>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA Marzec 2014

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Indiana-Miami bardzo ważną informacją jest czy zagra Wade bo to dużo zmienia. Na oficjalnej NBA nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie. Jakby ktoś miał wiarygodne info to niech da znać.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
New Orleans - Clippers
C. Paul over 28.5 pts+ast 1.8
⛔ 0-12 z gry!
Betsafe

CP wraca ponownie do Nowego Orleanu i to na dobrą sprawę mogłoby wystarczyć za argumentację przy tym typie, ale jest jeszcze kilka faktów, które można przytoczyć. Przede wszystkim niezła gra Pelicanów w ostatnim okresie - praktycznie od ostatniej potyczki wspomnianych Clippers z NO rozegranej 2 marca w LA, ci drudzy nie zostali już przez nikogo rozbici w sposób, który pozwalałby pograć 4Q rezerwowymi. Krótko mówiąc liczę, że gospodarze postawią opór co powinno pomóc w wykręceniu overa liderowi Clippers. Całkiem niedawno bo 24go lutego Paul podczas wizyty w Nowym Orleanie w ciągu 30 minut nazbierał 19 punktów oraz rozdał 13 asyst. Oczy tego wieczoru będą w dużej mierze zwrócone na Chrisa i liczę, że będzie się chciał pokazać na starych śmieciach. Przeciwko typowi z pewnością kalendarz ekipy z LA - kolejny mecz b2b w Dallas (szykuje się ostre strzelanko :cool:), a później Houston, Wilki i Słońca więc jeśli tylko będzie okazja oszczędzić starterów na pewno tak się stanie.

Oprócz tego próbuję lekko Cleveland✅. Jakoś brak Irvinga wychodzi im na dobre, a Pistons przecież wygrali jedynie 5 na 20 ostatnich spotkań, choć kalendarz mieli dość trudny. Cleveland b2b, matematycznie z bardzo niskimi szansami na zanotowanie 3W z tą swoją mierną kadrą, ale w takich meczach, na tym etapie sezonu, to nawet spokojnie mogę polecić -3.5⛔ w ich stronę po 4.4 w WH jako próbę ustrzelenia fajnego kursu.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Niegłupim pomysłem jest dziś pogranie Toronto. Wiem że są b2b ale do końca sezonu 12 spotkań więc dla tankującego Bostonu wygrane nie wchodzą w grę. A Toronto walczy o 3. miejsce więc o odpuszczaniu nie ma mowy. Świetna ekipa prowadzona przez duet Lowry-DeRozan z wielkim wsparciem Valanciunasa i reszta stanowiąca kolektyw który w tym roku odpalił jak nigdy. Takie ekipy jak Boston trzeba pokonywać jeśli chce się powalczyć w PO. Wybaczcie że tak krótko, ale raz że zbieram się już do spania bo o 8 egzamin, a dwa że nic więcej dodawać nie trzeba, a kurs bardzo fajny.
Absencje:
W Toronto nie zagra oczywiście Patterson oraz najprawdopodobniej Greivis Vasquez. Z kolei w Celtics brak Wallace&#39;a, Faveraniego i Bogansa.
Toronto ✅
1.64 | marathonbet

Jeśli chodzi o mecz Indiana-Miami bardzo ważną informacją jest czy zagra Wade bo to dużo zmienia. Na oficjalnej NBA nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie. Jakby ktoś miał wiarygodne info to niech da znać.
Dwyane Wade is expected to start on Wednesday at Indiana, despite a sore Achilles.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pawros 59,9K

pawros

Użytkownik
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
typ 1 @1.90⛔

Twarda walka w końcówce regularnego sezonu o awans do playoff w konferencji wschodniej, jedna z 5 drużyn odpadnie, mam nadzieję że nie Dallas, a kilku trudnych przeciwników czeka. Pierwszym z nich jest LAC, a którymi zagrają ponownie w LA. Gracze Mavs ostatnio dostarczają dużych emocji swoim kibicą - trzy dogrywki w 4 meczach na własnym parkiecie, nie wykluczam następnej. Ta drużyna 30-to latków potwierdzi regułę weteranów - im bliżej decydujących spotkań tym większa mobilizacja.
Clippersi na tle Dallas to drużyna perspektywiczna, budowana jest z myślą o mistrzostwie NBA, jednak gra na wyjazdach jest jeszcze o wiele słabsza niż na własnych śmieciach o czym świadczą statystyki 19zw, 16 porażek!.

końcówka do du..!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

Spotkanie pomiędzy Mavericks a Clippers zapowiada się niezwykle ekscytująco. Obie drużyny wciąż mają o co grać i nie sądze, aby którakolwiek z nich potraktowała ten mecz ulgowo. Sezon zasadniczy zmierza ku końcowi, obie drużyny mają do rozegrania po dziesięć spotkań, także walka o Play-Offy wkracza w decydującą fazę. Mavericks, grający dzisiaj w nocy w home court z pewnoscią mają pewien handicap w postaci własnej publiki, która może poniesć ich do zwycięstwa, gdzie każdy kolejny win jest na wagę złota - obecnie okupują dziewiątą lokatę w konferencji zachodniej i walka o upragnioną ósmą lokatę będzie toczyć się do ostatniego, osiemdziesiątego drugiego spotkania w regular season pomiędzy wspomnianymi Mavericks a Phoenix Suns. Clippers walczą o utrzymanie trzeciej lokaty w tej samej konferencji, gdyż na plecach czuć ciągle oddech Rockets. Na łyknięcie drugiego OKC nie ma już raczej większych szans, także sukcesem dla Clippers będzie utrzymanie miejsca w TOP 3 w konferencji.
Co ważne, jesli chodzi o mój typ - obie drużyny lubią sobie &quot;porzucać&quot;. Clippersi pod względem zdobywanych punktów są zdecydowanym no.1 (107,4 ppg) z kolei Mavericks pod tym względem okupują ósmą lokatę. W defensywie także nie prezentują nic specjalnego, Mavericks pod względem OPP - dwudziesta pierwsza lokata (102,5) a Clippers trzynasta lokata (100,3)
W tym sezonie drużyny spotykały się ze sobą dwa razy - i dwa razy linia overowa została przekroczona - w pierwszym spotkaniu (04.01.2014) 231 punktów a kilkanascie dni później (16.01.2014) jeszcze lepiej - 256 punktów. Osobiscie nie przepadam za graniem na przedłużanie liń, o czym wspominałem wielokrotnie, jednakże w tym wypadku są to jedynie dwa mecze z rzędu. Clippersi w marcu linię wystawioną na dzisiejszy mecz przekroczyli jedynie cztery razy na dwanascie spotkań, z kolei Mavericks wcale nie lepiej - pięć razy - również w dwunastu spotkaniach.
Cóż mogę więcej powiedzieć... obie drużyny w ofensywie spisują się bardzo dobrze, bardzo dobra gra zespołów na dystansie jak i w pomalowanym co sprawia, iż zajmują pierwsze i ósme miejsce w lidze pod względem PPG, o czym już wspominałem. Clippersi co prawda b2b, aczkolwiek zagrali underowo (w tym w beznadziejnej formie rzutowej CP3 - bez jaj, przecież nie powtórzy 0/12 z gry) i wydaje mi się, że ważniejszym spotkaniem dla drużyny z Los Angeles jest to dzisiejsze - przeciwko Mavericks. Ten mecz jest niewątpliwie meczem wieczoru, także liczę na niezłe widowisko a tym samym dużą ilosć punktów. Także cóż, polecam ????
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers; over 211,5 pkt @ 1,92 (Unibet) 212 pkt ✅.
Do przerwy szło perfekcyjnie, jednak po przerwie działo się wiele rzeczy, dzięki czemu musiałem (musieliśmy) najeść się stresu. Cóż, najważniejsze, że rozliczone na plus.

Być może cos jeszcze napiszę, ale to wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Aldridge dziś wraca z Hawks. Kursy mega wysokie na gospodarzy którzy wczoraj raczej odpuścili mecz z Leśnymi Wilkami. Do tego Mo Williams zapewne nie zagra. Jest day to day. Kyle Korver - on raczej dziś podejrzewam, że wróci. Jak upatrujecie się na ten mecz. LeMarcus może być lekko zardzewiały i wcale nie jest powiedziany, że mocno przyczyni się w wygranej gości. Dla mnie jak grać na kogoś to tylko i wyłącznie na Jastrzębie. W Philips Arena powinni się spiąć i pokazać w końcu solidną grę. Co do Portland to oglądałem ich z Magic i zagrali katastrofalnie. Ostatnie kilka meczy on road to słabe wyniki i na niskiej skuteczności. Kursy 2.67 kuszą...co myślicie
 
G 20

gruda

Użytkownik
Do tego Mo Williams zapewne nie zagra
zagra i nie bylo co do tego ZADNYCH watpliwosci...doznal lekkiego urazu z orlando ale wrocil na parkiet i gral jeszcze sporo minut wiec nie wiem skad takie wymysly...
Kyle Korver - on raczej dziś podejrzewam, że wróci
no skoro tak podejzewasz to moze wroci ???? ja podejzewam ze raczej nie ????
nie wiadomo tez co z Anticem zagral ostatnio tylko 16 minut i nie wrocil(w przeciwienstwie do Mo) na parkiet po podkreceniu kostki,bez niego atlanta ma juz calkowity dramat pod koszem...
jesli nie bedzie korvera portland wezmie ten mecz super latwo,jesli korver i antic beda to moze cos powalczyc,jednak wydaje mi sie ze polegnie w kazdej konfiguracji ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers(-4) -&gt; 1,84 -&gt; Bet365 ✅✅✅ Portland 100 - 85

Portland dalej kontynuuje road tripa po kolei przegrywając z zespołami z konferencji wschodniej. Najpierw był sromotny łomot od Bobcats, potem porażka z contenderem, a wczoraj z Orlando. Dzisiaj goście grają w Atlancie mecz z drużyną Jastrzębi a jutro kończą wyjazdową serię w Atlancie. Kilka faktów, do zespołu gości wraca pierwsza strzelba i najlepszy gracz Blazers - LaMarcus Aldridge, wiadomo na pewno nie będzie grał bardzo dobrze, 1 mecz po kontuzji, ale zawsze takie wzmocnienie daje dużo pewności w grze, zwłaszcza psychicznie. Portland na każdej pozycji ma bardzo dobrych zawodników, na SF Batum który jest bardzo dobrym obrońcą dystansowym, oraz pożyteczny w ataku, na centrze Lopez który ma bardzo dobre warunki fizyczne, PF to wcześniej wspomniany LaMarcus Aldridge który jak dla mnie należy do top3 PF w lidze. Świetnym graczem jest także Wesley Matthews który bardzo dobrze pasuje do takiego teamu jak PTB, ponieważ może grac jako swingman. I oczywiście na PG znany dobrze wszystkim Damian Lillard. W Atlancie za dobrze się nie dzieje, wczorajsza dramatyczna porażka z Timberwolves na pewno nastrojów przed dzisiejszym meczem nie poprawiła. Ponadto, Korver i Antic out, bardzo ważni gracze dla teamu Hawks. Dzisiaj wszystko będzie należeć do Millsapa oraz Teague&#39;a, ale czy oni we 2 są poprowadzić zespół do zwycięstwa nad PTB? Nie sądzę. Portland na każdej pozycji ma lepszego zawodnika, i moim zdaniem jeśli Atlanta seryjnie dzisiaj nie będzie trafiać za 3, a Portland będzie grało &#39;&#39;swój&#39;&#39; basket to zwycięzca może być tylko jeden. Polecam i pozdrawiam. Rambo


 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 13

nbaspec

Użytkownik
jestem w szoku jak buki mogly wystawic na mecz milwaukee- lakers LINIE 220 PKT.
nawet gdyby grali w LA to tylko dzien konia tych przecientych graczy oby dwoch druzyn moglby sprawic ze to nie wejdzie bo wiadomo jak lalki graja u siebie i jak punktuja gdy maja dzien.Jednak ten mecz jest na wyjedzie w milwaukke. Druzyna ta nie lubi szybkiego tempa do tego nie ma zawodnikow ktorzy moga postarac sie o taki over , Co do lakers to na wyjedzie nawet z milwaukke nie rzuca duzo pkt bo na wyjazdaxch po prostu graja fatalnie.
w nowy rok w meczu pomiedzy tymi druzynami w LA linia zatrzymala sie na 173 pkt !! linia przed meczem byla wystawiona na 203 wiec co jest powodem ze dzis wystawili ja na poziomie 220 ?? nie mam pojecia , chyba tylko to ze lakers przewaznie u siebie rzucaja sporo ale na wyjedzie u nich 105 pkt to taki maks a milwaukke nie jest druzyna ktora sieknie powyzej 115 pkt bo robia to niezmiernie rzadko nawet ze slabymi teamami.
Wiadomo ze ten typ moze nie wejsc ale jak dla mnie nie warto czekac na live na wyzsza linie poniewaz jest duze prawdopodbienstwo ze juz po 1wszej kwarcie linia spadnie do 200 pkt. natomiast jak wzroznie nie wiadomo ile to mozna dac jeszcze raz ,bo nie wierze w wiecej pkt niz 230 w tym meczu.
NIE gra ilyasowa ani mayo w lakers nie gra gasol i nash , czyli jedyni co daja jakas jakosc tym druzyna

Milwaukee - Los angleses UNDER 219 pkt kurs 1.91 PInnacle stawka 8.5 tys zl

tak jak myslalem linia w calym meczu wzrosla do maks 223 pkt . przed ostania kwarta mimo ze musieli zdobyc tylko 53 pkt to wiedzialem ze zaczna ceglic i tak tez sie stalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Detroit - Miami(-4.5) 2 1.96 ✅ luźno
Marathon


Odwykłem od grania NBA w godzinach rannych, ale obok kursów z marathonu nie mogę przejść obojętnie. Miami są -4 względem Indiany i mają dość łatwy kalendarz, Indianę u siebie, a ci drudzy przed sobą jeszcze mecz m.in z OKC i SAS. W sumie Miami jeśli myśli o 1 miejscu w konferencji nie może sobie pozwolić na wpadki, a okazja ku temu niezła, bo rywale w większości przeciętni. Na moje to tutaj wieczorem będzie wisieć kurs w granicach 1.3 albo mniej i linia na 6-8 pkt, więc nawet jakby ktoś znalazł argumenty za graniem przeciw Heat, to spokojnie powinna być możliwość zrobienia middle albo sure. Allen poza grą, Wade zapewne questianeble, ale kolejny mecz grają z Bucks więc liczę dziś na możliwie pełną eksploatację aby przypadkiem nie zaliczyć kolejnej wpadki. O Detroit pisałem ostatnio przy okazji meczu z Cleveland, przegranego z resztą u siebie. Pistons ostatnie warte odnotowania zwycięstwo odnieśli 11 lutego przeciw SAS, lecz jak tak patrzę na boxscore to widzę po 20 minut jedynie Parkera i Duncana i już wiem wszystko o podejściu gości do tego spotkania. Skoro podczas wizyty w Nowym Orleanie na Miami wisiało 1.4 przed meczami z PTB i Indianą, to nie bardzo rozumiem dziś kursy otwarcia w starciu z Detroit, które na pewno nie jest lepsze, a w tym momencie nawet słabsze niż Pelikany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dzisiaj na mój celownik idą overy graczy Denver, które ponownie zagra z SAS, z tym że we własnej hali. Przedwczoraj w San Antonio o mały włos nie doszło do blamażu bo przez większą część spotkania Spurs prowadzili z Nuggets różnicą 18-20 pkt. Bardzo dobra 4Q gości pozwoliła im powalczyć i ostatecznie przegrali 103-108 pkt. Trzeba jednak powiedzieć że przez trzy kwarty grali straszny piach. Dzisiaj parkiet po stronie Nuggets także powinno być lepiej. Mimo faktu, iż Danver nie liczą się już w walce o PO motywacji nie powinno zabraknąć. Wczoraj trener Show został zapytany o to odpowiedział że rywalizacja z takim zespołem jak Spurs to dla nich playoffy ;) Przechodząc do rzeczy to zaryzykowałbym overy dwóch graczy Nuggets tj Lawsona i Mozgova.
Lawson zaliczył przedwczoraj jeden z gorszych występów tego sezonu (7 pkt 7 asyst). Z dużo lepszej strony pokazał się rezerwowy playmaker Brooks (25 pkt 8 asyst). Wątpię by dziś mogło dojść do powtórki. brooks nie zagra drugiego tak dobrego meczu a ktoś musi grę Nuggets pociągnąć. Stawiam na Lawsona, który powinien podreperować swoje statystyki po środowym meczu ze Spurs.
Jeśli chodzi o Mozgova to chłop kręci zdecydowanie lepsze zdobycze odkąd z rotacji Denver wypadł Hickson. Z Wizards miał falstart (5 pkt 6 zbiórek) ale potem było już tylko lepiej (12+9 z Thunder, 14+11 ze Spurs). Rosjanin jest w tej chwili jednynym nominalnym centrem w rosterze Nuggets więc i gra sporo. W meczu ze Spurs mógł zagrać kilka minut dłużej ale że prowadzenie Spurs było spore to Shaw posadził go na ławce a na jego pozycji mecz skończył Faried. Dzisiaj wraca Vesely, który choć nie jest nominalnym centrem to musi być zmiennikiem Mozgova. Wątpię jednak żeby przełożyło się to na mniejsze minuty Rosjanina, który te 30+ minut powinien zagrać a w tym czasie uzbierać 10 pkt wydaje się być formalnością. Kurs leci ale jeszcze 10.5 11.0 czy 11.5 można pograć.
Lawson over 18 @ 1,9
Mozgov over 10.5 @ 1,81
maraton
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Czy tylko mi dziwna się wydaje linia na mecz Chicago - Portland? Jedyny dla mnie racjonalny powód tego, że Chicago jest aż takim faworytem (1.50 win Bulls, 2.60 win Portland) jest to, że są b2b. To zrozumiałe, że mogą w Chicago przegrać, ale żeby zostali rozgromieni? Aldridge wrócił po kontuzji i korci mnie granie PTB + 9.5 po 1.40. Po prostu nie sądzę żeby Byki rozjechały Portland.
Edit: sam sobie odpowiem:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/231488/lamarcus-aldridge-questionable-fri-vs-bulls
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

Jak donosi roto - dzisiejszy występ Davida Lee przeciwko Grizzlies jest mocno zagrożony, nie uczestniczył w czwartkowym treningu i istnieje duża szansa, że &quot;he won&#39;t play&quot;. Jak powiedział trener Mark Jackson - &quot;zobaczymy jak David będzie czuł się jutro&quot; (jutro, tj. dzisiaj, w piątek). Trener przyznaje, iż na ten moment większe szanse na występ daje Andre Iguodali. Według mnie trener Warriors może nie narażać dwóch zawodników na odnowienie się urazów przed zbliżającymi się Play-Offs, także uważam, iż zagra maksymalnie jeden z nich. Co to oznacza? Automatycznie stawia to w pozytywnym świetle over Zacha Randolpha, który w marcu jest całkiem niezłej formie. Na czternaście rozgrywanych meczów tym miesiącu linię wystawioną na dzisiejsze spotkanie przekroczył sześć razy, w tym m.in ze świetnie broniącymi w pomalowanym Pacers. Sam mecz jest dość prestiżowy - spotykają się drużyny zajmujące siódmą i szóstą pozycję w konferencji zachodniej. Grizzlies poprawili swoją sytuację, jednakże ciągle nie mają zagwarantowanej gry w Play-Offs a z drugiej strony - wciąż mogą &quot;łyknąć&quot; szóstych Warriors, także jakiegokolwiek odpuszczania nie będzie. Grizzlies spotykali się z Warriors w tym sezonie już dwa razy - Randolph rzucał 23 i 21 punktów mając na przeciwko siebie Davida Lee, także jestem bardzo optymistycznie nastawiony jeśli chodzi o powodzenie tego typu.

Zach Randolph over 17,5 pkt @ 1,85 (Milenium)
21 pkt ✅

Drugim zawodnikiem o którym myślę jest niekwestionowany lider Golden State Warriors - czyli Pan przedstawiony na zdjęciu. Cóż mogę powiedzieć - wobec nieobecności Lee naturalną koleją rzeczy jest, iż over Curry&#39;ego wygląda apetycznie. Seweryn zarzucił mi kiedyś, że &quot;Curry nie spina się na mało ważne mecze, lubi grać przeciwko wielkim&quot;, czy coś w tym stylu. W tamtym przypadku wyszło na jego. Dzisiaj Golden State Warriors mierzyć się będą z ekipą Grizzlies i pomimo tego, iż nie jest to rywal na poziomie Heat, Thunder czy Spurs, to spotkanie wydaje się być prestiżowe, głównie z powodów, o których wspomniałem w przypadku powyższej analizy. Jeśli chodzi o Stefana - w marcu jest zdecydowanie &quot;on fire&quot;. Pomiędzy 14 a 20 marca GSW rozegrało cztery spotkania podczas których Curry był najlepiej punktującym zawodnikiem w całym meczu. Ogólnie w czternastu spotkaniach Curry wyrobił linię, można powiedzieć, &quot;jedynie&quot; cztery razy a raz zrobił zwrot. Niemniej jednak do linii bardzo często się zbliża, zdobywając powiedzmy 18 czy 20 punktów. Dzisiaj zagra na przeciwko Grizzlies, którzy bronią nieźle w pomalowanym, tak więc wydaje mi się, że więcej rzutów będzie oddawanych zza obwodu. Curry przeciwko Grizzlies w tym sezonie grał raz - zdobywając 22 punkty (a Lee, jak już wspominałem w analizie Randolpha - był na parkiecie). Dzisiaj David Lee ma nie grać, także nie dość, że więcej rzutów będzie oddawanych zza obwodu to Stefan przejmie część rzutów od silnego skrzydłowego. Tak więc:

Stephen Curry over 23 pkt @ 1,85 (Unibet)
33 pkt ✅

Obie analizy uzależnione są w pewnym stopniu od występu Davida Lee! Jeśli będę wiedział coś więcej natychmiast dam znać. Oprócz tego mam zamiar napisać coś jeszcze, jednakże wobec ewentualnej nieobecności Lee to te dwa typy wziąłem na celownik
Edycja: 21:34 - Game-time decision, chociaż panuje przekonanie wokół drużyny, że dzisiaj nie zagra, a jego miejsce zajmie Green bądź O&#39;Neal.
 
N 13

nbaspec

Użytkownik
kolejna promocja w postaci UNDERA na mecz minesota - lakers .
w tym sezonie grali ze soba juz 3 razy.
raz bylo 208 raz 195 i raz 203 pkt wiec lini na poziomie 225,5 uwazam za wielka promocje. do Tego lakersi sa b2b a ze to patalchy i wiekszosc ich graczy nie jest kompelntie przyzwyczajona do gry po 30 kilka minut dzien po dniu takze mysle ze jak rzuca 100 pkt to bedzie wielki sukces. Minesota wiadomo szybka gra i pewnie ze 120 pykna.Znajac zycie bedzie blowout i zejdzie szybko love, martin i wejda rezerwy ktore jak wiadomo cegla. Lakersi tez preferuja szybka gre i spodziewam sie tu akcji 10 sekunowych ale skoro grali juz ze soba 3 razy i ani razu nawet nie zblizyli sie do tego dzisiejszego undera to nie ma podstaw zeby sie obawiac ze go przekrocza.
Jestem ciekaw czy zagra dzis gasol i nash a w minesocie pekovic dlatego tez na ta chwile gram skromnie za 6 tys zl przed meczem byc moze doloze jeszcze 4 tys jezeli linia sie utrzyma i bede wiedzial czy oni graja. Jezeli linia wzrosnie przed meczem do jakis 228 to doloze jeszcze z 2 tys . mozliwe tez ze zagram jakis wiekszy under gdy np po 1wszej polowie bedzie on na poziomie 240 pkt.
ciezko troche zobrazowac moje typy bo gdy sytuacja wymyka sie spod kontroli to lubie zagrac over nizszy niz under i moge trafic 2 typy lub np zagrac over wyzszy i trafic tylko 1 typ albo zadnego Choc to jeszcze mi sie nie zdarzylo ;P
NA live tez lubie wchodzic gdy w jakis meczu under wzrosl z przedmeczowegego 205 na 220 .dzis pewnie tez zagram kilka singli na zwyciestwa ale to na betfair ale tego nie podaje bo i tak nikt nie uwerzy ze dawno sprzedalem mecz z zyskiem lub skontorwalem po wyzszym kursie i nie stracilem nic.
Minesota - lakers UNDER 226 kurs 1.85 . stawka 6 tys zl. pinnacle
dolozony under 228 za 3 tys
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dre Drummond Powyżej 13 zbiórek / 1.70 / Betsson 14 ✅✅✅



Kolega Maximus88 przedstawil spotkanie, wiec ja przejde od razu do typu.
Andre Drummond to drugi najlepszy rebounder w NBA. Aktualnie jego srednia wynosi 12.8.
Druzyny te spotkaly sie w tym sezonie juz 3 razy :
3 Grudzien 47:34 w zbiórkach dla Detroit. Drummond gra jedynie 23 minuty(2 faule w 1q, 2 faule w 2q stad taka ilosc) ale i tak zbiera 18 pilek.
8 Grudzien 43:34 w zbiórkach dla Detroit. Drummond gra 36 minut i notuje 14 zbiórek.
3 luty 51:44 w zbiórkach dla Detroit. Drummond gra jedynie 24 minuty(2 faule w 1q, 1 faul w 2q i znów zszedłz parkietu) pomimo tego ma 12 rebounds.

Wiec 3 mecze z Miami to srednie 14.7 zbiórek w 27.7 minut.

Andre odniósl niedawno kontuzje i wrócil juz na parkiet i zanotowal : 16,12,14,11 zbiórek w tych spotkaniach.

Sam marzec to 12 spotkan. Srednio na parkiecie 32 minuty i 12.7 rebs.

Wszyscy wiemy jakie problemy ma Miami na tablicach. Detroit to drugi najlepiej zbierajacy zespól w calej lidze. Srednia 45.3, na to sklada sie az 14.3 ofensywnych zbiórek czyli najwiecej w NBA. Srednia Heat to 36.7 - ostatnie miejsce w lidze.

Jak wiemy Miami ostatnio zaczyna spotkania z Odenem w s5, jednak gra on tylko kilka minut. Nie widze jakiejs wiekszej róznicy na tablicach :

37 zb z Pacers
36 zb z Portland
33 ZB Z Pelicans
34 zb z Memphis
37 zb z Celtics

Jak widac ostatnie 5 spotkan to praktycznie utrzymywanie sredniej na poziomie 36.

Detroit natomiast :

48 zb z Cavs
53 zb z Jazz
46 zb z Clippers
53 zb z Suns

Celowo dalem 4, poniewaz w nich gral Drummond

Analizujac to wszystko widzimy, ze Drummond gdy nawet mial problemy z faulami to byl w stanie zbierac spokojnie 12+ pilek. Jak wiemy wielu centrów potrafi zdominowac Heat w zbiórkach. Pamietam ostatni mecz Heat z Wizards, gdy Gortat juz po 1q mial 10 zbiórek. Szykuje sie ciekawy mecz i na pewno dominacja druzyny z Mo Town w tym aspekcie,a jeśli Dre nie uzbiera znów szybko fauli to o kilkanaście zbiórek można być spokojnym ????


EDIT : Chalmers,Allen,Oden out. Jako Center dziś gra Haslem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Detroit Pistons - Miami Heat​
I po raz kolejny biorę na tapetę spotkanie Miami. Dziś skupię na jednym z pachołów z Detroit, a mianowicie wielkoludzie Drummondzie. Andre będzie miał okazję dziś sobie poszaleć na tablicach, co zresztą już czynił w poprzednich meczach, notując double-double oscylujące w granicach swoich średnich. I o ile jeszcze z punktami jest różnie w ostatnich spotkaniach, o tyle wskaźnik zbiórek jest zadowalający spośród czterech ostatnich pojedynków. Z Cavs zanotował ich 11, z Clippers 12, z Utah 14, z Suns 16. Jeśli szukać też porównania na tle Miami, to ostatnie pojedynki wyglądają tak: 12 pkt 12 reb, 19 pkt 14 reb, 10 pkt 18 reb. Takoż sądzę, że poniższe bety mają solidne podstawy, by się im przyjrzeć i coś wybrać dla siebie.
Typy:
Drummond A. over 13 zbiórek @1,70 betsafe/betsson ✅
Drummond A. over 13,5 pkt @1,85 Milenium (1,80 betsafe/betsson) ⛔
Drummond A. over 26,5 pkt + reb @1,70 betsafe/betsson ⛔
 
G 20

gruda

Użytkownik
Jak donosi roto - dzisiejszy występ Davida Lee przeciwko Grizzlies jest mocno zagrożony, nie uczestniczył w czwartkowym treningu i istnieje duża szansa, że &quot;he won&#39;t play&quot;. Jak powiedział trener Mark Jackson - &quot;zobaczymy jak David będzie czuł się jutro&quot; (jutro, tj. dzisiaj, w piątek). Trener przyznaje, iż na ten moment większe szanse na występ daje Andre Iguodali. Według mnie trener Warriors może nie narażać dwóch zawodników na odnowienie się urazów przed zbliżającymi się Play-Offs, także uważam, iż zagra maksymalnie jeden z nich. Co to oznacza? Automatycznie stawia to w pozytywnym świetle over Zacha Randolpha, który w marcu jest całkiem niezłej formie. Na czternaście rozgrywanych meczów tym miesiącu linię wystawioną na dzisiejsze spotkanie przekroczył sześć razy, w tym m.in ze świetnie broniącymi w pomalowanym Pacers. Sam mecz jest dość prestiżowy - spotykają się drużyny zajmujące siódmą i szóstą pozycję w konferencji zachodniej. Grizzlies poprawili swoją sytuację, jednakże ciągle nie mają zagwarantowanej gry w Play-Offs a z drugiej strony - wciąż mogą &quot;łyknąć&quot; szóstych Warriors, także jakiegokolwiek odpuszczania nie będzie. Grizzlies spotykali się z Warriors w tym sezonie już dwa razy - Randolph rzucał 23 i 21 punktów mając na przeciwko siebie Davida Lee, także jestem bardzo optymistycznie nastawiony jeśli chodzi o powodzenie tego typu. Zach Randolph over 17,5 pkt @ 1,85 (Milenium)
Obie analizy uzależnione są w pewnym stopniu od występu Davida Lee! Jeśli będę wiedział coś więcej natychmiast dam znać. Oprócz tego mam zamiar napisać coś jeszcze, jednakże wobec ewentualnej nieobecności Lee to te dwa typy wziąłem na celownik
o ile jesli idzie o over stefki to faktycznie lepiej zeby Lee nie zagral,to jesli chodzi o Zacha?serio jedna z wiekszych glupotek ostatnio ???? dla Twojegoo typu zncznie lepiej byloby gdyby Lee zagral bo jest poprostu zalosnym obronca ???? Zach w poprzednich meczach tyle dal wlasnie dzieki temu ze gral na Lee ???? jesli dzis Lee zabraknie Zacha kryl bedzie prawdopodobnie Green(w ch... lepszy obronca niz Lee)lub wyjda wysoko vs memphis z bogutem i JO i dla Zacha bedzie jeszcze gozej ????
podsumowujc nie mowie nie co do typu bo Zach jak bedzie mial dzien moze spokojnie zrobic ten over vs kazdy...ale na boga nie uzalezniaj betu na over Zacha tym ze nie zagra Lee...jak to jest najgorsze co mogloby sie stac dla tego typu ????
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

Tak jak pisałem po południu - oprócz Randolpha (chociaż Gruda może mieć trochę racji) i Curry&#39;ego znalazłem fajny typ, aczkolwiek nie do końca byłem co do tego przekonany, niemniej jednak po zagłębieniu się w statsach nabrałem większej pewności.
Oczywiście mam na myśli over zawodnika przedstawionego na zdjęciu - czyli Damiana Lillarda. Co mnie skłania ku temu? Jednym z czynników motywacyjnych jest niewątpliwie LaMarcus Aldridge, którego występ stoi pod znakiem zapytania. LMA jest główną opcją w ofensywie Blazers. Jeśli Power Forward Blazers nie zagra dzisiejszej nocy to automatycznie pierwszą strzelbą jest Damian Lillard, który pod nieobecność Aldridge&#39;a kręcił bardzo fajne liczby. Mimo wszystko - to nie jest główny argument, dla którego warto pograć dzisiaj Lillarda. Trail Blazers mierzyli się z Bulls w tym sezonie zaledwie raz, 22 listopada, gdzie rozgrywający z Portland rzucił 20 punktów - Aldridge grał w tamtym meczu - 4/20 z gry. Jeden mecz często bywa niewymierny, dlatego sprawdziłem statystyki Lillarda przeciwko drużynom grającym podobnie do Bulls, myślę tutaj o Pacers i Grizzlies. Jeśli chodzi o Indianę to Damian rzucał 26 i 38 punktów, z kolei z Memphis - 16 i 32. A za każdym razem występował LaMarcus Aldridge. Owszem, każdy PG ma inne predyspozycje, dlatego statystyki z Pacers i Grizzlies również mogą być niewymierne - z tego względu sprawdziłem ostatnie mecze Bulls i jak przeciwko nim prezentowali się poszczególni Point Guardzi - Hill 17 i 10 punktów, Westbrook 17 punktów, Isaiah Thomas 26 punktów, Beverley 9 punktów (zawiodła skuteczność) - aczkolwiek z ławki punktował Lin - 21 punktów, Chalmers 9 punktów (ale w tym wypadku nie oszukujmy się - w Heat ma kto rzucać), Parker 20 punktów, Deron Williams 20 punktów - to z poważniejszych rywali - wyłączając Kings, ale Thomas wykręcił takie cyferki, że warto było o tym wspomnieć. Co to oznacza? Ano to, że &quot;coś kosztem czegoś&quot;. Ogólny zarys defensywy Bulls mocna ocenić na piątkę, świetnie bronią w pomalowanym i z tego względu wiele rzutów przejmują rozgrywający. Lillard, moim zdaniem, jest jednym z lepszych PG w lidze, więc naturalną koleją rzeczy jest, iż będzie w stanie wykręcić wystawioną linię 20,5. Jeśli chodzi o ostatnie dyspozycję Lillarda w ostatnich meczach - w ostatnich sześciu spotkaniach linię wyrobił zaledwie dwa razy - z Wizards i wczoraj - z Hawks (a grał także Aldridge). Poza tym za każdym razem ocierał się o linię, ale często coś szwankowało - 20 punktów z Bucks (1/11 za 3), 20 pkt z Bobcats (7/19), 19 punktów z Heat (1/8 za 3 i 3/15 z gry), 17 punktów z Magic (0/4 za 3). Gdyby Damian miał serię, podczas której wyrabiałby linię wystawioną na dzisiejsze spotkanie to zapewne bym tego nie pograł. Jednakże liczę, że okres ceglenia ma za sobą, tym bardziej, że dzisiaj musi być wiodącą postacią Blazers.
Podsumowując argumenty, bo faktów było wiele - niepewny występ Aldridge - przy nieobecności LMA over Lillarda wygląda bardzo dobrze, aczkolwiek nawet pojawienie się na boisku LaMarcusa nie wyklucza wyrobienia linii, fakty, iż przy pierwszym podejściu z Bulls otarł się o linię a z podobnie grającymi zespołami na cztery mecze linii nie wyrobił zaledwie raz, Bullsi często pozwalają na punkty Point Guardom oraz fakt, że Lillard oddaje wiele rzutów i nawet jak skuteczność szwankuje to potrafi się otrzeć o linię.
Cóż mogę więcej dodać. Według mnie to wszystko stawia over Lillarda w dobrym świetle a taki zawodnik jest w stanie spokojnie przekroczyć linię 20,5 punktów. Dlatego:
Damian Lillard over 20,5 pkt @ 1,85 (Unibet) 16 pkt ⛔LMA gra, także nie szaleć ze stawką ???? .
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Phoenix Suns - New York Knicks over 217,5 -&gt; 3,40 -&gt; WilliamHill

Dzisiaj w Arizonie spodziewam się wielkiej strzelaniny i dlatego postanowiłem opisać trochę ten ciekawy mecz. Ekipie Słońc przed sezonem nikt nie dawał najmniejszych szans na awans do PO, tymczasem są oni coraz bliżej zagrania w fazie post season. Póki co 8 miejsce na Zachodzie i ciągle walczą o tą pozycję z Dallas Mavericks. Phoenix Suns z tej zbieraniny graczy zrobiło całkiem ciekawą drużynę. Goran Dragić przechodzi samego siebie. Gra jak all star. Tak, to nie żart. Świetnie wkręca się w pomalowane, rzuca pull up jumpery, umie postraszyć trójką a kiedy trzeba świetnie dzieli się piłką z partnerami, często podając na obwód. Phoenix poza Dragiciem ma bardzo ciekawych zawodników, którzy zawsze mogą odpalić, Gerald Green czy Eric Bledsoe, na ławce zawsze pożyteczni bracia Morris. Phoenix to drużyna która bardzo często stosuje transition defence, czyli szybkie przejście z obrony do ataku. Suns pod koszem są słabi, i to ich najsłabsza strona. NYK o tym zespole chyba każdy w tym sezonie słyszał. Klapa, klapa i jeszcze raz klapa. Są tragiczni, w obronie nie potrafią grać nic. Lakersi ostatnio załadowali im 127 pkt ???? Jedni powiedzą przypadek, ja tak nie uważam, jeśli zespół walczy o PO a pozwala sobie ładować przez szrot 127 pkt to coś jest nie halo. W ataku NYK to nadal ma kim straszyć. Carmelo Anthony, JR Smith czy Amare Stoudemire mogą dzisiaj dużo zrobić dzisiaj pod koszem Suns. Wiem, że linia powiększona ale moim zdaniem warto spróbować. Tyle ode mnie. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
G 20

gruda

Użytkownik
Phoenix to drużyna która bardzo często stosuje transition defence, czyli szybkie przejście z obrony do ataku.
Boze widzisz i nie grzmisz...&lt;facepalm&gt; przyjacielu drogi,kazda druzyna &quot;stosuje&quot;(lol) transition defence...jedni robia to lepiej drudzy gozej ale nie ma to nic wspolnego z jakimkolwiek przejsciem z obrony do ataku...chyba ze z przejsciem przez pasy...trans def to poprostu obrona szybkich atakow druzyny przeciwnej,powrot do obrony,zapobieganie kontrom...analogicznie trans ofe to poprostu szybki atak,kontry...i tak phx jest dobre w trans ofence ???? za to w trans def slabiutkie co w sumie Twojemu overkowi sprzyja i uwazam to za niezly bet ale ziomek prosze bez bzdur,podejzewam ze 90% czytajacych to forum osob nie ma pojecia i traktuje to co napiszesz jako &quot;najprawdziwsza prawde&quot; a co za tym idzie powiela pozniej te bzdury...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom