,a obecnie jest na poziomie 26,9 pkt na mecz.Center NOP jest w formie nie ma co do tego wątpliwości.Gra dużą ilość minut,teraz Pelicans mieli 3 dni przerwy.Dziś starcie z Raptors.Pytanie czy są w stanie zatrzymać Davisa?Moim zdaniem nie i szykuje się kolejny mecz w którym Anthony będzie dominował,stąd proponuje jego over.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Liczę,że wobec tego Faried przez łatwiejszy matchup
Spoko, ale przecież na pozycji nr. 4 to Drummond nie gra tylko na 5. Jeśli ktoś jest tu matchupem dla Manimala to jest to Greg Monroe. Ponadto może bronić go będzie J. Smith, bo możliwe,że Monroe zagra na 5 pod nieobecność Dre(nie wiem jak to wyglądało w spotkaniu w którym Drumm złapał kontuzje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Spoko, ale przecież na pozycji nr. 4 to Drummond nie gra tylko na 5. Jeśli ktoś jest tu matchupem dla Manimala to jest to Greg Monroe. Ponadto może bronić go będzie J. Smith, bo możliwe,że Monroe zagra na 5 pod nieobecność Dre(nie wiem jak to wyglądało w spotkaniu w którym Drumm złapał kontuzje)
No fakt,pomieszało mi się trochę.Jednak podtrzymuje resztę,myślę,że mimo tego zwierzak da radę;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Panowie, znalazłem dzisiaj pomyłke STS. Wystawili złą linie pkt. na drużyne San Antonio. Dali 102.5 pkt. dla przykładu w bet365 dają 117.5 kto ma kolo siebie niech rusza bądź zagra sobie online. Pozdrawiam
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Panowie, znalazłem dzisiaj pomyłke STS. Wystawili złą linie pkt. na drużyne San Antonio. Dali 102.5 pkt. dla przykładu w bet365 dają 117.5 kto ma kolo siebie niech rusza bądź zagra sobie online. Pozdrawiam
Jak zagrasz to online to anulują z powodu pomyłki.
@down
To powinni wypłacić - jednak to STS i nie wiadomo co wymyślą ^^
 
brick 208

brick

Użytkownik
Co sądzicie o graniu dzisiaj overu u Lebrona? Linia wystawiona przez buków to 27.5 pkt i zastanawiam się czy warto inwestować w LBJ&#39;a
A ode mnie:
San Antonio Spurs @ Los Angeles Lakers under 222.5 @ 1.71 Bet365
Dzisiaj według mnie jest to bet dnia. Linia strasznie wysoka, moim zdaniem jest ona zawyżona. Zgodzę się, że Spurs to solidna ekipa znakomicie broniąca i grająca w ataku, ale co innego drużyna Lakers. Spurs są pod względem obrony 4 drużyną w NBA tracąc na 100 posiadań drużyny przeciwnej zaledwie 100.4 punktu. W ataku są zaś bardzo wysoko plasując się na 5 pozycji zdobywając na 100 posiadań piłki 108.2 pkt. Co innego jest w przypadku Lakers. Jest dokładnie odwrotnie fatalni ataku, jeszcze gorsi w obronie. Lakers są 22 drużyną w NBA jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów na 100 posiadań z wynikiem 101.1 pkt. A jeśli chodzi o obronie to tracą średnio 107.3 pkt na mecz. Nie wierzę, żeby dziś ta linia została przekroczona! Spurs nie mogą sobie pozwolić na to, aby tracić z takimi drużynami jak Lakers więcej niż 100 punktów. W tym sezonie Lakers są pokroju drużyn typu Magic, Bucks czy Jazz. W meczu, który odbył się pomiędzy tymi drużynami 15.03 padł wynik 119:85, co pokazuje jaka przepaść jest między tymi dwoma drużynami. W ostatnim meczu padł wynik na poziomie 204 punktów. Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale sądzę, że dzisiaj będzie podobnie jak parę dni temu.​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Co sądzicie o graniu dzisiaj overu u Lebrona? Linia wystawiona przez buków to 27.5 pkt i zastanawiam się czy warto inwestować w LBJ&#39;a​
Też się zastanawiam.Zobaczymy czy Wade zagra,na razie nie widziałem żadnego info.Z Cleveland LeBron zniszczył system w 1 kwarcie,25pkt. A potem wyglądał tak jak we wcześniejszych meczach czyli nie za specjalnie,oczywiście mówiąc o zdobyczy punktowej,bo grał dobrze w przeciwieństwie do reszty.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na dziś warto pograć overy w meczu Thunder@Cavs.
Pierwszy bet to over Ibaki. OKC grają w czwartek i piatek dwa mecze b2b. Oba wyjazdowe - najpierw z Cavs potem z Raptors. Wczoraj trener Scott Brooks zasugerował, że Westbrook w jednym z nich odpocznie . Dzisiaj na roto póki co pojawiło się info że Russell jest game time decision. Podzielam jednak zdanie dziennikarza piszącego o Thunder Darnella Mayberry&#39;ego że Westbrook prędzej usiądzie na ławie dziś niż jutro. Miałoby to sens bo osłabionych Cavs czy z Russellem w składzie, czy bez niego, Durant i spółka pokonają. Zwłaszcza że będzie to revenge game za porażkę u siebie w lutym. Ibaka pod nieobecność Westbrooka przejmuje sporo rzutów. Ostatnio kiedy była taka sytuacja (Thunder@Mavs) Ibaka wyrobił over grając tylko przez 3 kwarty (przez blowout Durant i Ibaka w 4Q grali może z minutę). Potem był mecz z Bulls ale już Russellem w składzie a i tak Serge rzucił 15 pkt przy ledwie 97 pkt Thunder także uważam że ta linia dzisiaj pęknie bez większego problemu bo Cavs to nie Bulls i defensywę w pomalowanym mają znacznie gorszą. Po cytowanym tweecie linia na Serge wzrosla z 15.5 do 16 pkt ale nadal warto grać.
Z drużyny Cavs na pierwszy plan wysuwa się over Waitersa. Nie ma Irvinga, nie ma Milesa, nie ma również Denga i Bennetta. Cavs zagrają dokładnie w takim samym składzie jak w meczu z Heat: Jack, Waiters, Gee, Thompson i Hawes. Z ławki wchodzić będą Delladueva, Varejao i Zeller. Trzeba przyznać że biednie to wygląda a że ktoś musi te rzuty oddawać to stawiam na Diona. Waiters w meczu z Heat oddał aż 19 rzutów :!: Kto pograł jego over (17.5) miał wielkiego pecha bo zabrakło kilku ewidentych wolnych dla Waitersa. Skończyło się na 17 punktach. Dzisiaj oddanych rzutów powinno być równie dużo bo Thunder grają szybko co przełoży się na wiekszą liczbę posiadań obu druzyn. Waiters narzeka co prawda na ból pleców ale na razie nie ma informacji jakoby miał nie zagrać. Jeśli zagra to będzie rzucał, jeśli nie to zwrot więc ja zaryzykuję.

Ibaka over 16 @ 1.90 ▶ // 15.5 weszło ;]
Waiters over 18 @ 1,90 ✅
maraton

Oba bety może popsuć tylko blowout Cavs co nie jest niemożliwe ale kto nie ryzykuje nie pije szampana :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Houston Rockets -5.5 ✅
1.66 | bet365
lub
Houston Rockets ✅
1.31 | WilliamHill | 10/10 EloPeja style
1.3 na win Rockets uważam za małą promocję. Owszem, nie zagra Dwight Howard, ale w Minnesocie nie zagra także Nikola Peković (jeszcze niepotwierdzone ale tak najprawdopodobniej będzie, potem zaktualizuje ten post). Ponadto Minnesota b2b to strzelaninie i dogrywce w Dallas. Meczu nie oglądałem ale taki wynik sugeruje jedno - run&amp;gun czyli bieganie, bieganie i bieganie.
Houston z kolei 2 dni odpoczynku, w dodatku ostatni mecz to gwałt na Utah Jazz. Ogólnie passa 9 zwycięstw w Toyocie Center.
Uważam że brak Dwighta wcale nie wpłynie na wynik meczu. Gdyby jeszcze grał Peković. Ale w Houston jest taki jeden pan o którym możliwe że sporo zapomniało. Blaise ma go w avku ;)
Nie wiem w sumie co tu jeszcze napisać bo typ wydaje się oczywisty. Ostatnie 2 mecze h2h na korzyść Rakiet + pokrycie handicapu 11 i 8 pkt.
Edit: Peković nie gra:
Nikola Pekovic (ankle) will not play in Thursday&#39;s game vs. the Rockets.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik





Spencer Hawes over 14,5 pkt ✅✅
2/1,85
Betcity/Sportingbet​



Wcześniej Mati już napisał o absencjach Cavs, więc nie muszę rozpisywać się na temat braku Denga i Irvinga, ale oczywistym jest fakt, że to bardzo ważne postacie jeśli chodzi o gę ofensywną Cleveland. Kto dzisiaj przejmuje rzuty tej dwójki? Oczywiście Waiters jest jednym z kandydatów i to pewnie on odda tych rzutów najwięcej, ale jeśli mnie nie myli intuicja i sytuacja podkoszowa w dzisiejszym meczu to Hawes powinien odegrać w tym spotkaniu równie ważną rolę co Waiters. Cavs u siebie nie powinni jakoś mocno odstawać od OKC i uważam, że nawet przy tych absencjach będą przez większą część meczu dotrzymywać kroku przyjezdnym. Hawes nie przekroczył linii 14 pkt od dwóch meczów i uważam, że dzisiaj nadarza się świetna okazja by znów solidnie zapunktować tym bardziej, że wcześniej odkąd przebywa w zespole Cavaliers dość często rzucał jednak ponad linię. Jednym z meczów, kiedy zdobył 19 pkt był ten z Oklahomą, gdzie mimo obecności na parkiecie Irvinga i Denga, którzy oddali po kilkanaście rzutów potrafił poradzić sobie z centrem OKC, którym był już wtedy Adams, ten sam Adams, który i dzisiaj będzie matchupem dla Spencera. Adams to nie jest żaden wybitny obrońca i na pewno spisuje się w tej roli gorzej niż Perkins, tak ten Perk, który tu na forum często jest obiektem żartów i żarcików. ;) Taka mała prośba do Spencera... niech może zajmie się rzucaniem z pomalowanego i wykorzysta braki obronne Adamsa bo zdarza się, że potrafi nie raz nie dwa rzucać sobie zza obwodu z nie zawsze pozytywnym skutkiem. ????


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Houston Rockets - Minnesota Timberwolves
Jak wiadomo dzisiaj nie zagra podstawowy center Rakiet. W jego miejsce Turek Omer Asik. Jako rezerwowy spisuje się całkiem dobrze. Zbierze te 5-6 piłek w ciągu średnio 15 minut. Dzisiaj zagra zapewne tyle co w ostatnim meczu, czyli dwa razy tyle Około 30 minut gry powinno starczyć aby pochłonąć linię zbiórek jaka została na niego wystawiona. A mianowicie 8,5 , jak dla mnie to dosyć ciekawa opcja z &quot;występów zawodnika&quot;, przy ubogiej ofercie bet365. Wracając do argumentów za, to dzisiaj nie zagra Pekovic vis a vis Asika. Dodatkowo dodam, że Turek średnio zbiera przeciwko Minesocie 8 piłek przy grze 18 minut. Ciekawa opcja na noc? Tak myślę. Pozdrawiam
Omer Asik over 8.5 @ 1.83 ⛔ Co tam się k%$@a stało? Cóż, głodny Senegalczyk, wpiepszył piepszonego kebaba...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Houston Rockets - Minnesota Timberwolves
Jak wiadomo dzisiaj nie zagra podstawowy center Rakiet. W jego miejsce Turek Omer Asik. Jako rezerwowy spisuje się całkiem dobrze. Zbierze te 5-6 piłek w ciągu średnio 15 minut. Dzisiaj zagra zapewne tyle co w ostatnim meczu, czyli dwa razy tyle Około 30 minut gry powinno starczyć aby pochłonąć linię zbiórek jaka została na niego wystawiona. A mianowicie 8,5 , jak dla mnie to dosyć ciekawa opcja z &quot;występów zawodnika&quot;, przy ubogiej ofercie bet365. Wracając do argumentów za, to dzisiaj nie zagra Pekovic vis a vis Asika. Dodatkowo dodam, że Turek średnio zbiera przeciwko Minesocie 8 piłek przy grze 18 minut. Ciekawa opcja na noc? Tak myślę. Pozdrawiam
Omer Asik over 8.5 @ 1.83
Właśnie miałem się zabierać za pisanie analizy do tego. Poza tym warto zayważyć, że w 9 meczach w których wychodził w S5 notował ok 8,5RPG. Do tego Minnesota jest jedną z najgorzej zbierających ekip w lidze i do tego brak Pekovica.
Do tego podoba mi się:
Gortat over 24,5 point+rebounds 1,75 Betsson
Dla przykładu w Bet365 linia 14,5 i 11,5 więc tutaj total 24,5 wydaje mi się bardzo dobrą opcją. Gortat standardowo odda pewnie min 10 rzutów per game tym bardziej, że Portland nie błyszczy w pomalowanym do tego pewnie szybsze tempo meczu. Co prawda Wizards b2b i to trochę przemawia na niekorzyść ale wydaje mi się, że tutaj ilość rzutów jaką powinien oddać jest niewspółmierna do linii dodatkowo powinien dzisiaj trochę poszaleć na tablicach a że Portland oddaje sporo rzutów to i szans powinno być sporo a Portland to conajwyżej średniak jeżeli chodzi o ilość RPG.
 
danek22 10

danek22

Użytkownik
Russell Westbrook (knee) will sit out Thursday&#39;s game vs. the Cavaliers before returning to action on Friday. - chyba można mocniej stawiać na Ibake
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Houston Rockets - Minnesota Timberwolves Chandler Parsons over 25,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅19 pkt + 9 zbiórek + 5 asyst

Mało meczy, w dodatku sporo graczy na których można byłoby zainwestować środki nie gra. Ale mimo tego, jak zawsze jakieś peffki można znaleźć :cool: Dzisiaj zagramy na niskiego skrzydłowego Houston Rockets. Chandler Parsons bo o nim mowa średnio w tym sezonie 16 PPG, 5,5 zbiórek, oraz 3,9 ast na mecz. Dzisiaj Rakiety grają z Minnesotą która, krótko mówiąc nie wie co to jest defensywa, ani jak można się dobrze bronić. Spodziewam się dobrego szybkiego meczu, bo Rakiety równie lubią bawić się w run &amp; gun i nie preferują wolnej koszykówki. Ciekawe co z tego wyniknie, gdyż Wolves B2b po ciężkim meczu w Dallas, więc siły może zabraknąć. Parsons ma bardzo dobrze ułożoną rękę, potrafi seryjnie rzucać za 3, również pod koszem potrafi się odnaleźć i zdobyć pkt. Ponadto potrafi zaliczyć kilka extra passów na mecz, oraz zbierać całkiem nieźle na tablicach. Sądzę, że to bardzo niedoceniany gracz ligi zawodowej. Dzisiaj gram jego over, Dwight Howard dzisiaj nie zagra, Parsons będzie miał więcej oddanych rzutów, pewnie i zbierze więcej piłek. Nie bądźmy śmieszni że Asik nagle zagra mecz życia, nawet z taką potęgą pod koszem jak Dieng ???? Chandler Parsons over 25,5 pkt + zbiórki + asysty. To mój typ.


Cleveland Cavaliers(+10,5) - Oklahoma City Thunder -&gt; 1,76 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 102 - 95 OKC

O tym meczu sporo wyżej napisał Mati, więc nie będę się powtarzał. Wiadomo, nie zagra trzon ekipy gospodarzy, ale w ekipie OKC też jest sporo kontuzji bądź odpoczywają. Westbrook, Sefolosha, Perkins out. Dużo miejsca pod koszem dla Hawesa czy Thompsona. Szalony Waiters na pewno swoje zrobi i odda z 20 rzutów. Wszyscy rzucają się pewnie na OKC a to zguba, bo zazwyczaj public bet kończy się wtopą. Dzisiaj jest podobnie z OKC. Za chwilę mają bardzo intesywny terminarz, gdzie on road Denver czy Timberwolves. Raczej dzisiaj Cavaliers nie przegrają więcej niż 11 spotkaniami. Grają u siebie z contenderem a to zawsze bardziej mobilizuje. Reszta betów w temacie. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
danek22 10

danek22

Użytkownik
Co powiecie o takim zakładzie? Pau Gasol over 18,5 - 1,85 ? Jak dla mnie sportingbet wystawił niską linię na tego zawodnika. Niektórzy wystawili 20.5 ale tym nie ma co się sugerować. Ja osobiście twierdzę, że żal tego nie wykorzystać ;) Ciekawi mnie kto dziś zagra na pozycji centra w drużynie z Waszyngtonu. Jeśli w pierwszej piątce wyjdzie Seraphin to hiszpan może rzucić połowę tej linii nawet w pierwszej kwarcie. Poczekamy zobaczymy.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co powiecie o takim zakładzie? Pau Gasol over 18,5 - 1,85 ? Jak dla mnie sportingbet wystawił niską linię na tego zawodnika. Niektórzy wystawili 20.5 ale tym nie ma co się sugerować. Ja osobiście twierdzę, że żal tego nie wykorzystać ;) Ciekawi mnie kto dziś zagra na pozycji centra w drużynie z Waszyngtonu. Jeśli w pierwszej piątce wyjdzie Seraphin to hiszpan może rzucić połowę tej linii nawet w pierwszej kwarcie. Poczekamy zobaczymy.
Gortat&#39;s injury sounds like a day-to-day issue and the fact that Seraphin couldn&#39;t get off the bench on Tuesday doesn&#39;t bode well for him.

źródło: roto
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Typ : Carmelo Anthony over 28,5 pts⛔
Kurs : 1.96
Buk : Marathonbet



Ile to już lat minęło od jednego z lepszych draftów w historii ligi. Dokładnie 26 czerwca 2003 roku w hali Medison Square Garden wybrano przyszłe gwiazdy NBA. #1 Lebron James #2 Darko Milicic(nie wiem co miał w głowie GM Detroit) #3 Carmelo Anothony #4 Chris Bosh #5 Dwyane Wade. Jak widać 4z5 zawodników to top z topu NBA. Jedni z najlepszych graczy na swoich pozycjach w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Ja skupię się dziś na zawodniku który został wybrany przez Denver Nuggets czyli Carmolo Anothony. 29 latek urodzony w Nowym Yorku to niski skrzydłowy/silny skrzydłowy występujący aktualnie w New York Knicks. Wielokrotny All Star oraz król strzelców ligi z poprzedniego sezonu(28.7PPG). Gracz ten od początku swojej przygody z NBA był gwiazdą. Jako Rookie statystyki na poziomie 21/6/3 które chciałoby mieć wielu zawodników. Jego trzeci sezon w NBA to już 26.5PPG, a czwarty to rekordowe jak do tej pory 28.9PPG. Tak jak już wcześniej wspomniałem Anothony został królem strzelców ze średnią 28.7. Przechodzimy płynnie do bierzących rozgrywek w których Melo gra rekordowe 39 minut, rzucając podczas przebywania na parkiecie 28.1 punktów przy skuteczności 45%. Staje na linii rzutów osobistych średnio 7 razy wykrzystując 6 prób. Oddaje dużo rzutów zza linii 7,24m, bo aż około 6 razy(41%). New York Knicks grają pełno akcji pod Melo(Izolacja) bo tego widocznie nauczył się trener Woodson i jest to najłatwiejsze. Melo tak jak widać to niezły 3pt shooter, ale co ważne jego post-up jest jednym z lepszych w lidze. Lekcje które udzielał mu Hakeem Olajuwon(Kilkadziesiąt tyś $) okazały się bardzo przydatne i z pewnością czy to #7 czy LBJ dzięki The Dreamowi rozwineli swoją grę w pomalowanym. Melo w marcu zdobywa średnio 27.8 pkt, przeciwko Philadelphii grał już 3 krotnie i dziś jest ostatni mecz i osiągał statystyki na poziomie 22.7PPG. Zresztą warto przytoczyć tu mecz który odbył się 11 dni temu. Melo zdobył 22 pkt na skuteczności tylko 37,5%(9-24 z gry,0-7 za 3). Dziś must-win game dla NYK aby zbliżyć się do 8 miejsca. Jeśli NYK nie zrobią blowoutu, a patrzać na to, że Philly ostatnio jako tako gra i czasem stać ich na równą grę to Melo powinien dziś trochę pograć. Zresztą co tu mówić taki gracz może pokryć typ w 2 kwarty. Zobaczymy jak dziś będzie. Ja zaufam Melo ????




Typ : David West over 13,5 pkt⛔
Kurs : 1.85
Buk : Betsson



David West bo o nim troszkę napiszę to silny skrzydłowy urodzony w 1980 roku. Wybrany w drafcie 2003 roku z 18 # przez NOH o którym pisałem wyżej. Występował w tym zepole przez 8 sezonów i po sezonie 2010-11 zdecydował się nie podpisywać kontraktu i spróbował swoich sił na rynku wolnych agentów. Skorzystała na tym Indiana Pacers którzy w tamtym momencie zaczynali przebudowę zespołu i podpisali z nim kontrakt. West to dwukrotny All Star który ma jeden z lepszych rzutów jeśli chodzi o wysokich graczy w całej NBA. Ten silny skrzydłowy zdobywa w tym sezonie średnio 14 punktów na skuteczności blisko 50%. Główną jego bronią jest rzut z kilku metrów od kosza, ale też przyzwoity post up. Co więcej ten gracz ma niezły ball handling i dobry przegląd pola co pozwala mu uzyskiwać średnio 3 asysty na mecz. W marcu zdobywa on 15.4 pkt. Przeciwko Chicago grał już 2 razy i jego średnie wynoszą 15 punktów. Dziś na przeciwko siebie kolejny raz ma Boozera, który jest przeciętnym obrońcą i kwestią, czy West pokryje 13,5 pkt jest ile rzutów odda. Podczas gdy Paul George dzisiejszej nocy będ‪zie miał mało miejsca liczę, że częściej będzie dzielić się piłką ze swoim wysokim graczem. Ostatnie 2 mecze to kolejno 7 i 8 punktów Westa i liczę, że dziś pora na przebudzenie się, bo jego kilkanaście punktów będzie bardzo potrzebne, aby pokonać drużynę z Chi Town.


Tak Tak David nie znosi LBJ&#39;a ????


Typ : Serge Ibaka over 8,5 zb⛔
Kurs : 1.75
Buk : Betsson



W sumie czemu miałby nie zebrać 9 piłek? Serge to świetny obrońca który zawsze twardo walczy w pomalowanym. Bez problemu stać go na to aby złapać kilkanaście niecelnych rzutów rywali. Toronto to niezły team, oddający wiele rzutów 3 punktowych po których z pewnością pojawią się jakieś szanse na reboundsy. Ibaka nieźle ustawia się pod koszem rywala co pozwala mu średnio zbierać 3 piłki na atakowanej tablicy. Oczywiście brak Perkinsa jest tutaj kolejnym plusem, chociaż i pod jego brak zdarzało się, że Serge zbierał mniej niż te 9 piłek.


hahaha? ????



BARDZO BARDZO TRAGICZNA NOC ????
 
S 16

sora

Użytkownik
Bulls - Pacers - 1 @ 3,15 - BET 365
Proponuję dzisiaj grę w kierunku Bulls głównie z powodu słabej dyspozycji Indiany. Bulls walczą o 3 miejsce na wschodzie więc będą chcieli powalczyć o zwycięstwo mimo trudnego terenu i rywala.
Memphis - Miami - 1 @ 2,76 - Marathonbet
Le Bron może dziś nie zagrać, a to już poważne osłabienie dla mistrzów ubiegłego sezonu. W poprzednim meczu również bez Le Bron&#39;a, Miami uległo słabo grającym w tym sezonie Celtics. Miami ma pewne drugie miejsce a na 1 raczej nie mają co liczyć więc nie muszą koniecznie wygrywać. Inaczej jest z &quot;Miśkami&quot;. Są na 7 miejscu ale w tabeli jest ciasno i trzeba wygrywać co się da.
Według mnie 2 value bety, nie są to zbyt specjalne analizy, za co przepraszam, ale chciałem się dzisiaj podzielić z Wami moimi przemyśleniami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom