>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Luty

Status
Zamknięty.
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Spotkanie: NY Knicks - GS Warriors
Typ: GS Warriors -9.5 ✅
Kurs: 2,90
Bukmacher: bet365

Spotkanie pomiedzy dwiema najbardziej punktujacymi zespolami w NBA. Golden State Warriors podejmuja u siebie nowojorskie KNICKS. Golden po ostatniej wrecz deklasujacej wygranej z UTAH bedzie chcialo pojsc za ciosem i zrewanzowac sie za porazke z nowojorczykami na poczatku sezonu(138-125). Do tego spotkania przystpia bez Biedrinsa, ktory nie moze jeszcze grac po kontuzji doznanej w meczu z Suns, lecz jak widac jego brak nie przeszkodzil rozgromic Utah. Wiadomo, ze bedzie to jednak dziura pod koszami warriors, ale majac w skladzie takich shooterow jak Crawford , Jackson czy wchodzacy z lawki Magette jestem spokojny o wynik . Dobre zawody grywa ostatnio PG tj. Ellis wiec licze na jego punkciki i asysty tez. Jackson w wywiadzie ostatnio przyznal, ze wkoncu graja swoim optymalnym skladem i graja swoje. Dodal, ze sa teraz w stanie wygrac kazdy mecz i szczegolnie beda klasc nacisk na mecze u siebie.

Knicks sa w zupelnie innej sytuacji. Jakby nie patrzec maja nieciekawy steak - 4L, jednak warto przypomniec ze ich ostatnimi rywalami byli Lakers, Cavs &amp; Celtics czyli najlepsze zespoly w nba atm. Ostatnia dosc pechowa porazka w Portland, gdzie Roy trafil buzzerwinnera mysle ze mogla troszke zle wplynac na nastroje w druzynie.

W skrocie widze to tak: GW jest na fali, knicks w lekkim dolku. Wygrana bedzie oscylowala w granicach takich jak z UTAH czyli kolo 20pkt. Mysle wiec, ze handi 9,5pkt spokojnie sie pokryje Licze na fajny, overowy mecz.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
GSW vs. NYK under 233 ⛔
Kurs:1.91
Buk:pinnacle
Opis:
główny powód, to po oglądnięciu meczu przeciwko Suns mogę powiedzieć że podoba mi sie obrona GSW przy ich tępię gry nie dają za dużo czystych pozycji za &quot;3&quot; i ładnie Ellis przykrył Nasha który zwłaszcza w pierwszym spotkaniu popełnił masę błędów, NYK też zrzucili z tempa co widać po wynikach i ta linia to można powiedzieć efekt przeszłości niż raczej przyszłości i zaskakującego wyniku ostatnim razem gdzie obie drużyny bez dogrywki oddały po 105 rzutów. Do tego wypadł z ekipy GSW Berdrins i zastąpi go na pewno Turiaf który mi zaimponował obrona w meczu z Suns i jak na centra gra dużo lepiej w obronie niż w ataku to tez na pewno atut dla nas. 233 to jest linia gdzie obie strony co kwartę muszą wrzucić po 30 oczek, myślę że przynajmniej jedna kwarta tutaj zejdzie na wynik okolo 25 oczek dla teamu, i wtedy linia będzie już nie osiągalna nawet jak wyśrubują w następnej około 70 co może się zdążyć i bierzemy to pod uwagę, do tego dodatkowy atut to krótka ławka NYK i mecz b2b jutro, więc na pewno tutaj gdy mecz będzie wyrównany lub jakaś przewaga po stronie Knicks to postara się dać dychnąć swoim starterom co też na korzyść dla nas. I myślę ze nikt tutaj nie będzie śrubował rekordów tylko grał o wygrana, a obie drużyny zdają sobie sprawę tym bardziej jak wypadł Berdrins że muszą uważać bardzo na &quot;trójki&quot; i na tym postarają się skupić. Do tego ostatnim razem wygrałem właśnie na overze tych drużyn ale byla to dlamnie calkowicie inna sytuacja, byl to poczatek sezonu i obie drużyny można powiedziec docieraly się szczególnie pod względem defensywy i chcialy pokazać swój potencjal, teraz ich koszykówka wyglada troche inaczej nie mamy już koncertu 10 graczy ale więcej gry zespolowej, zgranej przemyślanej a co za tym idzie troszek mniej nieprzewidywalnej, więc under jak najbardziej na miejscu, co do ostatnich wyników drużyn to tak jak mówilem wcześniej, Suns na wlasne życzenie dostalo tyle oczek gdy GSW gra szybko po obwodzie oni trzymaja na parkiecie O&#39;neila i Stoudemire któzy sa przy kryciu na obwodzie strfa bez urzytecznie a NYK dostalo do Lakers i Cavs ale ile pkt, musial i James i Kobi rzucić, normlanych drużyn na takie wyczyny nie stać. Mialem pisać analize puźniej ale oto nam się sama napisala. Więcej nic dzisiaj nie dorzuce bo ide potem na
Emiraites na meczyk Brazylia vs. Włochy . To będzie dopiero uczta piłkarska

Co do NBA warto sie zastanowić nad Under Minnesota vs. Toronto obie bez swoich głównych strzelców i centrów. Linia nie jest zła, ale na dzisiaj chyba wezmę i tak 40pkt więcej i mecz Knicks vs, GSW
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Utah - LA
Typ: LA ⛔
Kurs: 1.93
Buk: Betsson

Analiza:

Ostatnie trzy mecze, bardzo trudne mecze utwierdziły mnie w przekonaniu, że Lakers są w tym sezonie głodni sukcesu. Nawet kontuzja Bynuma nie wydaje się dla nich problemem. Kurs dziś w meczu z Mormonami bardzo wysoki. Jest to poniekąd spowodowane tym iż istnieje obawa przed ograniczeniem czasu gry zawodników LA ze względu na zbliżający się mecz gwiazd, jednak nie sądzę by treneiro Lakers poświęcił mecz dla All star game. Nawet jeśli Gasol czy Bryant dostaną limit czasowy mają znakomitych zmienników, szeroką ławę, która z osłabionymi Jazzmanami powinna sobie gładko poradzić. Jak LA grało osttanio każdy zorientowany wie. Pokazali naprawdę dobry basket. Myślę że o zmęczeniu nie można mówić. Utah jak już wspominałem w oslabieniu, bez Kirilenki, Boozera. Napewno u siebie są mocni, w to nie wątpię, jednak przebiegłość LA, doświadczenie powinny dziś zwyciężyć.

???? ???? ????

Spotkanie: Utah - LA ( Gasol -2.5 vs Okur +2.5 PTS)
Typ: Okur +2.5 ✅
Kurs: 1.85
Buk: Betsson

Analiza:

Okur jest bardzo równym zawodnikiem. Zwłaszcza na własnej hali gra równo i zazwyczaj osiąga zbliżoną liczbę oczek. Ostatnio pod nieobecność Boozera i Kirilenki wpada mu około 6 punktów więcej przy wlasnej publice. Jeśli chodzi o Gasola to czuję, że powoli może się męczyć tym runem LA i dziś w ostatnim meczu przed brake może sobie trochę przygrzać ławę. Zresztą z każdym meczem rzuca coraz mniej. Ostatnio zatrzymał się na lini 22-24 punktów. Czuję, że dziś napewno nie zagra ponad 40 minut jak to miało miejsce w ostatnich spotkaniach. La ma dobrą ławę więc odpoczynek dla Gasola nie będzie musial obrazu przełożyć się na stratę oczek przez Lakers. Czuję, że okur dziś nieznacznie odskoczy Gasolowi, a dodatkowy handik +2.5 tylko pomoże w wejściu typu
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Spotkanie: LA Lakers - UTA Jazz
Typ: LA Lakers -6.5 ⛔
Kurs: 3,05
Bukmacher: bet365

Do arcy-ciekawego spotkania dojdzie w UTAH, gdzie miejscowi Jazzmani podejmowac beda jednego z najpowazniejszych kandydatow do tytulu - druzyne Lakers. Jeziorowcy beda chcieli ustanowic season high czyli 8 wygranych z rzedu. Pokonali wczoraj u siebie Oklahome, i pare dni temu jak wszyscy wiedza niepokonane u siebie Cavs. Utah Jazz to typowa druzyna swojego boiska, lecz Lakers ma patent na takie druzyny (udowodnili to wygrywajac z cavs ???? ). Na dodatek Utah bez Kirilenko i Bozera (do ktorego braku w sumie zdazylismy sie juz przyzwyczaic). Lakers oczywiscie bez Bynuma, ktory w sumie jest bardzo godnie zastepowany przez bedacego w swietnej formie Odoma. Tradycjnie licze na lidera Lakers, ktorego mam w avatarku ???? oraz dzielnie asystujacemu mu pod koszami Gasola ???? . Lakers jest na fali, Lakers jest na najlepszej drodze by zakonczyc sezon z najlepszym bilansem w lidze, Lakers jest po prostu zdecydowanie lepsze od Utah i dzisiaj to potwierdzi wygrywajac i umacniajac sie na 1szym miejscu w Western Conference ???? . Do przodu JEZIOROWCY :&gt; LET THE POWER BE WITH YOU :&gt;
 
szary 0

szary

Użytkownik
Zbytnio się napaliliście na ten win LA. Ostatnią wyjazdową serię mieli 100% win zakończoną wygranymi w Bostonie i Cleveland. Po takiej serii traci się motywację, bo ma się świadomość że osiągnęło się cel na ten moment. Z Oklahomą u siebie przegrać nie mogli ale ten mecz w Utah już jak najbardziej moga przegrać i myślę że przegrają.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Jest to poniekąd spowodowane tym iż istnieje obawa przed ograniczeniem czasu gry zawodników LA ze względu na zbliżający się mecz gwiazd, jednak nie sądzę by treneiro Lakers poświęcił mecz dla All star game.
Swego czasu Jackson negatywnie wypowiadał sie o przerwie All star oraz niechętny był prowadzeniu ekip podczas meczu gwiazd ( w tym roku jak wiemy poprowadzi zachód). Z takim nastawieniem nie ma opcji by limitował czas swojemu zawodnikowi kosztem All star game.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Szary nie rozumiem cie ???? jak mozna w trakcie sezonu, wygrywajac 7 meczu z rzedu tracic motywacje ? ???? cel spelniony bedzie wtedy, gdy wygraja playoffy Szary nie rozumiem cie ???? jak mozna w trakcie sezonu, wygrywajac 7 meczu z rzedu tracic motywacje ? ???? cel spelniony bedzie wtedy, gdy wygraja playoffy [;
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Swego czasu Jackson negatywnie wypowiadał sie o przerwie All star oraz niechętny był prowadzeniu ekip podczas meczu gwiazd ( w tym roku jak wiemy poprowadzi zachód). Z takim nastawieniem nie ma opcji by limitował czas swojemu zawodnikowi kosztem All star game.
Tym razem prowadzi zachód i pewnie bedzie chcial pograć Bryantem i Gasolem. Do tego dochodzi fakt iż ostatnio Gasol z Kobe&#39;m są eksploatowani niemal całą długość meczu. Dziś powinno być luźniej...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Szary nie rozumiem cie ???? jak mozna w trakcie sezonu, wygrywajac 7 meczu z rzedu tracic motywacje ? ???? cel spelniony bedzie wtedy, gdy wygraja playoffy [;
No właśnie!!! Celem jest wygranie playoff, a nie mało znaczących spotkań w środku sezonu. Ważne były wygrane z Cavs i Celtics - liderami ligi. Z Utah mogą sobie zwyczajnie odpuścić, tak jak to niedawno zrobili Spurs sadzając całą trójkę największych gwiazd na ławie z czego tylko 1 z powodu lekkiej kontuzji. Nie mówię że dziś na pewno przegrają, ale według mnie tego meczu nie warto ruszać.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
No właśnie!!! Celem jest wygranie playoff, a nie mało znaczących spotkań w środku sezonu. Ważne były wygrane z Cavs i Celtics - liderami ligi. Z Utah mogą sobie zwyczajnie odpuścić, tak jak to niedawno zrobili Spurs sadzając całą trójkę największych gwiazd na ławie z czego tylko 1 z powodu lekkiej kontuzji. Nie mówię że dziś na pewno przegrają, ale według mnie tego meczu nie warto ruszać.
Oj Szary, Spurs posadzili na ławie swoich graczy bo są poprostu starzy i nie wyrabiają kondycyjnie takich runów. Zresztą jak już mowa o Spurs to są duże szanse że trafią w play offach na Denver więc woleli przegrać ławą niż zmęczonym pierwszym skladem. Nie dali tym samym satysfakcji i przewagi psychologicznej Nuggetsom na &quot;być może&quot; mecz w playoffs.

A co do odpuszczania meczu przez Lakers to nie wiem jak można było by zrobic taką głupotę w ostatnim meczu przed przerwą. Przeciez All stargame to tylko zabawa dla zawodników. Nie zdziwił bym się gdyby dziś Lakers zagrali big game. Pewnie i tak będzie.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
exactly ;] nikt przeciez nie bedzie sie oszczedzal ze wzgledu na allstar game ???? utah dla mnie jest w tej chwili zwyklym przecietniakiem z jednym wyrozniajacym sie graczem + czworka solidnych, lecz bez rewelacji : D
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
ja proponuje sie skupic na aspektach sportowych, a nie psychologicznych, bo na tej plaszczyznie nie wiele zdzialamy ;p na ten temat mam podobne zdanie, jak wiekszosc uzytkownikow wypowiadajacych sie w tym temacie, czyli uwazam ze Lakers odniosa dzisiaj zwyciestwo, ich poprzednie mecze byly poprostu swietne. ale nie bedzie to latwy mecz, bo Jazz sa grozni na swoim parkiecie.
zdziwilo mnie troche, ze nikt nie wspomnial o meczu Den@Orl. buki wystawily bardzo wysokie handi na Brylki - az 7.5 pkt. wydaje mi sie ze zdecydnowanie przesadzili sa ta linia. przede wszystkim Magic graja bez Nelsona, ktorego zarowno Johnson jak i Lue (Turek rowniez;p) poprostu nie sa w stanie w pelni zastapic. Nelson jest bardzo waznym elementem tego zespolu, a jego brak byl widoczny chociazby w przegranym meczu z Pacers. bez niego Magic traca sporo na wartosci. Natomiast w Nuggets praktycznie nie ma kontuzji, cos tam czytalem o braku Andersena, ale nawet nie chce mi sie tego dokladnie sprawdzac poniewaz jest drugoplanowa postacia w zespole ;p blamaz z Nets byl raczej wypadkiem przy pracy, potwierdza to ostatnie, wczorajsze spotkanie z Miami Heat, ktore przeciez zdecydowanie wygrali. Nuggets w tym sezonie naleza do najsilniejszych druzyn w lidze i mogliby byc rownorzednym przeciwnikiem nawet dla Magic z Nelsonem, a bez niego... moga nawet wygrac to spotkanie :p polecam typ na Nuggets, najlepiej z handicapem ????
 
sajem 0

sajem

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder ⛔
Kurs: 7,00
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
O godzinie 4.00 najbliższej nocy, w mieście Portland, rozpoczyna się spotkanie drużyn Northwest Division. Teoretycznie, według bukmacherów, faworytem jest Trail Blazers. Zespół ten ma w swoim składzie nr 1 draftu &#39;07 - Grega Odena. Zawodnik nie zachwyca, ale biorąc pod uwagę zawalony cały ostatni sezon, nie jest to zaskoczeniem. Po drugiej stronie parkietu mamy prawdziwą gwiazdę tegorocznej ligi - Kevina Duranta. Durant w ostatnich 7 meczach osiągnął fantastyczną średnią 32.7 pkt na mecz. W Oklahoma City panuje znakomity nastrój. Co prawda, przegrali z Lakers ostatniej nocy, ale to tylko 7 pkt różnicy i biorąc pod uwage fakt, że nie grali na swojej hali, odnieśli sukces. Pokazali, że nie są drużyną z podwórka i byle świeżakiem tego roku. A samo Lakers to największy pretendent do tytułu. Przedwczoraj planowo ograli Sacramento, a 4 dni temu dzisiejszego rywala - Portland - dziewięcioma punktami. Teraz Blazers chętnie zemściłby się, ale czy wystarczy jej umięjętności? Ostatnie 4 mecze nie były udane (3 porażki, z Hornets, Mavs i Thunders). Wygrali u siebie z Knicks, ale gdyby nie Brandon Roy i jego buzzerowy rzut, to zaliczyliby kolejną porażkę. Durant i spółka z pewnością czują, że ten mecz jest do wygrania, zaś w Portland na pewno z lekkim drżeniem oczekują na przyjazd rywala. Niby grają u siebie, ale czasem to nie wystarcza. Nie ukrywam, że OKC musi zagrać najlepiej jak może, a Portland bardzo przeciętnie. Pierwszy warunek ma zapewnić Kevin Durant. Drugi - niezachwycający Oden i prawdopodobny brak LaMarcusa Aldrige&#39;a.
Oklahoma - grajcie swoje!
 
slander 10

slander

Użytkownik
Popieram typ na Denver. Jedna z lepszych drużyn zachodu gra przeciwko poważnie osłabionym Magic. Nelson może nie rozdawał zbyt dużo asyst, ale za to rzucał średnio te 16pkt i może tego dziś zabraknąć. Co do poszczególnych pozycji to przewaga Orlando tylko na centrze. Dziś Billups pokaże Johnsonowi i Lue jaka jest różnica między rezerwowymi playmakerami, a graczami pokroju All-Star.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Nie wiem w jakiej dyspozycji jest Denver..mogę natomiast dodać kilka słów na temat Orlando. Oglądałem ostanie 2 spotkania drużyny z Florydy i jak wspomnieli poprzednicy brak gracza pokroju Nelsona jest widoczny gołym okiem. Magic grają chaotycznie, nawet w ostanim wygranym meczu z NJ. Johnson nie radzi sobie na rozegraniu, często zbyt długo przetrzymuje piłkę i spowalnia grę. Zbyt długo szuka podania, w efekcie zostaje mało czasu na znalezienie pozycji i oddanie celnego rzutu. Jak dla mnie zbty często decyduje się na akcje sam na sam, dostaje blok i traci piłkę, Odnośnie Turka, ma wahania formy mecze bardzo dobre przeplata słabymi ( potrafi rzucić 3 trójki z kolei, a w meczu kolejnego dnia 10/10 pierwszych rzutów z pola nietrafionych ), ostatnio ma także problemy z faulami i szybko schodzi z parkietu. Nie wiem jak to będzie dziś wyglądało ale wydaje mi się, że od początku zawodznicy Orlando będą &quot;grzeszyć&quot; nieskutecznością co skrupulatnie wykorzystają przeciwnicy. Tak to widze ja, jeśli ktoś chce coś dodać ma odmienne zdanie zapraszam do syskusji ????
Moje propozycje na dziś to: Orlando Magic - Denver Nuggets :
1 ) First Half Spread ( 0 : 4 ) 2 @ 1,88 ✅
2 ) Handicap ( 0 : 7.5 ) Including overtime 2 @ 1,91 ✅
3 ) Hedo Turkoglu ( 1.5 ) Chauncey Billups ( -1.5 ) asysty 2 @ 1,85 ⛔

Charlotte - Washington
DJ Augustin ( 4.5 ) Antawn Jamison ( -4.5 ) punkty 1 @ 1,77 ✅
 
szary 0

szary

Użytkownik
Z tym Denver to już w ogóle przesadzacie. Orlando nie raz pokazało że nawet bez Nelsona świetnie sobie radzi. New Jersey zlało niemiłosiernie Denver, Orlando niedawno pokonało NJ niemal 20 punktami, do tego w podobnym stosunku zlali Denver na ich parkiecie w tym sezonie. Według mnie Nuggets nie mają dość mocnych argumentów przeciwko Magic. Nie wygrali w Orlando już od bardzo wielu lat. Mało prawdopodobne by stało się to teraz gdy Magic mają najlepszy sezon od lat. Handi też dość ryzykowne bo nawet minimalne prowadzenie Magic może w samej końcówce przerodzić się w 7-8 punktową stratę.
E:
Orlando - Denver
Fatalny dzień Magic. Średnia punktów na 1 kwartę wynosi u nich prawie 30. Dziś po 2 kwartach mieli zaledwie 29. Chyba najsłabszy występ Orlando w sezonie. Zaledwie 30% skuteczność rzutów. Denver niewiele lepiej - 40% skuteczności. Gdyby Magic zagrali nawet przeciętny mecz ale na swoim poziomie byłoby wysokie zwycięstwo. Postanowili jednak tuż przed AllStar przerwać serię 16 wygranych z rzędu na własnym parkiecie.
Utah - Los Angeles
Tak jak przypuszczałem nie warto było dzisiaj grać Lakersów. Mnie udało się ustrzelić kurs 2.50 na Utah, gdy przegrywali 2 punktami w 3 kwarcie, więc ogólnie noc na plus. Jak to podsumował jeden z glogerów na CBS: &quot;Kobe może mieć największy talent ale nie jest najlepszy. Wade i James mają lepsze sezony.&quot; Kobe miał co prawda 37 punktów ale trafił zaledwie 14 z 33 rzutów z gry. Widać że myśli już o AllStar...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors vs. Portland Trail Blazers ✅✅✅ wynik: 105:98
Typ: Warriors handi -4,5
Kurs: 2,05
Buk: bet365

Do ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj w Oakland Arena. Mianowicie tutejsi gospodarze Golden State Warriors podejmią zespół z Portland- Trail Blazers. Niewątpliwie będzie to bardzo emocjonujące spotkanie za sprawą zespołu GSW, które na jakiś czas zażegnało falę kontuzji i grają w optymalnym składzie ze świetnymi wynikami oraz Trail Blazers, którzy to są rutyniarzami, stanowią świetny zespół i grają zadowalający basket. GSW nie imponowało swoją grą, przegrywali bardzo wiele dlatego teraz muszą się ostro sprężać i wygrywać kolejne spotkania, tym bardziej u siebie! Ostatnie starcie GS miało na własnym parkiecie z NYK, gdzie przyjezdni zostali rozgromieni przez „złotka” 144-127. Było to bardzo wyczerpujące spotkanie tylko tyle, że wczoraj GS miało przerwę więc był czas na pełną regenerację i mobilizację. Natomiast PTB wczoraj zmagało się z młodziutkim, pełnym potencjału i głodnym zwycięstwa zespołem z Oklahomy. Przez 3 kwarty OCT zaciekle walczyło, ale to było zamierzone przez gospodarzy, aby się dużo nie zmęczyć i wygrać. Mimo, lekkie oznaki zmęczenia muszą występować, dochodzi także spotkanie wyjazdowe, więc Portland będzie lekko przemęczone przed dzisiejszym spotkaniem. Sądzę, że własne podwórko zadziała na korzyść GS i zagrzewani przez publiczność wygrają z Blazersami.
p.s.
zawsze zapominałem o wklejaniu tutaj postów z TD, dzisiaj jakoś mi się przypomniało ???? ✅
osobiście stawiam jeszcze, że Warriors wygrają 3-6 pkt.... zobaczymy;)...ehhh 1pkt ⛔
pzdr
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz Golden State Warriors vs. Portland Trail Blazers⛔
to można sie pokuśić o OVER 216,5. Wydaje mi sie, ze próg pkt jest nisko ustawiony. Przypomne ile pkt w ostatnich meczach u siebie Golden rzucało pkt, kolejno : 144,116,124,95,107,105. Mam nadzieje ze dzisiaj nic nieoczekiwanego nie zajdzie, i over wejdzie bez problemu.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
tomek, o GSW bym się nie bał ale mam pewne obawy co do Portland, Roy wczoraj wyglądał jakby już był myślami na allstars break, nie wiem jak u nich z motywacja a na dodatek przeciw drużynom biegającym trener Blazers mam taktykę half court offense, zwalnianie tempa i budowanie spokojnie ataku pozycyjnego ...też myślę nad tym overem ale raczej za pół unita jak coś,pozdro
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Jak tam panowie. Ruszamy z All Star Weekend 2009. Jak tam typy? obserwacje? Kto zwycieży w konkursie wsadów? a kto w konkursie trójek?

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom