>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2014

Status
Zamknięty.
P 991

parodia

Użytkownik
Washington Wizards (-6,5) - Brooklyn Nets @4.2 WillHill
Typ trochę przeciwko Nets, którzy naprawdę potrafią takie cegły walić, że głowa mała, co pokazują niektóre mecze wyjazdowe, np. ostatnio z Bostonem czy trochę wcześniej z Portland gdzie dostali prawdziwy łomot.
Wizards niby lepiej grają na wyjeździe, jednak te najlepsze drużyny z największymi gwiazdami potrafili u siebie odprawić więcej niż 7 punktami - Oklahoma, Miami czy też Portland. Wiem oczywiście, że potrafili przegrać np. z Bobkami, jednak coś mi podpowiada, że dziś będzie ten dzień, w którym Brooklyn będzie ceglił na potęgę i Czarodzieje czy to z Bealem czy bez niego odprawią spokojnie Netsów, oczywiście do tego przekonuje mnie jeszcze bardziej atrakcyjny kurs 4.2. Jak ktoś wie gdzie znajdę kurs na Wizards z handi około 15 to może podrzucić. Na pewno za jakieś drobne spróbuje pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Detroit Pistons - Indiana Pacers(-4) -&gt; 1,77 -&gt; Marathonbet ✅✅✅ 112 - 104 Pacers

Ostatnio pisałem, że już nie zagram Pistons i słowa dotrzymuję. Zdecydowanie polecam dzisiaj zagrać w stronę ekipy Vogel&#39;a, naprawdę niskie handi i fajny kurs trafił się od ruskiego bukmachera. Indiana niby B2b, dzisiaj jadą do Detroit, potem rewanż u siebie z Philą, i bardzo ciężki terminarz(New York, Chicago, Memphis, Chicago, Miami) więc będzie gdzie się potykać. Detroit to ekipa bardzo niepoukładana, mają zawodników spokojnie na PO, jednak nie ma tam odpowiedniego PG, ani też coach&#39;a który by to ułożył w dobrze funkcjonującą drużynę. Smith oddaje milion rzutów, raz trafi 13/20 raz 2/14. Taki to zawodnik. Drummond świetny na deskach, jednak jak nie dostanie alley oop&#39;a na dunk&#39;a to nic innego nie zrobi. Gorąca głowa Jennings też nie wie jak rozegrać piłkę, 75% zagrań to nieprzemyślane, często forsuje rzuty nawet jak trafia na beznadziejnym wskaźniku. Stuckey z ławki czasami mi się podoba, bo mam wrażenie że jemu jako jedynemu chce się osiągnąć PO, a nie jakby robił to z przymusu. Co do Indiany, jak wcześniej wspomniałem ciężki kalendarz niebawem mają, więc dzisiaj i pojutrze 2 zwycięstwa się szykują, zwłaszcza że Miami też niespodziewanie przegrywa, więc przewaga parkietu powinna być po stronie Pacers. Paul George to świetny obrońca, ciekawy jestem jak dzisiaj poradzi sobie z nim Josh Smith. Hibbert - West vs Monroe &amp; Drummond, będzie walka na deskach, pytanie kto ją wygra. Na ławce Pacers też jest pozyskany Turner który moim zdaniem ma dużo więcej możliwości ofensywnych niż Granger. Poza tym jest Coopeland który zawsze może postraszyć trójką. Handicap niski i moim zdaniem dzisiaj Pacers wygrają pewnie w The Palace of Auburn Hills. Goście mają więcej opcji strzeleckich, a Detroit pomimo tego że powinno, to nie potrafi bronić w tym sezonie, a w pojedynku z Bostonem, który oglądałem tracili masę pkt z pomalowanego. Nie chcę nawet myśleć co dzisiaj może z nimi zrobić West, George, a nawet Hibcio ???? Pacers -4.


Atlanta Hawks - Denver Nuggets -&gt; Ty Lawson over 29,5 pkt + asysty -&gt; 1,75 -&gt; Betsson
⛔⛔⛔ 0/12 z gry, a mimo to prawie połowę overa ogarnął 11 asyst i 2 pkt ????

Atlanta walczy o PO, Denver B2b po niespodziewanej wygranej w Miami. Krótko mówiąc 1x2 ciężkie do wytypowania. Znalazłem ciekawy typ w Betsson. Ty Lawson czyli motor napędowy ekipy z Kolorado moim zdaniem dzisiaj nie zawiedzie. Nie ma wobec tego typu żadnych przeciwwskazań. Rozgrywający ekipy gości jest moim zdaniem w dobrej formie. Jeśli odda odpowiednią ilość rzutów to sądzę że pokryje over. Kolejnym argumentem za dzisiejszym overem PG jest to że obie ekipy lubią tempo ofensywne, i może dzisiaj być run &amp; gun. Lawson dzisiaj może oprócz pkt zanotować sporo asyst, bo strzelców w Denver też jest sporo, a Atlanta w tym sezonie broni bardzo przeciętnie. Dzisiaj w nocy Ty 13 pkt i 9 ast przy 2/7 z gry. Jak dzisiaj odda przynajmniej z 8 rzutów więcej to sądzę że over pyknie na luzie. A odda bo vis a vis Jeff Teague który też defensorem dobrym nie jest. Coś tam jeszcze dodam w temacie. Póki co tyle. Pozdrawiam i polecam. Rambo
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Typ : John Wall over 20,5 pts ✅✅ KTO MĄDRY TEN SKORZYSTAŁ 33 PKT ???? ✅✅
Kurs : 1,85
Buk : Bwin
Analiza :

John Wall bo o nim bedzie dzis mowa to absolwent uczelni Kentucky. Wybrany z 1 numerem drafu 2010 roku przez Washington Wizards. Chlopak który ma niesamowit potencjal. Na pewno nie ma takiego crossa/lekkosci rzutu jak Kyrie Irving, ale jestem tego pewien, ze jest po prostu lepszym ROZGRYWAJACYM. Jasiek Sciana z roku na rok osiag coraz lepsze statystyki i uwierzcie mi, ze stac go na jeszcze wiele wiele wiele wiecej. W obecnej kampanii notuje srednio 19,5 punktu na 43% skutecznosci,notuje prawie 9 asyst,czy tez 2 przechwyty. Jest jednym z najszybszych grajków w NBA,swietny zawodnik w kontrze, coraz lepszy 3pt shooter oraz co najwazniejsze w tym sezonie jego srednia asyst jest rekordowa w karierze. Jeśli nie oglądaliście dziś w nocy meczu to przypomne, że to Wall swoimi akcjami uratował mecz z Orlando. Nominacja do All Star Game byla jak najbardziej zasluzona, John jest w koncu zdrowy, poniewaz w poprzednich sezonach ciagle dokuczaly mu rózne urazy które nie pozwalaly w pelni pokazac mozliwosci tego gracza. Ma wokól siebie graczy którzy chcą z nim współpracowac, w drużynie jest świetna chemia. Ważną rzeczą dla mojego typu jest to, czy zagra dziś Breadley Beal i do tej pory nie ma jasnych przesłanek. Napisałem do Gortata na Instagramie i dostałem odpowiedź, że dziś się dowiedzą, więc pewnie serwis rotoworld przed meczem da nam dokładnie znać.
A to pytanie do Gortata jakby ktoś myślał, że robię sobie jaja.

Liczę na świetny mecz Jaśka bo to on pod ewentualną nieobecność BB będzie musiał ciągnąć ofensywę WIZ. Ważny i ciekawy mecz nas czeka, bo jest szansa, że te teamy spotkają się już w 1 rundzie PO.
Shot Chart Jaśka :


EDIT : BEAL DZIŚ GRA
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Charlotte Bobcats-Milwaukee Bucks​
Oglądałem wczorajszy mecz Bucks z NYK jak i wcześniejsze mecze Bobków z Minnesotą i Wizards i powiem jedno, te drużyny w tym sezonie dzieli przepaść. Bucks ewidentnie włączyli tank mode na całego ( zaryzykuje, że z Atlantą odpuścili końcówkę, a ze słabymi NYK w obronie mieli duże problemy, 43.2% z gry)
W drużynie jakieś waśnie i spory, nie gra OJ Mayo mimo braku kontuzji.
I oni będąc b2b 0 day rest mają dziś powalczyć z drużyną znacznie lepszą niż NYK jaką jest Charlotte Bobcats?
Bobki w ostatnich 5 meczach przegrały jedynie z twardymi w obronie i bijących się o playoffy Grizzlies.
Pokonali zaś : Minnesotę, @Washington, Denver, Cleveland
Co więcej Bucks oddali dwóch grajków do Charlotte niespełna miesiąc temu.
Neal i Ridnour powoli wkomponowują się w nowe środowisko. Zwłaszcza ten pierwszy wydaje się być dobrym dealem.
Lubię tą część sezonu w której mam tę pewność, że drużyna będzie gryzła parkiet i da z siebie wszystko. Playoffs w Charlotte to bardzo realny scenariusz. Należy się temu miastu i MJ za to jak wyprowadził tą drużynę z ciężkiej zapaści.
Bucks także dziś mają o co walczyć, będzie to jednak tylko korespondencyjny pojedynek z PHI76ers o najgorszy bilans w sezonie zasadniczym.
Historia spotkań Milwaukee u siebie z Charlotte 15-2 ale to tylko historia. Drużyny są obecnie na przeciwnych biegunach.
Z pełnym przekonaniem
Charlotte Bobcats ML od @1.4 do ok @1.45 do ako jak znalazł 9/10✅101:92✅
Charolotte -5.5pkt @1.9 b365 7/10
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dwyane Wade over 21,5 pts ✅✅✅✅✅✅✅✅ Oczywiście jak to każdy zawodnik z pozycji 1-2 nigdy pkt mnie nie zawodzi :] a ogólnie HOWARD TO ***** wpiszcie co chcecie
Skutecznośc w marcu jeśli chodzi o typy na zawodników 6/7
Kurs : 1.85
Buk : Betsson

Dwyane Wade 32 latek urodzony w Chicago Illinois, to jeden z lepszych graczy NBA na pozycji numer 2. Wybrany z piątym numerem draftu przez Miami Heat w 2003 roku już jest żywą legendą tego klubu. Przenieśmy się szybko do 2006, czasy gdy Heat zdobyli mistrzostwo, a Flash bo tak jest zwany Wade wraz z Shaqiem niszczyli rywali po drodze po pierwsze mistrzostwo w historii organizacji Heat. Może wielu się nie spodoba moje zdanie, ale ta para grała na bardzo podobnym poziomie co Kobe i Diesel. Sezon 2008-2009 średnia punktowa 30.2 najwyższa w jego karierze, następnie każdy kolejny sezon to coraz mniejsze liczby przy kolumnie z punktami. W obecnym sezonie D Wade zagrał w 47 spotkaniach w których średnio zdobywa 19.3 punktu na świetnej skuteczności 54.8% której mogą mu pozazdrościć nawet zawodnicy z pozycji numer 5. Dla niezorientowanych osób D-Wade rozegrał tylko 47 spotkań, gdyż po 1 jest oszczędzany na PO,po 2 od wielu lat ma problemy z kolanami. Jednakże to nie przeszkadza mu w zdobywaniu punktów w efektywny sposób. Gracz ten ma niesamowitą pracę nóg i polecam popatrzeć na ten aspekt gdy oglądacie Heat. Niesamowita winda,mimo niskiego wzrostu no i już słabych kolan, najlepszy eurostep w lidze, którym Wade myli wszystkich rywali którzy stają na jego drodze w sytuacji 1 on 1. Niezwykle groźny zawodnik w pomalowanym, czy też kilka metrów od obręczy. Wade zdecydowanie ograniczył swoje akcje 3pkt,zazwyczaj w ogóle nie oddaje takich prób w spotkaniach. Czuje się pewniej gdy wbija się pod kosz, lub gdy w post upie może minąć rywala swoim crossem. Chociaż wiemy, że to LBJ jest główną opcją punktową Heat, to właśnie Flash podczas 2 kwarty, czy często na początku czwartych kwart pod nieobecnośc Kinga zdobywa wiele swoich punktów. Dziś spotkanie między Heat, a Houston i jest to tzw Revange Game. W 1 spotkaniu między tymi drużynami Dwyane zdobył 24 punkty grając na ponad 50% skuteczności.
Shit Chart :
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Toronto Raptors - Phoenix Suns over 203 -&gt; 1,91 -&gt; Betsson ✅✅✅ 121 - 113 Suns

Bardzo ciekawy mecz pomiędzy 3 ekipą Wschodu a ciągle walczącymi o PO Phoenix Suns. Linia moim zdaniem za nisko wystawiona, obie ekipy mają dobrych strzelców zarówno pod koszem jak i na dystansie. Toronto jak i Suns potrafią grać szybki basket i taki tez lubią. Obie duzo rzucają zza obwodu a Lowry, Ross, Green, czy Frye jak mają dzień to potrafią się bardzo dobrze wstrzelić. Po stronie gospodarzy jest świetny w tym sezonie DeRozan, po stronie gości bardzo dobrze napędzający grę PG Goran Dragić. Na ławce też jest kim straszyć. Bracia Morris zawsze są gwarantem pkt jak wchodzą z ławki. Linia 203 moim zdaniem spokojnie do przekroczenia, obie ekipy a przede wszystkim goście raczej nie lubią powolnej i mozolnej gry w obronie a tempo run &amp; gun. Z resztą nie mają tutaj tytanów w obronie. Liczę dzisiaj na sporo rzutów za 3 pkt przede wszystkim. Nie sądzę, żeby dzisiaj tutaj któraś z ekip nie rzuciła 100 pkt. Zdecydowanie over 203.


Miami Heat(-5) - Houston Rockets -&gt; 1,84 -&gt; Expekt ✅✅✅ 113 - 104 Miami Heat

Miami zaczyna wyścig o 1 na Wschodzie i przewagę parkietu przed PO. Niestety, albo może dobrze i dla nas Rakiety będą 1 przeszkodą po której podopieczni Spoelstry brutalnie się przejadą. Jestem jakoś o Miami dziwnie spokojny. Tak jak pisałem wczoraj, Indiana ma teraz bardzo ciężki terminarz, najbliższe 5 gier to Chicago x2, Memphis, Miami, NYK( kolejność przypadkowa, kto chce niech sobie zerknie http://www.nba.com/pacers/schedule ) i Miami na pewno to wykorzysta, bo w tym roku PO będą moim zdaniem bardzo ciężkie i która ekipa będzie mieć przewagę parkietu ta ją najprawdopodobniej wygra. James i spółka to wiedzą. Ale do rzeczy. Miami 2 porażki bolesne, zwłaszcza że w American Airlines Arena, 1 z Brooklynem z którym przegrali 3 mecz w sezonie i na który kompletnie nie mają patentu. Dzisiejszy mecz z ekipą Rockets to typowy revenge game dla &#39;&#39;Żaru&#39;&#39;. Niedawno ulegli w Toyota Center 106-103. Rockets to pod względem ofensywy bardzo dobra ekipa, jednak z ekipami które potrafią bronić mają ogromne problemy o czym świadczy chociażby ostatnio porażka z Bulls gdzie zdobyli 87 pkt. Wiadomo jak Miami w tym sezonie broni, jednak sądzę że własnie od tego meczu Miami Heat zaczyna pościg za Indianą i zanotuje jakiegoś extra streaka. Handicap naprawdę niski i w mojej ocenie warty zagrania. Pozdrawiam i polecam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
brick 208

brick

Użytkownik
Phoenix Suns @ Toronto Raptors (-3.5) @ 1.76 Bet365 ech.. ⛔⛔
G
ram dzisiaj w stronę Toronto, ponieważ na własnym parkiecie są bardzo mocną drużyną. Ostatnio pokonali na własnym parkiecie bijących się o PO Grizzlies aż 13 punktami (99:86) Mimo, że na 4 minuty przed końcem na tablicy wyników można było ujrzeć remis. Raptors są na 3 pozycji w Konferencji Wschodniej i na 100% zagrają w PO, ale wierze, że do końca będą walczyć o jak najlepszy bilans, ponieważ to właśnie w swojej hali czują się lepiej niż na wyjeździe. W ostatnich 5 meczach u siebie przegrali tylko raz z ekipą Washington i miało to miejsce dopiero po 2 dogrywkach. Pozostałe mecze wygrali kolejno z: Grizzlies, Pistons, Kings i Warriors. Suns natomiast zajmują 9 pozycje w Konferencji Zachodniej i nadal mogą liczyć na PO, ale podobnie jak drużyna z Kanady wolą walczyć na własnym parkiecie niż na wyjeździe. W ostatnich 5 meczach przegrali aż 3 razy! Dodatkowo zawsze gdy przegrywali miało to miejsce co najmniej 6 punktami. Przegrali z Clippers, Warriors, którzy jak wyżej pisałem przegrali z Raptors oraz z bardzo słabymi Jazz. Udało im się wygrać zaledwie z Celtics i Nuggets. Nie są to imponujące zwycięstwa, ale wygrana to wygrana. W ostatnim meczu kiedy to do drużyny Suns wrócił Eric Bledsoe zauważyłem, że Gerald Green, który notował fantastyczne statystyki pod nieobecność Bledsoa grał mniej pewnie oraz dostał tylko 17 minut od trenera zdobywając zalediwe 4 punkty. Liczę na to, że dzisiaj będzie podobnie i uważam, że Green musi się po prostu wkomponować do drużyny po powrocie Bledsoa, a na to potrzeba paru meczy. Jestem przekonany, że zmotywowani ważną wygraną nad Grizzlies ograją dziś bez problemu graczy Suns.
Dodatkowo: Dallas Mavericks @ Oklahoma City Thunder (-6.5) @ 1.76 Bet365
Sacramento Kings @ Minnesota Timberwolves over 208.5 @ 1.71 Bet365
Terrence Ross over 12.5 pkt @ 1.83 Bet365 ✅✅✅✅
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Wracam po około dwutygodniowej nieobecności. Notowałem fatalne typy, więc naturalną koleją rzeczy było, iż nic nie pisałem - gdyż po prostu nie czułem się na pisać i po żenujących typach było mi, można powiedzieć, wstyd. Ale do rzeczy.
Na niedzielny wieczór znalazłem kilka opcji, moim zdaniem godnych rozpatrzenia. Jedziemy.

Zacznę od spotkania, w którym widzę całkiem spore value. Jak wskazuje zdjęcie - mowa tutaj o Raptors - Suns. Walka o 8. pozycję na zachodzie trwa i Suns, którzy są niemałym zaskoczeniem w tym sezonie nie mają zamiaru odpuszczać. Dzisiejsi goście zanotowali spadek formy, co było naturalną koleją rzeczy po świetnym okresie od 16.01 do 22.02, gdzie zanotowali bilans 12:5. Od 22 lutego ekipa z Phoenix rozegrała dwanaście spotkań z bilansem 5:7, tragedii nie ma, aczkolwiek Suns na pewno liczyli na więcej, chociażby z Cavs. Niekwestionowanym liderem okazuje się być Goran Dragic, który notuje w tym sezonie średnio 20,6 PPG i 6,1 PPG. Obie drużyny są po jednodniowej przerwie - obie wygrały w piątek, jednak odniosłem wrażenie, że zdecydowanie mniej sił włożyła drużyna z Phoenix, gdyż grali z ekipą Celtics, którzy od początku sezonu są na tank-mode. Tym samym przeczuwam, że priorytetem jest właśnie mecz dzisiejszy, ponieważ każde kolejne zwycięstwo będzie na wagę złota a - nie ukrywajmy - piątkowe spotkanie z Celtics było czystą formalnością. Obie drużyny notują podobny, niemal identyczny bilans, Suns 37-28, Raptors 37-27, także nie bez kozery mówi się, iż drużyny z miejsc 3-8 na wschodzie miałyby problem w walce o PO na zachodzie. Co za tym idzie - nie rozumiem takiej dysproporcji w kursach, gdyż jedynym czynnikiem motywującym do gry na Toronto jest home court. Owszem, Raptors prezentują się na ten moment, mimo wszystko, lepiej, ale byt w Play-Offach mają, na dobrą sprawę, zapewniony. O wyższe miejsce nie walczą, gdyż przed nimi znajdują się jedynie Heat i Pacers, muszą jedynie bronić trzeciej pozycji, gdyż za plecami czają się Bulls. Co ciekawe - Raptors notują serię czterech zwycięstw z rzędu u siebie, lepiej było jedynie w okresie 29.12 - 18.01, aczkolwiek wtedy podejmowali m.in NYK, Bucks czy rozczarowujących Nets. Nie jestem zwolennikiem gry na przedłużenie passy, dlatego naturalną koleją rzeczy jest typ na Suns. Nie gwarantuję powodzenia tego typu, jest on na bazie czystego value. To Ty podejmiesz decyzję.
Phoenix Suns - Toronto Raptors 1 @ 2,65 (Bet365) 121:113 ✅

Drugim typem, który mi się bardzo spodobał jest na over punktowy lidera Phoenix - Gorana Dragicia, o którym już wspominałem. Linia wystawiona odpowiednio, nie zaniżona, nie zawyżona, gdyż - jak już wspomniałem - notuje on 20,6 PPG w tym sezonie. Co ciekawe - w ostatnich siedmiu spotkaniach Goran trzy razy przekroczył linię 20 punktów - w meczach podobnych do dzisiejszego - czyli wtedy, gdy był najbardziej potrzebny - z Oklahomą (22 punkty), z Clippers (23 punkty) oraz z GSW (24 punkty). W pozostałych spotkaniach kręcił się koło overa, notując dwa razy po 20 punktów, raz 19 i raz 14. Tym samym można powiedzieć, że Dragic prezentuje niezłą, żeby nie powiedzieć dobrą formę. Gra Phoenix w głównej mierze zależy od dystansu, gdzie szaleje właśnie Dragic i m.in. Gerald Green. Według mnie Toronto całkiem nieźle broni w pomalowanym, gdyż posiadają tam Litwina Valanciunasa oraz Amira Johnsona. Powoduje to tym samym mniejszą kreację Channinga Frye i Milesa Plumlee, co spowoduje większą ilość rzutów Dragicia. Z tego względu proponuję:
Goran Dragic over 20 pkt @ 1,85 (Unibet) 19 punktów ⛔
I ostatni typ na to spotkanie - już bardzo krótko. Suns w tym sezonie są szóści pod względem PPG - średnio notują 105,2 PPG. Ostatnio - w meczu z Celtics - Suns rzucili jedynie 87 punktów, przy średniej skuteczności 42,5% z pola i beznadziejnej 19,2% za 3. Według mnie Suns nie zanotują tak słabego spotkania drugi raz z rzędu i linia, jaką proponuje nam Unibet jest jak najbardziej do ogarnięcia. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami to wynik 106:97 dla Suns, co prawda miało to miejsce w Phoenix, jednak nie zmienia to faktu, iż linia prezentowana na dzisiejszy mecz zostałaby wyrobiona. Mecz meczowi nie równy, każda drużyna jest inna i z każdą gra się inaczej, jednakże na ostatnie siedem spotkań tylko raz linia nie została wyrobiona - właśnie w ostatnim meczu z Celtics. Z tego względu proponuję także
Phoenix Suns over 100,5 punktów @ 1,92 (Unibet) 121 punktów ✅
Jeśli miałbym to jakoś wartościować to zrobiłbym to w kolejności: over Dragicia, over Suns, win Suns.
To nie wszystko na dziś, aczkolwiek dodaję teraz, gdyż mecz za 30 minut. Zaraz edytuję post i zabieram się do dalszej pracy.

Jak obiecałem tak biorę się do roboty. Tym razem celem rabowania buków będzie najbardziej ciekawy mecz wieczoru - Rockets vs. Heat. Zaczynajmy.
Po raz kolejny nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Ale mam zamiar skupić się w szczególności na overze punktowym Rakiet, gdyż linia 101,5 jak na drużynę prezentującą run n&#39; gun jest po prostu niska. Zacznę od tego, że obie drużyny w tym sezonie mierzyły się ze sobą jeden raz. I spotkanie zakończyło się wyrobieniem overu - wynik w postaci 106 punktów zdobytych przez Rakiety. Miami wcale nie ma tak dobrej defensywy, jak próbuje wmówić nam to buk. Okej, okej, jest to, mimo wszystko, jedna z czołowych ekip jeśli chodzi o OPP (Opponent points per game) z 98,6 punktów (siódme miejsce), aczkolwiek taką linię ja osobiście wystawiłbym przeciwko Bulls czy Pacers a nie Heat (czyli drużynom, które zajmują ex aequo pierwsze miejsce pod względem OPP). Co najważniejsze - ostatnie dwa mecze Rakiet to kolejno 98 i 87 punktów w meczu, co jest dla mnie oczywiście wodą na młyn, gdyż lubię grać na przełamanie, krótkiej bo krótkiej, ale passy. Z Oklahomą wyglądało to jeszcze, że tak powiem - jako tako, rzekłbym - całkiem nieźle, dzięki czemu koło tego overa jednak się zakręcili - 41,8% z gry i 36% za trzy punkty, jednakże z Bulls wyglądało to fatalnie - 35,4% z gry oraz 19,2% za trzy. Powiedzmy sobie szczerze - podobnie jak w przypadku Suns, którzy do tej pory idą świetnie pod względem punktów - jakie jest prawdopodobieństwo, iż Houston powtórzy wyczyn z Bulls? Moim zdaniem znikome. W ostatnich siedmiu spotkaniach Rockets cztery razy wyrobili over, raz była to różnica jednego punktu - z Orlando, jednakże mecz z Magic nie był na tyle prestiżowy, aby spinać się na niego pod jakimkolwiek względem. Zwycięstwo było formalnością. Dla przykładu - w meczu z zupełnie inną rangą gatunkową - z Pacers (którzy owszem, cieniują obecnie) potrafili dokonać blowoutu, rzucając tym samym 112 punktami i posiadając przewagę 24 punktów! Cóż mogę więcej napisać - moim zdaniem typ wygląda bardzo solidnie i aż żal go nie pobrać.
Miami Heat - Houston Rockets; over 101,5 Rockets @ 1,9 (Unibet) 104 pkt ✅
Myślałem także o overze Howarda 18,5 i winie Rockets, aczkolwiek mecz - według mnie - pod względem typowania 1/2 jest bardzo ryzykowny. Rockets grają ostatnimi czasy bardzo fajnie, kilkanaście dni temu pokonali Miami, jednak miało to miejsce w Houston. Heat na ostatnie sześć spotkań przegrali pięć razy (!!!), zwyciężyli jedynie raz, także w tak prestiżowym spotkaniu powinni mieć dodatkową motywację. Ogólnie obie drużyny mają argumenty na swoją korzyść, Rockets - przede wszystkim - gra, z kolei Miami, jak ja to uwielbiam - na przełamanie czarnej serii. Powtórzę się - spotkanie jest dość ryzykowne pod względem typowania 1/2, aczkolwiek kursy na Rockets są zdecydowanie zawyżone i jeśli ktokolwiek myśli o grze na Heat po kursie 1,4~ to odpowiadam - nie warto. Podobnie jak w przypadku Suns - Raptors - kursy powinny być bardziej wyrównane. I na tym zakończmy.

Jeszcze wrócę do DH12, gdyż podczas pisania ostatniego akapitu miałem chwilę na zastanowienie się i przemyślałem pewne sprawy ???? . Ostatni mecz przeciwko Heat zakończył z 22 punktami i jest to czynnik motywujący, dla którego gram ten typ. Na ostatnie siedem spotkań Dwightmare wyrobił over dwa razy - z Orlando i z Heat właśnie. Jednak ta statystyka trochę zamazuje obraz, gdyż przeciwników wcale nie miał najłatwiejszych, Bulls ze świetną defensywą, podobnie Pacers, OKC również bardzo dobrze broni w pomalowanym, do tego Portland z Aldridge&#39;m i Robinem Lopezem i Detroit, którzy pod koszem mają mega wysokich i mega atletycznych Drummonda i Monroe. Mimo wszystko, niemalże za każdym razem DH zbliżał się do overu - wyłączając Bulls i OKC, z którymi zdobył kolejno 12 i 9 punktów. Z PTB - 17 punktów, z Pacers - 15 punktów, z Pistons - 17 punktów. Ostatecznie, można powiedzieć, że kolejny raz gram na przełamanie, gdyż - jakby nie patrzeć - od czterech spotkań linia nie wyrobiona. Muszę przyznać, że lubię Howarda, cenię tego gracza dużą sympatią, jednak to nie jest czynnik decydujący. Myślę, że po kilku spotkaniach, w których overa nie wyrobił linia została trochę zaniżona, jednakże - gdyby przyjrzeć się przeciwnikom, z którymi mierzył się DH12 - można dojść do wniosku, iż nie wyrabianie linii 18,5, jaką oferuje nam na dzisiejszy mecz Unibet, było całkiem zrozumiałe. Cóż mogę więcej powiedzieć, polecam.
Dwight Howard over 18,5 pkt @ 1,85 (Unibet) 21 pkt ✅
Jednakże, tak jak wcześniej - wartościując oba typy - przede wszystkim over 101,5 Rakiet, potem over 18,5 Howarda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Wesley Matthews - powyżej 16.5 pkt. @1.83 bet365
⛔

Portland dzisiaj bez Aldridge (23.4 PPG) i Mo Williamsa (9.4 PPG). Gra dzisiejszych gospodarzy opiera się właśnie na LaMarcusie, a Williams to bardzo ważny zmiennik. Będzie to bardzo duża strata i osłabienie Trail Blazers. Brak tych graczy wpłynie na zwiększoną aktywność pozostałych czyli Lillarda, Batuma i Matthewsa. Główną opcją punktowa będzie młody Lillard, ale sam meczu nie wygra i musi dostać wsparcie od pozostałych liderów tej drużyny, a do takich zalicza się Wesley. Linia jest wystawiona na równi z jego PPG - 16.3. Skuteczność rzutów z gry to 44.3%, zza łuku 39.6% i z wolnych 82.1%. W poprzednim meczu przeciwko GSW zdobył 21 punktów. Portland to drugi zespół w lidze pod względem zdobywanych punktów na mecz - 107.3, a dzisiaj mecz z GSW więc setka pęknie. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego Warriors są faworytem tego meczu, ponieważ oni również prawdopodobnie wystąpią bez jednego bardzo ważnego gracza - Thompsona (śmierć w rodzinie i jego status jest nieznany). Według mnie mecz będzie zacięty do samego końca. Ubytek ponad 32 punktów załata tak jak już pisałem trio Lillard-Batum-Matthews, można się również spodziewać zwiększonych minut.


Totalny brak weny do pisania, ale warte zagrania jest jeszcze:
D. Howard powyżej 18.5 pkt. @1.85 unibet✅
D. Wade powyżej 21 pkt. @1.85 unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maxti 234

maxti

Użytkownik
San Antonio Spurs - Utah Jazz

typ: Under 200.5
kurs:1.90
Bet365​

Różnica poziomów, San Antonio obecnie na pierwszej pozycji na zachodzie na Utah na przedostatniej. Nie warto tutaj grać zwycięstwa San Antonio z oczywistych powodów- niski kurs (1.03), Handicap też mi się tutaj wydają nie warty grania, spróbuję na under punktowy, zauważyłem że Utah nie tylko zdobywa ale też traci bardzo mało punktów, i to nie tylko z drużynami zbliżonymi poziomem do ich, na początku marca Indiana na własnym parkiecie wygrali z Utah tylko 3 oczkami 94-91 = 185 pkt., potrafili bronić również z Washington Wizards czy New York Knicks, rzadko rywale rzucają im 110 punktów, dziś liczę właśnie na taki rezultat,
Ostatnie mecze Utah Jazz na wyjeździe:
Philadelphia 76ers Utah Jazz 92 : 104 =196
New York Knicks Utah Jazz 108 : 81 =189
Washington Wizards Utah Jazz 104 : 91 =195
Ostatnie mecze San Antonio (u siebie):
San Antonio Spurs Los Angeles Lakers 119 : 85 =204
San Antonio Spurs Portland Trail Blazers 103 : 90 =193
San Antonio Spurs Orlando Magic 121 : 112 =233
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Portland Trail Blazers - Golden State Warriors goście over 104 -&gt; 1,90 -&gt; Marathonbet ✅✅✅ 113 pkt Golden State Warriors

Ostatnim typem na dzisiaj, który chcę przeanalizować jest over GSW on road z ekipą Blazers. W ekipie gości nadal status questionable z powodu problemów rodzinnych ma Klay Thompson, jednak sądzę że zagra. A nawet jeśli out, to GSW in offense ma potężną siłę rażenia. W ekipie gospodarzy zabraknie lidera ekipy czyli Lamarcus&#39;a Aldridge&#39;a co spowoduje więcej miejsca pod koszem dla Davida Lee który pod koszem przeciwnika jest bardzo skuteczny. Stephen Curry vs Damian Lillard też raczej obaj powinni pokryć overy, bo to prestiżowy mecz i na pewno Stefanek odda więcej rzutów niż normalnie. Ponadto roster GSW jest bardzo bogaty jeśli chodzi o atak. Na ławce są skuteczni Blake, Speights oraz Barnes. Obrona PTB pozostawia wiele do życzenia w tym sezonie, i moim zdaniem w PO gospodarze daleko nie zajdą. Portland ostatni raz kiedy stracili mniej niż 100 pkt było to 6 spotkań temu, gdzie Hawks wrzucili im jedynie 78 pkt. Ostatnie wyniki to 103 Dallas, 118 Rockets, 109 Memphis, 103 Nowy Orlean i Spurs, tyle ostatnio stracili gospodarze. Dzisiaj spodziewam się ofensywnego meczu z obu stron i pokrycie overa przede wszystkim przez GSW. Pozdrawiam i polecam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Russel Westbrook over 21,5 pts ⛔⛔⛔⛔tylko 28 min gry i typowe ceglenie by Russell . 17 pkt.
Kurs : 1.80
Bukmacher : Betsson

Russell Westbrook to 25latek urodzony w Long Beach, California. Absolwent uczelnii UCLA na której grał razem chociażby z znanym nam wszystkim dobrze Kevinem Love. Został wydraftowany w 2008 roku z 4 numerem przez Supersonics,którzy niedługo potem zmienili nazwę na Oklahoma City Thunder(dokładnie po 6 dniach). Świetny zawodnik, bardzo podobny do opisywanego przeze mnie wczesniej Johna Walla. Rus Rus mimo swoich debilnych zagrań które mówiąc delikatnie zdarzają się przynajmniej kilka razy na mecz ma, niesamowita szybkość na boisku, świete wjazdy pod kosz, niesamowita winda, i dobry mid range jumper. Numer 0 jest przyzwoitym 3pt shooterem jednak poprzez to, że czasem robi to kilka razy na minute będąc Ice Cold jego % wygląda bardzo średnio. Wynosi on tylko 35%. Westbrick, bo tak jest nazywany prześmiewczo ten zawodnik, oddaje średnio 17 rzutów na mecz co jest dużą liczbą jak na PG. Opisywany przeze mnie combo guard staje na linii średnio 6 razy na spotkanie wykorzystując 5 prób. 7 asysyt na spotkanie to wydaje się mało jak na PG, ale taki jest Westbrook, woli rzucić niż podać. Z wiekiem kiedy stanie się mądrzejszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem na pewno jego cyferki podskoczą. Dziś w nocy byliśmy świadkami oklepu jakie OKC dostali od Mavsów pod nieobecność #0 który odpoczywał po kontuzji, aby być gotowym na ważniejszy, czy też bardziej prestiżowy mecz z Chicago. Z tego powodu dzisiaj spodziewam się spokojnie 20 rzutów ze strony tego zawodnika,tym bardziej, że nie ma przeciwko sobie dobrego obrońcy. Russell notuje 27.3 pkt w ostatnich 4 meczach.Tak jak napisałem ostatnio do Marcina, zrobiłem to samo dziś z Russelem, lecz nie dostałem odpowiedzi(dziwne ???? ),ale daje mu jeszcze czas.

Shot Chart Russela
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
David West powyżej 15,5 pkt. kurs:1,85⛔3/14 z gry...

Ja na dziś wybrałem między innymi over punktowy Davida Westa.Dziś Pacers podejmować będą najsłabszy zespół NBA Philadelphie 76ers.Dwa dni temu oba zespoły miały okazje zmierzyć się ze sobą.Oglądałem połowę tego spotkania.West w całym meczu rzucił 18 pkt(8/13).Łatwo dochodził do pozycji rzutowych i raz za razem kąsał rzutami z pół dystansu.Obrona u 76ers praktycznie nie istnieje,stąd myślę,że warto spróbować over Westa ponownie.David ostatnio notuje dobre cyferki.Jego średnia w marcu to 17 pkt. na mecz.Trzy marcowe mecze Pacers na własnym parkiecie były dla Westa bardzo udane.25 pkt. z Utah,27 pkt. z Golden State Warriors i 24 pkt. z Bostonem.Dziś za pewne West rozegra mniej minut,spodziewam się,że Indiana wygra dużo okazalej niż w poprzednim starciu jednak w te dwadzieścia kilka minut uważam,że over powinien siąść.W ostatnim starciu gdzie to Indiana była gospodarzem z 76ers West rzucił 17 pkt. i dziś spodziewam bardzo podobnego rezultatu.Handi na Pacers wygląda również zachęcająco ale ja odpuszczam,nie mam szczęścia do tej drużyny i często grając coś z ich udziałem ostatecznie wychodzi na odwrót.
Bukmacher:Sportingbet
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Mecz:Houston Rockets v Utah Jazz

Typ:Houston -13,5✅
Kurs 1,92 na sportingbet

Analiza:
Houston wraca po 3 ciężkich wyjazdach(Oklahoma,Chicago i Miami Heats) których odnieśli 3 porażki. Houston na pewno potrzebują teraz wygranej żeby szybko zapomnieć o porażkach. Zarówno Houston jak i Utah są b2b, ale Utah ma drugi wyjazd z rzędu.Utah wczoraj przegrała różnicą 18 pktów od San Antonio, wczorajsza linia na SAS wynosiła -15 i została pokryta.Linia na Houston o wiele niższa i powinna być pokryta.Oglądałem wczorajszy mecz gospodarzy z Miami, i Houston grało dobre spotkanie, przegrali bo zaniedbali ostatnią kwartę a szanse były spore bo James zagrał wg mnie słabe zawody, za to Wayde i Allen zrobili swoje no i Houston przegrało spotkanie po naprawdę dobrze zagranym meczu.Harden pewnie nie zagra dzisiaj dużej ilości minut ale wczoraj z dobrej strony pokazała sie cała drużyna. O utah wiele pisać nie trzeba 9/10 ostatnich meczy to porażki. Wg mnie Houston spokojnie pokryje handicap.
Wg mnie Utah jedzie dostać baty od Houston.

edit:Gładko wygrana 124:86, ps:dzięki Rambo zagrałem też na philadelphie +20 ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Indiana Pacers - Philadelphia 76ers(+20) -&gt; 1,83 -&gt; Bet365

Indiana public bet, wszyscy grają bo niby maja zrobić blow na zespole gości, bo wiadomo są kilka razy lepsi. Ja się pytam po co? Wszyscy znają możliwości Pacers, ich świetną obronę, ale czy wystawienie kursu 1,03 na zwycięstwo w takiej nieprzewidywalnej lidze jak NBA gdzie niespodzianki są praktycznie co noc to nie kpina? Tutaj nawet nie chodzi o kurs, że na gospodarzy jest żałosny. Team Franka Vogel&#39;a ma za chwilę brutalny kalendarz( grafika poniżej). W ciągu 11 dni muszą rozegrać aż 7 spotkań a to dla żadnej ekipy nie jest ciekawe rozwiązanie. W tym ekipę z Indianapolis czekają mecze bardzo prestiżowe, i bardzo ważne jeśli chodzi o 1 na Wschodzie. Mecze z Chicago czy Memphis zawsze są ciężkie do tego na koniec Miami które ostrzy sobie ząbki i zaczynają gonić Pacers w tabeli Konferencji Wschodniej. Krótka linia przed meczami ciężkimi, Indiana gra o pietruszkę, a handi wysokie i warte zagrania. Nie sądzę, by Indiana się spinała na mecz z outsiderem ligi. Philadelphia swoim tempem gry nie bardzo będzie pasować defensywie Pacers, ponadto nie sądzę żeby Indiana jakoś się spięła w obronie i marnowała siły. Bronić to jeszcze będzie trzeba, nie koniecznie dzisiaj. Phila +20.




Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder -&gt; Jimmy Butler over 22,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson

Fajny typ oferuję nam dzisiaj Betsson. Zdecydowałem się że dzisiaj dobrym zakładem będzie lokata na rzucającego obrońcę ekipy Byków. Po stronie gości zabraknie startera czyli Thiabo Sefoloshy, który jest świetnym obrońcą obwodowym i normalnie odpowiadał by za krycie Jimmiego. Jimmy Butler będzie miał więcej miejsca i z Robersona zrobi miazgę. Na pozycji nr &#39;&#39;2&#39;&#39; Jimmy ma zdecydowanie dzisiaj przewagę. Potrafi dobrze rzucać z półdystansu jak i sieknąć za 3. Dobry z niego swingman, gdzie może grać zarówno jako SF jak i SG. Potrafi też sporo zbierać. Dzisiaj na pewno będzie sporo do zbierania bo Oklahoma lubi grać szybki basket run &amp; gun. Myślałem o Joakim&#39;ie Noah ale dzisiaj z Ibaką może mieć lekkie problemy, a ze względu na ofensywny styl gry gości może mieć też problem z faulami. Tyle ode mnie. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danek22 10

danek22

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy wpis w tym dziale. Wydaje mi się, że dziś warto pograć over jednego z liderów LAC. Mowa tu o Griffinie, któremu w tym sezonie leży drużyna ze stolicy stanu Kolorado. Clippers mierzyli się z Nuggets w tym sezonie dwukrotnie. Pierwszy raz spotkali się w Kalifornii a Blake Griffin rzucił 24 punkty i był drugim najlepszym strzelcem swojej drużyny po Crawfordzie(jego obecność dzisiaj stoi pod znakiem zapytania). W drugim spotkaniu rozegranym w Denver rzucił 36 punktów. Dzisiaj podobnie oba zespoły zmierzą się w stanie Kolorado, a drużyna gości będzie chciała zrewanżować się za ostatnią pechową porażkę.
Jak można zauważyć linia rośnie. Ja zdążyłem pograć over 24,5 w maratonie teraz taka linia jest tylko w fortunie.

Blake Griffin - over 24,5 1,82 26✅
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats
Dziś będzie krótko, bo niestety dyżur nie daje za wiele czasu. Dzisiejszej nocy na torze kolizyjnym stają dwie drużyny, które dały mi w ostatnim czasie zarobić.
Hawks depczą po piętach Bobkom. Kiepski spot Bobków. B2b 0 day rest i z wypoczętymi wracającymi na właściwe tory Hawks może być ciężko. 2 mecze w tym sezonie Bobki już przegrały z Atlantą. Dziś idę w kierunku Jastrzębi. Szykuje się close game ze wskazaniem na przyjezdnych. Jest to oczywiście bardzo ważny mecz dla obu drużyn więc kości będą trzeszczały, a w obronie możemy spodziewać się agresywnej gry. Trochę mało, żeby kogoś przekonać, ale...
Atlanta-Charlotte typ: Hawks +3.5 @1.76 b365 6/10 ✅✅ so izzi
bez analizy (gram za średnią stawkę)
Clippers -4.5 pkt @1.9 z Denver⛔
Bulls +2.5 pkt @1.9 z OKC⛔
 
brick 208

brick

Użytkownik

Joakim Noah over 13.5 pkt @ 1.83 Bet365

Dziś pod lupę biorę jednego z najbardziej wszechstronnych centrów NBA. Mowa tu o środkowym ekipy Bulls, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Podczas gdy ze składu po raz kolejny wypadł Derrick Rose, Noah wziął ciężar gry na siebie. Zarówno w obronie jak i w ataku. Ostatnimi czasy prezentuje bardzo wysoką formę, to on zapewnił swojej drużynie wygrane nad Miami, Houston czy Sacramento. Joakim bardzo dobrze spisuje się na własnym parkiecie rzucając w Chicago 13.4 pkt przy skuteczności 49% z gry. W samym marcu jak już wcześniej wspomniałem Noah spisuje się lepiej niż na początku sezonu rzucając 14.6 pkt na mecz przy skuteczności 56.3% (!) W ostatnich 5 meczach środkowy Bulls przekroczył barierę 13.5 punktów aż 3 razy, a dwukrotnie zabrakło mu jedynie punktu! Dodatkowo dziś w drużynie z Oklahomy nie zagra Kendrick Perkins, który potrafi dobrze bronić, Noah za rywala pod koszem będzie miał mniej znanego, doświadczonego a co za tym idzie ogranego centra niż Perkins. Uważam, że dzisiaj Noah znów udowodni, że może być liderem drużyny i poprowadzi Bulls do zwycięstwa nad Thunder.
Dodatkowo: Joakim Noah over 32.5 pkt, zbiórki, asysty @ 1.83 Bet365


Deron Williams over 6.5 asysty @ 1.73 Bet365
Drugim zawodnikiem na którego gram over jest Deron Williams rozgrywający drużyny Brooklyn Nets. Zdecydowałem się zagrać tutaj over ponieważ Deron w ostatnich 5 meczach przekroczył liczbę asyst 3 krotnie notując 7, 8 i 7 asyst. W sezonie notuje średnią na poziomie 6.4 asysty na mecz. Na parkiecie w Nowym Jorku notuje średnio 7.3 asysty na mecz, a w samym marcu ma wynik na poziomie 6 asyst na mecz. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym overem, jest fakt iż Nets grają z Suns i spodziewam się w tym meczu dużej ilości punktów a co za tym idzie dużej liczby asyst ze strony Williamsa. Typ jest troszkę ryzykowny, a analiza nie jest powalająca, lecz uważam, że Deronowi uda się przekroczyć tą linię.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Joakim Noah over 25,5 pkt + zbiórki ⛔⛔
1,85
Betsson​



Miałem grać najpierw sam over punktowy, ale kurs poleciał, więc proponuję ze zbiórkami co wcale nie wygląda gorzej. Bulls zagrają dzisiaj z OKC, więc zanosi się na wyśmienite spotkanie. Thunder dopiero co zostali solidnie zbici u siebie przez Dallas, a już muszą mierzyć się z kolejnym jeszcze bardziej wymagającym rywalem, jakim jest Chicago. Może nie są oni kopalnią talentów, ale zaangażowaniem i poświeceniem na parkiecie zaskarbili sobie sympatię niejednego kibica, a i dzięki temu odnoszą często zwycięstwa z wyżej notowanymi przeciwnikami. Z tego stada wyróżnia się jeszcze bardziej Noah, który jest niesamowicie wszechstronny jak na centra, a jego wkład w postępy zespołu jest nieceniony. Im większy prestiż meczu, tym Joakima bardziej rozpiera energia, a dzisiaj będzie to bardzo pomocne w wykręceniu ładnych cyferek. OKC preferują up tempo i zapewne nadarzy się okazja do solidnej porcji zbiórek bo Noah to dzikus na tablicach. Jeśli chodzi o punkty to wygląda to w ten sposób, że kontuzjowany jest podstawowy center OKC - Perkins, a w jego miejsce gra Adams, a więc obrońca niezbyt wysokich lotów co skrupulatnie powinien wykorzystać Noah. W moim odczuciu właśnie odpowiednie kreowanie Noah (czyt. intensywne) będzie kluczem do sukcesu w walce z OKC. W jednym dotychczas rozegranym meczu pomiędzy obiema drużynami Noah rzucił 23 pkt i zaliczył 12 zbiórek w zaledwie niecałe 30 minut gry mając na przeciw siebie Perka. Dzisiaj tych minut będzie z pewnością więcej, więc niech Joakim rozegra po prostu mecz na przyzwoitym poziomie, a o overek będę spokojny.



Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks
Bobcats over 102 pkt ⛔⛔
1,90
Betsson​




Ktoś powie, że zwariowałem grając over w meczu Bobków... otóż nie, widzę kilka co najmniej solidnych przesłanek by zaatakować tu powyższą linię. Chciałem grać najpierw over w całym meczy, ale stwierdzam, że większe zaufanie mam do gospodarzy dzisiejszego meczu i im powierzam trochę mojego kieszonkowego. ;) Do rzeczy, od jakiegoś czasu można zauważyć, że Bobki nie są już drużyną, która by wygrać mecz musi koniecznie stawiać jedynie na swoją dobrą obronę. Teraz potrafią solidnie punktować rywala i rzucać solidnie ponad 100 pkt. U siebie Charlotte w marcu rozegrali 4 mecze: 109, 101, 105, 105 odpowiednio z Pacers, Cavs, Denver i Wilkami. Szczególnie ten pierwszy wynik budzi podziw bo został on nastukany najlepszej defensywie ligi, ale powiedzmy sobie od razu, że Indiana notuje spadek formy co ma odzwierciedlenie na ich słabszą postawę w obronie. Dzisiejszy przeciwnik to Hawks, którzy pokrzepieni trzema zwycięstwami z rzędu mogą trochę odetchnąć i wciąż liczą się w walce o udział w postseason. Tylko te zwycięstwa zamazują nam trochę obraz defensywy Atlanty, a jest ona mizerna. Zwycięstwa z Bucks, Utah i Denver u siebie były po prostu koniecznością, a Jazz potrafili mimo tego, że są jedną ze słabszych ekip w lidze wrzucić Hawks 110 pkt... To sporo mówi, ale i tak nie wszystko. Nie będę to przytaczał kolejnych spotkań z udziałem Hawks, ale potrafią oni naprawdę solidnie dostać w trąbę. Atlanta preferuje szybką koszykówkę i jeśli Bobki choć trochę dadzą się namówić na taką grę to z przekroczeniem linii nie powinno być problemu zważając na braki obronne Hawks. Bobcats w formie, Bobcats rzucają ponad stówkę. ;)



Chris Paul over 29,5 pkt + asysty
1,85
Betsson​




Ostatni bet to over dyrygenta zespołu Clippers i najlepszego rozgrywającego ligi (in my opinion). Od razu zaznaczam, że warto poczekać aż będzie dokładnie wiadomo co z Collisonem i Crawfordem bo jeśli obaj nie zagrają to over jak najbardziej do gry.


http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/players/player726790.html



http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/players/player542879.html



Z tych informacji wynika, że Collison dzisiaj raczej zagra, a Jamal jednak nie, co w dalszym ciągu skłania mnie do grania na over Paula. Crawford zapewne zabrałby co najmniej kilka rzutów Paulowi bo sporo rzuca, a Collison już niekoniecznie. Clippers zagrają on road z Denver, a więc szykuje się szaleńcze tempo spotkania i wysoki wynik. Szykuje nam się również sporo wolnej przestrzeni dla Paula bo po pierwsze Denver słabo bronią, a po drugie Lawson to słaby defensor, więc tu Chris będzie mógł się wykazać i zanotować znów solidne double double na poziomie ok. 20 punktów i kilkunastu asyst. To, że go na to stać każdy wie. To, że dzisiaj są do tego odpowiednie warunki to również wydaje się oczywiste. Bryłki u siebie w miarę ogarniają temat, powinny trzymać się w miarę blisko Clippers, więc i minut nie powinno zabraknąć dla Paula. Jeśli ktoś lubi ryzyko można już teraz grać, jeśli nie czekać czy zagra Jamal. ;)


E: Betsson się pomylił i ma linię na pkt + zbiórki, a chodzi o asysty zapewne... więc poczekajmy, aż ogarną... ;)


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom