>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Szczerze mówiąc zdziwiłem się, gdy zobaczyłem kursy na dzisiejszy mecz. Sądziłem, że faworytem buków będzie Wschód. Po zapoznaniu się ze składami obu ekip od razu wiedziałem, że zagram na graczy ze wschodu. Kiedy zobaczyłem kurs 2,38 (betgun), nie miałem już wątpliwości ;) Wiadomo, jest to mecz pod publikę, jednak każdy chce wygrać. Kobe i wracający po kontuzji Paul to chyba za mało na graczy East. James, Wade, Howard, Garnett + strzelcy tacy jak Granger, Allen, Johnson powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: West All Stars - East All Stars ⛔ ⛔ ⛔ wynik: 146:119
Typ: East wygra 3-6 pkt.
Kurs: 7,50 (5,00)
Buk: bet365

Dzisiaj hit hitów w lidze NBA, mianowicie rozegrane zostanie spotkanie w Phoenix pomiędzy zachodem a wschodem. Jest to nie wątpliwie mecz pokazowy w którym padnie niebywale wiele punktów ale linia jaką przygotowały buki ok. 263 wydaje mi się, że nie zostanie przekroczona i będzie under. Ja osobiście stawiam na wygraną zespołu ze wschodu w który to skład wchodzą tacy zawodnicy jak LeBron, Garnett, Howard, Wade i Iverson i sądzę, że będzie to powtórka z zeszłego roku kiedy wygrał wschód. W zachodzie dzisiejszej nocy będą grali: Bryant, Ming, Duncan, Paul i Stoudemire. Według bukmacherów w roli jako takiego faworyta stawiani są zawodnicy z zachodu, ale myślę, że sam Kobe wiele nie zdziała. Może jedynie pograć z Pulem i Duncanem, a Ming porusza się na parkiecie jak kołek, gra mu się naprawdę ciężko, więc na jego pomoc chyba nie będą liczyli. W składzie jest jeszcze Stoudemire, który także będzie chciał się pokazać. Natomiast zespół wchodu; „król” LeBron wraz z Garnettem stworzą świetny duet i sądzę, że napunktują najwięcej. Howard, także będzie na szczycie oraz Wade i Iverson myślę, że również właczą się do gry i razem mimo krótkiego czasu zespół ze wchodu lepiej będzie zgrany i pokażą się z lepszej strony niż zachód. Zapraszam na to spotkanie bo jest ono niewątpliwie bardzo oczekiwane i będzie pokazany piękny show jaki zaserwują nam najlepsi gracze ligi NBA. Uczta, jak można nazwać to spotkanie rozpoczyna się o godzinie 2:00 polskiego czasu.
 
S 0

suchy666

Użytkownik
under / over w takim spotkaniu to czysta loteria ;d 263 wydaje sie byc bardzo dobra linią wystawioną przez buków. Ja osobiście zagrałem over jakoś nie lubie oglądać meczów licząc na pudła ;d
Wszystko zalezy od podejscia graczy do tego spotkania. Jeżeli potraktują to w pewnym stponiu jako zabawę to myśle ze over jest bardzo możliwy. Natomiast jeżeli bedą bronić i walczyc w obronie to bedzie cieżko
Pozdrawiam
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Smieszne sa te analizy i przypuszczenia dotyczace meczu gwiazd ;p Najbardziej mnie smieszy to co slysze w polskich mediach, mecz na ktory czeka caly koszykarski swiat, najwazniejsze spotkanie w sezonie itd ???? Tak jak miodzik napisal: to jest to pol rywalizacja pol zabawa, a nawet bardziej zabawa niz rywalizacja. Nie mozna pisac, ze Howard zniszczy Yao, bo takie cos na pewno nie bedzie mialo miejsca, ze Paul i Kobe to za malo, kto ma przewage na poszczegolnych pozycjach. Od wielu lat to jest zabawa i takie przypuszczenia nie maja najmniejszego sensu. Zobaczymy jak ta zabawe potraktuje LeBron James, ktory podobnie jak kiedys Kobe zawsze chce byc najlepszy ????

Chociaz z drugiej strony... Przed chwila na pewnym blogu ktory dosc czesto odwiedzam przeczytalem ze Jackson zamierza potraktowac ten mecz serio i nawet przygotowal jakies zagrywki dla swojej druzyny. Wiec jakies szanse na prawdziwy mecz istnieja, chociaz osobiscie w to nie wierze :p Natomiast licze na popisy Shaqa, ktore z przyjemnoscia obejrze, ale tylko na yt ????
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Jazz - Memphis
Typ: Utah -11 ✅
Kurs: 1.9
Buk: Bet365

Analiza:

Po przerwie wracam do typowania. Zacznę od typu na Utah z wysokim handi. Do obu zespołów wracają kluczowi zawodnicy - Kirilenko do Jazzmanów, z kolei Rudy Gay do Memphis. Napewno Grizzlies z Gayem będą o wiele silniejsi, jednak Jazzmani u siebie to inna bajka. Mormoni na własnej hali są w pewnego rodzaju transie. Trktują to jak swoją Twierdzę w której czują się bezpieczni i nie pokonani. Uwielbiają ogrywać przeciwników jak największą liczbą punktów, a drużyna Memphis jest do tego najlepszą sposobnością. O ile u siebie grają w miarę, tak na wyjeździe topią wszystko. Zwłaszcza z drużynami własnej hali mają problemy. Mormoni odprawili ostatnio LA i dziś napewno będą chcieli potwierdzić, że nie był to przypadek. Jednak jeśli ogrywa się 5 oczkami Lakers to z Grizzlies nie może być close game&#39;u. Zwłaszcza, że po przerwie skład zostaje wzmocniony powrotem Kirilenki. To bardzo równy zawodnik jeśli chodzi o zdobycze punktowe. Po kontuzji kolana, poważnej operacji nie liczę na nic wielkiego jednak wzmocnieniem będzie napewno. Dodatkowo dochodzi fakt iż Mormoni zawsze dobrze wypadali w starciach z Grizzlies, zwłaszcza u siebie.

???? ???? ????

Spotkanie: Suns - Clippers
Typ: Suns -7.5 ✅
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Analiza:

Co do meczu Słoneczek to wypadało by zacząć od faktu iż zmienił się trener. Pierwszy dywanik nic nie wniósł do gry Suns. Nadal grali padakę i zarząd uznał, że czas na zmainy. Dzieje się to w podobnych okolicznościach jak pierwsza rozmowa z zarządem (Nash, Stoudmire i Porterem - poprzednim treneiro), gdzie po owym spotkaniu za zamkniętymi drzwiami gracze z PHX grali mecz ze słabymi Kings, których dosłownie zmiażdzyli. Dziś po zmianie trenera i rozmowie zagrają z podobnie słabymi Clippers. Odrazu rysuje mi się obraz małej masakry. Ostatnio Słoneczka nie świacą tak jasno jak by tego oczekiwali czy kibice czy siła wyższa - zarząd. Dziś nowy trener ma szansę się niejako pokazać. Wygrana - wysoka wygrana nad drużyną z LAC da mu poniekąd przepustkę do dalszych działań, może pozytywnie rokować na dalsze wyniki. Dlatego tak ważny będzie to mecz dla PHX. W dodatku cały ten All star game, rozgrywany na ich hali, w ich mieście był jak gra Słoneczek w tym sezonie - bez blasku. Ostatnie fatalne wyniki zsumowane z beznadziejnym All Star weekendem dają jasno do zrozumienia, że trzeba coś zmienić. Zaczęto zdecydowanie - od zmiany trenera. Myślę, że sami zawodnicy PHX są jak takie dzieciaki, nakrzyczeć a będą robiły to czego się od nich wymaga. Dlatego nie boję się dziś grać Suns z handi -7.5. Sytuacja może i prawie napewno się powtórzy - Słoneczka wygrają wysoko, a co będzie w następnych meczach, to już zależy od trenera i samych zawodników.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz vs. Memphis Grizzlies ✅ ✅ ✅ 117:99 ( -18 ) 8) 8) 8)
Typ: Utah handi -17,5
Kurs: 3,15
Buk: bet365

Kolejna runda ligi NBA serwuje nam sporo spotkań, ale najbardziej pewne według mnie to starcie pomiędzy Utah Jazz i Memphis Grizzlies, a to za sprawą niesamowitej gry jaką prezentują Jazzmani na swoim parkiecie. Na rozegranych 27 spotkań mają wygrane 21; imponujące. W ogólnym bilansie Utah prezentuje się w miarę. Zajmuje 12 pozycję mając na 53 spotkania wygrane 30. Bardzo dużym mankamentem Mormonów jest gra na wyjeździe, gdzie prezentują bilans 9:17. Od razu widać jak traktują spotkania wyjazdowe i spotkania na własnym podwórku. Dzisiaj sądzę, że nie odpuszczą Memphis nawet jak będą wygrywać i kontrolować spotkanie; będą chcieli pokazać wyższość nad nimi oraz, że własny parkiet należy tylko do nich. Ostatnie spotkanie przecież mają wygrane z LAL 113:109. Myślę, że handicap nawet 20- 25 punktów może zostać pokryty, a to za sprawą dzisiejszego rywala. Zespół gości- Memphis Grizzlies prezentuje się bardzo słabo w obecnym sezonie. Zajmuje 26 lokatę mając w ogólnym rozrachunku na 52 spotkania wygrane 15.U siebie prezentują bilans 12:18 a na wyjeździe 3:19. Widać, że spotkania wyjazdowe im nie służą i tylko pogarszają im bilans. Na ostatnie 10 mają 4 wygrane oraz obecnie przegraną z Philadelphia 76ers 91:87. Oba teamy przystąpią w pełnych składach. Będą wypoczęte po dłuższej przewie, którą zapewnił im All- Stars, dlatego sądzę, że mecz będzie bardzo widowiskowy, ale jednostronny. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 3:00 polskiego czasu.
Ostanie 3 spotkania tych zespołów:
Utah Jazz vs. Memphis Grizzlies 117:100 ✅ 17
Utah Jazz vs. Memphis Grizzlies 118:94 ✅ 24
Utah Jazz vs. Memphis Grizzlies 118:108 ✅ 10

... Rondo miałeś rację, że handi 20-25 może nie wejśc, ale Typ wszedł na styk ;)
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz vs. Memphis Grizzlies
Typ: Utah handi -17,5
Kurs: 3,15
Buk: bet365


Na ostatnie 10 mają 4 wygrane oraz obecnie przegraną z Philadelphia 76ers 91:87. Oba teamy przystąpią w pełnych składach. Będą wypoczęte po dłuższej przewie, którą zapewnił im All- Stars, dlatego sądzę, że mecz będzie bardzo widowiskowy, ale jednostronny.
Jazz nie wystąpi w pełnym składzie - Boozer nadal nie jest zdolny do gry. Fakt iż nie zagra, oraz powrót Gaya do Grizzlies sprawia iż wątpię w handik -20 - 25 na Utah. O ile 11 pokryć powinni, o tyle nie liczył bym na jakieś spektakularne baty.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Indiana-Philadephia ⛔
Kurs:2.1
Buk: bah

Philadelphia w znakomitej formie, zagra na wyjeździe z Indiana, jak wiemy sytuacja gospodarzy jest nie ciekawa. Głownym argumetem mojego typu jest brak w szeregach Indiany - Mike Dunleavy&#39;ego. Myśle że odbędzie sie bez niespodzianki i goście odniosą pewne zwycięstwo.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Indiana-Philadephia
Kurs:2.1
Buk: bah

Philadelphia w znakomitej formie, zagra na wyjeździe z Indiana, jak wiemy sytuacja gospodarzy jest nie ciekawa. Głownym argumetem mojego typu jest brak w szeregach Indiany - Mike Dunleavy&#39;ego. Myśle że odbędzie sie bez niespodzianki i goście odniosą pewne zwycięstwo.


jakiej niespodzianki? widziałeś jak indiana gra u siebie, bo buki widziały dlatego indiana jest faworytem, prześledź sobie ich wyniki u siebie z lepszymi drużynami niż philly a zrozumiesz o czym mówię, ludzie niech się wam nie wydaje że nba jest tak nieskomlikowane że wystarczy wziąść tabele i już wiadomo na kogo stawiać...być może philly dziś wygra ale jeśli wygra indiana to nie będzie to żadna niespodzianka, bez mike&#39;a radzili sobie świetnie więc to żaden argument...jest taka zasada nie opierać typu na kontuzji ważnego gracza, to nie jest liga polska piłki nożnej gdzie rezerwowy znacznie odstaje od podstawowego gracza...
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Indiana-Philadephia
Kurs:2.1
Buk: bah

Philadelphia w znakomitej formie, zagra na wyjeździe z Indiana, jak wiemy sytuacja gospodarzy jest nie ciekawa. Głownym argumetem mojego typu jest brak w szeregach Indiany - Mike Dunleavy&#39;ego. Myśle że odbędzie sie bez niespodzianki i goście odniosą pewne zwycięstwo.
Indiana to jak już wiele razy powatarzałem perspektywiczna grupka młodych dzieciaków cieszących sie grą, zwłaszcza na własnej hali. Lubią dużo biegać, punktować. Szczególnie lubią sobie ograć u siebie lepszego rywala tudzież faworyta. Fila może i jest dobra, w ostatnich meczach pokazali że są w naprawdę wysokiej formie, jednak właśnie takie zespoły Pacers ogrywali już nie raz u siebie. Dziś Indiana ma jeszcze większą szansę biorąc pod uwagę fakt iż Phi grają jutro u siebie z Denver co napewno będzie miało duży wpływ na rotację w składzie Sixers i gre ławką. Wygrana Indiany nie będzie tu żadną niespodzianką.
 
M 0

micklbn

Użytkownik
A co myślicie o typie LA Clippers (poniżej 107 ptk) 1.90 kurs, z tego co widze to dosyć słaba drużyna i będzie grała na wyjeździe co prawda potrafi rzucić ponad 100ptk ale tak często im się to nie zdarza;]
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
A co myślicie o typie LA Clippers (poniżej 107 ptk) 1.90 kurs, z tego co widze to dosyć słaba drużyna i będzie grała na wyjeździe co prawda potrafi rzucić ponad 100ptk ale tak często im się to nie zdarza;]
Tu bym CI przyznał rację. Suns mają problemy i kolejny raz zarząd zwołał &quot;naradę&quot;. Poleciał Porter a Alvin Gentry będzie teraz próbował nawrócić Suns na drogę zwyciestw. Myślę, że nowy treneiro już w pierwszym meczu wpłynie na zawodników i Suns odjadą szybko słabej drużynie LAC. Under 107 to całkiem rozsądny wybór. Myślę, że buki kierowały się właśnie faktem zmiany trenera. Obawa jest przed nową taktyką i możliwością utraty wielu oczek w najbliższych meczach, jednak ja osobiście myślę, że sytuacja jest pod kontrolą.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Co do meczu Suns to rzeczywiście warto byłoby na nich stawiać zdecydowanie, bo zmiany trenera często dają świeżość i nowe chęci do gry, ale......
Dziś nie zagra Jason Richardson, który został zawieszony przez PHX na 1 mecz za kłopoty z prawem(przekroczył dozwoloną prędkość o kilkadziesiąt km/h). Zawiesili go Suns żeby uniknąć kary ze strony władz ligii. Dość, że nie zagra, a J-Rich był ostatnio jedną z najjaśniejszych postaci Słońc. Należy się więc dobrze zastanowić na typem na gospodarzy, bo nie bardzo widać kto może godnie zastąpić Richardsona.
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
Typy na nockę z wtorku na środę w NBA:
Typy te wzięły się z analiz i statystyk więc jeśli wierzyć tylko i wyłącznie statystykom to wszystkie poniższe typy powinny wejść. A co będzie to przekonamy się o tym sami. Oto typy od bukmachera bet365:
PHI 76ers - IND Pacers under 204.0 @ 2.60✅191pkt
Ostatnie wyniki tych drużyn to wszystkie mecze zakończone wynikami underowymi. Maksymalna liczba punktów zdobyta przez obie drużyny wyniosła 193 pkt więc dziś sądzę że będzie podobnie i linia 204 z bardzo dobrym kursem 2.60 nie będzie przekroczona. Oto potwierdzenie ostatnich meczów tych drużyn:
Fri 11/14 PHI 94, @ IND 92
Sat 12/20 IND 95, @ PHI 94
Thu 2/5 @PHI 99, IND 94
SA Spurs - NY Knicks SA Spurs -5.0 @ 1.95⛔107:112 po dogrywce
Ostatni ich mecz w Nowym Jorku zakończył się 12-punktową wygraną San Antonio 92:80. W drużynie gości ma nie zagrać Chris Duhon jeden z czołowych graczy a w Spurs dość poważnych kontuzji nie ma. Jedynym zawodnikiem który nie wystąpi będzie mało liczący się dla teamu Ian Mahinmi. Typ handi na Spurs -5 wydaje się być idealnym dla tego spotkania.
NO Hornets - OKC Thunder NO Hornets -8.0 @ 2.65⛔100:98
Dziś spotkanie ostatnio przyzwoicie spisującej się czerwonej latarni z początku sezonu Oklahoma City Thunder z Szerszeniami z Nowego Orleanu. Mecz odbędzie się w hali Oklahoma Thunder jednak gospodarzami będzie New Orleans. Ostatnie dwa spotkania tych drużyn to wygrane odpowiednio 25 oraz 12 pktami przez Nowy Orlean. Nie ma kontuzji ani w jednej ani w drugiej drużynie i oba teamy wystapia w swoich normalnych składach. Duża nadzieja na dobrą grę Chrisa Paula który powraca po kontuzji (całkiem dobry występ we wczorajszym meczu gwiazd) myślę że dziś pociągnie swój team do wygranej a handi -8.0 uważam że wejdzie. Oto wyniki ostatnich ich spotkań:
Fri 11/21 NO 105, @ OKC 80
Sat 11/22 @NO 109, OKC 97
NJ Nets - HOU Rockets HOU Rockets -7.5 @ 2.00✅88:114
Ostatni ich mecz zakończył się wygraną Houston dość wysoką bo aż 114:91 czyli 23 punktami i dziś Houston wykorzysta właściwości swojej hali i handi -7.5 spokojnie powinno wejść. Prawdopodobnie nie zagra Tracy McGrady ale i bez niego Rakiety poradzą sobie z Netsami.
LA Clippers - PHX Suns PHX Suns -8.5 @ 2.00✅100:140
Mecz w hali Clippersów ciekawie się zapowiada aczkolwiek uważam że gospodarze tylko przez początkową część meczu zdołają utrzymać dystans do Phoenix a wraz z upływem czasu Słońca będą powiększać swoją przewagę i wygrają dziś wynikiem &quot;double digit&quot; czyli dwucyfrowym a handi -8.5 wydaje się być dobrym rozwiązaniem dlatego polecam ten właśnie typ. Ostatnie wyniki spotkań między tymi drużynami prezentują się następująco:
Fri 1/2 @PHO 106, LAC 98
Sun 1/11 PHO 109, @ LAC 103
A co sami o tym sądzicie to możecie się wypowiedzieć do czego serdecznie zachęcam. Powodzenia!
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
PHI 76ers - IND Pacers under 204.0 @ 2.60 ✅
Ostatnie wyniki tych drużyn to wszystkie mecze zakończone wynikami underowymi. Maksymalna liczba punktów zdobyta przez obie drużyny wyniosła 193 pkt więc dziś sądzę że będzie podobnie i linia 204 z bardzo dobrym kursem 2.60 nie będzie przekroczona. Oto potwierdzenie ostatnich meczów tych drużyn:
Fri 11/14 PHI 94, @ IND 92
Sat 12/20 IND 95, @ PHI 94
Thu 2/5 @PHI 99, IND 94

SA Spurs - NY Knicks SA Spurs -5.0 @ 1.95⛔
Ostatni ich mecz w Nowym Jorku zakończył się 12-punktową wygraną San Antonio 92:80. W drużynie gości ma nie zagrać Chris Duhon jeden z czołowych graczy a w Spurs dość poważnych kontuzji nie ma. Jedynym zawodnikiem który nie wystąpi będzie mało liczący się dla teamu Ian Mahinmi. Typ handi na Spurs -5 wydaje się być idealnych dla tego spotkania.

NO Hornets - OKC Thunder NO Hornets -8.0 @ 2.65 ⛔
Dziś spotkanie ostatnio przyzwoicie spisującej się czerwonej latarni z początku sezonu Oklahoma City Thunder z Szerszeniami z Nowego Orleanu. Mecz odbędzie się w hali Oklahoma Thunder jednak gospodarzami będzie New Orleans. Ostatnie dwa spotkania tych drużyn to wygrane odpowiednio 25 oraz 12 pktami przez Nowy Orlean. Nie ma kontuzji ani w jednej ani w drugiej drużynie i oba teamy wystapia w swoich normalnych składach. Duża nadzieja na dobrą grę Chrisa Paula który powraca po kontuzji (całkiem dobry występ we wczorajszym meczu gwiazd) myślę że dziś pociągnie swój team do wygranej a handi -8.0 uważam że wejdzie. Oto wyniki ostatnich ich spotkań:
Fri 11/21 NO 105, @ OKC 80
Sat 11/22 @NO 109, OKC 97


Wedlug mnie te 3 typy zdecydowanie na ++++
na expekcie indiana-philadelphia jest linia 211 takze mysle ze easy
Zastanawiam sie jeszcze nad Suns ale clippers ostatni nieobliczalni raczej przegraja ale czy bedzie handi -8?
A co do houston to ja tam gram odwrotnie +7.5 dla jetsow mysle ze sa w stanie wygrac to spotkanie. ⛔ (J)Nets ????
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
krótko bo nie mam czasu pisać, uważajcie dziś na Hornets bo jutro graja ważny mentalnie mecz z Orlando, rewanż za ostatni blamaż..chris paul dziś bedzie gral myslac już o swoim fatalnym wystepie w tym spotkaniu, nie mówiac juz o tym co wtedy robil david west i reszta...okc u siebie staje sie naprawde grozne...stanowia druzyne to jest bardzo wazne, clipersi moga dzis sprawic niespodzianke, choc jesli przegraja to zaraz jutro na nich stawiam bo graja rewanz od razy na nastepny dzien w LA,
UWAŻAJCIE DZIŚ NA UNDERY, BO ZWYKLE PO ASB PADA WIELE OVERÓW drużyny sa głodne gry, Indiana-Philly boje sie o under 211 a co dopiero 204, staty z zeszlych sezonow nalezy wlozyc w historie tam gdzie ich miejsce...inni gracze inna wejscie w sezon, styl gry itp
 
jakub_ch 0

jakub_ch

Użytkownik
To co zrobiły Słońca dzisiaj to się w pale nie mieści. Chyba zawodnicy się odwdzięczyli zarządowi za zmianę trenera siejącego chaos i destrukcję. Co by było, jakbym zagrał najwyższe handi, jakie mieli... :razz:
Utah do połowy drugiej kwarty oglądałem i bałem się o swój kupon. Ale ostatecznie udało się zrobić handi -9,5 z zapasem.
A pozostałe zespoły dzisiejszej nocy bałem się obstawiać i w sumie prócz dwóch typów, które były w miarę pewne reszta pomerdana maksymalnie, Szerszenie wygrana ledwie dwoma punktami, Knikcsi leją po dogrywce Spurs... Orlando wygrywa, ale po dogrywce... Dobrze, że nie zdecydowałem się obstawić, by chyba bym zawału dostał.
Aha, a Detroit chyba sobie można naprawdę odpuścić póki co...
 
S 0

siner

Użytkownik
Faktycznie przy Orlando można było dostać zawału. Dwa techniczne w czwartej kwarcie w końcówce i na bodajże 14 sekund przed końcem przegrywali 3 oczkami. Wtedy doskonale rozegrali akcję. Turkoglu z Howardem ładnie osłonili Redicka, który oddał bardzo ważny rzut i zdobył 3 punkty. Później dość pewnie w obronie i mieliśmy dogrywkę. Od początku lekko z przodu byli Magicy i udało się dowieźć wygraną do końca ;). Ale widać u nich brak Nelson. Akcje są często bardzo szarpane. Wczoraj spotkanie wygrał im Howard, który poprawił swój PR w punktach. Dorzucił do tego 19 zbiórek i jakoś wygrali. Jednak dzisiaj uważam, że polegną w Nowym Orleanie i Handy -1 na gospodarzy jest godny uwagi. Ale nie znam się na koszu tak, jak większość z Was, więc mogę się mylić ????
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Clippers - Suns
Typ: Suns -7.5 ✅
Kurs: 1.9
Buk: Bet365

Analiza:

Wczoraj stało się tak jak sobie to zakładałem. Daczego nie miało by się to powtórzyć dziś? Nie widzę ku temu przeszkód. Trener Suns idealnie wszedł w swoją rolę z nowym zespołem. Takie zwycięstwo napała optymizmem jednak stawia go przed nielada wyzwaniem, mianowicie potwierdzenia, że nie było to jednorazowe zwycięstwo. Nowy treneiro pokazał coś czego dawno nie widziałem ze strony Słoneczek - grę ławką. Wydawać by się mogło, że owa wygrana była zasługą eksploatacji O&#39;neala czy Nasha do granic możliwości, a co się okazuje oboje zagrali nie dłuzej jak 25minut. O ile za kadencji Protera ława grała, o tyle wczoraj wyglądało to o wiele lepiej a przede wszystkim skuteczniej. Widać, że motywacji ze strony nowego trenera nie zabrakło. Dziś buki wystawiły tę samą linię. Można by się zastanawiać, dlaczego tak niska? Odrazu wracam tutaj do meczu z Kings, których rozbili po rozmowie z zarządem, by w następnym meczu z GSW (warto dodać że był to tak jak teraz mecz wyjazdowy) przegrać i to ostro. Stąd ten dosyć by się wydawało niski handik. Myślę jednak, że Suns złapało wiatr w żagle. Dodatkowo pozytywnie patrzę na ten typ ze względu na niedługi czas na parkiecie Shaq&#39;a i Nash&#39;a. Ci zawodnicy mogą być dziś kluczowi w przypadku close game&#39;u. Studmire zagral fenomenalne spotkanie. Nowy trener - Gentry stwierdził na wejściu że Studmire nigdzie się nie wybiera, zostaje w PHX, a ten wczorajszym meczu tylko go w tym fakcie utwierdził. Robił z obroną Clippersów co chciał. Randolph nie popisał się - został wykluczony z meczu za uderzenie w twarz. Jeśli chodzi o Nash&#39;a to znakomicie dostarczał piłki do Stoudmire&#39;a który z czystych pozycji punktował. Aż miło było patrzeć jak każda szybka, efektowna akcja powodowała uśmiech na twarzy Gentry&#39;ego. Ten trener może zdziałac cuda jeśli chodzi o ofensywę Suns i to widać, ja to widzę. Po wczorajszym, najważniejszy, kluczowy będzie mecz dzisiejszy. Jeśli podtrzyma passę, tempo wróżę mu długą kadencję pełną sukcesów. Wiem, że to tylko Clippers, ale właśnie od meczu ze słabyszym przeciwnikiem zacząć jest najlepiej, nabrać wiary w swoje umiejętności, poznać drużynę, oraz w przypadku tak wielkiej przewagi punktowej sprawdzić ławkę. Tak jak już pisałem wyżej, dziś Gentry będzie chciał pokazać, że potrafi dalej pociągnąć to co zaczęło się naprawdę dobrze i postara się rozbić Clippers w LA. Stąd mój typ na Suns -7.5.

???? ???? ????

Spotkanie: Raptors - Cavs
Typ: Cavs -7.5 ✅
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Analiza:

David kontra Goliat. Nawet tak bym tego nie określił. Raptors po ostatnich &quot;podrygach&quot; zagrają dziś z Cavs. Jedyne co mogę postawić po stronie Raptors to ich hala, wszystko inne przemawia za Cavaliers. Niektórzy z Was (ludzie statystyk - które wedle ich mniemania są tak ważne i można wyłącznie nimi się posiłkując wygrywać kokosy) powiedzieli by, że Raptors ostatni grali bardzo dobrze u siebie i jak przegrywali to minimalnie. Tak, przyzjanę rację, nawet z LA im szło do czasu... Jednak była przerwa, all stars weekend i zaszło pewne zdarzenie które stawia Raptors w tym spotkaniu w moich oczach na przegranej pozycji. Mianowicie wymienili O&#39;neala - znakomitego, doświadczonego podkoszowego za Mariona (kiedyś Heat) co moim zdaniem było błędem wysokiego kalibru. Nie wiem na jaką cholerę im ten Marion. Mają na tę pozycję dobrego Kapono, Grahama. Nie tędy droga jeśli chodzi o Dinozaury - takie jest moje zdanie. Pod koszem został Bargnani - naprawdę dobry, jednak za młody by rządzić pod koszem i kierować obroną. Humphries - o nim nawet wypowiadał się nie będę bo dla mnie to pomyłka jakaś. Czy tak młody zawodnik jak Bargnani może powstrzymać LeBrona pod koszem? Dodatkowo dochodzi fakt nieobecności Bosh&#39;a. Jeśli chodzi o Cavs to Lebron napewno zły po meczu gwiazd. Jak wiadomo walczy o MVP z Kobe&#39;im bo nikogo innego tutaj nie widzę. Jest to ich walka o miano najlepszego zawodnika sezonu. W meczu gwiazd przegrał punktami z Kobe&#39;im tak samo jak w bezpośrednim starciu w Cleveland niedawno gdzie przegrali pierwszy swój mecz na własnej hali. Te zdarzenia sprawiają, że James dziś napewno będzie chciał się znów pokazać - kto wie może tripple double. Bargnani nie będzie miał z nim poprostu szans. Trochę nieobecności w drużynie Cleveland, jednka myślę że tak jak do tej pory i dziś sobie jakoś z tym poradzą. Dużo poważniej wygląda brak Bosha no i wspomnianego O&#39;neala. Bargnani &quot;kierujący&quot; obroną - to mi nie wygląda za dobrze... Może dziś być wielka plama w wykonaniu Raptors. Handik -7.5 wydaję się więc niewielki i warty zagrania.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja uważam, z resztą Rondo post wcześniej to napisał, że nowy trener wpłynął korzystnie na Sunsów, było to widać w nocy, a żeby wyrabiać sobie jako taki respekt musi udowodnić to i dzisiaj. Sądzę, że wygrają z L.A z tym handicapem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom